Professionaalne veebikujundus 101

Väikeettevõtte omaniku juhend professionaalse veebidisaini kohta. Kuidas kindlaks teha, kas peaksite veebidisainerit palkama või teete seda ise oma veebisaidi saamiseks.


professionaalne veebidisain

Väikeettevõtte omanikuna vajate tänapäeva turul konkureerimiseks veenvat veebis viibimist. Teie ettevõtte veebisait on kohustuslik, kuid kuidas seda saada? See on väikeettevõtete omanike jaoks üks suurimaid väljakutseid, kuna selle näiliselt lihtsa ülesande täitmisel on palju võimalusi. Lühidalt, peate kas ise veebisaidi üles ehitama või palkama professionaalse veebidisaineri. Mõlemal variandil on oma plussid ja miinused ning lõppkokkuvõttes peate otsustama, milline marsruut sobib teie ja teie ettevõtte jaoks kõige paremini.

Miks valida professionaalse veebidisaini teekond??

Siin veebisaidil How to Online on palju erinevaid teemasid, mis aitavad teil oma veebisaidi loomise kohta teada saada, järgides tavaliselt “tee ise” lähenemisviisi. Veebisaidi ise loomine on kindlasti teostatav ja võib isegi lõbus olla, kuid ka professionaalse veebidisaineri palkamisel on eeliseid. Näiteks aitab veebidisainer säästa teie aega ja tagada, et teie veebisait töötab korralikult ja kodeeritakse uusimate parimate tavade abil.

Selles artiklis käsitleme professionaalse veebikujunduse lähenemist ja aitame teil otsustada, kas peaksite oma veebisaidi loomiseks palkama veebidisainerid või mitte.

Arvessevõetavad tegurid

Iga ettevõte on kordumatult erinev ja enne kui otsustate professionaalse veebidisaineri palkamise kõige olulisema otsuse, peate kaaluma mitmesuguseid tegureid:

Teie eelarve

Ilmselt on teie eelarve professionaalse veebidisaineri palkamisel kõige mõjutavam tegur. Spetsialisti kujundatud kohandatud veebisaidi omamine tähendab märkimisväärset investeeringut. Raske on numbrit kulule panna (kuna iga veebisait on erinev ja iga veebidisainer küsib erinevaid tariife), kuid saidi Executionists.com andmetel, keskmise informatiivse veebisaidi keskmine hind jääb vahemikku 7000–11 000 dollarit! Ehkki võite kindlasti leida kohti, kus veebidisainerid on nõus töötama madalama hinnaga, pidage meeles, et veebisait on iga väikeettevõtte omaniku jaoks endiselt suur investeering.

Sõltuvalt teie ettevõtte konkreetsetest asjaoludest peate hoolikalt hindama, kas tagastamine on seda väärt või on hind praegu teostamatu. Tavaliselt soovitame palgata veebidisainer olemasolevatele väljakujunenud ettevõtetele, kes kasvavad ja näitavad lubadusi eduka tuleviku kohta. Professionaalne veebidisainer võib aidata paljutõotavatel ettevõtetel kasvada, teenida suuremat kasumit, parandada klientide kogemusi ja tugevdada oma kaubamärki. Uutele ettevõtetele, kes soovivad oma esimest veebisaiti käivitada, et lihtsalt turul mõnda ideed testida, võib siiski piisata isetegemise saidist..

Sinu aeg

Oluline on mõista, et oma veebisaidi loomine võtab teie aega märkimisväärselt. Mida vähem olete kursis sellega, kuidas asjad veebis toimivad, seda rohkem aega peate ülesandele pühendama.

See on tõsi – seal on tööriistu, mis lihtsustavad algajate jaoks lihtsa ja atraktiivse veebisaidi seadistamist ning me katame siin oma saidi paljusid parimaid platvorme. Teie veebisaidi välimus on siiski vaid jäämäe tipp. Teie veebisait võib olla teie ettevõtte jaoks võimas tööriist, kuid selle loomiseks peate natuke teadma, mis võrgus töötab. Näiteks peate teadma, kuidas:

 • Optimeerige oma graafikat ja pilte veebilehtede kiireks laadimiseks
 • Kirjutage köitvat sisu, mis köidab inimeste tähelepanu ja muudab nad tasulisteks klientideks
 • Kasutajate jälgimisandmete mõistmine
 • Hoidke end kursis Google’i parimate tavadega, et otsimootorites kõrgel kohal olla
 • Leidke oma tee veebisaidi turvalisuse tagamiseks
 • Mõista juriidilisi ja privaatsusprobleeme
 • ja veel

Need oma veebisaidi haldamise aspektid võtavad paratamatult aega õppimiseks ja praktikasse rakendamiseks, kuid need on teie veebisaidi õnnestumise või ebaõnnestumise kindlakstegemisel üliolulised ja määravad lõpuks, kas teie sait avaldab teie väikeettevõttele positiivset või negatiivset mõju.

Head veebispetsialistid ei loo mitte ainult teile toimivat ja hästi kodeeritud veebisaiti, vaid on kursis ka uusimate parimate tavadega, sealhulgas: SEO (otsingumootori optimeerimine), veebisaidi turvalisus, pidev hooldus ja mõned pakuvad isegi abi turundamisel. ja oma saidi sisu loomine. Need lisateenused pakuvad tohutut väärtust ja säästavad teie aega, mille saate pühendada oma klientidele ja oma ettevõtte kasvatamisele.

