SiteBuilderi ülevaade ja hinnang 2017

Kas SiteBuilder on hea veebisaidi looja? Lugege meie täielikku SiteBuilderi arvustust koos plussidega & miinused, kaebused, soovitatav kasutamine, KKK, & rohkem teada saada!


SiteBuilder.com veebisaidi ehitaja ülevaade

SiteBuilder

www.sitebuilder.com

ühildub e-kaubandusega:Jah
Mobiilisõbralik:Jah
Tasuta prooviversioon:Jah
Vedama & langus:Jah
mallide arv:1000-ndad
SEO sõbralik:Jah
Raha tagasi garantii:30 päeva

Kiire ülevaade:

SiteBuilder on tänapäeval üks tuntumaid veebisaidi ehitajaid. Nad pakuvad oma kasutajatele mugavuse ja kontrolli kombinatsiooni. Paljud kasutajad imetlevad oma redigeerija üle, mida on lihtne kasutada, kuid see on siiski midagi, mida professionaalsed veebiarendajad oskavad hinnata. Koos oma veebisaidi loomise võimalusega pakub SiteBuilder üle 10 000 malli, teie domeeninimega ühendatud e-posti aadressi kontosid, suurepäraseid SEO tööriistu, e-kaubanduse ja ajaveebimise võimalusi. Mis kõige parem, nad pakuvad iga oma tasulise kavaga tasuta kohandatud domeeninime ja see domeeninimi on kogu eluks tasuta. Kõigi mugavuste ja kerguste jaoks, mida SiteBuilder pakub, on sellel mõned tähelepanuväärsed puudused. Üks kohe nähtav puudus on see, et kodulehel on tasuta veebisaidi all kirjas tasuta domeen ja tasuta e-kirjad, mis võivad olla uutele kasutajatele eksitavad, kuna domeen ja e-post tulevad ainult tasuliste plaanidega. Soovitame seda veebisaidi ehitajat kõigile, kellel on mis tahes oskuste tase, kes soovivad luua taskukohase hinnaga korraliku veebisaidi, kui nad soovivad selle allakäikudest mööda vaadata.

Miks valida SiteBuilder:

 • Iga tasulise paketiga tasuta domeen
 • Ei vaja kodeerimist ega veebiarenduse oskusi
 • Tasuta e-posti konto, millel on üks järgmistest plaanidest: Pro, Premium, e-kaubandus
 • Toimetaja on üks parimatest: kasutajasõbralik ja hõlpsasti kujundatav
 • Hinnakujundus on taskukohane ja konkurentsivõimeline võrreldes teiste veebisaitide ehitajatega
 • Valida on üle 10 000 tundliku malli
 • Muljetavaldavad SEO tööriistad, mis aitavad teie veebisaidil kõrgel kohal olla otsingumootorites
 • Tal on täielikult töötav ajaveebifunktsioon, mis on parem kui enamik veebisaidi ehitajaid

Millised on puudused:

 • Andmete eksportimiseks pole võimalust
 • Mitu klienti on kaebanud arveldamisega seotud halva klienditoe üle
 • Tasuta plaanis on veebisaidil kuvatavad reklaamid ja see ei võimalda teil oma domeeni ühendada. See võib tunduda väga ebaprofessionaalne
 • Pakub e-kaubanduse võimalusi, kuid Shopify või Bigcommerce on paremad võimalused, kui teie veebisaidi peamine eesmärk on pood
 • Ettevõtte tehnilise toe telefonikõnesid ei tehta. Nad suhtlevad ainult e-posti teel, mis võib olla probleem, kui teil on kiireloomuline probleem, mis tuleb lahendada
 • Rakenduste turgu pole või kolmandate osapoolte rakendusi oma veebisaidile ei lisata
 • Ühtegi mobiilirakendust pole saadaval

Alumine rida:

SiteBuilder on üldiselt hea valik kõigile, kes soovivad veebisaidi kiiresti ja soodsalt üles ehitada. Nende tugevaim müügiargument on see, kui lihtne on nende toimetajat kasutada, ja asjaolu, et saate tasuta domeeni mis tahes tasulise paketiga. SiteBuilderi jaoks on natuke eksitav reklaamida tasuta domeeni ja tasuta e-posti kontot koos tasuta veebisaidi loomisega, sest tõsi on, et tasuta domeeni ja e-posti konto saate ainult siis, kui teil on mõni nende tasulistest plaanidest. Leiame, et see on allakäik uutele kasutajatele, kes ei pruugi sellest detailist teadlikud olla. Selle veebisaidi ehitajat võrreldakse hästi konkurentidega, nagu Wix, Weebly ja teised, eriti kasutajasõbraliku liidese, hinnakujunduse ja paindlikkuse osas. See on paljutõotav platvorm ja sellel on kõik põhifunktsioonid, mis on vajalikud lihtsa ja professionaalse ilmega veebisaidi kiireks ülesehitamiseks.

