Recenze a hodnocení Weebly 2018

Je Weebly dobrý tvůrce webových stránek? Přečtěte si naši úplnou recenzi Weebly s profesionály & nevýhody, stížnosti, doporučené použití, FAQ, & více zjistit!


Weebly Web Builder Recenze

Weebly

www.weebly.com

Kompatibilní s elektronickým obchodem:Ano
Vhodné pro mobilní zařízení:Ano
Zkušební verze zdarma:Ano
Táhnout & pokles:Ano
Počet šablon:30+
SEO Friendly:Ano
Záruka vrácení peněz:30 dní

Stručný přehled:

Weebly je velmi populární tvůrce webových stránek, který má uživatelsky přívětivé rozhraní drag and drop a má funkce, které umožňují blogování a eCommerce. Byl vytvořen v roce 2006 a od té doby se rozrostl na více než 40 milionů aktivních uživatelů. Weebly má také velmi dobrou pověst veřejnosti. V roce 2007 byl Weebly zařazen mezi 50 nejlepších webových stránek časopisem TIME Magazine a byl zařazen také do časopisu The Wall Street Journal, Newsweek a Entrepreneur Magazine mezi další nejlepší publikace. V říjnu 2015 spustila společnost Weebly vylepšenou verzi své platformy s názvem Weebly Carbon, která uživateli umožňuje přidávat pluginy mimo jiné. Weebly doporučujeme jako jeden z nejlepších tvůrců webových stránek na trhu. Je uživatelsky přívětivý, ale stále něco, co profesionální vývojáři webu ocení, protože nabízí flexibilitu, jako je změna šablon, možnost upravovat kódy CSS / HTML a exportovat vaše webové stránky. Weebly je ideální pro malé podniky, osobní webové stránky a pro základní a středně velké internetové obchody.

Proč zvolit Weebly:

 • Drag and drop editor je poměrně snadné použití
 • Má schopnost exportovat data z vašeho webu přes zip soubor
 • Schopnost editovat kódy CSS / HTML, což umožňuje skutečné přizpůsobení šablon
 • Rychlé načítání, protože webové stránky jsou optimalizovány pro svůj vlastní hosting
 • Konkurenční ceny
 • Webové stránky automaticky reagují na mobilní zařízení
 • Užitečná podpora zákazníků prostřednictvím chatu, e-mailu a telefonu
 • Vylepšené výběry šablon, které jsou moderní a moderní
 • Užitečný proces na palubě a předem navržená rozvržení stránky, která pomohou těm, kteří jsou noví
 • Působivá mobilní aplikace dostupná pro zařízení iOS a Android

Jaké jsou nevýhody:

 • Přizpůsobení šablon bude obtížné, pokud nerozumíte CSS / HTML
 • Návrh blogu je trochu primitivní a potřebuje zlepšení
 • Pokud se rozhodnete pro bezplatný tarif, váš web použije Weeblyho doménu
 • Pomalu zavádějte nové funkce

Sečteno a podtrženo:

Weebly je jedním z nejlepších a nejpevnějších tvůrců webových stránek na současném trhu. Umožňuje plnou přizpůsobení vašeho webu pomocí CSS / HTML. To nemusí být vzrušující zprávy pro ty, kteří jsou na web design, ale drag and drop rozhraní Weebly je pro to. S předpřipravenými nebo předem navrženými funkcemi této platformy lze toho dosáhnout mnoho. Cena je velmi srovnatelná s konkurencí jako Wix, Squarespace a SiteBuilder. Pokud chcete vytvořit osobní web / blog, základní internetový obchod nebo web pro malé firmy, bude Weebly skvělou volbou. Co se týká funkčnosti, Weebly je určitě jedním z nejlepších. Protože se jedná o flexibilitu a přizpůsobení, možná budete potřebovat pomoc od někoho, kdo zná HTML, ale přesto s tím Weebly stále stojí za zvážení.

Weebly speciální kupón

Začněme stavět!

Weebly vám umožní bezplatnou registraci, takže můžete začít rychle vytvářet vlastní webové stránky.

