7 טיפים לגידול דף העסק שלך בפייסבוק

למד כיצד לנהל & הגדל את הדף העסקי שלך בפייסבוק בעזרת שבעה טיפים מועילים אלה שמובטחים שתביא לך יותר עוקבים & אוהב!

טיפים לגידול הדף העסקי בפייסבוק

אם אתה בעל עסק או סתם חי, סביר להניח ששמעת את העצות המשמעותיות שמתקדמות בנושא כיצד עליך להשתמש בפייסבוק כדי למצוא לקוחות. ברצינות, אתה יכול לעמוד לראות את המסחרי הזה פעם נוספת בה האנשים הנרגשים אומרים לך בביטויים רציניים על החברה שתבנה לך “חשבון פייסבוק בחינם”, כך שאנשים יכולים לומר, “מצאנו אותך בפייסבוק!”

דברים ראשונים ראשית – שום דבר אינו בחינם! אם אתה לא שומר על השירותים שלהם, אז הם יסתלקו עם עמוד הפייסבוק שלך וכל העוקבים שרכשו. וואו… זו מציאה נכון? יש לך בעלות בפועל על שום דבר שלא צריך להיות נושא באותיות הקטנות.

אולי לקחתם כמה משיעורי המדיה החברתית שממפים את האסטרטגיה להשגת תוצאות בגרפיקה שנראית כמו תרשים משחק כדורגל הפוך עבור קבוצת המכללות האהובה עליכם..

תראה, זה לא כל כך מסובך. האמת היא שניתן למצוא את העסק שלך בפייסבוק ותוכל להשיג לקוחות אם אתה מוכן להכניס זמן וטכניקה בכדי לגרום לזה לקרות. להלן 7 הטיפים המדהימים שמצאתי עבודות שיהפכו את עמוד הפייסבוק שלך למכרה זהב של תנועה:

טיפ 1: כללי תוכן

כולם ביחד – נאנק קולקטיבי! כן, יצירת תוכן זה כאב. האמת היא שרוב האנשים מתמקדים בהוצאת יותר במקום בתוכן טוב יותר. המציאות היא שהקהל שלך יעקוב אחר ההובלה שלך בכל מה שקשור לתוכן. יצירת תוכן חזק בלוח זמנים עוזר לקוראים לצפות ולהשתתף.

הנה גישה אחת – הוצא לוח שנה חודשי והסתכל שלושה חודשים קדימה. שאלו את עצמכם – מה קורה בשלושה חודשים ואיך זה מתאים למחזור המכירות שלכם? חגים ומועדים הם כולם חלק מתכנית התוכן שלך, אז התחל לכתוב בימים מסוימים את סוגי התוכן הבאים (ככל שמתאימים לעסק שלך): בלוג, מכירות / קידום מכירות, וידאו, ציטוטים / עובדות / סטטיסטיקות והודעות קהילתיות אם אתה מקומי. כשתראה את לוח התוכן שלך מתפתח, יהיו לך מועדים לכל אחד מסוגי התוכן האלה. כעת, הקצה נושא לכל אחד מסוגי התוכן האלה. לוח התוכן שלך יכול להיות כללי או ספציפי ככל שתרצה.

טיפ בפייסבוק: צרו יומן תוכן לפרסום

להסיר: יצירת תוכן אינה החלק הקשה. אתה שולט במה שיוצא מהדף שלך. עיצוב לוח זמנים ימשיך לעקוב אחריכם ויעזור בניהול יצירת תוכן.

טיפ 2: הזמן הוא הכל & יותר.

אי אפשר להדגיש את החשיבות של מציאת השעה והתאריך הנכונים לתוכן שלך. אתה יכול ליצור את התוכן הטוב ביותר על פני כדור הארץ. אם הקהל שלך טועה או שהתזמון שלך כבוי, אף אחד לא יראה אותו או יטפל. לדוגמה, סרטון על מכירת חג המולד שלך בליל כל הקדושים לגמרי לא פעיל – אלא אם כן אתה נותן לו סיבוב חמוד וקורא לו מכירת חג המולד Spooky Good! 99% מהזמן, עליכם להתמקד בציפייה מהקהל סביב אירועים ונושאים הדוחקים ביותר, כך שקל יותר לעסוק מאשר להסיט. זה המקום בו לוח התוכן שלך יעזור לך לאמוד את התגובות שלך לזמנים, תאריכים וחומרים שונים של הקהל. התובנות שלך מדף הפייסבוק שלך יגידו לך מתי רוב הקהל שלך נמצא בפייסבוק – השתמש בזה כקווים המנחים – ולעקוב אחר טובת התוכן שלך במהלך אותה תקופה. יתכן ותגלה שבלוגים משתלמים יותר ביום מסוים או ביום מסוים. אם כן, צבוט את לוח השנה ההוא והתחל לייעל. תוכן צריך להיות הכל כדי לתפוס את הקונה שלך * שוב ושוב * ברגע בו הוא רוצה לקנות.

