סקירה של Bluehost 2018

האם Bluehost הוא מארח אתרים טוב? קרא את סקירת Bluehost המלאה והלא משוחדת שלנו עם מקצוענים & חסרונות, שימוש מומלץ, סטטיסטיקות ביצועים, צילומי מסך, שאלות נפוצות, קופונים, & יותר.

סקירה של

Bluehost

www.bluehost.com

שרת O / S:לינוקס (CentOS)
לוח בקרה:CPanel מותאם אישית
מתקין אוטומטי:Mojo QuickInstall
מיקום מרכז הנתונים מספר 1:פרובו, יוטה
מיקום מרכז הנתונים מספר 2:יוסטון, טקסס
אירוח משותף:כן
אירוח VPS:כן
אירוח ייעודי:כן
אירוח מפיץ:לא
אירוח בענן:כן

בקר באתר

www.bluehost.com הוא מארח אתרים ידוע המוענק ברבים באתרי ביקורת ועל ידי מבני תעשייה כבחירה המובילה עבור אירוח אתרים, אם כי בדרך כלל זה לא הבחירה הראשונה שלנו. Bluehost מארחת כיום למעלה מ- 2 מיליון אתרים ברחבי העולם ומספקת מגוון רחב של אפשרויות חומרת שרת אינטרנט הפועלות בעיקר על ערימת תוכנה מותאמת אישית המבוססת על cPanel. & CentOS. באופן פנימי, Bluehost משתמש ב- OpenStack & וירטואליזציה של KVM לרשתות מרכז נתונים בסדר גודל. מעצבי ומפתחי אתרים רבים מעדיפים את Bluehost בגלל מסירותם העזה לקהילת הקוד הפתוח. Bluehost היא בחירה הגונה עבור וורדפרס בגלל פלטפורמת ה- Optimization Hosting for WordPress (OHWP) שלהם. Bluehost מספקת גם אפשרויות שונות לתכניות אירוח אתרים משותפות, ענן, VPS ו- Dedicated עבור לקוחותיהם.

מדוע לבחור Bluehost:

 • Bluehost זוכה מספר 1 על WordPress על ידי WordPress.org מאז 2005
 • התמקדות רבה ב- WordPress כאשר WordPress מותקן כברירת מחדל בכל החשבונות החדשים
 • CPanel מותאם אישית עם כל התכונות הסטנדרטיות בתעשייה
 • אירוח ענן בר השגה עם ביצועים / אמינות איתנים
 • תוכניות מותאמות במיוחד עבור WordPress ו- WooCommerce
 • חינם & שילמה אישורי SSL משולבים עבור אתרי מסחר אלקטרוני
 • אישי & תמיכה ישירה בטלפון ללקוחות מבוססת בארה”ב
 • קיימות מספר תוספות זמינות, כגון G Suite, מומחי ספאם, SiteLock וכו ‘.

מהם החסרונות:

 • הרוויח רווח מהאתר שלך על ידי הזרמת מודעות על 404 העמודים (אם כי ניתן להשבית את זה)
 • תוכנית אירוח בסיסית מאפשרת לכם לארח אתר אחד בלבד
 • בונה אתרים ב- Weebly הוא חסר טעם
 • מהירות ממוצעת & ציוני אמינות מבדיקות הביצועים שלנו בתוכניות אירוח משותפות
 • עושה שימוש ב- MOJO Marketplace הכולל הרבה תוכנות או ספיגה נפוצה
 • גובים $ 149 בגין העברת האתר הקיים אליך
 • עלות כתובות IP ייעודיות נוספות יכולה להיות יקרה
 • תמיכת הלקוחות באמצעות כרטיסי הדואר האלקטרוני הופסקה
 • אין החזר כספי שנקבע לאחר 30 יום

בשורה התחתונה:

Bluehost היא בחירה הגונה מכל הסביבה עבור אירוח אתרים עם פיתוח מקצועי של אתרים ותכונות לניהול תחום, אשר אידיאליות במיוחד עבור אתרי וורדפרס ובלוגים. יש להם מוניטין טוב כמג’ור בענף שמשקיע רבות בחדשנות טכנולוגית ופלטפורמה חדשה. Bluehost ביצעה שיפורים רבים להתאמה אישית של הממשל האחורי שלהם (AMP) & לוח בקרה) על ידי עבודה לשיפור השימושיות והעיצוב של ממשק הדפדפן. Bluehost מתמקדת בעיקר בלקוחות המשתמשים בוורדפרס ואנחנו נמליץ על ענן היברידי או פלטפורמת וורדפרס מנוהלת שלהם, המספקת את כל מה שצריך כדי לבנות ולתחזק אתר פופולרי. בסך הכל, Bluehost הוא מותג מבוסס היטב שמשפר ללא הפסקה את מוצרי האירוח שלהם, משדרג באופן קבוע את חומרת מרכז הנתונים שלהם, ונחשב בדרך כלל למוביל בפיתוח שירותי פלטפורמת אירוח ענן חדשים..

קופון מבצע מיוחד של Bluehost

בואו נתחיל לארח!

ל- Bluehost יש אחריות להחזר כספי של 30 יום, כך שתוכל לנסות זאת ללא סיכון.

