9 כלים לטוויטר להרחבת היקף החברתי שלך

רשימה של כלים פופולריים בטוויטר שיעזרו למשתמשים בטוויטר להגדיל את הפרודוקטיביות ולבנות קהילה מקוונת של עוקבים בצורה מהירה ויעילה יותר.


רשימת הכלים הטובים ביותר בטוויטר

אחד הדברים שאני אוהב בטוויטר הוא המערך הרחב של כלים של צד שלישי הזמינים. כלים אלה יכולים לסייע רבות בשיפור הפרודוקטיביות ולהוציא משימות רבות של משימות ידניות שעשויות לבצע בטוויטר – ולהשאיר לך יותר זמן להתקשר עם העוקבים שלך ולהמיר אותן להובלות ומכירות..

כלי הטוויטר המועדפים עלי ביותר:

ישנם כלים רבים זמינים ורציתי לשתף אתכם בכמה מהמשתמשים בהם אני משתמש בתדירות הגבוהה ביותר. אלה עזרו לי מאוד לבנות את השלבים הבאים שלי ועזרו לי להגביר את ההשפעה שלי הרבה יותר מהר ובפחות מאמץ.

כלי הטוויטר מספר 1: ManageFlitter

ManageFlitter הוא הכלי האהוב עלי כי:

  1. זה עוזר לזהות מיהם האנשים הטובים ביותר לעקוב
  2. תמורת תשלום קטן, תוכלו להפוך את הטוויטר הבא לאוטומטי

ManageFlitter הוא כלי קל למדי לשימוש. יש לו טון של תכונות, אבל זה שאני הכי אוהב להשתמש בו לרוב הוא מצב ההפעלה. יש לזה מתקן חיפוש המאפשר לך לזהות את האנשים שאליהם ברצונך לעקוב, על פי מספר קריטריונים. בתמונה למטה, תוכלו לראות כמה מאותם קריטריונים:

מצב הכוח של ManageFilter

מה שיפה בזה זה שתוכלו לבחור אנשים על סמך הפרופיל שלהם – למי הם עוקבים או מה שהם צייצו – שהם אפשרויות חשובות.

אבל מבחינתי, מה שמפריד בין הכלי הזה הוא היכולת לזהות את האנשים הפעילים גם הם בטוויטר. זה מגדיל את הסיכוי שיעקוב אחריך ושיתף את התוכן שלך עם העוקבים שלהם.

לאחר החזרת הרשימה, תוכלו לעבור ולעקוב אחר אנשים באופן ידני.

לעקוב אחרי 700 איש לוקח בערך 2-4 דקות.

או אם אתה מעדיף, אתה יכול לבחור את האנשים. להלן 3,299 אנשים אשר עמדו בקריטריוני החיפוש שלי ויעבדו אותם מאוחר יותר, באופן אוטומטי.

נהל את רשימת האנשים שעלי לעקוב אחריהם.

אתה פשוט בחר הכל, לחץ על האפשרות עקוב אחר כך ואז עקוב אחר ההוראות. כדי לעקוב אחר 10,000 אנשים באופן אוטומטי זה עולה 40 $. זה יכול לחסוך לך לא מעט מאמץ וגם להבטיח כי הדברים הבאים יבוצעו מדי יום.

טיפ מהיר: הייתי מגביל את מגבלת המעקב האוטומטית ל 700 ליום כדי להישאר היטב במגבלות הטוויטר.

כלי הטוויטר מספר 2: קליר

קליר, שהיה בעבר טטרלנד, הוא כלי נהדר לזיהוי המשפיעים בנישה שלך, אם אינך מכיר אותם כבר. היכנס לכלי באמצעות חשבון הטוויטר שלך. לאחר מכן הזן את הנושא לקריטריוני החיפוש שאתה מעוניין בהם והוא יפרט את 10 המשפיעים המובילים. כעת תוכלו לראות מיהם המשפיעים המובילים ותוכלו למקד לעוקבים שלהם לעקוב אחריך.

אם אתה לוקח את האופציה בתשלום (שהיא 10 $ לחודש), אתה יכול גם לראות את התוכן הפופולרי ביותר שפורסם על ידי המשפיעים. עכשיו יש לך הזדמנות לאצור את התוכן שלהם, אם זה גנרי ורלוונטי לגומחה שלך. או שזה יכול לתת לך רעיונות לאיזה תוכן אתה יכול ליצור שיהיה פופולרי.

