Recenze hostgátora 2018

Je HostGator dobrým webovým hostitelem? Přečtěte si naši úplnou recenzi HostGator s profesionály & nevýhody, stížnosti, doporučené použití, FAQ, kupóny, & více.


Recenze HostGator

HostGator

www.hostgator.com

Server O / S:Linux & Okna
Kontrolní panel:cPanel
Automatická instalace:Mojo QuickInstall
Umístění datového centra č. 1:Houston, TX
Umístění datového centra č. 2:Provo, UT
Sdílený hosting:Ano
Hosting VPS:Ano
Dedikovaný hosting:Ano
Hosting hostitele:Ano
Cloud hosting:Ano

Zobrazit plány hostingu

Stručný přehled:

www.hostgator.com je webhostingová společnost s dlouholetou pověstí, protože je rychlým a snadným způsobem publikování webových stránek online. HostGator nabízí vynikající technickou podporu a zákaznický servis klientům s dobře informovaným personálem. I když nejde o nejlevnější web hostitele, HostGator nabízí širokou škálu funkcí a služeb, které jsou spolehlivé pro většinu účely vývoje webu. Nabízejí webový server Linux i Windows prostřednictvím řady různých stupňovitých plánů. HostGator je známá značka v hostitelském průmyslu a je jednou z nejoblíbenějších možností pro lidi, kteří si vyberou webového hostitele kvůli jejich reklamním kampaním. Nedávno spustili cloudovou hostingovou platformu a spravovanou hostingovou službu WordPress. Domníváme se však, že zásadně málo rozlišuje plány HostGator od typického hostitele distributora, s výjimkou údržby nezávislého datového centra a rozsahu jejich uživatelské základny. Na platformě není mnoho inovací a poskytované jedinečné vývojářské nástroje. Místo toho získáte poměrně solidní plán cPanel nebo Windows s některými pochybnými marketingovými praktikami a často klamnými cenovými schématy. Majitelé stránek, kteří využívají levné zaváděcí sazby hostGator, jsou často nuceni migrovat po skončení počátečního období nebo zaplatit přehnané ceny za obnovu.

Proč zvolit HostGator:

 • Široko uznávaná značka v odvětví webhostingu
 • Nabízí širokou škálu hostingových plánů vhodných pro většinu webových stránek
 • Plány dostupné na platformách Linux i Windows
 • Používá cPanel (Linux) & Plesk (Windows) pro správu domény
 • Průmyslové standardní funkce hostování pro obě pokročilé použití & začátečníci
 • Podpora populárních CMS skriptů a programovacích jazyků
 • Populární volba pro hostingové služby distributora
 • Legendární zákaznická podpora prostřednictvím telefonu, live chat, & e-mailem
 • Vylepšený výkon WordPress díky novým plánům spravovaného hostování

Jaké jsou nevýhody:

 • Drahé ceny a obnovovací sazby pro většinu plánů
 • Weebly webový tvůrce je zbytečný a zastaralý
 • Plány HostGator WordPress Cloud nemají přístup k phpMyAdmin nebo cPanel
 • V plánech pro populární platformy CMS chybí další služby

Sečteno a podtrženo:

HostGator je slavná značka ve světě webhostingu, ale jedná se pouze o štítek připojený ke značně obecným službám datových center. HostGator je oblíbenou volbou u majitelů stránek již 15 let, zejména kvůli síle jejich reklamních kampaní. Nabízejí celou řadu hostingových plánů pro Windows i Linux, které jsou relativně levné k registraci na nových účtech pomocí speciálních akcí. Zdá se však, že uživatelé využívají výhod obnovovacích sazeb, zejména pokud neexistuje jiná možnost pro zavedený web, ale složitá migrace na jiného hostitele. Funkce a doplňkové služby, které se vyskytují u většiny plánů hostgatorů, jsou standardem pro cPanel, WHM, CentOS a Windows. Není jen nabízeno mnoho inovací na zakázku nebo nových vývojových nástrojů. Stručně řečeno, HostGator poskytuje webhostingové služby jako komoditu zákazníkům, kde v zásadě mění značku velkoobchodních nákupů hardwaru a softwarových licencí a zároveň spravují marže při obratu klientů. Přestože na platformě nejsou žádné zvláštní funkce, HostGator poskytuje spolehlivé a snadno použitelné služby, které vývojáři webu potřebují v hardwaru serveru, síťových zařízeních a architektuře datových center..

HostGator speciální nabídka kupón

Začněme hostovat!

HostGator má 45denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

HostGator expert review

Recenze uživatelů HostGator

Litujeme, pro tohoto hostitele zatím neexistují žádné uživatelské recenze zákazníků.

Znalecký posudek – naše hloubkové hodnocení hostGator

HostGator byl založen studentem florentské atlantské univerzity jménem Brent Oxley v roce 2002. HostGator založil ze své kolejní místnosti a původně se o něm nemohl rozhodnout – buď HostGator nebo GatorHost. Naštěstí si vybral HostGator! V roce 2003 měla společnost pouze 112 zákazníků. Trvalo další rok, než se společnost rozšířila o 1000 klientských účtů. Do roku 2008 byl však HostGator časopisem Inc. Magazine označen za jednu z nejrychleji rostoucích společností v Americe. HostGator přestěhoval své kanceláře z Boca Ratonu na Floridě do Houstonu v Texasu, aby v roce 2006 spustil nové datové centrum s 50 zaměstnanci. Nyní mají více než 500 zaměstnanců s kancelářemi v Kanadě, Brazílii a Indii. V roce 2012 Oxley oznámil, že společnost prodává společnosti Endurance International Group (EIG) za 225 milionů dolarů a odchází na cestu do světa. HostGator, který původně začínal jako malá spouštěcí společnost z kolejní místnosti vysokoškolských studentů, se stal součástí společnosti Fortune 500. Společnost nedávno zahájila servisní plány pro indický trh v doméně HostGator.in s datovým centrem v Maháráštře. Dnes je HostGator světovým lídrem v oblasti webhostingu s více než 9 miliony klientských domén a více než 400 000 zákazníky.

Hostingové plány & Vlastnosti – Který z nich je pro mě ten pravý?

HostGator nabízí velké množství služeb datových center, které zahrnují sdílené hostingové plány v systému Linux & Windows, jejich vlastní patentovaná cloudová hostitelská platforma, pět úrovní plánů hostování pro distributory, spravované řešení WordPress, plány VPS a dedikované servery. Jejich plány hostingu Drupal, Joomla, Magento a MediaWiki jsou stejné jako sdílený hostingový účet bez dalších funkcí nebo optimalizace platformy. Mají však vlastní implementaci Varnish Cache pro WordPress. HostGator nabízí instalaci skriptu „jedním kliknutím“ ve svých hostitelských plánech pomocí QuickInstall. Nginx lze přidat na jejich VPS & Dedikovaný server plánuje, ale není součástí řešení cloudového hostingu nebo spravovaného hostování WordPress. Při převodu z jiné hostitelské společnosti provedou servisní technici hostgator bezplatnou migraci webu. HostGator používá jiný serverový hardware ve všech svých hostingových plánech.

