Recenze InMotion Hosting Review 2020

Je InMotion Hosting dobrým webovým hostitelem? Přečtěte si naši úplnou, nezaujatou recenzi InMotion Hosting s profesionály & nevýhody, doporučené použití, statistiky výkonu, snímky obrazovky, časté dotazy, kupóny, & více.


Recenze hostování InMotion

InMotion Hosting

www.inmotionhosting.com

Server O / S:Linux
Kontrolní panel:cPanel
Automatická instalace:Softaculous
Umístění datového centra č. 1:Los Angeles, CA
Umístění datového centra č. 2:Virginia Beach, VA
Sdílený hosting:Ano
Hosting VPS:Ano
Dedikovaný hosting:Ano
Hosting hostitele:Ano
Cloud hosting:Ne

Zobrazit plány hostingu

Stručný přehled:

InMotion Hosting je cenově dostupná, vysoce výkonná webhostingová společnost, která je široce doporučována malým podnikům, začínajícím podnikům a podnikovým webům. Zjistili jsme, že InMotion Hosting je jedním z nejrychlejších a nejspolehlivějších poskytovatelů webhostingových služeb na trhu – s vyššími rychlostmi načítání stránky než průměrná webhostingová služba. InMotion Hosting je široce uznáván jako jeden z předních poskytovatelů pro vlastní hostované obchodní weby a je podporován námi, CNET, PCMag a mnoha dalšími profesionálními recenzními weby. Důrazně je doporučujeme pro malé i velké firmy, které potřebují rychlý, bezpečný a spolehlivý webhosting.

Proč zvolit hosting InMotion:

 • Sdílené, VPS a vyhrazené plány pro weby libovolné velikosti
 • Vysoký výkon, obchodní řešení webhostingu
 • Zdarma nástroje pro zálohování a obnovení pro váš web
 • Soukromý SSL zdarma se všemi sdílenými obchodními hostingovými plány
 • Více RAM, více úložiště a větší šířka pásma ve srovnání s ostatními webovými hostiteli.
 • Bezpečné a spolehlivé, což z něj dělá skvělou volbu pro elektronický obchod
 • Používá cPanel, průmyslový standardní ovládací panel pro správu vašeho webhostingového účtu
 • Nejlepší zákaznická podpora, jakou kdy získáte prostřednictvím telefonu & e-mailem
 • Upřednostňovaná volba pro weby CMS WordPress, Drupal a Joomla
 • Nyní s jednotkami SSD (FREE SSD) ZDARMA pro vyšší výkon
 • Umožňuje zákazníkům zvolit umístění geografického serveru během placení pro maximální rychlosti & snížená latence

Jaké jsou nevýhody:

 • Ověření registrace telefonicky – všechny nákupy musí být ručně ověřeny, aby se vyloučily falešné uživatele / spam
 • Občasné aktualizace hardwaru a plánovaná údržba
 • Omezený počet doplňků webu (povoleny 2 domény) pro plán „Spuštění“ (jejich nejzákladnější plán hostování)
 • Prémiový webový tvůrce se cítí starý a zastaralý – není to nejlepší volba

Sečteno a podtrženo:

InMotion Hosting je naše nejlepší volba pro hostování webových stránek a vřele doporučujeme je pro profesionální firmy všech velikostí. Nabízejí vysoce výkonný webhosting s výjimečnou zákaznickou podporou. Také je velmi doporučujeme pro hostování webů WordPress, Drupal a Joomla. InMotion Hosting nyní nabízí bezplatnou integraci BoldGrid pro webové designéry, kteří chtějí používat prémiový webový tvůrce s WordPress. Další nástroje pro tvorbu webových stránek s otevřeným zdrojovým kódem jsou k dispozici také pomocí instalace „jedním kliknutím“ pomocí Softaculous.

Kupón na speciální nabídku InMotion Hosting

Začněme hostovat!

InMotion Hosting má 90denní záruku vrácení peněz, takže jej můžete vyzkoušet bez rizika.

