Wixi ülevaade ja hinnang 2018

Kas Wix on hea veebisaidi ehitaja? Lugege meie täielikku Wixi ülevaadet koos plussidega & miinused, kaebused, soovitatav kasutamine, KKK, & rohkem teada saada!


Wixi veebisaidi ehitaja ülevaade

Wix

www.wix.com

ühildub e-kaubandusega:Jah
Mobiilisõbralik:Jah
Tasuta prooviversioon:Jah
Vedama & langus:Jah
mallide arv:500
SEO sõbralik:Jah
Raha tagasi garantii:14 päeva

Kiire ülevaade:

Wix on veebisaitide arendamise platvorm, mis keskendub peamiselt veebisaidi loomise lihtsustamiseks & võimalikult lihtne. Wix on hästi tuntud tänu nende ülitõhusate reklaamikampaaniate tõttu, kuna see on kasutajasõbralik platvorm eriti muude kui veebiarendajate jaoks. Igaüks saab pukseerimisliidese abil luua midagi ühelehelistelt veebisaitidelt mitme kategooria e-poe poodidesse. Platvorm integreerub hästi ka teiste Wix App Market’i rakenduste ja teenustega, et võimaldada teie veebisaidile mitmesuguseid täiendusi, näiteks sotsiaalmeedia vooge, kontaktvorme ja manustatud HTML-i. Kuigi Wixil on palju muljetavaldavaid funktsioone, on sellel ka väheseid langusi. Üks nendest langustest on ajaveebifunktsioon, mis laadib kohati aeglaselt ega ole võrreldav konkurentidega nagu Squarespace ja BoldGrid. Teine langus on see, et kui te otsustate teise platvormi vahetada, pole teil mingit võimalust oma veebisaidilt andmeid eksportida. Üldiselt on Wix suurepärane veebisaitide ehitaja uimastatavate veebisaitide ehitamiseks, kui olete nõus väheseid probleeme lahendama.

Miks valida Wix:

 • Üks parimaid veebisaidi ehitajaid turul
 • Kodeerimine pole vajalik
 • Võimalus kodeerida arenenud veebirakendusi & jõulised veebisaidid
 • Lihtne muuta oma veebisait tundlikuks / mobiilisõbralikuks
 • Viimaste täienduste hulka kuuluvad puhtad URL-id
 • Pukseerimisliides muudab selle väga kasutajasõbralikuks ja hõlpsasti õpitavaks
 • Valida on üle 500 kohandatava malli vahel
 • Suurepärane veebipõhine klienditugi
 • Wix App Market võimaldab teie veebisaiti ulatuslikult kohandada
 • Taskukohane ja väga konkurentsivõimeline hind võrreldes teiste veebisaitide ehitajatega
 • Suurepärane valik algajatele, kes soovivad luua väikeettevõtte veebisaidi

Millised on puudused:

 • Veebipäeviku funktsioon pole piisavalt vastupidav suure hulga sisu haldamiseks
 • Tasuta paketiga on veebisaidil kuvatud Wix-reklaame ja see ei võimalda teil oma domeeni ühendada, mis sunnib kasutajaid suurele versioonile üle minema
 • Andmeid ei saa eksportida, kui otsustate minna teisele platvormile
 • Piiratud arv saidi lisandmooduleid (lubatud on 2 domeeni) plaani „Launch” jaoks (nende kõige põhilisem hostimiskava)
 • Pakub e-kaubanduse plaani, kuid Shopify pakub suhteliselt sama hinnaga rohkem funktsioone

Alumine rida:

Wix on suurepärane valik väikeettevõtete omanikele, kes soovivad luua oma veebisaidi, või inimestele, kes soovivad lihtsalt luua isikliku veebisaidi taskukohase hinnaga või isegi tasuta. See on veebisaitide ehitajate maailmas hästi tuntud platvorm. Nende tähelepanu keskmes on mugavus ja seda on lihtne ise teha (DIY) – liides, mida on lihtne õppida, on lihtne oma veebisaidi üsna kiiresti luua. Nagu kõigega, on plusse, kuid sellel veebisaidi koostajal on ka mõned miinused. Oluline on märkida, et Wixi SEO tööriistad ja ajaveebifunktsioon pole kaugeltki täiuslikud. Blogiplatvorm kipub olema aeglane, eriti kui need ajaveebi postitused hakkavad kokku koguma. Tundub, et see lihtsalt ei suuda palju sisu käsitleda, nii et kuigi see on visuaalselt meeldiv, puudub sellel funktsionaalsus. Wixile lisandub veel see, et nende tasuta plaanis kuvatakse Wix-reklaame ja see ei luba kohandatud domeeni ühendamist, mis tundub ettevõtete jaoks ebaprofessionaalne, nii et peate tehniliselt Wixi kasutava veebisaidi eest maksma. Kui need kaks peamist langust on sellised, millest võite vaadata varem, võib Wix olla teie jaoks suurepärane veebisaidi koostaja. See on taskukohane võimalus ka neile, kes soovivad poodide poodi üles ehitada. 90 miljoni kasutajaga ja kasvav Wix on veebisaidi ehitajate valdkonnas endiselt liider.

Wixi eripakkumise kupong

Alustame ehitamist!

Wix võimaldab teil tasuta registreeruda, et saaksite kiiresti oma veebisaiti looma.

Wixi veebisaidi ehitaja eksperthinnang

Wix Website Builderi kasutajate ülevaated

Kahjuks pole Wixi klientide arvustusi praegu saadaval.

[wppr_reviews host_url = ”/ wix”]

Ekspertarvamus – meie põhjalik ülevaade Wixist

Wixi veebisaidi ehitaja asutasid Avishai Abrahami, Nadav Abrahami ja Giora Kaplan tagasi 2006. aastal. Oma viimase käivitusidee jaoks veebisaidi loomisel mõistsid kolm, kui keeruline ja vaevav on lihtsa veebisaidi loomine nullist. Just siis tulid nad välja Wix.com kontseptsioon. Visioon oli luua platvorm, mis võimaldas kõigil luua ilusa veebisaidi, kus pole vaja kujundada ega kodeerida. Suusõnaliselt ja väga tõhusate turunduskampaaniate kaudu on Wix kasvanud vaid umbes miljonist kasutajast 2009. aastal praeguseks, et tal on üle 90 miljoni kasutaja 190 riigis üle kogu maailma. Saidil on umbes 45 000 uut registreerumist päevas. Wixi peakontor asub Iisraelis Tel Avivis, kuid tal on ka kontorid New Yorgis, San Franciscos ja Miamis ning kogu Leedu, Saksamaa, Brasiilia ja Ukraina linnades. Wix kasutab jätkuvalt märkimisväärsel hulgal ressursse teadus- ja arendustegevusele ning turundusele ning eeldatavasti jätkub ettevõte järgmistel aastatel ühtlase kasvuga..

Plaanid & Omadused – milline neist sobib mulle?

Wix turustab oma elu lõpuni tasuta plaani. Kuigi Wix ei sunni oma kasutajaid premium-paketti üle minema, peab enamik kasutajaid Wix-reklaamide eemaldamiseks ja oma domeeni ühendamiseks oma veebisaidiga igal juhul uuemale versioonile üle minema, saades juurdepääsu paljudele muudele tasulistele funktsioonidele ja eelistele. Lisaks Wixi tasuta plaanile pakuvad nad praegu 5 erinevat lisatasu paketti – nimelt Connect Domain, Combo, Unlimited, e-kaubandus ja VIP. Kõige odavam pakett Connect Domain on 5 dollarit kuus, samas kui kõige kallim pakett, VIP on 25 dollarit kuus. Neid plaane saab arveldada kas kord kuus või aastas. Igal plaanil on erinevad eelised ja funktsioonid, mis näivad iga täiendamisega paremaks muutuvat. Samuti on oluline märkida, et kuigi Wix pakub e-posti kontosid, domeeninimesid ja kolmandate osapoolte rakendusi, ei sisaldu nende teenuste maksumus teie plaani maksumuses, vaid võetakse selle eest lisakuluna.