Přehled sdílených hostingových plánů HostGator

Sdílené hostingové plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Líhnutí3,95 $ / měsíc10,95 $ / měsíc
Dítě5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
Podnikání5,95 $ / měsíc16,95 $ / měsíc

HostGator nabízí tři sdílené hostovací plány Linux založené na cPanel, WHM, & CentOS, které poskytují poměrně standardní úroveň služeb pro vývoj webových aplikací pomocí skriptů LAMP. Jsou zde všechny běžné a dobře zavedené nástroje, od průvodců databází MySQL, phpMyAdmin a Správce souborů, přes e-mail, FTP, Cron, webové statistiky, analytiku provozu atd. Samotná platforma je nakonfigurována pro podporu CGI, Fast CGI, PHP 5 , Ruby on Rails, Perl a Python. Obchodní plán také nabízí jednu vyhrazenou IP adresu a SSL certifikát, který lze použít také s přiloženou aplikací VoIP. Líbí se nám jednoduchost a snadnost použití sdílené hostitelské platformy HostGator. Poskytování reklamních kreditů ve službě Google AdSense, Yahoo! A Bing ve výši 200 USD poskytuje extra propagaci webových stránek. Poplatek za obnovení $ 10,95 p / měsíc pro plán „Hatchling“ v jedné doméně je však příliš vysoký.

Sdílený hosting – Hatchling: Jedna doména + neomezené dílčí domény, FTP, MySQL, & E-mail + neměřená šířka pásma

S podporou pouze pro jednu doménu je plán Hatchling určen pro web s maximem přibližně 25 současných uživatelů a průměrným zatížením méně než 750 000 stránek měsíčně, v závislosti na tom, jak je web nakonfigurován. Vzhledem k tomu, že neomezený plán domény je o 2 $ více měsíčně (o 1 $ více za obnovovací ceny), doporučujeme každému, kdo se zaregistruje na účet HostGator, aby si místo toho zakoupil plán „Baby“ nebo „Business“. Vzhledem k tomu, že hosting na více serverech sdílí stejné alokované serverové prostředky ve všech registrovaných doménách, mohl plán Hatchling ve skutečnosti dosahovat o něco lepších výsledků než účet „Baby“ omezením veškerého provozu na jednu databázi a webový skript spuštěný pod Apache.

Sdílený hosting – Baby: Neomezené domény, subdomény, FTP, MySQL, & E-mail + neměřená šířka pásma

Plán „Baby“ je nejoblíbenějším účtem na serveru HostGator, ačkoli za stejnou zaváděcí cenu (5,95 $ / měsíc) jako obchodní plán jsou uživatelé, kteří se chystají zamknout na celé tříleté období, zřejmě lépe vybrat účet s vyšší hodnotou s vyhrazenou adresou IP, certifikátem SSL / TLS a VoIP. Plán „Baby“ je to, co většina lidí hledá tradičně ve sdíleném hostitelském účtu cPanel, a je solidní pro účely vývoje na více stránkách. Líbí se nám sada standardizovaných softwarových nástrojů dostupných v tomto plánu, ale se stejnými konfiguracemi, které jsou k dispozici prostřednictvím jiných hostingových společností za nepatrně levnější sazby, neexistuje jasná motivace k registraci účtu.

Sdílený hosting – podnikání: Neomezené domény, subdomény, FTP, MySQL, & E-mail + neměřená šířka pásma + vyhrazená IP, SSL, & VoIP

Obchodní plán v HostGatoru je nejlepší za zavedení zaváděcích sazeb (5,95 $ / měsíc) s vyhrazenou IP adresou a SSL certifikátem, ale míra obnovy za 16,95 $ za měsíc je pro službu exotická. Toto je hlavní problém v HostGator a zdá se, že jde o dlouhodobou politiku týkající se jejich ziskových marží, které se nezmění. Mnoho týmů pro vývoj webových aplikací používá HostGator jako pracovní prostředí k vytváření webů, a poté přesunuje dokončenou produkční verzi na jiného hostitele nebo účet VPS pro spuštění, přičemž využívá výhody hostitelského hostitele pro více webů pro použití v karanténě. Protože je to snadné na subdoméně kdekoli, nejedná se o silné potvrzení služby.

Cenové strategie na serveru HostGator ponechávají majitelům stránek dilema: buď se na tři roky zamknou na platformě, kterou předtím nezkoušeli, a doufáme v to nejlepší, nebo se zaregistrujte na jednoletý účet a platte vyšší poplatky za obnovení života účtu poté. V důsledku toho máme pocit, že to vede k velké „churn“ v předplatitelské základně HostGator. Následně jsou ve službě hostovány domény nižší kvality a více dočasných webů. Společnost je vnímána jako „levná“ kvůli strmým slevám oproti obnovovacím sazbám na hostingových plánech, ale i zaváděcí ceny mohou být za podobné služby vyšší než jiné společnosti. Protože je poskytována Linuxová platforma se systémem cPanel & WHM, stejně jako doslova tisíce srovnatelných webhostingových společností v oboru, je to v podstatě všudypřítomná reklama hostgator, která udržuje tyto plány populární u nových uživatelů.

Přehled plánů hostingu Cloud Hosting

Cloudové hostingové plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Hatchling Cloud4,95 $ / měsíc12,95 $ / měsíc
Dětský mrak7,95 $ / měsíc13,95 $ / měsíc
Obchodní mrak9,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc

Vzhledem k tomu, že na cloud computing je hodně pozornosti a medializace zaměřené na cloud computing, je pro společnosti snadné to využít tím, že rebranding svých služeb pomocí „cloudu“ ve jménu produktu a poté vyděláváním na neinformovaném spotřebitelském využívání služby založené o marketingu bzučení. V technické analýze cloudové hostovací platformy HostGator dostávají uživatelé účet s více paměti RAM & Prostředky CPU přidělené (jako VPS) než ve standardním sdíleném hostingovém plánu, spolu se zárukou poskytování souborů na serverech s nízkou hustotou pro lepší výkon webových stránek, integrovaná podpora Varnish Cache a bezplatné používání CloudFlare CDN. Z těchto funkcí je jedinečná integrace Varnish Cache.

Mnoho společností poskytujících webhosting poskytuje bezplatnou integrovanou podporu CloudFlare CDN pro všechny sdílené účty hostování prostřednictvím cPanel. Nedoporučujeme obecně používat CloudFlare CDN, protože přesměruje DNS tak, aby ukazoval na servery CloudFlare na anonymní službě, která omezuje živý vývoj a pracuje s dynamickými aktualizacemi obsahu méně než optimálně. CloudFlare však může fungovat jako cenná služba v některých případech, když je zapnutá pro použití se statickým webem, který není často aktualizován novým obsahem. Hlavním bodem je, že když jsou servery s nízkou hustotou inzerovány jako hlavní aspekt „cloudového“ hostingového účtu, není to velká inovace. Znamená to pouze, že servery budou fungovat lépe, protože na každém počítači, který používá stejné zdroje, je méně webů.

Vlastní integrace programu Varnish Cache je však jedinečná a společnost HostGator udělujeme uznání za to, že ji zavedla do služby. Mnoho vývojářů úspěšně používá službu Varnish Cache ke zlepšení výkonu skriptů CMS při hostování některých největších webů na webu. Ale ve srovnání se složitějšími cloudovými hostitelskými platformami, které měří instance serveru do klastrů, aby byly weby s vysokým provozem zajištěny ve všech situacích, vše, co skutečně získáte s „cloudovými“ plány HostGator, je vyšší alokace serverových prostředků, prémiový hardware, méně klientských účtů na jeden počítač, zrcadlení dat, vylepšené směrování v síti a integrovanou lakovací mezipaměť s weby. Účet CloudFlare CDN je již zdarma pro kohokoli, kdo se může přihlásit a používat, ale nastavení můžete snadno spravovat pomocí rozhraní cPanel.