Expertní recenze InMotion Hosting

Přehled společnosti – Historie hostování InMotion

InMotion Hosting založili v roce 2001 Sunil Saxena a Todd Robinson, dva bývalí zaměstnanci hostování ze světa Open Source. Sunil & Todd měl vizi vytvořit vynikající webhostingovou službu, která by sloužila potřebám podniků všech velikostí a poskytovala hvězdnou zákaznickou podporu. Tvrdě pracovali na vybudování nové společnosti pomocí prvotřídního hardwaru a vývoje prvního „zeleného“ datového centra v Los Angeles. Svým závazkem k profesionální inovaci se InMotion Hosting rychle rozrostl a získal řadu ocenění. V roce 2003, pouhé 2 roky po založení společnosti, se InMotion Hosting již stal lídrem v oblasti webhostingového průmyslu a byl uznán jako certifikovaný poskytovatel hostingu CNET (standard, který si dnes drží více než 13 let později). InMotion Hosting je akreditován u Better Business Bureau s ratingem A + a stále má velké plány do budoucna. InMotion Hosting pokračuje v rozšiřování svého dosahu s cílem vytvořit více serverových umístění po celém světě, konkrétně v Jižní Americe, Asii a Evropě.

Plány & Funkce – Přehled dostupných webhostingových služeb InMotion Hosting

InMotion Hosting je poskytovatel služeb hostování webů v Linuxu, který nabízí širokou škálu podnikových hostingových plánů vhodných pro weby jakékoli velikosti. Ať už chcete vytvořit zcela nový web nebo přenést velký, zavedený web s pokročilými požadavky na zpracování a provoz, můžete snadno najít plán, který odpovídá vašim požadavkům. Každý plán nabízí celou řadu softwarových funkcí a různé úrovně výkonu hardwaru – sdílené hostování, virtuální soukromé servery (VPS), vyhrazené servery a spravované hostování pro webové stránky CMS. Většina majitelů malých podniků a podnikatelů obvykle začíná společným plánem hostování a poté, co úspěšně upraví komunitu uživatelů webu, upgraduje na účet VPS..

Dostupné plány:

Sdílený webhosting

Podařilo se & webhosting s vlastním řízením VPS

Spravovaný hosting WordPress

Webový prodejce prodejce

Dedikovaný server webhosting

Níže je podrobnější přehled všech různých plánů webhostingu nabízených na serveru InMotion Hosting a toho, z čeho je každý nejlépe doporučen..

Sdílené plány hostování

Sdílené plány webového hostování InMotion Hosting jsou optimalizovány tak, aby splňovaly požadavky na moderní vývoj webových aplikací pomocí zásobníku LAMP (Linux, Apache, MySQL), & PHP) a zahrnují bezplatný upgrade na SSD (Solid State Drive), název domény zdarma a certifikát SSL zdarma na každém účtu. Servery zahrnují SSH přístup pro vlastní konfiguraci a kontrolu verzí, stejně jako podporu pro PostgreSQL, Ruby, Perl a Python. Vývojáři si také mohou vybrat mezi PHP verze 5.6, 5.7 nebo 7.0 pro maximální flexibilitu při podpoře požadavků na vlastní aplikace. Kombinace hardwaru podnikové třídy a celé sady softwarových nástrojů, včetně více než 400 bezplatných aplikací, činí jejich sdílené plány preferovanou volbou pro weby vyžadující vysoký výkon za nízkou cenu.

Zde je rychlý přehled cen jejich sdílených webhostingových plánů:

Sdílené plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Zahájení3,99 $ / měsíc7,99 $ / měsíc
Napájení4,49 $ / měsíc8,99 $ / měsíc
Pro7,49 $ / měsíc15,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Jejich účet „Spuštění“ s nejnižšími náklady je ideální pro majitele jednoho webu, kteří potřebují další prostředí karantény pro vývoj a testování. Využijte rychlost a flexibilitu architektury datového centra InMotion Hosting na nákladově nejefektivnějším základě, včetně bezplatného přenosu webových stránek od jiných hostingových společností.
 • WordPress se automaticky instaluje vytvořením účtu – praktická funkce pro uživatele WP. Pokud nepoužíváte WordPress, může to být samozřejmě podvod.
 • Všechny sdílené plány přicházejí s SSD.
 • Účet „Power“ je určen majitelům více webů, kteří potřebují integrovaný webhostingový prostředek a snadný způsob správy více domén pod jedním panelem pro správu. Tento plán je doporučen pro webové podnikatele, vlastníky začínajících webů a malé firmy s portfoliem domén, které se rozšiřují.
 • Účet „Pro“ je optimální pro webové profesionály, kteří často spouštějí mnoho různých webů v rámci jedné společnosti nebo mají ve vývoji mnoho domén současně. Zvýšení výkonu, správa cPanelu a doménové nástroje poskytují vše potřebné pro vývoj webu v optimalizovaném prostředí.
 • Schopnost zvolit geolodkaci serveru (umístění na východním a západním pobřeží)
 • Integrovali mnoho nástrojů z jejich spravované hostovací služby WordPress do základních plánů. To znamená, že vývojáři mají přístup k nástrojům BoldGrid pro WordPress, k řízení příkazového řádku používají WP-CLI nebo k předinstalované verzi CMS.

