5 nejlepších webhostingových služeb Drupal roku 2020

Recenze nejlepších hostitelů webu Drupal doporučených pro hostování webu Drupal & náš úplný průvodce, co hledat při nákupu webhostingu Drupal.

Náš oficiální průvodce nejlepším webovým serverem Drupal

Nalezení nejlepšího hostitele webu Drupal je klíčem k dlouhodobému úspěchu vašeho webu Drupal. Většina webových hostitelů podporuje Drupal, ale výkon je často primárním problémem, protože vyžaduje vyšší prostředky serveru než jiné platformy CMS. Ve skutečnosti doporučujeme hostování Drupalu na hostitelském plánu založeném na VPS nebo Cloudu, i když je stále možné použít sdílený plán, pokud existují rozpočtové omezení. Bez ohledu na to, jaký hostingový plán může váš web potřebovat, zde je náš seznam nejlepších webhostingových společností Drupal, které jsou vysoce doporučeny námi a komunitou Drupal:

Nejlepší Drupal Web Hosts v kostce

Zde je rychlý přehled nejlepších možností webhostingu Drupal. Uváděli jsme různé účely, které bychom každému z nich doporučili:

Web Host
Začíná v:
Doporučeno pro:
Další informace
InMotion Hosting24,99 $ / měsícProfesionální hosting VPS Drupal pro větší firmyZobrazit plány
HostGator4,95 $ / měsícDostupný cloudový hosting Drupalu pro provozuschopnost & spolehlivostZobrazit plány
Bluehost2,95 $ / měsícPopulární volba pro Drupal a # 1 se doporučuje na Drupal.orgZobrazit plány
GreenGeeks2,95 $ / měsícCenově dostupný Drupal sdílí hosting pro ty, kteří mají rozpočetZobrazit plány
A2 Hosting3,92 $ / moRychlý a výkonný sdílený hosting Drupalu pro vývojářeZobrazit plány

Nejlepší webhostingová společnost Drupal # 1 - InMotion Hosting

90denní záruka vrácení peněz

Začíná na: 24,99 $ / měsíc

InMotion Hosting
Cenově dostupné, spolehlivé, & Vysoce výkonný hosting pro Drupal

www.inmotionhosting.com je naší nejlepší webhostingovou volbou pro Drupal a nabízí všestrannou nejlepší hodnotu & výkon pro podniky všech velikostí. Jejich společný hostingový plán na úrovni vstupní úrovně je poměrně cenově dostupný za 3,49 $ měsíčně a nabízí výjimečnou kombinaci výkonu, funkcí a hodnoty. Je dodáván s cPanel a instalací na 1 klik pro Drupal přes Softaculous. Snadno se nastavuje, spravuje a nabízí skvělou dostupnost a spolehlivost. Jelikož se však Drupal obvykle používá pro větší a složitější weby a je značně náročný na zdroje, doporučujeme vám jít s jedním z jejich plánů VPS společnosti Drupal, který začíná na 29,99 $ za měsíc. Možnost (sdílená nebo VPS) obsahuje zdarma SSD, pro vyšší výkon …

Klíčové vlastnosti:

 • Instalace Drupalu jedním kliknutím
 • Podporovatel hostingu Drupal.org
 • Zálohy zdarma & obnovuje
 • Vysoký výkon & uptime
 • Nejlepší hodnota
 • + Zákaznická podpora
 • Podporuje Drupal 8

Zobrazit plány hostingu

Nejlepší webhostingová společnost Drupal # 2 - HostGator

45denní záruka vrácení peněz

Začíná na: 4,95 $ / měsíc

HostGator
Cloudový drupal hosting pro provozuschopnost & Spolehlivost

www.hostgator.com je další skvělá webhostingová společnost na našem seznamu a nabízí výjimečnou dostupnost a spolehlivost. Jejich cloudová hostingová platforma je cenově dostupnou, přesto výjimečně výkonnou volbou pro malé weby Drupal. Je dodáván s cPanel a zahrnuje snadnou instalaci Drupalu přes Mojo QuickInstall. Cloudová platforma má také škálovatelnou paměť a výpočetní výkon až 6 GB a 6 jader. Nabízejí také VPS & specializované plány (což je doporučeno Drupal.org) a také pro větší a složitější projekty Drupal…