Byli bychom ohromeni, pokud by HostGator implementoval tato vylepšení na všech sdílených hostitelských účtech a neuváděl je na trh pod „cloudovým“ závojem. Vážní vlastníci a vývojáři stránek však mohou tyto plány pokročit a považovat tyto plány za novou verzi sdíleného hostování se všemi funkcemi cPanel a schopností hostit neomezené stránky na pokročilých účtech. Jedním z dalších kreditů pro HostGator je, že tyto plány nejsou výrazně dražší než tradiční plány sdíleného hostování a ceny jsou konkurenceschopné pro většinu ostatních sdílených linuxových plánů v oboru. Majitelé stránek tak mohou využívat zlepšeného výkonu a rychlosti načítání stránky prostřednictvím optimalizace webových stránek pomocí těchto plánů pro sdílený hosting, přičemž je třeba upozornit na to, že v jiných společnostech jsou také vyvíjeny další možnosti cloudového hostování nabité funkcemi..

Cloud Hosting – Hatchling Cloud: Jednotná doména + 2 jádra CPU + 2 GB RAM + sdílený SSL + neměřená šířka pásma & Úložný prostor

I když se nám nelíbí omezení na jednu doménu podpory v tomto účtu, majitelé webů dostávají přibližně 6x zdroje, které jsou k dispozici průměrnému sdílenému hostingovému účtu, s dalšími nástroji pro optimalizaci výkonu a podporou SSL za méně než cenu na mnoha plánech Linuxu. Jednotlivé weby CMS se složitými databázovými požadavky budou mít v tomto plánu mnohem lepší výkon než na tradičních sdílených hostitelských platformách Linux, což z něj činí levný způsob, jak zvýšit rychlost načítání stránek a hodnocení stránek pomocí Google.

Cloud Hosting – Baby Cloud: Neomezené domény + 4 jádra CPU + 4 GB RAM + sdílený SSL + neměřená šířka pásma & Úložný prostor

Při zaváděcích sazbách 7,95 $ měsíčně a schopnosti hostit více webů v rámci „neomezeného“ plánu, tento účet důrazně doporučujeme před tradičními sdílenými plány hostování Linuxu. Odhadněte asi 12x energie za pouhých 2 dolary více za měsíc. Toto je pravděpodobně jeden z nejlepších obchodů, které jsou v současnosti k dispozici na HostGator.

Cloud Hosting – Business Cloud: Neomezené domény + 6 procesorových jader + 6 GB RAM + vyhrazená IP + soukromá SSL + neměřená šířka pásma & Úložný prostor

Hostitelský účet Business Cloud na serveru HostGator poskytuje serverové prostředky srovnatelné s mnoha plány VPS za pouhých 9,95 $ měsíčně s integrovanou integrací Varnish Cache. Přibližně 20krát větší výkon oproti tradičnímu účtu sdíleného hostování a záruka hostování webů na serverech s nízkou hustotou s vynikajícími hardwarovými konfiguracemi vřele doporučujeme účet Business Cloud před standardními sdílenými plány Linuxu, i když při obnovovacích sazbách 19,95 USD jsou k dispozici robustnější plány hostování cloudů u jiných společností..

Náš názor je, že při poskytování stejných služeb jako sdílený linuxový hostingový plán za podobné ceny by tyto nové cloudové hostingové plány v HostGator měly být použity jako okamžitá aktualizace pro všechny účty na předchozí generaci serverů. Každý vývojář ví, že i jednotlivé weby CMS pravidelně tlačí proti limitům sdíleného plánu hostování a tyto cloudové účty zaujímají strategickou mezeru mezi náklady spojenými s upgradem na platformu VPS. V cenovém rozpětí 4,95 až 9,95 $ jsou nákladově efektivní, ale s vyšší mírou obnovy mohou majitelé stránek často najmout více energie na plán VPS. Stručně řečeno, i když se domníváme, že tyto plány jsou spíše progresivním upgradem na sdílený hosting Linux, spíše než na skutečné „cloudové“ řešení hostování, vynikající výkon poskytovaný pro hostování stejných webů v rámci více webů z nich činí velmi atraktivní volbu pro Majitelé webových stránek CMS.

Přehled hostitelských plánů hostingu WordPress

Hostingové plány WordPress:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Starter (1 stránka)5,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc
Standard (2 stránky)7,95 $ / měsíc20,95 $ / měsíc
Obchodní (3 stránky)9,95 $ / měsíc27,95 $ / měsíc
Obchodní (5 stránek)11,95 $ / měsíc31,95 $ / měsíc
Pro (10 stránek)22,95 $ / měsíc59,95 $ / měsíc
Pro (20 stránek)33,95 $ / měsíc91,95 $ / měsíc

Hostitelská řízená řešení hostování WordPress používají stejné platformové nástroje jako jejich cloudové hostingové účty pro lepší výkon oproti sdíleným hostingovým plánům. Nepřidělují však žádnému konkrétnímu účtu pevné množství prostředků RAM a CPU. Místo toho určují ceny podle počtu zahrnutých webů, které mohou být hostovány v každém plánu, a počtu návštěv v každé doméně za měsíc. Prostředky RAM a CPU jsou pak dynamicky přiděleny, aby splňovaly skutečné požadavky na provoz, které každý web zažívá v reálném čase. Domníváme se, že kritéria provozu použitá pro tyto plány WordPress v HostGator jsou mimořádně nízké, protože WordPress se může normálně přizpůsobit tak, aby splňoval vyšší požadavky na přenos, než povolují tyto plány v rámci sdíleného hostování, když je optimalizován. Kromě toho jsou plány programu WordPress společnosti HostGator spuštěny v mezipaměti Apache a Varnish Cache a nepoužívají instalaci Nginx. Nelze také upravovat databázi MySQL ani mít přístup k cPanel.

Protože vývojáři WordPressu soustavně vykazují mnohem větší zrychlení výkonu pomocí Nginxu s CMS, spolu s technikami víceúrovňového ukládání do mezipaměti stránek, vlastníci stránek, kteří by chtěli implementovat konfiguraci Nginx, budou muset místo toho použít plán VPS nebo dedikovaný server. Hostovaná služba hostingu WordPress používá službu Sitelock CDN spíše než CloudFlare CDN, stejně jako sadu nástrojů pro malware Sitelock a CodeGuard pro zálohování. Protože žádný z těchto nástrojů není nezbytný a server HostGator příliš omezuje provoz webu za cenu těchto plánů, věříme, že majitelé stránek získají lepší výkon pro hostování WordPress s více doménami pomocí cloudových plánů hostgator nebo účtu VPS. Nastavení softwaru pro optimalizaci WordPress a ukládání do mezipaměti stránek na serveru však bude vyžadovat více práce pro vývojáře a obchodní výdaje.

Hosting WordPress – Starter: 1 web + 25 000 návštěv za měsíc + 50 GB úložiště + 1 GB záloh + globální CDN

Protože většina majitelů webových stránek může snadno spravovat více než 25 000 návštěv za měsíc spuštěných WordPress v rámci sdíleného hostování a mnoho bezplatných modulů plug-in je k dispozici pro optimalizaci ukládání CMS do mezipaměti nevyžadující buď Varnish nebo Nginx, majitelé malých stránek mohou tento plán bezpečně předat nebo použít místo toho účet Hatchling Cloud.

