כיצד להפוך את סרטי הווידאו שלך ל- YouTube ידידותיים

למד כיצד לדרג את קטעי הווידיאו שלך ב- YouTube בדף הראשון של גוגל & הפוך אותם לידידותיים לקידום אתרים באמצעות 4 עצות SEO בנושא YouTube.


כיצד לדרג סרטוני יוטיוב

למרות שלדעת התוצאות המובילות של גוגל חשובה כתמיד לעסקים, ישנו מנוע חיפוש נוסף שעליך לשקול להקדיש לו את המאמצים והמשאבים שלך – כזה שנמצא כרגע מס ‘2 באינטרנט (ואשר קורה שגם הוא בבעלות גוגל … ).

יוטיוב זה עסק גדול, גדול. הנוכחות שלך בנקסוס ההולך וגדל מאוד משחקת כעת תפקיד קריטי במיצוב החברה או המותג שלך כסמכות באינטרנט. ובהתאם לאזור או לנישה של העסק שלך, דירוג גבוה ביוטיוב יכול אפילו להיות חיוני יותר מחיפושים אורגניים דרך גוגל.

YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, ובכל זאת פחות מעשרה% מבעלי העסקים הקטנים בארה”ב משתמשים בו לשיווק המוצרים שלהם.

לחץ לציוץ

כבר דיברנו על כך שהטמעת סרטון בדף הבית שלך יכולה להביא תוצאות חיוביות אדירות לאתר שלך. אמנם לעתים קרובות זה יספיק לנוכחותך המקוונת, זרם ייעודי של תוכן וידאו יכול רק לתמוך בעסק שלך – או אפילו להיות עסק בר-קיימא בפני עצמו! אם וידאו הוא מוצא עיקרי לתקשורת עם הקהל שלך, ערוץ YouTube שמתוחזק כראוי אמור להיות בראש סדר העדיפויות שלך.

הבה נבחן כעת כמה מהדרכים הטובות ביותר לייעל את קטעי הווידאו שלך ביוטיוב כך שהם מובטחים שיופיעו בראש החיפושים הרלוונטיים ויגיעו לצפייה המקסימאלית שלהם.

ארבעת אזורי המפתח של קידום אתרים ב- YouTube

אם אתה מכיר את המושגים הכלליים של SEO, כבר תהיה לך בסיס איתן לאופן בו דברים עובדים עם תוכן וידאו. עם זאת, יוטיוב מנגן לפי ספר כללים מעט שונה, ולכן דורש מיקוד ספציפי על מנת שהפלטפורמה תעבוד לטובתך.

ראשית, התנאי הנדרש מספר אחד לסרטון בכיר הוא – כפי שיודע כל מי שמכיר בבלוגים – על איכות התוכן שלך. אין קשר לעובדה שכדי להגיע לראש מנועי החיפוש התוכן שלך צריך להיות מעולה – או ליתר דיוק לענות על הצורך של מה שאנשים מחפשים. זה בתורו מוביל לגורם האולטימטיבי של ה- SEO המצליח של הסרטון שלך: צפיות. ככל שספירת הצפיות גבוהה יותר, כך הסיכוי להתפשט כמו אש בשדה קוצים טוב יותר (או א נגיף).

אבל זה כמעט מובן מאליו. תוכן נהדר ומיליוני צפיות הם מטרת הסיום; בעוד אלה דברים שכדאי לכוון אליהם, הפקת תוכן באיכות גבוהה היא נושא בפני עצמו ומעבר לתחום של מאמר זה. נניח שהסרטונים שלך כבר עונים על רצונות הקהל שלך, ומציעים תוכן מועיל, מעניין או הומור שלא ניתן למצוא במקום אחר. אז עכשיו איך תוכלו להבטיח שתוכן נהדר זה ייראה בפועל?

סרטוני YouTube בדרך כלל משיגים תוצאות חיפוש גבוהות מהשפעתם של ארבעה גורמים עיקריים ב- SEO. בסדר מסוים של חשיבות, הם:

 1. רלוונטיות של מילות מפתח
 2. שימור קהל
 3. אינטראקציה עם קהל
 4. שיעור קליקים

בוא נדון כיצד לבצע אופטימיזציה של אלה כך שתוכל ליישם אותם על סרטוני YouTube משלך!

