6 טיפים לשיפור הרישום שלך ב- Google לעסק שלי (GMB)

למד כיצד לשפר את הרישום שלך ב- Google לעסק שלי בעזרת טיפים מועילים שישפרו את ה- SEO המקומי שלך & הגדילו את הנראות של העסק שלכם במנועי חיפוש.


טיפים של Google לעסק שלי (GMB)

טענה א רישום של Google לעסק שלי (GMB) (המכונה גם בעבר מקומות Google) הוא הצעד הראשון עבור כל בעל עסק קטן המעוניין לבצע קידום אתרים מקומי. תחילת העבודה עם GMB היא חובה לעסקים מקומיים ומשהו שיגדיל את הסיכוי שלך להופיע במארז המקומי של Google, Finder Local, מפות Google ואפילו בדירוג אורגני. זהו כלי רב עוצמה לחיבור עסקים ולקוחות, באופן מקומי. לאלו מכם שלא נרשמו, עליכם לעשות זאת כעת בשעה https://www.google.com/business/.

לעסקים עם רשימות של Google My Business (GMB) יש גישה אל הנדל”ן היקר ביותר בגוגל – של גוגל גרף מקומי ו חבילת מפות. אני בטוח שראית את שני הדברים לפני שחיפשת משהו מקומי:

דוגמה ל- Google Local Graphדוגמה לגרף המקומי של גוגל למסעדת פיצה מקומית.
דוגמה ל- Google Map Packדוגמה לחבילת המפות של גוגל, המציגה 3 רשימות של מסעדות פיצה בסביבה.

במאמר זה, אני מניח שכבר יש לך רישום GMB ואספק לך 6 טיפים חשובים שלדעתי בעלי עסקים קטנים רבים אינם מצליחים לעשות עם חשבון GMB שלהם..

עובדה מהנה: GMB כל כך פופולרי שהוא מכניס אותך לנכס שמארח למעלה ממיליארד משתמשים בחודש. וזה רק מספר האנשים במפות Google, המוצר השלישי ביותר בשימוש של גוגל, מאחורי YouTube ו- Google Search – האחרון הוא המוצר המשמש ביותר בגוגל, וזה מתחבר גם ל- GMB!

1. מלא את הפרופיל שלך לחלוטין & שמור על זה עדכני

זה אולי נראה מובן מאליו, אך הקפד להקדיש זמן למילוי הפרופיל שלך לחלוטין. הרישום שלך ב- GMB אומר למשתמשים מי אתה, מה אתה עושה, היכן אתה נמצא ומידע רלוונטי אחר שיעניין אנשים להפוך ללקוחות. הזנחה לעשות זאת תקשה על לקוחות פוטנציאליים ועלולה גם להפחית את הנראות שלך. יתר על כן, כל אחד יכול “להציע עריכה” לרישום העסק שלך, אפילו מתחרה! לכן חשוב מאוד לפקח על המידע שלך ולהשאיר אותו עדכני.

כל אחד יכול להציע עריכה ברישום העסק שלך, אפילו מתחרה! אז הקפידו תמיד לעקוב ולשמור על הרישום מעודכן. 

לחץ לציוץ

העדיפות הראשונית של דף Google לעסק שלי צריכה להיות:

 • שם עסק
 • כתובת
 • מספר טלפון
 • שעות פעילות
 • אתר אינטרנט
 • קטגוריה

יש מידע נוסף להוסיף, תלוי בסוג העסק שלך. לדוגמה, על בעל מסעדה להוסיף גם את התפריט שלו לרישום. אתה יכול גם להגדיר תכונות למאפיינים ספציפיים לגבי העסק שלך, כגון “יש WI-FI” ו- “מציע ישיבה בחוץ”. כל זה חלק חשוב בהתקנת GMB שלך.

טיפ מהיר: אם יש לך מיקומים עסקיים מרובים, זה אידיאלי לכל רישום GMB ישיר לעמוד ייחודי באתר שלך עבור אותו מיקום ספציפי, במקום לקחת את כולם לדף הבית..

יתר על כן, קבעו שעות מיוחדות לעסק שלך בחגים ובזמנים לא סדירים אחרים. יש עוד המון מידע שצריך למלא ולהשאיר אותו עדכני!

