אינסטגרם לעסקים – האם אני באמת צריך להיות עם זה?

מה כל ההייפ עם אינסטגרם? למד מדוע העסק שלך זקוק לנוכחות אינסטגרם וכיצד אינסטגרם יכולה להועיל למותג שלך & הגדל את הנראות.


למה להשתמש באינסטגרם

רוב בעלי העסקים נאבקים למצוא סיבה להשתמש באינסטגרם. אולי אתה נופל בקטגוריית “אני לא יכול להבין על מה כל המהומה” או אולי אתה מבין לגמרי למה אתה צריך להשתמש באינסטגרם, אבל החלק איך הבעיה. בשני המקרים אתה במקום הנכון.

עכשיו, בואו נהיה ממש רגע. סטטיסטית, אם אתה בעל עסק ואתה משתמש במדיה חברתית, כנראה ששמעת לפחות על אינסטגרם. יתכן ששמעת על זה בקהילה שלך או בקבוצת הרשת שלך. אולי אפילו ראית את הלוגו שלהם איפשהו בלי להבין מהי פלטפורמה חזקה של מדיה חברתית שיכולה להיות עבור העסק שלך.

אם כן, התלבש את נעלי הריצה שלך מכיוון שאנו עומדים לעבור על הסיבות האמיתיות שתתחיל להשתמש ב- Instagram NOW כדי לבנות עסק, לקדם את המותג שלך ולהגדיל את הבאזז לגבי החברה שלך..

מה זה Instagram בכל מקרה?

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שנוסדה על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר בשנת 2010 המאפשרת לך לשתף את “הסיפור” שלך באמצעות תמונות וסרטונים. אינסטגרם נרכשה על ידי פייסבוק בשנת 2012 ובסוף 2014, אינסטגרם הפכה פופולרית יותר מטוויטר, עם למעלה מ- 300 מיליון משתמשים פעילים לעומת 284 של טוויטר. החלק האופטימלי מכל פוסט באינסטגרם הוא שיתוף שלך סיפור בדרך מובילה המנצלת את מירב היתרון של הנושא או המטרה. זכרו, אינסטגרם אינה סתם פלטפורמה לפרסם כמה תמונות או סרטונים אקראיים. אתה צריך לחשוב מה העוקבים רוצים לראות ומה אתה רוצה שהם ייקחו.

דוגמה אחת טובה לסיפור סיפורים המערב עוקבים בהודעות יומיומיות, כמו גם בחברה כולה, היא תעשיה נופלת. המטרה המוצהרת של התעשייה הנופלים היא “ריהוט ופסלים העשויים מעצים שנפלו על ידי צמיחה תעשייתית, הוחזר ונולד מחדש עם מטרה יפה.” ממש נחמד, נכון? מי לא אוהב למחזר משהו ליצירת הצגה יפה שמועילה? המציאות היא שחשבון האינסטגרם שלהם צריך לעמוד ביעד זה על ידי שיתוף קבוע של פוסטים המשתמשים בתמונות ויזואליות כדי לספר את סיפורם ולעורץ עוקבים באופן שגורם להם לרצות להגיב – והכל עם אוסף נחמד של חשיפות בבקשה!

דוגמא טובה לשימוש באינסטגרם לטובה עבור העסק שלך.

על פרופיל האינסטגרם שלהם, תוכלו לראות כיצד הם משתמשים באינסטגרם כדי להציג תערובת של תמונות המשמשות עם hashtags כדי לשאוב עוקבים מחיפושים. מה קורה? אנשים הגיבו!

זוכר את ספרי ההכנה מילדותך שהראו תמונה מלאה ומרגשת בזמן שדפדף במהירות בין הדפים? אינסטגרם זהה. עליכם לשתף הודעה ולהתחבר אליהם באופן שיקרב אותם למותג שלכם. לעולם אל תחשוב על אינסטגרם כסינגל או סדרת פוסטים – זהו אוסף הרגעים המספרים סיפור ומזמין את העקבות שלך לעסק שלך..

להסיר: פוסטים שהם חזקים חזותית עם חפיסות טובות, תיאורים, מיקום גיאוגרפי ותיוג מביאים את המותג שלך לקדמת הקו. זה לא קסם שגורם לאינסטגרם לעבוד עבור מותגים – זה הפנייה החזותית לשוק המילניום עם מעט מידע מהיר ומעניין..

