Recenze hostingu A2 2018

Je A2 hosting dobrým webovým hostitelem? Přečtěte si naši úplnou, nezaujatou recenzi A2 Hosting s profesionály & nevýhody, doporučené použití, statistiky výkonu, snímky obrazovky, časté dotazy, kupóny, & více.


Recenze hostingu A2

A2 Hosting

www.a2hosting.com

Server O / S:Linux & Okna
Ovládací panely:cPanel / Plesk / Webuzo
Automatická instalace:Softaculous
Umístění datového centra č. 1:Michigan, USA
Umístění datového centra č. 2:Amsterdam
Umístění datového centra č. 3:Singapur
Sdílený hosting:Ano
Hosting VPS:Ano
Dedikovaný hosting:Ano
Hosting hostitele:Ano
Cloud hosting:Ano

Navštivte web

www.a2hosting.com je oceněná webhostingová společnost, která nabízí vysoce výkonné služby datových center pro malé a střední podniky, začínající společnosti, neziskové organizace, profesionální blogery, vývojáře webových stránek, weby elektronického obchodování a nezávislé webové vydavatele. Zjistili jsme, že jsou jednou z nejrychleji a nejvýkonnějších webhostingů na světě – dokonce předčí mnoho z větších, populárnějších společností v oboru. A2 Hosting je jedním z našich nejlepších doporučení pro majitele webových stránek z důvodu jejich rychlých platforem, vyspělé technické podpory, celkově nízkých cen a velké škály dostupných webhostingových plánů. Jsou také vynikající volbou pro webové a mobilní aplikace, které vyžadují, aby byly servery nakonfigurovány na míru tak, aby podporovaly specifické programovací jazyky. Společnost nedávno spustila spravovanou hostingovou službu WordPress, řadu inovativních cloudových VPS plánů a novou aktualizaci „Turbo“ pro vybrané účty, která poskytuje až 20x rychlejší načítání stránky, což skvělou službu ještě vylepšuje.

Proč zvolit hosting A2:

 • Rychlé webhostingové služby optimalizované pro rychlost a spolehlivost
 • Vynikající volba pro vývojáře webu & programátoři, kteří potřebují možnosti přizpůsobení platformy
 • Řešení „Developer Access“ pro majitele webů, kterým umožňuje týmu vývojářů webu přístup k hostitelskému účtu bez sdílení hlavních přihlašovacích údajů
 • Umožňuje zákazníkům zvolit umístění serveru v USA, Evropě nebo Asii
 • Spravované a nespravované plány hostování webů s celou řadou technických konfigurací
 • Vynikající volba pro WordPress s 6x rychlejším načítáním stránek
 • Automaticky konfiguruje instalace softwaru s nejlepšími rychlostmi a zabezpečovacími funkcemi
 • Nabízí víceúrovňové balíčky distributorů pro webové designéry a hostující startupy
 • Úložiště SSD je nyní u většiny plánů účtů zdarma
 • Hodnocení schválená Shopper ukazuje, že 96% z 604 zákazníků by doporučilo A2 Hosting příteli
 • Služby technické podpory „Vždy dostupné“ prostřednictvím telefonu, živého chatu a e-mailu
 • Nespravované plány VPS začínají na 5 $ / měsíc se širokou škálou možností OS

Jaké jsou nevýhody:

 • Většina hostingových plánů CMS jiných než WordPress nenabízí žádné další funkce
 • Není nejlepší volbou pro začátečníky, kteří nepoužívají všechny nástroje
 • Služby Turbo Boost a Turbo Cache jsou na VPS drahé & Vyhrazené plány
 • Příplatky za cPanel, Softaculous, & Licence CloudLinux na nespravované plány
 • Služba zálohování CDS R1Soft za cenu dalších 83 až 100 USD měsíčně

Sečteno a podtrženo:

A2 Hosting poskytuje širokou škálu možností konfigurace na svých hostingových plánech, které podporují pokročilé požadavky na vývoj webových aplikací a programování aplikací. Obzvláště se nám líbí jejich nespravované platformy VPS a dedikovaných serverů s podporou CentOS, cPanel, Debian, Fedora, Slackware, Ubuntu a Gentoo. A2 Hosting je skvělou volbou pro WordPress a je předkonfigurován se službou optimalizace A2 pro pokročilé komprese stránky a ukládání do mezipaměti. Jejich A2 Optimized Site Accelerator využívá Turbo Cache, APC, OPcache a Memcached pro ještě rychlejší načítání stránek s dalšími možnostmi pro integraci HTTP / 2, SPDY, ESI a CloudFlare CDN. Optimalizace Railgun je pouze 0,98 $ za měsíc a každá vyhrazená IP adresa je účtována na 1,96 $ za měsíc. Majitelé webů a vývojáři webu, kteří jsou v pokušení maximalizovat všechny doplňkové funkce a možnosti vlastní konfigurace dostupné u plánů hostingu A2, bohužel pravděpodobně nakonec zaplatí za služby platformy více, než se očekávalo, ale jedná se o kompromis pro prémiový hostingový účet s elitními hardwarovými specifikacemi. Neváhali bychom doporučit hosting A2 před konkurencí majitelům stránek, kteří hledají spolehlivý a vysoce výkonný plán webhostingu s nejmodernější technickou inovací a podporou nejnovějších webových standardů..

A2 Hosting speciální kupón

Začněme hostovat!

