כיצד לכתוב את פוסט הבלוג המושלם לעסק שלך

למד כיצד לכתוב את הפוסט הבלוג המושלם על ידי הבנת מרכיבי המפתח של הפוסט וניצול אפקטיבי & נוסחת כתיבה יעילה.


איך לכתוב פוסט בבלוג

כתיבת פוסטים בבלוגים לעסק שלך היא תהליך רב זמן שלוקח הרבה עבודה ומסירות. אני יודע שהיה לוקח לי ימים לעשות זאת. הייתי מבלה שעות בחקר נושא, מתלבטת על בחירות המילה שלי ואז מגישה בסופו של דבר מאמרים שלא הייתי מרוצה מהם לגמרי. וכשאתה כותב עבור עסק משלך, זה מלחיץ עוד יותר מכיוון שחובה לפרסם מאמר המשקף את האיכות שהעסק שלך מספק.

הבלוג שלך משקף את העסק שלך & חובה לפרסם תוכן איכותי לקוראים שלך.

לחץ לציוץ

בימינו אני יכול לדפוק מאמר בן 2000 מילים שנחקר ונבנה בקפידה תוך פחות מארבע שעות, והכל בלי לשבור זיעה.

מה השתנה? ניסיון. אני כותבת ובלוגרית עם וורדפרס באופן מקצועי כבר חמש שנים ובזמן זה פיתחתי נוסחה שעוזרת לי לחקור ולכתוב מהר יותר. אני כבר לא בוהה בסמן שעל המסך שלי, נכה בלוק הכותבים. אני יכול לצלול ישר לנושא שלי ופשוט לכתוב.

במאמר זה אדון בנוסחה שלי לכתיבת הפוסט בבלוג המושלם וכיצד לעשות זאת בצורה יעילה ויעילה. אז הנה זה.

9 מרכיבי מפתח של פוסט בבלוג

ראשית, חשוב להבין את תשעת האלמנטים המרכזיים שעל כל פוסט בבלוג להיות:

מרכיבי הפוסט הבלוגי המושלםתרשים של מרכיבי המפתח שכל פוסט בבלוג צריך להיות.

הערה מהירה: הכותרת המשנה היא אופציונלית ולא בהכרח נחוצה. זה משהו שתלוי בנושא / תבנית הבלוג שלך ובהעדפה שלך. אם אתה מחליט ליישם אחד, זה צריך להיות מעוצב כ כיתת HTML ולא א כותרת HTML.

להלן אדבר בהרחבה על התפקיד שעל כל אחד מהאלמנטים למלא.

1. פירור לחם

פירורי לחם עוזרים למאמצי SEO שלך ומשמשים גם ככלי ניווט חזותי לקוראים שלך. זה חובה וצריך להוסיף אותו לפוסט שלך (וגם בכל אתר האינטרנט שלך). אם אתה משתמש בוורדפרס, אני אישית מעדיף את הפורמט של “בית > בלוג > קטגוריית בלוגים > כותרת הודעה ”בפירור הלחם של פוסטים.

2. כותרת

ברשת, לרוב האנשים יש טווח קשב קצר מאוד – כך שהכותרת שלך היא הגורם הראשון שיעזור להם להחליט אם שווה לקרוא את הפוסט שלך או לא. הכותרת צריכה תמיד להיות מורכבת מ- תג HTML h1, השתמש במילות המפתח העיקריות שלך וכולל שפה פשוטה אך עוצמתית. יש הרבה משאבים פנטסטיים סביב אם אתה תקוע ומנסה לכתוב כותרות יעילות. אני ממליץ WordStream.

כתיבת כותרת לפוסט הבלוג המושלם שלך

3. מחבר & תאריך

ישנם עדיין בלוגים רבים ברשת שאינם מציגים מידע על המחבר או התאריך בפוסט. זה פשוט נוהג רע ותמיד צריך לגלות מי כתב את המאמר ומתי הוא נכתב.

4. מבוא

המבוא למאמר שלך הוא המרכיב השני בחשיבותך בפוסט שלך. עליו לסכם בקצרה את מה שעוסק בהודעה ולשכנע את הקורא שכדאי לקרוא את הפוסט עד הסוף. יש הרבה סגנונות מבוא שונים שאתה יכול לכתוב – סיפור סיפורים, הומור, שאילת שאלות או הצהרת עובדה. לא משנה את הגישה בה אתה הולך, זה אמור להיות משכנע עבור הקורא. אם נאבקת בכתיבת מבואות (יש כל כך הרבה מבואות איומות בחוץ!) אני ממליץ בחום להתחיל עם המידע הכי מעניין או מפתיע שלמדת בזמן שאתה חוקר את הנושא שלך..

