6 טיפים לקבלת עוקבים & לייקים באינסטגרם

למדו כיצד להשתמש באינסטגרם כמו מקצוען עם 6 הטיפים הללו שיגדילו את מעורבות המשתמשים ויקבלו לכם עוקבים נוספים באינסטגרם & אוהב.


טיפים לקבלת עוקבים ואוהבים של אינסטגרם נוספים

כדי להתחיל, אני מניח שכבר קראת את המאמר הקודם באינסטגרם שלי מדוע העסק שלך זקוק לאינסטגרם וכעת הם מוכנים ומוכנים ללמוד עוד על השימוש בו. במקרה זה, המוקד הוא לא הסיבה … אלא איך.

במאמר זה אספק לך כמה טיפים שיעזרו לך להשתמש באינסטגרם כמו מקצוען!

רוב האנשים מוצאים את אינסטגרם מבלבל מכיוון שזה עובד על פלטפורמה חזותית. זוכר את הפתגם הישן “תמונה שווה 1000 מילים”? זה נכון במיוחד באינסטגרם מכיוון שתמונה (או סרטון) תהיה הגורם לאנשים להפסיק מתים בעקבותיהם ולהתעסק. זה נקרא שיווק משבש– כאשר השיווק שלך גורם להם להפסיק את מה שהם עושים כדי להיראות!

להלן שש דרכים בהן תוכלו לבנות את העסק שלכם באמצעות אינסטגרם:

טיפ 1: תסמונת אובייקט מבריקה – שימוש במעורבות חזותית למשתמש כדי לספר את סיפורכם

אינסטגרם עובדת על עיקרון בסיסי מאוד שאנשים מעדיפים לראות, מאשר לקרוא. לתמונות יש כשלוש שניות לתפוס את תשומת ליבו של הצופה ולשבש את התקדמותן לתמונה הבאה. תסמונת האובייקט המבריק, או לגרום לצופים לרצות להגיב לדימוי הנוצץ שלך, היא המטרה הסופית של אינסטגרם. התפקיד שלך הוא לספק כמה שיותר תמונות מבריקות ויפות כדי להפריע למשתמשים בזמן שהם גולשים ופורצים לרגע המיקרו “אני רוצה לקנות” עם סיפור העסק שלך..

זה נשמע קשה?

זה לא … כי העוקבים רוצים לעסוק בסיפור שלך. חשוב על זה כסרט שצולם בתמונות של מסגרות אינדיבידואליות. בכל נקודה בסרט שלך, מישהו עשוי להצטרף לסיפור שלך וליהנות מהתמונה היחידה, אך תפקידך לעסוק את הצופה בסדרת מסגרות המספרות סיפור.

להסיר: באינסטגרם אתה שולט בסיפור העסק שלך, מסגרת אחר פריים. אירוסין קורה כשמישהו “משיג” את הסיפור שלך ועוצר לגלות עוד.

טיפ 2: זמן לא נכון, יום לא נכון

בעולם שאובססיבי לזמן, מדוע אנו לעולם לא לוקחים בחשבון שיש זמן נכון ויום נכון לפרסם בכל המדיה החברתית? באינסטגרם בהחלט יש תקן RIGHT TIME / RIGHT DAY. שני הדברים הבולטים שיש לשים לב אליהם הם השעות / הימים שבהם הדמוגרפיה שלך באינסטגרם והיכן ממוקמת התנועה שלך.

האם ידעת? הנתונים הסטטיסטיים מראים כי 80% מאוכלוסיית ארה”ב נמצאת באזור הזמן המרכזי והמזרחי. השתמש בידע זה לטובתך!

כפי שצוין על ידי CoSchedule לגבי זמני פרסום, יש אזור מת משמעותי באינסטגרם בין השעות 3-4 בערב עם עלייה בתכני הווידיאו בסביבות 21 בערב.

מה זה אומר?

