9 סיבות מדוע העסק שלך זקוק לבלוג

מדריך החלטות שיעזור לבעלי עסקים קטנים להבין מדוע עליהם להתחיל לבלוג ועד כמה יכול להיות מועיל לבלוג עבור העסק שלהם.


מדוע העסק שלך צריך לבלוג

העסק שלך מתגעגע למספר הזדמנויות אם אין באתר שלך בלוג. כתיבת בלוגים יכולה להיות הזדמנות שיווקית מועילה שתניע לידים ממנועי חיפוש ומרשתות חברתיות. אם חשבת על בלוג ולא יכולת להחליט אם זה שווה את הזמן והמאמץ שלך, הנה כמה סיבות שצריכות לסיים את ההחלטה שלך.

1) למשוך לידים ומנועי חיפוש

לפני שנתחיל להטבות אחרות, נתחיל עם פוטנציאל המכירות הנוסף. נעשה נכון, פוסטים בבלוג הם כמו אוכל למנועי חיפוש. ככל שתפרסמו יותר תוכן איכותי וסמכותי בבלוג שלכם, תקבלו תנועה אורגנית יותר. בלוגים הם סימן חיובי עבור מנועי חיפוש שהאתר שלך פעיל ומעודכן.

שים לב שזה לא אומר שאתה צריך לירוק רק כל תוכן בבלוג. עדיף לקבל פוסט איכותי אחד מאשר 10 כאלה באיכות נמוכה. דאג גם לכתוב על תוכן הקשור לעסק שלך. כל הודעה חייבת להיות מועילה ורלוונטית. יש הבדל חשוב בין הפקת תוכן רק לתוכן לעומת לייצר תוכן שיעזור למישהו. לתוכן באיכות נמוכה יכולה להיות השפעה הפוכה ולפגוע בנראות של מנוע החיפוש שלך. אז הזהרו!

2) הצגת המומחיות שלך בפני לקוחות פוטנציאליים ועכשוויים

ככל שהאינטרנט ממשיך לצמוח, התחרות שלך גוברת. אחת הדרכים להתבלט מהמתחרים שלך היא להראות ללקוחות שאתה מומחה בענף. בלוגים הם דרך אחת להעביר את המומחיות שלך ללא פגישות ושיחות טלפון. זכור שמשתמשים במנועי חיפוש בדרך כלל מחפשים תשובות לשאלות שלהם. כשאתה מספק תשובות לשאלות אלה בקול סמכותי עם קריאה לפעולה בולטת, אתה מסיע לידים ממנועי חיפוש דרך משפך המכירות..

כמומחה, עליך לדעת מה הלקוחות שלך מחפשים ותוכל להשתמש בזה לכתיבת פוסטים בבלוגים. נניח שאתה גג רעיונות לסיעור מוחות הוא השלב הקשה של הבלוגים בשבילך. אילו שאלות הלקוחות שלך שואלים כשהם מתקשרים? מה הבעיה האופיינית שאתה רואה בעבודה היומיומית שלך? אילו תשובות אתה יכול לספק ללקוחות שלך? רוב הסיכויים שהלקוח שלך לא יכול לתקן את הגג שלהם, אך הוא מבקש מ- Google למידע על נזילות ובעיות נפוצות. כתוב תוכן המבוסס על נושא זה ותעביר לידים מוסמכים ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

3) זהו מאמץ ארוך טווח עם יתרונות המשך

למרות שכתיבת פוסט בבלוג עשויה להימשך זמן מה, לפוסט שלך יהיו יתרונות מתמשכים. לאחר שיפורסם ומתחיל לדרג במנועי חיפוש, הוא יכול להמשיך לנהוג בתנועה במשך חודשים על גבי חודשים. זכור לבדוק לסירוגין את הדיוק באופן סופי ולעדכן אותו במידת הצורך. אתה יכול להשתמש ב- Analytics כדי למדוד את ההתנהגות וההצלחה של פוסט בבלוג מצליח, אבל זה לא דרישה אם אין לך את הזמן.

4) בלוגים יוצרים שיחה עם הלקוחות שלך

פוסט בבלוג פותח שיחה ומותיר הזדמנות ללקוחות שלך להגיב. אם אי פעם ראית פוסט בבלוג מצליח, לעיתים קרובות יש לו תגובות רבות של מבקרים. כל מבקר יכול להגיב גם לתגובות אחרות, ואתה יכול גם לענות. במילים אחרות, רק פוסט בלוג אחד יכול להזמין מבקרים להגיב ולהתחיל לעסוק באתר שלך. הערות אולי לא תמיד חיוביות, אך אתה יכול להשתמש במשוב ליצירת פוסטים אחרים בבלוג. המשוב יכול גם לתת לך תובנה ללקוחות שלך ומה הם מצפים מהשירותים והמוצרים שלך.