A2 Hosting má 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Hodnocení hostingu A2

Přehled společnosti – Historie hostování A2

A2 Hosting byl původně založen v roce 2001 Bryanem Muthigem v Ann Arbor v Michiganu. Originální název A2 Hosting byl Iniquinet. Bryan vytvořil Iniquinet jako skromný startup podnik, který slouží jen několika místním klientům v oboru. Jak jeho podnikání rostlo, Bryan se rozhodl vybrat si nové jméno. V roce 2003 společnost přejmenovala na A2 Hosting jako poctu jejich lásce k místní komunitě Ann Arbor. Dnes se A2 Hosting rozrostla na inovativní společnost s několika mezinárodními datovými centry, která nabízejí zákazníkům nejlepší verze nejpopulárnějšího softwaru pro vývoj webových aplikací. A2 Hosting byla první webhostingová společnost podporující PHP 5 a vedla také k implementaci PHP 7. Bryan je stále generálním ředitelem A2 Hosting a když se zeptal, co je jeho hlavním cílem pro společnost, parafrázoval Mahatmu Gándhího tím, že uvedl: „Být hostitelem, kterého bychom chtěli použít.“ A2 Hosting je lídrem v oblasti „zelených“ webhostingových služeb, 100% uhlíkově neutrálních a partnerem Carbonfund.org při zvyšování povědomí o hrozbách globální změny klimatu.

Plány & Funkce – přehled dostupných hostingových služeb A2 Hosting

A2 Hosting nabízí širokou škálu funkčně nabitých webhostingových plánů vhodných pro jakýkoli typ vývoje webových stránek, online komunitu nebo mobilní aplikaci. A2 Hosting poskytuje sdílené plány hostování v systému Linux & Servery Windows, tři různé verze jejich plánů VPS, spravovaná hostitelská platforma WordPress, hostující balíčky prodejců a dedikované servery. Prodávají balíčky serverů VPS a dedikovaných serverů ve spravovaných i nespravovaných plánech s širokou nabídkou podpory operačního systému a možností konfigurace hardwaru. Většina plánů běží na CentOS, CloudLinux a cPanel. K dispozici je aktualizace Turbo Server, která nabízí více CPU & Prostředky RAM na účtech, snížení přidělených simultánních uživatelských procesů povolených na server a až 20x lepší výkon oproti standardní instalaci Apache. Všechny sdílené účty hostování jsou aktuálně nakonfigurovány s Apache 2.2, PHP 5.3-7.0, MySQL 5.6, PostgreSQL 9.4, Python 2.6-3.2, Ruby 1.8, PERL 5.10, & Node.js. Sdílené hostingové plány také zahrnují bezplatný certifikát SSL / TLS a podporu pro přenos souborů nebo kontrolu verzí s FTP / SFTP, přístupem SSH, Rsync, Git, CVS, Subversion, & Merkurial.

Dostupné plány:

Linux & Windows sdílený webhosting

Cloud webhosting

Linux & Webový hosting / nespravovaný webový hosting VPS

Spravováno WordPress

Linux & Webový hosting prodejce Windows

Linux & Windows řízený / nespravovaný vyhrazený webhosting

Budete muset určit, který z hostingových plánů A2 je vhodný pro vaše požadavky na vývoj webových stránek a rozpočet. Většina majitelů malých podniků a podnikatelů obvykle začíná společným hostingovým plánem a upgraduje na VPS, pokud provoz na webu přesahuje to, co úvodní účty umožní. A2 Hosting je však také vynikající pro přenos webových stránek s vysokým provozem od jiných webhostingových společností pro lepší výkon a úspory nákladů. Můžete si objednat přesné množství paměti RAM, procesorových jader, rychlosti procesoru a úložiště HDD nebo SSD, které je potřeba na libovolném plánu VPS nebo dedikovaném serveru. Většina plánů také zahrnuje 50 USD v Bing / Yahoo! reklamní kredity, nástroje pro propagaci SEO a množství doplňkových funkcí pro analytiku, zabezpečení, & zálohy webových stránek.

Níže uvádíme podrobnější přehled všech plánů hostingu A2 s klady a zápory, které vám pomohou určit, co potřebujete:

Sdílené plány hostování

A2 Hosting implementoval zmenšené přidělování zdrojů na svých sdílených hostingových plánech, což je součástí rostoucího trendu v tomto odvětví. Spíše než konfigurace všech sdílených hostingových plánů pro příjem stejného množství zpracování RAM a CPU na účet, nyní A2 Hosting poskytuje větší alokaci těchto zdrojů na plány s vyššími cenami. To je užitečné nejen pro weby CMS náročné na proces zpracování databází, ale také pro hostování portfolia ve více doménách. S plánem Lite dostávají zákazníci pouze 500 MB fyzické paměti RAM, 4 GB virtuální paměti RAM a přístup k jednomu jádru CPU. To je stále dvakrát až čtyřikrát více, než u jiných srovnatelných plánů webhostingu, ale lze jej použít pouze s jedinou doménou. Plán Swift nabízí 1 GB fyzické paměti RAM, 8 GB virtuální paměti RAM a zpracování pomocí 2 procesorových jader. To odpovídá mnoha plánům VPS na jiných webových hostitelích. A konečně, s plánem Turbo, uživatelé dostávají 2 GB fyzickou RAM, 8 GB virtuální RAM a přístup ke 2 jádrům pro potřeby provozu na více místech. Můžete plánovat neomezené domény v plánech Swift a Turbo.

Zde je rychlý přehled cen sdílených webhostingových plánů, které nabízí A2 Hosting. Upozorňujeme, že ceny platí pro systém Linux. Klepnutím na „Zobrazit podrobnosti“ zobrazíte ceny systému Windows.

