כיצד להפוך את אתר וורדפרס שלך לטעון במהירות

הדרך המהירה והפשוטה ביותר להאיץ את אתר וורדפרס שלך ולהעלות אותו למקסימום. למד כיצד לגרום לוורדפרס לרוץ מהר יותר.


גרום לוורדפרס לרוץ מהר יותר

וורדפרס היא CMS נהדרת (מערכת לניהול תוכן), אך כפי שאתה בוודאי יודע, היא עלולה לסבול מפיגור גדול. למרבה הצער, מהירות היא נושא אדיר עם וורדפרס ואפילו התקנה חדשה של וורדפרס מחוץ לקופסה היא לא כל כך מהירה. עשיתי קצת בדיקות מהירות של פינגדום והנה צילום מסך של מהירות הטעינה הממוצעת של העמוד שקיבלתי לאחר התקנה חדשה:

זמן טעינה של וורדפרס לאחר התקנה חדשה

כעת, למעשה, הגורמים היחידים שיכולים להשפיע על המהירות בנקודה זו הם מארח האינטרנט שלי, מיקום גיאוגרפי של שרתי הבדיקה של Pingdom ואתר WordPress החדש. התעלם מהנתונים הסטטיסטיים האחרים ופשוט התבונן בזמן טעינה לעת עתה. לקח כמעט שנייה לטעון אתר וורדפרס חדש לגמרי, ריק. שנייה אולי לא נשמעת כמו הרבה זמן, אבל היא אכן כך. וכמובן, לאחר התקנת העיצוב והתוספים המותאמים אישית שלך, יחד עם כל התמונות, הסרטונים והתכנים באתר שלך – הוא יטען עוד יותר איטי! יתרה מזאת, בדיקות מרובות חשפו שונות בהפרשי זמן העומס, כולל זמני עומס ארוכים יותר, שחלקם התקרבו לשתי שניות לטעינה.

מדוע המהירות כה חשובה?

תאמינו או לא, עדיין ישנם מאות אלפי אמריקאים (ומיליונים ברחבי העולם) הגישה לאינטרנט בחיבורים איטיים, החל בחיוג עד הסוף וכלה בתקן הטלפון הישן של 2G. אפילו כמה ספקי 3G ו- 4G חווים האטה קיצונית כאשר הרשת שלהם מוצפת בבקשות תנועה.

עבור כל עסק מקוון, חשוב מאוד להקדיש את הזמן הדרוש כדי למקסם את היעילות באתר שלך. אחרת, אתה עלול בסופו של דבר לאבד לקוחות. שניה נוספת נוספת של זמן הטעינה עושה את כל ההבדל ויכולה לעלות לכם מאות (או אפילו אלפי) דולרים בהכנסות שאבדו.

עובדה מהירה: מחקרים הוכיחו כי לאתר הממוצע יש טעון פחות משתי שניות בכדי לתפוס את תשומת ליבו של לקוח פוטנציאלי.

אתרים אטומים שלוקח זמן רב לטעון מגדילים מאוד את הסיכוי לאבד את הלקוח ואת אותה מכירה פוטנציאלית. בנוסף, ידוע כי לאתרים איטיים יש גם השפעות שליליות על SEO ובדרך כלל הם נמוכים יותר.

בואו נעשה WordPress מהר יותר!

אז איך אוכל לגרום לטעינת אתר הוורדפרס שלי להבהיר במהירות? כפי שבטח קראתם במקומות אחרים, ישנם מגוון של קביעות טכניות, התאמות ותוספים טכניים שתוכלו להתקין שכולם מטרתם לגרום לוורדפרס לרוץ קצת יותר מהר. לאחר ההתקנה מטמון סה”כ W3, אחד מהתוספים השמור במטמון WordPress הגבוהים ביותר, תבחין במהירויות מהירות משמעותיות:

זמן טעינה של וורדפרס לאחר התקנה חדשה עם W3 Total Cache מופעל

טיפ מהיר: רקטת WP הוא התוסף המועדף ביותר שלי על וורדפרס במטמון. זהו תוסף פרימיום, מה שאומר שתצטרכו לשלם עבורו, אבל זה שווה את זה. זה מהיר יותר, יש לו ממשק משתמש פשוט יותר, והוא קל בהגדרת תצורה.

