9 טיפים לשיווק במדיה חברתית כדי להתחיל את העסק שלך

למד כיצד להתחיל את העסק שלך באמצעות מדיה חברתית באמצעות תשעה עצות אלה לשיווק במדיה החברתית שיניבו תנועה וייצרו מכירות.


טיפים לשיווק במדיה חברתית (SMM) לעסק שלך

השימוש במדיה חברתית לעסק שלך הוא אסטרטגיית שיווק מוכחת ומוכחת שפועלת. זה לא רק מביא תנועה לאתר שלך, מעניק חשיפה לעסק שלך ומייצר מכירות – אלא הוא גם דרך נהדרת לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים שלך ולאסוף משוב כדי ללמוד כיצד אתה יכול לשפר.

האם ידעת? אנשים המשתמשים במדיה חברתית הקדיש בממוצע 135 דקות ליום בחשבונות המדיה החברתית שלהם. זה יותר משעתיים בכל יום!

עבור אלו החדשים בתחום שיווק המדיה החברתית, פיתוח נוכחות במדיה חברתית זו משימה מפחידה לכאורה. זה יותר מסתם פרסום כמה הודעות בחשבונות המדיה החברתית שלך ואז לחכות לקסם שיקרה. כן, זה לוקח זמן ומסירות, אבל אתה יכול לעשות את זה. תצטרך להיות פרואקטיבית לגבי מתי ואיך אתה מקדם את העסק שלך במדיה החברתית, תוך כדי להישאר פעילה עם תוכן רענן ומגע עם העוקבים שלך..

טיפים לפיתוח נוכחות במדיה חברתית

המטרה היא להשיג יותר עוקבים, קליקים ושיתופים – אבל להגיע לשם דורש מאמץ. להלן מספר טיפים שיעזרו לך למשוך אותה.

1. קבע יעדים הניתנים להשגה

כשאתה מתחיל חשבון מדיה חברתית לראשונה, מספר העוקבים שלך הוא אפס. המספר הזה נראה עגום, אבל לאט לאט אתה יכול לעבור מאפס לגיבור המדיה החברתית. אל תצפה שזה יקרה בבת אחת ואל תתייאש מוקדם מדי.

קבע יעדים שתוכל להשיג בפועל, הן לטווח הארוך והן לטווח הקצר. היה ספציפי לגבי מה שאתה רוצה לעשות: במקום “להשיג יותר עוקבים”, קבע שאתה רוצה “להשיג 100 עוקבים עד 10 ביוני השנה.” לכל מטרה צריכה להיות תוכנית מוצקה מאחוריה כדי להבטיח מעקב. כמה דרכים בהן אתה יכול להתחיל בקידום התוכנית שלך כוללים:

 • פרסם באופן קבוע: כמו בבלוגים, חשבון מדיה חברתית שלא ממשיך להביא את הסחורה עלול להיפלט.
 • הרץ תחרות: בקש מאנשים לעקוב אחר הדף שלך או לחבב אותו, לקבלת סיכוי לזכות בפרס. זוהי דרך נהדרת להשיג עוקבים במהירות!
 • תייגו והזכירו: אנשים רבים יותר יראו את המותג שלכם אם תחברו את הפוסטים שלכם לדפים אחרים באמצעות תיוג וציין. אנשים שעוקבים אחר הדפים של אלה יראו את הפוסט שלך גם אם הם לא עוקבים אחריך (עדיין).
 • השתמש בניתוח: בדוק כיצד פוסטים מסוימים משפיעים על לייקים, שיתופים, צפיות ומעקב אחר הדברים שלך. אם יש לך הצלחה, אולי תרצה לעשות יותר מזה.

2. תכנן לוח זמנים לפרסום

היה אסטרטגי עם התזמון של התוכן שלך. יתכן שאתה נלהב מהוצאת ההודעה, אך יש לשלוט על התזמון כדי לקהל הקוראים האופטימלי. שליחת פוסטים קרובים מדי זה לזה היא דואר זבל. במקום זאת, פרסם את הפוסטים שלך בכל פלטפורמה של מדיה חברתית בלוח זמנים מתוזמן היטב.