Sdílené hostingové plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Lite3,92 $ / mo7,99 $ / měsíc
Rychlý4,90 $ / měsíc9,99 $ / měsíc
Turbo9,31 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Pro13,95 $ / měsíc23,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Plán Turbo je zahrnutí pokročilé sady softwaru pro optimalizaci serverů, který je známý jako A2 Optimized Site Accelerator. Jde v podstatě o předkonfigurovanou instalaci Turbo Cache, APC, OPcache a Memcached na hardware, který hostuje přibližně o 80% méně domén než jiné sdílené hostingové plány. Protože vaše weby nesdílejí prostředky serveru s tolika simultánními klienty, stránky se načítají mnohem rychleji ve srovnání s tradičními plány hostování. S nejpokrokovějšími vývojovými řešeními pro ukládání do mezipaměti na webových stránkách, která jsou již zabudována v platformě, ušetříte tisíce dolarů za náklady na programování a správu systémů, aniž byste museli na sestavení řešení zaměstnat soukromý tým. Rovněž získáte zdarma přístup k CloudFlare Plus (8 $ měsíčně) a Railgun Optimizer (0,98 $ měsíčně) pro svůj web s plánem Turbo. Úspory, které se přibližně rovnají celkovým nákladům samotné hostovací služby, jsou-li zakoupeny samostatně. Doporučujeme uzamknout do plánu Turbo s úvodní slevou 51%.
 • S 50% více fyzické paměti RAM a 4x virtuální paměti RAM poskytované jinými webhostingovými společnostmi na sdílených hostitelských účtech a limitem na jednu doménu pro použití přidělených serverových prostředků je vaše webové stránce zaručeno, že bude na plánu A2 Hosting Lite pracovat lépe, než by to bylo. na „neomezené“ hostingové služby za podobné ceny využívající Linux & cPanel. Považujeme to za vítězství, ale na účtu stále existuje výkonnostní omezení způsobená omezeními optimalizačních nástrojů, která A2 Hosting používá k podpoře upgradu na plány s vyššími cenami.
 • Plán Swift je mnohem silnější a funkčnější než plán Lite a za pouhých 4,90 $ měsíčně za zaváděcí ceny je to skvělý způsob pro neomezený hosting domény. Dostanete přibližně 3x fyzickou RAM a 8x virtuální RAM poskytovanou jinými společnostmi na podobných účtech za vyšší ceny. Poskytovány jsou všechny standardní funkce hostování cPanel v CentOS, stejně jako kompletní sada bonusového softwaru, jako jsou pokročilé zabezpečení, analytika provozu, SEO, antispam, kontrola verzí a nástroje pro správu příkazového řádku..
 • Plán Turbo nabízí v průměru 6x fyzickou RAM a 8x virtuální RAM poskytovanou srovnatelnými hostingovými plány cPanel s neomezenými doménami jiných společností. Se zahrnutím celé sady softwarových nástrojů pro pokročilé ukládání do mezipaměti stránek a integraci CloudFlare CDN je vše, co potřebujete ke zvýšení výkonu webových stránek CMS, nabízeno „out of the box“, s výjimkou integrace Nginx. Většina dalších společností inzeruje podobné plány jako „cloudové“ hostingové řešení, zatímco A2 Hosting ceny tento plán velmi konkurenceschopně překonává průmyslové standardy..

Co se nám nelíbí:

 • Náklady na obnovovací sazby u plánů Basic a Prime jsou přes dvojnásobek úvodní diskontní ceny.

TAKÉ VIDĚTE: Další informace o tomto typu webhostingu najdete v našem průvodci sdíleným webhostingem

Cloudové hostingové plány

Plány Cloud VPS na A2 Hosting jsou založeny na platformě SwiftServer a poskytují hybridní přístup mezi spravovanými a nespravovanými účty VPS. Virtualizační platforma je postavena na KVM a CloudStack infrastruktura s možností instalace CentOS, Debian, Fedora, FreeBSD, Slackware, Ubuntu nebo Gentoo. Pro použití cPanel na těchto účtech bude nutné zakoupit licenci přímo od dodavatele. Základní poskytování úložiště HDD na účtech Cloud VPS je hlavní nevýhodou, protože majitelé stránek zaplatí za upgrade SSD asi o 3 $ více za 10 GB úložiště. To je přibližně 2,5x až 3x vyšší cena než u jiných služeb pro SSD úložiště, kde mnoho společností v současné době poskytuje možnost upgradu pro standard SSD zdarma na všech účtech.

Zde je rychlý přehled cen plánů cloudového hostování, který nabízí A2 Hosting:

Cloudové hostingové plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Start$ 15 / mo$ 15 / mo
Medián20 $ / měsíc20 $ / měsíc
Eso$ 25 / mo$ 25 / mo

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • s plány Cloud VPS si můžete dynamicky zvolit rychlost zpracování CPU, počet jader, RAM a možnosti úložiště.
 • CloudStack také poskytuje lepší podporu pro Software Defined Networking (SDN).
 • Plány OpenVZ A2 Hosting v nespravovaném rámci jsou nižší než polovina ceny mnoha jiných cloudových VPS plánů, zatímco nabízejí více zdrojů, jako je výchozí úložiště SSD a větší počet poskytovaných softwarových nástrojů v balíčcích.

Co se nám nelíbí:

 • Někteří uživatelé dávají přednost KVM, protože poskytuje „skutečnou“ virtualizaci s nezávislým jádrem a větší izolaci než OpenVZ pro lepší zabezpečení. Jiní tvrdí, že KVM vyžaduje více serverových prostředků v konfiguračních možnostech, aby mohly běžet stejně efektivně jako OpenVZ.

