מדוע עליכם להימנע מאירוח אתרים בחינם

אירוח חינם אינו שיטה טובה עבור אתר עסקי לגיטימי. למד מדוע אסור להשתמש באירוח אתרים בחינם & איך למצוא אלטרנטיבה טובה יותר.


מדוע עליכם להימנע מאירוח אתרים בחינם

עבור בעלי עסקים קטנים רבים, בעלות על אתר היא אסטרטגיה חשובה להצלחה. למרבה הצער, בעלות על אתר יכולה להיות יקרה. גם אם תחליט לבנות אתר בעצמך ולקצץ בעלויות של שכירת מעצב אתרים מקצועי, אתה עדיין צריך לשלם עבור אירוח אתרים ושם תחום. אירוח אתרים אינו יקר מדי, אך זהו שירות מתמשך שעליך לשלם עבורו ללא הפסקה. מרבית מארחי האינטרנט גובים כ- $ 5 עד $ 10 לחודש; אלא אם כן אתה בוחר באחד מאותם מארחי אתרים שנשמע “טוב מכדי להיות אמיתי” המציע אירוח אתרים בחינם לחלוטין.

האם זה באמת שווה את זה?

חכה דקה. אירוח חינם? זה נשמע נהדר, נכון? לפני שאתה מתרגש מדי ומעלה את קבצי האתר שלך לשרת חינמי כלשהו, ​​חשוב לזכור ששום דבר לא באמת בחינם. אם אתה רציני בעסק המקוון שלך ורוצה אתר מקצועי, עליך לשקול מחדש ולקרוא את הסיבות האלה מדוע אינך צריך להשתמש באירוח אתרים בחינם:

וירוסים / תוכנות זדוניות / פריצות

רבות מאותן חברות שנקראות “אירוח אתרים בחינם” מזריקות תוכנה זדונית לאתר שלך או אפילו חולקות את המידע האישי שלך עם אחרים. חלקם אפילו משתמשים ב”ארח חינם “כחזית לגניבת זהות. בגלל המודל העסקי “בחינם”, פירוש הדבר שאין להם את המשאבים הכספיים להגן עליך מפני האקרים נחושים. האתר שלך יכול להיות מנוטרל או אפילו למחוק בגלל נוהלי אבטחה לקויים.

מגבלות תוכן

כשאתה מקבל משהו בחינם, תמיד תהיה איזושהי מגבלה דרסטית. יתכן שתוגבל לשטח של 20MB בלבד לכמה תמונות או תמונות וטקסט. הם עשויים להגביל את רוחב הפס שלך לכמויות בלתי נסבלות. יתכן שלא היה לך מזל בכל הנוגע למספר הבלוגים שיכולים להיות לך או דוא”ל שאתה יכול לשלוח, או כל מספר אחר של דברים שעלולים לפגוע בעסק שלך או בשימוש אישי..

ביצועים נמוכים

אירוח בחינם לרוב אינו אמין והוא מאוד לא מקצועי עבור אתר עסקי לגיטימי. אירוח בחינם יכול להיות מהיר מאוד בעומס העמודים, אז יש להיזהר!

תמיכת לקוחות לקויה … או בכלל לא!

אירוח אתרים בחינם לרוב חסר תמיכת לקוחות טובה. חלקם עשויים אפילו לא להציע תמיכת לקוחות בכלל. אם יש לך בעיה, אתה בעצם לבד.

פרסום דואר זבל

חברות אירוח אתרים בחינם צריכות להרוויח איכשהו כסף. רבים מהם יזריקו לאתר שלכם מודעות בתשלום כדי שיוכלו להרוויח כמה דולרים נוספים. למרבה הצער, זה יכול לגרום לאתר שלך להיראות כמו דואר זבל ואף יכול לפגוע בדירוג שלך במנועי חיפוש.

סוגיות בעלות אתרים

ידוע כי כמה מארחי אינטרנט בחינם מוחקים את אתר החבר שלהם ללא סיבה. זה יכול להיות מאוד מתסכל אם ביליתם זמן רב בבניית אתר משלכם. תאר לעצמך להקדיש שבוע לבניית ולהתאים אישית את האתר שלך בדיוק לאיך שאתה רוצה, רק כדי לגלות שהוא נמחק למחרת ללא סיבה. ולפי תנאי שירות רבים המארחים בחינם, אין לך בעלות מלאה על האתר שלך כל עוד הוא מתארח אצלם..

מיתוג

מה שנראה מקצועי יותר ללקוחות שלך: Example.com או Example.SuperCoolFreeHost.com? אם אתה רוצה אירוח אתרים בחינם, סביר להניח שאתה לא מתכוון לקבל הגדרת שם תחום ברמה העליונה בחינם. אם כן, נהדר, אך האזהרות לעיל עדיין חלות.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

אופטימיזציה טובה למנועי חיפוש יכולה להיות ההבדל בין הימצאות בעמוד 42 בדפי תוצאות החיפוש של Google (SERP) או להיות בעמוד 1. איזה אתה מעדיף? אם ענית “עמוד 1”, אתה רוצה לברוח כמה שיותר רחוק מאירוח אתרים בחינם. למעשה, תרצה לשלם פרמיה כדי שתוכל להיות סמוך ובטוח שהאירוח שלך מאובטח, אמין, מהיר ולא חלק מ”שכונה גרועה “של אירוח משותף. אירוח אתרים בחינם עונה על אף אחת מהדרישות הקריטיות הללו.

אלטרנטיבה טובה יותר לאירוח אתרים בחינם

בעל עסק רציני לא צריך להשתמש בשירות אירוח אתרים בחינם. אירוח בתשלום הוא הדרך הטובה ביותר לעבור. אבל מה עם העלויות הגבוהות של מארח אתרים בתשלום? אם יש לך תקציב ממש הדוק, ייתכן שתרצה לבדוק חשבון אירוח זול ומשותף ברשת. יש ממש מאות ספקי אירוח אתרים המציעים אירוח אתרים משותף. זהו גם נוהג לגיטימי ובטוח לחלוטין לעסקים קטנים הזקוקים לאירוח אתרים. אחת מחברות אירוח אתרים המשותפות הטובות והזולות ביותר היא iPage. הם ספקי אירוח אתרים לגיטימיים המציעים אירוח אתרים מאובטח ואמין במחיר שווה לכל נפש. אתה יכול למצוא את אתר האינטרנט שלהם בכתובת www.ipage.com ולרכוש חשבון אירוח אתרים בסכום של 2 $ לחודש. למידע נוסף על iPage, קרא את סקירת iPage המלאה שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me