סקירת מומחים של Bluehost

סקירה כללית של החברה – ההיסטוריה של Bluehost

Bluehost הוקמה בתקופה קצת אחרי התפוצצות “dot com” הראשונית, לפני כניסת טכנולוגיית Web 2.0, רשתות חברתיות ומחשוב ענן. בשנות האלפיים המוקדמות כמעט כל חברות אירוח אתרים סיפקו למעשה את אותו השירות – הם הציעו אירוח אתרים בסיסי עם פתרונות מחוץ לתיבה להגשת קבצים משובצים עם דפי HTML סטטיים. לא היה שימוש פופולרי במאגרי נתונים של MySQL או בשפות תכנות בצד השרת עם אירוח משותף באותה תקופה בענף הקמעונאות. כשמט חיטון ודני אשווורת הקימו את בלוהוסט בשנת 2003, מטרתם הייתה פשוטה: לבנות חברת אירוח אתרים טובה יותר. המסירות של Bluehost לאיכות זכתה במהירות לכבוד של שותפים בקהילות פיתוח קוד פתוח רבות, כולל וורדפרס. הגישה חסרת התקדים שלה לספק תמיכה 24 שעות ביממה ללקוחות משכה מעריצים נאמנים ברחבי העולם. זמן קצר לאחר מכן, תוכנית ההפניה של בלוהוסט הפכה לאחת הגדולות בעולם. בשנת 2010, Bluehost הרוויחה את 2 מיליון הלקוחות שלה. בשנת 2012 נרכשה החברה על ידי קבוצת Endurance International Group (EIG). מאז שהצטרף למשפחת Endurance, Bluehost המשיכה לצמוח באופן דרמטי. המותג Bluehost ממנף כעת ערוצים ושווקים חדשים ברחבי העולם עם למעלה מ- 750 עובדים. ל- Bluehost יש כיום משרדי חברות הממוקמים באורם & פרובו (יוטה) עם מרכזי נתונים בינלאומיים חדשים מתרחבים כדי לענות על הצורך בביקוש העסקי בשווקים אזוריים.

תוכניות & מאפיינים – סקירה של שירותי אירוח אתרים זמינים של Bluehost

אחד הדברים הטובים ביותר ב- Bluehost הוא המגוון הרחב שלהם של תוכניות אירוח לבחירה. Bluehost מוכרת מספר סוגים של אירוח משותף, VPS, ייעודי וענן על בסיס מערכת ההפעלה CentOS Enterprise Linux המשרתת את צרכיהם של עסקים קטנים, חברות הזנק, מלכ”רים, קבוצות חינוך, תאגידים ארגוניים ובעלי אתרים עצמאיים..

תוכניות זמינות:

אירוח אתרים משותף

אירוח אתרים בענן

אירוח VPS

וורדפרס מותאמת

WooCommerce מותאם

אירוח אתרים ייעודי

בנוסף לשירותי אירוח אתרים, Bluehost מציעה גם מגוון רחב של שירותים מקצועיים שיעזרו ללקוחות להקים את עסקיהם באופן מקוון. צוות התמיכה שלהם יעבוד 1 על 1 עם משתמשים בכדי לספק אסטרטגיות טובות יותר לאבטחת פלטפורמה, מכירות & שיווק, קידום אתרים או ניהול תנועה באינטרנט בקנה מידה. הם מספקים גם כלי פיתוח של צד שלישי מרובים ומוצרי תוכנה כגון שירותי גיבוי, הגנה מפני דואר זבל, אישורי SSL / TLS, & רשתות למסירת תוכן (CDN).

להלן סקירה קצרה של כל תוכניות אירוח אתרים Bluehost ולמה הן מומלצות בדרך כלל:

תוכניות אירוח אתרים משותפות

Bluehost מציעה 4 רמות שונות של תוכניות אירוח משותפות, שונות זו מזו בעיקר ברמות התוספות וצפיפות השרתים. התוכנית הבסיסית מיועדת ללקוחות הזקוקים לארח אתר בודד. ההבדל העיקרי בין תוכנית פלוס לתוכנית ראשונה ברמה הבאה הוא תוספת של SpamExperts, SiteBackup ותעודת פרטיות של תחום 1. באמצעות חשבון ה- Bluehost Pro, כתובת IP ייעודית ותעודת SSL כלולות בשאר האפשרויות בחינם, יחד עם שדרוג נוסף לשרת בעל ביצועים גבוהים. עם זאת, אופן הפעולה של תוכנית ה- Pro הוא שאין הבדל בפועל בחומרה, בערימת התוכנה או בכל אופטימיזציה נוספת של שרתים לעומת תוכניות האירוח המשותפות האחרות. מה שהם עושים בפועל, הוא מבטיח סביבת שרת בצפיפות נמוכה עם 80% פחות לקוחות ממה שנמצא בתוכניות אחרות, מה שמוביל לטוב יותר & ביצועים מהירים יותר בכך שהם מאפשרים לכל אתר להשתמש יותר ממשאבי המערכת המאוגדים בכל זמן נתון. Bluehost מדווח כי תצורה זו לבדה מביאה למהירויות במהירות גבוהה יותר של אתר אינטרנט בתוכנית ה- Pro. לבסוף, עלינו להזכיר שיש טכנית תכנית אירוח משותפת אחת נוספת – והיא תכנית WooCommerce, שהיא במהותה שקולה לתכנית הבסיסית, אך עם פונקציונליות ותמיכה ספציפית של מסחר אלקטרוני..

