מדוע ענייני מהירות דף עבור SEO

מהירות דף היא גורם שנמדד על ידי Google שמשפיע על הדירוג שלך. למד כיצד לבדוק & שפר את מהירות העמוד של האתר שלך כדי שיהיה גלוי יותר ברשת.


מהירות דף חשובה עבור SEO

אנשים רבים חושבים שאופטימיזציה למנועי חיפוש מתמקדת בעיקר בשימוש במילות המפתח הנכונות בתוכן שלך ובבניית קישורים נכנסים בכדי להעלות את האתר שלך לראש הדירוג של מנועי החיפוש (בעיקר בגוגל). עם זאת, יש למעשה מספר גדול של גורמים ואחד שלעתים קרובות מסתכל תחת הוא מהירות העמוד. Google מחשיבה את זמן הטעינה של האתר שלך באלגוריתם שלה ומשתמש בזה כגורם לקביעת מקומך בתוצאות חיפוש. מאז 2010 החברה העדיפה את מהירות העמודים בראש סדר העדיפויות והיא דוברה על עמדתה. עם זאת, ידיעת מהירות העמוד שלך ועבודה לשיפור זה עשויה להעביר אותך למקום הנחשק ביותר.

מסתכל על התמונה הגדולה

עבור גוגל, מהירות העמודים חשובה למטרתה לשפר את האינטרנט בכללותו. הסיבה לכך היא שהחברה מבינה את ההשפעה שיש למהירות העמוד על צפיות בדף ומספר המבקרים באתר. גוגל שאלה פעם משתמשים אם הם רוצים 10 או 30 תוצאות שיוצגו בעמוד. הם בחרו באופן גורף את האחרון, שנראה כמו רעיון טוב באותה תקופה – אלא שכאשר גוגל ביצעה את השינוי, התנועה צנחה ב -20 אחוזים. למה? העמסים של 30 התוצאות לקח זמן רב יותר לטעינה. נראה כאילו לא עניין גדול, אבל חצי שניות סופרות כשמדובר במהירות הדף.

כדוגמה נוספת למהירות ההשפעה של האתר על המבקרים, סקר שנערך על ידי Akamai ו- Gomez.com גילה שמשתמשי האינטרנט מצפים שהאתרים יטענו תוך 2 שניות או פחות. אם היא לא תיטען תוך 3 שניות, סביר להניח שהם יעברו לאתר אחר. מנקודת המבט של גוגל המשמעות היא שאפשר לגשת לאתרים עם מהירות טעינה מהירה לעתים קרובות יותר, ולכן הם רלוונטיים יותר – מכאן הכללת מהירות האתר באלגוריתם הדירוג.

מהירות דף מקוונת: בדיקת מהירות העמוד שלך

למרבה המזל, גוגל דואגת כל כך למהירות העמוד, עד שבשנת 2011 הם יצרו כלי שנקרא מהירות דף מקוונת המאפשרת לעסקים לבדוק את מהירות הדף שלהם. זמין בתור כלי מבוסס אינטרנט ותוסף Chrome, Speed ​​Speed ​​Online מעניק למהירות הטעינה של האתר שלך ציון כולל מתוך 100. לאחר הניתוח, גוגל מספקת לך גם הצעות מועילות לשיפור מהירות העמוד שלך. הם מדורגים כתיקונים בעלי עדיפות גבוהה, בינונית ונמוכה ומחולקים לקטגוריות ניידות ושולחן העבודה. הם יכולים להיות טכניים למדי, כך שתרצה לשתף את התוצאות שלך עם מפתח האינטרנט שלך בכדי לראות אילו תיקונים אפשריים ביותר ליישם..

חוויית משתמש טובה יותר = יותר מכירות

הגדלת המהירות של אתר האינטרנט שלך תשפר גם את חווית המשתמש הכוללת של המבקרים בדפים שלך. זמן הטעינה הוא גורם חשוב ביותר לקביעת כמה ותדירות המשתמשים יבקרו באתר שלך.

למהירות העמוד יש השלכות על המכירות ועל שמירת הלקוחות שלך. לדוגמה, מקרה מקרה שנערך על ידי Radware הראה כי 51 אחוז מהקונים המקוונים בארה”ב לא ישלימו רכישה אם האתר איטי מדי. באופן דומה, מחקר נוסף של לולאה מוזרה הראה כי עיכוב של שניה בלבד יכול לעלות לך 7 אחוז במכירות. טובת החברה שלך היא לגרום לדף שלך לטעון במהירות האפשרית.

מארח אינטרנט אמין פירושו מהירות דף מהירה יותר

המהירות של האתר שלך תלויה רבות במהירות של השרת של מארח האינטרנט שלך. לא כל מארחי האינטרנט נוצרים שווים. בחירה במארח לא יקר עשויה להיות רעיון טוב בטווח הקצר, תחסוך לך כסף בהתחלה, אבל זה יכול לעלות לך מכירות בטווח הארוך. המארח שתבחר אמור להיות מסוגל להתמודד עם כל האלמנטים באתר שלך במהירות טעינת עמודים גדולה.

המחקר האחרון שלנו בנושא מארחי האינטרנט המהירים מצא כי InMotion Hosting סיפק את שביעות הרצון הגדולה ביותר של הלקוחות בכל מה שקשור למהירות העמוד. לחברה מרכזי נתונים משלה הממוקמים באופן אסטרטגי בכל חוף אמריקאי, מה שמביא לאתרים המתארחים על ידי InMotion לרוץ מהר יותר ברחבי הארץ. יתר על כן, השרתים שלהם כוללים אחסון SSD (Solid State Drive) המציע אחזור נתונים כמעט מיידי ומהירות ברק במהירות.

גורמים אחרים שמשפיעים על מהירות העמוד

אם יש לך שירות אחסון אתרים מעולה אך אתה עדיין נתקל בבעיות במהירות העומס באתר שלך, יש כמה גורמים נפוצים שמפתחי האינטרנט שלך יכולים לבדוק. אולי הבעיה מספר אחת היא אופטימיזציה של תמונות. אם בתמונות PNG ו- JPG שלך כלולים נתונים נוספים או שאינם מכילים מדחס DEFLATE, הם יטענו לאט יותר. גורמים נפוצים אחרים כוללים עודפי מודעות, קוד לא יעיל, ערכות נושא מסורבלות, יישומונים עודפים ותוספים ותוספים ואפליקציות שאינם תואמים לדפדפנים מסוימים.

ישנם גורמים רבים שקובעים את קביעת הדירוג שלך. מהירות האתר שלך היא שאסור להתעלם ממנה. שיפור מהירות האתר שלך לא רק יקרב את הדף שלך לראש תוצאות החיפוש, אלא גם גורם לאנשים ליהנות להשתמש באתר שלך יותר. ככל שהשימושיות של האתר שלך טובה יותר, כך יש סיכוי גבוה יותר להישאר באתר שלך, כך יש סיכוי טוב יותר לבצע מכירה. זו לא הנקודה של SEO מלכתחילה?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map