1. מיקוד למילות המפתח שלך

הדרך הבטוחה ביותר שאנשים הולכים למצוא את הסרטון שלך היא אם זה רלוונטי למילים הספציפיות שהם משתמשים בכדי למצוא אותו.

בהתבסס על נושא הסרטון, סביר להניח שתהיה לך מושג לגבי מילות מפתח מסוימות אשר יתאימו באופן הטוב ביותר לחיפושים. הדרך הקלה ביותר לצמצם את המילים האלה למילה שלך מילת מפתח יעד היא לאפשר ל- YouTube להציע לך את זה.

פתח חלון חדש ב- YouTube והתחל להקליד מילה או ביטוי בתיבת החיפוש. מייד תראה רשימה של מילים פוטנציאליות ש- YouTube מספקת להשלמת הביטוי, על סמך החיפושים הפופולריים ביותר שאנשים מבצעים בפועל. אם אחת מהמילים האלו קשורה לתוכן הסרטון שלך, רוב הסיכויים לכלול אותו כמילת המפתח שלך תועיל משמעותית בתוצאות החיפוש..

חפש ב- YouTube מילות מפתחהסיכויים טובים שמדריך לעיצוב אתרים למתחילים ימשוך קהל גדול.

כדי להיות בטוחים בכך, חכם לבצע שיטה פופולרית לעבודות בילוש ב- SEO: בדיקת התחרות שלך. סקירת מה מותגים אחרים בנישה שלך עושים בהצלחה היא דרך מצוינת (וחינמית) למדידת יעילות מילות המפתח.

מצא ערוץ יוטיוב פופולרי בגומחה שלך. לחץ על שלהם סרטונים לחץ על הכרטיסייה ואז סנן אותם לפי הכי פופולארי. כבר תקבל מושג על מילות מפתח מסוימות שהכי ביקוש בהן מבוסס על תחום נושא זה. קדימה לחץ על אחד מאותם סרטונים ואז ראה כיצד משתמשים במילת מפתח זו לאורך כל דף הסרטון.

מיין לפי הפופולרי ביותר בערוץ YouTubeמצא ערוץ פופולרי בנישה שלך ומיין את הסרטונים לפי “הפופולרי ביותר” כדי לקבל מושג על מילות מפתח טובות.

בדוגמה שלמעלה מצאתי ערוץ פופולרי המוקדש לוורדפרס (שהיא מילת מפתח ממוקדת בפני עצמה), שם, מתוך חמשת הסרטונים הפופולאריים ביותר, ארבעה מהם קשורים לעריכת זכויות יוצרים של כותרת תחתונה או הוספת תעודת SSL. לאתר. במבט על הסרטון הראשון ברשימה, אנו יכולים לראות שישנן מספר מילים חוזרות ונשנות המשמשות לאורך הכותרת והתיאור.

השתמש במילות מפתח בכותרת ובתיאורמספר מילות מפתח חוזרות על כוונה או מחליפות ביניהן.

יתירות זו אינה כל מקרה, ואינה חילופי דברים בין “שינוי” ו”עריכה “. יוצר הסרטון מצא ככל הנראה ששני המונחים היו שווים בערך בחיפושים ולכן כללו את שניהם כדי למקסם את קצב הלהיט של הסרטון.

בדיקה נוספת שתוכלו לבצע תעזור למנוע את בליעת הווידאו שלכם על ידי ים צפוף של סרטונים אחרים באותו נושא. אתה יכול להמר שלרוב לכולם יש את אותו הרעיון להתאים תוכן כך שיתאים למילות מפתח מובילות אלה, מה שמקשה על מישהו מסוים להתבלט מהחפיסה – במיוחד כשאתה מתמודד מול ערוצים מבוססים עם אלפי מנויים. כדי לעזור להבדיל את עצמך, עדיף למקד מילות מפתח בתחרות נמוכה.

פתח שוב תיבת חיפוש חדשה ב- YouTube והקלד את אחד מביטויי מילות המפתח שבחרת. חפש כמה תוצאות הביטוי מחזיר.

מספר התוצאות שמציגות מילות המפתח שלך ב- YouTubeביטוי מילות מפתח זה מניב בערך 10,000 תוצאות.

