כיצד להשיג כתובת דואר וירטואלית לעסק שלך

למד כיצד להשיג כתובת דואר פיזית (כתובת רחוב או תיבת דואר) לעסק שלך, רק בשבריר מהעלויות להשכרת משרד בפועל באמצעות משרד וירטואלי..

כתובת דיוור עסקית של Office Virtual

אז יש לך עסק משלך, אבל פגעת במחסום: אתה זקוק לכתובת דיוור עסקית. הבעיה היא שאין לך משרד פיזי … אולי אתה עובד מהבית או שיש לך עסק מקוון. לכן אין לך כתובת דיוור פיזית שתוכל למסור ללקוחותיך – אלא אם כן כמובן שאתה מוסר את כתובת הבית שלך (שאינה מקצועית או מומלצת).

העניין הוא שהרבה מאוד מסמכים רשמיים יזדקקו לכתובת עסק. ואם אתה רוצה להיתקל כמקצוען ללקוחות שלך, כדאי שיהיה לך מקום רשמי של “מגורים”. אז מה הפיתרון?

אפשרויות לקבלת כתובת דואר עסקית

יש לך כמה אפשרויות זמינות בהתאם לצרכים שלך:

תיבת דואר פרטית: זוהי האפשרות הפחות יקרה בה אתה יכול להירשם לקבלת תיבת דואר פרטית משלך סניף דואר מקומי. לרוע המזל, לכתובת שלך יהיה “P.O. מספר התיבה עליו. יתר על כן, אינך יכול לקבל חבילות מספקיות אחרות (UPS, FedEx וכו ‘), שעשויות להוות חיסרון עצום. עם זאת, העלות היא מינימלית (בדרך כלל פחות מ- 10 $ לחודש לרוב המיקומים) ותלויה בעיקר בגודל תיבת הדואר הפיזית ובכמות הזמן שתזדקק לה. זו בהחלט האפשרות הזולה ביותר שלך. אתה יכול גם לקבל תיבת דואר פרטית ממקומות אחרים, כגון יו פי אס ו פקמאיל, שעולות קצת יותר, אבל אין לך P.O. מספר התיבה בכתובת ויכול בדרך כלל לקבל חבילות מכל הספקים.

חדר דואר וירטואלי: זוהי אפשרות נוספת בה תוכלו להירשם לשירות שמספק לכם כתובת דיוור עסקית בעיר שתבחרו והם יסרקו ויעלו תמונות של הדואר שלכם לאתר מאובטח בו תוכלו לצפות בו. אתה יכול להציג את הדואר שלך באופן מקוון וליידע אותם אם עליהם לקרוס אותו, להעביר אותו אליך, להפקיד צ’קים או לבצע כל משימה נחוצה אחרת. חדר דואר וירטואלי עולה קצת יותר מתיבת דואר פרטית, אך ברור שהוא מציע כתובת יוקרתית יותר ושירות נוח לעסק שלך. Earth Class Mail היא ספקית שירותי דואר וירטואלי מבוססת והיא מתכננת החל מ -69 דולר לחודש.

משרד וירטואלי: זו האופציה היקרה ביותר והיא מספקת את כל התכונות שמציע דואר דואר וירטואלי יחד עם שירותים נוספים כמו שטחי משרדים פיזיים או השכרת חדרי ישיבות ופקידי קבלה וירטואליים. משמעות הדבר היא לא רק שיש לך כתובת דיוור יוקרתית, אלא גם את היכולת לפגוש לקוחות ולקיים פגישות בחלל משרדי בפועל במיקום מעולה. עם אפשרות זו אתה מקבל מסורתית יותר & תדמית מקצועית שתרשים את הלקוחות שלך. משרד וירטואלי הוא הבחירה המומלצת שלנו שכן הוא עושה את כל מה שצריך למשרד אמיתי לעשות, אך ללא תקורות ותחזוקה גבוהות. דיווינסי הוא משרד וירטואלי פופולרי ובעל מיקומים רבים החל סביב 60 $ לחודש.

טיפ מהיר: נסה לבחור כתובת למשלוח דואר הממוקמת באופן מרכזי בעיר מרכזית בסביבתך.

מדוע לבחור משרד וירטואלי?