Weebly odborník na tvorbu webových stránek

Znalecký posudek – náš hloubkový přezkum Weebly

Weebly založili v roce 2006 David Rusenko, Chris Fanini a Dan Veltri, kteří byli v té době všichni mladí studenti na Penn State University. Myšlenka na Weeblyho přišla z jednoho z požadavků Penn State, který spočíval v tom, že každý student udržuje internetové portfolio. Trio se rozhodlo vytvořit software, který by zjednodušil proces vytváření webových stránek a jeho soukromá beta verze spuštěná v září 2006. V roce 2008 společnost spustila své účty „Pro“ a oznámila, že dosáhla milníku 1 milionu uživatelů. Dnes se mohou pochlubit více než 40 miliony uživatelů a počítáním. Google Chrome nabízí Weebly v internetovém obchodě Chrome v části Utilities a Weebly byl ve skutečnosti jednou z prvních doporučených aplikací při spuštění internetového obchodu Chrome. Business Insider, InGeek a Vikitech zmiňovali Weebly jako jednu z nejlepších aplikací dostupných pro Google Chrome. Weebly má centrálu v San Franciscu s kancelářemi v Berlíně a členy týmu po celém světě.

Plány & Vlastnosti – Který z nich je pro mě ten pravý?

Weebly má v zásadě 5 různých plánů, ze kterých si můžete vybrat. Čtyři jsou placené plány a jeden je zdarma. Stejně jako u většiny tvůrců webových stránek není tato bezplatná možnost příliš velká, protože na bezplatném webu se zobrazí spodní část vašeho webu s reklamou Weebly a nebudete moci připojit svou vlastní doménu. Pokud používáte bezplatný plán, dostanete subdoménu, jako je www.yoursite.weebly.com. Pokud chcete pouze zkušební nebo testovací web, nebude to problém, ale pokud chcete něco profesionálnějšího, budete muset upgradovat na jeden ze svých placených plánů, jmenovitě Starter, Pro, Business a Performance. Jednou pozoruhodnou vlastností všech placených plánů je, že Weebly nabízí bezplatnou doménu na jeden rok a kredit na reklamy Google. Kromě toho každý plán nabízí různé funkce, které vysvětlují cenový rozdíl.

Placené plány:
Roční předplatné:
Porovnat:
Startér8,00 $ / měsíc
Pro12,00 $ / měsíc
Podnikání25,00 $ / měsíc
Výkon49,00 $ / měsíc

Startér: Mezi hlavní dvě funkce, které odlišují tento plán od plánu zdarma, je to, že s plánem Starter je Weebly banner odstraněn a můžete k své webové stránce připojit svou vlastní doménu. Můžete si koupit vaši doménu prostřednictvím Weebly, která je zdarma po dobu jednoho roku, nebo se můžete rozhodnout připojit doménu, kterou jste si zakoupili u externího poskytovatele. V tomto plánu můžete také nastavit internetový obchod. Weebly účtuje 3% za transakci, i přesto je to stále jedno z nejdostupnějších řešení elektronického obchodování, která jsou dnes k dispozici.

Pro: Kromě funkcí, které jsou k dispozici v plánu Starter, nabízí tento plán také vyhledávání na webu, ochranu heslem, takže můžete blokovat určité části vašeho webu, pozadí videa, HD video / audio a až 100 členů. Pokud jde o eCommerce, tento plán vám umožňuje uvést až 25 produktů, což je zlepšení oproti 10 položkám nabízeným v plánu Starter. Pro zákaznickou podporu tento plán a vyšší aktualizace umožňují telefonickou podporu spolu se standardním komunitním fórem a podporou e-mailu / chatu.

Obchod: Tento plán obsahuje vše, co má Pro plán a další. Nyní můžete povolit registraci členství a mít na svém webu neomezený počet členů. Hlavní výhody tohoto plánu jsou v eCommerce. Neexistují žádné transakční poplatky, můžete vyjmenovat neomezené produkty včetně digitálního zboží, spravovat zásoby a vydávat kupóny a mimo jiné působivé zabezpečení SSL. Tento plán je vhodný pro nové / připravované internetové obchody. Existuje jen dost funkcí pro vás, aby se míč hází.

Výkon: Tento plán nabízí vše, co neomezený plán nabízí, kromě 3 pozoruhodných rozdílů. Pro plán elektronického obchodu je šířka pásma až 20 GB, úložiště také 20 GB a samozřejmě máte nyní možnost přidat online obchod na svůj web. Tento plán je vhodný, pokud chcete na svém webu zobrazit a prodávat produkty. Nejedná se o nejrobustnější variantu pro budování internetového obchodu, ale pokud je váš obchod relativně malý, bude to hotovo. Rovněž stojí za to říci, že design, který má tendenci být nejsilnější oblastí Weebly, je docela působivý.