Hosting WordPress – standardní: 2 weby + 200 000 návštěv měsíčně / měsíc + 150 GB úložiště + 2 GB zálohy + globální CDN

Podobně dáváme přednost plánu Baby Cloud s neomezeným hostingem domény a 4 GB paměti RAM před tímto plánem, který omezuje weby na 100 000 návštěv měsíčně. S neomezeným úložištěm na cloudových účtech mohou vlastníci webů hostit více než dva weby a stále se k nim nepřiblíží pomocí 150 GB úložného prostoru na serveru. Za 20,95 $ měsíčně (míra obnovy) mohou vlastníci stránek najít lepší výkon a podporu provozu na základním plánu VPS s více dlouhodobými možnostmi rozvoje.

Hosting WordPress – Business: 3 weby + 500 000 návštěv měsíčně / měsíc + neomezené úložiště + 3 GB zálohy + globální CDN

Náklady na tento plán jsou v zásadě kompromisem mezi náklady na vývoj implementace řešení Varnish Cache s hostováním WordPress s více servery na VPS. Cena 9,95 $ za měsíc (zaváděcí sazba) je podobná jako u mnoha sdílených nebo cloudových hostingových plánů, které umožňují neomezené weby. Avšak i míra obnovy 27,95 $ bude pravděpodobně levnější než srovnatelný plán VPS, když náklady na najetí vývojáře pro správu systémů a vlastní konfiguraci Varnish Cache & Nginx se přidá dohromady.

Hosting WordPress – Business: 5 stránek + 500 000 návštěv za měsíc / měsíc + neomezené úložiště + 5 GB záloh + globální CDN

Stručné shrnutí je, že majitelé malých podniků, kteří chtějí lepší výkon webových stránek se systémem WordPress, vyžadují rychlé řešení & snadné bez nutnosti najmout & spravovat nezávislého webového vývojáře nebo sys admin, který bude vykonávat tuto práci, bude tento plán považovat za atraktivní, protože většina balíčků VPS plus náklady na vývojáře budou při součtu stále činit více než 360 $ ročně. Stále ještě dáváme přednost cloud computing plánům a DIY WordPress přístupu pro hosting na více webech jako lepší kompromis.

Hosting WordPress – Pro: 10 stránek + 1 000 000 návštěv p / měsíc + neomezené úložiště + 10 GB zálohy + globální CDN

Účty Pro jsou pravděpodobně dostačující pro většinu webů WordPress pro malé firmy a podporují přibližně 33 000 přístupů na stránku denně v maximálně 10 doménách. Prakticky mnoho zkušených vývojářů webu je však schopno optimalizovat WordPress tak, aby podporoval tuto úroveň přenosu i za sdílených podmínek hostování Linuxu v horní části rozsahu. Zatímco většina z toho závisí na omezení omezení CPU webhostingové společnosti a úrovni dopravních špiček, majitelé stránek za 59,95 $ měsíčně (obnovovací sazba) mohou najít mnohem lepší řešení pro hosting na více serverech WordPress. Ziskoví majitelé stránek mohou najít střední hodnotu v tomto plánu tím, že se zamknou za úvodní cenu 22,95 $ měsíčně.

Hosting WordPress – Pro: 20 stránek + 2 000 000 návštěv p / měsíc + neomezené úložiště + 20 GB zálohy + globální CDN

Stejně tak máme pocit, že míra obnovy 99,99 $ pro tento plán je příliš srovnatelná s plánem VPS a platí vývojáři, aby implementoval řešení Varnish Cache + Nginx pro WordPress. Plán Snappy 4000 VPS má podobnou cenovou základnu, podporuje vývoj na zakázku a také umožňuje hostování na více stránkách s neomezenými doménami na cPanel. Vlastníci webů by měli být schopni nakonfigurovat WordPress pro mnohem vyšší přenosové rychlosti na VPS s vlastní optimalizací Nginx a Varnish Cache. Tento plán použijte jako základ pro řízení nákladů při odkazování na další možnosti VPS a poplatky za vývojáře webu, nebo uzamkněte hostování webů na jeden rok na tomto plánu za méně než polovinu ceny smartphonu a použijte jej jako přechod k vybudování robustnějšího dlouhodobé řešení pro WordPress s vaší firmou.

Veškerý webhosting je dočasný. Vzhledem k tomu, že se podnikatelské klima neustále mění s novými technologiemi přicházejícími na trh a inovacemi v plánech služeb, které mění krajinu, většina majitelů stránek se cítí nepříjemně zamykání do dlouhodobých plánů na platformě, kterou ani nemohli otestovat, než zaplatí. Podobně se většina majitelů webových stránek zdráhá procházet obtížemi měnícími se webovými hostiteli, když se smlouva otočí, a často končí platit vyšší poplatky za obnovení, aby se ušetřili potíže s přesunem webu do jiné společnosti. Domníváme se, že platforma WordPress, kterou spravuje HostGator, nemá dostatek funkcí, které by zaručovaly dlouhodobou investici do těchto nákladů pro většinu obchodních webů, zejména ve srovnání s inovací u podobných společností u podobných plánů..

I když v současné době je optimálním řešením pro WordPress vývoj vlastního řešení Nginx a Varnish Cache na platformách VPS nebo dedikovaných serverů, může to být drahé, pokud to nedokážete sami a potřebujete najmout specialistu. Přestože se spravované hostingové plány WordPress, jako je HostGator, snaží vyřešit tento problém nabídkou „out-of-the-box“ řešení, HostGator dosud nepoužívá Nginx v těchto plánech. Ceny za ně jsou však levnější, než by bylo pronájem VPS a vývojová práce samostatně, což z nich činí omezené, ale snadno dostupné a rychlé implementační řešení pro weby WordPress, které je třeba okamžitě škálovat bez větších potíží nebo dalších výdaje. Před těmito plány stále dáváme přednost hostování na více serverech s neomezeným úložištěm a šířkou pásma na cloudové platformě HostGator, ale majitelé stránek nebudou moci na tyto účty instalovat řešení Nginx..

Přehled hostingových plánů distributora hostgator

Hostingové plány distributora:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Hliník19,95 $ / měsíc29,95 $ / měsíc
Měď24,95 $ / měsíc41,95 $ / měsíc
stříbrný24,95 $ / měsíc59,95 $ / měsíc
Zlato39,95 $ / měsíc74,95 $ / měsíc
diamant49,94 $ / měsíc99,95 $ / měsíc

Hostitelské plány distributora v HostGator jsou tradičně oblíbené, protože poskytují dostatek úložného prostoru a šířku pásma pro vývoj a také bezplatné licence pro CPanel a WHMCS. Po přidání účtu Reseller Club mají weboví mistři a nezávislí weboví profesionálové přístup ke stovkám služeb datového centra, aby mohli dále prodávat klientům. Reseller Club nahrazuje tradiční licenci Enom pro registraci domény na těchto účtech a může mít v mnoha ohledech k dispozici více možností než služba Enom. I když je diskový prostor, který je k dispozici na účtech distributora hostgator, ve srovnání se současnými standardy malý, zabraňuje tomu, aby na jejich platformě došlo k masivnímu prodeji zdrojů..

Reseller Hosting – Hliník: Neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze + disk 60 GB + šířka pásma 600 GB + WHMCS + klub distributorů

Mnoho malých firem a návrhářů v oblasti webového vývoje najde plán Aluminium Reseller od společnosti HostGator více než dostatečný pro podporu své klientské základny. Cena je konkurenceschopná se sdílenými hostingovými plány, pokud jsou zahrnuty licence WHMCS a cPanel. Pokud však neplánujete používat WHMCS pro žádné klientské účty, lepší možností může být podpora zákazníků na neomezeném sdíleném účtu a jejich fakturace prostřednictvím jiných služeb za účelem platby.