Co se nám nelíbí:

 • Až si na svých webových stránkách zakoupíte sdílený hostingový plán, musíte být ověřeni telefonicky. To znamená, že po dokončení platby se nebudete moci přihlásit ke svému účtu a začít s nastavením až po ověření. V zásadě vám zaměstnanec InMotion Hosting zavolá, abyste ověřili, že jste skutečná osoba, která hodlá hostit skutečný web, který není spamem nebo neobsahuje žádné nezákonné činnosti. Jsou velmi přísní ohledně spamu, což je dobrá věc. Ačkoli to bohužel znamená, že nebudete mít přístup k účtu ihned po registraci. Možná budete muset počkat asi 30 minut, než zavolají, ověří a aktivují váš účet. Celý proces můžete urychlit voláním namísto čekání na to, aby vám zavolali. V každém případě se domníváme, že se jedná o podvod a dáváme přednost tomu, aby aktivovali váš účet okamžitě po zakoupení a poté vám zavolali, abyste si ověřili.

TAKÉ VIDĚTE: Další informace o tomto typu webhostingu najdete v našem průvodci sdíleným webhostingem

Webové plány VPS

Pokud váš web přerostl sdílený hostingový plán, dalším krokem je zvážit účet webového hostingu VPS. InMotion Hosting nabízí skvělou kombinaci výkonu, ceny a funkcí ve všech svých plánech VPS. Účty VPS InMotion Hosting nabízejí lepší zabezpečení a lepší výkon oproti tradičním sdíleným webovým plánům hostování. InMotion Hosting navíc nedávno aktualizoval svou linku VPS novou funkcí, kterou nazývají „VPS s vysokou dostupností“. Jedná se o cloudovou platformu, která nabízí větší redundanci a téměř okamžité zotavení v případě selhání serveru. Na vašich stránkách by mělo docházet prakticky nulové prostoje. Kromě toho mohou zákazníci VPS sledovat svůj RAM, místo na disku, dobu načítání stránky a využití šířky pásma přímo z ovládacího panelu AMP.

Zde je rychlý přehled cen jejich plánů VPS:

Hostingové plány VPS:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
VPS-1000S29,99 $ / měsíc44,99 $ / měsíc
VPS-2000S49,99 $ / měsíc84,99 $ / měsíc
VPS-3000S74,99 $ / měsíc154,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Webové stránky CMS zaznamenají výrazné zvýšení výkonu upgradem na účet VPS-1000S s InMotion Hosting. Tyto plány nabízejí přibližně 12krát větší paměť RAM než na sdílených hostitelských účtech. Účet VPS-1000S je prvním krokem, který je třeba učinit při upgradu webové stránky z důvodu požadavků na webový provoz, databázi a zpracování skriptů..
 • Vývojáři vysoce výkonných webových a mobilních aplikací si mohou nakonfigurovat účet VPS-2000S na serveru InMotion Hosting tak, aby doladili serverové prostředí pro maximální technické inovace. Funkce „Burstable“ RAM zajišťují, že i neočekávané dopravní špičky budou bezproblémově spravovány, aniž by byl server offline.
 • Na účet VPS-3000S je přidělena nejvyšší výkonnost webových stránek řízených databází s mnoha současnými uživateli a složitými kódovými základnami. S více než 20krát dostupnou pamětí RAM ve srovnání se sdílenými plány hostování nabízejí účty VPS-3000S nejvíce dostupných zdrojů bez upgradu na plně vyhrazený server..
 • Účty zahrnují bezplatnou registraci domény a vyhrazené adresy IP pro každý plán, jakož i úplnou licenci cPanel pro ty, kteří provozují CentOS nebo Cloud Linux na VPS.