במאמר זה אנו ממליצים ללכת על מסלול המשרד הווירטואלי לעסק שלך. מיליוני יזמים ובעלי עסקים קטנים משתמשים במשרד וירטואלי כדי:

 • ציין כתובת דואר אלקטרוני ראשית
 • קבע נוכחות במיקום ספציפי (לדוגמה, אם אתה ממקד לשוק מסוים, ייתכן שתרצה לאתר את העסק שלך ממש)
 • קבל גישה לשירותים ומתקנים שיש למשרד עסקי אמיתי
 • הציבו גבולות בין חיי העבודה לחיי הבית שלהם

הקמת משרד וירטואלי פירושה שתקבל כתובת דיוור ייעודית משלך לשימוש בכל הדברים שקשורים לעסק שלך – מכרטיסי ביקור וחתימות דואר אלקטרוני, לאתר שלך, חשבוניות חיוב ומסמכים רשמיים. כשיש משרד וירטואלי יכול להביא מספר יתרונות:

חסוך בעלויות

משרדים וירטואליים הם אידיאליים לעסקים הזקוקים לכתובת דואר פיזית ושטח משרדים, אך אין להם כזו. זה הרבה יותר זול מעלות השכרה או קניית משרד פיזי. למעשה, משרדים וירטואליים הם כל כך חסכוניים, כך שהם התחזית לקצור חסכונות של 700 מיליארד דולר עבור הכלכלה העסקית האמריקאית.

חשבו על זה ככה: אם יש לכם משרד פיזי, יש לכם מספר יוצאות רגילות שעליכם להפריש. דברים כמו:

 • שטרות שכר דירה ושירותים, שיכולים להוסיף סכום לא מבוטל
 • ציוד משרדי ושמירת הכל מלא
 • ניקיון ואחזקת המקום

עם משרד וירטואלי אתה לא צריך לדאוג לאף אחד מהדברים האלה. שכר הדירה כמעט אינו דומה למשרד פיזי מכיוון שאינך תופס מקום פיזי, ויש אפס עלויות ניקיון מכיוון ובכן, אין מה לנקות.

עדיין תצטרך לשלם עבור ציוד משרדי, אך לא תצטרך לספק שולחנות עבודה, כסאות וציוד משרדי רגיל אחר לעובדים וקבלנים..

דרך בטוחה להסתיר את כתובת הבית שלך

משרד וירטואלי חוסך ממך את הצורך לחשוף את כתובת הבית שלך ללקוחות שלך. גם אם אינך זקוק לדואר או חבילות שנמסרו, העסק שלך עדיין יזדקק לכתובת.

לדוגמה, אם אתה מתכנן לבצע קמפיינים שיווקיים בדוא”ל כעסק (שאתה צריך), יהיה עליך להיות כתובת אמיתית למסור למערכת CRM שלך.

על פי החוק, אינך יכול לשלוח דוא”ל מבלי לספק כתובת עסק לגיטימית. עם משרד וירטואלי, יש לך כתובת בטוחה להציב את מסעות הפרסום שלך לשיווק בדוא”ל וזה אומר שאתה לא צריך לוותר על פרטיותך על ידי פרסום כתובת הבית שלך בפומבי.

אמון & אמינות

ישנם מאות עסקים חדשים שצצים בכל יום ויום ולא כולם חוקיים.

למעשה, הצרכנים הולכים ונזהרים מעסקים לא אמינים ככל שהם הופכים למשתתפים פעילים יותר בתהליך השיווק. הם כבר לא סומכים על מישהו שמנסה למכור להם משהו, ובמקום זאת מחפשים עסקים אותנטיים שהם יכולים להתייחס אליהם, שהם מכירים ושהם סומכים עליהם.

עם כתובת מקצועית דרך משרד וירטואלי, אתה מראה לצרכנים שאתה העסקה האמיתית, משפר את אמינותך, ולכן את גורם האמון.

קח רגע לחשוב על זה מנקודת המבט האחרת. האם יש סיכוי גבוה יותר לקנות מחברה ש:

 • יש מקום מקוון, אך אין כתובת או מספר טלפון למצוא
 • יש חלל מקוון וכתובת ומספר טלפון מקצועיים למראה

האפשרות האחרונה מושכת יותר, צודקת?

ויש לכך סיבה.

דיברתי עם חברה לפני כמה ימים שחיפש מתקן לתקן את שער הגינה שלה. היא גלשה מאות אתרים שניסו למצוא את האדם הנכון, אך כיבתה על ידי א הרבה מהאפשרויות מכיוון שהיה להם רק מספר טלפון סלולרי ולא כתובת.