הביטוי שלמעלה מניב בערך 10,000 תוצאות – תחרות קשה למדי בנושא כה ספציפי. אבל מה אם היינו מצמצמים את הנושא עוד יותר, ומכוונים לגומחה מדויקת יותר?

חפש מספר תוצאות נמוך יותרנסה להתחיל עם פחות תחרות על ידי חיפוש אחר מספר תוצאות נמוך יותר.

על ידי ציון הנושא הפופולרי של ג’נסיס בוורדפרס, צמצמנו את תוצאות החיפוש בכמעט 90%. יש סיכוי טוב בהרבה שאם היית מתאימה סרטון הקשור לנושא מאוד ממוקד זה, היית מופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש לתחום הפחות תחרותי הזה. כמו כן, שימו לב לכותרת החכמה של התוצאה הראשונה: “ג’נסיס / וורדפרס” עוזר לשמור על הווידאו המתמחה בעודו מכה במילות המפתח הפופולריות ביותר..

אל תשכח מגוגל

מדוע להפסיק לבצע אופטימיזציה של חיפושים ב- YouTube כשאפשר גם למקד לחיפושים החשובים ביותר של גוגל? בהתאם לאופי התוכן, גוגל תציג רשימת סרטונים קצרה בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש התואמות קריטריונים מסוימים. תוצאות אלה שמורות רק ל מילות מפתח לווידאו; בראש ובראשונה הם כוללים תוכן שנצרך טוב יותר חזותית מאשר באמצעות מילים, כגון: כיצד לבצע קטעי וידאו, ביקורות, הדרכות, ימי עיון, כושר ו סרטוני הדרכה, וכמובן בכל מקום סרטון חתול.

בצע חיפוש בגוגל אחר ביטוי מילות המפתח שלך. אם גוגל מניבה תוצאות וידיאו בראש העמוד הראשון, אתה במצב טוב עם SEO שלך. עם זאת, אם יוחזרו אפס תוצאות וידיאו, ייתכן שתצטרך לערוך מחדש את ביטוי מילות המפתח שלך או להתאים אותו עד שתתחיל לראות סרטונים שעוברים בשערי גוגל..

חפש בגוגל את מילות המפתח שלך ב- YouTubeחפש בגוגל ביטויי מילות מפתח שמניבים סרטון בתוצאות.

כותרת, תיאור, & תגיות

ה כותרת של סרטון YouTube שלך ​​הוא עבודת ה- SEO החשובה ביותר שיש לבצע. אתה תרצה שזה יהיה לפחות 5 מילים ארוך, כשמילת המפתח שלך היא קרובה ביותר ל- התחלה ככל האפשר. בלי להיות מוגזם, כדאי לכלול כמה ממילות המפתח העיקריות האחרות שחקרת. מכמה מהדוגמאות הקודמות, תוכלו לראות שבאסטרטגיות חכמה תוכלו למקד לנושא נישה אך גם להכות בכמה משאר הניסוחים הפופולריים ביותר שאנשים מחפשים.

ה תיאור מכיל את עיקר יישום מילות המפתח שלך. Brevity עשוי להיות נשמת השכל – למעט כשאתה כותב תיאורי YouTube. הפוך אותם לארוכים. לפחות 200 מילים. בדרך כלל עדיף לחזור על הכותרת בראש התיאור שלך, כך ש- YouTube יתפוס שוב את מילת המפתח שלך. היכנס לאותם ביטויי מילות מפתח חלופיים על ידי קביעת תוכן הווידאו בדרכים המנצלות חיפושים. כלול קישורים לסרטונים האחרים שלך אם הם רלוונטיים. הכניסו את כתובת האתר שלכם לשם. לעזאזל, זרוק את הכיור במטבח כשאתה בעניין.

תגיות למלא את חלקם מדי ב- SEO לקידום וידאו. עליך כמובן לכלול את מילת המפתח שלך כמטרה ראשונה, אך זו הזדמנות להכות וריאציות או אלטרנטיבות למילת מפתח זו שלא יכולת להשתלב בהן בכותרת או בתיאור. היתרון הגדול ביותר לתגיות הוא בכך שהם עוזרים לסרטון שלך להופיע בסרטון הבא רשימה של סרטונים קשורים, שיכולים להיות המקום בו מתגלים רוב הערוצים.