2. לבקש ביקורות לקוחות

ביקורות בגוגל משפיעות מאוד על החלטת הלקוח. חמישה כוכבים קטנים תופסים אזור בולט בתוצאות החיפוש ליד שמך. בואו נסתכל על עולם הביקורות שסיכם כמה נתונים סטטיסטיים מעניינים תובנות חכמות:

 • ביקורות לקוחות מהוות 97% מהחלטות הרכישה!
 • 58% מהלקוחות יהססו או יתקשו לקבל החלטת רכישה אם אין ביקורות זמינות עבור אותה חברה / מותג.
 • החלק החשוב ביותר בביקורת עבור לקוח הוא הפרטים ולא דירוג הכוכבים.
 • כמעט 1/3 מהאנשים אינם סומכים על מותג ללא תערובת של ביקורות חיוביות ושליליות.

המחויבות של גוגל לספק תוצאות חיפוש אמינות מכבידה רבות על המשוב של הצרכן על מוניטין עסקי, מותג או מוצר זה.

כשאתה מחפש בתחילה במפות גוגל, ברירת המחדל היא “רלוונטיות” ולא “מרחק” – מראה העדפה של גוגל לתוצאות איכותיות על פני קרבה.

לחץ לציוץ

לבקש ביקורות של לקוחות

נקודה מתוקה מבחינת מספר הביקורות היא 150 ב -12 החודשים האחרונים. לאחר שתקבל את הרבים האלה, גוגל תאכלס אוטומטית ביקורות במודעות AdWords שלך!

אל תשאיר את זה בבקשה לקבל את הביקורות. וודא שאתה מגיב לביקורות חיוביות ושליליות. להלן מספר מצבים ותגובות אפשריות לאלו:

 • ביקורות חיוביות: השב על ידי תודה לאנשים אלה על כך שהם פנו אליך. אל תשאיר את זה שם. ודא שלקוחות שעוברים את הקילומטר הנוסף כדי להשאיר לך משוב לחוויה חיובית, יודעים שאתה מקשיב ומבין שאתה מעריך את המשוב שלהם.
 • ביקורות שליליות: אל תתרגז! הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לפתוח בקרב על ביקורות. השב לביקורות שליליות ונסה להעביר את שאר השיחה במצב לא מקוון.
 • דירוגים ללא פרטי ביקורת: השב להערכות חיוביות בהערכה ובקש פרטים על מה שהפך אותה לחוויה כל כך טובה. משהו כמו, “תודה על הדירוג של 5 כוכבים! נשמח לקבל עוד משוב על מה שהפך את הביקור שלך כל כך טוב! ” עידוד אנשים אלה להשאיר פרטים מקדם את הרלוונטיות של העסק שלך. אם מדובר בדירוגים שליליים ללא ביקורות, ציין בפני הסוקר דרך להעביר את השיחה במצב לא מקוון – “הי. אנו מצטערים שהרגשת שהחוויה שלך לא עומדת בציפיות שלך. אנו תמיד שואפים לחוויות חיוביות עבור כל הלקוחות ורוצים לדעת מה יכולנו לעשות כדי להיות ככה. אנא התקשר לחנות ובקש אותי באופן אישי, מר סמית ‘.

טיפ מהיר: אנשים אוהבים לדעת שהם מדברים עם אדם אמיתי. חתום על כל התגובות שלך כדי שאנשים יידעו שאתה אתה – כלומר “תודה, מר סמית. בעלים”.

3. הפעל הודעות טקסט

הודעת טקסט אמריקנית לעיתים קרובות יותר ממה שהם מבצעים שיחות טלפון. אם יש לזכור זאת, זה לא יהיה אידיאלי לאפשר העברת טקסט למותג שלך?

זמן תגובה SMS של GMB

הפעלת הודעות טקסט פותחת עבור לקוחות פוטנציאליים שלך ערוץ תקשורת גדול בהרבה. קחו בחשבון לרגע את כמות האנשים שמחפשים ברשת בזמן העבודה – מוסתרים בתא שלהם בו הבוס שלהם לא יכול לראות את מסך המחשב או הטלפון הסלולרי שלהם, אך שמע את קולם! הודעת טקסט, בדומה לפרסום בווידיאו שלא צריך להשתמש בשמע, פותח אזור זה לתקשורת בדידה.

כיצד לאפשר העברת טקסט / SMS ב- Google לעסק שלי?

 1. היכנס ל- Business.Google.com
 2. בחר בכרטיסיית ההודעות בתפריט השמאלי
 3. הזן את מספר הטלפון הנייד שלך
 4. אמת את מספר הטלפון שלך על ידי קבלת קוד הרשאה להודעות טקסט.