האדם שהיא בחרה בסוף? ובכן, היה להם מספר קווי ו כתובת לגיטימית, כך שהיא הרגישה בטוחה בידיעה שאם משהו ישבש, היא תוכל למעקב בלי שום בעיות.

רושם מקצועי

קשר עם אמון ואמינות, בעל כתובת משרדית וירטואלית מעניק לעסק שלך את התדמית המקצועית החשובה ביותר.

כמו התרחיש ששיתפתי למעלה, אנשים אוהבים ליצור מצבים קונקרטיים בראש שלהם ששומרים עליהם. כשאתה מציג כתובת לגיטימית שהעולם יכול לראות, אתה בעצם אומר שאתה פחית תסמכו עליכם מכיוון ששמתם זמן, מאמץ וכסף בכדי להשיג לעצמכם משרד וסביבת עבודה.

בחר את המיקום שלך

עם הרבה ספקי משרדים וירטואליים (נדבר עליהם עוד רגע) אתה יכול להגדיר את הכתובת שלך בכל מקום שתרצה. משמעות הדבר היא שאם אתה ממקד לדמוגרפיה מסוימת במיקום ספציפי, אתה יכול למקם את העסק שלך איתם שם (ובכן, לפחות, לפחות).

שקול את זה: אם אתה מחפש חברה שתבצע עבורך שירותי עיצוב אתרים, יש סיכוי גבוה יותר שתבחר חברה שנמצאת בקרבתך או חברה שנמצאת בצד השני של העולם?

טיפ מהיר: בחר משרד וירטואלי שנמצא במרחק נגיעה, כך שתוכל בקלות לאסוף כל דואר שיימסר לשם.

כבני אדם, אנו משתוקקים לקשרים עם אנשים אחרים, ודרך אחת קלה ליצור את החיבור היא פשוט להיות באותה הסביבה. אנו מייד מרגישים מחוברים לאנשים ולעסקים שאנו קרובים אליהם יותר, מכיוון שאנו יכולים להתייחס אליהם ביתר קלות ואנחנו מרגישים יותר דומים אליהם לחברות ולאנשים שנמצאים רחוק יותר.

הצטרף למהפכה

סקר קהילה אמריקני מצא כי 3% מכוח העבודה האמריקני (שהיה אז בערך 3.2 מיליון עובדים) עבדו ממשרד וירטואלי. וזה צפוי לעלות.

אלפי חברות נמצאות בתהליך שיפוץ שטחי המשרדים שלהן בכדי להכיל כוח אדם שנמצא מחוץ לשולחן העבודה ברוב הזמן. בעידן זה המחובר דיגיטלית, בעל תפקיד במשרד וירטואלי פירושו שאתה יכול להעסיק כישרונות מכל העולם, ולהתעדכן בטרנד העבודה המרוחק הנוכחי..

כשאין לך משרד פיזי לקחת בחשבון, אתה חופשי להעסיק אנשים עם הכישורים הטובים ביותר מכל מקום בעולם כי ברור שהם לא צריכים להיות במרחק נסיעה מהעבודה.

עם זאת, להרבה משרדים וירטואליים יש חללים משותפים לעבודה או חללים משרדים משותפים שבהם, אם אתה צריך, אתה יכול לאסוף עובדים ולקוחות במצב משרדי פיזי..

כיצד להגדיר כתובת למשלוח וירטואלית

כעת, כשאתם יודעים מהו משרד וירטואלי ומדוע מועיל שיהיה לו משרד, בואו ונעבור לתהליך כיצד תוכלו להגדיר משרד כזה בפועל.

ישנם 5 שלבים לקבלת הגדרת כתובת דואר וירטואלית לעסק שלך:

 • שלב 1: מצא פיתרון משרדי וירטואלי
 • שלב 2: בחר מיקום פיזי עבור כתובת הדואר שלך
 • שלב 3: בחר & התאם אישית את השירותים שאתה צריך
 • שלב 4: רכוש את השירות
 • שלב 5: מלא את טופס הדואר האמריקאי שלך 1583

אנו נעסוק בפרטים אלה יותר:

שלב 1. מצא פתרון של Office Virtual

השלב הראשון הוא למצוא פיתרון משרדי וירטואלי. כדאי לחנות בחנות כדי לראות אילו מהן מתאימות לתקציב שלך ואילו שירותים מציעים שירותים שאתה צריך – חלקם עשויים להגיע עם מספר טלפון, למשל ואילו אחרים לא. כמו כן, הקפד לבדוק את המדריך שלנו כיצד להשיג מספר טלפון עסקי וירטואלי.