2. שמור את תשומת לב הקהל שלך

YouTube רוצה שאנשים ישארו ב- YouTube כל היום. כך שאם התוכן שלך ממשיך להיות מעורב בקהלים לפרקי זמן ארוכים יותר, YouTube יתגמל אותך בתוצאות חיפוש הרבה יותר גבוהות.

כדי לראות את הביצועים של הסרטונים שלך, אתה יכול למצוא את הסרטון שלך דוח שימור קהל על ידי בחירתו בתוך ניתוח תפריט של חשבונך.

דו

למרות ששמירת הקהל משחקת גורם משמעותי ב- SEO של הסרטון שלך, זה לא נושא שאבלה בו הרבה זמן. כאמור לעיל, המרכיב הסודי לסרטונים בעלי דירוג גבוה הוא רמתם איכותוזה בעיקר תלוי בביצוע שלך.

טיפ מהיר: אל תדאגו יותר מדי לסוג המצלמה או ציוד השמע בו אתם משתמשים. אם אתה מספק תוכן שימושי או מבדר, הצופים יכולים בקלות להתעלם מערכי ההפקה. התמקדו במה שחשוב: האם אתם נמנעים מלהתעסק בזבוז זמן? האם אתה מכה בנושא כפי שהובטח בכותרת?

קהלים נוטים להישאר במשהו אם הם יודעים מייד את המחבט במה הם נכנסים. גישה פופולרית של סרטוני YouTube היא לסכם בבירור כבר בהתחלה את מה שהסרטון מכסה. בעצם מדבר את ביטוי מילות המפתח במסגרת ההקדמה הקצרה הזו, צופים מבטיחים שהם במקום הנכון. יתר על כן, כעת כשיוטיוב יכול לתעתק אוטומטית סרטונים, מילת המפתח המדוברת שלך תתפוס באזור אחר של תוצאות חיפוש.

שמירה על קהל מעורב תלויה גם ביכולת שלך תספר סיפור. זה לא הישג קטן לנצח את תשומת ליבו של מישהו באמצעות הגדרה נכונה, תככים ותמורה. למרות שזה נוגע לרוב ביחס לעיצוב אתרים, מאמר סיפור הסיפורים שלנו עשוי לעזור לך להבין את היסודות כיצד למנוע מהצופים להתעניין מההתחלה ועד הסוף..

3. עודדו אינטראקציה

רמת האינטראקציה של המשתמשים עם הסרטונים והערוץ שלך מכבידה מאוד על ביצועי מנועי החיפוש.

מספר האינטראקציות הללו הוא מספר ה- הערות אנשים עוזבים. אם סרטון מגרף המון תגובות, YouTube מגלה כי סביר להניח שתוכן שגורם את העניין של האנשים וכך יעלה אותו בדירוג החיפוש. הדרך הטובה ביותר לקדם שיח היא לשאול שאלות פתוחות לקראת סוף הסרטון שלך, או להשאיר מקום לציבור להציע את דעתו. הצהרת הצופים “להשאיר תגובה למטה” על נושא מסוים היא קריאה לפעולה פשוטה שנותנת תוצאות מעולות.

מנויים הם משפרי קידום אתרים ענקיים – במיוחד אם הם מתרחשים מיד לאחר שמישהו צופה בווידאו שלך. אך לא כולם חושבים ללחוץ על כפתור ההרשמה – אלא אם כן נאמר להם. תופתעו לכמה מנויים נוספים תקבלו אם סתם תשאל בשבילם. בסוף כל סרטון, הזכר לצופים שאם הם נהנו מהסרטון ורוצים לראות יותר, “לחץ על כפתור ההרשמה” כדי להישאר מעודכן בערוץ שלך. בנוסף, אתה יכול לעבור את הקילומטר הנוסף ולומר להם להכות ב”סמל הפעמון “, כך שתקבל הודעה ברגע שפורסם סרטון חדש, מה שיכול להגדיל מאוד את ספירת הצפייה שלך.

סמל פעמון המנוי ליוטיובבקש מהצופים להירשם לערוץ שלך בסוף כל סרטון.