Lisatasu plaanid:
Aastane tellimus:
Kuu tellimus:
Võrdlema:
Ühenda domeen5,00 dollarit kuus7,00 dollarit kuus
Kombineeritud10,00 dollarit kuus14,00 dollarit kuus
Piiramatu14,00 dollarit kuus16,00 dollarit kuus
e-kaubandus17,00 USD / kuu20,00 dollarit kuus
VIP25,00 dollarit kuus30,00 dollarit kuus

Ühenda domeen: Peamine erinevus selle plaani ja tasuta plaani vahel on võimalus ühendada oma domeen Wixi veebisaidiga. See plaan pakub teile ka 1 GB ribalaiust ja 500 MB salvestusruumi. Negatiivne külg on see, et teie veebisaidil kuvatakse endiselt Wix-reklaame, mis näevad üsna ebaprofessionaalsed välja, kui teie veebisait on ärilistel eesmärkidel. Sel põhjusel kipuvad inimesed selle lisatasu paketi üle jätma ja Combo plaanile üle minema. Kava ühendada domeen võib teile sobida, kui te ei plaani oma veebisaidiga tõsist äri teha. Kui soovite lihtsalt kuskile oma isikliku domeeninime suunata, võite leida selle plaani just teile.

Kombineeritud: See plaan annab teile 2 GB ribalaiust, 3 GB salvestusruumi, võimaluse ühendada oma domeeninimi, Wix-reklaamide eemaldamine ja kohandatud Favicon. Samuti saate oma domeeni tasuta saada, kui valite oma plaani aastase tellimuse. Oluline on märkida, et domeen on tasuta ainult esimesel aastal, pärast seda on tavahind umbes 10 dollarit aastas. See plaan oleks teie jaoks sobiv, kui soovite luua minimaalse sisuga veebisaidi professionaalse ilmega. Suurepärane on selle plaani juures see, et teil on oma domeen ja enam Wix-reklaame, kuid kui teil on veebisaidil palju sisu, võib see liikuda väga aeglaselt, kuna teil on ainult 3 GB salvestusruumi.

Piiramatu: Selle plaani nimetus soovitab selle suurt eelist piiramatu ribalaius. Mõne muu funktsiooni hulka kuulub 10 GB salvestusruum, võimalus oma domeeni ühendada, ühe aasta jooksul tasuta domeen, kui valite aastase tellimuse, Wixi reklaamide eemaldamine, kohandatud favicon, tasuta Premium Form Builderi rakendus ja tasuta Premium Site Booster rakendus. Wixi sõnul on see nende populaarseim kava ja nad näitavad, et see sobib suurepäraselt ettevõtjatele ja vabakutselistele. See plaan sobib teile, kui leiate, et vajate rohkem ribalaiust ja salvestusruumi kui see, mida Combo plaan pakub, kuna see on sisuliselt peamine erinevus Combo ja piiramatu plaani vahel.

e-kaubandus: See plaan pakub kõike, mida piiramatu plaan pakub, välja arvatud 3 märkimisväärset erinevust. E-kaubanduse plaani jaoks on ribalaius kuni 20 GB, salvestusruum on ka 20 GB ja muidugi on teil nüüd võimalus oma veebisaidile veebipood lisada. See plaan sobib, kui soovite oma veebisaidil tooteid kuvada ja müüa. See pole veebipoe ehitamiseks kõige kindlam lahendus, kuid kui teie pood on suhteliselt väike, saab see töö tehtud. Tasub ka öelda, et kujundus, mis kipub olema Wixi tugevaim piirkond, on üsna muljetavaldav.

VIP: See plaan on üsna sarnane poodide plaaniga, kuid seal on 3 märkimisväärset täiendust. Selle plaani jaoks on ribalaius tagasi piiramatu, saate kuus 10 e-posti kampaaniat ja võite taotleda ka saidi professionaalset ülevaatamist. See plaan võib teile sobida, kui teie veebisaidile / veebipoodi tuleb palju liiklust. Muud funktsioonid, mis muudavad selle plaani kallimaks kui poodplaanid, pole tavakasutaja jaoks nii olulised, seega on siin ainus otsustav tegur see, kas vajate piiramatut ribalaiust.

Kontohaldus – tööriistad, funktsioonid, & Toimetaja

Wix AMP (kontohalduspaneel) ekraanipilt

Esimene leht, kuhu Wix-i ​​kontole sisse logides avate, on teie kontohaldusleht. Siit näete kõiki Wix-i ​​rakendusi, mis teil oma veebisaidil on, ja mõnda soovitatud rakendust, mida Wix arvab, et võiksite soovida. Kui teie veebisaidil on ajaveeb, pääsete redaktorisse asumise asemel juurde siin asuvale ajaveebihaldurile. See võib olla üsna kasulik, kui värskendate sisu sageli.

