כיצד להפסיק דואר זבל באמצעות מארח האינטרנט שלך

חינם & אפשרויות הלחימה בספאם בתשלום בדוא”ל להגנה על חשבונות הדוא”ל של מארח האינטרנט שלך מפני ספאם. חוסמי זבל פופולריים שמארח האינטרנט שלך עשוי להציע.


הפסק דואר זבל בדוא

נמאס לכם מכתבי דואר זבל בלתי נלאים למלא ברציפות את תיבת הדואר הנכנס? כבעל עסק קטן, הדבר האחרון שאתה צריך הוא לבזבז זמן מעבר באמצעות הדוא”ל שלך. לרוב אתרי העסקים הקטנים יש הגדרת דוא”ל דרך מארח האינטרנט הנוכחי שלהם. לרוע המזל, הגדרת מארח האינטרנט שלך כמטפל בדוא”ל נכנס יכולה לפתוח אותך לעולם של דואר זבל אלא אם כן תגדיר חוסם זבל. למארח האינטרנט הנוכחי שלך אמור להיות דבר כזה כבר במקום, אך לעיתים קרובות הוא לא מספיק טוב ותוכל לצפות לקבל, למחוק ולסנן הודעות דואר זבל ביד..

מה אני יכול לעשות?

שליחת הדוא”ל שלך מדומיין משלך נראית מקצועית יותר מלהגיע אליו מ- gmail.com או yahoo.com, לכן הגדרת מארח האינטרנט שלך לטפל בדוא”ל היא עדיין פרקטיקה עסקית טובה. עדיף שיהיה לך [email protected] מאשר [email protected] אבל איך אתה יכול לעצור את הספאם הלא רצוי הזה? בדוק תחילה עם מארח האינטרנט הנוכחי שלך. רוב מארחי האינטרנט מציעים שירותי חסימת ספאם של צד שלישי המובנים ישירות בלוח הבקרה שלך.

האם מארח האינטרנט שלך שותף לחוסם דואר זבל?

מארחים רבים ברשת משתפים פעולה עם שירות חסימת דואר זבל. לדוגמה, InMotion Hosting ו- Hub Hosting Hosting מציע ללקוחותיה את שניהם מקאפי (עם תמיכה מוגבלת) ו- Apache SpamAssassin, קוד פתוח (ופתרון חינמי) להגנה על דוא”ל דומיין. מומלץ לנסות קודם את SpamAssassin ולשחק עם התצורה לפני שתנסה את McAfee. עם זאת, היו לנו גם כמה אתרים הדורשים פיתרון פרימיום (כמו אפשרות McAfee) מכיוון ש- SpamAssassin לא חתך אותו.

מסנן דואר זבלמבט על לוח הבקרה של מרכז אירוח אתרים המציע SpamAssassin & מקאפי.

BlueHost הוא עוד מארח אתרים פופולרי ומשתמש בפתרון פרמיום ששולם SpamExperts כדי להילחם בספאם. SpamExperts נכנס לפני שהדוא”ל מסנן לשרת ונרכש על בסיס כל דומיין מלוח הבקרה. BlueHost מציעה גם ספאם פטיש וגם מתנקש זבל. שלהם מאמר עזרה בנושא חיסול דואר זבל יכול לעזור לך להחליט באילו משלושת הפתרונות לבחור. טיפ ממומחה לתמיכה טכנית ב- BlueHost הודיע ​​לנו כי SpamExperts הוא האמין והחזק ביותר מבין השלושה.

טיפ מהיר: מרבית מארחי האינטרנט יציעו הגנה מפני דואר זבל מסוג כלשהו הכלולה בחינם כמו גם שירות פרימיום של צד שלישי הזמין כתוסף.

אפשרויות בחינם להפסקת דואר זבל

להלן רשימה שימושית של אפשרויות סינון דואר זבל בחינם.

Apache SpamAssassin – מכיוון שמדובר בתוכנת קוד פתוח, כל אחד יכול להוריד ולהשתמש בה בחינם בהתאם לתנאי הרישוי המלווים את התוכנה. אתה יכול אפילו לשנות את זה אבל תצטרך להגיש את השינויים בחזרה לקהילת הקוד הפתוח. התקנה יכולה להיות מסובכת אם אינך מכיר כיצד עובדת תוכנת קוד פתוח, אך רוב מארחי האינטרנט עשו את כל העבודה בשבילך. תצטרך רק לאפשר זאת בהתאם להוראות חברת האירוח.

