4 טיפים מקומיים לקידום אתרים כדי להניע עסקים מקומיים יותר באמצעות חיפוש

למדו כיצד לעזור לעסק שלכם ליהנות מתעבורת חיפוש אורגנית ולהישאר רלוונטיים מול לקוחות פוטנציאליים באמצעות 4 טקטיקות SEO מקומיות אלה.


טיפים מקוונים לקידום אתרים

הנה האמת הקשה – לא פעם, עסקים קטנים ובינוניים נכשלים ב- SEO. זה נובע בעיקר בגלל האופי התחרותי ביותר של החיפוש והטקטיקות בהן נעשה שימוש. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) אינה טכניקה שקל מאוד לשים עליה ולאגדן. זה חסר מוחשיות לרוב.

הסיבה העיקרית לכך שאסטרטגיות מיטוב למנועי חיפוש נכשלות היא שקל לעסק מקומי לאבד מיקוד. SEO נבנה בתוך האסטרטגיה הדיגיטלית המסתורית הזו שכולם צריכים, אך איש אינו לוקח זמן לשקול אילו מנועי חיפוש באמת מחפשים.

אנשים ועסקים רבים רואים ב- SEO כדבר דו משמעי שאתה עושה בכדי לשמח את מנועי החיפוש – אבל זה יותר מזה. אל תבינו אותי לא נכון, אתם כן רוצים לשמח מנועי חיפוש, אבל כבעל עסק, מנועי החיפוש לא יהיו אלה שקונים מכם משהו – זה אנשים. מטרת הסיום שלך צריכה להיות המטרה שנוצרה על ידי המשתמש או האורח.

זכור: החיפוש של גוגל “משימה” מציין להתמקד המשתמש תחילה כמצרך אלגוריתמי החיפוש שלהם.

טיפים איכותיים לערך SEO לטווח הארוך לעסקים מקומיים

לכן, לאור הנושא, נסתכל על כמה טיפים להבאת עסקים מקומיים לתעבורת רגליים אמיתית, באמצעות תנועת חיפוש אורגנית. וכאשר בוחנים את הטיפים האלה, זכור את העקרונות הבסיסיים הבאים: רלוונטיות, מרחק ובולטות.

רלוונטיות, מרחק ובולטות הם שלושה עקרונות מרכזיים שכדאי לזכור עבור קידום אתרים מקומי.

לחץ לציוץ

1. חבקו את הכלים העסקיים המקומיים של גוגל

זהו השיקול הראשון ובראש ובראשונה עבור כל עסק שישפר את החיפוש המקומי שלהם. חבקו את גוגל ואת כל מה שהיא מציעה. גוגל מציעה כל כך הרבה מוצרים הממוקדים בסיוע לאתר לדירוג טוב יותר (הם ככל הנראה עושים את רוב הדירוג) והם ממוקדים מאוד בהתנהגות אינטרנט מבוססת-מיקום.

ל- Google מוצרים רבים המועילים למראה החיפוש של עסק מקומי. להלן 4 הגדולים לעסקים מקומיים:

קונסולת החיפוש של גוגל: ידוע רשמית ככלי מנהלי האתרים, קונסולת החיפוש של גוגל מספק לעסק שלך מידע חיפוש שלא יסולא בפז ומאפשר לך לא רק להוסיף אינדקס לאתר שלך (מה שמכיר את גוגל אליך) אלא גם מאפשר לך לסרוק את הדפים והשינויים בתוכן החדשים שלך ולבדוק את קישורי הקישור שלך – מה שמאריך את מאמצי ה- SEO הכוללים שלך.!

Google לעסק שלי (GMB): המדריך המקוון של גוגל שמציב את רשימת העסק שלך בחיפוש ובמפות. העלה את העסק שלך על המפה! זהו הרושם הראשוני שלך עם רוב האנשים באמצעות חיפוש, והוא נותן לך גישה לשניים מהאזורים המבוקשים ביותר בדפי תוצאות מנוע החיפוש של גוגל (SERP) – רישום מפות חבילה פוטנציאלית ובגרף המקומי. עמדות אלה עומדות מעל לתוצאת החיפוש הרגילה של טקסט בלבד ומספקות תמונות, פרטים עסקיים, לחיצה להתקשרות, קליק-להוראות וכלים שונים נוספים שיובילו אנשים לעסק שלך!

חיפוש מקומי בגוגל עם Google לעסק שליבצד שמאל, דוגמה לתרשים מקומי. בצד ימין, תובנות GMB לגרף מקומי.

שקול זאת: צרכנים סבירים כי כפליים יראו את העסק שלך מכובד אם הרישום של ‘Google לעסק שלי’ מעודכן. וודא שהרישום שלך ב- GMB מלא ומדויק, מעודכן ומלא בתמונות – פשוט לוודא שהוא רלוונטי!

סיורים 360 Street View של גוגל: 360 תמונות המציגות את העסק המקומי שלך במציאות מדומה. תמונות אלה משויכות לנכס שלך ב- Google לעסק שלי. עליך ליצור קשר עם צלם Google Street View באזורך כדי לבצע זאת.

