7 שיקולי תשלום מרכזיים לבעלי חנות מג’נטו

שלט אסטרטגיות תשלום מרכזיות עבור Magento eStore, הבטיחו עיבוד חלק לתשלומים שונים, & הגדל את המכירות המקוונות שלך באמצעות שבעה טיפים אלה.


שיקולי תשלום מקש מג'נט

מסחר אלקטרוניקה הוא חלק עצום מהכלכלה העולמית. על פי נתונים סטטיסטיים, הכנסות גלובליות של eCommerce תגיע ל -4.5 טריליון דולר בשנת 2020. הצמיחה העצומה של תחום סחר זה מאפשרת לעסקים שונים להציע את שירותיהם לשוק ולשפר את שירותי eCommerce. באופן כללי, יריבויות בין עסקים מצטיינים מייצרות ערך חדש ואיכות שירותים משופרת בכל תחום עבודה. כיום יש לנו שתי פלטפורמות דומיננטיות בתחום זה. מצד אחד, יש את WooCommerce. מצד שני, יש לנו מג’נטו. במאמר זה אני הולך לדון בשבעה משיקולי התשלום הנפוצים ביותר לבעלי חנויות מג’נטו.

האם ידעת? מג’נטו מהווה 29.1 אחוז מנתח השוק בכל פלטפורמות המסחר האלקטרוני.

1. ארגון מוצרים

בעוד שמג’נטו הוכיחה כפלטפורמה נהדרת לסוחרים מקוונים, היא רק כלי מקוון. זו הסיבה שההצלחה שלה תהיה תלויה במשתמשיה. כל בעל חנות מג’נטו צריך לזכור דבר אחד – משתמשי אינטרנט עכשוויים הם קונים מתוחכמים עם בלוטות טעם קניות מפותחות. אם ארגון החנות שלך לא יצליח לספק להם את מה שהם צריכים תוך שניות, הם פשוט יעזבו את החנות שלך. במקרה כזה, תוכלו לחוות את שלושת ה”מספרות “- ללא רכישות, ללא תשלומים, ללא הכנסות.

דוגמא לארגון מוצרים של מג'נטוארגון מוצרים בחנות מג’נטו שלך הוא גורם מפתח להצלחה.

בידיעה זאת, שימו לב תמיד לאופן בו אתם מציגים את המוצרים שלכם ברחבי האתר. יתר על כן, וודא שקטגוריות המוצרים מאורגנות היטב וניתן להגיע אליה בקלות מכל עמוד. כמו כן, שקלו לכלול סרגל חיפוש בכל עמוד, כך שחווית הקנייה כולה תהיה מהירה ואינטואיטיבית. ככל שהלקוחות שלך קונים מהר יותר, כך תמכור יותר פריטים. לבסוף, תוכלו להפעיל את ה- אפשרות חיפוש השלמה אוטומטית ולהאיץ את תהליך החיפוש. כל אותן פעולות יובילו למספר גדול יותר של תשלומים, ומכאן הכנסות גבוהות יותר.

2. תשלומי בנק אמין אך איטי

כאשר סידרת את המוצרים שלך בצורה ידידותית למשתמש, תוכל להתחיל לחשוב על אפשרויות תשלום שונות. כלל האצבע הוא שיש להציע לקונים מג’נטו מספר חלופות. קונים מקוונים מגיעים לעתים קרובות ממדינות שונות ויש להם הרגלי תשלום שונים. על ידי שימוש בגישה פתוחה כל כך, תוכלו למשוך יותר קונים בינלאומיים, שהיא תמיד אפשרות נהדרת. אז בואו נתחיל תשלומי העברה בנקאית. קונים לאומיים ומקומיים יהנו הכי הרבה מפיתרון תשלום זה. מצד שני, קונים בינלאומיים עשויים למצוא את עמלות ההעברה בנקאית יקרות למדי, בהשוואה לכמה פתרונות נוחים יותר (קרא על PayPal בהמשך). פרט לכך, יתכן ויחלפו ימים עד שבנקים במדינות מסוימות יעבדו תשלומים מקוונים, וזה מטרד עבור כל בעל מסחר אלקטרוני..

אם בכל זאת ברצונך להפעיל אפשרות זו, עבור אל פרק המערכת בלוח המחוונים של מג’נטו וכתוצאה מכך לחץ על אמצעי תצורה, מכירות ותשלום. בחר באפשרות תשלום בנק. בחלק ההוראות הוסף את חשבון הבנק שלך, את שם הבנק וכתובתו, וכן את מספר הניתוב של הבנק. לבסוף, תן שם לפעולה זו להעברה בנקאית ושמור את השינויים.

