7 יסודות של אסטרטגיית שיווק אינסטגרם מנצחת

חושבים להשתמש באינסטגרם כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלכם? הנה היסודות להצלחה עם אינסטגרם.


אסטרטגיות שיווק באינסטגרם

קשה להתעלם מההשפעה של אינסטגרם בעולם השיווק של ימינו. עם מיליוני אנשים המשתמשים באינסטגרם מדי יום, היא בין הפלטפורמות הטובות ביותר להציג את המוצרים שלכם. בהיותך הרשת הכי מעורבת אחרי פייסבוק, אינך רוצה לפספס בחלון השיווק הגדול שאינסטגרם יכולה להיפתח לעסק שלך.

כדי להשתמש באינסטגרם בצורה יעילה לטובתך, עליך להיות בעל תוכנית. תוכנית שתאפשר לכם להתאים את גובה השיווק של אינסטגרם. כדי לעזור לך לעשות זאת להלן טיפים חיוניים לביצוע אסטרטגיית שיווק מנצחת באינסטגרם:

1. התחל עם היסודות

כדי להתחיל באסטרטגיית שיווק מנצחת באינסטגרם, עליכם להתחיל עם היסודות. לאחר יצירת חשבון, נסח ביוגרפיה יצירתית ומושכת. הביולוגיה צריכה להכיל את שמך ואת מה שאתה עושה.

צילום מסך של אינסטגרם של ביו יצירתיהביולוגיה שלך באינסטגרם צריכה להיות ברורה לגבי מה שאתה עושה ולדבר עם הגומחה שלך

הדבר החשוב ביותר, עם זאת, הוא להיות ברור לגבי הגומחה שלך. הבנת הנישה שלך תעזור לך לדעת אילו עוקבים מעוניינים בך, וכיצד להתאים את התוכן שלך כדי למשוך את קהל היעד שלך.

כשאתה מפתח את חשבונך, דאג להישאר בגומחה שלך. זה הדבר היחיד שמבדיל אותך מהמתחרים שלך. הפוך את זה לשגרה שלך לפרסם תוכן באיכות גבוהה באופן קבוע, ובזמן שאתה משתמש בהאשטאגים הרלוונטיים.

כשנכנסתי למרחב השיווק באינסטגרם שמעתי ללמוד על כלי הסחר. היה הרבה ללמוד על הגדלת מספר העוקבים, פנייה לשחקנים מבוססים, ואצירת תוכן לקהל שלי. אכן, לולא למדתי על יסודות המרחב הזה, לא היה קל לי לנווט במרחב השיווקי באינסטגרם. היה לי ניסיון ראשוני בשיווק במדיה חברתית, אבל לא באינסטגרם כפלטפורמה. אם אתה לא רוצה לעשות שיווק באינסטגרם, להיכנס מבלי לדעת את הטיפים והטריקים החיוניים, ייתכן שתתכבד.

2. הבינו את הקהל שלכם

לפני שתתחילו לאסטרטגיית שיווק באינסטגרם, עליכם לברר את הנתונים והערכים של קהל היעד שלכם המשתמשים באינסטגרם. אם האסטרטגיה השיווקית והאפליקציה, באופן כללי, יעבדו עבורכם, המספרים צריכים להעדיף אתכם מאוד.

הבן את הקהל שלך באינסטגרםנתח את קהל היעד שלך (מין, גיל, מדינה)

הבנת הקהל שלך עוזרת באצירת התוכן. אם הקהל שלך מורכב מצעירים, התוכן שלך ישתמש בעיקר בוויז’ואל (אם כי יש יוצאים מהכלל תלוי בנישה!). הקהל משפיע על הצגת תוכן ולכן הוא חיוני לאסטרטגיה שיווקית מנצחת.

הכרת הקהל שלך חיונית למסע הפרסום ולנראות שלך. כאשר מבצעים קמפיין, קל יותר כאשר קהל היעד ידוע ולא קהל כללי. זה עוזר לך להכיר את תגיות ה- hashtags הנכונות לשימוש כדי להגיע לקהל שלך.

3. פנה אל אינסטגרמים אחרים

כמו בעולם החיצון, מערכת יחסים עם אנשים עם אותם תחומי עניין עובדת לטובת שניהם. לאחר שהצטרפתם לאינסטגרם, הקדישו זמן להגיב לויז’ואלים של אינסטגרמרים אחרים העובדים על אותה נישה כמוכם.

שותפויות אלה מובילות לעיתים קרובות לעוקבים חדשים או ללמוד דבר או שניים מהאחר. זה לא צריך להיות מוגבל לחשבונות קטנים יותר, אלא גם להרחיב לחשבונות גדולים יותר שיש להם יותר צפיות, עוקבים רבים ורמת מעורבות גבוהה משלך..