להלן סקירה כללית מהירה של תוכניות אירוח אתרים משותפות ש- Bluehost מציעה:

תוכניות אירוח משותפות:
מחיר פתיחה:
מחיר חידוש:
השווה:
בסיסי$ 2.95 לחודש7.99 $ לחודש
ועוד5.95 $ לחודש10.99 $ לחודש
ראש הממשלה5.95 $ לחודש14.99 $ לחודש
מקצוען13.95 $ לחודש23.99 $ לחודש

תכונות עיקריות שאנו אוהבים:

 • יצירת חשבונות מהירה ביותר – בין 5 ל -10 דקות (כל מקרה לגופו).
 • וורדפרס מותקנת אוטומטית באמצעות יצירת חשבון – תכונה נוחה עבור משתמשי WP. כמובן, זה יכול להוות בעיה אם אינך משתמש בוורדפרס.
 • כל התוכניות המשותפות מגיעות עם SSD בתצורת RAID 10.
 • עם שם דומיין בחינם, אתרים ללא הגבלה, אחסון, רוחב פס, & חשבונות דוא”ל + 200 $ זיכוי למודעות, תוכנית הפלוס היא אחת מעסקאות ההיכרות הטובות ביותר שקיימות בשוק.
 • תוכנית ה- Pro כוללת כתובת IP ייעודית, תעודת SSL, & SiteBackup Pro, יחד עם שרתי מובטח בצפיפות נמוכה לכמה מהירויות העומס הטובות ביותר לעמוד.
 • cPanel + CentOS הוא סטנדרט בתעשייה לניהול שרת אינטרנט ותחום, מה שמקל על ניהול ההגדרות לפיתוח אתרים.
 • Git ו- WP-CLI נמצאים בכל התיבות עם פקודות מותאמות אישית כמו wp bluehost sso.

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • עלות שיעורי ההתחדשות בתוכניות הבסיס וה- Prime הם מעל פי שניים ממחיר ההנחה המבוא.
 • כתובות IP ייעודיות ודמי העברת אתרים בתוכניות אירוח משותפות יקרות יתר על המידה.
 • גרסת ה- PHP המוגדרת כברירת מחדל בכל חשבון מוגדרת כעת על 5.4. Bluehost תומך ב- PHP 5.4, 5.6 ו- 7.0. ברצוננו לראות כי PHP 7.2 מופעל כברירת מחדל.
 • התוכנית הבסיסית מוקצבת לאחסון דוא”ל של 100MB ומאפשרת רק שם דומיין יחיד.
 • Bluehost מציע באדיבות מדי יום, שבועי, & גיבויים חודשיים לשיתוף & ענן, אך הם אינם מובטחים והלקוחות עדיין אחראים לגיבויים שלהם.

ראה גם: עיין במדריך שלנו לאירוח אתרים משותף כדי ללמוד עוד על סוג אירוח אתרים זה

תוכניות אירוח אתרים בענן

הצגת שירותי אירוח בענן ב- Bluehost היא חלק ממגמה גדולה יותר בתעשייה שראתה כי חדשנות בניהול מרכזי נתונים וטכניקות אופטימיזציה של שרתים הופכים לחלק ממוצרי Platform-as-a-Service (PaaS) המוצעים על ידי החברות הגדולות בתחום. פלטפורמת אירוח הענן של Bluehost מציעה כמות גדולה יותר של משאבי RAM ייעודיים לכל חשבון בדומה לתכנית VPS. הם גם מקצים 2, 4 או 6 ליבות מעבד לכל חשבון. פלטפורמת הענן מנוהלת באמצעות OpenStack עם NGINX, Varnish Cache ו- CDN עולמי לקבלת ביצועים טובים יותר. עם זה מגיע לוח בקרה קנייני המספק פירוט רב יותר לניתוח אתרים ויכולת להזמין שדרוגים חלקים של משאבי שרת נוספים בעת הצורך. פלטפורמת הענן של Bluehost פועלת על ארכיטקטורת שרת זהה לתוכניות האירוח המשותפות שלהם: שרתי AMD Opteron עם 16 ליבות עם 8 מעבדים שעונים במהירות 2.4 גיגה הרץ, 256 ג’יגה-בייט של DDR3-1600 ECC / REG SDRAM, ו 64TB SSDs לאחסון מסדי נתונים ברמת הארגון. שרתי הענן משתמשים ב”ניהול משאבים מיידיים “כדי להתמודד עם דוקרני תנועה ו אירועי slashdotting. במחירים תחרותיים ביחס לאירוח משותף, אנו חשים שתוכניות אירוח הענן של Bluehost מייצגות את העתיד של אירוח אתרים והמליצו עליו בחום על תוכניות האירוח המשותפות שלהם. Bluehost הוא אחד החלוצים ביצירת שירות ענן מנוהל מסוג זה לשוק הקמעונאי, המייצג כמה מהחידושים הטובים ביותר בענף לצורכי פרסום עכשווי באינטרנט ומותאם לאתרי וורדפרס..

להלן סקירה כללית מהירה של תוכניות אירוח אתרים בענן ש- Bluehost מציעה:

תוכניות אירוח בענן:
מחיר פתיחה:
מחיר חידוש:
השווה:
מתחיל6.95 $ לחודש9.99 $ לחודש
ביצועים8.95 $ לחודש13.99 $ לחודש
Pro Pro15.95 $ לחודש25.99 $ לחודש

תכונות עיקריות שאנו אוהבים:

 • תוכנית הביצועים מציעה תחום בחינם + אתרים, אחסון, רוחב פס ללא הגבלה, & חשבונות דוא”ל + 4 GB זיכרון RAM + 200 $ זיכוי למודעות זמינים בשבריר ממחיר תוכנית VPS טיפוסית.
 • תוכניות ענן אלה, המופעלות על ידי שילוב של מטמון NGINX ושכבת לכה, בהחלט שוות את מחיר השדרוג המינימלי על פני תוכניות אירוח משותפות סטנדרטיות בזכות מהירויות הביצועים הטובות יותר – במיוחד עבור וורדפרס, דרופל, ג’ומלה, מג’נטו ואתרים אחרים המונעים על ידי CMS..
 • OpenStack, cPanel, & CentOS בשילוב NGINX, מטמון לכה, & אופטימיזציות CDN.
 • בסיס המחיר הקבוע נמנע מבריחת עלויות לא צפויות הנפוצות בתכניות ענן “לשלם לך”.
 • שדרוגי אבטחה מנוהלים + כתובת IP ייעודית & אישור SSL / TLS בתוכנית Business Pro.

