BoldGrid ülevaade ja hinnang 2020

Kas BoldGrid on hea veebisaidi looja? Lugege meie täielikku BoldGridi arvustust koos plussidega & miinused, kaebused, soovitatav kasutamine, KKK, & rohkem selle WordPressi saidiehitajaga.


BoldGridi veebisaidi ehitaja ülevaade

BoldGrid

www.boldgrid.com

ühildub e-kaubandusega:Ei
Mobiilisõbralik:Jah
Tasuta prooviversioon:Jah
Vedama & langus:Jah
mallide arv:200+
SEO sõbralik:Jah
Raha tagasi garantii:90 päeva

Proovige seda riskivabalt

Kiire ülevaade:

BoldGrid on WordPressi veebisaitide looja, mis sisuliselt muudab veebidisaini protsessi lihtsamaks, kasutades samas ära WordPressi pakutavat võimsust ja funktsionaalsust. Nad kasutavad teemade, pistikprogrammide, vidinate, lehtede, lehekülje paigutuste, menüüde, fotode, ikoonide ja kirjutatud mannekeeni sisu kombinatsiooni, et selle kasutajatele ise teha. See on ideaalne veebidisaini uutele isikutele, kuna redigeerimine on lihtne, kuid sobib ka professionaalsetele veebiarendajatele, kuna see võimaldab teil mallikoodi redigeerida ja kiirendab veebisaidi loomise protsessi lihtsalt nullist. Kõik WordPressi pistikprogrammid ja funktsioonid on endiselt saadaval BoldGridi kasutajatele, kuid see pole päris harjumuspärane veebipoegade koostaja. WordPress on maailmas kõige laialdasemalt kasutatav veebisaidi loomise tarkvara, nii et kui BoldGrid on pealiskihiga, annab see kasutajatele kindlasti mõned olulised eelised, kuid see veebisaidi koostaja pole kaugeltki täiuslik ja sellel puuduvad mõned peamised funktsioonid.

Miks valida BoldGrid:

 • Kasutajate käsutuses on WordPressi jõud ja funktsionaalsus
 • Veebisaiti saab hõlpsasti eksportida ja üle kanda
 • Teie veebisait kuulub 100% -liselt
 • Vastuvõtlikud / mobiilisõbralikud kujundused
 • Võimalus ülesastumispaika üles seada
 • Saadaval on 90- ja 30-päevane raha tagasi garantii
 • Veebisaiti saab kohandada kooditasemel
 • Ööpäevaringsele klienditoele pääseb ligi e-posti, telefoni või reaalajas vestluse kaudu

Millised on puudused:

 • Pole kõik-ühes-võtmelahendus nagu Wix ja teised veebisaidi ehitajad
 • See on tasuta, kuid nõuab tasulist veebimajutust
 • E-poe pukseerimisriistu pole saadaval
 • BoldGrid ei tööta üksi

Alumine rida:

BoldGrid võimaldab kasutajatel hõlpsasti lohistatavate ja võimsate WordPressil põhinevate veebisaitide loomist, kasutades pukseerimise ja jaotamise kohandamist, kuid selle redaktorit on raskem kasutada kui teiste veebisaitide ehitajate, näiteks Wixi. Objektidel on mõned piirangud seoses sellega, kuhu neid lehel teisaldada saab ning kasutajatel pole tasuta võimalust seda enne rahalist seotust testida. Selle veebisaidi koostaja ei sisalda e-kaubanduse tööriistu. Oma veebisaidi veebipoe loomiseks peaksite lisama väliseid WordPressi pistikprogramme. See on võimalik pistikprogrammidega, nagu Woocommerce, kuid see võib osutuda algajale veebidisainerile liiga keerukaks, kes otsib intuitiivset ja kasutajasõbralikku veebidisaini kogemust. Helgelt küljest, kuna BoldGrid on üles ehitatud WordPressi peale, mis on vaieldamatult parim olemasolev sisuhaldussüsteem, oleks see veebisaidi koostaja suurepärane valik neile, kes soovivad luua võimsa ajaveebi ja teil oleks oma veebisaidi täielik omandiõigus. Malli kujundused on automaatselt mobiilisõbralikud ja saate seadistada lavastussaidi, et proovida disainilahendusi enne nende tegelikul saidil kuvamist. BoldGridi jaoks kaaluvad plussid miinused üle ja see oleks sobiv võimalus neile, kes otsivad lihtsamat viisi WordPressi veebisaidi loomiseks.