Správa účtů – nástroje, funkce, & Editor

Weebly si vede dobře, pokud jde o „snadnost použití“, zejména se zavedením Weebly Carbon.

Screenshot z Weebly Carbon

Úvodní proces / prohlídka Weebly Carbon je plynulý a snadno pochopitelný, jako tomu bylo u původního procesu / prohlídky. Proces registrace je standardní a jednoduchý. Jakmile se zaregistrujete pomocí své e-mailové adresy a vytvoříte heslo, budete přesměrováni na stránku výběru šablon. Všechny šablony reagují, což znamená, že váš web bude optimalizován pro každé zařízení (chytrý telefon, tablet, stolní počítač atd.). Weebly si díky svým šablonám zachovala minimalistický vzhled, ale nedávno přidaly další možnosti, takže pravděpodobně najdete ten, který je pro vy. Pokud nenajdete ten, který se vám líbí, nezapomeňte, že svůj web můžete vždy upravit pomocí editoru drag and drop nebo úpravou zdrojového kódu. Šablony slouží pouze jako vodítko.

Výběr motivu ve Weebly

Jakmile vyberete svou šablonu / motiv, zobrazí se vyskakovací okno pro výběr vaší domény. Nezapomeňte, že vlastní doménu můžete připojit, pouze pokud upgradujete na prémiový plán. Pokud máte v plánu držet se plánu zdarma, vyberete název subdomény. Pokud jde o domény, je důležité zmínit, že Weebly nabízí domény zdarma po dobu jednoho roku, když je získáte prostřednictvím Weebly a upgradujete na některý ze 4 placených plánů..

Výběr názvu domény ve Weebly

Jakmile vyberete svou doménu, budete na obrazovce Editoru, ale předtím se podívejme na hlavní Dashboard, který je v podstatě stránka pro správu účtu. Chcete-li se tam dostat z jakékoli stránky, stačí kliknout na ikonu domovské stránky „W“ v levé horní části stránky. Zde je několik hlavních rysů Weebly Dashboard.

Screenshot obrazovky Weebly Dashboard

Pokud chcete vytvořit svůj první web, klikněte na ikonu znaménka plus na levé straně záhlaví. Pokud jste již ve svém účtu vytvořili více webů, zobrazí se zde rozbalovací ikona, klikněte na tuto ikonu a poté kliknutím na „Přidat web“ vytvořte nový web. Na hlavním panelu můžete také zobrazit statistiky svého webu, přistupovat k doménám a e-mailovým účtům, spravovat aktuální aplikace na svém webu a vyzkoušet nové doporučené aplikace.

Weebly Editor

Jedním z hlavních cílů libovolného tvůrce webových stránek je Editor, protože zde uživatel vytvoří a přizpůsobí své webové stránky.

Weebly Editor

Weebly Editor je velmi jednoduchý i pro nové uživatele. Rozhraní drag and drop je uživatelsky přívětivé, ale pokud nerozumíte způsobu úpravy zdrojového kódu, může to být trochu omezující. Existuje mnoho funkcí, které můžete použít k přizpůsobení svého webu, jako jsou prezentace, galerie, mapy, vložený kód, video a hudební přehrávače, mimo jiné gadgety a widgety. Existují další aplikace, jako jsou tabulky, kalendáře a další, které lze nalézt v aplikaci Weebly App Center.

Užitečné FAQ o Weebly

Zde jsou některé časté dotazy týkající se SiteBuilderu:

Je Weebly dobrý pro účely blogů?

Je to dobré pro úplné začátečníky, ale celkově to není skvělý blogový systém. Má některé základní potřeby, které blog vyžaduje. Je to vyhledávač přátelský a může pracovat ve svůj prospěch, pokud víte, jak používat SEO. Název, metaznačky, popis a obrázky lze také přizpůsobit, ale neumožňuje více autorům a nemůžete zvýraznit související příspěvky, nejoblíbenější příspěvky nebo nejnovější příspěvky, mimo jiné funkce. Očekává se, že tyto chybějící prvky budou nyní součástí vážných blogů, takže Weebly to musí vylepšit.

Jaké platby Weebly přijímá?

Weebly přijímá všechny hlavní kreditní karty (Visa, MasterCard, American Express, & Objevte), ale nepřijímá PayPal.

Jak mohu zrušit?