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • העלות עבור כתובות IP ייעודיות גבוהה מדי ב- Starter & תכניות ביצועים (72 $ לשנה)
 • תוכנית Starter מוגבלת לאתר יחיד ללא קשר לתנועה הכוללת שמשמשת את הדומיין

ראה גם: עיין במדריך שלנו לאירוח אתרים בענן למידע נוסף על אירוח אתרים מסוג זה

תוכניות אירוח אתרים VPS

תוכניות VPS של Bluehost פועלות על ארכיטקטורת שרת אינטרנט שונה במקצת משירותי אירוח המשותף והענן שלהם. ההבדל העיקרי הוא 4 מעבדים לעומת 8 המותקנים עם מסגרת ה- AMD Opteron בעלת 16 ליבות, גודל זיכרון RAM עד 1 טרה-בתים לשרת, והקצאות SSD קטנות יותר מבוססות בכונן 9 RAID 60 מערכים של 12.8 TB כל אחד. פלטפורמת ה- VPS פועלת ב- OpenStack ו- KVM לצורך וירטואליזציה, מה שהופך אותה לשירות מנוהל בו המשתמש יכול לבחור רק את CentOS Linux המותקנת מראש כמערכת הפעלה. עם זה מגיע רישיון cPanel בחינם והיכולת לארח דומיינים ומסדי נתונים ללא הגבלה עם אותם כלי ניהול שרתים שנמצאו בתוכניות האירוח המשותפות. משתמשים מקבלים גישה מלאה לשורש באמצעות SSH והפעלה מיידית של החשבון עם כל כלי המפתחים שנטענו מראש. הטכנאים של Bluehost מנהלים גם את עדכוני האבטחה של הפלטפורמה עבור תוספות שרת מותקנות. Bluehost משתמש בפאנל ניהול VPS קנייני עם סטטיסטיקות אתרים, ניטור משאבים ושדרוגים חלקים, כמו גם מתן גישה לסוויטה מלאה של כלים אנליטיים המוצעים באמצעות cPanel. תוכניות VPS מתומחרות בשיעורי מבוא תחרותיים אך מתחדשות בעלויות חודשיות גבוהות בהרבה.

להלן סקירה כללית מהירה של תוכניות אירוח VPS ש- Bluehost מציעה:

תוכניות אירוח VPS:
מחיר פתיחה:
מחיר חידוש:
השווה:
סטנדרט14.99 $ לחודש29.99 $ לחודש
משופר29.99 $ לחודש59.99 $ לחודש
פרימיום44.99 $ לחודש89.99 $ לחודש
סופי59.99 $ לחודש119.99 $ לחודש

תכונות עיקריות שאנו אוהבים:

 • תמיכה ברירת מחדל עבור PHP, Perl, Python, Ruby / Rails, & MySQL ב- Apache עם אפשרות להתקין כל תוספי שרת אינטרנט אחרים הנדרשים על ידי מפתחים או צוותי תכנות.
 • חומרה מהירה עם אחסון SSD וניתוח בזמן אמת העוקבים אחר תנועת המשתמשים באתר.
 • הקצאה מיידית ללא צורך לבזבז שעות על התקנת מערכת ההפעלה והגדרת השרת.
 • הכללת כתובות IP ייעודיות ורישיון cPanel / CentOS חוסכת כסף על חברות אחרות.
 • ארגן, ערוך ונהל מסדי נתונים בקלות ישירות בשרת באמצעות מנהל בסיסי הנתונים המותאם אישית של Bluehost.

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • VPS מתכנן מקסימום יציאה בארבע ליבות מעבד & זיכרון RAM 8 GB, מה שמאלץ שדרוג לשרתים ייעודיים.
 • תוכניות אירוח בענן זולות יותר & ארוז יותר עם תכונות, עם יכולת רבה יותר לתמוך בקצב התנועה בקנה מידה, תוך מתן הקצאות חומרה דומות, כלי מפתחים, & תוספות של צד שלישי.
 • הגדרות התצורה למטמון של דפי אינטרנט מתקדמים & דחיסת HTML / JavaScript עשויה להיות מורכבת עבור משתמשים לא מנוסים ודורשת בדיקות חיות באתרי ייצור כדי לבצע אופטימיזציה.

