Recenze Bluehost 2018

Je Bluehost dobrý webhosting? Přečtěte si naši úplnou, nezaujatou recenzi Bluehost s profesionály & nevýhody, doporučené použití, statistiky výkonu, snímky obrazovky, časté dotazy, kupóny, & více.


Recenze Bluehost

Bluehost

www.bluehost.com

Server O / S:Linux (CentOS)
Kontrolní panel:Zákaznický cPanel
Automatická instalace:Mojo QuickInstall
Umístění datového centra č. 1:Provo, UT
Umístění datového centra č. 2:Houston, TX
Sdílený hosting:Ano
Hosting VPS:Ano
Dedikovaný hosting:Ano
Hosting hostitele:Ne
Cloud hosting:Ano

Navštivte web

www.bluehost.com je známý webhosting, který je na mnoha recenzovaných webech a zasvěcených v oboru oceňován jako nejlepší volba pro webhosting, i když to obvykle není naše první volba. Bluehost v současné době hostuje více než 2 miliony webových stránek po celém světě a nabízí širokou škálu hardwarových možností webového serveru běžících primárně na zakázkovém softwarovém zásobníku založeném na cPanel & CentOS. Interně Bluehost používá OpenStack & Virtualizace KVM pro datová centra v měřítku. Mnoho webových designérů a vývojářů upřednostňuje Bluehost kvůli jejich silné odhodlání komunitě open source. Bluehost je slušnou volbou pro WordPress díky platformě Optimized Hosting for WordPress (OHWP). Bluehost také nabízí různé možnosti pro sdílené, cloudové, VPS a vyhrazené webhostingové plány pro své zákazníky.

Proč zvolit Bluehost:

 • Společnost Bluehost získala WordPress od roku 2005 číslo 1 za WordPress
 • Silné zaměření na WordPress s WordPress nainstalovaným ve výchozím nastavení na všechny nové účty
 • Zákaznický cPanel se všemi průmyslovými standardními funkcemi
 • Cenově dostupný cloud hosting s solidním výkonem / spolehlivostí
 • Optimalizované plány speciálně pro WordPress a WooCommerce
 • Volný, uvolnit & placené integrované certifikáty SSL pro webové stránky elektronického obchodu
 • Osobní & přímá zákaznická telefonická podpora se sídlem v USA
 • K dispozici je řada doplňků, například G Suite, Experti na spam, SiteLock atd.

Jaké jsou nevýhody:

 • Zpeněžit váš web vložením reklam na 404 stránek (i když to lze zakázat)
 • Základní hostingový plán vám umožní hostit pouze 1 web
 • Weebly Site Builder je zbytečný
 • Průměrná rychlost & skóre spolehlivosti z našeho testování výkonu na sdílených hostingových plánech
 • Používá MOJO Marketplace, který obsahuje spoustu bloatware / upsells
 • Za migraci stávajícího webu na ně se účtuje poplatek 149 USD
 • Náklady na další vyhrazené adresy IP mohou být drahé
 • Zákaznická podpora prostřednictvím e-mailových vstupenek byla přerušena
 • Po 30 dnech nebude vrácena žádná hodnocená částka

Sečteno a podtrženo:

Bluehost je slušná volba pro webhosting s profesionálním vývojem webů a funkcemi správy domén, které jsou zvláště ideální pro weby a blogy WordPress. Mají dobrou pověst hlavního průmyslového odvětví, které významně investuje do nových technologií a inovací platforem. Bluehost provedl mnoho vylepšení, aby přizpůsobil své back-end správy (AMP) & ovládací panel) tím, že se vylepší použitelnost a design rozhraní prohlížeče. Bluehost je primárně zaměřen na zákazníky, kteří používají WordPress, a proto doporučujeme buď hybridní cloud nebo spravovanou platformu WordPress, která poskytuje vše, co potřebujete k vytvoření a údržbě populárního webu. Celkově vzato je Bluehost zavedená značka, která neustále vylepšuje své hostingové produkty, pravidelně aktualizuje hardware svého datového centra a je obecně považována za vůdce ve vývoji nových služeb cloudových hostingových platforem.

Bluehost speciální nabídka kupón

Začněme hostovat!