למתחילים, קשה להבחין בחשבונות אינסטגרם גדולים. עם זאת, עם כמה פריצות אתה יכול להשתמש בטיפים הבאים בכדי לעזור לך להיראות, או אפילו לבנות מערכת יחסים מתמשכת עם חשבון אינסטגרם גדול. כשמדובר בחשבון אינסטגרם גדול יותר:

 • לא אוהבים רק תמונה אחת – בכל חשבון אינסטגרם גדול אנשים תמיד אוהבים תמונות. טיול בתמונה אחת לא יביא אותך באופן גלוי לבעלים. אבל חיבה של תמונות מרובות תעשה אותך ייחודי מכל האנשים שאוהבים את התמונה האחרונה.
 • הערה ולא אהבתי – לאהוב את הפוסט שלהם פירושו שאהבת את זה, אבל להגיב פירושו שעשית יותר מסתם אוהב אותו. קח תמיד את הזמן שלך להגיב על פוסטים בחשבונות אינסטגרם משמעותיים יותר.
 • התאם אישית את ההערות שלך – הימנע מתגובות שנשמעות גנריות או שאפשר לטעות בהן בבוטים. הפוך את ההערות שלך למפורטות עם מה שאתה מרגיש לגבי הפוסט. זה עובד.
 • שאל שאלות – התייחסות לפוסט רצוי מאוד, אבל לשאול שאלות זה המתחיל לשיחת המפתח. רוב האנשים אוהבים להישאל על עבודתם, והם ישמחו לענות, במיוחד אם מחמאה קודמת לשאלה.

כאן, יתכן ותרצו להכין מיילים / הערות טובות בנושא הגעות טובות מראש, לכן כדאי לשקול להסתכל על כמה מהדברים חברות הכתיבה הטובות ביותר זמין באינטרנט.

4. השתמש במשפיעים

עשו שימוש באינסטגרם משפיעיםחקור את המשפיעים בארצך ויצרו עימם קשר

בדיוק כפי שהשם מרמז, משפיעים הם אנשים עם בעקבות מי יכול לנדנד את חוות דעת של מספר גדול של אנשים. הם בעיקר כותבי טרנדים שהשקפותיהם מוערכות באינסטגרם.

אם אתה חולק את אותם הנושאים ומראה את הערך שלך, הם עשויים להיות מעוניינים בך ויתמכו בך על ידי מתן חשיפה. עם זאת, משפיעים אחרים עשויים לדרוש ממך לשלם כדי לקדם אותם לקדם את התוכן שלך.

עם זאת, כשאתה מעורב משפיעים, וודא שחלק מהותי יותר מההמשך שלהם מורכב מקהל היעד שלך.

מניסיוני, עבודה עם משפיעים יכולה לעזור להשלים את מאמצי השיווק שלך. במיוחד כשהתחלתי לאצור תוכן ולשתף תוכן באינסטגרם לקהל שלי, הבנתי שאני לא מגיע לקהל שלי כמו שאני רוצה. הסיקור היה תת-שוויוני. כדי להבטיח שהתוכן יגיע לקהל המתאים בצורה הנכונה, הייתי צריך לעבוד עם צוות משפיעים. שיתוף התוכן היה קל יותר עם משפיעים. Hashtags יגיעו למספר קהלים. היו שיחות שנבנו כתוצאה משיתוף מוגבר של תוכן כתוצאה ישירה מהעבודה עם משפיעים. אפילו להביא את חשיבותם של משפיעים אלה לפרספקטיבה, היה קל יותר ליצור ולקיים מותג. ההתכנסות של התוכן המשותף למשפיעים הייתה החשבונות והפוסטים שלי, וזה אפשר לי ליצור נושאים ומותגים שיבדילו את העבודה שלי באופן ייחודי. לאינסטגרם יש שימוש רב במרחב המדיה החברתית. בשלב מסוים, בסופו של דבר, תבינו שאינכם יכולים להגיע לקהל שלכם באופן מקיף מבלי להחדיר את מאמצי המשפיעים..

5. למתג את התוכן שלך

אינסטגרם אינה תומכת בתוספת קישורים חיים לפוסטים שלך. זהו אתר מכוון חזותי התומך רק בתמונות ובסרטונים. לכן, כשאתה מפרסם את התוכן שלך, הקפד למתג אותו בכבדות כדי שהאסטרטגיה השיווקית שלך תהיה יעילה ויעילה.

השימוש בצבעי גופנים ובגופנים יעיל מאוד במיתוג התוכן שלך. עם כל תוכן שאתה מפרסם, ודא תמיד שיש משהו שמזהה אותו כמוצר שלך. ככה, בכל פעם שהתוכן שלך גלוי באינסטגרם, ניתן לקשר אותו אליך בקלות ללא שימוש בקישורים חיים.