TAKÉ VIDĚTE: Další informace o tomto typu webhostingu naleznete v našem průvodci cloudovým webhostingem

Webové plány VPS

A2 Hosting nabízí širokou škálu VPS plánů, jak v Linuxu nebo Windows, tak i spravovaných či nespravovaných. Stručně řečeno, nespravované plány VPS společnosti A2 Hosting jsou asi tak blízko k „holým kovům“ hypervisoru, jak dnes najdete na trhu, se schopností instalovat různé operační systémy Linux z dodaných snímků. Tyto účty poskytují dobrou funkční hodnotu, pokud používají alternativu open source k cPanel. Připravte se však na spoustu složitých prací při správě systémů a na správu zabezpečení platformy, firewallů a instalací rozšíření serveru pomocí příkazového řádku. Přidání jakékoli úrovně dalších upgradů hardwarových prostředků nebo softwarové licence výrazně zvýší náklady na plány. Z těchto důvodů považujeme nespravované plány VPS na hosting A2 za spíše výklenek s velkým apelem na nadšence, ale to může být často překonáno a podhodnoceno v jiných hostingových plánech, když jsou všechny požadavky spojeny dohromady..

S plánem Managed VPS na A2 Hosting dostávají zákazníci stejnou základní instalaci CentOS a cPanel, kterou společnost používá na svých sdílených hostingových účtech. Můžete přidat upgrade Turbo Boost do jakéhokoli plánu za 14,53 $ měsíčně, s 20x rychlejšími rychlostmi na základě optimalizace softwarové konfigurace a nedostatečného prodeje serverových prostředků. Aktualizace Turbo Boost + Turbo Cache je 19,80 USD měsíčně, s předem nakonfigurovanou aplikací APC, OPcache a Memcached. Upgrady Turbo také zahrnují implementaci proxy HTTP / 2, SPDY, ESI a Websocket. Všechny plány Managed VPS zahrnují bezplatnou integraci CloudFlare CDN, nástroje pro distributory a všechny funkce platformy dostupné na sdílených účtech A2 Hosting. V tomto rámci budou A2 Hosting technici spravovat všechny požadované aktualizace zabezpečení a správu systémů, což je snadno použitelný přístup k pokročilému webhostingu pro vysoce výkonné aplikace na klíč..

Zde je rychlý přehled cen jejich VPS webhostingových plánů pro Linux. Klepnutím na „Zobrazit podrobnosti“ zobrazíte ceny systému Windows.

Spravované plány VPS:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Nespravováno – vstup5 $ / měsíc5 $ / měsíc
Nespravovaná – střední10 $ / měsíc10 $ / měsíc
Nespravovaná – Nejlépe$ 15 / mo$ 15 / mo
Spravováno – výkon+32,99 $ / měsíc49,99 $ / měsíc
Spravováno – Prestige+46,19 $ / měsíc69,99 $ / měsíc
Spravováno – Pinnacle+65,99 $ / měsíc99,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Nespravované plány VPS na A2 Hosting začínají na pouhých 5 $ měsíčně. Uživatelé mají v operačním systému přístup root a spoustu možností vlastní konfigurace. Navíc mají nyní administrační panel Webuzo, který vám pomůže vizuálně spravovat váš VPS.
 • Uživatelé, kteří mají rádi práci s bash a shell skripty v Linuxu, mohou koaxiálně hodně energie z plánu Top VPS, ale přidáním 1 GB RAM pouze do konfigurace ji stále umístíte jako dvojnásobek ceny účtu Turbo v rámci sdíleného hostování a výrazně pro majitele stránek je k dispozici méně zdrojů. Cena za plán rychle zvýší další upgrady, které se vztahují k hardwarovým specifikacím. Přesto můžete v tomto plánu nakonfigurovat elitní systém VPS, pokud jste ochotni zaplatit dodatečné náklady.
 • Při přibližně 12násobku zdrojů sdíleného hostovacího plánu dostupného u jiných společností mohou majitelé stránek využít bezplatných migračních služeb A2 Hosting a upgradovat na účet VPS pomocí plánu Power +..
 • Plán Prestige + VPS je funkčně rovnocenný a v mnoha ohledech výkonnější než jiné dedikované serverové plány, které jsou v současné době na trhu. Za zaváděcí ceny je také poměrně drahá cena 46,19 USD za měsíc a 69,99 USD za měsíc při obnově. Protože většina srovnatelných plánů dedikovaných serverů se stejnou hardwarovou konfigurací je často dvakrát vyšší než cena, považujeme to za velmi výhodné a je vysoce doporučeno pro ziskové weby, jako jsou obchody s elektronickým obchodem nebo populární blogy, které mají požadavky na provoz pro podporu investice..
 • Majitelé stránek s pokročilými požadavky výrazně šetří tím, že využívají spravovanou platformu VPS A2 Hosting nad ostatními službami. Pokud nepotřebujete spouštět jiné distribuce operačního systému Linux, doporučujeme tento plán na nespravovaných účtech VPS. Licence cPanel je podle těchto plánů levnější a získáváte všechny výhody proprietární instalace CentOS A2 Hosting s doplňkovými nástroji a optimalizačním softwarem. To samo o sobě může ušetřit tisíce dolarů v nákladech na správce vyhrazených systémů oproti přístupu do-it-yourself. Tyto plány jsou také levnější než mnoho dedikovaných serverů s více přidělenými zdroji. Využijte upgradu Turbo pro nejlepší výkon a rychlosti načítání stránky, které jsou v současné době dostupné na trhu z platformy VPS. Tyto plány jsou ideální pro obchodní weby vyžadující vyšší úroveň služeb a spolehlivosti.