Bluehost má 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Bluehost odborná recenze

Přehled společnosti – Historie Bluehost

Bluehost byl založen v období těsně po počátečním boomu „dot com“, před nástupem technologie Web 2.0, sociálních sítí a cloud computingu. Začátkem roku 2000 poskytovaly téměř všechny společnosti poskytující webhosting v podstatě stejnou službu – nabízely základní webhosting s řešeními, která jsou dodávána přímo z krabice pro správu vložených souborů se statickými stránkami HTML. V maloobchodním sektoru nebylo v té době populární používání databází MySQL ani serverových programovacích jazyků se sdíleným hostingem. Když Matt Heaton a Danny Ashworth založili Bluehost v roce 2003, jejich cíl byl jednoduchý: vybudovat lepší webhostingovou společnost. Odhodlání společnosti Bluehost ke kvalitě rychle získalo respekt partnerů v mnoha komunitách pro vývoj open source, včetně WordPress. Jeho bezprecedentní přístup k poskytování nepřetržité zákaznické podpory přitahoval věrné fanoušky po celém světě. Krátce na to se Bluehostův program doporučení stal jedním z největších na světě. V roce 2010 získal Bluehost svého 2 milioného zákazníka. V roce 2012 společnost získala společnost Endurance International Group (EIG). Od chvíle, kdy se připojil k rodině Endurance, Bluehost pokračoval v dramatickém růstu. Značka Bluehost nyní využívá nové kanály a trhy po celém světě s 750 a více zaměstnanci. Bluehost má v současné době pobočky v Oremu & Provo (Utah) s novými mezinárodními datovými centry rozšiřujícími se na pokrytí potřeby obchodní poptávky na regionálních trzích.

Plány & Funkce – přehled dostupných služeb hostování Bluehostingu

Jednou z nejlepších věcí Bluehostingu je jejich široká paleta hostingových plánů, ze kterých si můžete vybrat. Bluehost prodává četné typy sdílených, VPS, dedikovaných a cloudových hostování založené na operačním systému CentOS Enterprise Linux, které slouží potřebám malých podniků, začínajících společností, neziskových organizací, vzdělávacích skupin, podnikových korporací a nezávislých webových vydavatelů..

Dostupné plány:

Sdílený webhosting

Cloud webhosting

Webový hosting VPS

WordPress optimalizován

WooCommerce optimalizován

Vyhrazený webhosting

Kromě webhostingových služeb nabízí Bluehost také širokou škálu profesionálních služeb, které zákazníkům pomohou rozvíjet jejich podnikání online. Jejich podpůrný tým bude pracovat 1-na-1 s uživateli, aby poskytl lepší strategie pro zabezpečení platformy, prodej & marketing, SEO nebo řízení webového provozu v měřítku. Poskytují také více vývojových nástrojů a softwarových produktů třetích stran, jako jsou zálohovací služby, ochrana proti spamu, certifikáty SSL / TLS, & sítě pro doručování obsahu (CDN).

Níže je uveden stručný přehled všech plánů hostování Bluehostingu a toho, k čemu jsou obvykle doporučovány:

Sdílené plány hostování

Bluehost nabízí 4 různé úrovně sdílených webhostingových plánů, liší se hlavně v addonech a úrovních hustoty serverů. Základní plán je určen pro zákazníky, kteří potřebují hostit jeden web. Hlavním rozdílem mezi plánem Plus a plánem další úrovně Prime je přidání certifikátu ochrany osobních údajů SpamExperts, SiteBackup a 1 domény. S účtem Pro Bluehost je zahrnuta vyhrazená adresa IP a certifikát SSL s dalšími volnými možnostmi a další upgrade na vysoce výkonný server. Plán Pro však funguje tak, že neexistuje skutečný rozdíl v hardwaru, softwarovém zásobníku nebo jakékoli další optimalizaci serveru oproti ostatním sdíleným hostingovým plánům. To, co ve skutečnosti dělají, je příslib serverového prostředí s nízkou hustotou, kde je o 80% méně zákazníků než u jiných plánů, což vede k lepšímu & rychlejší výkon tím, že každému webu umožníte v daném okamžiku využívat více sdružených systémových prostředků. Bluehost hlásí, že tato konfigurace sama o sobě vede k 5x rychlejším rychlostem webových stránek v plánu Pro. Nakonec bychom měli zmínit, že existuje technicky ještě jeden sdílený webhostingový plán – a to je plán WooCommerce, který je v podstatě rovnocenný základnímu plánu, ale se specifickou funkčností a podporou elektronického obchodu..