Hosting hostitele – měď: Neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze + disk 90 GB + šířka pásma 900 GB + WHMCS + klub distributorů

I když je možné „bílou značku“ zcela nezávislé nové webhostingové společnosti pomocí nástrojů poskytovaných účty hostGator Reseller, bude pro většinu lidí obtížné proniknout do tohoto odvětví. Zvažte tyto plány především pro schopnost označit hromadné služby webhostingu a registrace doménových jmen klientům v oblasti vývoje webových aplikací, grafického designu, publikování na počítači nebo marketingu sociálních médií..

Reseller Hosting – Silver: Neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze + disk 140 GB + šířka pásma 1,4 TB + WHMCS + klub distributorů

Protože rámec hostování, sada nástrojů a další funkce jsou stejné na všech účtech distributora HostGator, hlavním rozdílem je množství místa na disku a šířka pásma, které jsou k dispozici pro každý plán. To znamená, že weboví profesionálové mohou snadno začít s menšími účty, ušetřit peníze a upgradovat na vyšší úroveň prodejního plánu pouze v případě potřeby. Pokud nemáte stávající firmu, která by ji podporovala, není třeba se zablokovat do dražších prodejních plánů.

Hosting hostitele – zlato: Neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze + disk 180 GB + šířka pásma 1,8 TB + WHMCS + klub distributorů

Jedním z omezení hostingových plánů distributora na serveru HostGator je, že nebudete moci nabídnout svým klientům aktualizované funkce cloudového hostingu se zlepšenou rychlostí načítání stránky a výkonem na sdíleném účtu. Tímto způsobem se tyto účty pomalu stávají zastaralými, protože cloud computing postupuje v odvětví webhostingu. Protože však zdroje potřebné k vytvoření nezávislého datového centra jsou pro většinu lidí, kteří používají účty pro distributory, prostě mimo rozsah, hlavní výhodou je malá nebo velká přirážka na webových službách a možnost fakturace prostřednictvím WHMCS při správě plány hostování klienta. Alternativou je jednoduše prodat klientům webhostingové plány z Reseller Clubu.

Reseller Hosting – Diamond: Neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze + disk 250 GB + šířka pásma 2,5 TB + WHMCS + klub distributorů

Funkčně se domníváme, že weboví vývojáři získají lepší výkon pro klienty využívající VPS a cloudové hostingové plány pro webhostingová řešení, když si vyberou nejlepší služby pro každou smlouvu jednotlivě. Protože Reseller Club nyní nabízí cloudhostingové služby, VPS a dedikované serverové plány, mohou společnosti zabývající se vývojem webových stránek tyto produkty z různých společností přebalit pod záštitou EIG a označit je za účelem dalšího prodeje klientům v rámci měsíčních smluv o údržbě nebo servisu. Používání WHMCS ke správě fakturace je automatizované. Alternativně mohou podnikatelé spustit Store Store pod novou značkou pro všechny produkty webhostingu a domén pomocí Storefront od Reseller Club.

Pravděpodobně nejlepším přístupem k účtu Reseller je integrace služeb registrace doménových jmen a produktů webhostingu, které poskytuje Reseller Club, do webových stránek společnosti pro vývoj webových aplikací. Pomocí této metody mohou weboví profesionálové nabízet služby veřejnosti i klientům smluvních účtů soukromě. Protože máte svobodu stanovit si vlastní ceny u všech produktů s bílou značkou, mohou společnosti generovat další zisk a spravovat všechny své klientské stránky v rámci jediného rámce. V praxi však tento obchodní model vyžaduje úspěch, protože existuje mnoho malých prodejců, kteří používají stejné nástroje a nabízejí stejné produkty pod různými značkami..

Přehled hostingových plánů HostGator VPS

Hostingové plány VPS:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Snappy 200019,95 $ / měsíc79,95 $ / měsíc
Snappy 2000 – cPanel29,95 $ / měsíc89,95 $ / měsíc
Snappy 400029,95 $ / měsíc119,95 $ / měsíc
Snappy 4000 – cPanel39,95 $ / měsíc129,95 $ / měsíc
Snappy 800039,95 $ / měsíc149,95 $ / měsíc
Snappy 8000 – cPanel49,95 $ / měsíc159,95 $ / měsíc

Plány VPS společnosti HostGator mají zcela nepřiměřenou cenovou strukturu. Z tohoto důvodu závisí jejich hodnota do značné míry na tom, jak dlouho zaplatíte předem za původní smlouvu. Protože samotný hardware serveru je komoditou a na jejich virtualizační platformě není nic zvláštního, mohou vlastníci webů buď ušetřit peníze, nebo se vážně zastrašit způsobem, jakým si objednávají služby. Protože většina lidí je nepříznivá na to, aby na webové služby dala spoustu peněz a průmysl se tak rychle mění, není často možné přihlásit se na dvou nebo tříletý plán. Uživatelé však ocení snadné použití cPanel v těchto plánech, kromě skutečnosti, že HostGator účtuje dalších 10 $ měsíčně za licenci cPanel na každém účtu. Toto je další fakturační postup, o kterém se domníváme, že není v souladu se současnými průmyslovými standardy a na každý účet VPS přidává 120 USD ročně.

VPS Hosting – Snappy 2000: 2 jádra CPU + 2 GB RAM + 120 GB úložiště + 1,5 TB šířka pásma + neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze

S 19,95 $ měsíčně, plán Snappy 2000 VPS od HostGator je zdánlivě výhodná. Podle nových plánů cloudového hostingu však můžete získat 6 jader CPU a 6 GB paměti RAM. Při přidávání dalších 10 $ měsíčně pro cPanel a obrovské přirážce až 79,95 $ nebo 89,95 $ měsíčně při obnově nemůžeme tento plán legitimně doporučit jako dobrý obchod.

VPS Hosting – Snappy 4000: 2 jádra CPU + 4 GB RAM + 165 GB úložiště + 2 TB šířka pásma + neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze

Podobně, jak je vysvětleno výše, hlavní kompromis mezi mnoha plány HostGator je mezi cloudovým hostingem a spravovanými platformami WordPress, které nabízejí integrované „okamžité“ nasazení Varnish Cache, a „do-it-“ sami ”přístup s VPS pomocí Nginx. Pro výkon MySQL v Apache budou plány cloudového hostování optimální a nákladově nejefektivnější. Pro náročné majitele stránek, kteří chtějí při hostování webů použít Nginx přes Apache při hostování webů až dvojnásobnou rychlost, je VPS nebo dedikovaný server jedinou možností v HostGator. Při 29,95 USD (39,95 USD u cPanel) to v současné době pro dvojjádrový VPS není dobré řešení a obnovovací sazby jsou přehnané.

VPS Hosting – Snappy 8000: 4 jádra CPU + 8 GB RAM + 240 GB úložiště + 3 TB šířka pásma + neomezené domény, e-mail, MySQL, FTP, & Databáze

Stejné výhrady platí pro plán Snappy 8000 VPS v HostGator: obnovovací sazby 149,95 $ (159,95 $ s cPanel) v plánu jsou příliš nákladné na to, aby bylo možné doporučit. Hostingové plány VPS s rychlou podporou SSD jsou v současné době dostupné téměř u každé webhostingové společnosti a použití cPanel na platformách není ojedinělé. I když někteří mohou považovat cenu za slevu a přihlásit se k dlouhodobým smlouvám, věříme, že rozdíl v obnovovacích sazbách ukazuje nedostatečné respektování potřeb zákazníků a bude vyžadovat migraci stránek.