Co se nám nelíbí:

 • Bezplatná Softaculous licence není zahrnuta. Budete muset zaplatit za automatický instalační program na jedno kliknutí.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce webovým hostingem VPS, kde se dozvíte více o tomto typu webhostingu

Spravované plány webového hostování WordPress

InMotion Hosting také nabízí plně spravované hostingové plány WordPress, které bychom velmi doporučovali uživatelům WordPress. Tyto plány jsou plně optimalizovány pro WordPress s využitím nejnovější verze PHP, NGINX a všech současných doporučených konfigurací pro dosažení maximálního výkonu WordPress. Naše testovací testy ukazují, že jejich vstupní plán WP na základní úrovni je dvakrát rychlejší než jejich vstupní sdílený webový hostingový plán.

Zde je rychlý přehled jejich webhostingových plánů WordPress. Upozorňujeme, že plány vyšší úrovně jsou k dispozici na vyžádání.

Hostingové plány WordPress:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
WP-1000S4,99 $ / měsíc7,99 $ / měsíc
WP-2000S8,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc
WP-3000S11,99 $ / měsíc13,99 $ / měsíc
WP-4000S29,99 $ / měsíc36,99 $ / měsíc
WP-5000S59,99 $ / měsíc74,99 $ / měsíc
WP-6000S114,99 $ / měsíc$ 142.99 / mo

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Velmi rychle & plně optimalizováno pro WordPress
 • Ukládání do mezipaměti je předkonfigurováno a není třeba přidávat modul pro ukládání do mezipaměti, který WordPress ještě více urychluje.
 • Používá NGINX, webový server, který neustále poráží Apache v rychlosti a výkonu.
 • WordPress je předinstalován a připraven k provozu.
 • Přiměřená cena s 90denní zárukou vrácení peněz a bezplatným převodem prostojů od jiného webového hostitele.

Co se nám nelíbí:

 • Měl by obsahovat pokyny pro upozornění webmastera, že není nutný žádný plugin pro ukládání do mezipaměti.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce webovým hostingem WordPress, kde se dozvíte více o WordPress & web hosting.

Plány webhostingu distributora

InMotion Hosting nabízí vynikající nabídky týkající se hostování prodejců, včetně sdružených licencí pro cPanel, WHMCS a Enom, které mohou ušetřit značné množství peněz za nezávislé nákupy softwaru. Například nyní bude na vyhrazeném serveru přidána licence pro cPanel a WHM cena 45 $ za měsíc a WMHCS licence pohybují se od 15,95 do 39,95 $ za měsíc pokud byly zakoupeny přímo od dodavatele mimo reklamní balíček InMotion Hosting. Licence distributora domény Enom stálo 50 až 795 dolarů při nákupu maloobchodu z jejich webových stránek. Kombinované licence pro cPanel, WHMCS a Enom poskytují všechny nástroje potřebné k prodeji doménových jmen a webhostingových služeb v rámci systému bílé značky nebo jako součást samostatné malé firmy.

Zde je rychlý přehled jejich plánů hostování webů pro distributory:

Hostingové plány distributora:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
R-1000S13,99 $ / měsíc27,99 $ / měsíc
R-2000S19,99 $ / měsíc39,99 $ / měsíc
R-3000S27,49 $ / měsíc54,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Účet prodejce R-1000S na serveru InMotion Hosting má stejnou konfiguraci jako jejich sdílený hosting založený na zrychleném hardwaru SSD a schopnosti hostit neomezené domény. Tento účet je vynikající pro webmistry a malé firmy v oblasti webových propagací nebo marketingu sociálních médií s mnoha klientskými weby pod správou.
 • InMotion Hosting nabízí dvě hodiny vyhrazené technické podpory s nákupem účtu prodejce R-3000S, který má usnadnit komplexní migraci více doménových jmen na nové servery. Tento plán je doporučen webovým vývojářům a nezávislým webovým profesionálům s mnoha klientskými doménami pod správou, kteří hledají hostingovou společnost s vyšším výkonem s nižšími náklady a velkou technickou podporou nad konkurencí.
 • Reseller hosting InMotion Hosting může být životaschopnou volbou pro malé podniky, jako jsou společnosti zabývající se vývojem webu, firmy v oblasti grafického designu, obchodníci se sociálními médii a nezávislí profesionálové poskytující webové služby klientům. Zakoupením velkoobchodních zdrojů IT v datovém centru Hosting InMotion je možné pomocí těchto balíčků vytvořit webhostingový web s bílou značkou pod novou značkou. Externí náklady zahrnutých doplňkových licencí pro cPanel, WHMCS a Enom v kombinaci s vynikajícími zdroji sdílených plánů InMotion Hosting činí z účtů distributora velkou hodnotu. Společnostem bez nutnosti dalšího prodeje domén a certifikátů SSL nebo účtování zákazníků za hostingové prostory pomocí WHMCS se doporučuje, aby se jednoduše zaregistrovali do hostingového plánu Shared Business Pro, protože nabízí podporu cPanel a neomezenou doménu za nižší celkové náklady.
 • Vydán nový produkt s názvem Reseller Advantage, který zákazníkům pomáhá získat jejich webové stránky, eNom a automatizaci pro ně snadno nastavit pomocí WHMCS.