3. PayPal לערעור גלובלי

PayPal היא מג’נטו של פתרונות תשלום, כלומר היא אחד השערים המובילים לעסקות מסחר אלקטרוני. לכן, איחוד חנות מג’נטו שלך עם אפשרות תשלום זו היא בחירה מושלמת עבור העסק האלקטרוני שלך. מצד אחד, הלקוחות שלך יכולים לשלם את הסחורה שרכשת באמצעות כרטיסי האשראי שלהם באמצעות PayPal. מצד שני, הם יכולים להעביר כסף מחשבון PayPal שלהם לחשבונך בזמן הקצר ביותר.

באשר לדמי העברה, הם נמוכים משמעותית משיעורי העמלות הבנקאיות עבור תשלומים בינלאומיים. לדוגמה, בעת ביצוע תשלומים בתוך ארה”ב, העמלה היא 2.9% בתוספת 0.30 דולר. עם זאת, עמלות על תשלומים בינלאומיים ישתנו, מכיוון ששערי מטבע שונים ממלאים כאן תפקיד חשוב.

הנוהל של הוספת פתרון זה לצוות התשלומים שלך במג’נטו זהה לתשלומי בנק. פשוט בחר בתשלום PayPal במקום ב- BankPayment ושמור את השינויים.

בכדי להוסיף את הכל, תוכלו לחבר בקלות א יוצר חשבוניות פשוט עם פיתרון זה, ליצור חשבוניות עבור לקוחות PayPal שלך. זה יעזור לך להתמודד עם חשבוניות בצורה חלקה. וכפי שכולנו יודעים – חשבונית מהירה פירושה תשלום מהיר.

תבנית של יוצר חשבוניותתבנית חשבונית עסקית – אלדונה

4. מאפייני אבטחת תשלום

מג’נטו מציעה מגוון רחב של שכבות אבטחה עבור יזמי מסחר אלקטרוני שלהם. אחד הכלים היעילים ביותר להגברת האבטחה הוא פרוטוקול תלת מימד מאובטח. שלושת ה- Ds מייצגים שלושה תחומים שעוזרים לאמת קונים מקוונים, כלומר כרטיסי הבנק שלהם. הראשון הוא תחום המנפיק – הבנק שהנפיק את כרטיס הקונה. השני הוא תחום הרוכש – הבנק שהנפיק את הכרטיס של בעל הסחר האלקטרוני. לבסוף, השלישי הוא תחום ההפעלה הדדית – פלטפורמה שנוצרה באופן מקוון, המורכבת מממשק הפרוטוקול המרובה (MPI) ושרת בקרת הגישה (ACS). אישורים דיגיטליים הכלולים בפעולה זו מוודאים כי גם המשלם וגם המקבל הם משתמשים אותנטיים בכרטיסים ובחשבונות שלהם.

אם ברצונך להפעיל אבטחה תלת-ממדית, עבור לסעיף תשלומים במערכת ולחץ על כפתור הבדיקה. כאשר התצורה נבדקת ומאומתת, עבור לסעיף אמצעי תשלום והפעל תלת מימד מאובטח. עכשיו זה יתפקד בכל אמצעי תשלום בודד בו אתה משתמש בחנות מג’נטו שלך.

5. יצירת מבצעים מיוחדים

אחת האסטרטגיות החשובות ביותר של מסחר אלקטרוני עבור הכנסות גבוהות יותר ותשלומים קלים יותר היא להציע סוגים שונים של מבצעים מיוחדים ללקוחות שלך. הדבר הגדול במג’נטו הוא שתוכלו ליצור ולהפעיל מבצעים אלו באמצעות כללי מחירים של עגלת הקניות. לדוגמה, אם ברצונך להעניק הנחה של 25% לכל לקוח שקונה מוצר מקטגוריה מיוחדת, הפעל את לוח הניהול במג’נטו ועבור למבצעים. כאן כדאי לבחור בסעיף כללי מחירים של עגלת הקניות. התהליך של קביעת כללים חדשים מורכב מהשלבים הבאים:

 • הגדרת כלל – שם הכלל (למשל 20% הנחה עבור קטגוריית מוצרים), קבוצות קונים שיכולות להשתמש בקופונים עבור קטגוריה זו של מוצרים וקוד הקופון..
 • פעולות – קביעת ההנחה (אחוז במקרה זה, אך ניתן גם לבטא אותה כסכום), יחד עם המוצרים עליהם יוחל..
 • תנאים – קביעת אילו קבוצות של קונים ובאילו תנאים זכאים להנחה זו.
 • קודי קופון – אם ברצונך להשתמש בקופונים למבצעי ההנחות המיוחדים שלך, הנה המקום בו תיצור ואז, הגדר את פורמט הקוד המועדף..