Pokud se rozhodnete, že Weebly není pro vás to pravé, proces zrušení je jednoduchý a bezproblémový. Na stránce Řídicí panel klikněte na své jméno v pravém horním rohu a v rozbalovací nabídce vyberte možnost Účet. Na stránce účtu se zobrazí červené tlačítko „Trvale smazat váš účet Weebly“.

Nevysvětlené nevýhody – věci, které by Weebly mohl zlepšit

Weebly má docela pár působivých funkcí, ale stejně jako u každé platformy má také své pády. Zde je několik oblastí, které by Weebly mohl vylepšit, a několik bodů, které byste měli zvážit, než se zaregistrujete.

Omezení flexibility designu: Při použití běžného rozhraní drag and drop Weebly umožňuje pouze změny stylu písma a změny barevného schématu. Provedení změn, jako je úprava šířky obsahu, změna barvy panelu nabídek nebo návrh pozadí obsahu, bude vyžadovat úpravu kódů šablon, které většina nováčků webového designu neví, jak to udělat. Obzvláště proto, že jiní tvůrci webových stránek, jako jsou Squarespace a Wix, nabízejí způsoby, jak tyto změny provádět bez kódu, je Weeblyho restriktivní designová schopnost pádem platformy..

Pomalu zavádějte nové funkce: Weebly zavádí nové funkce pouze jednou nebo dvakrát ročně, což je ve srovnání s konkurencí pomalé. Když přijdou s něčím novým, má to tendenci být opravdu dobré, ale je to dlouhé čekání na mnoho uživatelů, kteří neustále hledají nové a inovativní funkce. Ostatní tvůrci webových stránek, jako je Wix, provádějí změny nebo zavádějí nové funkce téměř každý druhý měsíc, takže Weebly má v této oblasti nízké skóre ve srovnání s konkurencí.

Další funkce, které stojí za zmínku

Celkově je Weebly docela působivý jako tvůrce webových stránek. Má více výhod než nevýhod. Několik z těchto výhod jsme zmínili dříve v této recenzi, ale zde jsou 3 funkce, na kterých bychom rádi rozpracovali.

Mobilní aplikace: Weebly má k dispozici mobilní aplikaci pro zařízení iOS i Android. Možnosti jsou působivé. Nejen, že vám umožní spravovat vaše webové stránky, ale můžete si také vytvořit webové stránky přímo z aplikace. Mezi další funkce aplikace Weebly patří: sledování aktivity / statistik vašeho webu v reálném čase, správa inventáře a objednávek online obchodu a správa blogu. Můžete dokonce pracovat offline, uložit svou práci a poté ji synchronizovat do všech zařízení.

Týmové řízení: Pokud na svém webu pracují další osoby pro různé účely, můžete přiřadit další editory, kteří by měli vlastní přihlašovací údaje. Nejlepší na tom je, že si můžete vybrat, zda získají přístup ke všem nebo jen ke konkrétním oblastem. To se může hodit, pokud jste nováčkem v oblasti webdesignu a pokud vám odborník pomůže s úpravou zdrojového kódu šablony. Nemusíte se obávat, že mají přístup k jakýmkoli osobním informacím.

Statistický nástroj návštěvníka: Každý plán Weebly včetně bezplatného plánu přichází s nástrojem statistik návštěvníků, který se s každou aktualizací stává pokročilejší. Tato funkce umožňuje zobrazit analytické údaje, například kolik osob navštívilo váš web, jaké stránky navštívily, odkud pocházejí, jak našli váš web a jak dlouho na vašem webu zůstaly. To je velmi užitečné při hledání optimalizace a vylepšení vašeho webu. Pokud zkusíte tento statistický nástroj a zjistíte, že dáváte přednost Google Analytics, Weebly vám to umožní také integrovat.

Závěr – stavět nebo ne stavět?

Když dospíváme k závěru naší Weeblyovy recenze, je důležité mít na paměti, že každý tvůrce webových stránek má jinou sílu a slabost. Pokud zvažujete Weebly, musíte zjistit, zda tento tvůrce webových stránek nabízí ty správné funkce, ceny a služby, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Další informace o Weebly najdete na jejich webových stránkách www.Weebly.com. Pokud vám tato recenze připadá užitečná, líbí se vám a sdílejte ji!

Dejte nám vědět vaše myšlenky

Už jste někdy použili Weeblyho? Máte nějaké pozitivní nebo negativní zkušenosti, které byste s námi chtěli sdílet? Pošlete nám svůj názor na adresu. Děkuju!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map