ראה גם: עיין במדריך שלנו לאירוח VPS למידע נוסף על אירוח אתרים מסוג זה

תוכניות אירוח אתרים של וורדפרס מנוהלות

Bluehost יצרה פלטפורמת אירוח מנוהלת ייחודית עבור וורדפרס המבוססת על NGINX, Cache לכה ותצורת PHP-FPM בהתאמה אישית שמבטיחה “מהירות קיצונית” עם תמיכה בעומסים של 100 עד 600 מיליון דפים בחודש. כל התוכניות מבוססות על שרתי OpenStack עם וירטואליזציה של KVM בפלטפורמת VPS מנוהלת, עם CentOS Enterprise Linux & ניהול פאנל. פלטפורמה זו פותחה על ידי מתכנתים מקצועיים מהבית, אשר בונים גם תוספים ותוספים חדשים לבסיס קוד הליבה של CMS. יחד זה מהווה בחירה חזקה עבור וורדפרס עם מומחיות שלא בדרך כלל קיימת בחברות אחרות. שילוב מטמון ה- Nginx / Varnish החוצה מהקופסה יחסוך לבעלי אתרים בתעבורה גבוהה עלויות פיתוח של אלפי דולרים לעומת שכירת צוות חיצוני לקודד מותאם אישית של אותו פתרון ערימת שרתים באופן עצמאי אצל ספק אחר. תכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס ב- Bluehost מציגות את היתרונות העיקריים של תוכנת קוד פתוח וחדשנות אירוח ענן חדשה. מפרסמי אינטרנט עצמאיים יכולים לקבוע קנה מידה כדי לעמוד בתעבורת משתמשים זהה לכלי התקשורת הארגוניים בעלות של פחות מ 100 $ לחודש.

להלן סקירה כללית מהירה של תוכניות אירוח אתרים בוורדפרס ש- Bluehost מציעה:

תוכניות אירוח של וורדפרס:
מחיר פתיחה:
מחיר חידוש:
השווה:
תקן WP19.99 $ לחודש39.99 $ לחודש
WP משופר29.99 $ לחודש59.99 $ לחודש
WP פרימיום39.99 $ לחודש89.99 $ לחודש
WP Ultimate49.99 $ לחודש129.99 $ לחודש

תכונות עיקריות שאנו אוהבים:

 • Bluehost מייעל את תצורת השרת ואת המחסנית הטכנית (LAMP ל- LEMP) כך שיהיה הדבר הטוב ביותר עבור WordPress. PHP, MySQL, NGINX ואפילו אחסון במטמון של דפים אופטימיזציה של כולם סביב WordPress ובלעדי עבור WordPress.
 • וורדפרס אופטימיזציה בנויה על גבי פלטפורמת VPS הסטנדרטית של Bluehost והיא מערכת מנוהלת ללא גישה לשורש, מה שמקל על השימוש במתחילים..
 • מודל פלטפורמה כשירות (PaaS) חוסך אלפי דולרים בעלויות ניהול המערכת.
 • היכולת לתמוך ב 20 מיליון צפיות ביום או מעל 13,000 צפיות בדף בדקה של פחות מ 100 $ לחודש עבור אתרי תנועה גבוהה, פורטלי מסחר אלקטרוני, ובלוגים בסדר גודל..
 • שותפות מקצועית ותיקה של מפתחים פנים-יומיים עם קהילת וורדפרס.

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • הפלטפורמות עדיין מיישמות את Mojo Marketplace להתקנות ותוספים “בלחיצה אחת”.
 • שיעורי החידוש הם כפול מעלות ההיכרות והעברות אתרים מדור קודם אינן חינמיות בעת העברת אתרי וורדפרס קיימים ממארחי אתרים אחרים..

ראה גם: עיין במדריך שלנו לאירוח וורדפרס למידע נוסף על וורדפרס & אירוח אתרים.

תוכניות אירוח אתרים לשרת ייעודי

השרתים הייעודיים של Bluehost מתומחרים למדי (בהשוואה לחלק מהמתחרים), אך בגישה מנוהלת לחלוטין, בעלי אתרים יוגבלו לשימוש ב CentOS Linux ו- cPanel בפלטפורמה. עבור מרבית הלקוחות זהו יתרון, מכיוון שהמכונות מאובזרות בסביבת תצורה מתקדמת לפיתוח אינטרנט ונייד, כלומר אין צורך בהגדרת זמן והטכנאים של מרכזי נתונים Bluehost ינהלו את כל שדרוגי האבטחה בפלטפורמה. מכיוון שהתוכניות מציעות גם גישה שורשית לשרתים, ניתן להתקין באופן ידני כל תוספות תוכנה התואמות CentOS ו- cPanel. בעיקרון, שרתים אלה הם תמונת מראה של שאר תוכניות האירוח ב- Bluehost, עם אותם כלי ניהול, ערימת תוכנה ותכונות בונוס על חומרה מבודדת. כתובות ה- IP הייעודיות הנוספות המסופקות בכל חשבון הופכות אותם למצויינים לניהול תיקי דומיינים מרובי אתרים ומסחר אלקטרוני. עם תוכניות השרתים הייעודיים ב- Bluehost, בעלי אתרים חוסכים כסף בכך שהם לא צריכים להעסיק מנהל מערכות לניהול סביבת השרת ואבטחת הפלטפורמה. התמחור בתפזורת של Bluehost והנחות בתעשייה הסיטונאית מבטיחים כמה מעלויות טובות יותר לחומרה בענף בתוכניות השרת הייעודיות שלה..

להלן סקירה כללית מהירה של תוכניות אירוח אתרים ייעודיות ש- Bluehost מציעה:

תוכניות ייעודיות:
מחיר פתיחה:
מחיר חידוש:
השווה:
סטנדרט79.99 $ לחודש109.99 $ לחודש
משופר99.99 $ לחודש159.99 $ לחודש
פרימיום119.99 $ לחודש209.99 $ לחודש

תכונות עיקריות שאנו אוהבים:

 • כל התצורות פועלות תוך פחות מחמש דקות, אוטומטיות לחלוטין עם הקצאה מיידית.
 • השרתים הייעודיים של Bluehost פועלים על מעבדי Intel Xeon בעלי ביצועים גבוהים.
 • הכללת מספר כתובות IP ייעודיות לכל תכנית היא אופטימאלית להפעלת אתרי מסחר אלקטרוני רבים יחד עם תעודות SSL / TLS הדורשות אימות מורחב..
 • הקצאות אחסון גבוהות יחד עם הפרשות ECR SDRAM לעסקאות פיננסיות.
 • משתמש באותה מחסנית תוכנה, כלי פיתוח, & ממשל כמו תוכניות אחרות של Bluehost.