כלי הטוויטר מספר 3: ציוץ Jukebox

כשהתחלתי להשתמש בטוויטר לראשונה, כל הציוצים נעשו מתוך Hootsuite (שזה כלי נהדר, אם כי אתה צריך להמשיך לטעון אותו מחדש).

עם זאת, כשמצאתי ציוץ Jukebox, זה הפך לכלי הציוצים שבחרתי משתי סיבות עיקריות:

  • אתה לא צריך להמשיך למלא אותו מחדש עם תוכן. Tweet Jukebox פשוט ממשיך לרכוב על התוכן, וכשזה מגיע לסוף הוא פשוט מתחיל שוב.
  • זה מגיע עם כמה תוכן מוכן טעון שאתה יכול פשוט להוריד Jukebox משלך ולהתחיל ציוץ באופן מיידי.

פשוט בחר באפשרות ספריית Jukebox. ישנם 20 עמודים של קופסאות ג’וק מוכנות המכילות ציוצים המכסים נושאים רבים ושונים. אחד הדברים שמצאתי בטוויטר הוא שאנשים אוהבים הצעות מחיר – וכפי שאתה יכול לראות, יש ג’וקו ג’וקבו של 500 ציטוטים. זה נותן לך תוכן רב. אתה יכול לבצע ציוץ של 10 הצעות מחיר ביום למשך 50 יום ואז הכלי פשוט יתחיל שוב, ימחזר את הצעות המחיר.

אתה יכול גם לבנות תיבות ג’וק משלך של התוכן שלך, על ידי העלאת תמונות או קלט טקסט וקישורים, שתוכל לתזמן להפעלה.

אתה יכול לתת לו לפעול לתקופה קבועה (וזה נהדר אם מדובר במבצעים או הזמנות מיוחדות לסמינרים מקוונים) או שאתה יכול לתת להם לרוץ ללא הגבלת זמן (אם התוכן אינו מוגבל לזמן).

יש לי ארגז ג’וק אחד, שכולל 900 מאמרי מנהיגות שלי, שמוגדרים לציוץ ברציפות. זה שולח ציוץ אחד לשעה המסייע להעביר תנועה לאתר שלי. וככל שאני כל הזמן מוסיף עוקבים חדשים, זו גם דרך נהדרת להכיר להם את התוכן הישן שלי.

אתה יכול להשתמש ב- Tweet Jukebox במצב חופשי, המאפשר לך שתי קופסאות ג’וק. אני משתמש בגרסה בתשלום, שהיא 10 $ לחודש. זה לא רק מאפשר לי לקבל מספר תיבות ג’וק, אלא גם מאפשר לי להשתמש בו לחמישה חשבונות שונים.

טיפ מהיר: ככל שתצייץ יותר, תקבל יותר צפיות. השתמש ב Tweet Jukebox כדי לצייץ לפחות פעם בשעה בכל יום.

כלי הטוויטר מספר 4: פריסקופ

פריסקופ הוא אפליקציית השידור החיה של טוויטר. זה מאפשר לך להזרים וידאו חי שאנשים יכולים לבחור להיכנס אליו ולצפות בו. Periscope היא אפליקציית סמארטפון שעליך להוריד ולהשתמש בה מהטלפון שלך.

זה די קל ופשוט לשימוש ואיכות הסרטון טובה מאוד.

מה שאני אוהב בפריסקופ הוא שזה שולח ציוץ לכל העוקבים שלך כדי ליידע אותם שאתה זורם בשידור חי. זה גם מאפשר לך ציוץ עותק של ההקלטה לכל העוקבים שלך, מה שמגדיל את ההסתברות שהיא תוצג.

פריסקופ היא דרך פשוטה וקלה ליצור תוכן וידאו. כמו כן, זוהי דרך נהדרת ליידע את העוקבים שלך על כל הדגמת מוצר או סיור מוצרים שיש לעסק שלך. לדוגמה, מתווכים יכולים לערוך סיור חי בנכס חדש.