Klíčové vlastnosti:

 • Cloudový hosting
 • Instalace Drupalu jedním kliknutím
 • Solidní výkon & uptime
 • cPanel & Mojo QuickInstall
 • Předvolené ukládání do mezipaměti
 • Podporuje Drupal 8

Zobrazit plány hostingu

Nejlepší webhostingová společnost Drupal # 3 - Bluehost

30denní záruka vrácení peněz

Začíná na: 2,95 $ / měsíc

Bluehost
Populární webhosting Drupal & Drupal.org Doporučeno

www.bluehost.com je Drupal Premium Hosting Supporter a je hostitelem doporučeným pro sdílené hostování Drupal.org. Stejně jako HostGator, Bluehost je ve vlastnictví EIG a zahrnuje cPanel a 1-Click Drupal auto install přes Mojo QuickInstall. Doporučujeme jejich společný plán hostování pro velmi malé projekty Drupalu, protože pro cokoli jiného budete pravděpodobně potřebovat řešení Cloud nebo VPS. Jejich cloudová platforma je o něco vyšší než sdílené plány, přesto nabízí dvojnásobné rychlosti a lepší řízení provozu. Bluehost celkově nabízí skvělý výkon, spolehlivost a zákaznickou podporu pro weby Drupal…

Klíčové vlastnosti:

 • Oblíbená volba
 • # 1 na Drupal.org
 • cPanel & Mojo QuickInstall
 • Instalace Drupalu jedním kliknutím
 • Cloudové možnosti
 • Podporuje Drupal 8

Zobrazit plány hostingu

Nejlepší webhostingová společnost Drupal # 4 - GreenGeeks

30denní záruka vrácení peněz

Začíná na: 3,99 $ / měsíc

GreenGeeks
Dostupný drupal hosting pro ty, kteří mají rozpočet

www.greengeeks.com je jednou z našich oblíbených možností hostování malých projektů Drupal na účtu sdíleného webového hostingu. Nabízejí základní sdílený hostingový plán za 2,95 $ / měsíc, který lze upgradovat, pokud potřebujete lepší výkon. Rovněž slušné plány VPS pro budoucí růst. Jejich sdílený hostingový plán je cenově dostupný a ideální pro uživatele Drupalu za rozpočet. Je dodáván s cPanel a instalací Drupalu jedním kliknutím na Softaculous. GreenGeeks umožňuje rychlé a snadné nastavení a získáte skvělý výkon a provozuschopnost (pro sdílený hostingový plán) spolu s velkou zákaznickou podporou.

Klíčové vlastnosti:

 • Cenově dostupné & spolehlivý
 • cPanel sdílený hosting
 • Instalace Drupalu jedním kliknutím
 • Softaculous
 • + Zákaznická podpora
 • Podporuje Drupal 8
 • RT Drupal bezpečnostní skenování
 • Skvělé 4 malé drupální stránky

Zobrazit plány hostingu

Nejlepší webhostingová společnost Drupal # 5 - A2 Hosting

30denní záruka vrácení peněz

Začíná na: 3,92 $ / měsíc

A2 Hosting
Extrémní výkon & Rychlost pro stránky Drupal

www.a2hosting.com je poslední, ale v neposlední řadě na našem seznamu a je výjimečnou volbou pro hostování Drupalu. Nabízejí řadu spravovaných a nespravovaných webhostingových plánů pro projekty všech velikostí. Drupal.org je uvádí jako doporučenou volbu pro sdílený webhosting. Jejich společné plány hostování jsou cenově dostupné, dodávají se s cPanel a mají nainstalovanou 1 kliknutí pomocí Softaculous. Doporučujeme začít s jejich plánem Turbo (9,31 $ měsíčně), protože nabízí sdílený hostingový plán extrémní rychlosti a spolehlivost. Nabízejí také výjimečné VPS a vyhrazené plány pro větší stránky s většími nároky na zdroje…

Klíčové vlastnosti:

 • Rychle & vysoký výkon
 • A2 Optimalizováno
 • Instalace Drupalu jedním kliknutím
 • cPanel & Softaculous
 • Turbo plán
 • Předvolené ukládání do mezipaměti
 • Podporuje Drupal 8

Zobrazit plány hostingu

O webhostingu Drupal

Co je třeba hledat při nákupu webhostingu pro Drupal

Drupal je jedním z nejoblíbenějších systémů pro správu obsahu na světě (CMS) s otevřeným zdrojovým kódem, který slouží k napájení online miliónů obchodních webů, blogů pro více uživatelů, sociálních sítí a eCommerce obchodů online. Jednou z hlavních výhod Drupalu je škálovatelnost CMS, který bude podporovat webový provoz i těch nejpopulárnějších online stránek..