כפי שתוכלו לראות בתמונת המסך שלמעלה, זמן הטעינה פחת משמעותית… אבל זה עדיין יכול להיות טוב יותר! יש עוד כמה דברים שיכולתי לצבוט כדי שיהיה מהיר יותר. פינגדום עצמה תגלה לכם אילו דברים אחרים תוכלו לעשות, למרות שמצאתי שרוב אלה רק הגדילו את ציון “ציון הביצועים” של פינגדום ולא ממש עזרו להגדיל את ציון “זמן הטעינה” בפועל..

טען זמן עם ציון ביצועים משופר של Pingdom

כפי שניתן לראות לעיל, ציון הביצועים של פינגדום השתפר באופן דרמטי לאחר ביצוע ההוראות שלהם, אך זה לא ממש שיפר את זמן העומס בפועל בצורה משמעותית בכדי לקרוא לו שיפור.

הערה מהירה: תוספי וורדפרס עוזרים להאיץ את הדברים, אך יתכן וזה לא מספיק מהיר.

אמנם כל ההתאמות הנוספות שממליץ פינגדום אכן עזרו, אך לרוע המזל לכולן לוקח הרבה זמן לתצורה ובסופו של דבר לא היוו דחיפה משמעותית במהירות. עדיין יכולתי לבצע דחיסת תמונות, אם כי ההתקנה הטרייה שלי של וורדפרס עדיין לא העלתה תמונות. אז מהו ציוץ משמעותי יותר כדי להגדיל באופן דרמטי את זמן הטעינה?

כיצד להגביר מהירות משמעותית?

המפתח המכריע להפיכת וורדפרס לרוץ במהירות האפשרית הוא בחירת ספק האירוח המתאים. זה עושה הבדל גדול. כשתתחיל לצאת, רוב מנהלי האתרים מנסים להבין לחסוך כמה שיותר כסף. לעתים קרובות הם יבחרו בחשבון אירוח זול ומשותף שנראה כי מדובר בעסקה טובה. למרות שחשבון אירוח משותף עשוי להספיק לצרכים הנוכחיים שלהם, כנראה שמארח האינטרנט הנוכחי שלהם הוא הבעיה. רציתי להעמיד את התיאוריה הזו במבחן והתקנתי עותק טרי של וורדפרס על מגוון חשבונות אירוח אתרים שונים. לאחר בדיקת כל אחת מהן, התוצאה המובילה הייתה מרשימה:

זמן טעינה של התקנת וורדפרס טרייה באמצעות A2 Hosting

פשוט על ידי שינוי מארחי אתרים, מהירות זמן הטעינה גדלה באופן דרמטי! זה הגיוני שכן מארח האינטרנט שלך הוא השריר האמיתי שמאחורי האתר שלך. למרות שישנן ציוצים ואופטימיזציות טכניות שתוכלו לבצע, השרת הפיזי ומרכז הנתונים באתר וורדפרס שלכם מתארח הם שעושים את ההבדל המשמעותי ביותר. אם אתה מתכוון להתייחס ברצינות למהירות האתר שלך, עליך לבחור את המארח המתאים.

הערה מהירה: ההבדל המשמעותי ביותר הוא השרת הפיזי ומרכז הנתונים באתר וורדפרס שלך.

שימוש בתוכנית הטורבו המותאמת של WordPress של A2 Hosting

בכדי להשיג את זמן הטעינה המהיר ביותר, השתמשתי בתוכנית ה- WordPress Turbo של A2 Hosting שהיא עדיין אירוח אתרים משותף, אך מותאם במיוחד לוורדפרס. זוהי בחירה נהדרת לאירוח וורדפרס מכיוון שהיא מותקנת מראש עם קביעת תצורה אופטימלית של וורדפרס.

כדי להתחיל, בקר בכתובת a2hosting.com/wordpress-hosting והירשם לתוכנית הטורבו שלהם. אם אתה באמת רציני בנוגע למהירות, יש לך אפשרות להוסיף עוד כוח על ידי הכפלת ליבות המעבד והוספת 1 ג’יגה-בייט של זיכרון RAM, למרות שלא עשיתי זאת למבחני.

