מתי לשדרג מאירוח אתרים משותף

האם האתר שלך צמח תוכנית אירוח משותפת? למדו על שדרוג תכנית אירוח האינטרנט שלכם כדי להשיג ביצועים טובים יותר ולמה תוכלו לשדרג.


שדרג מאירוח אתרים משותף

האם האתר שלך לא נטען במהירות כמו פעם? אם האתר שלך מתארח בחשבון אירוח משותף, יתכן שהגיע הזמן לשדרוג. אירוח משותף הוא לרוב אמצעי זמני כאשר מתחילים עם אירוח אתרים. זה מספק יתרון רב למשתמשים חדשים שרוצים להתחיל במהירות ובמחיר סביר אתר אינטרנט. עם זאת, בסופו של דבר יהיה צורך לשדרג אותה ככל שהאתר שלך יגדל. אירוח משותף נועד לטפל באתרים קטנים שאינם עתירי משאבים ובעלי תנועה מועטה. ככל שגדל אתר אינטרנט, הוא ימשיך לצבור יותר תנועה ובאופן הדרגתי לאכול משאבי שרת נוספים, ובסופו של דבר יגדל חשבון אירוח משותף ברשת..

איך אני יודע שהגיע הזמן לשדרג?

הגיע הזמן לשדרג את תוכנית האירוח שלך כשאתה מבחין בבעיות ביצועים רצופות, כגון “זמן תגובה” או “זמן ביצוע” לקוי. אתר אינטרנט כמו פינגדום יכול לומר לך כמה מזמן הטעינה שלך נובע מהזמן שלוקח לשרת להחזיר תגובה, וכמה זמן לוקח להגיש קבצים או לבצע JavaScript הנדרש כדי שדף יפעל. אם האתר שלך עבר אופטימיזציה מלאה בכל אמצעי אפשרי והוא עדיין נאבק, זה יצביע על כך שצוואר הבקבוק הוא המארח שלך. בסופו של דבר, אירוח משותף אינו מיועד תוך התחשבות בשימוש כבד, אלא באתרים חדשים עם תנועה קלה.

בדיקת משאבי שרת

רוב מארחי האינטרנט מאפשרים לך לבדוק את השימוש במשאבי השרת שלך. הקפד לבדוק את השימוש במעבד וזיכרון שלך. אלה אזורים פופולריים שלעתים קרובות מגבילים קיבולת מקסימאלית בשרת.

מעבד – זהו אזור בו אירוח משותף יכול לעתים קרובות לייצר צוואר בקבוק. כאשר אפליקציית אינטרנט פועלת בשרת שלך, היא תשתמש בשפת תכנות כמו PHP ובסיס נתונים כמו MySQL, שניהם ישתמשו במעבד השרת. מאחר וסביבת האירוח משותפת, השימוש במעבד משותף בין כל משתמשי השרת. אפילו עם רוחב פס בלתי מוגבל, אם מספיק אנשים ניגשים לאתר בזמן נתון השימוש במעבד יעלה, עלול לפגוע בכובע שהוטל על ידי המארח וכתוצאה מכך 500 שגיאות למשתמשים. אתה עשוי להיתקל גם בשגיאה “זמן ביצוע מקסימאלי של 30 שניות חורג”, מה שאומר בעצם שהתור או המספר של האנשים בו זמנית הגישה לאתר הוא כה ארוך עד שהמעבד לא יכול לעבוד מספיק מהר כדי לעמוד בקצב. מארחים רבים מספקים גרף של השימוש במעבד, אשר אמור לעזור לקבוע אם אתה ממקסם את שלך.

זיכרון אם אתה מפעיל יישום אינטרנט כמו WordPress ומתחיל להיתקל בשגיאות כמו “שגיאה אנושה: גודל זיכרון מותר של 33554432 בתים מותש”, והמארח שלך לא מספק את היכולת להגדיל את הזיכרון שבחשבון שלך יכול להשתמש בו, שדרוג עשוי להיות אפשרות לשקול. MySQL יכול גם לצרוך זיכרון, וככל שגודל בסיס הנתונים גדל כך גם דרישות הזיכרון והמעבד.

למה עלי לשדרג?

חלק ממארחי האינטרנט מציעים תוכניות אירוח משותפות מתקדמות שאליהן תוכלו לשדרג. לדוגמה, מרכז אירוח אתרים מציע 3 תכניות אירוח משותפות שונות (Spark, Nitro, & דינמו) ששניהם מציעים רמות ביצועים שונות. זהו המסלול הזול ביותר לשדרוג ובדרך כלל תיקון זמני. בדרך כלל, בדרך כלל, השדרוג הפופולרי ביותר מחשבון אירוח משותף הוא לחשבון VPS (Virtual Private Server). חשבונות VPS מציעים ביצועים טובים בהרבה והם מצוידים הרבה יותר להתמודד עם כמויות תנועה גדולות יותר. למרבה הצער, חשבונות VPS יקרים במידה ניכרת, אך הביצועים בהחלט יכולים לפצות על כך. ראה את רשימת מארחי VPS המומלצים המציעים את הביצועים הטובים ביותר.

מחשבות אחרונות על שדרוג

חשוב לבחור מארח אתרים המציע מגוון תוכניות לשדרוג לעתיד, כמו VPS מרובים ותוכניות אירוח ייעודיות. מארחי אתרים המציעים פתרונות אירוח מלאים יכולים לעזור לך לצמוח עם אתר האינטרנט שלך ולבטל כל הגירה באתר מתסכלת למארח אינטרנט אחר. אם מארח האינטרנט הנוכחי שלך אינו מציע חשבון אירוח VPS, אנו ממליצים לעבור לחשבון. InMotion Hosting הוא מארח אתרים בשירות מלא המציע מגוון תוכניות אירוח אתרים והוא בחירה נהדרת לשדרג אליו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map