V souhrnu se majitelé stránek potýkají s dilematem využívajícím plány VPS společnosti HostGator: buď se přihlaste k dlouhodobé smlouvě s nižšími sazbami, a zaplatte spoustu peněz předem společnosti, nebo použijte servery dočasně a přenos na jiného hostitele. Jsme pevně přesvědčeni, že vysoká míra obnovy je s těmito plány zakázána.

Přehled plánů hostování dedikovaného serveru HostGator

Dedikované plány serverů:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Základní79 $ / měsíc174 $ / mo
Standard89 $ / měsíc189 $ / měsíc
Elita108,98 $ / měsíc229 $ / měsíc
Pro128,99 $ / měsíc329,01 $ / měsíc

HostGator bohužel používá stejná schémata predátorských cen na dedikovaných serverových plánech, které používají na účtech VPS. Nemáme problém s firmami, které účtují vysoké sazby za vyhrazený serverový hardware, pokud je založen na elitních konfiguracích, jako je 8 nebo 12 základních procesorů. Všechny dedikované serverové plány HostGator jsou však konfigurovány s duálními a čtyřjádrovými čipy Intel Xeon. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, že navzdory skutečnosti, že se jedná o nákladné plány pro jednotlivé uživatele, nezávislé vývojáře a malé podniky, aby uzavíraly smlouvy, existuje doslova miliony těchto serverů ve výrobě. Všechny hlavní webhostingové společnosti dostávají hromadné slevy na nákup hardwaru. Díky tomu jsou dedikované servery komoditou a celé odvětví datových center je založeno na tomto principu hospodářské soutěže.

Přidání služeb s přidanou hodnotou v datových centrech činí plán vyhrazeného serveru nákladnější. To zahrnuje připojení k vysokorychlostnímu, páteřnímu připojení k internetu pomocí optických vláken ve společnostech Tier-1 a Tier-2, zkušenosti a odborné znalosti najatého personálu, který spravuje servery, a inovace platformy v dynamickém směrování, řízení provozu, optimalizace databáze atd. V opačném případě je hardware k dispozici výrobcům za pevné ceny, kdy jeden server rackmount často stojí stejnou nebo nižší cenu, než je měsíční cena za pronájem jednotky. Z tohoto důvodu je obtížné odůvodnit obnovovací sazby v HostGator, které jsou stále více než dvojnásobné náklady na registraci. I když to někteří mohou považovat za slevu na nové účty, považujeme to za typ cenového drážkování, který vážně ovlivňuje schopnost společností zůstat s HostGator dlouhodobě.

Dedikovaný serverový hosting – základní: Intel Xeon 2,3 GHz + 2 jádra CPU + 4 GB RAM + 500 GB úložiště + 10 TB šířka pásma + neomezené domény, Reseller Club, & WHM

S hostitelským plánem základního vyhrazeného serveru na serveru HostGator budou mít majitelé stránek lepší kontrakt na plán VPS s podobnými specifikacemi a všemi stejnými možnostmi vývoje, než jdou na tento plán. Míra obnovy je 95 USD oproti úvodním 79 USD za měsíc a výkonnější plány VPS jsou k dispozici v cenovém rozpětí.

Dedikovaný serverový hosting – standardní: Intel Xeon 2,5 GHz + 4 jádra CPU + 4 GB RAM + 1 TB úložiště + 15 TB šířka pásma + neomezené domény, Reseller Club, & WHM

Totéž platí pro čtyřjádrový 4GB RAM Standard Dedicated hosting plán na HostGator. Za 89 $ měsíčně a 100 USD za poplatky za obnovení majitelé stránek jednoduše získají větší hodnotu pomocí srovnatelného plánu VPS poskytujícího stejné nástroje a možnosti nebo cloudového plánu „pay-as-you-go“, který se může škálovat na více instancí serveru, pokud web překračuje limity serveru. Žádný z vyhrazených serverových plánů serveru HostGator nemá možnosti cloudu s možností spouštění nových instancí webu do polí clusterů serverů.

Dedicated Server Hosting – Elite: Intel Xeon 2,5 GHz + 4 jádra CPU + 8 GB RAM + 1 TB úložiště + 20 TB šířka pásma + neomezené domény, Reseller Club, & WHM

Plán Elite je poskytován společností HostGator s čtyřjádrovým Xeon čipem a 8 GB RAM za 108,98 $ měsíčně, ale náklady na obnovu jsou 229 $ měsíčně. Nejen, že se nejedná o „elitní“ plán podle současných průmyslových standardů, majitelé stránek mohou získat větší hodnotu s obdobně výhodnými VPS nebo cloudovým hostingovým plánem u jiných společností. Zahrnuté účty Reseller Club a WHM dělají z tohoto plánu jednu z nejlepších hodnot nabízených hostgatorem na jejich vyhrazené serverové lince, ale pouze pokud jste ochotni platit přes 1300 $ ročně předem.

Dedikovaný serverový hosting – Pro: Intel Xeon 3,3 GHz + 4 CPU Core + 16 GB RAM + 1 TB úložiště + 25 TB šířka pásma + neomezené domény, Reseller Club, & WHM

Podobně tam, kde plán HostGator Pro vyžaduje více než 1500 USD ročně v platbě předem, aby se zajistila úvodní cena, jen málo podniků by bylo moudré zaplatit 4500 USD předem za 3 roky v tomto rámci, pokud je v odvětví tolik inovací a cenové konkurence v tomto odvětví. . Problém je v tom, že pokud tak neučiníte, účet se při měsíční platbě obnoví na 329 $ měsíčně a stojí téměř 4 000 $ ročně. Dokonce ani vysoce výnosné weby nemusí za tyto ceny plýtvat penězi na hardware za dostupnou konfiguraci.

Stručně řečeno, vysoce respektujeme inovace datových center a elitní hardwarové konfigurace v serverové technologii, ale ve skutečnosti to nevidíme na platformě HostGator. Spíše se domníváme, že cenová struktura využívá výhod poctivých zákazníků a majitelů stránek, kteří potřebují dlouhodobé řešení hostovaného hostingu, a to bez důvodu. Neexistují žádné pokročilé nástroje pro vývojáře mimo průmyslové standardní instalace cPanel, WHM a CentOS, které jsou všechny předem zabalené distribuce. Doporučujeme proto většině podniků a nezávislých vývojářů, aby se drželi dál od dedikovaných serverových plánů společnosti HostGator a místo toho šli s jinou společností..

Přehled hostitelských plánů hostingu Windows

Windows Hosting plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Osobní4,76 $ / mo7,96 $ / mo
Podnik14,36 $ / měsíc15,96 $ / měsíc

HostGator je jednou z mála společností v oboru webhostingu, která udržuje serverovou platformu Windows, kde je většina podniků založena na sdílených platformách Linux. Servery Windows také efektivně spouští Apache, MySQL a PHP a poskytují možnost rozvoje ASP.net. Obecně je to buď potřeba podpory ASP.net, nebo vlastní kódované aplikace integrované do podnikového prostředí společnosti Microsoft, které vyžadují serverovou strukturu Windows. Navzdory omezení na jednu nebo pět domén v plánech účtů se domníváme, že platforma Windows HostGator je kompetentní, průmyslový standard a dostupná pro vývojáře i firmy, aby je bylo možné efektivně využívat. Neváhali bychom jej doporučit v sektoru, kde mnoho společností stále neposkytuje tyto služby kvůli nedostatku poptávky.