Co se nám nelíbí:

 • Plán $ 5 / mo je určen pouze pro malý základní balíček zdrojů: 512 MB RAM, 1 jádro CPU, 20 GB SSD úložiště a 2TB přenosu. Funkčně může mít tento balíček ve skutečnosti k dispozici méně zdrojů pro hostování webových stránek než mnoho sdílených hostingových plánů. V důsledku toho budou budoucí uživatelé rychle pokračovat v konfiguraci svého VPS s větším množstvím paměti RAM, CPU, úložiště a přenosu.
 • Základní cena 5 $ v plánu Entry VPS nezahrnuje licenci cPanel, ale poskytuje možnost instalovat CentOS, Debian, Fedora, Slackware, Ubuntu nebo Gentoo. Instalace základního operačního systému Linux a přidání Plesku nebo jiného administrativního skriptu do balíčku jako Webmin, Virtualmin, Vesta, ZPanel atd. Může ušetřit peníze a učinit tento omezený balíček užitečnou volbou pro některé aplikace, ale většina majitelů stránek získá lepší výkon a funkce jednoho ze sdílených plánů A2 Hosting.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce webovým hostingem VPS, kde se dozvíte více o tomto typu webhostingu

Spravované plány WordPress

Plány A2 Hosting Managed WordPress jsou kombinací vlastní konfigurace serveru a doplňků třetích stran. Výsledkem je bezpečnější a rychlejší web WordPress. Zjistili jsme, že A2 Hosting a WordPress jdou spolu skvěle. Webové stránky hostované WordPress se načítají velmi rychle a jsou také bezpečnější. Jejich plugin provádí ukládání do mezipaměti databáze, widgetů, stránek a obsahu CMS za účelem poskytování klientům prohlížeče. Služba A2 Hosting komprimuje obrázky, když jsou nahrány a staženy; odstraní nadbytečné mezery, karty, konce řádků a pevné návraty z HTML, CSS a JavaScript; a zapne kompresi gzip, aby se celková velikost souboru na stránkách zmenšila. Protože adresa přihlašovací stránky je dobře známou výchozí URL mezi většinou webů WordPress, zásuvný modul A2 Hosting mění tuto adresu URL na něco obtížnějšího pro přístup skriptů. Kdykoli se návštěvníci blogu pokusí přihlásit nebo přidat komentář, jsou vyzváni puzzle Captcha na formulářích pro přihlášení a komentáře. Honeypot zabraňuje automatizovanému softwaru vystupovat jako lidský uživatel. Z důvodu vyšší bezpečnosti brání A2 Hosting neoprávněné úpravě témat a pluginů od WP-admin. Optimalizované nastavení WordPress také přidává pravidla webového serveru Apache, která zatěžují WordPress před známými útoky na software webového serveru. Celkově vzato je to cenná služba, kterou mnoho majitelů stránek WordPress rádi využije pro lepší výkon a rychlejší načítání stránek.

Zde je rychlý přehled cen jejich plánů WordPress:

Spravované plány WordPress:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
1-stránka12,97 $ / měsíc26,47 $ / měsíc
2 stránky19,48 $ / měsíc39,77 $ / měsíc
Neomezený37,97 $ / měsíc77,49 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Osobní licence Jetpack zdarma
 • Předinstalován WP-CLI
 • Staging stránek pro váš vývoj a testování
 • Denní, automatické zálohování, které se snadno používá

Co se nám nelíbí:

 • Dodává se s Pleskem a ne cPanelem
 • Míra obnovení je velmi vysoká a vyžaduje 24 měsíční období, aby bylo možné obdržet inzerované úvodní ceny

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce webovým hostingem WordPress, kde se dozvíte více o WordPress & web hosting.

Dedikovaný server Web Hosting plány

A2 Hosting má komplexní řadu dedikovaných serverových plánů založených na čtyřech hlavních platformách. Počínaje nejlevnějšími nebo nejzákladnějšími hardwarovými specifikacemi nabízí A2 Hosting v rámci každé platformy řadu různých možností upgradu, jako jsou značkové plány vyššího stupně, a také možnost vlastního výběru dalších změn limitů CPU, RAM, úložiště a přenosu dat. vytvářet jedinečná řešení hardwaru serveru. Mnoho plánů vyhrazených serverů nabízených serverem A2 Hosting je založeno na hybridních virtualizačních technikách, tj. Výkonnějších verzích jejich instalací na platformách SwiftServer, Turbo Server a Turbo Cache, přičemž se méně spoléhají na hardware s pevným stojanem.

Zde je rychlý přehled cen vyhrazených webhostingových plánů, které A2 Hosting nabízí:

Dedikované plány serverů:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Semi Dedicated Server9,31 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Nespravovaný server Flex99,59 $ / měsíc119,99 $ / měsíc
Spravovaný server Flex141,09 $ / mo169,99 $ / měsíc
Core Flex Server141,09 $ / mo169,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • S serverem Unmanaged Flex máte na výběr z mnoha různých linuxových distribucí pro instalaci operačního systému s přístupem root
 • Na Managed Flex Server získáte zdarma licenci cPanel + Softaculous na CentOS bez přístupu root.
 • Se serverem Core Flex obdržíte server CentOS s bezplatnými licencemi cPanel + Softaculous s přístupem root.