Veebisaidi tüüp & Funktsioonid, mida vajate

Palju sõltub teie ettevõtte jaoks vajaliku veebisaidi tüübist. Enamikul väikeettevõtete veebisaitidel on üsna palju ühiseid funktsioone, näiteks intuitiivne navigeerimine, oma ettevõtte lühikirjeldus, tegevusele kutsumine ja kontaktandmed. Põhiteabeveebisaidi jaoks, mis on lihtsalt veel üks viis oma ettevõtte turundamiseks, võib see olla tee ise üles ehitamine. Kui aga kavatsete käivitada e-kaubanduse saiti, kus teete broneeringuid, müüte tooteid või pakute teenuseid veebis, aitab professionaalne veebiarendaja aidata teil seda kiiremini teha ja kõrvaldada kõik luksumine.

Lisaks vajaliku veebisaidi tüübile kaaluge täiendavaid funktsioone, mida võiksite oma saidil soovida. Näiteks võiksite restoraniomanikuna oma saidil tõenäoliselt reserveerida. Võimalik, et soovite oma uusimate roogade esiletõstmiseks mõeldud jaotise, jaotise, mis tutvustab teie menüüd, selgelt nähtavaid lahtiolekuaegu ja aadressi, kus sinna pääseda on hõlpsasti jälgitavate juhistega. Võite olla üllatunud, et paljude ettevõtete puhul, kes otsivad samu funktsioone, on olemas mallilahendused, mis katavad suurema osa teie veebisaidi vajadustest, sealhulgas e-kaubanduse lahendused toodete veebis müümiseks. Ratast pole vaja leiutada, eriti kui soovite hoida kulusid madalal.

Teisest küljest peaksid ettevõtted, kes näevad tugeva kaubamärgi moodustamist oma äri põhiosa, tõsiselt kaaluma investeerimist professionaalsesse veebidisaini ja arendusse. Ehkki paljud mallilahendused on piisavad, võtab professionaalne disainer välja suurepärase funktsioonirikka veebisaidi.

Tech Savvy või tehniliselt väljakutsuv

Kui soovite oma veebisaidi ise üles ehitada, kuid mõte arvutitarkvara tükkide kaupa näppimisest loob teile külmavärinad, mõelge uuesti. Veebisaitide koostajad ja sisuhaldussüsteemid (CMS), näiteks WordPress või Joomla, pole midagi muud kui tarkvara tükid ja tänapäeval on nad väga kasutajasõbralikud. Peate siiski võtma aega, et õppida nende toimimist, katsetades oma erinevaid võimalusi ja seadeid.

Mõistame, et tehnoloogiaga töötamine ja veebisaidi kujundamine võib mõnedele inimestele palju rõõmu valmistada, kuid võib teistele uskumatult pettumust valmistada. Kui teile ei meeldi see, mida teete, kuvatakse see teie lõpptootes. Nii nagu teie väikeettevõtte juhtimine, nõuab veebisaidi kujundamine palju kirge ja pühendumist. Ilma nendeta võib teil oht tööle jääda ja jääda pooleliolevaks saidiks. Kui olete pisut tehnofoob, võib teie parim võimalus olla veebisaidi jätmine professionaalse veebidisaineri kätte.

Kesktee – tehke ise ja palkage professionaal, kui jänni jääte

On täiesti OK kasutada mõnda suurepärast tööriista oma veebisaidi loomiseks ise, eriti kui teie ettevõte on uus ja eelarve on piiratud.

Kuid pidage meeles, et te ei pea seda üksi tegema. Võib-olla leiate oma veebisaidi loomise osasid, mis teile eriti meeldivad või mis sobivad kõige paremini teie loomulike annetega. Võib juhtuda, et te tunnete, nagu oleksite löönud telliskiviseina – teie pildid ei näe päris korras, kontaktvorm ei käitu täpselt nii, nagu soovite, või teie kodulehe koopia ei tundu olevat mis tahes müügivihjete hõivamiseks.

Kui see juhtub, on ahvatlev lihtsalt loobuda ja pöörduda veebiagentuuri poole, et midagi nullist kujundada. Kuid see ei pea olema nii tükeldatud ja kuiv. Professionaalse veebidisaineri palkamine ainult nendeks ülesanneteks, mille jaoks vajate kõige rohkem abi, või lihtsalt protsessi osad, mis teile kõige vähem meeldivad, on üsna tavaline.

Hea CMS ja veebisaitide koostajad pakuvad teemasid või malle, mis pakuvad palju kohandamist, ehkki mõned muudatused nõuavad natuke rohkem pingutusi. Kui teil on raske mõnda muudatust rakendada, siis ärge kõhelge veebidisainerit palgates. Professionaalsed veebidisainerid aitavad teil vaid mõne koodiridaga ja ilma vaeva kulutamata lahendada häirivaid muudatusi.

Kesktee valimisel saate säästa raha, nautida rohkem oma saidi loomise protsessi ja saada parema lõpptoote. Üks viis keskteele jõudmiseks on populaarse veebisaidi ehitaja Wixi kasutamine, kellel on pühendunud professionaalide meeskond võite võtta ühendust, kui vajate abi oma veebisaidi seadistamisel ja kujundamisel.

Järeldus

Kas palgata professionaalne veebidisainer, teha ise, või astuda keskteele? Hinnates oma eelarvet, määrates vajaliku saidi tüübi ja soovitud funktsioonid, jälgides oma aega ja teades, kui asjatundlik te olete, saate oma ettevõtte jaoks parima otsuse teha.

Õige otsuse tegemine aitab teil arendada veebis esinemist, mis on võimas tööriist uute klientideni jõudmiseks, suurema müügi teenimiseks ja lõpuks teie ettevõtte kasvatamiseks. Kui arvate, et professionaali palkamine sobib teie ettevõtte jaoks, on järgmine samm hea ja usaldusväärse veebidisaineri leidmine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map