Co se nám nelíbí:

 • Jediným velkým rozdílem na účtu prodejců R-2000S oproti úvodnímu balíčku je 50% nárůst přiděleného úložiště, šířky pásma a ceny. Většina partnerských prodejců se doporučuje začít s účtem R-1000S a upgradovat na účet R-2000S pouze v případě, že spravované webové stránky překračují měsíční limity.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce webovým serverem pro distributory, který vám poskytne další informace o tomto typu webhostingu

Dedikovaný server Web Hosting plány

InMotion Hosting nabízí celou řadu dedikovaných serverů s elitní hardwarovou konfigurací v jejich datových centrech Tier-1 v Los Angeles. Jsou doporučeny pro web na podnikové úrovni & mobilní aplikace s velkým objemem provozu, obrovskými požadavky na úložiště databáze a velkými archivy mediálních souborů, které musí být hostovány s vlastními rozšířeními serveru. InMotion Hosting nabízí spravované služby pro architekturu dedikovaných serverů v datovém centru, která zahrnuje předkonfigurovanou dostupnost hardwaru a pravidelné aktualizace zabezpečení nainstalovaných softwarových balíčků. Každý dedikovaný server obsahuje bezplatnou jednotku SSD (Solid State Drive) a propagaci „dvojité paměti RAM“ pro další úspory nákladů na srovnatelných plánech jiných společností. Raid storage, nulové výpadky jádra, bezplatná licence cPanel a technická podpora na světové úrovni včetně komunikace „1 ku 1“ se správci systémů v datovém centru Hosting InMotion jsou součástí každého účtu dedikovaného serveru..

Zde je rychlý přehled jejich specializovaných plánů webhostingu:

Dedikované plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Nezbytný119,99 $ / měsíc189,99 $ / měsíc
Pokročilý159,99 $ / měsíc219,99 $ / měsíc
Elita229,99 $ / měsíc299,99 $ / měsíc
Obchodní třída 500419,99 $ / měsíc419,99 $ / měsíc
Obchodní třída 1000439,99 $ / měsíc489,99 $ / měsíc
Obchodní třída 2000539,99 $ / měsíc589,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Účet „Essential“ Dedicated Server in InMotion Hosting nabízí čtyřjádrový procesor Intel Xeon s 500 GB SSD a 8 GB RAM za cenu odpovídající ceně, kterou mnoho společností účtuje za hostingové účty VPS. Využijte cenové nabídky k zajištění velkého množství. Tento plán je vynikající pro web s vysokým provozem a mobilní aplikace.
 • Účet „Advanced“ zahrnuje 10 vyhrazených adres IP a 10 TB měsíčního přenosu dat, takže je tento plán doporučen pro hostování mnoha účtů elektronického obchodování s vysokým provozem na jednom serveru. Vícevláknová architektura Intelu taktovaná na 3,9 GHz znamená, že veškerá činnost databáze od současných uživatelů může být při plné optimalizaci spravována na přibližně 15 USD měsíčně za web.
 • Díky více než 84násobku paměti RAM přidělené většině sdílených hostitelských účtů používaných pro správu více domén a 15 vyhrazených adres IP je účet „Elite“ na serveru InMotion Hosting optimalizován pro hostování na více stránkách za nejnáročnějších podmínek provozu uživatelů. V kombinaci s optimalizací databáze a pokročilým softwarem pro ukládání do mezipaměti lze tento serverový balíček použít k hostování více domén, jediného vysoce výkonného webu nebo pokročilých mobilních aplikací..
 • Plán „Commercial Class 1000“ na serveru InMotion Hosting je ideální pro společnosti, které potřebují outsourcovat své požadavky na IT do datového centra, aby ušetřily peníze na vlastních nákladech a hostily více domén veřejnosti. Zahrnutí paměti ECC RAM se doporučuje pro elektronické obchodování nebo finanční weby, kde je integrita dat kritická pro aplikace kódované ve vysoce výkonných prostředích.
 • InMotion Hosting „Commercial Class 2000“ je špičkový dedikovaný server založený na prvotřídním datovém centru Tier 1, které lze individuálně konfigurovat pomocí podpory „1 na 1“ s techniky každý měsíc. Majitelé webových stránek a mobilní aplikace s velkými komunitami uživatelů mohou stavět na této architektuře, která zahrnuje zpracování osmijádrových procesorů Intel, více SSD a přibližně 170krát větší RAM než standardní sdílený hostingový účet.

