9 סיבות מדוע האתר שלך זקוק לצ’אט חי (וכיצד להוסיף אותו)

רוצה להוסיף תיבת צ’אט בשידור חי באתר האינטרנט שלך בכדי לשפר את קשרי הלקוחות שלך? למד כיצד לשלב צ’אט חי באתר האינטרנט שלך וכיצד להשתמש בו.


כיצד להוסיף צ'אט חי

צ’אט חי הפך לכלי פופולרי ורב עוצמה ליחסי שירות לקוחות. המון עסקים גדולים עם מותגים משתמשים בצ’אט חי באתרי האינטרנט שלהם. עם זאת, צ’אט חי יכול להיות כלי מצוין גם לעסקים קטנים.

מספרים פשוט לא משקרים. Millennials ומעל מחצית מהלקוחות אומרים שהם מעדיפים צ’אט חי על פני שיחות טלפון או דוא”ל.

לחץ לציוץ

במדריך זה נדון בכל מה שצריך לדעת על הקמת תיבת צ’אט והפעלתה באתרך.

דוגמה לתיבת צ’אט חי המותקנת ב- אהרפס, באמצעות אינטרקום. ניתן להשתמש בתוכנה כדי לענות על כל שאלה שיש למבקרים ועשוי להעלות אותם ללקוחות.

מדוע העסק שלך צריך לקיים צ’אט חי?

צ’אט חי יכול להיות תכונה מועילה מאוד שיש באתר שלך ומשהו שיכול לשפר את היחסים שלך עם מבקרים ולקוחות. חשוב על חוויות העבר שלך באתרים אחרים. כמה פעמים מצאתם שצ’אט חי מועיל? להלן כמה סיבות מדוע תרצה להוסיף תיבת צ’אט לאתר שלך.

1. משפר את שיעורי ההמרה

הוכח כי ההשתתפות הפרואקטיבית שמציע צ’אט חי מסייעת להמיר מבקרים להפניות. אם יש לך חנות מקוונת, זהו שלב חשוב לייצור מכירות רבות יותר. מחקרים הראו למבקרים באתר המשתמשים בצ’אט חי יש סיכוי גבוה פי שלוש לבצע רכישה. פשוט על ידי הושטת יד ומתן סיוע אתה יכול להמיר מבקר להוביל ובתקווה ללקוח. החיבור המיידי שמציע צ’אט חי מסייע למבקרים להמציא את דעתם. חבר בצוות המכירות יכול גם לעזור לשכנע לקוחות שנמצאים על הגדר לגבי הרכישה. האפשרויות מוחשיות מאוד בהקשר זה.

2. מטפל בשאלות לקוחות במהירות & ביעילות

סוכן התמיכה הממוצע יכול להתמודד עם עד שלוש צ’אטים בו זמנית. המשמעות היא שהם יכולים לעזור פי שלושה מלקוחות מאשר בשיחת טלפון או בדוא”ל. אכן, צ’אט חי מספק אינטראקציה מהירה הרבה יותר מצורות יצירתיות אחרות אלה. התקשורת הופכת לקלה יותר, מהירה ויעילה יותר.

3. נותן לך קצה נגד התחרות שלך

שימוש בצ’אט חי יכול גם לתת לך יתרון נגד התחרות. פחות מעשרה אחוזים מכל אתרי האינטרנט משתמשים כרגע בצ’אט חי. לא רק שתוכלו לספק שירות לקוחות טוב יותר באמצעות צ’אט חי, אלא תוכלו גם לשבות את הלקוחות. עסקים אחרים שלא שילבו צ’אט חי לא יוכלו להתחרות ויאבדו לקוחות לשירות המעולה שלך.

4. מעניק הובלות

מבקרים באתר שלך שיוזמים צ’אט חי סקרנים לעיתים קרובות האם השירות / המוצר שלך מתאים להם או לא. אתה יכול להשתמש בצ’אט חי בכדי לסייג באופן ישיר את ההפניות שלך על ידי מתן שאלות ותשובות מיידיות.

5. מרחיב את היקף השוק

ואחרון חביב, צ’אט חי יכול לעזור לך להרחיב את טווח ההגעה שלך בשוק. טוב יותר שהלקוחות בוטחים בניהול עסקים עם חברות בהן יוכלו לגשת בקלות. פשוט אין צורך בבעלות על אתר עם חנות מקוונת כדי לשכנע אותם לקנות. עם זאת, בצ’אט חי, מבקרים חדשים יכולים לבצע בירורים ורכישות עוקבות בלחיצה פשוטה. אולי אפילו תתחיל לקבל שאלות ולקוחות מכל העולם.