כשאתם שולחים פוסטים לקידום מכירות, שלחו פוסט אחד ליום על פני מספר ימים וגרמו להם לספר את הסיפור בצורה אחרת. ואז שלח כמה פוסטים נוספים בשבוע שלאחר מכן. הקפידו על תוכן ייחודי, אך אל תחששו להדגיש מסרים חשובים. זה מבטיח שלא תפרסם יתר על המידה את התוכן או שתיות מיותר, אך אינך מזניח להפיץ אותו באופן נרחב לכל העוקבים שלך..

זמנים מסוימים ביום טובים יותר להוצאת הודעה מאחרים, מכיוון שאנשים נוטים לבדוק מדיה חברתית בנקודות מפתח מסוימות בימיהם. לפלטפורמות שונות יש זמנים אופטימליים שונים לפרסום, אם כי הם נוטים לחפוף. הזמן הטוב ביותר לפרסם בפייסבוק בכדי להשיג את הצפייה המרבית הוא בין 12-2 בלילה ביום רביעי וחמישי, בעוד שהזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם משתנה בין השעות 15:00. ביום רביעי עד חמש בבוקר יום שישי.

3. השתמש באוטומציה

זמן הוא כסף, ובכל ענף, המטרה היא בדרך כלל לעשות כמה שיותר זמן מועט שאפשר. העסק שלך לא יהיה זר במנטליות זו, ובחירה באוטומציה של אסטרטגיית המדיה החברתית שלך אתה יכול לעשות הרבה יותר בפחות זמן.

פלטפורמות ניהול מדיה חברתית כמו Hootsuite מאפשרים לך לתזמן פוסטים בכל חנויות המדיה החברתית שלך. משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור חבורה של תוכן בפעם אחת, להוסיף אותם לפלטפורמת ניהול המדיה החברתית שלך, לפי בחירתך, ולגרום להם לעבור לפעילות בשעות שהקצבת בלוח הזמנים של ההודעה.

אתה יכול להשתמש בזמן שאתה חוסך כדי ליצור ולהעלות פוסטים נוספים – או שאתה יכול להעלות יותר תוכן לבלוג שלך: מאמרים, קטעי וידאו, אינפוגרפיקה, תקראו לזה.

הדבר החשוב לזכור הוא שככל שתפרסמו יותר פוסטים, כך גדל הסיכוי שהקהל שלכם יעבור אתכם. אבל – וזה חשוב – לא על חשבון האיכות.

4. פוסט בזמנים הנכונים

זה לא מספיק פשוט לפרסם את הנקודה פעם בשעה – עליכם לפרסם גם בשעות שהעוקבים שלכם פעילים ביותר.

באמצעות תכונות הניתוח המובנות בחשבונות המדיה החברתית שלך, יחד עם מה שזמין דרך Google, אתה יכול לנתח את התנהגות העוקבים שלך כדי לקבוע באילו אזורים הם מבוססים – והזמנים שהם קוראים את הפוסטים שלך.

ברגע שיש לך נתונים אלה, אתה יכול לתזמן את הפוסטים שלך באופן אסטרטגי כך שהסביר לעוקבים שלך לראות אותם. באופן טבעי, ככל שאנשים רבים רואים את הפוסטים שלך ומתקשרים איתם, כך הם יצליחו לייצר תנועה.

5. פיתוח קול המותג שלך

כל מותג זקוק לקול, וכדי למצוא אותו, אל תחפש רחוק יותר מקהל היעד שלך. קול של מותג הוא המסר שהוא נותן ללקוחות ואופן העברתם. זה עוזר לאנשים להתייחס לדברים שאתה אומר וליצור קשר עם המותג שלך, המוצרים והשירותים שלו.