אינסטגרם: הטובים, הרעים והמכוערים

החדשות הטובות הן שאינסטגרם היא פלטפורמת המדיה החברתית הקלה ביותר להשיג עוקבים. אתה יכול למשוך עוקבים באמצעות שימוש פשוט ב- hashtags, תיוג או מיקום גיאוגרפי (שיתוף המיקום שלך). תגי Hasht הם מונחי חיפוש טובים המאפשרים למשתמשים לחפש ולמצוא עסקים המתאימים לתחומי העניין הספציפיים שלהם. בכל יום בשבוע באינסטגרם יש hashtag ספציפי שיעזור לכם להתחיל. לדוגמה, יום חמישי מפורסם ב- #TBT או # throwback ביום חמישי כדי לאפשר לך לחלוק זיכרונות. יום ראשון נוצר עבור #selfieSunday. באמצעות hashtags ספציפיים מכניסים עוקבים לעדכון שלך כדי להציג תצוגה מקדימה של התוכן שלך.

תיוג נותן לך אפשרות להתחבר לעוקבים ומותגים גדולים יותר כדי לתפוס תשומת לב ישירות. באותו אופן, מיקום גיאוגרפי מאפשר לעוקבים למצוא עסקים הקרובים אליהם. אם אתה רוצה תנועה ברגל, אז תיוג ומיקום גיאוגרפי חשובים מאוד לצמיחה של מותג האינסטגרם שלך.

עם זאת יש חדשות רעות. לא ניתן ללחוץ על קישורים שפורסמו באינסטגרם. כן, זה אומר שעוקבים יצטרכו להעתיק ולהדביק כתובות URL לדפדפן הישן שלהם (הכניסו כאן אנחה עמוקה וגליל עיניים)! אמנם זה אולי לא משנה יותר מדי אם העוקבים שלך יושבים ליד שולחן עבודה / מחשב נייד, שוק האינסטגרם מלא באלפי המיליון בטלפון נייד. זה לא אומר שאתה יכול להזניח כתובות אתרים בפוסטים שלך. פירוש הדבר רק כי העוקבים שלך יצטרכו לנקוט צעד נוסף כדי לעסוק, אז הקלו על זה מעט קישורים המאפשרים עקיבות.

חוסר היכולת ללחוץ על קישורים אולי נראה כמו בעיה, אך האמת היא שעוקבי אינסטגרם מאוד יצירתיים בשימוש במדיה החברתית הזו. לדוגמה, למרות שיש כמה אפליקציות שמאפשרות לפרסם מחדש פוסטים של אינסטגרם כמו פרסם מחדש, לא קל לשתף פוסטים כמו במדיות חברתיות אחרות. למרות שכמעט כל פלטפורמה חברתית אחרת מעודדת שיתוף בין עוקבים, לאינסטגרם אין כפתור SHARE לקידום פוסטים ויראליים. כדי להתגבר על החסר הזה, לאינסטגרם יש מערכת תיוג מובנית המאפשרת למשתמשים להזמין את חבריהם לפוסט באמצעות תיוג בקטע התגובות..

להסיר: הפוך את הפוסטים שלך לטובים מכיוון שמשתמשים באינסטגרם מספיק מפותחים למצוא, לעקוב ולהזמין חברים לתוכן שלך תוך התגברות על חסרונות הפלטפורמה.

מדוע עלי להשתמש באינסטגרם לעסק שלי?

תשובה פשוטה – אינסטגרם הוא המקום בו הלקוח המחובר שלך עם סמארטפון ודחף לקנות.