Windows Hosting – osobní: 1 doména + neměřený prostor na disku & Šířka pásma + sdílený certifikát SSL + ASP.net + Plesk

Osobní hostingový plán Windows na serveru HostGator je pouze 4,76 $ měsíčně a 7,96 USD při obnovovacích sazbách, což z něj činí velmi dostupnou volbu pro požadavky na hostování jednoho webu. Zahrnutí sdíleného certifikátu SSL / TLS zaručuje, že budete moci při vývoji webových aplikací podporovat starší prohlížeče Windows. Využijte tohoto plánu, pokud váš projekt vyžaduje podporu pro platformu ASP.net.

Windows Hosting – Enterprise: 5 domén + neměřený prostor na disku & Šířka pásma + soukromé SSL & Vyhrazená IP + ASP.net + Plesk

Díky schopnosti podporovat pět domén a obnovovací frekvenci pouhých 1,60 USD oproti úvodním nákladům 14,36 $ měsíčně, si téměř každá společnost bude moci dovolit tento plán pro vývoj ASP.net. Protože plány VPS HostGator nepodporují operační systém Windows, existuje opravdu pouze možnost upgradovat na dedikovaný server Windows, pokud vaše stránky předčí zpracování a přidělení paměti poskytované tímto účtem.

Preferenční ceny poskytované zákazníkům Windows za tyto plány společností HostGator jsou vynikající. V roce 2016 však tyto servery pro webhosting obvykle používají pouze profesionální vývojáři ASP.net. I v tomto případě jsou však instance aplikací pro aplikace ASP.net z velké části umístěny v podnicích. Neočekávali bychom, že mnoho majitelů malých podniků si vybere servery Windows přes rámec LAMP / LEMP pro vývoj webových aplikací a vřele doporučujeme stavět pomocí nástrojů s otevřeným zdrojovým kódem.

Správa účtů – nástroje, funkce, & Ovládací panely

Jakmile si zakoupíte plán od hostgator, můžete se přihlásit k zákaznickému portálu hostgator, což je v podstatě jejich panel pro správu účtu, kde můžete přistupovat ke svému hostitelskému účtu a fakturaci, nebo přidat nové balíčky a získat technickou podporu. Níže je snímek obrazovky aktuálního zákaznického portálu HostGator v době tohoto psaní.

Screenshot obrazovky HostGator AMP (Panel pro správu účtů)

Zákaznický portál hostGator je dostatečně snadný pro navigaci a nalezení toho, co hledáte, pomocí laboratoří, ikon a nabídek v GUI. Mnoho hostitelů se snaží skrýt své kontaktní informace o zákaznické podpoře (nebo je alespoň obtížné najít), ale HostGator usnadňuje odeslání vstupenky na e-mailovou podporu. Telefonní číslo technické podpory je bohužel obtížnější najít. Zdá se, že chtějí, aby jejich zákazníci využívali e-mailovou podporu. Jediným problémem, který bychom si všimli, je nadměrné zahrnutí reklam a speciálních nabídek, které ruší obrazovku a poněkud odvádějí pozornost od vývojových úkolů. Upřednostňujeme přístup k informacím o prodeji na webu a oddělte nástroje pro správu od up-sell nabídek, zejména pokud služba již byla zaplacena jako registrovaný uživatel.

Recenze ovládacího panelu

Pro plány Linux používá HostGator cPanel, což je průmyslový standardní ovládací panel pro správu webového serveru a správu domény. Hostitelský cPanel byl nedávno přepracován tak, aby zahrnoval nový přizpůsobený design odpovídající značce HostGator. To je skvělé vylepšení oproti předchozímu ovládacímu panelu, který byl přeplněn reklamami & upgrady. Jejich další doplňky a upgrady můžete stále snadno zobrazit na kartě „Doplňky webových stránek“ na levém postranním panelu. Níže je snímek obrazovky současné implementace HostGator cPanel:

Screenshot ovládacího panelu HostGator (cPanel)

Přímý chat můžete spustit také z ovládacího panelu Pomoc > Živý chat na postranním panelu. Přesto jsme poznamenali, že vás nepohodlně žádá o vyplnění vašich stávajících informací o zákaznících, které by již měli vědět. Například jste již přihlášeni do cPanelu a zeptá se vás, zda jste stávající zákazník! To je trochu nadbytečné a mohlo by být efektivnější.

Servery, síť, & Výkon

Servery: HostGator používá pro všechny své plány webhostingu odlišnou architekturu serveru. Stručné shrnutí hlavních konfigurací je:

Sdílené servery:

 • 32jádrový procesor AMD Opteron ™ 6376 nebo procesor Intel Xeon® E5-2630 v3
 • 64 GB / 32 GB RAM
 • 4 RAID 1 s
 • SSD MySQL

Cloud hostingové servery:

 • 2 procesory Intel E5-2670v3 s 12 jádry / 24 vlákny, 2,3 GHz a 30 MB vyrovnávací paměti
 • 512 GB RAM
 • Interní disky: 256 GB Samsung SSD
 • Externí úložiště: Distribuované úložiště Ceph s vrstvou vyrovnávací paměti SSD pomocí jednotek 800 GB jednotek Intel SSD DC S3610

Servery prodejce:

 • 16 Core AMD Opteron ™ Processor 6376
 • 16 GB RAM
 • RAID 1
 • Ukládání SSD do mezipaměti

Hardware VPS:

 • Procesor Intel® Xeon® E5-2630 v3, 32jádrový serverový procesor
 • 128 GB DDR4 RAM
 • 7,2 TB (4 pole RAID 1 – každé pole má 1,8 TB místa na disku)

Poznámka: Přečtěte si více o omezení CPU v HostGator tady.

Síť: Ve svých raných letech byl hostGator mnohými hodnocen jako jeden z nejlepších poskytovatelů hostingu a jeden z prvních poskytovatelů neomezených hostingových služeb. Od doby, kdy jej společnost EIG získala v roce 2012, ztratila společnost HostGator část své reputace, protože zákazníci HostGator zaznamenali nárůst prostojů s několika významnými výpadky. Výpadky byly dostatečně velké na to, že mnoho zákazníků skutečně opustilo společnost. Většina problémů pramenila z výpadků v jejich datovém centru v Provo v Utahu. Dnes HostGator působí především ze svého nejnovějšího, nejmodernějšího datového centra v Houstonu, TX. Jejich datové centrum v Houstonu je obrovské a má více než 300 000 čtverečních metrů prostoru. Můžete se o tom dozvědět více tady. Pokud jde o skutečný výkon, zjistili jsme, že hostGator má letos velmi pozitivní skóre. Všimli jsme si slušných rychlostí a velmi malých prostojů.

Užitečné FAQ o HostGator

Zde je několik často kladených otázek týkajících se hostGator:

Jak si mohu objednat webhostingový plán od HostGator?

Navštivte stránku www.hostgator.com, vyberte plán hostingu podle vašeho výběru a poté postupujte podle pokynů při pokladně.

Jaké platby přijímá HostGator?

HostGator přijímá všechny hlavní kreditní karty (Visa, MasterCard, American Express, & Objevte) a PayPal.

Jak mohu zrušit?