BoldGridi eripakkumise kupong

Alustame ehitamist!

Proovige BoldGrid 90 päeva jooksul riskivabalt, et alustada oma veebisaidi loomist.

BoldGrid veebisaidi ehitaja eksperthinnang

Ekspertarvamus – meie põhjalik ülevaade BoldGridist

BoldGrid loodi esmaklassilise äri veebi InMotion Hosting poolt. See käivitati 2015. aastal, kui lohistamise veebisaidi hoone lisandub WordPressile. Selle eesmärk oli muuta WordPressi veebisaidi loomise protsess intuitiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks. BoldGridi meeskonda juhib president Todd Robinson ja see meeskond koosneb kolmest arendajast, keda juhib Brad Markle, ja kolmest disainerist, keda juhib Jimi Radabaugh, hulgaliselt teisi andekaid liikmeid ettevõtluse arendamise meeskonnas. BoldGridi missioon on muuta WordPress konkurentsivõimeliseks DIY veebimeistri jaoks parimate veebiehitusettevõtetega. Selle veebisaidi koostaja ühendab kohandatavuse taseme ja võimsa funktsionaalsuse, mis on võrreldamatu, kuna selle toiteallikaks on WordPress, mis on maailmas juhtiv sisuhaldussüsteem (CMS)..

Plaanid & Omadused – milline neist sobib mulle?

BoldGrid on täiesti tasuta tarkvara, mis kasutab lisaks WordPressi ja mida on ka tasuta installida. Seal, kus kasutajad peavad maksma, toimub hostimise eest, kuna BoldGrid on saadaval ainult WordPressi veebisaitide jaoks, mida hostivad InMotion Hosting või Web Hosting Hub. InMotion Hosting plaanib sissejuhatava hinnaga vahemikus 3,49–7,99 dollarit. Kolm jagatud hostimiseks saadaval olevat plaani on Launch, Power ja Pro

Lisatasu plaanid:
Sissejuhatav hinnakujundus:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
Käivita3,49 dollarit kuus7,99 dollarit kuus
Jõudu4,49 dollarit kuus9,99 dollarit kuus
Pro7,99 dollarit kuus15,99 dollarit kuus

Käivitamine: See on kõige taskukohasem plaan, mida InMotion Hosting pakub. Kasutajad saavad seadistada 6 domeeni, 2 ainulaadset veebisaiti ja 2 MySQL andmebaasi ning saada kasu selle hostimisteenuse võimalustest selle kõige kulutõhusamas plaanis. Veel üks eelis on see, et kasutajad saavad oma veebisaite varasematelt hostimisettevõtetelt tasuta üle kanda. Kuna see plaan võimaldab ainult 2 veebisaiti, on see plaan soovitatav üksikisikutele ja ettevõtetele, kelle peamine eesmärk on ühe veebisaidi loomine. Teist veebisaiti saab kasutada katsetamiseks või veebisaitide koostamiseks.

Võimsus: See plaan sobib suurepäraselt ettevõtjate või ettevõtluse laiendamiseks, kuna see pakub oluliselt rohkem kui käivitusplaan. Energiarežiim võimaldab kasutajatel seadistada 26 domeeni, iga domeeni meilikontod, 6 unikaalset veebisaiti ja 50 MySQL-i andmebaasi. See plaan sobib neile, kes peavad haldama ja haldama mitut veebisaiti eraldi.

Pro: See on InMotioni hostimise kõige kõikehõlmav plaan, mis sisaldab piiramatuid domeene, piiramatuid e-posti kontosid, piiramatuid veebisaite ja piiramatuid MySQL-i andmebaase. Selle plaaniga kaasas olevad tööriistad ja funktsioonid hõlmavad kõike, mida kellelgi oleks vaja mitmete veebisaitide korraga haldamiseks. See plaan sobib kõige paremini inimestele, näiteks veebiarendajatele, kes käivitavad ja haldavad sageli suurt hulka veebisaite.

Kontohaldus – tööriistad, funktsioonid, & Toimetaja

BoldGridi veebisaidi seadistusprotsess on üsna lihtne. Kuna see veebisaidi loomise tööriist on WordPressi jaoks kompliment, nõuab see majutusteenuse pakkujat. Praegu on BoldGrid saadaval ainult kahe hostimissaidi kaudu; InMotioni hostimine ja veebimajutuskeskus. Neist populaarseim on InMotion Hosting, nii et kasutagem seda registreerumisprotsessi ja kontohaldusfunktsioonide illustreerimiseks.