זה אומר שעליך להתחיל לתזמן הודעות בימים שני וחמישי בשעה:

  • 8-9 בבוקר (בדרך לעבודה או לבית הספר)
  • 17:00 (בנסיעה לעבודה!)
  • 21 בערב (השבתה לפני השינה)

זמן פוסטים של תזמון אינסטרגרם

האם שמת לב במשפט האחרון שאמרתי שאתה צריך התחל עם הזמנים האלה?

כשיש לך מספר שבועות של פרסום מתחת לחגורה שלך, התחל להוסיף זמני מועדים לפני או אחרי הזמנים האלה. התחל לנסות תוכן שונה בזמנים מגוונים – אולי סרטון וידאו במקום תמונה!

בשלב הבא, מצא את השעה / יום המתוק שלך לתוכן לפרסום על ידי בדיקה כדי לבדוק מה האנשים מגיבים הכי הרבה!

מציאת נקודת / ה מתוק / ים שלך לא אומר שאתה מפרסם רק באותה שעה / יום. עליכם לפרסם כל יום עם תוכן מרתק שמעביר את הסיפור שלכם.

להסיר: לכל אחד בעצם יש את אותו לוח הזמנים בתחום העסקי שלך. קום > לאכול > לך לעבודה / בית ספר > לך הביתה. שוטפים וחוזרים על עצמם עד סוף השבוע. התחבר לדפוס הזה כדי לבנות באמת את האינסטגרם שלך על ידי הבנת השעה והתאריך הנכונים לפרסום.

טיפ 3: Hashtag ותג כמוך מתכוון לזה

אינסטגרם היא אחת מגבולות המדיה החברתית האחרונות שעדיין ניתנת לחיפוש ולחיבור רב. בשונה מפלטפורמות מדיה חברתית אחרות, אינסטגרם אינה מגבילה את ספירת התווים. יש לנו את כל החדר לומר את כל מה שאנחנו רוצים לומר. אך לעיתים קרובות אנו מקבלים מפולת של תגיות או תגיות שמשמעותם ממש שום דבר למשתמש ומפריעה את מה שאתה רוצה שיעשו – קנו!

איזון בין שתי היעדים הללו חיוני להצלחה. למד להשתמש בתגים / hashtags כדי לשפר את התיאורים שלך או בהיצע מוגבל בסוף. אמנם חיוני להיכנס למנוע החיפוש באינסטגרם, אך חשוב לא פחות להשתמש בתגיות ה- hashtags הנכונות ליום (מכיוון שאתה רוצה להיראות מתמצא) מעורבב עם מותג, מוצר, מונחי חיפוש פופולריים ותגים מודעים לסיפור..

לאינסטגרם שפת hashtag משלה לימים מסוימים בשבוע. משחק עם תגים כמו #tbt (throwback יום חמישי), # instadaily, #fotoofeday יעזור לך לדבר עם הקהל שלך.

עם קצת הומור שמכוון לאדם לרדת מהעבודה אחרי יום ארוך, וודקה מוחלטת עשה עבודה פנומנלית בשימוש בהומור בכדי לעסוק לקוחות במתכון קוקטיילים מעניין, ויזואלי נהדר, ואת תגיות המותג / המוצר הנכונות כדי לספר את סיפורם. הדבר היחיד שחסר הוא קריאה לפעולה חזקה או קישור למתכון להגדלת הלחיצה.

דוגמא ל- hashtagging באינסטגרם

שימו לב, בדוגמה זו, שה- hashtags הם # משקאות, #absolutvodka, # קוקטיילים וכו ‘. עם זאת, היו לי גם # מרטיני! למה? אנשים עשויים לחפש גם מרטיני!

להסיר: השימוש ב- hashtags אמור להוסיף למותג ולסיפור המוצר שלך כדי לעסוק במנועי חיפוש וגם בעוקבים מבלי ליצור הקאה של hashtag בכל הפוסט.!