טיפ מהיר: כדי לעזור לך לבנות כדלקמן, אני ממליץ לבחור זמן קבוע לסרטונים שלך – נניח 10:00 בבוקר בכל יום שני. הודיעו על זה יומיים או שלושה לפני כן, ואז היצמדו לזמן ההוא. התמדה ועקביות הם מה שעוזר לבנות המשך.

כלי הטוויטר מספר 5: RiteTag

חשוב מאוד לתייג את ה- ציוץ שלך. זה עוזר עם הצמיחה האורגנית של הבאים שלך כמו אנשים נוטים לראות hashtags. RiteTag הוא כלי נהדר שאני אוהב להשתמש בו כדי לעזור לך למצוא את תגיות ה- hashtags המתאימות לציוצים שלך.

בגירסה החינמית, פשוט היכנס באמצעות חשבון הטוויטר שלך ובסרגל הכלים, הזן את ה- hashtag בו אתה חושב להשתמש.

כאן השתמשתי ב- # Leader ואז הוא יציין כמה פופולרי ה- hashtag הזה. זה גם ייתן לך נתונים סטטיסטיים של כל hashtags הכוללים את המילה הזו. הנתונים הסטטיסטיים כוללים את מספר הציוצים, הרהיטים מחדש והתצוגות בשעה, הקשורים ל- hashtag וגם איזה אחוז מהציוצים כלל תמונות, קישורים ומזכירים. זהו מידע נהדר ויכול לעזור לכם לקבוע מה עליכם לכלול.

גלה רעיונות hashtag חדשים מ- RiteTag

טיפ מהיר: השתמש בחיפוש חלקי כדי לראות אילו מהם יש את תגיות ה- hashtags הטובות ביותר. למשל להשתמש מנהיג במקום מנהיגות.

גם הם מקודדים בצבע. כל ירוק מקודד הוא זה שצריך לקחת בחשבון. אם הוא אדום, זה אומר שיש יותר מדי ציוצים וההסתברות שלך להיראות נמוכה.

אז כאן תוכלו לראות ש- # Leadership תהיה אפשרות טובה יותר מ- # Leader מכיוון שיש לה 27.5 מ ‘צפיות, לעומת 120 אלף למנהיג. כמו כן, ישנם רק 342 ציוצים, כך שזה לא בשימוש יתר.

תכונה נהדרת נוספת לכלי זה היא מידע החיבורים. אם אינך רואה תג hash שנראה כאילו הוא עומד להיות פורה, תוכל ללחוץ על חיבורים אשר יציגו hashtags המשויכים.

RiteTag יכול להראות לך תגיות Hash הקשורות

טיפ מהיר: אם יש לך את המרחב, השתמש בשני תגיות hashtags פופולריות או יותר כדי להגדיל את הצמיחה האורגנית.

כלי הטוויטר מספר 6: מאגר

חוצץ היה אחד הכלים הראשונים בהם השתמשתי לאוטומציה של הפוסטים שלי. זה מאוד פשוט וקל לשימוש. זה מאפשר לך לתור פוסטים ואז לתזמן אותם כך שניתן יהיה לציוץ שלהם בזמנים האופטימליים ביותר ביום.

יש אפשרויות תמחור שונות. עם הגרסה החינמית תוכלו לקשר חשבון אחד ולתזמן עד 10 פוסטים ביום. בנוסף לטוויטר, תוכלו גם לפרסם בפייסבוק, לינקדאין, Google+ ואינסטגרם. ישנן חבילות שונות בתשלום זמינות, כמו גם אפשרויות מקצועיות יותר.

כדי להירשם למאגר, פשוט התחבר באמצעות חשבון הטוויטר או הפייסבוק שלך. לאחר מכן צור פוסטים בכרטיסייה צור תוכן וברגע שהוספת את כל התוכן שלך, תוכל להיכנס ללשונית לוח הזמנים.

כאן תוכל להוסיף את השעות השונות ביום שאתה רוצה לתוכן שלך שיפורסם. יש הגדרה אופטימלית ובאפר ינתח את חשבונך כדי לומר לך אילו זמנים עדיף לבצע ציוץ על סמך פעילות העוקב שלך. זוהי דרך נהדרת להגדיל את המעורבות עם הציוצים שלך.

מציאת זמני הציוצים האופטימליים דרך המאגר

כפי שאתה יכול לראות בתרשים למעלה, הזמנים הטובים ביותר עבוריי לציוץ יהיו בין השעה 17:00 EST.