6. מתחבר & בונה אמון

כאמור, צ’אטים חיים עוזרים לטפח אינטראקציה ולשפר את חווית הלקוח. שני גורמים אלה עוזרים גם לבנות אמון. לקוחות יודעים שהם יכולים לסמוך על העסק שלך שיספק עזרה כאשר הם זקוקים לו. כאשר לקוח מחפש תשובות באופן פעיל ומקבל אותן, הוא יהיה אסיר תודה. הם גם יתחילו לראות בעסק שלך אמין.

בניית אמון וביסוס נאמנות לקוחות יכולים להוות את הבמה ליחסי הלקוחות שלך. אם הלקוח הפוטנציאלי יכנס לאתר שלך כדי לקנות או לקבל מידע והיה לו חוויה חיובית, סביר להניח שהם יחזרו. כשאתה שם את הלקוחות שלך ראשונים ומספק עזרה מיידית בצ’אט חי, הם יזכרו את זה. בדרך זו אתה מחזק את הקשר בין העסק שלך לבין הלקוחות שלך. זה משהו שיספק יחסי לקוחות טובים יותר וארוכים יותר.

7. משפר את המידע שלך

חשוב לשים לב למה המבקרים בוחנים בקביעות. אם אתה מגלה שמבקרים כל הזמן שואלים על מחיר או מדיניות, קח זאת כהזדמנות לעדכן את האתר שלך. צ’אט חי הוא גם דרך נהדרת לקבל משוב. אתה יכול להשתמש במשוב זה באופן קונסטרוקטיבי כדי למלא חורים במידע. כל העסק יכול ליהנות מקצת נקודת מבט של לקוחות.

היכולת לשמור וצ’אט בארכיון פירושה שתמיד יהיה מידע זה בתיק. למרות שעסק אולי לא יגלה סוגיה מיידית, עדיין יש להם את ההזדמנות לעשות זאת. נקודות כאב, כידוע, קיימות תמיד. שימוש בארכיוני צ’אט חי באופן אקטיבי כדי למצוא ולתקן בעיות כלשהן יעזור לעסק לשפר את הנהלים שלהם. לקוחות ישימו לב ליכולת השינויים של העסק שלך ולהעריך זאת.

8. מגביר את שביעות רצון הלקוחות

נראה כי עסקים קטנים מרוויחים יותר משיחות חיות. לא רק שעסקים משיגים קרבה רבה יותר ללקוחות, אלא הם יכולים לשמור על זה ביתר קלות. ללא קשר לכמות הצוות שיש להם, השימוש בצ’אט חי יעזור לשמור על לקוחות מאושרים. מחקרים הראו כי אתרים עם צ’אט חי הם בעלי שביעות רצון גבוהה יותר. זה אומר שיותר מבקרים עוזבים מרוצים.

שיעור שביעות רצון גבוה יותר מתחבר ישירות לזמן מהיר יותר של פתרון בעיות. להרבה עסקים יש מסמכי הדרכה או סרטונים שיעזרו ללקוחות לנווט באתרים שלהם. סוכנים יכולים לספק למשתמשים אלה כדי להפחית את זמן פתרון הבעיות שלהם. בנוסף, יכולות שיתוף המסך יאפשרו לסוכנים להגיע לשורש הבעיה. יכולות מסוג זה אינן אפשריות באמצעות חיוג בסיסי.

שורה תחתונה: צ’אט חי הופך את המבקרים יותר נוחים לקנות מהעסק שלך. הם יכולים לדפדף במוצר שלך, תוך שהם מבקשים במהירות את המידע הנוסף להם הם זקוקים. הם לא יהיו קשורים לטלפון ומחכים לסוכן שיסייע להם.

כיצד להוסיף צ’אט חי באתר האינטרנט שלך

אל תדאגו, שילוב צ’אט חי באופן פיזי באתר האינטרנט שלך אינו קשה כמו שאולי אתה חושב. למעשה, מרבית החברות הפכו את התהליך לייעול. בעוד שחלקם משתמשים בקוד בלבד, אחרים מעדיפים ווידג’טים. הכל תלוי באתר האינטרנט שלך ובמה שאתה מעדיף להשתמש.

צילום מסך של LiveChatIncצ’אט חי היא אחת מתיבות הצ’אט הפופולריות ביותר בשוק ומציעה מגוון פיצ’רים.

צ’אט חי, לדוגמה, יש תהליך התקנה פשוט מאוד.