Při hledání nejlepšího webhostingového řešení pro weby Drupal jsou hlavní otázky, na které je třeba odpovědět:

 • Splňuje webový hostitel minimální systémové požadavky systému Drupal CMS?
 • Jaké jsou vlastní programování & požadavky na vývoj webových stránek?
 • Jaký je očekávaný provoz uživatelů, který bude web muset spravovat?
 • Jaký software pro optimalizaci výkonu bude použit ke spuštění webu Drupal?

Většina majitelů malých podniků začíná na sdíleném účtu webového hostingu a poté se přesouvá na řešení VPS nebo cloud, pokud se provoz webu zvýší nad hranici, kterou umožňují limity účtu. Drupal bude na sdíleném hostingovém plánu spotřebovávat spoustu prostředků na zpracování, což se stane problematičtějším, pokud bude na webu přítomno velké množství současných uživatelů. Požadavky na vývoj, jako je použití Drush a Git s Drupal, vyžadují přístup z příkazového řádku pomocí připojení SSH, což ne každý sdílený webový hostitel umožní. Systém Drupal CMS se přizpůsobí tak, aby splňoval nejnáročnější prostředí provozu uživatelů na webu, ale pouze v případě, že je hardware serveru správně nakonfigurován s vyšším přidělením prostředků. Software pro optimalizaci cloudu jako NGINX, Varnish Cache, Memcached, OPcache a APC jsou vývojáři doporučováni pro podnikové weby s vysokým provozem a webové / mobilní aplikace, ale tato řešení budou také vyžadovat webový server s vlastní konfigurací.

Níže uvádíme podrobnější informace o všech faktorech, které je třeba vzít v úvahu při hostování Drupalu.

ZÁBAVNÝ FAKT: Vývoj skriptu Drupal zahájil Dries Buytaert kolem roku 2000 a od té doby došlo k masivnímu mezinárodnímu růstu, zejména prostřednictvím kolektivních zdrojů programátorů a členů komunity, kteří pro platformu vybudovali širokou škálu otevřených zdrojových témat a modulů. Drupal vývoj je z velké části řízen společností Acquia od roku 2007, počáteční společností založenou společnostmi Buytaert a Jay Batson, která byla financována osmi koly rizikového kapitálu v celkové výši téměř 200 milionů USD USD.

Drupal Hosting Požadavky na systém

Drupal poběží na Linuxu i Windows, i když drtivá většina webů provozuje Drupal na zásobníku LAMP pomocí Linuxu, Apache, MySQL a PHP. Sdílené plány webhostingu s cPanel mohou být zvláště nákladově efektivní, když začnete s webem Drupal, protože většina majitelů webových stránek pro malé firmy obvykle nebude vyžadovat, aby zaměstnali správce specializovaného systému, aby webový server byl správně nakonfigurován a zabezpečen..

Drupal běží na databázi MySQL, která je výchozím standardem téměř na všech sdílených platformách Linux a Windows. PostgreSQL a SQLite jsou také možnosti s Drupalem, jako jsou databázové rámce MariaDB a Percona, ale ty se obvykle nedoporučují mimo vlastní vývojová prostředí.