Sellelt lehelt näete ka kasti nimega Domeenid ja postkastid. Kui klõpsate sellel, viib see teid Wix Premiumi lehele, kus saate osta oma domeeni ja osta oma postkasti (kohandatud e-posti aadress). Wix kasutab postkasti funktsiooni Google Appsi kaudu, kuid on üsna mugav, kui nad pakuvad kõiki neid teenuseid ühes kohas. Kontohalduslehel saate hallata ka rolle ja õigusi, SEO-d, oma Wix-poodi (e-kaubanduse funktsioon) ja muud..

Lehe paremas ülanurgas on vähe ikoone. Kui hõljutate kursorit pea pea ikooni kohal, näete rippmenüüd, kus saate valida konto seadete, arvelduste ja maksete, lisatasu plaanide, domeenide, postkastide ja muu haldamiseks. Ikoon “plussmärk” on see, millele klõpsate, kui soovite luua uue veebisaidi.

Lehe vasakpoolses ülanurgas näete jaotist Minu saidid. Kui olete oma Wixi kontole loonud mitu veebisaiti, leiate siit teised veebisaidid. Kui olete valinud veebisaidi, kus soovite töötada, klõpsake ekraani vasakus servas oma veebisaidi pildil oleval käsul Halda saiti. Teid suunatakse sellele lehele:

Vahekaardi Wix ülevaade ekraanipilt

Sellel lehel saate konkreetselt oma veebisaiti hallata. Saate oma veebisaiti vaadata, ümber nimetada, dubleerida, üle kanda või kustutada. Selle lehe vasakus servas asuvas menüüs saate redigeerida / hallata ka oma domeeni, SEO-d, veebisaidi mobiiliversiooni, keelt, äriteavet, sotsiaalmeedia seadistusi, analüütikat ja õigusi. Kui klõpsate sinisel nupul, mille pealkiri on „Redigeeri saiti”, suunatakse teid WIX-i redigeerijasse, kus saate alustada oma veebisaidi kohandamist.

Wix Editor Vs. Wix ADI

Kui alustate oma veebisaidi esmakordset loomist, peate valima, millist tüüpi veebisaiti loote, seejärel palutakse teil valida Wixi tehisintellekti intelligentsuse (ADI) või Wix Editori vahel.

Wix Editor Vs. Wix ADI

Kui valite Wix ADI, peate kõigepealt vastama mitmetele küsimustele enda ja oma ettevõtte kohta. Seejärel kasutab liides seda teavet oma profiili loomiseks lisateabe otsimiseks ja kogumiseks. Saate selle profiili valida või selle vahele jätta ja liikuda edasi oma värviteema valimise juurde, mis on viimane samm. Seejärel loob WIX ADI üheleheküljelise veebisaidi näidispiltidega, mida saate hõlpsalt asendada.

Kui otsustate oma veebisaidi luua Wix Editori abil, peate tegema ainult malli. Wixil on üle 500 malli, nii et see võib võtta natuke aega. Pärast malli valimist suunatakse teid tavalisele Wix Editori ekraanile, kus saate alustada oma veebisaidi kohandamist pukseerimisliidese abil.

WIX ADI võeti kasutusele 2016. aasta sügisel ja sobib suurepäraselt kasutajatele, kellel on Internetis palju teavet enda või oma ettevõtte kohta ning kellel on tugev sotsiaalmeedia olemasolu, mida liides saab kasutada teie profiili kohta teabe kogumiseks. Vastasel juhul soovitame oma veebisaidi kohandamiseks valida tavalise Wix Editori.

Kasulikke KKK-sid Wixi kohta

Siin on mõned korduma kippuvad küsimused, mis teil Wixi kohta võivad tekkida:

Kas Wix on tõesti tasuta?

Tehniliselt ei. Wix annab teile võimaluse veebisaidi tasuta avaldada, kuid Wix-reklaame kuvatakse teie veebisaidil ja te ei saa saidiga kohandatud domeeni ühendada. Sel põhjusel on ebapraktiline kasutada nende tasuta paketti, kui soovite professionaalset veebisaiti ja ületate tõenäoliselt suure tõenäosusega ühe lisatasu eest.