הזמנים הטובים והרעים ביותר לפרסם בפייסבוק

להסיר: פרסום קבוע הוא חשוב, אך עליך למצוא את המקום המתוק בו עמוד הפייסבוק שלך פוגש את הלקוח שלך כל יום עם תוכן שימושי לקהל.

טיפ 3: צור קשר עם הלקוח שלך.

כולנו מכירים אדם אחד שלא עושה דבר אלא מדבר על עצמם. היה כנה – במדיה החברתית האם האדם הזה אתה? מדיה חברתית היא קשר הכרויות בו אתה מחזר אחר הלקוחות שלך. אם אתה תמיד מדבר על הבלוגים שלך, הפרומואים שלך והסרטונים שלך, אתה גם בך! כלל הזהב של העסק הוא קודם כל לקוח. זה תקף גם במדיה החברתית שלך. לעסוק את הלקוחות שלך במשהו שהם רוצים לדבר עליו – עצמם! צור סקר כדי לשאול לקוחות שאלות על מה שהם אוהבים / לא אוהבים. צרו גרפיקה המציגה מספר בחירות עם A / B / C המסומנות בבירור בפוסט ושואלים את מי הם הכי אוהבים. הדגישו המלצה נוצצת או ערכו תחרות בה אנשים צריכים לתת קלט. כל אלה דרכים בהן תוכלו לגרום לאנשים לראות את עצמם משתמשים במוצרים או בשירותים שלכם. בדוגמה למטה, אם תגלה שלקוחותיך שותים סודה (המוצר שלך) בפיצה, ייתכן שתרצה לפתוח בשותפות עם חברת פיצה ולהשתמש בפיצה במודעות שלך..

טיפ בפייסבוק - התקשרו עם המעריצים שלכם

בונוס – טכניקות אלה מעניקות לך את היתרון הנוסף של קבלת תובנה שיווקית. אם גיליתם לקוחות נוספים כמו החולצה הכחולה במקום החולצה האדומה – מה הפריט הטוב ביותר שניתן למכירה? החולצה הכחולה! אם הסקר שלך מניב שלקוח שונא לחכות בטלפון ויעדיף לשוחח בצ’אט עם נציג, ייתכן שתשקול להוסיף תכונת צ’ט לאתר שלך. אם תגלה שרבים מלקוחותיך ציוצים מספר פעמים ביום, ייתכן שתשקול שיעור שיעביר טקטיקות בטוויטר.

סקירת אוהדי הפייסבוק שלך

להסיר: אנשים אוהבים לשתף מידע על עצמם. זה הבסיס לצמיחת המדיה החברתית. שאל אותם שאלות וחפש דפוסים בתשובות לדברים שעשויים לעזור לך בשיווק.

טיפ 4: צור סרט.

כן, אני מדבר על וידאו ואנימציה קצרה. לפני שנחזור שוב לגניחה קולקטיבית – בואו נהיה יצירתיים ומהנים! פירושו של מדיה חברתית יש לכם את כל החדר המתפתל בעולם כדי ללכוד את הלקוחות שלכם. שימוש במוצרים כמו Ripl לקחת הצעת מחיר או מכירה פשוטה, להוסיף מוסיקה, קישורים ותמונות נותן תנועה לשיווק שלך. זה אינסטינקטיבי לאדם לבחון את מה שזז. יצירת קטעי אנימציה אלה הם קלים ואנשים חייבים לצפות בה כדי להחליט אם הם רוצים את זה – WIN / WIN!

כמובן שיש דרכי הווידיאו הרגילות כמו המלצות על לקוחות, תצוגה מקדימה של מוצרים ושיתוף מידע. אלה צריכים להיות בסיס לכל קמפיין שיווקי וידיאו. האם ציינתי שהסרטונים האלה צריכים להיכנס גם במייל שלך? למה? ובכן … הנה הסיבה ….

טיפ בפייסבוק - עשו סרט

להסיר: שימוש בווידיאו וקטעי שיווק מונפשים קצרים יכולים להפוך את השיווק הוותיק והמשעמם שלך ל”כולם עושים את זה “לרכבת נעה דינמית שאוספת אוהבים ומשתפת. רמז – אל תשכח להוסיף את הלוגו שלך ואת הקישורים הניתנים ללחיצה!

טיפ 5: המרת מעריצים לקונים.

רוב האנשים חושבים על מעריצי הפייסבוק כאוסף של קונים פוטנציאליים מבלי לתת להם סיבה לעבור למחזור הקנייה. על פוסטים תמיד (תמיד!) להיות CTA או קריאה לפעולה. זה לא נשף. אתה לא נאבק לגרום לאנשים לחבב אותך בלי לשאול. פוסטים עם קריאה ברורה לפעולה מקבלים את המרב, ובכן…. פעולה מכיוון שאתה אומר לאנשים מה אתה רוצה שיעשו. אם רוצים שקונים יכניסו קופון לחנות שלכם או ישתמשו בקוד פרומו במהלך הקופה, ספקו רק פייסבוק פרומואים שאומרים להם לעשות זאת. אם יש לך שלט בחנות שלך שאומר “אוהדי הפייסבוק שלנו מקבלים 10% על כל רכישה”, אז תתכוננו להרשמות בפנקס כדי לאהוד את עמוד הפייסבוק שלכם מכיוון שהנעתם את הלקוחות שלכם לפעול.