טיפ 4: כלול את העוקבים שלך

בואו נודה בזה. אם שיתוף מידע שימושי עם העוקבים שלך אינו חלק מתוכנית השיווק שלך באינסטגרם, אז זה צריך להיות! עליך תמיד לכלול שיתוף של מידע מועיל עם הלקוחות שלך כאחת הנקודות המרכזיות של המותג שלך.

למה?!

אתה מנסה להראות להם שהמוצר או השירות שלך פונים בדרך כלשהי לנקודת לחץ עבורם וכך לעודד אותם לקנות ממך. דוגמה אחת מצוינת לאיך לשתף פיתרון לבעיה עבור הלקוחות שלכם היא פוסט אינסטגרם זה מ- נייקי:

דוגמא באינסטגרם למעורבות העוקבים שלך

עם התגים הנכונים למותג / מוצר שלהם, נייקי מראה לנשות אמריקה כי הן יכולות לתקן את הבעיות שלהן עם חזיות ספורט. זה מראה שהם מכירים את נתח השוק שלהם ומבינים את הקהל שלהם עם מודעות נוספת לתודעת הגוף. על ידי הצגת אישה שמדמה במלואה, נייקי נשים העלתה את המשחק שלה על ידי הצגת ידע בנושאים החברתיים סביב הענף (ראו פרק הערה בתמונת המסך שלמעלה). עם קריאה לפעולה לקישור בפרופיל שלהם כדי למצוא את חזיית הספורט המתאימה, פוסט זה זוכה לאהבה רבה מהקהל.

להסיר: שתף את הידע שלך עם לקוחות פוטנציאליים לבניית אמון, שקיפות ועסקאות.

טיפ 5: סמן את הרגעים ואת אירועי החיים

עסקים מסוימים פועלים לפי הכלל “לעולם אל תהיה פוליטי או שנוי במחלוקת באינסטגרם”. ברוב המדיה החברתית זהו כלל טוב לעקוב – עם זאת עבור Millennials of Instagram – מטבע חברתי חיוני לבניית מעורבות חזקה. עם זה בחשבון, קל להיות מודע חברתית מבלי להפיל את זעמך של אינסטגרם עליך. לדוגמה, פוסט זה מ- נשיונל גאוגרפיק מראה את המציאות של אנשים חסרי בית כמו גם את סוגיות הפליטים (והרבה דברים בין לבין) עם תמונה חזקה אחת ותג לצלם.

דוגמא באינסטגרם לשיתוף רגעים ואירועי חיים

אולי תמונות כמו אלה אינן חלק מהיכולת שלך להפיק בעצמך, אבל הן חלק מהסיפור של החברה שלך. פוסט זה באינסטגרם מראה את הדרך המושלמת לשתף את ההודעה ולצבור מטבע חברתי תוך תיוג של בעל התמונה.

אפשר לחברה לעסוק בתנועה פוליטית או קהילתית, כמו רישום בוחרים מבלי לצאת מחוץ לסיפור המותג שלהם. בדוגמה של נשיונל ג’יאוגרפיק, סיפור המותג אינו טבוע בפוסט ומשמעותו כי אין מגרש מוצר או שירות.

למטה, ב בן & ג’רי פוסט באינסטגרם, סיפור המותג אומר שהחברה תומכת ברישום בוחרים.

דוגמא באינסטגרם לשיתוף רגעי חיים ואירועים

ברור שבן & ג’רי מבקש לקדם אירוע רישום בוחרים בוורמונט בפסטיבל. Hash מתייג גם את כותרת האירוע וגם את המיקום, הם ממשיכים יותר לכלול את התג עבור הארגון המשתתף עם תמונה פשוטה של ​​כפתור עם בן & חרוטו של ג’רי ניצב בבניין הקונגרס שכתוב בו “הדמוקרטיה נמצאת בידיך”. שום דבר לא מפואר – רק מישהו אוחז בכפתור מול נוף יפה, אבל זה אומר הכל על המוצר שלהם ועל עמדתו לגבי ההצבעה.