Co se nám nelíbí:

 • Cena.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce vyhrazeným webhostingem, kde se dozvíte více o tomto typu webhostingu

Plány webhostingu distributora

Plány prodejců A2 Hosting běží na CloudLinuxu, distribuci CentOS, se všemi registrovanými klientskými podúčty, které mají licenci k použití cPanel nezávisle pro správu domény a konfiguraci nastavení serveru. Klientské účty budou zahrnovat všechny funkce platformy nalezené ve sdílených plánech A2 Hosting. Bezplatná licence WHMCS je součástí všech účtů prodejců s výjimkou balíčku Bronze. Plány prodejců také zahrnují možnost upgradovat všechny hostované podúčty na platformu Turbo Server společně za pouhých 6,60 $ za měsíc (10 $ za měsíc v platinovém plánu). To je hodně vzhledem k tomu, že upgrade Turbo lze také prodat jako prvotřídní službu pro všechny klienty hostované firmou. Spolu s dalšími nástroji balíčku je součástí licence pro distributory domén eNom, která poskytuje klientům možnost označit klientům .com, .org, .net a další gTLD..

Podle plánů distributora A2 Hosting je každému z klientů registrovaných s jedinečným účtem cPanel přidělen stejný serverový prostředek plánu Swift v rámci sdíleného hostování: 2 jádra, 1 GB fyzické paměti RAM a 8 GB virtuální paměti RAM. Z tohoto důvodu neexistuje žádná skutečná pobídka k registraci pro plán vyšší úrovně, pokud nemáte provoz a podnikání na jeho podporu. A2 Hosting poskytuje plynulé aktualizace na platformě bez nutnosti správy migrací. Každý plán obsahuje jednu vyhrazenou adresu IP, i když můžete vždy znovu prodat další klientům elektronického obchodování v rámci měsíční fakturace pomocí sady nástrojů pro správu. Tyto plány pro distributory jsou ideálním způsobem pro webové profesionály, malé firmy, živnostníky, webové designéry, grafické umělce, programátory, vývojáře webu a sociální média, kteří fakturují webhosting a služby registrace domén zákazníkům.

Zde je rychlý přehled cen vyhrazených webhostingových plánů, které A2 Hosting nabízí:

Plány prodejců:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Bronz13,19 $ / měsíc19,99 $ / měsíc
stříbrný18,47 $ / měsíc27,99 $ / měsíc
Zlato24,41 $ / měsíc36,99 $ / měsíc
Platina40,91 $ / měsíc61,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Protože každý z plánů distributora poskytuje v rámci sdíleného hostingu identické alokace serverových prostředků pro plán Swift, který stojí 4,99 $ za měsíc (9,99 $ za obnovovací sazby), existuje možnost vydělat kolem 380 USD základního zisku na 40 klientů účtovaných za 9,99 $ měsíčně pouze s Výdaje ve výši 13 až 20 $ a další přirážka na prodej názvů domén spolu s webovými službami. Limity pro přenos dat na účtu zaručují, že servery nebudou prodávány díky „neomezeným“ hostitelským dílčím plánům.
 • Účty distributorů A2 Hosting nejsou úplně levné, ale balíček Silver stojí levně než kombinovaná cena licencí pro cPanel, WHM, WHMCS, & eNom. Doporučujeme začít s tímto plánem v bronzové verzi, abyste mohli využít hromadné slevy dostupné na dostupné licenci WHMCS.
 • Plán Gold je jednou z nejlepších hodnot dostupných na prodejní platformě A2 Hosting, kde můžete měsíčně účtovat 800 USD za webhostingové služby za měsíční investici 24,41 až 36,99 $. To dokazuje, jak ziskový může být webhostingový průmysl, pokud prodáváte serverový prostor a hostujete weby s nízkým provozem, které využívají jen zlomek dostupných zdrojů pro každý plán. Z tohoto důvodu je účet omezen na 1 TB přenosu dat za měsíc. Některé společnosti zabývající se webovým designem se vydávají na cestu k ještě vyšším přirážkám na měsíční klienty, fakturují až 20 $ měsíčně nebo přidávají vyšší náklady na údržbu, aby poskytovaly vlastní řízené hostingové plány majitelům stránek CMS.

Co se nám nelíbí:

 • Chybějící zahrnutá licence WHMCS je jedinou nevýhodou bronzového plánu, protože mnoho lidí se přihlásilo k účtu distributora s hlavní motivací využívat platformu WHMCS pro fakturaci webhostingových služeb..

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce vyhrazeným webhostingem, kde se dozvíte více o tomto typu webhostingu

Screenshots – Letmý pohled na správu účtu A2 Hosting & Kontrolní panel

Správa účtu s A2 Hosting je velmi přímočará. Mají nově navržený panel AMP (Account Management Panel) se snadným přístupem k zaregistrovaným funkcím účtu, plánům služeb a dostupným platformám. Pokud s nimi máte více hostingových plánů, můžete pohodlně spravovat každý zakoupený hostingový účet pomocí dodaných tlačítek „Spravovat“. Je užitečné poukázat na snadný přístup k jejich službám zákaznické podpory a schopnost otevřít problémový lístek na webu. A2 Hosting je známá svou technickou podporou a obvykle poskytuje rychlé řešení všech otázek předložených prostřednictvím systému vydávání vstupenek. Níže je snímek jejich AMP.