5. תוכן עיקרי

זה גוף הפוסט שלך. דאג לכלול דברים שונים כמו רשימות בעזרת נקודות ו / או מספרים, חסימות, תמונות, קטעי וידאו וכותרות משנה שיעזרו לפרוס את הטקסט כדי להקל על הקריאה. הקוראים יבהירו מעל נתחי טקסט גדולים וככל הנראה יפסיקו לקרוא ולסגור את הלשונית.

6. כותרות משנה

כותרות משנה (טכנית כותרות HTML h2’s ל- h6) עוברות אחרי הכותרת (h1) ולא רק מקלות על הקוראים להבין טוב יותר את מבנה המאמר שלך, אלא גם מקלות על הקוראים לסרוק ולעכל את תוכן.

כותרות משנה הן מרכיב של פוסט בלוג מושלם

7. תמונות

האם אי פעם הוספת עיתון או מגזין שזה רק כל הטקסט? בדיוק. תמונות חיוניות בכדי למשוך את הקוראים לתוכן שלך ולספק הקשר מהיר למילים שלך. כלול תמיד כותרות – כמו כותרות וכותרות משנה, הכיתובים מספקים אלמנט נוסף שהקוראים יכולים לסרוק ולעכל במהירות תוך כדי גלילה במאמר שלך..

8. תמונה מוצגת

תמונה בהשתתפות שנבחרה היטב תשקף את הכתבה שלך ותספק נקודת תככים לקוראים כך שהם ירגישו נאלצים לקרוא את הפוסט שלך.

9. מסקנה

סיים תמיד פוסטים עם מסקנה המסכמת בקצרה על מה פוסט שלך. יתכן שתרצה לכלול משאבים להמשך קריאה.

האם ידעת? כותרות בין 12 ל -14 מילים אהובות לרוב בפייסבוק, ובכל זאת הכותרת בפוסט שלך צריכה להיות 60 תווים ומטה עבור מנועי חיפוש. צור כותרת חדשה / מתוקנת כשאתה משתף במדיה החברתית כדי לקבל יותר שיתופים.

כתיבת פוסט בבלוג

כיצד לכתוב את הפוסט שלך ביעילות & באופן יעיל

לכולם גישה שונה לכתיבה. יש אנשים שאוהבים פשוט להקליד ולראות מה קורה. אחרים, כמוני, מעדיפים מבנה.

אני אוהב שיש לי רעיון ברור במוחי – ועל הנייר / הערות – של מה שאני כותב לפני שאני מתחיל.

זה בדרך כלל התהליך שלי כולל:

1. יצירת רעיון

צרו רעיון לפוסט בבלוג שמהדהד את קהל היעד שלכם. הרעיונות שלך צריכים תמיד לכוון לפתור את בעיות הקוראים שלך. אני לא יכול להדגיש את זה מספיק. אם אתה כותב על נושא שלקהל שלך לא אכפת לו או שהוא כבר יודע את התשובה אליו, הוא לא יקרא אותו. פשוט כמו זה. נסה googling את הרעיון שלך ולבדוק מה המתחרים שלך פרסמו. אם אתה יכול לשפר את מה שהם כתבו, נהדר! אם לא, צץ ברעיון אחר.

2. חקר

למרות שכבר אמור להיות בקיא מאוד בנושא שאתה כותב עליו, חקור תמיד את הנושאים שלך היטב. המטרה בעת כתיבת הפוסט בבלוג המושלם היא להיות הסמכות בנושא זה. אחרת אין טעם לכתוב על זה. בדרך כלל אני פותח הרבה כרטיסיות ויוצר רשימה גדולה של קישורים, ומייחס כל מידע שאתה משתמש בו – לעולם אל תעתיק.

3. לחץ על כותרת ראויה

אני לא מדבר כאן על פיתיון קליקים. אני מדבר על כותרת שמיד תופסת את תשומת ליבו של הקורא ומעניינת אותם מספיק כדי להתחיל לקרוא. כותרות צריכות לתת מענה לנקודת כאב מרכזית עבור הקוראים שלך. וודא שאורך פחות מ -60 תווים וכולל את מילות המפתח החשובות ביותר שלך.

4. תכנון המבנה

צור מתווה רשימת נקודות עם הכותרת של הפוסט שלך. זה אמור לכלול את הכותרת, תמצית ההקדמה שלך וסיכום קצר של כל קטע בפוסט שלך. תכנון הפוסט שלך כך יעזור לך למלא את החסר ואת הבשר שלך.

טיפ מהיר: אני מגלה שתכנון איך אני רוצה לבנות את הפוסט שלי, ממש עד לכתיבת הכותרות, כותרות המשנה ונקודות הכדורים לכל כותרת, מקל עלי לפרוס את ההודעות שלי. לדוגמה, כבר כתבתי סיכום נקודת תבליט למסקנתי שאפוך למשפטים מלאים על הפוסט הזה. ארגון!