סיורים 360 Street View של גוגל

שקול זאת: גוגל טוענת זאת סיורים ב- Google Street View הגדל ריבית פי 2! קחו בחשבון, האתר של רוב העסקים הקטנים אינם מחוללים בעלי ערך עצמי – המטרה היא להביא אותם למיקום הפיזי שלכם לשם כך!

2. בטל את הבלבול בין רשימות הספריות שלך

להלן רשימה של כמה מהמדריכים המקוונים הידועים ביותר, אך זה אפילו לא מתחיל לגעת במספר הכולל של ספריות מקומיות שנמצאות בפועל שם בחוץ..

מאות קיימים, אולי אפילו אלפים. כל הספריות המקומיות נמצאות שם בחוץ ומעניקות למנועי חיפוש ומחפשים (לקוחות פוטנציאליים) אותות שונים לגבי היכן העסק המקומי שלך קיים. עכשיו, אם נגר לא היה צריך לדאוג לעיבוד עץ ויכול היה לבלות את כל היום (וכנראה לילה) בספרייה אחר ספריה ולוודא שכל אחד מהם עקבי, הבעיה תיפתר, אך כשאנחנו ניקח צעד אחורה למציאות, רוב הסיכויים שזה לא יכול לקרות – אתה צריך להקציף מעט את הרשימה.

שוחחנו על זה ב”חבק את הכלים העסקיים המקומיים של גוגל “עם טענת הרישום שלך ב- Google לעסק שלי, וזו התחלה נהדרת! שים את עצמך בנעלי הלקוחות שלך וחשוב כיצד הם ככל הנראה ימצאו את המיקום שלך. ככל הנראה מערכות המיפוי הפופולריות שלך – מפות אפל, מפות גוגל ומפות בינג. ואז חשוב כיצד אנשים אחרים ימצאו את העסק שלך – גוגל. נסה כמה חיפושים – נסה תחילה לחפש את שם העסק שלך ואת “המיקום” אחריו, או נסה את שם העסק שלך בשילוב עם “כתובת”. זה ייתן לך את 10 החשובים ביותר (אלה העמוד הראשון של גוגל – בעל עסק שאפתני יותר עשוי לבצע כמה חיפושים ולהסתכל ב- SERP השני והשלישי).

אתה יכול לראות ב SERP (דף תוצאות מנוע חיפוש) את השאילתה “כתובת פיצה מונה” מחזירה מספר ספריות – פייסבוק, Yelp, Mapquest, דפים לבנים ו- Yahoo Local – כמובן שנתוני Google לעסק שלי הם מה שמושך ישירות על חלק עליון. אלה הם הספריות הטובות ביותר להתחיל בכך לוודא שהן מתאימות למידע שלך בפועל – שם, כתובת, מספר טלפון ואתר (NAPw).

טיפ מהיר: עבור עסקים קטנים אשר יעריך זמן רב יותר מכסף, ישנם משאבים בחוץ המסייעים בשמירת ספריות מעודכנות. פלטפורמות כמו Yext ו ייעוץ מקומי סייע באכילת ספריות מקומיות את המידע שלך, הוצאת העבודה הקשה מהתמונה עבור בעל עסק שיעדיף להתמקד ב … העסק שלו!

טיפ מהיר: לעסקים קטנים אשר מעריכים זמן רב יותר מכסף, ישנם משאבים בחוץ המסייעים לשמור על עדכניות ספריות. פלטפורמות כמו Yext ו ייעוץ מקומי סייע באכילת ספריות מקומיות את המידע שלך, הוצאת העבודה הקשה מהתמונה עבור בעל עסק שיעדיף להתמקד ב … העסק שלו!

3. צג & קדם את המוניטין שלך

לפי מנוע חיפוש ארץ, 88% מהאנשים מוצאים שמוניטין מקוון משכנע כמו המלצה אישית לעסק! המוניטין המקוון שלך הוא חלק חשוב ביותר מתדמית העסק שלך, במיוחד לעסקים חדשים.

עקוב אחר המוניטין המקוון שלך

חשוב עלייך כשאתה בתור לקוח רוצה לנסות משהו חדש – זהו ערב שישי ואתה רוצה לקחת את האחר המשמעותי שלך למקום אחר. מאיפה אתה מתחיל? אתם עשויים לשאול כמה חברים או לקבל עצות מעמיתים לעבודה (לעיתים מבוקשים, ברוב הפעמים לא)! אז אתה רוצה לאשר את ההצעות האלה על ידי קריאה מקוונת. אתה לוקח לחפש ומה אתה מתחיל להסתכל – ביקורות. זה מתחיל בכוכבים (רוב המערכות עוברות בין 1-5), ואז אתה מתחבר ומתחיל לבחון את הביקורות בפועל.

5 כוכבים: “מסעדת פירות ים נהדרת”, “דגים טריים ביותר שהיה לי בפיטסבורג”

כוכב 1: “כל הביקורות החיוביות הן עובדים!”, “מחיר יקר!”