Nejdůležitějším aspektem, který je třeba potvrdit sdíleným plánem webového hostingu pro podporu Drupalu, je používaná verze PHP. Celkem:

 • Drupal 8 vyžaduje PHP 5.5.9 nebo vyšší
 • Drupal 7 vyžaduje PHP 5.2.5 nebo vyšší

Většina majitelů webových stránek uvidí zvýšení výkonu při spuštění Drupalu na PHP 7.x, i když není stoprocentně zaručeno, že každé staré téma a modul bude s tímto kompatibilní. Mnoho majitelů webů Drupal udržuje nastavení webového serveru v PHP 5.6. Většina webových hostitelů cPanel umožňuje výběr nastavení PHP podle domény, takže je snadné přepínat mezi verzemi. Někteří sdílení weboví hostitelé však provozují PHP jako proces CGI namísto jako modul Apache, což může příležitostně způsobit problémy s výkonem, konflikty modulů nebo jiné problémy, jako je například nedostatek možností přizpůsobení. Před zahájením vývoje webu se doporučuje ověřit, zda webový hostitel podporuje příslušnou verzi PHP požadovanou pro instalaci Drupalu.

Drupal hosting požadavky na verzi PHPMajitelé stránek používající cPanel na sdíleném hostování se mohou přihlásit a změnit verzi PHP běžící na serveru a také povolit nebo zakázat rozšíření. Vyhledejte ikonu „Vybrat verzi PHP“. Pokud tato možnost není k dispozici, můžete se obrátit na svého hostitele a požádat ho o provedení požadovaných změn za vás

Drupal Auto Installation Via Fantastico, Softaculous, & Mojo QuickInstall

Někteří majitelé malých podniků na sdíleném hostingu budou používat automatické instalační funkce Fantastico, Softaculous nebo Mojo QuickInstall (v závislosti na tom, který z nich poskytuje jejich hostitel), aby urychlili proces připojení svých stránek online. Obecně proces instalace Drupalu vyžaduje nahrání souboru ZIP nebo tarballu základních souborů Drupalu do složky domény na serveru, rozbalení souborů a vytvoření databáze pomocí cPanel s uživatelským jménem a heslem. Při přechodu na domovskou stránku domény se automaticky spustí instalační skript Drupal, který vyzve k zadání názvu databáze, uživatele a hesla..

Automatizovaná metoda instalace skriptu (s Fantastico, Softaculous nebo Mojo QuickInstall) je podobná, s tou výjimkou, že skript dokončí proces vytváření uživatelské databáze a nahrávání souborů do domény, aniž by uživatel musel procházet databázi MySQL. Průvodce nebo pomocí FTP nahrajte kódovou základnu Drupal. I když obecně je tento proces v pořádku pro získání rychlého zobrazení Drupalu a testování funkčnosti skriptu, může to být během procesu aktualizace problematické. Většina vývojářů společnosti Drupal nedoporučuje pomocí instalátoru „one click“ upgradovat skript pomocí cPanel, protože by to mohlo neúmyslně přepsat vlastní kód a vést ke ztrátě důležitých dat nebo funkčnosti platformy.

Drupalská automatická instalace pomocí SoftaculousSoftaculous a Fantastico mohou být rychlý a snadný způsob, jak porovnat funkce mezi Drupal 8.x, 7.x, & Verze 6.x – ale použijte ruční instalaci pro místo výroby & upgrady.

Při instalaci automatizovaného skriptu sdíleného hostování k instalaci Drupalu je třeba zvážit následující otázky:

 • Instaluje skript nejnovější verzi zabezpečení jádra Drupalu?
 • Bude web vyžadovat nahrání modulů a motivů třetích stran do složky „/ sites“?
 • Bude administrátor webu Drupal používat automatizovaný skriptový proces k aktualizaci webu?

Vlastníci webů, kteří používají automatizovaný skript k instalaci Drupalu a poté nahrají další moduly a motivy třetích stran do složek „sites / all / modules“ a „sites / all / themes“, mohou při použití procesu upgradu cPanel riskovat ztrátu těchto souborů základní změny zabezpečení Drupalu. Tyto skripty obvykle nemají způsob, jak zkontrolovat změny, které byly provedeny v těchto složkách, a nemusí během uchování verze zachovat soubory. Doufáme, že u Drupalu 8 bude proces aktualizace jednodušší a že bude implementován proces aktualizace jádra „jedním kliknutím“, protože to již funguje docela dobře (v závislosti na hostiteli webu) s přispěnými moduly a tématy. Mnoho profesionálních vývojářů používá ke snadnějšímu řízení procesu Drush a příkazový řádek. Drupal však obecně zaostává za WordPress, pokud jde o automatické použití oprav zabezpečení.