Zde je rychlý přehled cen sdílených webhostingových plánů, které Bluehost nabízí:

Sdílené hostingové plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Základní2,95 $ / měsíc7,99 $ / měsíc
Plus5,95 $ / měsíc10,99 $ / měsíc
primární5,95 $ / měsíc14,99 $ / měsíc
Pro13,95 $ / měsíc23,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Vytvoření účtu je extrémně rychlé – kdekoli od 5 do 10 minut (samozřejmě případ od případu).
 • WordPress se automaticky instaluje vytvořením účtu – praktická funkce pro uživatele WP. Pokud nepoužíváte WordPress, může to být samozřejmě podvod.
 • Všechny sdílené plány jsou dodávány s SSD v konfiguraci RAID 10.
 • S volným názvem domény, neomezeným počtem webových stránek, úložiště, šířkou pásma, & e-mailové účty + 200 $ reklamních kreditů, plán Plus je jedním z nejlepších zaváděcích nabídek na trhu.
 • Plán Pro obsahuje vyhrazenou adresu IP, certifikát SSL, & SiteBackup Pro spolu s garantovanými servery s nízkou hustotou pro některé z nejlepších dostupných rychlostí načítání stránky.
 • cPanel + CentOS je průmyslový standard pro správu webového serveru a domény, což usnadňuje správu nastavení pro vývoj webu.
 • Git a WP-CLI jsou na všech polích s některými vlastními příkazy jako wp bluehost sso.

Co se nám nelíbí:

 • Náklady na obnovovací sazby u plánů Basic a Prime jsou přes dvojnásobek úvodní diskontní ceny.
 • Vyhrazené adresy IP a poplatky za přenos webových stránek na sdílených hostingových plánech jsou příliš drahé.
 • Výchozí verze PHP na kterémkoli účtu je aktuálně nastavena na 5,4. Bluehost podporuje PHP 5.4, 5.6 a 7.0. Chtěli bychom, aby byl standardně povolen PHP 7.2.
 • Základnímu plánu je přiděleno pouze 100 MB úložiště e-mailů a je povolen pouze jeden název domény.
 • Bluehost nabízí zdvořilost denně, týdně, & měsíční zálohy pro sdílené & cloud, ale nejsou zaručeny a zákazníci jsou stále zodpovědní za jejich zálohy.

TAKÉ VIDĚTE: Další informace o tomto typu webhostingu najdete v našem průvodci sdíleným webhostingem

Cloudové hostingové plány

Zavedení cloudhostingových služeb v Bluehostu je součástí většího průmyslového trendu, díky kterému se inovace v oblasti správy datových center a techniky optimalizace serverů staly součástí produktů Platforma as-a-Service (PaaS) nabízených většími společnostmi v tomto odvětví. Cloudhostingová platforma Bluehost nabízí větší množství vyhrazených zdrojů RAM pro každý účet podobný plánu VPS. Každému účtu také přidělují 2, 4 nebo 6 procesorových jader. Cloudová platforma je spravována pomocí OpenStack s NGINX, Varnish Cache a globálním CDN pro lepší výkon. S tím přichází proprietární ovládací panel, který poskytuje více podrobností pro analýzu webu a možnost objednat bezproblémové upgrady dalších serverových prostředků, pokud je to třeba. Cloudová platforma Bluehost běží na stejné serverové architektuře jako jejich sdílené plány hostování: 16jádrové servery AMD Opteron s 8 procesory taktovanými na 2,4 GHz, 256 GB DDR3-1600 ECC / REG SDRAM a 64 TB podnikových úložišť SSD. Cloudové servery používají „okamžitou správu zdrojů“ k řešení dopravních špiček a slashdotting události. Za ceny konkurenceschopné se sdíleným hostingem máme pocit, že cloudhostingové plány společnosti Bluehost představují budoucnost webhostingu a vřele by je doporučovaly před jejich sdílenými hostingovými plány. Bluehost je jedním z průkopníků ve vytváření tohoto typu spravované cloudové služby pro maloobchodní trh, který představuje některé z nejlepších inovací v oboru pro současné potřeby publikování na webu a je optimalizován pro weby WordPress.

Zde je rychlý přehled cen plánů hostování cloudů, které Bluehost nabízí:

Cloudové hostingové plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Startér6,95 $ / měsíc9,99 $ / měsíc
Výkon8,95 $ / měsíc13,99 $ / měsíc
Business Pro15,95 $ / měsíc25,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Plán výkonu nabízí bezplatnou doménu + neomezené množství webových stránek, úložiště, šířku pásma, & e-mailové účty + 4 GB RAM + 200 $ reklamních kreditů k dispozici za zlomek ceny typického plánu VPS.
 • Díky cloudové integraci NGINX a Varnish Cache tyto cloudové plány stojí za minimální cenu aktualizace oproti standardním sdíleným hostingovým plánům díky lepší rychlosti výkonu – zejména pro WordPress, Drupal, Joomla, Magento a další webové stránky řízené CMS..
 • OpenStack, cPanel, & CentOS v kombinaci s NGINX, Varnish Cache, & Optimalizace CDN.
 • Pevný cenový základ vylučuje neočekávané překročení nákladů běžné u cloudových plánů typu „pay-as-you-go“.
 • Spravované aktualizace zabezpečení + vyhrazená adresa IP & Certifikát SSL / TLS v plánu Business Pro.