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • אין כונני SSD, אם כי הם צפויים לספק בעתיד הקרוב.
 • משתמשים רבים עשויים להיות מסוגלים להבטיח הקצאות חומרה דומות בתוכניות VPS עם אותה פונקציונליות וכלים מפתחים במחיר כולל טוב יותר.
 • אין שום יכולת להפעיל את Ubuntu, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows וכו ‘כמערכת ההפעלה.

ראה גם: עיין במדריך שלנו לאירוח אתרים ייעודי כדי ללמוד עוד על סוג אירוח אתרים זה

צילומי מסך – הצצה לניהול החשבונות של Bluehost & לוח בקרה

ל- Bluehost AMP מעוצב בהתאמה אישית & לוח הבקרה כדי להתאים את המיתוג שלהם. מרבית בעלי אתרי האינטרנט כבר מכירים את cPanel מכיוון שהוא הפך לתקן תעשיה שניתן להשתמש בו כדי לנהל בקלות שרת, תחום, & הגדרות אימייל. Bluehost ביצעה התאמות קנייניות מסוימות נושא ברירת המחדל של cPanel להתאים את ממשק ה- AMP שלהם המאפשר שילוב מוחלט של כל השירותים בפלטפורמה בעמוד בודד. העיצוב יעיל ונקי, אם כי רבים ככל הנראה יעדיפו את אייקוני המלאי המקוריים. יש רק כמות מועטה של ​​פרסום המוצגת בקטעי הניהול, בעיקר שמדגישה את מבצעי החברה למוצרים & שירותים.

לוח ניהול החשבונות

צילום מסך של Bluehost AMP (לוח ניהול חשבונות)הצצה ל- AMP Bluehost (פאנל ניהול חשבונות)

ללא קשר לתוכנית האירוח שתרכוש מ- Bluehost, תחבר תחילה ללוח ניהול החשבונות שלהם (AMP). ה- AMP עשוי להרגיש די פרוש עם יותר מדי תפריטים ולשוניות נפתחות, אבל זה די קל להשתמש בסך הכל ובקודד כדי להתאים לעיצוב של אתר האינטרנט שלהם. לאחר עקומת למידה קצרה, על מפתחי אתרים, בעלי אתרים ומנהלי תחום להרגיש יחסית בנוח להשתמש בכלים אלה לעבודה.

צילום המסך שלמעלה מציג את דף ברירת המחדל שתראה לאחר כניסה ראשונית לאתר. ואילו התפריטים & הכרטיסיות מעט עמוסות בסך הכל, קטעי הניהול מחולקים לקטגוריות שונות לעיון וגישה על ידי GUI. תחת תפריט האירוח שלהם, אתה יכול ללחוץ על תפריט המשנה cPanel כדי לקבל גישה ללוח הבקרה שלך, אשר לאחר מכן קל לשימוש לניהול שם תחום, דוא”ל, FTP, & הגדרות שרת.

לוח הבקרה

צילום מסך של לוח הבקרה Bluehost (cPanel)הצצה ל- cPanel המותאם אישית של Bluehost

Bluehost משתמש בממשק cPanel מותאם אישית כדי להתאים לעיצוב ה- AMP והאתר שלהם. באופן טבעי, אתה עדיין יכול לעשות את כל אותם הדברים שהיית בדרך כלל עם נושא ה- cPanel הרגיל. עם cPanel, קל לנהל את כל הגדרות התצורה הנדרשות לשמות תחום, שפות תכנות וחשבונות דוא”ל, הגדרת FTP או באמצעות FileManager, התקנת WordPress דרך MOJO Marketplace, ניהול מסדי נתונים של MySQL והגדרת ה- CloudFlare CDN בחינם לאתר. מטמון. המסך שלמעלה מציג את העיצוב המותאם אישית של Bluehost עבור cPanel, שמשולב ישירות במסגרת ה- AMP הקניינית שלהם.

אם השתמשת בעבר ב- cPanel, אתה עדיין צריך להרגיש בנוח עם הנושא המותאם אישית של Bluehost. עם זאת, מי שמכיר את סמלי ברירת המחדל ואת הפריסה עשוי למצוא את הגרפיקה מעט מבלבלת. תמונות הווקטור לא תמיד משקפות במדויק את התוכן והשירותים שאליהם הם מקשרים, בהיותם גנריים מדי עם יצירות אמנות אקראיות במקצת שנבחרו לסמליות.

סטטיסטי ביצועים – שרתים, רשת, & ניטור זמן עבודה

הביצועים הם המפתח עבור כל מארח אתרים. להלן סקירה כללית של התוצאות שתקבל באמצעות חשבון Bluehost בסיסי.

שרתים

Bluehost מציע שילוב של שרתי Dell ו- HP. Bluehost משתמשת בעיקר במעבדי AMD Opteron ב- VPS המשותף שלהם, & תוכניות ענן עם מעבדי Intel Xeon זמינים בשרתים הייעודיים שלהם.

להלן פירוט של תצורות החומרה הבסיסיות המשמשות כיום בתוכניות האירוח המשותפות והענן שלהם.