Problémy s vývojem Drupalu

Instalace je pouze začátek webu Drupal. Noví uživatelé, kteří si prohlédli úžasný design a funkčnost firemních podniků, titulkových zpráv, časopisů a mediálních odvětví, na kterých běží Drupal, mohou být zklamáni, když je Drupal vybalen, aby zobrazil pouze jednoduchou domovskou stránku a Bartikovo téma. Mnoho majitelů stránek nakupuje vlastní motivy s instalačními profily, které již obsahují požadované moduly třetích stran potřebné pro provozování komplexního webu, plus pokročilé téma s úpravami CSS a zástupným obsahem. To může zefektivnit proces nasazení získání nového webu pro malé podniky a ušetřit peníze na nákladech na vývojáře webu. Vývoj Drupalu je složitý a metoda zvolená pro programování webu s vlastním kódem je také důležitou součástí určení toho, který webový hostitel je pro nasazení potřebný..

Vývoj Drupalu vyžaduje práci s moduly, motivy, vlastním kódem, textem, obrázky a dalšími multimediálními soubory. Nějaký proces může být proveden komunikací prostřednictvím administračního panelu Drupalu pomocí webového prohlížeče, tj. Při konstrukci jednoho uzlu nebo stránky. Většina změn kódové základny však musí být provedena ručně prostřednictvím vývoje backendu. Obecně existují dva hlavní vývojové metody pro tento proces:

 • Drupal vývoj pomocí FTP pro upload nových modulů, témat, & změny souboru
 • Drupal vývoj proveden pomocí příkazového řádku (SSH) s Git & Drush

Drupální vývoj pomocí FTP lze provést přímo v doméně hlavního webu nebo na subdoméně. Například subdoménu dev.sitename.com lze vytvořit na sdíleném hostiteli v cPanel a poté lze po dokončení vývojových prací použít k přenosu souborů webů a databáze MySQL do živé domény souborový manažer a PHPmyAdmin. Jinak jsou soubory nainstalovány v kořenové složce pro danou doménu.

Vývoj Drupalu pomocí příkazového řádku (SSH), Git a Drush lze provést z místní instalace CMS pomocí WAMP nebo Acquia Dev Desktop na počítači programátora. Změny v kódové základně Drupal mohou být tlačeny na živé produkční místo pomocí řízení verzí, což umožňuje více vývojářům pracovat na projektu současně a synchronizovat změny kódu. Většina těchto vývojových týmů Agile / Scrum je tato metoda široce upřednostňována, i když každá z nich má své vlastní preference ohledně toho, který software pro správu verzí použít.

Acquia hosting pro DrupalAcquia Dev Desktop 2 umožňuje vývojářům nainstalovat místní verzi Drupalu do svého počítače pomocí Apache, MySQL, & PHP – stejně jako automatické publikování webů na Acquia Cloud hosting.

Až donedávna většina sdílených hostitelů nenabízí přístup SSH ke klientům, což vyžaduje, aby majitelé stránek, kteří potřebovali přístup z příkazového řádku, upgradovali na plán VPS nebo dedikovaný server. Nyní však stále více webových hostitelů nabízí tuto službu ve výchozím nastavení podle požadavku uživatele, s tou výjimkou, že musí být od některých společností konkrétně vyžadována zákaznická podpora na ověřeném uživatelském účtu. Některé otázky související s vývojem Drupalu, které by měly být potvrzeny před rozhodnutím o webhostingu, jsou:

 • Umožňuje webový hostitel přístup SSH k podpoře Git & Vývoj drush?
 • Má sdílený hostitel cPanel se Správcem souborů a PHPmyAdmin?
 • Bude webhosting podporovat optimalizaci výkonu pomocí NGINX, APC, Memcached, & Lak?
 • Bude vývojový tým původně vytvářet nové moduly a témata pro CMS?

Většina sdílených hostitelských účtů provozuje verzi cPanel, CentOS Linux a WHMCS, která poskytuje klientům širokou škálu snadno použitelných možností v administračním panelu. Někteří weboví hostitelé však používají proprietární ovládací panel, kterému může chybět volba Správce souborů nebo přístup k PHPmyAdmin. Mnoho sdílených hostitelů stále nenabízí plný přístup k SSH (Secure Shell) klientům na základních účtech, takže je upgrade na VPS nebo dedikovaný server povinný pro pokročilé vývojové projekty, které vyžadují vlastní konfiguraci serveru pro Drupal..