Panel Správa účtu

Screenshot obrazovky A2 Hosting AMP (Panel pro správu účtů)Krátký pohled na AMP hostujícího A2 (Panel pro správu účtů)

Ovládací panel

Pro své standardní sdílené hostingové plány používá A2 Hosting značkový cPanel. Je to docela typické pro většinu hostitelů. Zde je snímek obrazovky:

Screenshot ovládacího panelu A2 Hosting (cPanel)Letmý pohled na vlastní cPanel A2 Hosting

A2 Hosting staví většinu svých servisních plánů kolem cPanel, CentOS a WHM. Avšak jejich spravované plány WordPress a jejich hostingové plány Windows používají Plesk jako alternativu. cPanel je nejčastěji používaný nástroj pro správu webhostingu v oboru a poskytuje vše, co potřebujete pro vývoj webových aplikací. A2 Hosting také nabízí Softaculous integrované s jejich účty cPanel pro „one-click“ instalaci populárních open source skriptů. A2 Hosting cPanel je standardní s minimálním přizpůsobením tématu a bez zvláštních nabídek, reklam nebo marketingových propagací. Do GUI není smíchán žádný vlastní design, kromě banneru hostingu A2 a zeleného tónovaného pozadí. Na níže uvedeném obrázku můžete vidět cPanel, jak se zobrazuje při prvním spuštění administrační sekce. Tato výchozí nastavení může uživatel dále upravit, aby vytvořil jedinečnou konzolu pro správu pro vývoj webových aplikací a nastavení domény.

Statistiky výkonu – servery, síť, & Sledování dostupnosti

Hlavní datové centrum A2 Hosting se nachází v Michiganu. Má centrální polohu, takže zákazníci po celé USA mohou mít přístup k vysokým rychlostem s nízkou latencí. Mají také 2 další datová centra pro zákazníky s pobytem v Evropě (Amsterdam) a Asii (Singapur). Každé datové centrum je nadbytečné a má certifikát SSAE16. Společnost používá širokou škálu různých hardwarových konfigurací napříč různými segmenty své činnosti, včetně tří různých virtualizačních rámců. Jejich hardware zahrnuje především servery typu rackmount založené na procesorech Intel Core i3 a Xeon E5, od dvoujádrových až po 12jádrové jednotky, s pamětí DDR-3 RAM a výběrem mezi HDD & Úložiště SSD. A2 Hosting optimalizuje celou svou síť na více úrovních pomocí proprietárních řešení k dosažení nejvyšších standardů výkonu v oboru. Datová střediska společnosti využívají jako poskytovatelé služeb pro mezinárodní připojení k vysokorychlostním optickým vláknům mnohonásobné připojení k síti od Level-3, Savvis, Global Crossing a Cogent Communications. Některé z protokolů, které implementovaly pro zlepšení rychlosti místní sítě a doby načítání stránky, zahrnují HTTP / 2, Websocket, ESI, SPDY, APC, Memcached, Railgun a Anycast DNS. Většina těchto rozšíření je poskytována za optimálního nastavení pro architekturu serveru na platformách SwiftServer, Turbo Server a Turbo Cache..

Sledování dostupnosti

Neustále testujeme a sledujeme výkon A2 Hosting s Nástroje pro monitorování webu Pingdom získat více technické měřítko údajů o výkonu. Výsledky níže jsou dynamicky vytahovány z Pingdomu:

Statistiky průměrného výkonu pro základní sdílený plán hostování:

 • Uptime serveru: 99,99%
 • Doba odezvy serveru: 375 ms
 • Počet měsíčních výpadků: 2
 • Celkový měsíční prostoj: 3 minuty
 • Testovací místo: Severní Amerika
 • Testovaný typ hostingu: Sdíleno
 • Testovaný hostingový plán: Základní plán (Lite)
 • Průměrná rychlost načítání stránky: 600 ms

A2 Hosting specifikace serveru

POZNÁMKA O ZKUŠEBNÍCH STAVECH: Mějte na paměti, že výše uvedená data nejsou plně reprezentativní pro všechny weby hostované na A2 Hosting. Statistiky výkonu ovlivňují příliš mnoho faktorů – včetně konkrétního serveru, na kterém je web hostován, vybraného webhostingového plánu, optimalizace skutečného webu, plánované údržby, geolokace atd. Naše testy jsou prováděny na základních sdílených hostitelských účtech. za každého hostovaného webového hostitele, který předvede ty nejskromnější statistiky výkonu.

Technická podpora – přehled péče o zákazníka A2 Hosting

A2 Hosting je známý pro svou velkou podporu a vlastní hodnocení spokojenosti zákazníků 5 z 5. Mějte na paměti, že stejně jako u každé společnosti skutečná podpora stále závisí do značné míry na tom, ke kterému agentovi se k informacím připojíte.

Hodnocení technické podpory A2 Hosting

Klíčové funkce zákaznické podpory:

 • Zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu, e-mailového lístku, telefonu a Skype.
 • Centrum podpory s rychlým přístupem k častým dotazům, průvodcům a nápovědě, které jsou k dispozici zákazníkům i jiným zákazníkům.
 • Bezplatné telefonní číslo pro podporu.
 • 1 až 3 minuty průměrné doby čekání prostřednictvím telefonické podpory & živý chat.
 • Telefonická podpora se nachází v Ann Arbor, Michigan.
 • Prioritní podpora je k dispozici za 19,99 $ za měsíc a nabízí ještě rychlejší odezvu lístků než je obvyklé u specializovaného týmu podpory guru.
 • Upozornění na stav Twitteru informace o jakýchkoli problémech nebo prostojích.

VĚDĚL JSI? A2 Hosting byl jedním z prvních webových hostitelů, kteří implementovali hosting SSD (Solid State Drive)!