מפרט שרת:

 • מעבד: 16-Core AMD Opteron @ 2.4GHz
 • RAM: 256 ג’יגה-בתים DDR3-1600 ECC / REG SDRAM
 • קיבולת: 64 כונן SATA 6GB / s כונני 3.5 3.5
 • סוג: אחסון מסדי נתונים SSD ברמת הארגון
 • בקר: בקר LSI 92xx 1GB Raid Cache
 • כוח: 1.65 וו סרק, פעיל 3 וולט

מפרט שרת Bluehost

רשת

Bluehost משתמש במרכז נתונים בגודל 50,000 מטר מרובע הממוקם בפרובו, יוטה עם חומרת שרת נוספת הממוקמת ביוסטון, טקסס, ובינלאומית גם במרכזי colocation. VPS חדש & לקוחות ייעודיים מוגשים כעת בדרך כלל יותר במרכז הנתונים של יוסטון. מרכז הנתונים העיקרי של Bluehost (ב- Provo) משותף גם עם מותגים אחרים בבעלות EIG כמו HostMonster ו- JustHost. נאמר לנו ש- Bluehost בדרך כלל מפיצה לקוחות חדשים וישנים בין מרכזי הנתונים על בסיס צפיפות שרת ואמינות.

ניטור זמן עבודה

אנו בודקים ומפקחים ללא הרף אחר ביצועי Bluehost עם כלים לניטור אתרים של Pingdom להשיג מדד טכני יותר של נתוני ביצועים. התוצאות שלהלן נמשכות באופן דינאמי מפינגדום:

זמן עבודה:
דוח Uptime עבור Bluehost: 30 הימים האחרונים
זמן תגובה:
דוח Uptime עבור Bluehost: 30 הימים האחרונים

הערה לגבי סטטי בדיקות: זכור שהנתונים לעיל אינם מייצגים באופן מלא את כל האתרים המתארחים ב- Bluehost. ישנם יותר מדי גורמים המשפיעים על נתונים סטטיסטיים של ביצועים – כולל השרת הספציפי בו מתארח האתר, תוכנית אירוח אתרים שנבחרה, אופטימיזציה של האתר בפועל, תחזוקה מתוזמנת, מיקום גיאוגרפי וכו ‘. הבדיקות שלנו מבוצעות על בסיס חשבונות האירוח המשותפים. עבור כל מארח אינטרנט שנבדק כדי להציג את סטטיסטיקות הביצועים הצנועות ביותר.

תמיכה טכנית – סקירה של טיפוח הלקוחות של Bluehost

תמיכת הלקוחות של Bluehost בסך הכל טובה מאוד עם סקר שביעות רצון לקוחות שדווח עליו 4.7 מתוך 5.

Bluehost שכר לאחרונה למעלה ממאה אנשים חדשים כדי למלא תפקידים תומכים טכניים במרכז שירות הלקוחות שלהם. באופן תיאורטי זה יחסל תקופות המתנה ארוכות יותר בטלפון או בשירות הצ’אט של הדפדפן, כך שלקוחות יוכלו ליצור קשר עם טכנאי שירות מוסמך מהר הרבה יותר. אולם בפועל התמיכה בפועל תלויה באופן משמעותי באיזה סוכן אתה מתחבר למידע.

סקירת התמיכה הטכנולוגית של Bluehost

מאפייני תמיכת לקוחות מרכזיים:

 • חלוקה אנכית של אנשי קשר של Helpdesk לחיוב, תמיכה טכנית, מכירות, חברות כלולות וכו ‘.
 • מרכז עזרה עם פורום משתמשים, הדרכות וידיאו, & בסיס ידע לחומר עזר מהיר.
 • מספר טלפון חינם & צ’אט דפדפן מקוון כשיטת תמיכה ראשונה בלקוחות.
 • 4 עד 5 דקות של זמן המתנה ממוצע באמצעות תמיכה טלפונית & צ’אט חי.
 • תמיכה טלפונית ממוקמת בטמפ ‘, אריזונה וצ’אטים חיים במיקור חוץ למודו / פיליפינים.
 • כרטיסי הדואר האלקטרוני הופסקו והלקוחות כבר לא יכולים להשתמש בהם כאמצעי תמיכה.
 • נכון לעכשיו אין תמיכה פרמיום זמינה לרכישה.
 • דף סטטוס שרת עם קו מוקד 24/7 בכדי לבדוק אם יש דוחות בנושאי זמן של מרכז נתונים.
 • ל- Bluehost מדיניות ניהול “מאמץ יומיומי” מתמשכת שנועדה לשפר את השירותים.
 • מומחיות וורדפרס: לחברה ניסיון רב באגים בסוגיות נפוצות.

האם ידעת? Bluehost ממוצעת של כ- 5 GB של תנועה בשעות העבודה וכ- 3.75 GB של תנועה בסך הכל. זה לכל שנייה נתונה.