SiteBuilder veebisaidi ehitaja eksperthinnang

SiteBuilder.com klientide kasutajate arvustused

Kahjuks pole praegu SiteBuilderi klientide ülevaateid saadaval.

Ekspertarvamus – meie põhjalik ülevaade saidiBuilder kohta

SiteBuilder käivitati 2015. aastal. Platvormi käivitamiseks kasutati servali domeeninimesid, sealhulgas: websitebuilder.com, sitelio.com ja sitey.com. Iga veebisaiti turustatakse erinevalt, kuid veebisaidi redigeerija jääb samaks. Veel üks oluline detail, mida tuleb arvestada, on see, et saidil SiteBulider.com ega mõnel nimetatud duplikaadisaidil pole ettevõtte kohta teavet. Ütlematagi selge, et see on üsna veider. Isegi pärast täiendavate uuringute tegemist ja ainsa antud telefoninumbri (arvelduse tugiliini) kaudu helistamist ei õnnestunud meil ettevõtte kohta täiendavat teavet saada. See on omamoodi kummaline, kuid veebisaidi koostaja töötab endiselt hästi, seega on isiklik eelistus, kas see on otsustav tegur või mitte.

Plaanid & Omadused – milline neist sobib mulle?

SiteBuilder.com pakub nelja tasulist paketti ja tasuta paketti. Igal neist on oma eelised, mis täienevad iga täiendamisega. Hinna järjekorras on tasulised plaanid järgmised: Personaalsed, Pro, Premium ja e-kaubandus. SiteBuilder pakub sageli teenuse esialgseks perioodiks piiratud aja kuponge. Kui ametiaeg on möödas, uuendatakse seda algses hinnas, kuid see kupong on hea boonus. Igas paketis on võimalik tellida nii kuu kui ka 12, 24 või 36 kuud.

Plaanid:
Igakuine:
12 kuud:
24 kuud:
36 kuud:
Isiklik9,99 dollarit kuus8,99 dollarit kuus8,99 dollarit kuus8,99 dollarit kuus
Pro9,98 dollarit kuus9,22 dollarit kuus7,68 dollarit kuus7,68 dollarit kuus
Lisatasu12,98 dollarit kuus12,29 dollarit kuus11,98 dollarit kuus11,98 dollarit kuus
e-kaubandus24,98 dollarit kuus19,98 dollarit kuus18,45 dollarit kuus18,45 dollarit kuus

Isiklik: See plaan on samm vabast plaanist kõrgemale, kuna saate oma domeeni veebisaidiga ühendada ja veebisaidi reklaamid eemaldatakse. Kui saate oma domeeni saidi SiteBuilder.com kaudu, saate selle tasuta, kui olete valinud isikliku plaani või uuema. Nagu nimigi ütleb, on see plaan hea isiklikuks kasutamiseks, kuid võib olla taskukohane valik ka alles alustavale ettevõttele.

Pro: See plaan annab teile kõik, mida isiklik plaan pakub, ja saate ka tasuta e-kirju. Tasuta e-post on saidibuilder.com kasutamise oluline eelis, kuna see on teenus, mida enamik ettevõtteid müüvad lisatasu eest. Soovitame seda plaani asutatud ettevõttele, kes vajaks nagunii kohandatud e-posti kontot. Kõigi nende teenuste sait saidi ehitaja kaudu on tasuv.

Lisatasu: See plaan pakub kõiki Pro pakutavaid funktsioone, kuid sisaldab ka SEO tööriistu ja prioriteetide tuge. SEO-tööriistad võivad teile olla kasulikud, eriti kui teil on ajaveeb, kuid saidiehitaja on teadaolevalt suhteliselt halva klienditoe pakkuja, nii et prioriteetsest toest ei pruugi kõrgema hinna õigustamiseks palju kasu olla. Kui täiustatud SEO on teie veebisaidi jaoks kriitiline, võib see plaan olla teie jaoks, vastasel juhul on kõige parem jääda Pro-plaani juurde.

e-kaubandus: E-kaubanduse plaan pakub kõike, mida Premium-kava pakub, koos võimalusega oma veebisaidile veebipoodi lisada. Ehkki platvorm pakub seda funktsiooni, pakuvad muud veebisaidi ehitajad, näiteks Shopify, palju paremat e-kaubanduse lahendust. See plaan oleks sobilik, kui teie veebisaidi e-kaubandus oleks minimaalne.