Co se nám nelíbí:

 • Opravdu nic, co stojí za zmínku. InMotion Hosting nabízí výjimečné plány dedikovaných serverů.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce vyhrazeným webhostingem, kde se dozvíte více o tomto typu webhostingu

Screenshots – Letmý pohled na správu účtu InMotion Hosting & Kontrolní panel

Správa hostovacího účtu pomocí služby InMotion Hosting je velmi přímočará a byla dobře zefektivněna. Pokud jste ještě nikdy hostili web, existuje vždy trochu křivka učení. Bez ohledu na to, jaký hostingový plán zakoupíte, nejprve se přihlásíte k jejich AMP (Panel pro správu účtu).

Panel Správa účtu

Screenshot obrazovky InMotion Hosting AMP (Panel pro správu účtů)Stručný pohled na AMP (InMotion Hosting AMP)

AMP je místo, kde budete spravovat svůj celkový účet pomocí InMotion Hosting, jako je například aktualizace fakturace & kontaktní informace, nákup doplňků, upgrade nebo downgrading funkcí, kontaktování technické podpory, čtení tutoriálů atd. Opravdu milujeme AMP InMotion Hosting a je to velmi efektivní a dobře organizované. Začátečníci i zkušení uživatelé ocení rozvržení se snadným přístupem ke všem nejoblíbenějším nástrojům a příslušným službám.

Jedním důležitým aspektem rámce AMP, který nabízí InMotion Hosting, je to, že umožňuje majitelům stránek plynule upgradovat mezi službami, například při změně měřítka webu ze sdíleného účtu hostingu na VPS nebo dedikovaný server. Sekce správy AMP navíc usnadňuje spouštění nástrojů WordPress, cPanel nebo Softaculous pro instalaci skriptu. Uživatelské rozhraní je také navrženo tak, aby bylo snadné kontaktovat zákaznický servis, obchodní zástupce nebo pracovníky technické podpory pouhým kliknutím přes rozhraní.

Ovládací panel

Na níže uvedeném snímku je uveden cPanel s motivem Paper Lantern, který je ve výchozím nastavení nainstalován na InMotion Hosting.

Screenshot aplikace InMotion Hosting cPanelLetmý pohled na vlastní cPanel InMotion Hosting

InMotion Hosting používá cPanel, průmyslový standardní serverový administrační panel pro webovské počítače založené na Linuxu. cPanel je široce používán v průmyslu webhostingu a většina lidí ho upřednostňuje před správou doménových jmen a konfigurací serverů před Pleskem nebo proprietárními administračními panely. Integrace hostingu InMotion s cPanel s AMP nepoužívá žádná přizpůsobená témata ani upravené značky. S cPanel můžete instalovat databáze MySQL, měnit nastavení PHP na serveru, vytvářet e-mailové a FTP účty a také konfigurovat subdomény, které se použijí při vývoji webových aplikací. Softaculous je přístupný prostřednictvím AMP i cPanel a nabízí přes 400 otevřených zdrojových skriptů v instalačním rámci „jedním kliknutím“, aby bylo možné webové stránky rychle nasadit. Pro každou doménu existuje také řada užitečných analytických, statistických a dopravních diagramů, ke kterým lze získat přístup ke kontrole.

Statistiky výkonu – servery, síť, & Sledování dostupnosti

InMotion Hosting využívá 2 datová centra strategicky umístěná na Západě & Východní pobřeží Spojených států. Zákazníci si mohou pro optimalizovaný výkon zvolit, na kterém datovém centru by chtěli hostovat své webové stránky. InMotion Hosting používá proprietární rámec označený jako „Max Speed ​​Zones ™“, který nabízí až 6násobnou rychlost přenosu dat pomocí geo-lokalizační směrovací technologie. Síťová zařízení Tier-1 nabízená datovými středisky InMotion Hosting zahrnují schopnost směrovat přenosy přes různé poskytovatele služeb a přidávat vrstvy ochrany pro neočekávané výpadky. S tím přichází 99,9% záruka dostupnosti podle standardů kategorie A, kompatibilních s PCI.