בדומה לכך, אהבתי הם אינדיקטור די ברור לפופולריות של סרטון. ובדיוק כמו מנויים, שואל עבורם הוא עושה דרך ארוכה לעבר אותם.

סוף כל סוף, מניות הם בעלי השפעה אדירה על דירוג מנועי החיפוש. בדרך כלל, אם זה סרטון של בעלי חיים חמודים או משהו מצחיק שמתפשט ברחבי המשרד, אנשים לא ישתפו אותו באופן יזום. מקור השיתוף האמין ביותר חייב לבוא ממך. קידום עצמי הוא מאמץ הכרחי לעשות בשלבים הראשונים של הערוץ שלך, ויש מספר גישות המצאות לנקוט עימו. פורומים מקוונים כמו קווורה או קהילות נישה הן משאב נהדר למציאת אנשים שרעבים באופן פעיל לתוכן שלך. מצא שאלה שקשורה לסרטון הווידיאו שלך, וענה עליה במבוא קצר עם הסרטון שלך והקישור שלו. לדוגמה, מישהו שתוהה כיצד לשנות את טקסט הכותרת התחתונה בעיצוב וורדפרס – וכל מי שמוצא את הפוסט בפורום – הוא קהל מובנה נהדר עבור הדרכת הווידאו “כיצד לשנות את הכותרת התחתונה בתכנית WordPress Theme”..

בקש מהצופים לאהוב, לשתף ולהירשם לערוץ שלך בסוף כל סרטון.

לחץ לציוץ

4. מקסם את שיעור הקליקים

הרובוטים החכמים ביוטיוב צופים מקרוב באילו סרטונים אנשים לוחצים בתוצאות החיפוש. אחוז האנשים שבוחרים בסרטון שלך מכונה שיעור הקליקים (CTR) – וככל שגבוה יותר עבור SEO. אז מה מכריח מישהו ללחוץ על סרטון אחד תוך התעלמות מסרטון אחר?

סביר להניח שזה תלוי בך תמונה ממוזערת תמונה. לא רק שזה אמור להיות נעים מבחינה אסתטית, אלא שהתמונות הממוזערות הטובות ביותר מעוררות את תוכן הסרטון. ניתן להשיג זאת באמצעות תפיסת מסך שנבחרה היטב לאחר העלאת הסרטון – או יותר נכון, גרפיקה בהתאמה אישית שנוצרה בדיוק למטרה זו, בדרך כלל עם טקסט מכוסה המכיל את מילת המפתח שלך. תמונות ממוזערות הן הזדמנות מצוינת להצגת עקביות של המותג; אם אני מדבר מניסיון אישי, אני נוטה לנסוע לכיוון הערוצים שביססו את המראה והטון שלהם, המדבר לסמכותם בתחום.

השתמש בתמונת תמונה ממוזערת טובה של YouTubeחשוב להשתמש בגרפיקה מותאמת אישית לתמונת התמונה הממוזערת של הסרטון שלך. ברשימה שלמעלה, על איזה סרטון אתה צפוי ללחוץ?

לבסוף, קבץ את הסרטונים שלך פלייליסטים יגדיל באופן דרמטי את השקפותיך. התחל על ידי סיווג הסרטונים שלך לאוספים לפי נושא או מילת מפתח. אם יש לך רק כמה סרטונים ברגע זה, פשוט צור רשימת השמעה כללית אחת עם נושא.

הסיבה שאתה עושה זאת היא שסרטונים בתוך אותה רשימת השמעה יופעלו באופן אוטומטי ברצף לאחר סיום אחד. זה שומר על הצופה קבוע על התוכן שלך, במקום לאפשר לו להתרחק לערוץ אחר – טקטיקה שעוזרת במיוחד אם הם במקור מעדו על הסרטון שלך במקרה..

סיכום

ערוץ יוטיוב בעל ביצועים גבוהים מתחיל בתוכן מעולה. לאחר מכן ניתן למעשה להרתיח את התעלומות של קידום אתרים בווידיאו לכמה פעולות פשוטות ופרקטיות שיש לנקוט בהן. כאשר קיימת אסטרטגיה עקבית, סמכות המותג שלך בשני מנועי החיפוש הגדולים תעלה לרמות חדשות לגמרי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map