5) אתה לא צריך להיות סופר מקצועי

כתיבה יכולה להיות משימה מאתגרת, אך אינך צריך להיות סופר מקצועי! אתה רק צריך להיות מומחה בתחום שלך. עם זאת, היזהר שלא לפרסם תוכן כתוב בצורה גרועה מכיוון שהוא יכול לרסק את מאמצי ה- SEO שלך ולגרום לעסק שלך להיראות לא מקצועי. אם כתיבה באמת אינה דבר שאתה יכול לעשות, אתה תמיד יכול לבקש מעורך לתקן את הדקדוק ואת האיות. אתה משתמש בהודעה ובמומחיות שלך תוך כדי מתן לעורך להביא את דרישת הכתיבה המקצועית כדי להבטיח שלפוסט יש תוכן איכותי.

6) נקודת נחיתה מרכזית לשיווק חברתי

יכול להיות ששמעת שרשתות חברתיות צריכות להיות חלק מהשיווק שלך. בעלי עסקים רבים אינם יודעים מאיפה להתחיל, מה ציוץ או מה לפרסם בדף הפייסבוק שלהם. באמצעות בלוג אתה יכול לשתף את התוכן שלך בפלטפורמות המדיה החברתית כדי להעביר תנועה ישירות לאתר שלך. שיתוף פוסטים בבלוגים מומחים במדיה החברתית הוא דרך נהדרת לזכות בחשיפה בנוסף למנועי חיפוש.

7) בלוגים שומרים על האתר שלך מעודכן בחדשות התעשייה

רוב בעלי העסקים מבלוגים על מגמות בשוק שלהם ועל החדשות האחרונות בענף. תוכן מסוג זה מספק למנועי חיפוש תוכן חדש שאינו רווי כבר. זה גם מעודכן את האתר שלך עם החדשות והטרנדים האחרונים שעשויים להועיל מאוד ללקוחות שלך. כשאתה כותב תוכן המבוסס על החדשות האחרונות, אתה מפעיל תנועה רבה יותר לאתר שלך ויש לך פחות מתחרים. תוכן ירוק-עד טוב שיש!

8) האתר שלך לא נראה נטוש ובונה אמון

האם נתקלת אי פעם בבלוג שלא עודכן כבר חודשים? זה נותן תחושה שהאתר נטוש. זה נכון במיוחד לבעלי אתרים שאינם מקפידים על תוכן האתר שלהם. באמצעות בלוג, משתמשים יודעים שאתה דואג לעסק שלך ואכפת לך מהנוכחות שלך באינטרנט. זה מראה שאתה רוצה להתחבר ללקוחות שלך, וזה בונה אמון. אמון הוא גורם חשוב בשיווק באינטרנט. עם מאות מתחרים לבחירה, מבקרים רוצים לדעת שהם מתעסקים עם איש מקצוע מהימן.

9) זה כיף!

לעולם אינך יודע – ייתכן שתיהנה ממש מבלוגים. זה לוקח עבודה ויש לו מעט עקומת למידה, אבל ברגע שתשיג את זה, אתה אולי ממש אוהב את זה. חלק מבעלי העסקים אף מוצאים כתיבה טיפולית, כך שזה יכול להוות יתרון עבורך באופן אישי ולא רק באופן מקצועי.

מהם החסרונות של כתיבת בלוגים?

לבלוגים יש את היתרונות שלה, אבל זה יכול להיות גם חסרונות. לא בכל ענף יש קהל בלוגים. אם בסיס הלקוחות הממוצע שלך אינו משתמש באינטרנט או שהם פשוט לא מעוניינים, כנראה שבלוגים אינם שווים את המאמץ. זכור לזכור את הלקוחות שלך.

קל להתחיל

אם כבר יש לך אתר, מרבית מארחי האינטרנט מציעים פלטפורמות בלוגים נהדרות ללא תשלום. אם אין לך מארח אינטרנט, הסתכל תפוז קטן. זהו מארח אינטרנט המיועד לעסקים קטנים. פשוט הירשם והתחבר לחשבונך. מלוח המחוונים של cPanel, לחץ על הסמל Softaculous כדי לבחור איזו פלטפורמת בלוגים תרצה ואז להתקין אותה.

מתקין בלוג מ- Softaculous

כתום קטן תומך במספר פלטפורמות בלוגים, אך לאחרונה המליצו לבעלי בלוגים חדשים לנסות רוח רפאים, שהיא פלטפורמת בלוגים מגמה וקלת משקל שמפשטת את התהליך כולו.

פלטפורמות בלוגים זמינות בכתום קטן

סיכום

ללא קשר לאיזו פלטפורמת בלוג אתה משתמש, בלוגים יכולים להיות חלק כדאי באסטרטגיית השיווק שלך. אנו מקווים שמצאת שהסיבות לעיל מועילות בעת קבלת ההחלטה שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me