אפשרויות לתצורת אירוח A2

השלם את התשלום ו- A2 Hosting יתקין אוטומטית גרסה מותאמת של WordPress לחשבונך. אני ממליץ להתקין עותק טרי מכיוון שכך הוא יעיל אופטימיזציה מלאה עם תצורות ה- W3 Total Cache, למרות שתמיד תוכל להעביר את אתר הוורדפרס הקיים שלך מבלי להתקין עותק טרי (תצטרך רק להתקין את התוספים) הכלולים ואז להגדיר ידנית את W3). כפי שתוכלו לראות מה צילום המסך שלמטה, הוא מגיע עם כמה תוספים נוספים בנוסף ל- W3 Total Cache, כמו למשל מיטוב תמונה EWWW לדחיסת תמונות.

צילום מסך של תוספי ברירת המחדל שמותקנים מראש עם A2 Hosting

מלבד W3 ו- EWWW, התוספים האחרים אינם תורמים למהירות והם יותר ממה שאני מחשיב תוכנות נוחות … אתה יכול להסיר אותם או לשמור אותם, בהתאם לצרכים שלך..

ציוצים אחרים להופיע

להלן כמה דברים שכדאי לבדוק!

השתמש ב- PHP 7

ודא שמארח האינטרנט שלך משתמש PHP 7 או יותר. בזמן כתיבת שורות אלה השתמשתי ב- PHP 5.6, שהוא איטי יותר ועכשיו אפילו לא מומלץ על ידי וורדפרס. PHP 7 קיים כבר זמן מה, אך עדיין לא מיושם באתרים רבים. הייתי איטי מכפי שהייתי צריך לאמץ את זה בעצמי. בסופו של דבר זה מהיר פי שניים עד שלוש בזכות החדש שלו Zend Engine 3.0. זה גם יכול להתמודד עם בקשות פי 3 בשנייה, המהווה דחיפה גבוהה לביצועים. בשורה התחתונה – וודא שהמארח שלך מאופשר PHP 7.

הערה מהירה: עליך להיות זהיר עם האתר הקיים שלך שכן שדרוג גרסת PHP של השרת שלך עלול לגרום לבעיות מסוימות. בדוק את קידוד של ערכות נושא ותוספים לתאימות ראשון!

תמונות LazyLoad

מכיוון שהתמונות גדולות למדי, תרצה לייעל אותן. כאמור התוסף EWWW למיטוב תמונות יעשה זאת. ישנם גם אחרים. אך מלבד אופטימיזציה של תמונות, שיטה טובה היא “לטעון אותם” כך שהם יופיעו רק כאשר הם נופלים בנקודת המבט של הדפדפן למשתמש. לדוגמה, אם יש לך עמוד ארוך עם הרבה תוכן מעל התמונה, התמונה לא תיטען עד שהמשתמש יגלול למטה אל המקום בדף בו התמונה מוטמעת. מנגנון זה מקטין את מספר בקשות HTTP ומשפר את זמן הטעינה של המשתמש.

סיכום

יש מגוון של ציוצים טכניים שתוכלו לבצע כדי לשפר את זמן הטעינה של וורדפרס, אך הגברת המהירות המשמעותית ביותר שתוכלו לתת לו היא באמצעות מארח האינטרנט המתאים. לפני שתעביר את האתר הקיים שלך למארח החדש, עבור אל תחילה כלי בדיקת המהירות של פינגדום ולבצע בדיקה מהירה באתר הקיים שלך. שמור את הנתונים הסטטיסטיים ואז הפעל את הבדיקה שוב לאחר שתבצע את ההעברה כדי להשוות בין הפרשי המהירות. אתה יכול להשתמש בזה כדי לאמוד את שיפור המהירות החדשה שלך.

כאשר מבצעים אופטימיזציה של וורדפרס למהירות, עדיף תמיד להתחיל ברגל ימין. השימוש במארח הנכון, כמו תוכנית ה- WordPress Turbo של A2 Hosting, כבסיס ואופטימיזציה משם, יבטיח שהוורדפרס שלך פועל על-גבי טעינה מוגבלת למקסימום!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me