כלי הטוויטר מספר 7: HootSuite

Hootsuite היא הפלטפורמה הגדולה ביותר לניהול מדיה חברתית באינטרנט. בגירסה החינמית אתה יכול להוסיף שלושה חשבונות מדיה חברתית ללא הגבלה להוסיף תכנים ולתזמון.

אחת התכונות שאני באמת אוהבת עם Hootsuite היא אפשרות התוכן המוצעת. אפשרות זו תזהה תוכן הרלוונטי לך ולעקבים הבאים שלך ואף תציע את הזמנים הטובים ביותר לפרסם אותו.

ישנן חבילות פרימיום מרובות, וזו שבה אני משתמשת היא התוכנית החודשית של $ 9.99. זה מאפשר לי להוסיף עד 10 פרופילים חברתיים עם תוכן ללא הצעה מוגבלת ותזמון אוטומטי.

Hootsuite הוא הכלי העיקרי בו אני משתמש עבור כל חשבונות המדיה החברתית שלי (יותר מסתם טוויטר). זה מאפשר מעבר בין חשבונות ולוקח הרבה מהמאמץ הידני מהפרסום.

חסרון אחד הוא שאתה צריך לטעון כל הזמן תוכן. אתה לא יכול פשוט להגדיר אותו לחזור, וזו הסיבה שאפשרות התוכן המוצעת היא עזרה כה גדולה.

כלי הטוויטר מספר 8: TweetChat

לאחר שבניתם את הדברים הבאים וציווצו באופן קבוע, תצטרכו לבדוק את המעורבות ההולכת וגוברת. אחת הדרכים לעשות זאת היא לנהל דיון קבוצתי עם העוקבים שלך סביב נושא מסוים. אלה נקראים לרוב מסיבות טוויטר או צ’אטים בצ’אט, ויכולים להועיל מאוד להכיר את הדברים הבאים שלך טוב יותר.

אחד האתגרים בצ’אטים בציוץ הוא שזה יכול להיות קשה לעקוב אחר ההודעות שכן העדכונים שלנו יכולים להיות עמוסים במיוחד והודעות עלולות להחמיץ. קשה גם למתן את השיחה, ובמיוחד לחסום תורמים אגרסיביים או בלתי הולמים.

זה איפה TweetChat עוזר. TweetChat הוא כלי חינמי המארגן ומנהל צ’אטים בטוויטר. ל- TweetChat יש ממשק פשוט מאוד וקל לשימוש בו אתה פשוט מזין את ה- hashtag המשמש לצ’אט והוא אוסף את כל הטוויטים ומציג אותם ברשימה יחידה.

זה גם מאפשר לך להדגיש או לחסום כל תוכן, מה שמקל מאוד על ניהול.

טיפ מהיר: כאשר אתם מארגנים צ’אטים בטוויטר, עדיף להיצמד לחריץ זמן קבוע בכדי להכריז ולקדם אותו מראש. זה יעזור לבנות מעקב קבוע.

כלי הטוויטר מספר 9: TweetReach

אם אתה רוצה לדעת עד כמה ביצועי חשבון הטוויטר שלך, TweetReach הוא כלי שימושי. זה מאפשר לך להריץ דוחות שיציגו לך את הביצועים של כל הציוצים שלך לגבי טווח הגעה, השניות מחדש וכו ‘. זה גם יראה אילו חשבונות מביאים את הערך הגבוה ביותר לחשבונך על ידי העברת ההודעה שלך שם בחוץ..

אתה יכול גם להשתמש ב- TweetReach כדי לבדוק את התחרות כדי לראות איך הם מסתדרים, או להשתמש בה כדי לחקור תגיות או מותגים.

TweetReach בנוי לשיווק מקצועי ויחסי ציבור. מותגים מובילים מסתמכים על TweetReach כדי למדוד את השפעתם ולבצע מהלכים אסטרטגיים.

סיכום

ישנם כל כך הרבה כלים נהדרים שיעזרו לך לנהל את חשבון הטוויטר שלך ולעזור לאוטומציה של כמה מהתהליכים היומיומיים יותר. האמור לעיל הם המועדפים המועדפים עלי ביותר ועזרו לי לחסוך אינספור שעות של זמן יקר. מהם המועדפים עליך? ספר לי בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me