טיפ מהיר: השב להודעות טקסט מייד – הצפייה של גוגל! זמן התגובה הממוצע שלך מצוין בגוגל כך שאנשים יוכלו לראות.

4. השתמש בפוסטים של גוגל

אתה יכול לפרסם בגוגל?

השתמש בפוסטים של גוגל

GMB שוחרר בשנת 2017, מאפשר כעת פוסטים עסקיים. פוסטים אלה מכניסים מידע נוסף לגרף המקומי שלך בכך שהם מאפשרים פוסטים עשירים בתמונה וטקסט, המקשרים לדפים ספציפיים באתר שלך. ניתן להגדיר אותם כפריטים חדשותיים שנעלמים בעוד שבוע, או כאירועים שנמשכים לאורך משך האירוע.

בדיוק כמו כל הפריטים דרך גוגל, הערכים מדהימים. בכל פעם שההודעה פועלת, תוכלו לראות את מספר ההופעות והקליקים שכל אחד מהם מייצר.

טיפ מהיר: גוגל לא הכירה בכל היתרונות הגלומים ב- SEO משימוש בפוסטים של גוגל. עם זאת, גוגל ידוע כי היא מתגמלת את המשתמשים המשתמשים במוצרי Google והיא אכן מושכת תשומת לב רבה יותר למשתמשים כאשר הם מחפשים את העסק שלך, מה שעלול להגדיל את שיעור הקליקים (CTR).

5. קישור לשירותי גוגל אחרים

יש עולם שלם של שירותי גוגל שנמצאים שם בחוץ ויכולים לנבוע מהרכוש של Google לעסק שלי. GMB יכול לשמש רכזת עבור גורמים אחרים של גוגל. הוא כבר מצורף לדף העסקי שלך ב- Google+, מפות Google וחיפוש Google.

ניתן גם לשלב אותו בצורה חלקה בחשבון Google AdWords שלך. GMB מאפשר לך להשתמש במספר מעקב השיחות שלך ב- Google AdWords ויכול לחבר את המיקום / המוניטין שלך ל- Google AdWords.

ניתן לרשום נתוני GMB במודעות AdWords

כשאתה מחבר את חשבון ה- GMB שלך לקמפיין AdWords שלך, אתה גם נותן למודעה שלך את הסיכוי להופיע במפות Google!

חבר GMB עם AdWords

GMB מאפשר גם להציג את העסק שלך באמצעות תמונות עשירות ואפילו צילום וירטואלי. באמצעות Google Street View תוכלו לקבל סיור תמונות נוסף לעסק שלכם:

הראו את העסק שלכם באמצעות תמונות עשירות

6. השב לשאלות

שאלות גוגל צוברות פופולריות רבה.

השב לשאלות ברישום ה- GMB שלך

משתמשים מעודדים לשאול שאלות הקשורות לעסקים המופיעות בפומבי ברישום GMB שלך. כששאלות אלו נשאלות, תקבלו הודעה, כמו גם אנשים שהגישו ביקורות או שהייתם בעבר במיקומכם.

טיפ מהיר: השב לשאלות במהירות כי אם לא, משתמשי Google אחרים יעשו זאת! כבעלים של העסק שלך אתה במצב הטוב ביותר לספק מידע מדויק.

יש ערך בתשאול יזום ותכוון מחדש של תוכן שכבר יש לך. לרוב העסקים יש עמוד שאלות נפוצות וברוב קומות המכירות יש שאלות שהם מקבלים באופן קבוע.

קח את השאלות האלה ו”שאל “אותן בגוגל. גש גם עזרה מחברי מכירות, מלצרים / מלצריות ועובדים אחרים. ספק מענה מהדף העסקי שלך. זה מביא את השאלות הללו למקום שנוח לראות אנשים. זה גם מונע מאנשים לשאול שאלות אלה ולא לקבל תשובות, או לקבל תשובות מטעות.

סיכום

Google לעסק שלי הוא יצירה עוצמתית והכרחית בנוכחות המקוונת של העסק שלך. חיפוש מקומי תלוי בעסקים המגישים את המידע שלהם לגוגל, כדי להקל על העברתם למחפשים באזור העסקים שלך. שילוב עם נכסי גוגל הוא המפתח לגילוי מקוון ולחיפוש נוח.

עם Google לעסק שלי, זה בשם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me