Co se nám nelíbí:

 • Náklady na vyhrazené adresy IP jsou na Starteru příliš vysoké & Plány výkonu (72 $ ročně)
 • Plán Starter je omezen na jeden web bez ohledu na celkový provoz používaný doménou

TAKÉ VIDĚTE: Další informace o tomto typu webhostingu naleznete v našem průvodci cloudovým webhostingem

Webové plány VPS

Plány VPS společnosti Bluehost běží na poněkud odlišné architektuře webového serveru než jejich sdílené a cloudové hostingové služby. Hlavním rozdílem jsou 4 procesory oproti 8 instalované s 16jádrovým rámcem AMD Opteron, škálování RAM až 1 TB na server a menší alokace SSD založené na 9 jednotkách Pole RAID 60 každý z 12,8 TB. Platforma VPS běží na platformách OpenStack a KVM pro virtualizaci, což z ní činí spravovanou službu, kde si uživatel jako operační systém může zvolit pouze předinstalovaný CentOS Linux. S tím přichází bezplatná licence cPanel a schopnost hostovat neomezené domény a databáze se stejnými nástroji pro správu serverů, jaké jsou uvedeny ve sdílených hostingových plánech. Uživatelé získají plný root přístup pomocí SSH a okamžitou aktivaci účtu se všemi předinstalovanými vývojářskými nástroji. Technici Bluehost také spravují aktualizace zabezpečení platformy pro nainstalovaná rozšíření serverů. Bluehost používá proprietární administrační panel VPS se statistikami stránek, sledováním zdrojů a bezproblémovými upgrady a také poskytuje přístup k celé sadě analytických nástrojů nabízených prostřednictvím cPanel. Plány VPS jsou oceněny za konkurenceschopné zaváděcí sazby, ale obnovují se s mnohem vyššími měsíčními náklady.

Zde je rychlý přehled cen webhostingových plánů VPS, které Bluehost nabízí:

Hostingové plány VPS:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Standard14,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc
Vylepšeno29,99 $ / měsíc59,99 $ / měsíc
Pojistné44,99 $ / měsíc89,99 $ / měsíc
Ultimátni59,99 $ / měsíc119,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Výchozí podpora pro PHP, Perl, Python, Ruby / Rails, & MySQL na Apache s možností instalace dalších rozšíření webového serveru vyžadovaných vývojáři nebo programovacími týmy.
 • Rychlý hardware s úložištěm SSD a analýzami v reálném čase, které monitorují provoz uživatelů webových stránek.
 • Okamžité zajišťování bez nutnosti trávit hodiny instalací OS a nastavením serveru.
 • Zahrnutí vyhrazených IP adres a licence cPanel / CentOS šetří peníze nad jinými společnostmi.
 • Snadno organizujte, upravujte a spravujte databáze přímo na serveru pomocí zákaznicky navrženého správce databází společnosti Bluehost.

Co se nám nelíbí:

 • VPS plánuje maximální výstup na 4 procesorových jádrech & 8 GB RAM, což nutí upgrade na dedikované servery.
 • Cloud Hosting plány jsou levnější & více funkcí, s větší schopností podporovat dopravní špičky v měřítku, zatímco poskytuje podobné přidělení hardwaru, vývojářské nástroje, & doplňky třetích stran.
 • Konfigurační nastavení pro pokročilé ukládání do mezipaměti webové stránky & Komprese HTML / JavaScript může být pro nezkušené uživatele složitá a je třeba optimalizovat živé testování na produkčních webech.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce webovým hostingem VPS, kde se dozvíte více o tomto typu webhostingu

Spravované plány webového hostování WordPress

Bluehost vytvořil jedinečnou spravovanou hostingovou platformu pro WordPress založenou na NGINX, Varnish Cache a vlastní konfiguraci PHP-FPM, která slibuje „extrémní rychlost“ s podporou 100 až 600 + milionů načtení stránek za měsíc. Všechny plány jsou založeny na serverech OpenStack s virtualizací KVM na spravované platformě VPS s CentOS Enterprise Linux & Správa cPanelu. Tuto platformu vyvinuli profesionální interní programátoři, kteří také vytvářejí nové pluginy a rozšíření pro základní kódovou základnu CMS. Společně to poskytuje silnou volbu pro WordPress s odbornými znalostmi, které se obvykle v jiných společnostech nenacházejí. Tato okamžitá integrace Nginx / Varnish Cache ušetří majitelům webových stránek s vysokým provozem tisíce dolarů v nákladech na vývoj vs. najmutí externího týmu, aby na zakázku kódoval stejné řešení zásobníku serveru nezávisle na jiném poskytovateli. Spravované plány hostování WordPress v Bluehostu ukazují hlavní výhody softwaru s otevřeným zdrojovým kódem a nové inovace cloudového hostingu. Nezávislí vydavatelé webových stránek mohou škálovat tak, aby vyhověli stejnému provozu uživatelů jako firemní média, a to za cenu nižší než 100 USD měsíčně.