 • ראשית, עליכם להירשם לשירות. אם ברצונך לנסוע לנסיעת מבחן, קיים ניסיון של שלושים יום.
 • היכנס לחשבונך והיכנס לדף ההגדרות שלך. תחת הגדרות מצא ערוצים ואז יישומון צ’אט.
 • לחץ והעתק את הקוד שדף זה מספק.
 • הדבק אותו קוד ב- CSS של אתר האינטרנט שלך לפני התג.
 • רענן את הדף. אם הקוד נוסף בהצלחה, אתה אמור לראות את יישומון הצ’אט החי בתחתית העמוד.

עם זאת, אם האתר שלך נמצא בפלטפורמה כמו WordPress, Bigcommerce או Shopify, תצטרך לבצע כמה צעדים שונים. כך גם באינטגרציות של צד שלישי. עם זאת, LiveChat כיסה. האתר שלהם כולל הדרכות קלות למעקב עבור התקנות מכל הסוגים. כל שעליך לעשות הוא לחפור מעט כדי למצוא את הנוהל הדרוש לאתר שלך.

לאחר התקנת הצ’אט החי שלך, הקפד להתאים אותו לאתר שלך כדי לייעל את החוויה. המבקרים ירגישו פחות מביכים באמצעות הצ’אט אם זה משתלב היטב עם שאר האתר. כמו כן, זכור להתאים את ההזמנות והברכות הצ’אט האוטומטיות שלך. אלה אמורים להספיק בכדי לקבל תגובה, אך לא לעצבן את המבקרים. לבסוף, למדו כל מה שתוכלו על התכונות כדי למקסם את היעילות שלהם.

טיפים & טריקים כיצד להשתמש בצ’אט החי שלך

עכשיו כשכולכם רמזים לצ’אט חי ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך, יש המון דברים שכדאי לזכור. צ’אט חי אינו כישוף קסם. רק הצבתו באתר שלכם לא תגדיל את המכירות והשירות שלכם באופן מיידי. עליך להיות חכם לגבי הגדרות הצ’אט שלך, כדי לשפר באמת את חוויית המשתמש. זכור שלפעמים זה יהיה מקרה של ניסוי וטעייה.

מיקום תיבת צ’אט

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא היכן להכניס את תיבת הצ’אט שלך. בעוד שדף הבית הוא בדרך כלל העמוד הכי מבוקש, ייתכן שהוא לא המקום האידיאלי. שוב, אנחנו לא רוצים להפריע לחוויית המשתמש. זה נכון כפליים אם הם עדיין לא עוסקים במידע מקיף. שקול להציב תיבת צ’אט בדף התמחור ובדף הקשר שלך.

דפים אלה עשויים להיות במקום בו המבקרים יהיו הכי הרבה שאלות. אז קפיצה פנימה כדי לעזור כאן בהחלט תעניין אתכם. אם העסק שלך מציע שירות ניסיון, הוסף גם את אפשרות הצ’אט החי באותו דף. יתכן שהמבקרים יפתחו תקופת ניסיון בחינם כאשר הם יראו שזה מגיע מעסק ידידותי למשתמש. אם הם מרוצים מהמשפט, זו יכולה להיות גם אותה הסיבה שהם ממשיכים לשלם עבור השירות.

בעת שימוש בהודעות משומרים, או בהודעות שתוכנתו מראש, יכול לעזור להיזהר שלא להשתמש בהן יתר על המידה. המטרה של שימוש בצ’אט חי היא לתת לחוויית הלקוח מגע אישי. אם לקוחות מרגישים מופגזים בהודעות מרובוט, הם לא יעריכו זאת. הודעות משומרות יכולות להיות מועילות אך במינונים קטנים. חשוב על אילו דפים באתר שלך ייהנו מהם.

תוכן ותזמון

תכנות אינטראקציות צ’אט בוט היא תהליך מורכב וחשוב שתשקיע קצת זמן ומאמץ בכדי לעשות זאת נכון. אתה יכול לשכור סופר איכותי באתרים כמו סמוך על הנייר שלי, לתכנן את האינטראקציות שלך כמו שצריך או שיהיה לך בן אדם חי שיעשה את התקשורת בשבילך.

כאשר סוכנים מקוונים, בשעות העבודה העסקיות שלך, הם חופשיים לעזור. שליחת הנחיה שמראה כי סוכנים מקוונים תקבל תגובה טובה יותר. לפעמים רק הנוחות של ידיעת עזרה מוסיפה המון לחוויית הלקוח. אם יש למבקרים שאלות, יש סיכוי גבוה שהם יושיטו יד.