RYCHLÝ TIP: Doporučujeme majitelům stránek konzultovat vývojáře nebo správce systémů společnosti Drupal ohledně potřebných požadavků na webový server na vlastních kódovaných serverech.

Aby bylo možné provozovat web Drupal s NGINX & Varnish Cache, existují dvě základní možnosti. Prvním z nich je vyhledání plánu hostování cloudu Platform-as-a-Service s předinstalovanými těmito úpravami. V tomto přístupu může být lepší provozovat NGINX s Apache, protože Drupal pro konfiguraci používá velké množství souboru .htaccess. Druhým přístupem je nákup VPS nebo dedikovaného serveru a najmutí zkušeného vývojáře společnosti Drupal se zkušenostmi se správou systémů k provedení práce, i když to celkově bude mnohem dražší.

Vývoj vlastních modulů a motivů s Drupal je běžný na nejpokročilejších webech. Každý programovací tým bude mít své vlastní pracovní metody, specializace na platformu a smluvní ceny. Mnoho majitelů webových stránek si najímá tematického specialistu na návrh CSS, PHP kodéry pro vývoj nových modulů a experty na JavaScript podle požadavků projektu. Existují tisíce otevřených zdrojových modulů a témat dostupných pro Drupal již publikovaných online, takže je důležité je nejprve nainstalovat, abyste ušetřili peníze na vývojových nákladech, a najmout specializovaný programovací tým, pokud web vyžaduje pokročilé nové funkce.

Problémy s výkonem Drupalu

Po dokončení procesu vývoje a spuštění webu Drupal stále existuje mnoho optimalizací výkonu a přizpůsobení webového provozu prostředí webového hostingu, které je třeba řešit, aby byl zajištěn maximální provoz ve výrobě. Jak již bylo zmíněno, weby Drupal spuštěné na sdíleném hostingu mohou využívat mnoho serverových prostředků. Majitelé stránek by proto měli potvrdit, že je možné upravovat soubor php.ini a .htaccess, aby bylo možné změnit a optimalizovat omezení paměti PHP a maximální dobu provádění souborů. To lze také provést pomocí souboru settings.php. Pravděpodobně však nebude možné přepsat výchozí nastavení na všech sdílených hostitelích webu.

Požadavky na webový provoz a problémy slashdottingu zůstávají nejběžnějšími důvody, než je využití prostředků webového serveru, které nutí majitele stránek k upgradu na VPS, dedikovaný server nebo cloudový plán pro webhosting Drupal. Například NGINX je kompletní serverové řešení, které umožňuje současné připojení více než 10 000 uživatelů najednou pomocí vyrovnávání zátěže a HTTP cache. Proprietární řešení cloudového hostingu Drupal, jako je Pantheon, nabízejí NGINX, Varnish Cache, Apache Solr vyhledávání a další řešení pro škálování webového provozu „out of the box“ jako výchozí možnost pro všechny uživatelské účty. Neexistuje však stejná schopnost přizpůsobit toto nastavení na Pantheonu, protože existuje jemné doladění vlastního produkčního prostředí na VPS nebo plán dedikovaného serveru..

Webový hosting Pantheonu pro DrupalaMajitelé stránek, kteří hledají Řešení Drupal Cloud Hosting s předinstalovanými optimalizovanými nastaveními navrženými tak, aby odpovídaly měřítku webového provozu a „slashdotting“ by měly zvážit služby, jako je Pantheon.

Mnoho výhod NGINX a Varnish Cache lze dosáhnout na sdíleném hostování s Drupal pomocí kombinace modulů třetích stran, například „Adv Agg“ pro kompresi HTML, CSS a JavaScript, „Boost“ pro statické ukládání HTML stránek do mezipaměti pro anonymní uživatelé a „mezipaměť zobrazení“, aby se zabránilo zpracování dynamického obsahu při každém načtení stránky. Někteří sdílení hostitelé dokonce nabízejí integrované možnosti CDN, které mohou také zvýšit výkon během špiček velkého objemu provozních špiček tím, že hostují více verzí souborů webových stránek v různých datových centrech na mezinárodní úrovni. Služby CDN mohou zkrátit dobu načítání stránky Drupal na méně než sekundu.

