אופטימיזציה של וורדפרס ל- SEO ממש מחוץ לקופסה

כברירת מחדל, וורדפרס אינה ממוטבת לחלוטין לקידום אתרים. למדו כיצד לבצע אופטימיזציה של התקנה חדשה של וורדפרס למנועי חיפוש עם קבצים ותוספים פשוטים.


אופטימיזציה של וורדפרס ל- SEO

אז התקנת עותק חדש של וורדפרס ואתה מוכן להתחיל לבנות את האתר שלך. אך לא כל כך מהר – לפני שתתחיל, חשוב קודם כל לוודא שאתר הוורדפרס שלך מותאם כראוי לקידום אתרים. למה? לצערנו, הותקן טרי מחוץ לתיבה וורדפרס אינו מוגדר כך שהאתר שלך הוא הסיכוי הטוב ביותר להופיע במנועי חיפוש. לפני שתתחיל להוסיף תוכן לאתר WordPress החדש שלך, הגדר את האתר שלך להצלחה על ידי ביצוע העדכונים המפורטים במדריך זה.

עדכונים מיידיים שתוכלו לבצע בהגדרות וורדפרס

מותקן טרי, וורדפרס עצמה, זקוק לקצת ציוצים. השלב הראשון הוא permalinks:

שנה את מבנה הפרמלינק שלך כברירת מחדל

שלב ראשון הוא להתאים את מבנה הפרמלינק שלך. המילים שמנועי חיפוש קוראים בכתובת האתר שלך ממלאות תפקיד אם אתה מדרג בחיפוש, ולכן חשוב שזה יהיה מוגדר בצורה אופטימלית. אתה יכול לערוך את זה על ידי מעבר אל הגדרות > פרמלינקס. אנו ממליצים לבחור “שם הודעה” כך שכל מנועי החיפוש יכולים לקרוא כל מילה בכותרת הפוסט שלך. רמז: כשאתה עומד לפרסם פוסט או דף, אתה יכול לערוך ידנית את הפרמלינק כדי לייעל אותו עוד יותר.

שינוי הגדרות permalink של שם הפוסט

בחירת WWW או כתובת אתר שאינה WWW

עליך לקבוע אם אתה רוצה שהאתר שלך יופיע כ” htpp: //www.yoursite.com “או פשוט” http://yoursite.com “. אחד מהם בסדר, אך עליכם לבחור גרסה ולדאוג להישאר בה. כדי להתאים זאת, עבור אל הגדרות > כללי וודאו שהשיטה המועדפת עליכם נבחרת. זכור גם להתאים לספר ל- Google איזו גרסה אתה מעדיף במסוף החיפוש שלך ב- Google.

הוספת www לכתובת האתר

כבה את תגובות ההודעה

אף כי לא היה חשוב כמו שהיה פעם, צפיפות מילות המפתח עדיין משחקת גורם בשאלה האם האתר שלך מדורג בחיפוש. הערות יכולות באמת להטות את צפיפות מילות המפתח שלך, ולכן חשוב לכבות את אלה. לשם כך, עבור אל הגדרות > דיון ובטל את הסימון “אפשר לאנשים לפרסם תגובות על מאמרים חדשים”. שים לב שתגובות לפרסום יכולות להועיל לאתר וליצור מעורבות משתמשים. אז חשבו פעמיים לפני שתעשו זאת. אתה יכול גם פשוט לעקוב אחר התגובות שלך לקבלת תגובות “ספאםיות” לפני שתאשר אותן.

כבה את תגובות ההודעה

התקנת תוספים

כעת, לאחר שציינתם את כל הגדרות ברירת המחדל ב- WordPress, השלב הבא הוא להתקין תוספי SEO שיסייעו לכם לבצע אופטימיזציה של כל תוכן חדש (וקיים) שיש לכם באתר. ישנם כמה תוספים מעולים ל- WordPress SEO. זה באמת תלוי בהעדפה האישית שעליה לבחור. תוספים אלה למעשה עושים את אותו הדבר ועוזרים לייעל דברים כמו תגיות תיאור, יצירות Sitemap, קנוניזציה וכו ‘. כדי לפשט את תהליך בחירת הפלאגין, ריכזנו את התוספים המועדפים עלינו למטה..

יוסט SEO

יוסט SEO הוא אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לקידום אתרים שכן הוא מציע תכונות רבות וממשק ידידותי למשתמש. חלק מהתכונות המובילות כוללות תצורת מטא תגיות, קובצי Sitemap של XML, תצורת תגים קאנוניים, עריכת robots.txt, עריכת .htaaccess ופירורי לחם. זה גם מספק התראות בזמן אמת כשאתה מחובר ל- WordPress אם הוא מזהה בעיה עם דף.

תצורת SEO של יוסט

הכל בחבילת SEO אחת

הכל בחבילת SEO אחת הוא אחד מהתוספים האהובים עלינו לקידום אתרים המוכר היטב בקהילה של וורדפרס מזה זמן. התכונות המובילות כוללות תצורת מטא תג, תצורת Sitemap של XML, תמיכה ב- Google Analytics, כתובות אתרים קנוניות, הפקת מטא תג אוטומטית ועיצוב מטא תג.

SEO Ultimate

SEO Ultimate מציע תכונות רבות מחוץ לאלה שתוסף ה- SEO הממוצע מציע. חלק מהתכונות המובילות כוללות תצורה של מטא תגיות, קאנוניזציה, מתאם permalink, עורך robots.txt, יוצרי קטעי טקסט עשירים, מדגיש מחברת מחברת, צג 404, שילוב גרפים פתוח ואוטומט מקשר פנימי עמוק..

מטמון סה”כ W3

מטמון סה”כ W3 הוא תוסף מטמון שעוזר לייעל את הביצועים של אתר WordPress שלך. זה ידחס ויקטין את קבצי האתר שלך כדי להגדיל את מהירות העמוד, וזה חשוב עבור SEO.

תוספים שונים

ישנם מגוון תוספים אחרים בחוץ, כמו כן, השארנו ללא ציון. אלה עשויים לבצע פונקציות מורכבות יותר כמו זיהוי 404s, מציאת היפר-קישורים שבורים באתר שלך ומשימות שונות אחרות. ברגע שהאתר שלך פועל, יתכן וכדאי לבדוק כמה בודקים כדי לראות מה הכי מתאים לך.

דיון נוסף

מה עוד לדעתך חשוב להגדיר מחוץ לקופסה? האם יש לך מועדפים שלא רשומים כאן? נודיע בתגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map