אמנם אין מסגרת זמן ‘מושלמת’ להצגת צ’אט, אך תוכל לנסות גישות שונות. באופן כללי, ככל שמשתמש יותר זמן מבלה בדף כך יש יותר שאלות. זכרו שהמבקרים רוצים את חייהם מפושטים. אל תסבך יותר מדי את השיחה. השתמש בברכות פשוטות כדי ליזום את השיחה.

שימו לב לערכים

יש גם את הצד המעקב והניתוח של צ’אט חי. לא רק שתוכלו להמשיך בשיחות, אלא תוכלו גם למדוד כמה מבקרים עוסקים בהן. רוב השירותים מאפשרים לך לראות כמה בקשות צ’אט מתעלמות או מתקבלות. מידע זה יעזור לך לשפר את שירותי הצ’אט החי שלך. יתר על כן, זה יכול לעזור לסוכנים שלך גם קצת תובנות לגבי השירות שלהם.

תכונות מעקב יעזרו לכם גם לשפר את האתר בכללותו. בעזרת תכונות אלה תוכלו למדוד תנועה בכדי לראות מאיפה המבקרים מגיעים. מידע כזה יכול לעזור לך להתאים אישית את חווית המשתמש. שלא לדבר על כך, תוכלו להמציא אסטרטגיות שיווק טובות יותר עם מידע זה בהישג ידכם. כלים אלה עוזרים לך לצמוח ולשפר את השירות המקוון שלך בכללותו.

סיכום

בקיצור, יש המון תוצאות חיוביות שיכולות להגיע מהוספת צ’אט חי לאתר שלך. ההכי חשוב הוא שתוכלו לשפר את קשרי הלקוחות שלכם. קשרי לקוחות טובים יותר מטפחים את נאמנות הלקוחות. כל העסקים, ובמיוחד עסקים קטנים, סומכים על לקוחות נאמנים. כשתמסור, תרוויח ותשמור על אמון הלקוח שלך.

ניתוח האתר שלך ומילוי פערים במידע הוא תוצר לוואי הכרחי של צ’אט חי. הצגת בסיס הלקוחות שלך שאתה מוכן לשנות ולהשתפר תיקח אותך רחוק. שום עסק אינו מושלם, אך ההצגה שאתה יכול לגדול מבדילה אותך מהשאר. נטייה זו לשינוי תעזור גם בבניית אמון הלקוחות. לקוחות יראו אותך בצד שלהם ולא רק מחפשים רווחים כספיים.

עם זאת, יש הרבה רווחים כספיים שניתן להשיג בצ’אט חי. המציאות היא שהאינטראקציה המקוונת הזו היא זו שעוזרת להפוך את המבקרים להפניות. הבחנה עדינה זו יכולה להיות מה שעושה או שובר מכירה. אם מבקר מהרהר ברכישה ואז מתבקש בצ’אט, הסכמתו לצ’אט זה יכולה להיות הגורם המכריע. המון עסקים הגדילו את מכירותיהם על ידי יישום צ’אט חי.

מלבד הגדלת המכירות, אתה יכול לקצץ בעלויות שלך. שקול חשבונות טלפון נמוכים יותר ופחות סוכנים הדרושים לשירות לקוחות. אם הלקוחות יודעים שהם יכולים להשתמש בצ’אט חי, הם יעדיפו אותו על פני שיחות טלפון ארוכות ומושכות. זה אומר שפחות טלפונים מצלצלים, אבל יותר לקוחות מקבלים עזרה. סוכנים יוכלו לעזור ליותר מלקוח אחד בכל פעם ולהקטין את זמן ההמתנה שלהם.

לפיכך, ישנם המון דברים שקוראים להוספת צ’אט חי לאתר שלך. עבור עסקים קטנים יותר, שיפור קשרי לקוחות וחווית הלקוח ישתלמו בצורה ענקית. הפחתת עלויות בדרך יש בונוס נוסף. יתר על כן, הגדלת המכירות תהיה הדבר החשוב ביותר שהחברה שלך יכולה להשיג משיחות צ’אט. אז בבקשה אל תכבה את זה יותר.

הלקוחות שלך יהיו מאושרים יותר ויבטחו יותר בחברה שלך. רוב הסיכויים שאתה תהיה צעד קדימה מהמתחרים שלך, וזה יתרון. קח קצת זמן להעריך חברות המציעות שירותי צ’אט בשידור חי ולראות את מה שהכי מושך אותך. הערך את האתר הנוכחי שלך והחליט כיצד תוכל לשלב צ’אט חי בתוכו. אל תיקח יותר מדי זמן להחליט שכן האינטרנט לא מחכה לאף אחד!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map