כיצד להטביע סרטון רקע של גיבור בדף הבית שלך

למד כיצד להשתמש ברקע וידאו בקטע הגיבורים באתר שלך & מדוע זה יכול להגדיל מאוד את שיעורי ההמרות עבור העסק שלך.

כיצד להטביע רקע וידאו של גיבור

זה לא סוד שסרטונים יעילים להפליא לקידום מעורבות הקהל באינטרנט. אנשים מגיבים וזוכרים חזותיים בקצב גבוה יותר מאשר כשמוצג אותו מידע באמצעות מילים. המוח שלנו פשוט מעבד תמונות מהר יותר – שלא לדבר על החוויה של צפייה בסרטון היא מהנה, מרגשת, ולמען האמת, ממכרת. קהלים חולקים רעב שאינו יודע שובע לצריכת תוכן וידאו, וזו הסיבה שתחזיתו היא תוך שנתיים 80% מכלל התעבורה באינטרנט יהיה קשור לסרטון!

עיצוב אתרים מודרני רואה דחיפה עצומה לקראת החלפת תמונות סטילס באמצעות חזותיים דינמיים יותר.

לחץ לציוץ

זה לא רק מילים שחוות טיהור נהדר. עיצוב אתרים מודרני רואה דחיפה עצומה לקראת החלפת תמונות סטילס באמצעות חזותיים דינמיים יותר. חלפו הימים שבהם דפי אינטרנט סטטיים של טקסט ותמונות הספיקו כדי לספק את מעורבות המשתמשים. הווידיאו נמצא במקום זה – ועכשיו הגיע הזמן לשאול את עצמך אם ניתן להמשיך ולהתעלם מהיעדרו באתר שלך.

אולי הסיבה העיקרית לכך שטרם חיבקת את הפורמט היא בגלל המורכבות הטכנית הנתפסת שלה. אמנם יתכן ויש צורך בכמה אופטימיזציות מקדימות כדי להעלות סרטונים לאתר האינטרנט שלך, אך התהליך הופך להיות קל למדי בשנים האחרונות באמצעות תוספים שונים ו- HTML5.

לקבלת עזרה בהבנת ההטמעה של סרטונים באתר האינטרנט שלך, מדריך זה כאן כדי להראות לך את מה שאתה צריך לדעת בכדי ליצור חוויה חזותית משכנעת שמשתמשים לא ישכחו בקרוב.

סרטון הרקע “הגיבור”

כאשר אנו מדברים על הטמעת סרטונים באתר האינטרנט שלך, איננו מדברים רק על סוג וידאו כלשהו המוצב במקום מקרי כלשהו. מאמר זה עוסק באופן ספציפי בשימוש במגמה פופולרית ויעילה בעיצוב אתרים הנקרא סרטון רקע לגיבור.

להלן דוגמא:

דוגמה לתנועה ולהרפתקה שרקע וידאו יכול להשיגלהלן דוגמה טובה באמצעות סרטון רקע של גיבור. כפי שניתן לראות, הסרטון מספק תחושה של תנועה והרפתקאות לכך חנות אופניים שתמונות עדיין לא הצליחו להשיג.

הזכרנו בעבר את המושג שימוש בתמונות גיבור בסעיף “מעל הקפל“בדף האינטרנט שלך. עבור הבלתי מבוקשים, דימוי גיבור (או נקרא לפעמים באנר) הוא לעתים קרובות הדבר הראשון שאנשים רואים כשהם מגיעים לאתר שלכם, שם התוכן החשוב ביותר שלו מוצג בצורה תמציתית ומדהימה מבחינה ויזואלית. קטע ראשוני זה ממלא בדרך כלל את רוחב וגובה המסך כולו בתמונת רקע מלוטשת, ומשאיר הרבה מקום פתוח סביב לחצן קריאה או קישור קריטי לפעולה..

אותו מושג חל כאן, למעט שברור שכעת אנו מחליפים את תמונת הרקע בסרטון. זה אולי נראה בהתחלה כמו שינוי לא מבוטל יחסית: אוקיי, פעם היה לנו תמונה של אדם שרוכב על אופניים, אבל עכשיו יש לנו סרטון של האופניים בפעולה ונלקח לסיבוב – וופ גדול, נכון?

צפייה ברגע פשוט בתנועה יכולה ליצור השפעה אדירה על האופן בו המשתמשים יתפסו ויתקשרו עם המותג שלך.