MXGuardDog – הוא ללא תשלום עדיין “בתשלום” על ידי הוספת קישור טקסט באתר האינטרנט שלך. זה לא ספציפי לפלטפורמה, כלומר זה יעבוד על מערכת הפעלה כלשהי. לא נדרשים שינויים בהגדרות הדוא”ל של הארגון שלך. MXGuardDog מחייב אותך להירשם באתר שלהם ואז לשנות את רשומות ה- MX של הדומיין שלך כדי להפנות את הדואר שלך לשרתים שלהם..

Xeams – תוכנה להורדה בחינם לשימוש מסחרי ולא מסחרי. זה זמין למערכות 32 ו- 64 סיביות של Windows ו- Linux וכן עבור Mac OSX, Solaris, HP-UX ו- AIX. אין הגבלה על מספר הדוא”ל, המשתמשים או הדומיינים. Xeams “משולם עבור” כשאתה מחליט לשלם עבור תמיכה בפרמיה, עליה הם ממליצים מאוד כעלייה בפריון עבור מנהלי מערכות. עזרה בתרחיש ההתקנה זמינה דרך תיעוד מקוון של Xeams. אם חלק מהתיעוד נראה מעט מעורפל, זכרו שיש להם קצת תמריץ לא לספר לכם את כל הפרטים כי הם היו מעדיפים שקניתם את חבילת התמיכה הפרמימית שלהם..

אפשרויות בתשלום להפסקת דואר זבל

יש המון אפשרויות בתשלום להפסקת דואר זבל. תצטרך להחליט אילו מהם יש תכונות שמתאימות לתקציב שלך. להלן כמה:

Heluna.com – החל מ -49 $ לשנה, התוכנית הבסיסית טובה לתחומים אישיים, אך חוסמת רק 90% מהספאם לעומת התוכנית הרגילה החוסמת 99%. ככל שהצרכים שלך יתרחבו או יתכווצו, תוכלו לשדרג או לשדרג לאחור לפי הצורך.

Barracuda.com – ככל הנראה, מוצר חומת הספאם של Barracuda גדול מדי עבור מרבית העסקים הקטנים. זהו מוצר שמתאים יותר לעסקים עם מרכזי נתונים וחומרה ייעודיים משלהם מאשר להתקנת האירוח המשותפת. ניתן לפרוס אותו כמכשיר או מכשיר וירטואלי, ובאמצעות Azure, AWS ו- vCloud Air. בהתאם לדגם שתרכוש, תשלם בין $ 699 ל- 89,999 $. עדכונים להשגת בקרת ספאם הדוקה יותר המבוססים על האיומים האחרונים עולים בין 699 $ ל- 2,799 $, תלוי בכמה שנות כיסוי עדכון שאתה רוכש. ואם הציוד נכשל, באפשרותך לרכוש תוכניות, בין שנה לחמש שנים, עבור חומרה תחליפית מיידית, ביום העסקים הבא. עלות החלפה מיידית נע בין 449 ל 1,799 $.

Mailroute.net – MailRoute Anti-Spam טוען ששיעור חיובי נמוך ביותר של שווא – רק 1 מתוך 250,000 הודעות דואר אלקטרוני יסומנו באופן שגוי כדואר זבל. השירות מעבד סינון דואר זבל מחוץ לרשת שלך, ומשחרר את השרתים שלך למשימות עסקיות. זהו שירות מנוהל לחלוטין, כך שתירשמו ותבצעו שינוי בהגדרות ה- DNS שלכם, ו- MailRoute ישתלט על הסינון. יש ניסוי של 15 יום שבסופו תשלם בין $ 29,99 למשתמש בשנה לשנה ל- $ 1.48 למשתמש בחודש בסולם הזזה תלוי במספר המשתמשים. כל דבר שמעל 500 משתמשים דורש הצעת מחיר מיוחדת.

שימוש בגוגל כדי להילחם בספאם שלך

יש חברות אירוח (כמו Bluehost, iPage, & GreenGeeks) הצטרפו לשותפות עם Google בכדי לספק שירותי דוא”ל באמצעות Gmail, אך כאשר הדומיין שלך הוא חלק מכתובת הדוא”ל שלך במקום @ gmail.com. בדוק תחילה עם המארח שלך כדי לראות אם זה זמין. אם כן, תוכלו לסמוך על שירותי סינון הספאם של גוגל ולא תצטרכו לעשות הרבה מעבר לכך. גוגל יעילה מאוד בהעלמת דוא”ל ספאם ומציעה כפתור “דווח על דואר זבל” המובנה בממשק Gmail. ואם אינך רוצה להשתמש בממשק Gmail, באפשרותך במקום זאת להגדיר את Microsoft Live Mail, Entourage, Outlook, Thunderbird או כל תוכנת דואר אחרת שתעדיף..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me