Svůj účet můžete kdykoli zrušit prostřednictvím Formulář pro zrušení hostGator. Můžete také požádat o pomoc své fakturační oddělení.

Dostanu náhradu & jak to funguje?

Ano. HostGator nabízí 45denní záruku vrácení peněz na všechny své sdílené položky & Služby VPS, ale nejsou vyhrazené. Díky tomu neexistují žádné časové limity ani smlouvy a můžete je kdykoli zrušit. Na vrácení plné částky však máte 45 dní. Pokud zrušíte po 45 dnech, obdržíte vrácenou částku (v podstatě jde o vrácení zbývajícího času, který jste nepoužili). Také si všimněte, že pokud zaregistrujete doménové jméno přes HostGator, je to nevratný poplatek. Název domény si ponecháte a můžete jej přenést nebo namířit někam jinam. Kromě toho, pokud si přejete downgradovat svůj účet (tj. Z obchodního na hatchlingový plán), je zde nevratný poplatek 10 $.

Před nákupem je třeba zvážit několik věcí…

Stejně jako u každého webového hostitele existují i ​​některé věci, které by bylo možné vylepšit. Diskutovali jsme o mnoha výhodách pro HostGator, ale zde je další vysvětlení nevýhod:

Předražené plány & Sazby obnovení: Tohle je jedna z jejich největších nevýhod. Zákazníci, kteří chtějí koupit webhostingový plán, se budou muset zavést za úvodní diskontní sazby nebo musí zaplatit výrazně více. Mnoho z jejich hostingových plánů je obecně předraženo podle průmyslových standardů a většina uživatelů není ochotna se přihlásit po dobu 3 let. Doporučujeme porovnat ceny s jinými společnostmi a poté zvážit úspory dostupné za nové sazby účtu, než se zavazujete k plánu webhostingu.

Stížnosti po akvizici EIG: Poté, co byl HostGator prodán společnosti EIG, začala společnost zaznamenávat nárůst problémů. Jednoduché vyhledávání reklam společnosti HostGator na Googlu ukazuje několik rozzlobených blogerů, kteří diskutují o problémech s podporou a výpadky. Je možné, že společnost po nákupu jednoduše zažila rostoucí bolesti. V roce 2012 byl HostGator obětí hackerství v oblasti sociálního inženýrství, které hackerům poskytlo root přístup k serverům WHMCS. V roce 2013 a 2014 utrpěl hostGator kromě hackerství také řadu výpadků. Přesto je HostGator jednou z vlajkových značek EIG a očekáváme, že budou i nadále zodpovědně řídit firemní služby..

Weebly Web Builder: HostGator má partnerství s Weebly, jednoduchým tvůrcem webových stránek, který poskytuje HTML & Šablony CSS pro návrh motivu, ale nevyžadují databázi. Můžete povolit Weebly v cPanel, ale bezplatná služba je omezena na šest stránek. Prémiový plán Weebly stojí dalších 8,99 $ měsíčně, přičemž navíc 2,99 $ měsíčně umožňuje aktivovat funkce elektronického obchodu. Za tyto ceny za zahrnutou funkčnost mají majitelé stránek lepší využití bezplatného skriptu s otevřeným zdrojovým kódem pro vývoj webových aplikací. HostGator nyní spustil vlastní, proprietární tvůrce webových stránek, který můžete použít místo toho.

VĚDĚL JSI? HostGator je jedním z nejpopulárnějších webových hostitelů na světě!

Další funkce, které stojí za zmínku

HostGator Design Services jsou k dispozici, ale v současné době je tato možnost omezena na weby, které obsahují pouze 5 stránek jedinečného obsahu a průčelí s více než 10 položkami. S ohledem na stav vývoje webových stránek pomocí skriptů s otevřeným zdrojovým kódem, jako jsou WordPress, Drupal, Joomla a Magento, tato služba nemá vůbec smysl. Jak je uvedeno výše, hostGator má úvodní obrazovky a vstupní stránky inzerující Drupal Hosting, Joomla Hosting, Magento Hosting atd., Ale nenabízejí žádné další funkce odlišné od sdílených plánů hostování na těchto účtech, pouze zdůrazňují použití „ jedním kliknutím ”instalátor a schopnost používat skripty se službou. To je další aspekt mírně klamavé reklamy ve společnosti. Alespoň spravované plány hostování WordPress zahrnují více řešení vyvinutých na míru s implementací Varnish Cache. Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme místo toho používat populární skripty CMS s otevřeným zdrojovým kódem s novými plány hostování cloudového hostgatoru.

Integrace tržiště Mojo: HostGator má nyní Mojo Marketplace integrován přímo do svého webhostingu. Aplikace Mojo Marketplace umožňuje uživatelům rychlý přístup k tématům, kódu, službám a skriptům. Trh MOJO je také součástí rodiny EIG a používá se mezi mnoha webovými hostiteli vlastněnými EIG.

Nově navržený web: Oficiální web HostGator byl přepracován s vylepšeným vzhledem a responzivním designem! Líbí se nám vzhled a dojem z nového webu. Znalostní základna HostGator stále obsahuje spoustu cenných informací pro vývojáře webových stránek.

Zjednodušený proces platby: HostGator vylepšil svůj proces pokladny, aby usnadnil objednávání online než kdykoli předtím. Zakoupení nového hostovacího plánu od hostgator je nyní efektivnější a efektivnější. Je snadné vidět různé možnosti stanovení cen a porovnat mezi mírami obnovení plánu v průběhu času.

Nové datové centrum v Texasu: HostGator již nesdílí datové centrum s Bluehost / HostMonster v Provo v Utahu. Postavili své vlastní nejmodernější datové centrum v Houstonu v Texasu. Doufáme, že se budou i nadále rozšiřovat o inovace platformy v cloud computingu s využitím dostupných talentů v regionu.

Spuštění serveru HostGator.in: V rámci rozšíření své globální značky HostGator nedávno spustil nové datové centrum v Indii (Maharashtra) a webovou stránku se svými proprietárními hostingovými službami za rupii na hostgator.in. Vzhledem k tomu, že Reseller Club sídlí také v Bombaji, doufáme, že společnost bude schopna dosáhnout synergie ve spolupráci mezi dvěma podniky.

Nový proprietární tvůrce webových stránek: Mateřská společnost HostGator EIG právě zavedla novou tvůrce webových stránek který funguje podobně jako Weebly s podobnými cenami. Bezplatná verze je omezena na 6 stránek, účet Pro je 6,99 $ měsíčně s podporou neomezených stránek a obchodní plán je 15,99 USD měsíčně s elektronickým obchodním vozíkem, slevovými kupóny, zpracováním plateb, & Integrace na Facebooku. Společnost nabízí služby se stovkami témat. Můžete porovnat všechny možnosti pro tvorbu webů HostGator tady.

Závěr – Hostitelem nebo nehostitelem?

Když dospíváme k závěru naší kontroly hostgator, je důležité mít na paměti, že každý web je jiný. Pokud uvažujete o hostGator, musíte zjistit, zda tento webhostitel nabízí ty správné funkce, ceny a služby, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Další informace o HostGator najdete na jejich webových stránkách www.HostGator.com. Pokud vám tato recenze připadá užitečná, líbí se vám a sdílejte ji!

Dejte nám vědět vaše myšlenky

Použili jste již HostGator? Máte nějaké pozitivní nebo negativní zkušenosti, které byste s námi chtěli sdílet? Pošlete nám svou upřímnou zpětnou vazbu na adresu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map