לחץ לציוץ

ובכן, מסתבר שצפייה ברגע פשוט בתנועה יכולה ליצור השפעה אדירה על האופן בו המשתמשים יתפסו ויצרו קשר עם המותג שלך. סרטונים מעוררים רגש ופעולה מהר יותר מכל מדיום אחר. אם המרה היא המטרה העיקרית שלך, סרטון רקע יכול להיות הרוטב הסודי לאתר מצליח.

מדוע להשתמש בסרטון רקע?

יש עדויות מכריעות שממחישות עד כמה סרטונים חזקים יכולים להיות לעסק. הנה כמה נתונים סטטיסטיים מפתים משותף על ידי פורבס זה אמור לשמש כמוטיבציה:

  • הטמעת סרטון רקע של גיבור בדף הנחיתה שלך יכולה להגדיל את שיעורי ההמרות ב- 80%
  • סרטוני מוצר עוזרים להשפיע על 90% מהלקוחות בעת קבלת החלטת רכישה
  • 64% מהלקוחות נוטים יותר לקנות מוצר באופן מקוון לאחר שצפו בסרטון בנושא.
  • מומחה השיווק הדיגיטלי ג’יימס מקוויוי מעריך זאת שווה דקה אחת של תוכן וידאו בערך 1.8 מיליון מילים.

דוגמה לסרטון רקע של גיבורהאם אתה מעדיף לראות את פארקים לאומיים, או שאתה מעדיף ניסיון אותם?

אז עכשיו, לאחר שבדקנו מדוע תוכן וידאו כה חשוב, בואו נראה סוף סוף כיצד להעלות את הדברים הנוראים האלה באתר שלכם!

הטמעת סרטוני רקע באתר שלך

נכון שיש הרבה פורמטים של קבצים לבחירה, רמות שונות של תמיכה בדפדפנים ושיטות שונות להטמעת סרטונים בדף אינטרנט – אבל אני הולך לפשט את זה ככל האפשר ופשוט לספר לכם רק את המידע הרלוונטי ביותר , צעד אחר צעד, כדי להשיג תאימות מירבית לכל המשתמשים האפשריים.

אירוח עצמי של הווידיאו שלך נגד שימוש בשירות אירוח

הדבר הראשון שתצטרך לקבוע הוא היכן יימצאו קובצי הווידיאו בפועל: בשרת של האתר שלך (או במילים אחרות, חשבון אירוח אתרים משלך) או בפלטפורמת אירוח וידיאו כמו YouTube או Vimeo.

כמה היתרונות של אירוח עצמי כולל חופש גדול יותר עם הטמעתו, יישום קל יותר בהפיכת המסך המלא למסך הווידיאו ושליטה רבה יותר בהגנה על הווידאו שמאחורי פורטל מונטיזציה (שכירתו של מפתח אחורי מיומן מיומן לצורך זה).

כמה היתרונות של פלטפורמות הווידיאו כוללים הטמעה קלה יותר, שימוש בשרתים מהירים ברמה העולמית (שמקל על רוחב הפס בשרת משלכם) המותאמים במיוחד לקבצי וידאו ויכולת שיתוף נרחבת יותר..

בדרך כלל, לסרטוני וידאו כלליים באתר אני ממליץ על קלות השימוש בפלטפורמת וידאו לשרת התוכן שלך, במיוחד אם האתר שלך נמצא בתוכנית אירוח משותפת. עם זאת, הפרטים של סרטון גיבור רקע דורשים הגדרות מסוימות שמשתמשות טוב יותר לאירוח עצמי. יתכן שיש לך את הסיבות שלך לשימוש בשתי השיטות, לכן אני אתן הוראות לשניהם.

שיטה 1: אירוח עצמי

ראשית, הסרטון צריך להתקיים בשרת שלך. נדבר קצת על סוג קובץ הווידאו שאתה צריך – אך לעת עתה, ממש כמו הוספת תמונות, תצטרך להשתמש בקובץ תוכנית FTP כדי להעלות את קובץ הווידיאו שלך לשרת.