Kui olete valinud ühe kolmest InMotion Hostingis pakutavast hostimiskavast, peate valima domeeninime. Järgmises etapis peate valima, kas soovite, et teie veebisait oleks nullist ehitatud, loodud professionaali poolt, ehitatud BoldGridiga, jne. Kui olete valinud BoldGrid ja teie domeen on edukalt registreeritud, saate sisselogimise URL-i, mis on WordPressi taustprogramm. See näeb välja nagu www.yourwebsite.com/wp-admin/ ja siin saate sisse logida oma veebisaidi juhtpaneelile..

BoldGridi ekraanipilt

BoldGrid töötab kahes etapis, et muuta protsess võimalikult lihtsaks ja intuitiivseks. Kaks etappi on inspiratsioon ja kohandamine. Inspiratsiooni etapp on see, kus valite oma teema. BoldGridil on lai valik erinevaid teemasid erinevatel eesmärkidel. Iga teemaga on kaasas isegi läbimõeldud sisu, mis on loodud just selle niši jaoks.

Teema valimine Boldgridi piires

Pärast teema valimist on järgmine samm kohandamise etapp, kus saate muuta saidi pealkirja, värve, fonte, jaotisi, menüüsid ja muud. Teil on võimalus valida eelvalmis värviskeemide ja oma kujunduse vahel. BoldGrid Customizeris saate lisada ka oma logo, taustpildid või mustrid välja lülitada ja palju muud. Neid muudatusi saab teie veebisaidil reaalajas reaalajas teha.

Teema kohandamine Boldgridi piires

BoldGrid Page Builder võimaldab redigeerimisstiiliga veelgi enam kohandada. See töötab koos GridBlocksiga, et pakkuda hõlpsalt ümberpaigutatavaid eelehitatud paigutusi. Samuti saate piltide suurust kiiresti muuta ja asendada. BoldGrid võimaldab teil hõlpsalt ilma kodeerimiseta luua muljetavaldavaid veeru- ja reapõhiseid paigutusi.

Veebilehe redigeerimine BoldGridiga

Kasulikke KKK-sid BoldGridi kohta

Siin on mõned korduma kippuvad küsimused, mis teil BoldGridi kohta võivad tekkida:

Kas ma saan oma veebisaidi omanikuks, kui selle kujundamiseks kasutan BoldGrid??

Jah. BoldGrid töötab WordPressi abil ja toimib selle komplimendina, nii et nagu kõigi WordPressi veebisaitide puhul, on teil ka selle 100% omand. Erinevalt teistest veebisaitide ehitajatest ei võta BoldGrid enda tarkvara abil üles ehitatud veebisaitide omandiõigust. Soovi korral saate oma veebisaidi eksportida ja üle kanda.

Kuidas desaktiveerida BoldGrid, kui see mulle ei meeldi?

Kui otsustate mingil hetkel, et teile ei meeldi BoldGrid, saate selle lihtsalt välja lülitada, hoides WordPressi saiti siiski puutumata. BoldGridi väljalülitamiseks logige sisse oma armatuurlauale ja klõpsake nuppu „Seaded“ ning seejärel nuppu „BoldGrid“. Selle lehe allservas on jaotis nimega “Alusta otsast”. Valige seal kõik ruudud ja klõpsake nuppu „Salvesta“. Seejärel eemaldatakse BoldGrid teie veebisaidilt. Teine viis selle oma veebisaidilt eemaldamiseks on hulgi kustutada kõik BoldGridiga seotud pistikprogrammid.

Kui palju maksab BoldGrid?

BoldGrid on tegelikult tasuta tarkvara, kuid tarkvara käitamiseks peab teil olema hostikonto kas InMotion Hostingis või Web Hosting Hubis, nii et peamised kulud, mis teil tekivad, kui soovite tõesti BoldGridit kasutada, oleksid hostimise kulud. pakett ja domeeni registreerimise maksumus. Oluline on ka märkida, et InMotion Hosting pakub 90- ja 30-päevaseid raha tagastamise garantiisid, et saaksite proovida BoldGridit riskivabalt.