Kontohaldus – tööriistad, funktsioonid, & Toimetaja

SaidiBuilder.com registreerumisprotsess on väga lihtne. Kui olete oma e-posti aadressiga registreerunud, suunatakse teid lehele, kus valite oma kohandatud domeeni. Nad turustavad seda kui “tasuta domeeni”, kuid nagu varem mainitud, on see domeen tasuta ainult siis, kui valite tasulise paketi. Kui valite domeeni, suunatakse teid nende lehele Hinnakujundus, kus peate valima ühe nende neljast tasulisest plaanist ja sisestama arveldusteabe. Kui otsustate kasutada tasuta paketti, klõpsake vasakus ülanurgas ikooni „SiteBuilder.com”. See viib teid oma kodulehele. See on leht, kust leiate kõik mallid, mille hulgast valida.

Ekraanipilt mõnedest SiteBuilderi mallidest, mille hulgast võite valida.

Kontohalduslehele pääsemiseks klõpsake ülaosas menüüelemendil, mis ütleb: „Tere (teie nimi), tere tulemast tagasi“. Kontohalduslehe vasakus servas näete mõnda menüüvalikut.

SiteBuilderi kontohalduspaneeli ekraanipilt

„Minu saidid” on see, millele klõpsate, kui haldate ühel kontol mitut veebisaiti. Domeenid on koht, kus saate osta uue domeeni, olemasoleva domeeni tühistada või teisele domeenile suunata. „Halda e-posti” on iseenesest mõistetav kui koht, kuhu minnakse oma e-kirju lisama, kustutama või kontrollima. Turuplatsil pääseb juurde kõigile SiteBuilderi lisafunktsioonidele, nagu SEO tööriistad, Social Booster, Täpsem statistika ja palju muud. Turuplats on teie kontol või veebisaitidel muudatuste tegemiseks mõeldud üksus.

SiteBuilderi turu ekraanipilt

„Minu üksikasjad” saate muuta konto üksikasju, näiteks oma parooli. Jaotis „Turundus” on aktiivne, kui olete üle läinud tasulisele plaanile. Seda saate kasutada oma veebisaidi analüüsi jälgimiseks, SEO täiustamiseks, sotsiaalmeedia turundamiseks ja e-posti teel turundamiseks.

Toimetaja

SiteBuilderi redaktori ekraanipilt

Veebisaidi koostaja / toimetaja on üks paremaid funktsioone, mida SiteBuilder pakub. Seda on lihtne kasutada, kuid siiski üsna tõhusalt, aidates teil oma veebisaiti tõeliselt oma maitse järgi kohandada. Redaktoris on teie veebisait üles ehitatud sektsioonide virnastamisega ja iga jaotise jaoks on mitu malli. Teie loodav veebisait ei tunne kunagi küpsiseid ja võite oma paigutustega üsna loominguliseks saada. Sektsioonid sobivad suurepäraselt ka tugeva kujundusega avara paigutuse korraldamiseks, mis näeb välja moodne ja ilus.

Teine redaktori suurepärane funktsioon on „Salvesta ajalugu”, mis võimaldab teil tagasi pöörduda muudatuste poole, mille olete teinud 2 päeva tagasi või vähem. See on suurepärane, sest see tähendab, et miski, mida teete, ei ole kivisse pandud ja vigu on lihtne parandada. Selle funktsiooni kasutamiseks peate võib-olla üle minema tasulisele plaanile, kuid see võib olla üsna kasulik.

Redaktori pukseerimisliides muudab SiteBuilder.com väga kasutajasõbralikuks ja võimaldab hõlpsalt saada professionaalse ilmega veebisaidi.

Kasulikke KKK-sid saidiBuilder kohta

Siin on mõned korduma kippuvad küsimused, mis võivad teil SiteBuilderi kohta tekkida:

Kuidas tellimust tühistada??

Tellimuse tühistamiseks peate helistama tema arvelduse toe telefoninumbril, mille leiate lehelt „Tugi“. See telefoninumber on ainult arvelduspäringute ja tugiteenuste jaoks. Kui teil on küsimusi tehniliste probleemide või millegi muu kohta, peate neile e-kirja saatma.

Kas SiteBuilder on hea blogimiseks?

SiteBuilderi ajaveebisüsteem on parem kui see, mida enamik veebisaitide ehitajaid pakub. Saate valida mitme ajaveebimallide hulgast ja kohandada oma ajaveebi mõne muljetavaldava stiili abil. Sellel on funktsioonid, mis võimaldavad kasutajatel redigeerida püsivat linki, kinnitada postitusi, luua kaanepilte, funktsioonipostitusi, seada silte ja palju muud. See näib olevat kindel blogimisplatvorm.