כעת נכניס את הקוד הנכון לדף האינטרנט שלך כדי לשרת את הקסם. HTML5 מאפשר שימוש ב- תג, שמחליף למרבה המזל את Flash כפורמט האינטרנט המועדף לסרטונים. להלן מה שאנחנו צריכים כדי ליצור סרטון רקע מתאים למסך מלא:

HTML

בחר קוד

CSS

וידאו # bgvideo {
מיקום: קבוע;
למעלה: 50%;
שמאל: 50%;
רוחב דקה: 100%;
גובה דקה: 100%;
רוחב: אוטומטי;
גובה: אוטומטי;
z-index: -100;
-ms-transform: translateX (-50%) translateY (-50%);
-moz-transform: translateX (-50%) translateY (-50%);
-webkit-transform: translateX (-50%) translateY (-50%);
טרנספורמציה: translateX (-50%) translateY (-50%);
רקע: url (placeholder.jpg) ללא חזרה;
גודל רקע: כיסוי;
} בחר קוד

קורה כאן לא מעט, אז בואו נסתכל מה המשמעות של ההגדרות הללו.

משחק קו

זה שומר על הווידאו בתוך הדפדפן ולצד התוכן שלך, שחשוב למניעת הצגת מסך מלא באמת במקום בו כל המסך שלך תפוס על ידי הווידיאו ותו לא.

הפעלה אוטומטית

קרוב לוודאי שתרצה שסרטון הרקע של הגיבור יופעל מייד לאחר טעינת העמוד, ללא צורך בלחיצת כפתור “הפעל”. עם זאת, יש כמה בעיות למשתמשים ניידים, עליהם אדבר בהמשך.

מושתק

אלא אם הסרטון שלך מכיל מידע חיוני במסלול השמע שלו, עדיף להשתיק את סרטון הרקע שלך. לאנשים יש סלידה קיצונית מלהתקבל בשמע בלתי צפוי בזמן הגלישה באינטרנט, ולכן עדיף לכבות את הצליל מאשר לכבות את המשתמשים שלך.

לולאה

הבחירה בהפעלת הסרטון שלך יש לחזור על כל מקרה לגופו. אם אתה רוצה תחושת סופיות שבה הסרטון מסתיים בקריאה ברורה לפעולה ללא הסחת דעת, אז יהיה הגיוני להשאיר את התפאורה הזו בחוץ.

פוסטר

אספקת קובץ תמונה כאן תפעל כמציין מיקום עד שהסרטון יסתיים בטעינה ויופעל. על פי שיקול דעתך מה יהיה המתאים ביותר להציג, בין אם זה עדיין מהמסגרת הראשונה של הסרטון, או משהו כמו לוגו או באנר.

שלנו CSS הגדרות בעצם מורות לדפדפן למתוח את הווידיאו על פני הדף. הערה כאן הוא רקע כללי הגדרה באמצעות אותו פוסטר תמונה; זה פועל כמפלה חזותית למקרה שדפדפן עתיק לא מכיר את ה- תכונה.

אם אתה מתכוון להציג טקסט או לחצן קריאה לפעולה מעל לסרטון הרקע, תוכל להוסיף אותם כרגיל בתוך div.

שיטה 2: YouTube או Vimeo

שימוש בשיטה זו ימנע מקבצי הווידיאו מהאתר שלך, במקום בו הם חיים על שרתים ייעודיים המתמחים בתכני וידאו. בהנחה שהעלית כבר את הסרטון שלך, תצטרך כעת את הסרטון קישור הטמע. ביוטיוב זה נמצא על ידי לחיצה על לחצן “שתף” בדף הסרטון ואז לחיצה על “הטמע”. עבור Vimeo תלחץ באופן דומה על “שתף” ואז תעתיק את קישור ההטבעה שמוצג בחלון הקופץ.

טיפ מהיר: בעת השימוש בכפתור “שיתוף”, YouTube ו- Vimeo יספקו גם אפשרויות להגדרות כמו הפעלה אוטומטית, לולאה והצגה / הסתרה של פקדי נגן. וודא שלא תפספס את אלה כדי להתאים בקלות את אופן הצגת הווידאו שלך. Vimeo עשוי גם לדרוש הגדרות נוספות כדי שזה יעבוד כמו שצריך כסרטון רקע.