טיפ בפייסבוק - השתמש בקופונים

האם זה עובד גם באינטרנט? כן, כמו בדוגמה שלמעלה, הוסף שלב לעגלת הקופות או בדף הבית שלך שאומר “האם אתה רוצה לחסוך 5% ברכישה שלך היום? הצטרף לפייסבוק שלנו לקבלת הקוד. ” בדרך זו אתה אומר ללקוחות שלך ששמירה על קשר דרך מדיה חברתית חשובה לך.

להסיר: תן ללקוחות הוראות ברורות כיצד לקיים אינטראקציה בתהליך הקנייה והיתרונות שבביצועם בכל פוסט. בכך שאתה אומר ללקוח כיצד לרכוש או לתת לו סיבה לקנות, אתה בונה הטבה שהוא יכול להשיג רק דרך המדיה החברתית שלך.

טיפ 6: טקטיקות משגשגות.

רוב האנשים מפרסמים עבור אנשים. אין הפתעה גדולה, נכון? אנשים קוראים את הפוסטים שלך! בדיקת מציאות – אנשים קוראים את הפוסטים שלך אם מנועי חיפוש ואלגוריתמים בפייסבוק מחברים אותם לפוסטים שלך. אם יש לך עסק מקומי, הייתי ממליץ ליצור מאמר עם טיפים לפייסבוק אם לא הייתי אומר לך את הנוסחה-תגית לפוסט מושלם: תיוג, תיוג גיאוגרפי ותיוג hash. אולי שמתם לב שעולם הפייסבוק (והמדיה החברתית בכלל) סובב סביב תיוג. בהתחשב בכך שלפוסט שלך יש כבר תמונה / וידאו עם קישור וקריאה לפעולה (CTA), החיבור האמיתי לפוסט הוא ביצירת תיוג hash טוב של מילות מפתח חשובות ותיוג גיאוגרפי כדי לשתף את המיקום שלך (עיר, מדינה , או עסק). תיוג hash של מילות מפתח (#) מעניק לך יכולת חיפוש פוסטים על ידי מי שמחפש את המוצר / השירות שלך לפי מה שאתה מספק. תיוג גיאוגרפי חזק (@) עוזר לאנשים מקומיים למצוא את המוצרים / השירותים שלך סביב מיקומם. השילוב מייצר תנועה לדלת שלך ולחנות שלך. כמו בדוגמה של Oreo למטה, תוכן טוב שמיידע הוא מעורבב עם תיוג hash ו- CTA מביאים להגדלת מכירות העוגיות..

טיפים בפייסבוק - השתמשו בטקטיקות משגשגות

להסיר: שילוב טכניקות פרסום טובות של מדיה חברתית עם תוכן חזק מגביר את התנועה לעסקים ואתרים.

טיפ 7: נדל”ן וירטואלי למכירה.

בין אם אתם ממוקדים מקומית או לאומית, הנדל”ן שלכם במדיה החברתית אינו מוגבל וחינמי! מציאת שותפים טובים המחמיאים להנפקה העסקית שלך יכולה להכפיל את עצמה > משולש > להרביע את העיניים על המסך. קידום של חברה אחרת עם מבצעים או מבצעים מיוחדים הזמינים רק בגלל השותפות שלך, יכול להגדיל את הביצועים שלך מהר יותר מכל שיטה אחרת. כמו פרסום בחינם, שיתוף באירועים קהילתיים ושותפים עסקיים מעניק לך אשראי ונראות, מה שיוביל לתנועה גבוהה לעסק שלך לאתר שלך.

זכור שאתה יכול לחלוק מקום עם המעריצים שלך. במקרה של איש הפלדה למטה, אנשים מעודדים לשתף את סיפוריהם על מה שגורם להם לסופרמן להופיע בדף.

טיפים בפייסבוק - השתמשו בשטח אמיתי וירטואלי

להסיר: השגת שותפויות עלולה לבלבל את דף הפייסבוק שלך באמצעות עסקים אחרים ובסיס המעריצים שלהם. אל תשכח לשתף את שטחך (ולבקש אותו בתמורה).

כמובן שיש תזכורת כמעט חובה לחיבור הנקודות במדיה החברתית. אם יש לך אתר, כרטיס ביקור, עלונים, פליירים, מיילים או מגיבים אוטומטיים, עליך להציג את דף הפייסבוק שלך באופן בולט עם הזמנה להצטרף.

סיכום

נראה שפייסבוק עמוסה בפוסטים פוליטיים, מודעות ממומנות והסחות דעת אחרות. עלייך לעבור את העיוורון של המדיה החברתית כדי להפעיל את הרצון של הלקוח להשתתף ולהתעסק. כשאתה מעסיק את לקוחותיך במעגל הקנייה, תשתמש במכרה התעבורה של פייסבוק שקיים לכל עסק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me