Kas ma saan tasuta veebisaidi abil tasuta domeeni ja tasuta e-posti??

Ei. Need, kes on saidi sitebuilder.com uued kasutajad, võidakse eksitavalt uskuda, et domeen, e-post ja veebisait on tasuta, kui vaadata ainult kodulehte. Hinnakujunduse lehel on aga välja toodud, et kasutaja peaks uue domeeni ja tasuta e-posti saamiseks koos uuega üle minema Pro plaanile. SiteBuilderil on tasuta plaan, kuid kasutajad saavad juurdepääsu ainult redaktorile ja veebisaidi mallidele. See ei anna kasutajatele tasuta domeeni ega tasuta e-posti.

Selgitatud puudused – saidi ehitaja saaks asju paremaks muuta

SiteBuilderil on õiglane osa puudustest, mida peaksite enne uue konto registreerumist arvestama. Siin on selle platvormi mõned puudused:

Parandada tuleb klienditugi: Ettevõte ei tegele tehnilise toe küsimustega telefoni teel. See võib kiireloomulise küsimuse korral olla ebasoodsas olukorras. Nüüd tegelevad nad telefonitsi arvelduse päringutega, mis on edasiminek, kuid kliendid on varem kaebanud, et neil on probleeme oma konto tühistamisega. Mõned kliendid on kurtnud, et tugitiim keskendub pigem teenuse müümisele kui klientide vajaduste rahuldamisele.

Pole võimalust andmeid eksportida: Praegu ei paku SiteBuilder.com võimalust teie veebisaidilt andmeid eksportida. See tähendab, et kui otsustate oma veebisaidi uuele platvormile teisaldada, peaksite kogu saidi SiteBuilder veebisaidi sisu käsitsi kopeerima ja kleepima oma uuele veebisaidile. See kipub olema tavaline veebisaitide lohistajate seas, kuid seda tuleks siiski proovida parandada, kuna see muudaks kasutajad palju lihtsamaks, eriti kui neil on ajaveeb.

Tasuta domeen on tasuta ainult siis, kui ostate tasulise paketi: Kuigi on suurepärane, et SiteBuilder.com pakub üldse tasuta domeeni, peame seda puuduseks, kuna SiteBuilder.com reklaamib oma kodulehel “tasuta veebisaidi” all “tasuta domeeni”. See on platvormi jaoks uue kasutaja jaoks üsna eksitav, kuna jätab mulje, et saate tasuta domeeni ka vabal plaanil viibides. Kasutajad on enam kui tõenäoliselt väga pettunud, kui nad soovitud domeeninime valivad, kui nad saavad aru, et selle saamiseks tuleb uuele versioonile üle minna tasulisele plaanile..

Lisavõimalused, mida tasub mainida

SiteBuilderil on tõesti kaks peamist eelist. Esimene on selle toimetaja ja teine ​​on selle tasuta domeeni pakkumine. Vaatame lähemalt iga punkti.

Lihtne kasutada redaktorit: Üks peamisi põhjuseid, miks keegi võib veebisaidi koostaja valida, on see, et see on lihtne ja hõlpsasti kasutatav. Seetõttu peab redaktorit olema hõlpsasti kasutatav ükskõik millisel tasemel. SiteBuilder saab meilt selles valdkonnas häid hinnanguid. Mõnel teisel veebisaidi koostajal on veidi vananenud toimetajaid, kuid see näeb välja tänapäevane ja seda on lihtne mõista.

Tasuta domeen säästab raha: Raha väärtuse osas näeme, miks oleks SiteBuilder populaarne valik. Nad pakuvad tasuta domeeni koos iga tasulise paketiga ja see domeen on teile tasuta nii kaua, kuni olete oma kontol. Domeenid maksavad keskmiselt 10 dollarit aastas, nii et tasuta saamiseks on raha säästmiseks palju tegemist.

Järeldus – ehitada või mitte ehitada?

Kui jõuame oma SiteBuilderi ülevaate tulemuseni, on oluline meeles pidada, et igal veebisaidi koostajal on erinev tugevus ja nõrkus. Kui kaalute SiteBuilderit, peate määrama, kas selle veebisaidi koostaja pakub teie vajadustele kõige paremini sobivaid funktsioone, hinnakujundust ja teenuseid. Lisateavet SiteBuilderi kohta leiate nende veebisaidilt aadressil www.sitebuilder.com. Kui leiate, et see arvustus on kasulik, siis palun meeldige ja jagage seda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map