אתה יכול לשים לב שקישורי הטמעה אלה כלולים ב- iframe תגית, שמתנהגת קצת אחרת מאלמנט ה- HTML5 שלנו. על מנת שהסרטונים האלו יעבדו כרקע במסך מלא נצטרך לעשות מעט לצבוט עם הסימון שלנו. תודה לשיטה מאת רישאבה אגרוואל, יש דרך קלה לעקיפת הבעיה בכדי לגרום לזה לקרות:

HTML

בחר קוד

CSS

.videoContainer {
עמדה: מוחלט;
רוחב: 100%;
גובה: 100%;
למעלה: 0;
משמאל: 0;
בתחתית: 0;
מימין: 0;
תצוגה: flex;
כיוון flex: עמודה;
justify-content: מרכז;
יישור פריטים: מרכז;
}
#hero {
מיקום: קרוב משפחה;
}
iframe {
/* אופציונאלי */
רוחב: 100%;
גובה: 100%;
} בחר קוד

העלאת ה- YouTube או Vimeo שלך אמורה כעת להתנהג כסרטון רקע פונקציונלי שמאחורי תוכן הגיבור שלך.

באמצעות וורדפרס

אם אתה משתמש בוורדפרס, ישנם א מגוון תוספים לרקע וידאו שיכולים לבצע את המשימה לעיל מבלי לדאוג לקוד. עם זאת, מרבית אלה הם תוספים פרימיום שאולי תצטרך לרכוש.

טיפים ושיטות עבודה מומלצות להטמעת סרטונים

כעת, לאחר שהסרטון שלך פועל בהצלחה ופועל, בואו נחפור מעט יותר במורכבות האופטימיזציה, גודל הקובץ והבטחת שסרטון הרקע הגיבור שלכם נראה ופועל במיטבו.

הבנת סוג הקובץ

אמרתי בעבר שיש הרבה אפשרויות בסוגי קבצי הווידאו הזמינים, חלקן הפופולריות ביותר הן mp4, אוג, ו webm. הדפדפנים המודרניים מקבלים באופן כמעט אוניברסלי mp4 בתור הפורמט הרווח, כך שלפחות זה זהו סוג הקובץ שתצטרך לכלול. עם זאת, בדרך כלל כדאי להבטיח שכל המשתמשים יקבלו חוויה דומה, גם אם הם נמצאים בתוכנה מיושנת; במקרה כזה, הסימון שלך ייראה דומה לזה:

בחר קוד

טיפ מהיר: הכנס את פורמט הקובץ המועדף עליך אחרון ברשימת המקורות. זה מה שהדפדפן יקרא אחרון, ואם מכשיר המשתמש תומך בו, הוא זה שיטען.

טכניקה נוספת שיש לקחת בחשבון היא מה Codec וידאו לשימוש, שהוא בעצם אופן הדחיסה של הקובץ ואז מתפרש על ידי נגן המדיה של הדפדפן. הקודק העיקרי שעליך לדאוג אליו הוא H.264, וזה מה שרוב הדפדפנים מקבלים ואילו אתרים כמו YouTube ו- Vimeo תומכים.

אם כל זה נשמע כמו ז’רגון מבלבל, אל תדאג. רוב הסיכויים שהווידיאו שלך כבר נמצא ברצוי mp4 / H.264 פורמט. זה בדרך כלל סוג הקובץ שאתה מקבל בעת ההורדה מאתר וידאו במלאי. אם עליך להמיר סוג קובץ אחר ל- mp4, תצטרך תוכנה נוספת לשם כך. Adobe Premiere Pro הוא הסטנדרט בתעשייה לעבודה עם סרטונים, אך זה מובן מעבר לכל אמצעי מרבית העמים. למרבה המזל יש תוכנית חינמית למחשבי Mac ומכונה בלם יד זה אמור להשיג בדיוק את מה שאתה צריך.

דוגמה לסרטון רקע גיבור עם שמעקבר קדוש של סמוקאווה-ג’ינג’ה יוצר חוויה יפה ומרגיעה עם וידיאו (ואודיו – אבל תראה מדוע במקרה זה זה מקובל). שימו לב לשילוב החכם של הווידיאו עם תפריט הניווט שלהם.

מיטוב קובץ הווידיאו שלך

כנראה שזה לא רעיון טוב לצלם את הסרטון שלך כפי שהוא כרגע ולהעלות אותו היישר לאתר שלך. קבצי וידאו יכולים להיות גדולים – אפילו קליפים של 30 שניות אם הם בעלי הגדרה גבוהה או גבוהה במיוחד. זכור שהמשתמשים שלך צריכים להוריד קבצים אלה לדפדפן שלהם לפני שהם מנגנים, והמתנה לטעינת וידאו של 50 מגה-בייט אינה מועילה לחוויית משתמש נהדרת..