הליך זה די פשוט ופשוט במג’נטו. עם זאת, אם אתה מתקשה לקבוע את כללי העגלה שלך, תוכל למצוא הוראות מפורטות כאן.

6. חשיבותה של עגלת הקניות המתמדת

על פי הגדרה שניתנה על ידי מסחר גדול, עגלת קניות מתמשכת היא “תכונה בחנות מקוונת ששומרת מוצרים בעגלת הקניות של הלקוח מעבר לביקור אחד”. אם אתה רוצה להמיר את הקונים שלך מדי פעם ללקוחות חוזרים, הוספת אפשרות זו היא חובה.

לדוגמה, אם לקוח מופרע במהלך תהליך הקנייה והוא לא יכול לסיים את הרכישה ברגע זה, חיוני שהעגלה שלו תחכה לו ברגע שהוא יחזור לחנות האלקטרונית שלך. מג’נטו נותנת לך הזדמנות ליצור עגלה כזו בצורה ידידותית למשתמש. ראשית, בחר את החלק מערכת ואז בחר תצורה בחלונית הניהול של Magento. אתה צריך לראות את החלק של הלקוחות משמאל, כמו גם את עגלת הקניות המתמדת. לאחר בחירת אפשרויות כלליות, הפעל את האפשרות הפעל התמדה.

זה הזמן לקבוע את משך העוגיות המתמשכות. תראה שמספר ברירת המחדל הוא 31,536,000 שניות. זה שווה לשנה. זה אומר שלקוח שיחזור לעגלה נטושה תוך שנה, ימצא את אותה עגלה עם כל הפריטים שבחרו כשעזבו. לקבלת הוראות מפורטות יותר אודות אפשרויות העגלה, קרא את זה להנחות.

כמו כן, כל בעל חנות אלקטרונית צריך לדעת כי נושא העוגיות ושמירת מידע על לקוחות הנו נושא משפטי רציני. לכן, הקפידו לבנות את מדיניות הנתונים שלכם בהתאם לחוק, במיוחד אם עובדים באיחוד האירופי, מכיוון שמדיניות הפרטיות שלהם די מחמירה. תוכל ללמוד עוד על החקיקה האירופית בנושא קובצי Cookie באתר האתר הרשמי של האיחוד האירופי.

7. מניעת תשלומים מאוחרים

עבודה עם קונים מקוונים היא רק צד אחד של הסחר המקוון. גם בעלי מסחר אלקטרוני צריכים לשתף פעולה עם עסקים אחרים. כאן הם צריכים להיות מוכנים לכל מיני הפתעות בכל הנוגע לעבודה עם מיזמים אחרים. בגלל המספר ההולך וגדל של עסקים מקוונים, קיימת סבירות גבוהה יותר לכך שחלק מהשותפים העסקיים שלך יאחרו בתשלומים שלהם. מכיוון שכל התנהגות חסרת אחריות כזו תשפיע על התקציב שלך, על בעלי חנויות אלקטרוניות להביא מדיניות מחמירה בכל הנוגע לניהול חובות. לפעמים אתה יכול לעשות כמה חריגים, למשל כאשר שותף ארוך טווח שלך נתקל בקשיים כלכליים זמניים. בכל המקרים האחרים מגיבים מייד ומנצלים שונים טכניקות גביית חובות כדי להחזיר את הנכסים השייכים לחנות האלקטרונית שלך.

סיכום

מה שהופך חנות מג’נטו שונה מחנות לבנים וטיטיות היא ההקשר המקוון שלה. אם אתה משתמש באפשרויות התשלום הטובות ביותר ותכונות ההגנה עבור חנות הדואר האלקטרוני שלך, סביר להניח כי העסק שלך יצמח בקצב קבוע. אך זכור תמיד שמדובר בעסק בדיוק כמו כל אחד אחר. לכן זה דורש עבודה מחויבת וניהול נחוש אם אתה רוצה שהיא תתפתח בהתאם לתוכניות שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map