להסיר: יש דרך נכונה להרוויח מטבע חברתי עם פוסטים פוליטיים או מעוררי מחלוקת. לתת לתמונה לדבר בכמה מילים או hashtags נותן לאנשים מקום לעסוק ללא זעם.

טיפ 6: תן את הכל באינסטגרם

עסקים לרוב מתעלמים מהגורם האנושי באינסטגרם, אך האמת היא שכולם אוהבים לראות, לשמוע ולהרגיש מחוברים. אם אתה יודע שהעסק שלך קשור לאזור שיש בו גאווה בצוות או באורח חיים, אז כלול את זה כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלך. ברוב המדינה כדורגל המכללות הוא עצום ברגע זה! אם אתה מבוסס על מיקום ואתה יכול לכלול פוסטים באינסטגרם מהצוות שרוב הקהל שלך אוהב – עשה זאת!

מכיוון שאני חובב קלמסון סולידי כתום, הייתי שמח שלא לשתף את הפוסט האינסטגרם המושלם הזה שאפילו צוותי התחרות יאהבו:

דוגמא באינסטגרם לגורם האנושי

בפוסט זה אנו רואים מיקרוקוסמוס של קבוצת כדורגל במכללה עם חפיסות הגישה הראויות. בתמונה הגדולה יותר אנו רואים שמשפחה צבאית מתאחדת עם איש השירות שלהם. זה הרגע בו פוסט אחד יוצא מחוץ לשוק שלהם כדי לחמם את כל אוהדי כדורגל המכללות והמשפחות.

השתמש בדברים כמו תחרויות, פוסטים ושאלות כמו שלקוחות אוהבים כשאנשים מעורבים בערוץ שלך.

להסיר: אם אתה רוצה תנועה מקומית, תמיכה באינטרסים של הקהל המקומי שלך עוזרת לחבר את העסק שלך ישירות לבסיס מעריצים.

טעות מונומנטלית אחת – תנועת האוקיאנוס

כבני אדם, זהו חלק מ- DNA ההישרדותי שלנו לעצור ולהתבונן כשמשהו זז.

הטעות הגדולה ביותר שרוב האנשים מבצעים באינסטגרם היא לא באמצעות וידאו!

זו ניצחון מוחלט להשתמש בוידאו כדי לספר את הסיפור שלכם משתי סיבות: אנשים צריכים לצפות בו כדי לראות אם הם רוצים לראות את זה (תעבדו רגע!) והתחרות שלכם לא משתמשת בוידאו..

זקוקים לסיבה נוספת? בדרך כלל אנשים לא צופים רק בסרטון אחד. בסופו של דבר הם צופים בווידיאו אחרי הווידיאו עד שהם מוצאים אחד שיש לשתף.

אחד מערוצי האינסטגרם ה- FAVORITE שלי הוא BuzzFeedTasty מכיוון שהם משתמשים בוידיאו בשילוב עם ההוראות להכנת מתכון שמתאים בדיוק לעונה. רוב האוהדים היו מסתפקים בשמחה בכדורגל, בירה ונחוס פרחחים!

מה עדיף? מעל 1.3 מיליון צפיות בשלושה שבועות!

דוגמא באינסטגרם לתנועת האוקיאנוס

להסיר: ספר את הסיפור שלך באמצעות וידיאו בכל הזדמנות, מכיוון שאנשים אוהבים לצפות אפילו יותר ממה שהם אוהבים להסתכל!

וזה גלישה באינסטגרם

אין מסתורין או שיקוי קסמים גדול לאינסטגרם! המטרה האמיתית היא למצוא את הזמן שלך, למצוא את השבט שלך, ולהתעסק עם פוסט וסרטונים.

אם יש לך פוסט נהדר או שאתה רוצה לשתף את מחשבותיך, תייג אותי באינסטגרם @magicmarketingusa!

רמז – הזמנת אנשים לשתף זו דרך נהדרת לעסוק בקוראים שלכם! רואה מה עשיתי שם?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me