Zde je rychlý přehled cen jejich webhostingových plánů WordPress, které Bluehost nabízí:

Hostingové plány WordPress:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
WP Standard19,99 $ / měsíc39,99 $ / měsíc
WP Enhanced29,99 $ / měsíc59,99 $ / měsíc
WP Premium39,99 $ / měsíc89,99 $ / měsíc
WP Ultimate49,99 $ / měsíc129,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Bluehost optimalizuje konfiguraci serveru a technický zásobník (LAMP až LEMP) tak, aby byl pro WordPress nejlepší. PHP, MySQL, NGINX a dokonce i ukládání stránek do mezipaměti jsou optimalizovány kolem WordPress a výhradně pro WordPress.
 • WordPress Optimized je postaven na standardní platformě VPS společnosti Bluehost a je spravovaným systémem bez přístupu root, což usnadňuje použití pro začátečníky.
 • Model Platforma jako služba (PaaS) šetří tisíce dolarů za náklady na správu systému.
 • Schopnost podporovat 20 milionů přístupů denně nebo více než 13 000 zobrazení stránek za minutu při méně než 100 USD měsíčně pro webové stránky s vysokým provozem, portály elektronického obchodování a blogy v měřítku.
 • Dlouhodobé profesionální partnerství interních vývojářů s komunitou WordPress.

Co se nám nelíbí:

 • Platformy stále implementují trh Mojo pro instalace a pluginy „jedním kliknutím“.
 • Míra obnovení je dvojnásobkem úvodních nákladů a migrace starších webových stránek není při přenosu existujících webů WordPress z jiných webových hostitelů zdarma..

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce webovým hostingem WordPress, kde se dozvíte více o WordPress & web hosting.

Dedikovaný server Web Hosting plány

Dedikované servery společnosti Bluehost jsou za přijatelnou cenu (v porovnání s některými konkurenty), ale s plně spravovaným přístupem budou majitelé stránek omezeni na používání CentOS Linux a cPanel na platformě. Pro většinu klientů je to výhoda, protože stroje jsou plně vybaveny pokročilým konfiguračním prostředím pro vývoj webových a mobilních zařízení, což znamená, že není nutný žádný čas na nastavení a technici centra datových center Bluehost budou spravovat všechny aktualizace zabezpečení platformy. Protože plány také nabízejí přístup k serverům root, lze libovolná softwarová rozšíření kompatibilní s CentOS a cPanel nainstalovat také ručně. V podstatě jsou tyto servery zrcadlovým obrazem zbytku hostingových plánů na Bluehostu se stejnými nástroji pro správu, softwarovým balíčkem a bonusovými funkcemi na izolovaném hardwaru. Extra vyhrazené adresy IP poskytované s každým účtem je činí vynikajícími pro správu portfolia domén pro více webů a pro elektronický obchod. Díky plánům dedikovaného serveru v Bluehostu majitelé stránek šetří peníze tím, že k řízení prostředí serveru a zabezpečení platformy nemusejí zaměstnávat správce systému. Hromadné ceny a velkoobchodní slevy společnosti Bluehost garantují některé z lepších nákladů na hardware v tomto sektoru v rámci jejich plánů vyhrazených serverů.

Zde je rychlý přehled cen vyhrazených webhostingových plánů, které Bluehost nabízí:

Dedikované plány:
Úvodní cena:
Obnovovací cena:
Porovnat:
Standard79,99 $ / měsíc109,99 $ / měsíc
Vylepšeno99,99 $ / měsíc159,99 $ / měsíc
Pojistné119,99 $ / měsíc209,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti, které se nám líbí:

 • Všechny konfigurace jsou funkční a běží za méně než 5 minut, plně automatizované s okamžitým zajištěním.
 • Dedikované servery společnosti Bluehost fungují na vysoce výkonných procesorech Intel Xeon.
 • Zahrnutí více vyhrazených adres IP do každého plánu je optimální pro provoz mnoha webů eCommerce společně s certifikáty SSL / TLS, které vyžadují rozšířenou validaci.
 • Vysoké alokace úložiště spolu s ustanoveními ECC SDRAM pro finanční transakce.
 • Používá stejný softwarový zásobník, vývojářské nástroje, & administrace jako jiné plány Bluehost.