Selgitatud puudused – asjad, mida BoldGrid saaks parandada

Boldgrid on WordPressis veebisaitide loomiseks väga muljetavaldav tööriist, kuid nagu iga veebisaidi ehitajal, on sellel ka oma miinused. Siin on kaks peamist puudust, mida tasub enne BoldGridi kasutamist kaaluda.

Puudub pood – BoldGrid ei paku e-kaubanduse lahendusi. Ainus veebipoe loomise võimalus on kolmanda osapoole pistikprogrammi (nt Woocommerce) installimine. See võib muutuda tõeliselt keerukaks, eriti neile, kes on veebidisaini suhtes uued ja otsivad lihtsamat lahendust. Woocommerce’i lisamine võib ka teie veebisaidi laadimisaega lühendada.

Eraldiseisev versioon pole veel saadaval – Kui mõtleme täna veebisaitide ehitajatele, kipume mõtlema kõik-ühes veebisaitide loomise platvormidele. BoldGrid pole selline. See ei saa iseseisvalt seista ja see on saadaval ainult oma partnerite hostimisettevõtete, InMotion Hosting ja Web Hosting Hub kaudu. Põhimõtteliselt, kui teile ei meeldi ükski neist kahest hostingu pakkujast või eelistate jääda oma praeguse hostiteenuse pakkuja juurde, pole BoldGrid teile saadaval.

Lisavõimalused, mida tasub mainida

BoldGrid pakub populaarse CMS-i jaoks WordPressi jaoks mitmeid funktsioone, mis muudab selle lihtsaks ja sobib kasutajatele igal tasandil. Siin on mõned lisafunktsioonid, mis aitavad muuta BoldGrid suurepäraseks valikuks.

Koodi redigeerimise võimalus – Originaalsed WordPressi veebiarendajad ja -kujundajad on harjunud saama teemat kooditasemel redigeerida, et seda täielikult oma maitse järgi kohandada. BoldGrid toimib WordPressi peale kihina pandud veebisaidiehitajana, kuid võimaldab kasutajatel muuta lähtekoodi nagu tavaliselt. Kasutajad ei ole piiratud ainult pukseerimisredaktori kasutamisega. See on asi, mida kogenud kasutajad kindlasti hindavad.

Klienditugi – Kui seadistate oma BoldGridi veebisaidi InMotion Hostingi kaudu, saate juurdepääsu ööpäevaringsele klienditoele. Nad on tõesti teadlikud kõigist kasutajakogemuse valdkondadest. Nad aitavad teid hostimise küsimustes ja abistavad teid ka kõigis BoldGridi probleemides. Tugiteenustele pääsete juurde telefoni, e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Nad reageerivad eriti kiiresti reaalajas vestlusele.

Raha tagasi garantii – InMotioni hostimine annab 90- ja 30-päevase raha tagasi garantii, et saaksite proovida nende hostimisteenuseid ja proovida BoldGrid riskivabalt. Kõigile nende äri-, VPS- ja edasimüüjapakettide 6-kuulistele ja pikemaajalistele hostimiskavadele kehtib 90-päevane raha tagasi garantii. 30-päevase raha tagastamise garantii saavad kõik pühendatud serverid ning kõik kuupõhiselt arveldatavad VPS- ja edasimüüjapaketid..

Lavastuskohad – Üks funktsioone, mis eraldab BoldGrid teistest veebisaitide ehitajatest, on võimalus seadistada lavastussaidi, mis võimaldab teil enne oma tegelikul veebisaidil nende veebisaidil tehtud muudatusi testida..

Järeldus – ehitada või mitte ehitada?

Kui jõuame oma BoldGridi ülevaate lõpptulemuseni, on oluline meeles pidada, et igal veebisaidi koostajal on erinevad tugevused ja nõrkused. Kui kaalute BoldGridit, peate määrama, kas selle veebisaidi koostaja pakub teie vajadustele kõige paremini sobivaid funktsioone, hinnakujundust ja teenuseid. BoldGridi kohta lisateabe saamiseks külastage nende veebisaiti aadressil www.boldgrid.com. Kui leiate, et see arvustus on kasulik, siis palun meeldige ja jagage seda!

Andke meile teada oma mõtetest

Kas olete BoldGrid varem kasutanud? Kas teil on positiivseid või negatiivseid kogemusi, mida soovite meiega jagada? Saatke meile oma tagasiside aadressil. Aitäh!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me