Zabezpečení – Jak hosting A2 udržuje váš web v bezpečí

Zabezpečení je kritickým prvkem každého dobrého hostitele webu. A2 Hosting nabízí klientům řadu bezpečnostních funkcí pro webové stránky a osobní účty, které budou záviset na jejich individuálních potřebách. Zde jsou některé klíčové bezpečnostní funkce:

 • Pokročilé e-mailové spamování a detekce virů přes Barracuda, efektivní a důvěryhodné zabezpečení v oboru & společnost na ochranu údajů. Jedná se o prémiovou službu, která A2 Hosting účtuje další 3 $ / měsíc za jednu doménu nebo 10 $ / měsíc za neomezenou doménu. Pokud chcete něco, co je zdarma, mají také standardní možnosti ochrany e-mailu prostřednictvím Appache Spam Assassin a BoxTrapper, které se běžně vyskytují na většině webových hostitelů Linuxu. Zatímco bezplatné možnosti by měly být dobré pro většinu webových stránek pro malé firmy, Barracuda je vynikající službou, pokud ji potřebujete.
 • Přístup vývojáře takže vývojáři vašeho webu mohou snadno přistupovat k nezbytným částem nastavení vašeho webu a účtu, aniž by viděli vaše fakturační údaje nebo obdrželi hlavní heslo. Jedná se o neuvěřitelně užitečnou a mnohem bezpečnější funkci, kterou by měli implementovat všichni weboví hostitelé (ale ne všichni). S přístupem vývojáře A2 Hosting můžete vývojářům umožnit přihlášení do ovládacího panelu hostingu, nákup nezbytných doplňků a upgradů hostingu, správu různých nastavení účtu a dokonce odesílání a reagování na vstupenky podpory. Pokud potřebujete, aby na vašem webu pracoval někdo jiný, je přístup vývojáře pohodlným a bezpečnějším způsobem.
 • SSL certifikáty s různými placenými možnostmi začínajícími na 49,95 USD ročně pro jeden web SSL. Můžete také snadno vygenerovat zdarma SSL na svém účtu pomocí Let’s Encrypt.
 • Dvoufázové ověřování (2FA) pro bezpečnější přihlášení. A2 Hosting to podporuje a vy můžete nastavit, aby váš účet přidal další vrstvu zabezpečení.
 • Trvalá bezpečnost A2 Hosting , což je jen termín, který používají pro řadu standardních bezpečnostních funkcí, udržuje váš účet v bezpečí pomocí automatických léčení, zpevnění serveru a prověřování virů. Pomocí KernalCare může A2 Hosting posílat aktualizace zabezpečení 24/7 na váš webový server bez restartování počítače.
 • Vylepšená ochrana webových stránek se společností Sucuri, důvěryhodnou společností zabývající se zabezpečením webových stránek. Toto je prémiová možnost, kterou můžete navíc použít ke sledování a zpevnění vašeho fyzického webu.
 • Automatické zálohování & obnovit služby pro webové stránky s archivačním ukládáním souborů & informace o databázi.

Nejčastější dotazy – užitečné odpovědi o nákupu z hostování A2

Zde je několik často kladených otázek o hostování A2, které vám mohou pomoci:

Jak si mohu objednat webhostingový plán od A2 Hosting?

Webhostingový účet si můžete zakoupit od A2 Hosting na jejich webových stránkách www.a2hosting.com. Můžete si také objednat telefonicky nebo prostřednictvím jejich obchodního oddělení na čísle 888-546-8946. Doporučujeme objednat online, protože je snazší a rychlejší. Můžete také vidět úplné rozdělení jejich cen a funkcí.

Jaké platby přijímá A2 Hosting?

A2 Hosting přijímá působivou škálu plateb. Přijímají všechny hlavní kreditní karty, PayPal, 2CheckOut, osobní nebo obchodní šek, peněžní příkaz a bankovní převod. Upozornění: Nedoporučuje se platit šekem, protože tento způsob platby bude nevratný.

Jak mohu zrušit?

Svůj účet můžete kdykoli zrušit. K tomu stačí vyplnit a odeslat oficiální formulář pro zrušení, který najdete na jejich webových stránkách.

Dostanu náhradu & jak to funguje?

Ano. A2 Hosting nabízí 30denní záruku spokojenosti. To znamená, že neexistují žádné časové limity ani smlouvy a můžete je kdykoli zrušit. Na vrácení plné částky však máte 30 dní. Pokud zrušíte po 30 dnech, obdržíte vrácenou částku s hodnocením (v podstatě vrácení peněz za zbývající čas, který jste nepoužili). Poznámka: služby přenosu webových stránek, registrace doménových jmen, certifikáty SSL / TLS a další jednorázové poplatky se nevracejí!

Závěr – Hostitelem nebo nehostitelem?

Výběr nejlepší webhostingové společnosti, která bude hostovat vaše webové stránky, je důležité rozhodnutí s mnoha faktory, které je třeba vzít v úvahu. Ujistěte se, že pečlivě porovnejte, co A2 Hosting nabízí, abyste zjistili, zda jsou jejich služby pro vás to pravé.

Chcete-li se dozvědět více o A2 Hosting a zobrazit všechny jejich podporované funkce, můžete navštívit jejich webové stránky na adrese www.a2hosting.com.

Jste připraveni koupit? Použijte hostovací kupón A2!

Podívejte se na naši stránku A2 Kuponové kupóny, kde najdete speciální nabídky a zvýhodněné ceny u většiny webhostingových plánů A2 Hosting.

Dejte nám vědět vaše myšlenky

Už jste dříve používali hosting A2? Máte nějaké pozitivní nebo negativní zkušenosti, které byste s námi chtěli sdílet? Pošlete nám svou upřímnou zpětnou vazbu na adresu .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map