Co se nám nelíbí:

 • Žádné SSD, i když je pravděpodobné, že budou poskytnuty v blízké budoucnosti.
 • Mnoho uživatelů může být schopno zajistit podobné přidělení hardwaru v plánech VPS se stejnou funkčností a vývojářskými nástroji za lepší celkovou cenu.
 • Jako operační systém nelze spustit Ubuntu, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows atd.

TAKÉ VIDĚTE: Podívejte se na našeho průvodce vyhrazeným webhostingem, kde se dozvíte více o tomto typu webhostingu

Screenshoty – Letmý pohled na správu účtu společnosti Bluehost & Kontrolní panel

Bluehost má vlastní AMP & ovládací panel odpovídající jejich značce. Většina majitelů webových stránek je s cPanel již obeznámena, protože se stala průmyslovým standardem, který lze použít pro snadnou správu serveru, domény, & nastavení e-mailu. Bluehost udělal proprietární přizpůsobení výchozí téma cPanel přizpůsobit jejich AMP rozhraní, které umožňuje úplnou integraci všech služeb na platformě na jedné stránce. Design je zefektivněný a čistý, ačkoli mnoho z nich bude pravděpodobně dávat přednost původním ikonám akcií. V administračních sekcích je zobrazeno pouze malé množství reklamy, která upozorňuje především na propagaci produktů společnosti & služeb.

Panel Správa účtu

Screenshot z Bluehost AMP (Account Management Panel)Letmý pohled na Bluehost AMP (Panel pro správu účtů)

Bez ohledu na to, jaký hostingový plán zakoupíte od společnosti Bluehost, nejprve se přihlásíte do svého panelu Správa účtů (AMP). AMP se může zdát poněkud rozprostřený s příliš mnoha nabídkami a rozevíracími kartami, ale je celkem snadné ho použít celkově a kódovat tak, aby odpovídal designu jejich webových stránek. Po krátké křivce učení by se měli všichni vývojáři webu, majitelé stránek a správci domén cítit relativně pohodlně při používání těchto nástrojů pro práci.

Výše uvedený snímek obrazovky zobrazuje výchozí stránku, kterou uvidíte po úvodním přihlášení na web. Zatímco menu & Karty jsou celkově trochu přeplněné, administrační sekce jsou rozděleny do různých kategorií pro reference a přístup pomocí GUI. V nabídce hostování můžete kliknout na podnabídku cPanel a získat přístup k ovládacímu panelu, který lze snadno použít ke správě názvu domény, e-mailu, FTP, & nastavení serveru.

Ovládací panel

Screenshot ovládacího panelu Bluehost (cPanel)Letmý pohled na Bluehostův vlastní cPanel

Bluehost používá vlastní rozhraní cPanel, které odpovídá designu jejich AMP a webových stránek. Přirozeně, stále můžete dělat to samé, co byste normálně dělali se standardním motivem cPanel. S cPanel je snadné spravovat všechna nastavení konfigurace potřebná pro doménová jména, programovací jazyky a e-mailové účty, konfigurovat FTP nebo pomocí FileManager, instalovat WordPress přes MOJO Marketplace, spravovat databáze MySQL a nastavit bezplatný CloudFlare CDN pro web ukládání do mezipaměti. Snímek výše ukazuje vlastní motiv Bluehost pro cPanel, který je přímo integrován do jejich proprietárního rámce AMP.

Pokud jste v minulosti používali cPanel, měli byste se stále cítit pohodlně s přizpůsobeným tématem Bluehostu. Ti, kteří jsou obeznámeni s výchozími ikonami a rozvržením, však mohou grafiku považovat za trochu matoucí. Vektorové obrázky neodrážejí vždy přesně obsah a služby, na které odkazují, jsou příliš obecné s poněkud náhodným uměleckým dílem vybraným pro symboliku.

Statistiky výkonu – servery, síť, & Sledování dostupnosti

Výkon je klíčem pro každého hostitele webu. Níže je uveden přehled toho, co získáte se základním účtem Bluehost.

Servery

Bluehost nabízí kombinaci serverů Dell a HP. Bluehost používá především procesory AMD Opteron na svých sdílených, VPS, & Cloudové plány s procesory Intel Xeon jsou k dispozici na jejich vyhrazených serverech.

Níže je uveden přehled základních hardwarových konfigurací používaných v jejich sdílených a cloudových hostingových plánech.