יהיה עליך לצבוט את הסרטונים שלך פתרון הבעיה, קצב סיביות, ו אורך על מנת לחדד לגודל קובץ אופטימלי. בדוק את זה שימושי להנחות לעיון מהיר כיצד להכין סרטונים לאינטרנט.

אז כמה גדול גדול מדי? זה בדרך כלל נחשב ככה 5 מגה בייט הוא הגודל המקסימלי לסרטון רקע, עם גדלי קבצים פחות מ -1 מגה להיות האידיאל. זה יכול להיות די מסובך להשיג כדי ליצור איזון בין איכות לגודל. בתור התחלה, שמור על רזולוציה בסביבות 720p או פחות לתערובת טובה של בהירות וכלכלה. סרטון 4K חד יכול להיראות מדהים, אך קחו בחשבון שרוב האנשים גולשים באינטרנט על מסכים פחות מ- 15 ″, כך שהרזולוציה שנוספה תהיה פשוט מיותרת.

מבחינת האורך, זמן ריצה אידיאלי יהיה איפשהו בין 10–30 שניות. אם הוא קצר מדי, הסרטון שלך יכול להרגיש טריוויאלי, או אם הוא לולאה, חוזר מדי. סרטון ארוך מדי עלול לאבד את תשומת ליבם של המשתמשים ולגדול את גודל הקובץ.

קצב הסיביות משפיע משמעותית על גודל הקובץ, וכנראה שזה מה שתקדישו את מירב המאמצים לצבוט. מציאת המספר האידיאלי לסרטון הווידיאו שלך הוא תהליך שהוא מעבר לתחום של מאמר זה, אך YouTube ו- Vimeo מספקים הנחיות לגבי מיטוב קבצים. כאן ו כאן בהתאמה שאמורה לסייע לך בכיוון הנכון.

הסרת השמע

כפי שהוצע קודם, השתקת סרטון הרקע שלך היא התרגול המועדף על UX. אם באמת אין שום סיבה להשמיע קול, תוכלו למעשה ללכת רחוק יותר מאשר להשתיק את הווידיאו ולהסיר את רצועת האודיו לחלוטין מהקובץ. פעולה זו תקטין מאוד את גודל הקובץ על ידי היפטרות של נתונים מיותרים. זה מתורגם לרוחב פס פחות בשרת שלך ולטעינה מהירה יותר למשתמשים שלך. בלם יד היא אפשרות טובה להסרה קלה של רצועות שמע מקבצים.

הפעלה אוטומטית והתקנים ניידים

הזכרתי שיש אזהרה קטנה עם השימוש בהגדרת הפעלה אוטומטית למשתמשים ניידים. כאמצעי אבטחה כדי למנוע שימוש בנתונים לא רצויים, טלפונים ניידים רבים יסרבו להפעיל באופן אוטומטי סרטונים ברשת. המשמעות היא שכפתור הפעלה מוטבע כשכבת-על על גבי סרטון הרקע שלך. למרות שמדובר במטרד קל, הרגיזה האמיתית היא שכיסוי שכזה עשוי לכסות כל קישורים או תוכן שהצבתם בקטע הגיבורים שלכם. דו!

נראה כי הגרסאות האחרונות של iOS תומכות כעת בתכונה של ההפעלה האוטומטית, אך טלפונים אנדרואיד רבים ומערכות הפעלה אחרות בנייד עדיין ממוקמות. למרות שעקיפולי JavaScript מורכבים ופריצות לדפדפנים עשויים לפתור בעיה זו, האמינות שלהם אינה עקבית ואינה מומלצת לחלוטין. הפיתרון הטוב ביותר לחוויית משתמש עקבית ביותר עשוי להיות שימוש בשאילתת מדיה כדי להסיר את הווידאו לחלוטין במכשירים ניידים ולהחליף אותו בתמונת מציין המיקום שלך. לשם כך, הכניסו את זה לקובץ CSS:

מסך @ media ו- (רוחב מקסימלי של המכשיר: 768 פיקסלים) {
#hero {
רקע: url (placeholder.jpg) ללא חזרה;
גודל רקע: כיסוי;
}
#bgvideo {
אל תציג דבר;
}
} בחר קוד

טקסט ניגודי & וידאו

לקבלת החוויה הוויזואלית הטובה ביותר, אתה רוצה לוודא שהטקסט שלך קריא ובולט מהסרטון שמאחוריו. שימוש בטקסט בהיר בסרטון כהה יותר או טקסט כהה בסרטון בהיר יותר יבטיח שהמשתמשים שלך לא יפספסו את התוכן החשוב או את הקריאה לפעולה של מדור הגיבורים שלך..