אבטחה – כיצד Bluehost שומר על האתר שלך מאובטח

כל תוכניות השירות של Bluehost מבוססות על אבטחת רשת מנוהלת של מרכז הנתונים, מה שאומר שחומת אש של שרת האינטרנט, תיקוני מערכות הפעלה ושלמות חומרה פיזית מנוהלים על ידי טכנאים מרוחקים על בסיס יומי. Bluehost הטמיעה עבור לקוחות מספר תכונות אבטחה של אתרים וחשבונות אישיים אופציונליים ליישום בהתאם לצרכים האישיים שלהם. להלן כמה תכונות עיקריות:

 • כניסה יחידה (SSO), אימות דו-גורמי, & אימות אסימון לכל החשבונות.
 • היכולת ליצור סיסמאות נפרדות למשתמשים בחיוב, טכני ומנהל.
 • SiteLock נגד דואר זבל, ניטור של רשימה שחורה, & שירותי הגנה מפני תוכנות זדוניות באתרים.
 • חופשי, חתימה עצמית, & אישורי SSL / TLS פרטיים מהימנים כולל כתובות IP ייעודיות.
 • סקריפטים חוצה אתרים (XSS) & הגנה מפני התקפות הזרקת SQL לשילוב וורדפרס CMS.
 • גיבוי אוטומטי & לשחזר שירותי אתרים עם אחסון קבצים בארכיון & מידע על בסיס נתונים.

שאלות נפוצות – תשובות מועילות לגבי רכישה מ- Bluehost

להלן מספר שאלות נפוצות אודות Bluehost שעשויים לעזור לך:

כיצד אוכל להזמין תוכנית אירוח אתרים מ- Bluehost?

אתה יכול להזמין תוכנית אירוח אתרים מ- Bluehost על ידי ביקור באתר האינטרנט שלהם, www.bluehost.com. ניתן להזמין גם בטלפון, דרך מחלקת המכירות שלהם בטלפון 888-401-4678. אנו ממליצים להזמין באינטרנט כיוון שהוא קל ומהיר יותר. אתה יכול גם למצוא פירוט מלא של המחירים שלהם & תכונות באתר.

אילו תשלומים מקבל Bluehost?

Bluehost מקבלת את כל כרטיסי האשראי העיקריים (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, & גלה) כמו גם PayPal.

כיצד אוכל לבטל את חשבון Bluehost שלי?

אתה יכול לבטל את חשבונך בכל עת. כל שעליך לעשות הוא להתקשר, לשלוח בדוא”ל או לשוחח בצ’אט בשידור חי במחלקת החיוב שלהם והם ישלחו לך טופס ביטול שיש למלא אותו..

האם אני מקבל החזר כספי אם אני לא מרוצה מהרכישה של Bluehost שלי?

כן. Bluehost מציעה התחייבות להחזר כספי ל -30 יום על תוכניות האירוח המשותפות שלהם, VPS, ותכניות אירוח ייעודיות. המשמעות היא שתוכל לבטל בכל עת במהלך 30 הימים הראשונים ולקבל החזר מלא. עם זאת, אם תבטל לאחר 30 יום, לא תקבל החזר כספי. חשוב לציין ש- Bluehost הפסיקה להציע החזר כספי שנקבע. שימו לב, אם אתם רושמים שם דומיין דרך Bluehost, יש מחיר שאינו ניתן להחזר כספי בסך 14.99 $. אתה שומר על שם התחום ויכול להעביר אותו או להפנות אותו למקום אחר. רכישות אחרות שאינן ניתנות להחזרה כוללות אישורי SSL, גיבוי אתרים, רופא אתרים, העברת אתר, סטנדרט שירות עיצוב, שירות עיצוב פלוס, שירות עיצוב פרימיום, חבילת SEO, אתרLock, & פרטיות תחום.

האם Bluehost יעזור לי להעביר / להעביר את האתר הקיים שלי אליהם?

כן, אבל לא בחינם. Bluehost גובה דמי העברה בסך 149 דולר על מנת לעשות זאת.

מסקנה – לארח או לא לארח?

בחירת חברת אירוח אתרים הטובה ביותר שתארח את אתר האינטרנט שלכם היא החלטה חשובה עם הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון. הקפד להשוות בזהירות את מה שמציע Bluehost כדי לראות אם השירותים שלהם מתאימים לך.

Bluehost הוא אחד ממארחי האינטרנט הפופולריים ביותר ומגיע מומלץ מאוד עבור משתמשי וורדפרס.

מבחינת סוגי אירוח אתרים, רוב המשתמשים בדרך כלל נרשמים לחשבון האירוח המשותף של Bluehost, אם כי אנו ממליצים בחום במקום הפלטפורמות בענן או ב- WordPress Optimised.

יתרון מרכזי אחד של Bluehost הוא שהמחירים שלהם חותרים תחת תוכניות דומות רבות המוצעות על ידי יריבים בענף. עם זאת, החיסרון הוא שההנחות הללו אינן נמשכות מעבר לחוזה הראשוני, מה שהופך את הכרח לחייב לחוזה לטווח ארוך יותר כדי להבטיח עסקה טובה. עם זאת, בסופו של דבר התוכנית תסתיים ואז בפני הצרכנים המודעים לתקציב עומדת בפני בחירה אמיתית: האם לשלם כפל מהמחיר ההתחלתי עבור אותו שירות או להעביר למארח אינטרנט אחר המציע שירות הגירה בחינם, תכונות דומות ותעריפים זולים יותר.

לקבלת רשימה מלאה של כל התכונות הנתמכות ב- Bluehost, תוכלו לבקר באתר האינטרנט שלהם בכתובת www.bluehost.com.

מוכנים לקנות? השתמש בקופון Bluehost!

עיין בדף הקופונים של Bluehost שלנו עם רשימת מבצעים עדכניים והמחירים הנמוכים ביותר ש- Bluehost מציע כעת.

תן לנו לדעת את המחשבות שלך

האם השתמשת ב- Bluehost בעבר? האם יש לך חוויה חיובית או שלילית שתרצה לחלוק איתנו? שלח לנו דוא”ל את המשוב הכנה שלך בכתובת .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me