5. כתיבת המבוא

בשלב זה כבר כתבת כמה הערות לקראת ההקדמה שלך, אז מלא את הפרטים. השורה הראשונה צריכה לכלול את המידע החשוב ביותר בפוסט שלך. אם אתם נאבקים עם כתיבת מבואות, תבדקו המדריך הפנטסטי של CoSchedule לכתיבת מבואות שלא ניתן לעמוד בפניהם.

6. כתיבת הפוסט

השתמש במבנה שיצרת, מלא את החסר וכתוב את הפוסט שלך. כשאני נתקע בכתיבה, אני מוצא ששימוש בנקודות תבליטים כדי לפרט את המחשבות שלי עוזר לי להסדיר את מחשבותי כדי שאוכל להרחיב אותן למשפטים מלאים. אל תשכח לסיים את הפוסט שלך עם סיכום בלתי נשכח.

האם ידעת? ה אורך הפוסט האידיאלי בבלוג הוא בערך 2,100 מילים, אבל זה ישתנה בהתאם לנושא שלך.

טיפים נוספים לשכלול נוסף של פוסטים בבלוג שלך

לעתים קרובות, מילים בלבד אינן מספיקות. זה נכון במיוחד כשמדובר בכתיבה מקוונת.

להלן כמה טיפים כלליים לפרסום שכדאי לזכור.

1. פסקאות קצרות

יש סיבה לכך שפסקאות העיתון והמגזינים אורכות רק 1-2 משפטים – קל יותר לקרוא ולעיכול. באופן דומה, באופן מקוון עליכם להישאר עם משפטים קצרים. אחרת, התוכן שלך ייראה שמנמן והקוראים יתעייפו ויוותרו על הקריאה.

2. כוון ל -2,100 מילים

לפי Hubspot אורך הפוסט הבלוגי האידיאלי הוא בערך 2,100 מילים. בינתיים, בינוני אומר פוסטים שלוקח 7 דקות לקריאה משיגים את המעורבות והתשומת לב הרבה ביותר. מצאנו כי מרבית עשר תוצאות החיפוש המובילות בגוגל הן בין 2,032 ל- 2,416 מילים. אז הימנע מכתיבת פוסטים קצרים. ודא שכל פוסט בבלוג שאתה כותב מכסה את הנושא לעומק.

3. כלול מספרים & סטטיסטיקה

בכל הזדמנות אפשרית, גבה את מה שאתה כותב עם עובדות ומספרים (בדיוק כמו שעשיתי בסעיף האחרון בנושא אורך המילה). זה לא רק אינפורמטיבי עבור הקורא, אלא שהוא מוסיף אמינות וסמכות לעבודה שלך. ותקשר תמיד לנתונים ולמספרים שתכלול בפוסטים בבלוג שלך.

4. קישור פנימי

ככל שתוכל, קישור לפוסטים אחרים ולקריאה נוספת באתר שלך. לא רק שזה יעודד את הקוראים לחקור את התוכן שלך, אלא שזה אומר שאתה לא צריך להסביר רעיון מלא בכל פעם שאתה כותב עליו – פשוט קישור ועודד את הקוראים ללמוד עוד.

5. השתמש בתמונות איכותיות

תמונות חשובות לפוסט שלך ושימוש בתמונות רלוונטיות ועריכות היטב יגדיל את צפיות הפוסט שלך. הנתונים האנליטיים שלנו מראים שפוסטים עם יותר תמונות מקבלים יותר צפיות מאשר פוסטים עם תמונה אחת בלבד או ללא כלל. אז משוך אנשים לכתיבה שלך עם תמונות וגרפיקה באיכות גבוהה שמוסיפים ערך לפוסט. ואל תשכח למטב את התמונות שלך כך שהן נטענות במהירות.

6. עיצוב הטקסט שלך

היכן שמתאים, חלק את הטקסט שלך במילים מודגשות, נקודות תבליט, ציטוטים וסוגים אחרים של עיצוב. שימוש במגוון פורמטים שונים לכתיבתך יקל על הקריאה וההבנה במבט חטוף. נתחים גדולים או טקסט גדולים יהפכו את הקוראים מייד.

7. גופן קריא

השתמש בגופן טוב שקל לקרוא ותואם את המיתוג שלך. למותר לציין שעליך להימנע מגופנים מפוארים וכתב יד קלסי – להישאר עם טיפוגרפיה פשוטה.

סיכום

אז הנה, הנוסחה שלי לכתיבת פוסטים בבלוג.

כתיבת הפוסט בבלוג המושלם נוגעת לנוסחה & משתמש בזה.

לחץ לציוץ

אם הנוסחה הזו עובדת בשבילי, יתכן שהיא לא בהכרח תעבוד בשבילך. אז בפעם הבאה שתכתבו פוסט בבלוג, השתמשו באלמנטים במאמר זה שמהדהדים אתכם וצרו נוסחה משלכם. עם הזמן תפתח שיטה משלך לכתיבת פוסטים שמתאימה לך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map