Sledování dostupnosti

Průběžně testujeme a sledujeme výkon hostování InMotion Nástroje pro monitorování webu Pingdom získat více technické měřítko údajů o výkonu. Výsledky níže jsou dynamicky vytahovány z Pingdomu:

Statistiky průměrného výkonu pro základní sdílený plán hostování:

 • Uptime serveru: 99,99%
 • Doba odezvy serveru: 290ms
 • Počet měsíčních výpadků: 2
 • Celkový měsíční prostoj: 5 minut
 • Testovací místo: Severní Amerika
 • Testovaný typ hostingu: Sdíleno
 • Testovaný hostingový plán: Zahájení
 • Průměrná rychlost načítání stránky: 550 ms

Specifikace serveru InMotion Hosting

POZNÁMKA O ZKUŠEBNÍCH STAVECH: Mějte na paměti, že výše uvedená data nejsou plně reprezentativní pro všechny weby hostované na serveru InMotion Hosting. Statistiky výkonu ovlivňují příliš mnoho faktorů – včetně konkrétního serveru, na kterém je web hostován, vybraného webhostingového plánu, optimalizace skutečného webu, plánované údržby, geolokace atd. Naše testy jsou prováděny na základních sdílených hostitelských účtech. za každého hostovaného webového hostitele, který předvede ty nejskromnější statistiky výkonu.

Technická podpora – přehled péče o zákazníky InMotion Hosting

Vždy jsme zjistili, že zákaznická podpora InMotion Hosting je fenomén a klasifikujeme je jako 5 z 5 pro nás. Společnost nám sdělila, že jejich interní zpětná vazba od 20 418 zákazníků za poslední rok odhalila a 4,72 z 5 kladné hodnocení zákazníků, což je vynikající pro web hostitele.

Recenze technické podpory InMotion Hosting

Klíčové funkce zákaznické podpory:

 • Vertikální rozdělení kontaktů Helpdesku pro fakturaci, technickou podporu, prodej, přidružené společnosti atd.
 • Poskytuje podporu 24 × 7 v USA prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. Live chat je nejoblíbenější možností, ale telefonická podpora je nejrychlejší a doporučená.
 • 2 až 3 minuty průměrné doby čekání po telefonu.
 • Průměrná doba čekání 3 až 5 minut prostřednictvím živého chatu.
 • Telefonická podpora je umístěna ve Virginia Beach, VA a Denver, CO.
 • Všechny plány přicházejí s bezplatnou podporou, mají však tým Managed Hosting, který je prémiovou verzí podpory. Pracují hlavně s klienty VPS a Dedicated Server s komplexnějšími potřebami. Nabízejí konzultace, vlastní nastavení, instalaci softwaru, optimalizaci platformy a další.
 • Stránka stavu serveru s horkou linkou 24/7 pro kontrolu hlášení o problémech s provozuschopností datového centra.
 • Otevření nové kanceláře v Denveru, CO pro zvýšení počtu podpůrných zástupců. Nyní mají v této kanceláři přes 50 zaměstnanců, kromě asi 300 ve Virginia Beach.

VĚDĚL JSI? InMotion Hosting je tříhvězdičkový webový hostitel s certifikací CNET od roku 2003 a běží. To je více než 15 let!

Zabezpečení – Jak hosting InMotion udržuje váš web v bezpečí

InMotion Hosting bere zabezpečení vašeho webu a účtu velmi vážně a využívá všechny současné bezpečnostní standardy. Zde jsou některé podrobnosti, které s námi sdíleli:

 • Použití SmartWall společnosti Corero pro zmírnění útoků DDoS.
 • Jejich zařízení využívají nejmodernější funkce, jako jsou biometrické senzory, přístup ke klíčovým kartám a monitorování videa. To zajišťuje, že pouze omezený počet lidí má fyzický přístup k zabezpečeným datům našeho klienta – a veškerý přístup je protokolován.
 • Pro zákazníky VPS a dedikovaného serveru je k dispozici dvoufaktorová autentizace (2FA). V současné době pracují na získání 2FA pro všechny ostatní zákazníky.
 • A. Zákazníci si mohou nastavit přístupové fráze pro vývojáře, které umožňují jejich vývojáři komunikovat s naším týmem podpory za účelem technické pomoci, ale omezuje jejich schopnost přístupu k fakturačním informacím.
 • U zákazníků se sdíleným hostingem jsou zálohy až 24 GB každých 24–36 hodin. Každý cPanel podle plánů distributora, až 10 GB, je také zálohován každých 24-36 hodin.
 • SpamAssassin, vestavěný nástroj cPanel, je součástí všech plánů. Spolupracovali také se společností Sucuri na čištění, ochraně a monitorování malwaru webových stránek.
 • Všechny plány hostingu přicházejí s bezplatným SSL. Lze také nainstalovat SSL třetích stran. Účty VPS a Dedicated Server mají přístup k funkci Auto SSL společnosti cPanel, která umožňuje okamžitou instalaci SSL na všechny jejich webové stránky.
 • Vyhrazené adresy IP lze zakoupit za 4 $ měsíčně (účtováno ročně 48 USD za rok). Plány VPS a dedikovaného serveru zahrnují bezplatné vyhrazené adresy IP.
 • Nedávno přidána funkce s názvem Patchman, která detekuje zranitelnosti malwaru na webových stránkách a serverech a automaticky je opravuje. Pokud již byl web ohrožen, Patchman také detekuje a karantény postižených souborů.

Nejčastější dotazy – užitečné odpovědi o nákupu z InMotion Hosting

Zde je několik nejčastějších dotazů ohledně hostování InMotion:

Jak si mohu objednat webhostingový plán od InMotion?

Plán hostování webů si můžete objednat od společnosti InMotion na jejich webových stránkách www.inmotionhosting.com. Vyberte požadovaný plán hostování a poté klikněte na „Objednat nyní“. Vyberte termín (12 měsíců nebo 24 měsíců) a klikněte na Pokračovat. Dále vyberte doménové jméno, nebo pokud již máte doménové jméno, můžete použít své stávající. Odmítněte nebo přijměte jakékoli další služby. Poté zadejte své fakturační a platební údaje pro zadání objednávky.

Jaké platby přijímá InMotion Hosting?

InMotion Hosting přijímá všechny hlavní kreditní karty (Visa, MasterCard, American Express, & Discover), ale nepoužívá PayPal.

Jak mohu zrušit?

Svůj účet můžete kdykoli zrušit. Budete muset odeslat oznámení o zrušení online prostřednictvím svého elektronického formuláře pro zrušení.

Dostanu náhradu & jak to funguje?

Ano. InMotion Hosting nabízí 90denní záruku vrácení peněz na sdílených hostingových plánech a 30denní záruku vrácení peněz na VPS & Vyhrazené hostingové plány. To znamená, že máte 90 (nebo 30 pro VPS) & Vyhrazené) dny pro získání plné náhrady. Pokud zrušíte po 90 (nebo 30) dnech, obdržíte vrácenou částku s hodnocením (v podstatě vrácení peněz za zbývající čas, který jste nepoužili). Neexistují žádné časové limity ani smlouvy a můžete je kdykoli zrušit, a to i po 90 (nebo 30) dnech. Jakékoli certifikáty SSL, poplatky za soukromí domény nebo názvy domén, které jste zaregistrovali u InMotion, však nelze vrátit. Toto je standard pro většinu webových hostitelů. Pokud jste získali zdarma doménové jméno od InMotion, je nevratný poplatek 15,99 $. Název domény si můžete ponechat a přenést jej nebo namířit někam jinam.

Závěr – Hostitelem nebo nehostitelem?

Výběr nejlepší webhostingové společnosti, která bude hostovat vaše webové stránky, je důležité rozhodnutí s mnoha faktory, které je třeba vzít v úvahu. Ujistěte se, že pečlivě porovnejte, co nabízí InMotion Hosting a zjistěte, zda jsou jejich služby pro vás to pravé.

Úplný seznam všech funkcí hostování InMotion naleznete na jejich webových stránkách www.inmotionhosting.com.

Jste připraveni koupit? Použijte hostovací kupón InMotion!

Podívejte se na naši stránku kupónů pro InMotion Hosting s aktuálním seznamem speciálních nabídek a nejnižšími cenami, které InMotion Hosting v současné době nabízí.

Dejte nám vědět vaše myšlenky

Použili jste již dříve InMotion Hosting? Máte nějaké pozitivní nebo negativní zkušenosti, které byste s námi chtěli sdílet? Pošlete nám svou upřímnou zpětnou vazbu na adresu .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me