Specifikace serveru:

 • PROCESOR: 16jádrový AMD Opteron při 2,4 GHz
 • RAM: 256 GB DDR3-1600 ECC / REG SDRAM
 • Kapacita: 64TB SATA 6GB / s 3,5 ″ jednotky
 • Typ: Úložiště databáze SSD na podnikové úrovni
 • Ovladač: 4x LSI 92xx 1GB vyrovnávací paměť cache
 • Napájení: 1,65 W nečinný, 3 W aktivní

Specifikace serveru Bluehost

Síť

Bluehost používá datové centrum o rozloze 50 000 čtverečních stop umístěné v Provo v Utahu a další hardware pro server se nachází v Houstonu v Texasu a také mezinárodně v kolokačních centrech. Nové VPS & Vyhrazení zákazníci jsou nyní poskytováni obvykle více v datovém centru Houston. Primární datové centrum Bluehost (v Provo) je také sdíleno s dalšími značkami, které vlastní EIG, jako jsou HostMonster a JustHost. Bylo nám řečeno, že Bluehost obvykle distribuuje nové i staré zákazníky mezi datová centra na základě hustoty a spolehlivosti serveru.

Sledování dostupnosti

Neustále testujeme a sledujeme výkon Bluehost s Nástroje pro monitorování webu Pingdom získat více technické měřítko údajů o výkonu. Výsledky níže jsou dynamicky vytahovány z Pingdomu:

Uptime:
Report uptime pro Bluehost: posledních 30 dní
Doba odezvy:
Report uptime pro Bluehost: posledních 30 dní

POZNÁMKA O ZKUŠEBNÍCH STAVECH: Mějte na paměti, že výše uvedená data nejsou plně reprezentativní pro všechny webové stránky hostované na Bluehost. Statistiky výkonu ovlivňují příliš mnoho faktorů – včetně konkrétního serveru, na kterém je web hostován, vybraného webhostingového plánu, optimalizace skutečného webu, plánované údržby, geolokace atd. Naše testy jsou prováděny na základních sdílených hostitelských účtech. za každého hostovaného webového hostitele, který předvede ty nejskromnější statistiky výkonu.

Technická podpora – přehled péče o zákazníky společnosti Bluehost

Zákaznická podpora společnosti Bluehost je celkově velmi dobrá díky průzkumu spokojenosti zákazníků 4,7 z 5.

Bluehost nedávno najal více než 100 nových lidí, aby obsadil pozice technické podpory ve svém středisku péče o zákazníky. To teoreticky eliminuje delší čekací doby v telefonu nebo v chatové službě prohlížeče, aby zákazníci mohli kontaktovat kvalifikovaného servisního technika mnohem rychleji. V praxi však skutečná přijatá podpora stále značně závisí na tom, ke kterému agentovi se k informacím připojíte.

Recenze technické podpory společnosti Bluehost

Klíčové funkce zákaznické podpory:

 • Vertikální rozdělení kontaktů Helpdesku pro fakturaci, technickou podporu, prodej, přidružené společnosti atd.
 • Centrum nápovědy s uživatelským fórem, video tutoriály, & znalostní základna pro rychlý referenční materiál.
 • Bezplatné telefonní číslo & chat online prohlížeče jako primární metoda zákaznické podpory.
 • 4 až 5 minut průměrné doby čekání prostřednictvím telefonické podpory & živý chat.
 • Telefonická podpora se nachází v Tempu, AZ a živé chaty jsou zadávány externě do Indie / Filipín.
 • E-mailové lístky byly zrušeny a zákazníci je již nemohou používat jako prostředek podpory.
 • V současné době není k dispozici žádná prémiová podpora.
 • Stránka stavu serveru s horkou linkou 24/7 pro kontrolu hlášení o problémech s provozuschopností datového centra.
 • Společnost Bluehost má zavedenou politiku řízení „Daily Effort“, jejímž cílem je zlepšit služby.
 • Odbornost WordPress: společnost má značné zkušenosti s laděním běžných problémů.

VĚDĚL JSI? Průměrná cena Bluehost je kolem 5 GB provozu během pracovní doby a 3,75 GB provozu celkem. To je pro každou danou sekundu.

Zabezpečení – Jak Bluehost udržuje váš web v bezpečí

Všechny plány služeb společnosti Bluehost jsou založeny na zabezpečení sítě spravovaných datových center, což znamená, že brány firewall webového serveru, záplaty operačního systému a integrita fyzického hardwaru jsou denně spravovány vzdálenými techniky. Bluehost implementoval řadu volitelných funkcí zabezpečení webových stránek a osobních účtů, které mohou klienti implementovat podle svých individuálních potřeb. Zde jsou některé klíčové vlastnosti:

 • Single Sign-On (SSO), dvoufaktorové ověření, & Token Validation pro všechny účty.
 • Schopnost vytvořit samostatná hesla pro uživatele fakturace, technické správy a správy.
 • SiteLock Anti-Spam, sledování černé listiny, & Služby ochrany před malwarem pro webové stránky.
 • Zdarma, podepsané sami, & Důvěryhodné soukromé certifikáty SSL / TLS včetně vyhrazených adres IP.
 • Skriptování mezi weby (XSS) & Ochrana proti SQL injekčnímu útoku pro integraci WordPress CMS.
 • Automatické zálohování & obnovit služby pro weby s archivním ukládáním souborů & informace o databázi.