צמיחה של משתמשי אינסטגרם

להלן מספר עובדות על אינסטגרם:

 • בשנה שעברה 59% ממשתמשי אינסטגרם השתמשו בפלטפורמה מדי יום, כולל 35% שביקרו מספר פעמים ביום. נתון זה של 59% משקף עלייה של 10 נקודות מספטמבר 2014, אז 49% ממשתמשי אינסטגרם דיווחו על ביקור באתר על בסיס יומי. (מקור)
 • 55% מהצעירים (גילאי 18-29) השתמשו באינסטגרם בשנת 2015, לעומת 37% שעשו זאת בשנת 2013. (מקור)
 • קהילת אינסטגרם צמחה מ -90 מיליון משתמשים פעילים בינואר 2013 ליותר מ -400 מיליון משתמשים פעילים בספטמבר 2015. (מקור)
 • בסיס המשתמשים של אינסטגרם צומח מהר הרבה יותר משימוש ברשתות החברתיות באופן כללי. בארה”ב, אינסטגרם תגדל השנה 15.1%, לעומת צמיחה של 3.1% בלבד עבור מגזר הרשתות החברתיות בכללותה. (מקור)
 • בין 2016 ל -2020, eMarketer צופה כי אינסטגרם תוסיף 26.9 מיליון משתמשים – כמעט כפול מהמשתמשים המצטברים שצפויים לטוויטר, והרבה יותר מכל מעקב אחר פלטפורמה חברתית אחרת. (מקור)
 • במחקר אחד של המדיה החברתית, מבין חמש תעשיות שניתחו (יופי, הלבשה, קופסא גדולה, אלקטרוניקה ומוצרי בית), רק 43% עסקו עם הצרכנים שלהם באמצעות אינסטגרם, למרות קצב הצמיחה הממוצע של 237% ממעקב אחר Instagram. (מקור)

לאינסטגרם יש מעורבות גבוהה בקרב משתמשים.

עבור מותגים ועסקים המאמצים את אינסטגרם בשיווק המדיה החברתית שלהם, כל הנתונים הסטטיסטיים הללו הם חדשות טובות! אבל, החדשות משתפרות.

מה אם הייתי אומר לך שרוב העסקים אינם משתמשים באינסטגרם כדי לקדם את עצמם? היית מאמין:

 • 31% מהמשווקים ב- B2C אמרו כי אינסטגרם היא ערוץ חברתי “חשוב מאוד” ו 27% אמרו שהוא “לא חשוב”. (מקור)
 • רק 8% משווקי B2B אמרו כי אינסטגרם היא ערוץ “חשוב מאוד” ו -58% אמרו שהוא “לא חשוב”. (מקור)
 • חזו כי יותר משליש ממשתמשי הטלפונים הניידים (בערך 89.4 מיליון אמריקאים) יופיעו באינסטגרם לפחות פעם בחודש בשנת 2016. עד 2017, כ -51.8% ממשתמשי הרשת החברתית ישתמשו באינסטגרם..

חשיבותה של אינסטגרם לעומת פלטפורמות מדיה חברתית אחרות.

זה אמור לגרום לך לחייך כמו חתול צ’שייר ברגע זה אומר שיש לך את כל החדר של המדיה החברתית להקדים את התחרות שלך באמצעות אינסטגרם ולהיות מהראשונים להעלות את העסק שלך מול הקונים!

אחרי הכל, איזה שוטה מסכן אמר שגם הרשת הייתה שלב חולף!

יתרה מזאת, בעוד שתוכני הווידיאו הוכיחו את דרגתם הגבוהה ביותר בכל המדיות החברתיות (כולל פייסבוק, טוויטר ו- YouTube), אינסטגרם מארחת את היעד הדמוגרפי של הווידיאו, המילניאלים. יתרה מזאת, אינסטגרם היא גם הכי פחות שימוש לקידום וידיאו, 24% בלבד..

להסיר: יש את השילוב המנצח שלך! תוכן חזותי + קהל אלפי שנים + טכניקות מתאימות = הכרת המותג והמכירות!

סיכום

המציאות היא שרוב העסקים כלל לא משתמשים באינסטגרם או לא משתמשים בה במלוא הפוטנציאל שלה. בין אם אתה מפרסם תמונות או וידאו, יש מתודולוגיה לשימוש באינסטגרם כדי לקדם את העסק שלך עם שוק שלא יתיישן בקרוב. על ידי משיכת השוק בן 18-34 עם שיעור מעורבות פעיל וכסף שניתן לבזבז, העסק שלך יכול לנצח את התחרות עם אינסטגרם בין אם אתה מחפש קונה מקומי או עולמי..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map