6. השתמש במכוניות hashtags

הפרופיל שלך בפני עצמו אינו יעיל, אך השימוש בתגיות hasht יגרום לך להיות יותר גלוי. השימוש בתגיות hasht עובד לטובתך כשאתה מתחבר לאינסטגרמות אחרות המשתמשות באותו תג hash. זה עוזר לך ליצור אינטראקציה עם Instagrammers שהשתמשו באותו תג hash לפני שהחשבון שלך פעל.

השתמש ב- hashtags באינסטגרםהשימוש ב- hashtags פופולרי יעזור לקהל שלך להגיע אליך

עם זאת, יש להשתמש בחשיפונים, יש להקפיד על הימנעות מחפצים עמוסים. הימנע משימוש בחפצים גנריים שיכללו את הפוסט שלך בבריכה עם מיליון נוספים. לחלופין, חפש hashtags שעובדים נכון עם הגומחה שלך.

זה לא מספיק לזהות את ה- hashtag הנכון שעובד עם הגומחה שלך. לחץ על תגיות ה- hasht כדי לראות אם התוכן שלך מתחרז עם מה שמפורסם שם. אם התוכן שלך מתאים, השתמש ב- hashtag מכיוון שהוא עשוי להגיע למספר גדול של אנשים שאתה משתף באותו תחומי עניין. אין גבול לשימוש בחשיפונים, אז השתמש בהם לטובתך!

פוסטים בלבד אינם יכולים להגיע לקהל באופן מקיף. ניסיתי זאת בימי השיווק המוקדמים שלי באינסטגרם, וזה היה די מאתגר להגיע לקהל שלי. החלטתי לצאת לאסטרטגיה שראתה אותי עובדת בלעדית עם חשיפונים. Hashtags עוזרים למתג תוכן בדרך כלשהי, מלבד התפקיד העיקרי שלהם לגרום לתוכן להיות ויראלי. שיווק קשור להבטיח שהתוכן יגיע להרבה אנשים כדי להבטיח יצירת לידים נוספים כמו גם המרה. תגיות ה- hashtags היו ועדיין כלי חשוב בערכת הכלים של משווק אינסטגרם.

7. צור אסטרטגיית תוכן

א אסטרטגיה שיווקית ללא אסטרטגיית תוכן זה לא מעשי. כל מדיה חברתית ותוכן קיימים במערכת יחסים סימביוטית; שניהם תלויים זה בזה בקיום. יצירת אסטרטגיית תוכן כוללת החלטה על סוג התוכן שיש לשתף, את זמן הפרסום ואת תדירות הפרסום.

סוג התוכן המשותף נשען על צורה והקשר. הטופס הוא איך אתה מתכוון לשתף את התוכן שלך. האם אתה מעדיף טקסט בלבד, תמונה או וידאו? לעומת זאת, ההקשר הוא כיצד התוכן שלך מותאם להתאים לקול החברה שלך.

זמן הפרסום תלוי בהרבה גורמים. עליך תמיד לכוון לפרסם בכל פעם שהנוח ביותר לקהל היעד שלך. תדירות הפרסום צריכה להיות קבועה. מרבית האנשים מבטלים עוקבים אחר חשבונות שאין להם תדירות פרסום מוגדרת. אתה לא רוצה לאכזב את הקהל שלך על ידי פרסום באופן לא סדיר, נכון? אמצו דפוס פרסום קבוע ותכוף.

עם שיווק באינסטגרם לא הייתה לי אסטרטגיית תוכן מורחבת. הייתה לי רק אסטרטגיה שיווקית מהורהרת. לפיכך, הייתי צריך להמציא אסטרטגיית תוכן שתאפשר לי ליצור תוכן – תמונות וסרטונים שהיו מסונכרנים עם הקהל כמו גם את האסטרטגיה השיווקית שלי. אם לא תתאזן בין שיווק ליצירת תוכן, אז חוסר האיזון הללו ידמם לעבודתך ויהיה ברור בתוצאות שלך. לשם כך נקטתי בפעולות הכרחיות בכדי להבטיח שהתוכן תואם את העדפות הקהל, כמו גם את המוצר אותו שיווקתי. התוצאות היו מקובלות ועמדו בציפיות.

לסיכום, לאחר אסטרטגיית שיווק מנצחת באינסטגרם מבוסס על המורכבויות הקטנות והמשמעותיות יותר. אינסטגרם היא בין פלטפורמות המדיה החברתית הטובות ביותר כרגע, עם אסטרטגיית שיווק מחושבת תעשה דרך ארוכה להבטיח הצלחה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map