משיכת הלקוחות הנכונה תלויה אם אתה מדבר בשפה שלהם. מחקרים מראים כי קול המותג תורם לאמון הלקוחות ולנאמנותו. זה גם עוזר להבדיל אותך ממותגים אחרים. לאחר שתמצא את הקול שלך, השתמש בו בעקביות בכל המדיה החברתית שלך. אם זה משתנה באופן דרסטי מדי, זה יכול לבלבל ואפילו לכבות לקוחות מסוימים.

6. עקוב אחר ההתקדמות שלך

בכל פעם שאתה משנה את אסטרטגיית המדיה החברתית שלך, אפילו רק במעט, עליך לפקח מקרוב אחר המתרחש אחר כך. בדוק בניתוח שלך אם יש עלייה או ירידה במניות, רווחים מחדש, קליקים ונתונים אחרים שיגידו לך אם השינוי היה חיובי או שלילי..

אינדיקטור נוסף הוא כל משוב שנשלח ישירות אליך על ידי העוקבים שלך. אתה יכול לצפות שאם פרסמת באופן עקבי בלוח זמנים ללא דואר זבל, טווח ההגעה שלך גדל. אם הגעת לתוצאות שונות, קח את הנתונים בחשבון כדי לקבוע מה לשנות. יתכן שהוא זקוק ליותר זמן.

7. בדוק את התחרות

יותר מ -50 מיליון עסקים קטנים משתמשים בפייסבוק, 70 אחוז מהם נמצאים בטוויטר, ובעוד שרק 9% נמצאים ב- YouTube, המספר הזה ממשיך לעלות. הסיכויים הם שלפחות חלק מהמתחרים שלך נמצאים בפלטפורמה של מדיה חברתית אחת או יותר.

בדוק מה החברות באותו שוק עושות. לא רק תקבלו כמה רעיונות, אלא תוכלו גם לבדוק כיצד הלקוחות שלהם מגיבים לפוסטים האלה. אולי תראה שיש לך רגל, או שתלמד שיש לך עבודה לעשות כדי להמשיך.

8. היה אמין

אנשים לא מגיעים למדיה החברתית כדי ליצור קשר עם “עסקים” – הם רוצים להיות בקשר עם בני אדם אמיתיים אליהם הם יכולים להתייחס. כך שאם אתם רוצים לפרסם תוכן המקדם את העסק שלכם, הוא צריך להיות מאוזן עם תוכן שימושי, מועיל, מבדר או שמוסיף ערך אחר לקוראים שלכם..

כצעד ראשון להתייחסות לקהל שלך, עיין בפרופילי המדיה החברתית של העוקבים שלך. ראה אילו דברים מעניינים אותם וכיצד אתה יכול לקשור את זה למוצרים או לשירותים שלך.

פרסם תוכן שפונה אליהם ואינו גוזל יותר מדי מזמנם. להלן כמה אסטרטגיות יעילות המגיעות ללקוחות שלך:

9. להישאר בזה

כדי להגיע רחוק משיווק המדיה החברתית שלך אתה צריך להכניס את העבודה. זה אומר להיות מתמשך ומכוון עם הפוסטים וההחזרות שלך. אם אתה רוצה לקבל יותר קליקים וצפיות, אתה צריך להישאר עם זה.

הקפידו על לוח הזמנים לקידום החברתי שאתם מפתחים, והיו עקביים ומתמידים עם הטקטיקות האחרות במאמר זה על מנת להגדיל את התנועה שלכם.

גם אם לא תבחין מייד בשינוי גדול, כל מה שנדרש כדי שהפוסט יעבור ויראלי הוא שיתוף אחד שמשתתף שוב ושוב. פוסט נוסף נוסף זה יכול לעשות את כל ההבדל ולגרום לתנועה מוגברת לאתר שלך שידחיק את העסק שלך לשלב הבא.

סיכום

התחלת העסק שלך באמצעות מדיה חברתית היא אסטרטגיה שיווקית חיונית, אך לוקח זמן וזמן. השימוש בטיפים שלעיל הוא דרך מצוינת לעזור לך להתחיל ולשים את העסק שלך בדרך לעבר פיתוח נוכחות מוצלחת של מדיה חברתית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map