Kas Wixi veebisaidid on mobiilisõbralikud?

Jah, kui valite selle valiku. Vaikimisi kuvatakse Wix-i ​​veebisaite mobiilseadmes samamoodi nagu töölaual, kuid WIX-i redigeerijas on olemas võimalus muuta oma veebisait mobiilisõbralikuks ja redigeerida teie mobiilisaiti paigutust.

Kas ma saan oma Wix-saiti redigeerida kooditasemel?

Wixi saiti ega Wixi redigeerijat pole kuskil, mis näitaks saidi lähtekoodi, nii et seda ei saa redigeerida. Kasutajad saavad lohistada ainult elemente ja lisada manustatud HTML-i.

Puudused selgitatud – asjad, mida Wix saaks parandada

Nagu kõigi platvormide puhul, on ka mingeid langusi või valdkondi, mida paremaks muuta. Siin on nende probleemide täiendav selgitus:

Blogi: Wix pakub võimalust oma veebisaidile ajaveebi lisada, kuid see pole nende tugevaim ala. Paigutus on ilus, kuid ajaveeb laadib mõnikord teiste veebisaidiehitajate (nt Squarespace) omadega aeglaselt.

Vaba plaan on ebapraktiline: Wix pöörab suurt tähelepanu vabale liikumisele, kuid on oluline arvestada, et selle paketi korral kuvatakse Wixi reklaame teie veebisaidil ja te ei saa oma domeeni ühendada, seetõttu on selle plaani kasutamine ebapraktiline, kui soovite professionaalse ilmega veebisaiti. . Reklaamide eemaldamiseks ja kohandatud domeeni ühendamiseks (mis on põhimõtteliselt vajalik iga professionaalse veebisaidi jaoks) peate üle minema Combo plaanile.

Võimetus andmeid eksportida: Kui otsustate kunagi liikuda teisele platvormile, on teil seda keeruline teha, kuna Wixil pole teie andmete eksportimiseks suvandit saadaval. See tähendab, et kui otsustate kolida teisele platvormile, peate oma teabe käsitsi kopeerima ja kleepima ning oma veebisaidi nullist uuesti üles ehitama..

Lisavõimalused, mida tasub mainida

Wix on tuntud uuendusliku ettevõttena ja nad jätkavad oma platvormi täiustamist igal aastal. Koos WIX kunstliku disaini intelligentsusega (ADI) on siin mõned tähelepanuväärsed parandused, mida WIX on teinud:

WIX-i mobiilirakendus: 2016. aasta oktoobris käivitas WIX oma mobiilirakenduse, mis on nüüd saadaval nii iTunes Store’is kui ka Google Play poes. Rakenduse mõned funktsioonid hõlmavad reaalajas värskenduste hankimist, kui teie saidil on külastajaid, võimalust alustada reaalajas vestlust saidi külastajatega, veebipoe haldamist, oma ajaveebi haldamist ja palju muud.

Wixi rakenduste turg: Wixil on Wixi rakenduste turul saadaval hulgaliselt Wixi rakendusi ja muude tootjate rakendusi, mida saate kasutada oma veebisaidi täielikuks kohandamiseks. See tähendab, et teid ei köida funktsioonid, mis kaasnevad teie valitud malliga. Mõned rakendused on tasuta ja teised pakuvad lisatasu, kuid kui lihtsalt võimalus olemas on, muudab Wix atraktiivsemaks kõigile, kes soovivad luua kohandatud veebisaidi.

Järeldus – ehitada või mitte ehitada?

Kui jõuame oma Wixi ülevaate järeldusele, on oluline meeles pidada, et igal veebisaidi koostajal on erinev tugevus ja nõrkus. Kui kaalute Wixi, peate määrama, kas selle veebisaidi koostaja pakub teie vajadustele kõige paremini sobivaid funktsioone, hinnakujundust ja teenuseid. Wixi kohta lisateabe saamiseks külastage nende veebisaiti aadressil www.wix.com. Kui leiate, et see arvustus on kasulik, siis palun meeldige ja jagage seda!

Andke meile teada oma mõtetest

Kas olete Wixit varem kasutanud? Kas teil on positiivseid või negatiivseid kogemusi, mida soovite meiega jagada? Saatke meile oma tagasiside aadressil. Aitäh!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map