Nejčastější dotazy – užitečné odpovědi o nákupu od společnosti Bluehost

Zde je několik často kladených otázek o Bluehostu, které vám mohou pomoci:

Jak si mohu objednat webhostingový plán od Bluehost?

Webhostingový plán si můžete objednat od společnosti Bluehost na jejich webových stránkách www.bluehost.com. Můžete si také objednat přes telefon, přes jejich obchodní oddělení na 888-401-4678. Doporučujeme objednat online, protože je snazší a rychlejší. Můžete také najít úplné rozdělení jejich cen & funkce na webu.

Jaké platby přijímá Bluehost?

Bluehost přijímá všechny hlavní kreditní karty (Visa, MasterCard, American Express, & Objevte) a PayPal.

Jak mohu zrušit svůj účet Bluehost?

Svůj účet můžete kdykoli zrušit. Jednoduše zavolejte, e-mailem nebo živě chatujte s jejich fakturačním oddělením a pošlou vám stornovací formulář, který bude nutné vyplnit.

Dostanu vrácení peněz, pokud nejsem spokojen s nákupem Bluehost?

Ano. Bluehost nabízí 30denní záruku vrácení peněz na svých sdílených, VPS a vyhrazených hostingových plánech. To znamená, že můžete zrušit kdykoli během prvních 30 dnů a získat plnou náhradu. Pokud však zrušíte po 30 dnech, neobdržíte vrácení peněz. Je důležité si uvědomit, že Bluehost přestal nabízet vrácenou částku. Také si všimněte, že pokud si zaregistrujete doménové jméno přes Bluehost, je zde nevratný poplatek 14,99 $. Název domény si ponecháte a můžete jej přenést nebo namířit někam jinam. Mezi další nevratné nákupy patří certifikáty SSL, Zálohování stránek, Site Doctor, přenos webových stránek, Design Service Standard, Design Service Plus, Design Service Premium, SEO balíček, SiteLock, & soukromí domény.

Pomůže mi Bluehost přenést / migrovat na ně můj stávající web?

Ano, ale ne zdarma. Bluehost za to zaplatí poplatek za migraci ve výši 149 USD.

Závěr – Hostitelem nebo nehostitelem?

Výběr nejlepší webhostingové společnosti, která bude hostovat vaše webové stránky, je důležité rozhodnutí s mnoha faktory, které je třeba vzít v úvahu. Nezapomeňte pečlivě porovnat, co Bluehost nabízí, abyste zjistili, zda jsou jejich služby pro vás to pravé.

Bluehost je jedním z nejpopulárnějších webových hostitelů a je vysoce doporučován pro uživatele WordPress.

Pokud jde o typy webhostingu, většina uživatelů se obvykle zaregistruje ke sdílenému účtu webhostingu společnosti Bluehost, i když místo toho důrazně doporučujeme použít jejich cloudové nebo WordPress Optimized platformy..

Jednou z hlavních výhod Bluehostingu je, že jejich ceny podbíhají mnoho podobných plánů nabízených soupeři v tomto odvětví. Nevýhodou však je, že tyto slevy netrvají déle než původní smlouva, a proto je nutné zajistit dlouhodobou smlouvu, aby se zajistil dobrý obchod. Plán se však nakonec obrátí a poté se spotřebitelům, kteří si uvědomují rozpočet, nabídne skutečná volba: zda zaplatit dvojnásobek původní ceny za stejnou službu nebo převést na jiného webového hostitele, který nabízí bezplatnou migrační službu, podobné funkce a levnější sazby.

Úplný seznam všech podporovaných funkcí Bluehost je k dispozici na jejich webových stránkách www.bluehost.com.

Jste připraveni koupit? Použijte kupón Bluehost!

Podívejte se na naši stránku kupónů Bluehost s aktuálním seznamem speciálních nabídek a nejnižší ceny, které Bluehost v současné době nabízí.

Dejte nám vědět vaše myšlenky

Už jste použili Bluehost? Máte nějaké pozitivní nebo negativní zkušenosti, které byste s námi chtěli sdílet? Pošlete nám svou upřímnou zpětnou vazbu na adresu .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map