Závěr – závěrečné myšlenky & Doporučení pro výběr hostitele Drupalu

Většina malých podniků, malých a středních podniků, neziskových skupin a jednotlivých majitelů webových stránek bez specializovaného vývojáře webu nebo správce systému se doporučuje začít se sdíleným webovým hostingem a instalací Drupalu 8.x, přičemž je třeba co nejvíce optimalizovat web využívat serverové prostředky nejefektivněji. Když web naroste na větší dynamiku provozu, lze podle potřeby provést upgrade na VPS, dedikovaný server nebo cloud hosting řešení. Může být důležité mít zkušeného vývojáře webu nebo programovací tým za jakýmkoli projektem Drupal, protože CMS je často obtížné se naučit pro mnoho uživatelů.

Někteří weboví hostitelé nabízejí spravované cloudové hostingové plány podobné sdílenému hostování za mírně vyšší cenu, ale s více vyhrazenými jádry CPU, systémovou RAM, & povolené současné I / O procesy. Většina z těchto služeb také zahrnuje použití cPanelu a schopnost hostit neomezené domény na sdíleném účtu s neomezenými databázemi MySQL. Často stojí za dodatečné náklady na upgrade na spravovaný cloudový hostingový plán pro Drupal, aby byly tyto dodatečné systémové prostředky zajištěny pro lepší časy načítání stránky. Tyto služby také zahrnují prvotřídní hardware a nízkou hustotu účtu a mohou mít navíc NGINX & Integrace vyrovnávací paměti.

Mnoho cloudových hostitelů specifických pro Drupal přichází s předinstalací skriptu, vlastními vývojářskými nástroji a pokročilou konfigurací, která optimalizuje instalace Drupalu pro větší podporu webového provozu. Hostitelé specifičtí pro Drupal mají také podporu zaměstnanců a zákazníků věnovanou komunitě s otevřeným zdrojovým kódem se zájmem o inovaci platforem se specializací na otázky zabezpečení webu pro CMS. Z tohoto důvodu mohou být cloudoví hostitelé specifičtí pro Drupal cenným zdrojem pro majitele webových stránek ve srovnání s stejně výhodnými možnostmi VPS nebo vyhrazeného serveru..

Většina webů společnosti Drupal mimo největší podnik, Fortune 500 a masové mediální společnosti obvykle nevyžadují dedikovaný server, protože náklady jsou příliš vysoké a webový provoz jej obvykle nevyžaduje. Pro vlastní webové / mobilní aplikace používající Drupal a weby, které vyžadují jedinečné vývojové prostředí pro vlastní kód, může být virtuální privátní server (VPS) vynikajícím řešením, protože existuje velká flexibilita při konfiguraci operačního systému a poskytuje více RAM & Jádra CPU a instalace potřebných rozšíření.

Majitelé malých podniků a webové podniky mohou ušetřit spoustu času na vývoj a peníze tím, že předem zváží požadavky na webový hosting webu Drupal během fáze architektury, zejména věnováním pozornosti požadavkům na konfiguraci webového serveru, metodice práce vývojového týmu. a očekávání webového provozu. Použití Drupal CMS ve výrobě umožňuje majitelům webových stránek snadno škálovat prostřednictvím všech úrovní růstu komunity uživatelů a podporovat webový provoz na nejvyšší úrovni podnikových společností..

Drupal je jedním z nejlepších nástrojů, které jsou k dispozici pro vývoj webových stránek, a platforma neustále roste a podporuje nejpokročilejší a nejinovativnější scénáře použití. Bezhlavý nebo oddělený Drupal je jedním z nejpopulárnějších současných trendů u vývojářů, který odděluje backendový motor od tématu a používá CMS k poskytování obsahu široké škále stolních počítačů, mobilních telefonů a dokonce i klientů rozpoznávajících hlas, jako je Alexa. Celkově zůstává systém Drupal CMS jedním z nejpopulárnějších a testovaných, & zabezpečená řešení pro profesionální publikování na webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me