דברים אחרים שתרצו להיזהר מהם הם:

 • שירותי מענה טלפוניים נוספים
 • פקידי קבלה חי וירטואליים
 • היכולת לגשת לחדרי ישיבות לפגישות לקוחות
 • שולחנות עבודה וחללי משרדים להשכרה על בסיס זמן ומקום אם אתה זקוק מדי פעם למשרד פיזי
 • המיקום, שאמור להיות איפה שאתה יכול בקלות לאסוף או לשלוח את הדואר שלך

כאמור לעיל, אנו ממליצים להשתמש בדווינסי, המציע גם תכונות עסקיות מרכזיות כמו פקידי קבלה חיים, חדרי ישיבות, ואפילו חללי שיתוף פעולה..

שלב 2. בחר מיקום

בשלב הבא ברצונך לבחור את מיקום המשרד הווירטואלי שלך. בקר בדוינסי, לחץ על “מצא משרד” וחפש מיקום שאתה רוצה.

בחר מיקום עבור המשרד הווירטואלי שלך

עם דווינסי, אתה יכול פשוט להקליד את העיר או העיירה שלך והיא תחזיר רשימת תוצאות של משרדים וירטואליים באזור זה. נגיד שרצינו את שיקגו, אילינוי. נוכל אפילו לקבל כתובת עסקית במגדל וויליס!

בחר כתובת משרד

שלב 3. בחר את השירותים שאתה צריך

כשבחרת את המיקום שלך, הגיע הזמן להתאים אישית את בחירת השירותים שלך כך שתתאים לך ולעסק שלך.

הרבה שירותים יגיעו כחלק מהחבילה עם המשרד הווירטואלי שלך, אך עבור רבות מהאפשרויות ב- Davinci תוכל להוסיף שירותים נוספים למנוי שלך בכדי להפיק את המרב ממנה..

תוספות של Office Virtual

לדוגמה, משרד וירטואלי זה בשיקגו מאפשר לך להוסיף דברים כמו מעבר חללי ישיבות, העברת דואר שבועי וחלל שולחן פיזי למשך זמן מסוים בכל חודש..

אתה תמיד יכול לשדרג את המנוי שלך בהמשך הדרך להוסיף דברים שאתה מגלה שאתה צריך במהלך הדרך, במיוחד ככל שהעסק שלך גדל.

שלב 4. בדוק את המנוי שלך & קנה

לאחר שהוספת את השירותים הדרושים לך, פשוט לחץ כדי לאשר את ההזמנה ולבצע את הרכישה. דווינסי, כמו רוב פתרונות המשרד הווירטואליים האחרים, גובה תשלום חד-פעמי של הגדרה שתשלם באופן מיידי בעת הגדרת שטח המשרד הווירטואלי שלך..

שלב 5. קבל את טופס הדואר האמריקאי שלך 1583

כתובות דיוור למשרד הווירטואלי מחייבות טופס דואר אמריקאי של 1583 המאשר לסוכני קבלת דואר מסחרי לקבל דואר בשמך. משמעות הדבר שתצטרך נוטריון. דייווינסי מספק נוטריון מקוון בחינם אותו תוכלו להגדיר ולקבל באמצעות סקייפ בקלות.

תהנה מהמשרד הווירטואלי שלך!

זהו זה! זה באמת פשוט להקים משרד וירטואלי אם אתה יודע בדיוק מה אתה צריך ממנו ואיפה אתה רוצה שהוא יהיה ממוקם.

סיכום

שטח משרדי וירטואלי הוא הפיתרון המושלם לעסקים שאינם זקוקים לחלל משרדי פיזי. לא רק שהם נותנים לך כתובת מקצועית ומספר טלפון למראה המוסיפים אותנטיות לעסק שלך, אלא שהם מגיעים לרוב עם מגוון של תכונות נוספות המאפשרות לך לנהל את העסק שלך בקלות ובהצלחה מבלי שתצטרך לשלם את הסיכויים עבור משרד..

במהלך השנים הבאות, צפו לראות תנופה בעולם העובד כמעט, בו יותר ויותר משרדים עוברים לאינטרנט כדי לאפשר יותר מקום לעבודה מרחוק ולחסוך בעלויות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me