נסה להשתמש בסרטונים העוקבים אחר לוח צבעים מסוים – אפילו טוב יותר אם הצבעים האלה תואמים את המדריך לסגנון של המותג שלך. סרטון רקע עם יותר מדי צבעים עשוי להיראות לא במקום באתר שלך או שהוא מסיח את הדעת מדי מהטקסט שמעליו.

שיטה יעילה לשנות את הטון הויזואלי של הסרטון שלך היא להחיל שכבות-על ומסננים. ניתן לעשות זאת באמצעות תוכנת עריכה כמו Adobe Premiere, או אפילו באמצעות דפדפנים מודרניים באמצעות CSS פילטר תכונה. נסה להתנסות עם שכבות צבע, רוויה, טשטוש ואטימות כדי לכוונן את האסתטיקה של הסרטון שלך כך שהוא יתאים לסגנון המותג שלך ולא יסיח את הדעת מהטקסט.

דוגמה לרקע גיבור עם עריכה מעוררת ענייןה סוכנות FreshDesign משתמש בעריכה מעוררת כדי להעביר תמצית ואופי שמעניין לצפות בו לא משנה כמה פעמים הוא מתעכב. גם פילטר הצבעים מנוגד יפה לטקסט וללוגו.

היכן למצוא סרטונים לרקע שלך

עכשיו אתה מוכן להוסיף סרטון רקע יעיל ומותאם באופן מושלם לאתר שלך … למעט, עכשיו אתה צריך את הווידאו בפועל! אז איפה משיגים אחד כזה?

הפיתרון הקל והפחות יקר הוא לרכוש תוכן וידאו מאחד מאתרי צילומי המלאי הרבים שם. י.פ.י., Shutterstock, להמיס, Coverr ואפילו Vimeo תמלוגים חינם הם משאבים גדולים לרכישת צילומים באיכות מקצועית.

טיפ מהיר: מילת זהירות בעת גלישה בצילומי מלאי. אל תשתמש בו רק לשם השימוש בו. על סרטון וידאו להוסיף להודעת האתר שלך ולהרוויח את הסיבה שלו להתקיים. סרטי וידאו רבים של מניות נראים גנריים ובלתי מוגזמים, וטבעם המתאים לכל גודל עשוי לא לעשות דבר כדי לרומם או להבדיל את האתר שלך…

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תרצה לשכור סוכנות יוצרת או צלם עצמאי שיספק לך צילומים בהתאמה אישית אשר באמת יעסקו משתמשים במהות המוצר או המותג שלך. הייתי מציע לבצע חיפוש בגוגל אחר סוכנויות או חברות הפקה באזור המטרופולין הקרוב ביותר שלך ולהציץ בתיקים שלהם. קבל הצעה ואומדן מחירים מכמה הצעות שונות לשקלול האפשרויות שלך. זו תהיה האופציה היקרה ביותר ויכולה לעלות אלפי רק על רקע וידיאו יחיד.

אתרי פרילנסרים כמו עבודת יד או ש Fiverr עשוי להיות ידידותי יותר לתקציב, אבל זה קצת זבל על אילו ערכי ייצור או אחריות הם מספקים.

סיכום

כולם אוהבים סרטון טוב. נראה שאנחנו פראיירים עבורם – אנו צורכים אותם בגאווה בטלוויזיות, במחשבים, בטלפונים, בטאבלטים, בשולחן העבודה שלנו, בספות שלנו, במכוניות שלנו, בכל מקום ובכל מקום שאנחנו יכולים לצפות בהן.

נאמר כי 95% מהמידע באינטרנט הוא שפה כתובה. עם זאת, עם תחזיות וטרנדים עדכניים כפי שהם, חווית הגלישה באינטרנט שלנו עשויה להיות קשורה באופן גורף לווידיאו. זה הגיוני, בהתחשב בעובדה שהסרטונים היעילים בהרבה הם בפעולה מעוררת השראה מאשר מילים.

למרות שלא כל עסק או אתר אינטרנט זקוקים לסרטון רקע בכדי להעביר את המותג שלו, קיימת סבירות גבוהה כי אחד כזה יעזור לשלך. עכשיו כשאתה יודע להטמיע אחד באתר שלך, אני ממליץ לך לראות כמה רחוק סרטון רקע של גיבור ייקח את העסק שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me