וודא שאתה תומך באופן פעיל במוניטין שלך! אל תשבו לצפייה וצפו בפסיביות בביקורות שלכם גולשות כך או אחרת. הסתובב במסעדה שלך, שוחח עם לקוחות במאפייה שלך או השאר הוראות לפידבק מקוון לאחר עבודת הסרת מזיקים, ובקש מלקוחות עם אינטראקציה חיובית לקחת לרשת! עדיף, הוביל אותם לאזורים שאתה נאבק בהם.

בעל מסעדה מקומי: “אני שמח שאתה נהנה מהזמן שלך הלילה – האם אכפת לך שיידעו אחרים ב- Yelp – זה היה חשוב לנו כל כך כעסק מקומי!” – והרוב ייפייסו.

ואנחנו יודעים – זה לא הכל חיובי.

מה לעשות עם סקירה שלילית?

תוכלו לקרוא מאמר מעמיק זה בנושא טיפול בביקורות שליליות, אך להלן מספר דברים מהירים שתוכלו לעשות:

 1. סקירה: “מסעדה נוראית, נסה את XYZ Seafood בהמשך הדרך” – דווח על כך כספאם פרסומי. תנאי השימוש של גוגל אינם מאפשרים מתחרים המוזכרים בביקורות שליליות.
 2. ביקורת: “המנהל היה אידיוט ****!” – דווח על כך בגסות! שוב, זה מנוגד לתנאי השימוש.
 3. ביקורת: “אשתי ואני נהנינו מאוד. האוכל שלנו היה קר והמלצר התעניין יותר לדבר עם העובדים האחרים מאשר לחכות לנו! ” יתכן שזו תהיה ביקורת שלילית לגיטימית (ואם אתה יכול לדעת, חוויתי שלילית כשיצאתי לסעוד עם אשתי בעבר). אל תשאיר את זה שם, יש לך הזדמנות ברוב המקרים להגיב בפורום ציבורי, ופוטנציאל לקבל את ההזדמנות לתקן זאת, ולהפוך לקוח לא מרוצה ללקוח מרוצה!
  1. תגובה: אני באמת מצטער שהיה לך זמן לא טוב. מטרת הסיום שלנו היא שלכל אדם שנכנס לדלתי תהיה הארוחה הטובה ביותר שאפשר. אני ממש רוצה לשמוע ממך יותר, אנא התקשר למסעדה בטלפון 555-555-5555 ובקש אותי כדי שנוכל לדון יותר בחוויה שלך – ג’ורדן א., ABC Seafood, הבעלים “

זהירות: כבעל עסק קטן שפך את חייך ונפשך להצלחתו של עסק, קל להתעצבן כשמגיעים ביקורות שליליות. אל תיקח את זה באופן אישי ואל תאבד את קור רוחך בתגובה. קח גלשן פרווה של רבע שעה במידת הצורך!

4. מיקוד תוכן ללקוח מקומי

כפי שמרמז כותרת מאמר זה, מדובר בהנעת תנועה מקומית. עבור בעלי עסקים קטנים רבים בחוץ, ההישג שלך איננו ממילא, השוק שאכפת לך ממנו נמצא מעבר לפינה מהמאפייה שלך, רדיוס של קילומטר וחצי מהפיצה-חנות שלך, המחוזי מבוסס על השירותים המקצועיים שלך או מוגבל ל קבע עבור השירותים המשפטיים או הפיננסיים שלך.

יהיו המגבלות הפיזיות שלך אשר תהיינה או המיקוד הגיאוגרפי שלך, וודא שאסטרטגיית ה- SEO שלך עולה בעקבותיה.

זה אומר:

 • מילות מפתח מקומיות
 • קישורים נכנסים מקומיים
 • תוכן מקומי שנוצר על ידי משתמשים (UGC)
 • כתובות אתרים מקומיות
 • סכמה מקומית
 • ועוד!

הפרמטרים של מילות המפתח שלך צריכים להיות בעלי עדיפות גבוהה כמו המוצר או השירות שלך. קשה להתמודד עם “הדברה” בקנה מידה לאומי וזה מובן, לכן עליכם להתמקד במילות מפתח כמו “הדברה בפיטסבורג”..

גוגל אוהבת משפחת מילות מפתח, כך ששאילתות החיפוש הבאות יהיו רלוונטיות להדברת פשטים בפיטסבורג – “מחוז הדברת אלגני,” מכרסמים בפיטסבורג, “מחוז מכרסמים מחוז אלגני” וכו ‘. התמקדות במשפחת מוצרים / שירות בתוספת משפחות מיקום.

הערה מהירה: על פי גוגל, החיפושים הכוללים את “קרוב אלי” גדלו כמעט 150% מאז 2014 – מה שהופך את מילות המפתח המקומיות להרבות הרבה יותר משפיעות.

קישורים נכנסים מקבוצת הקנייה הלאומית שלך הם נהדרים, אך קישור חזרה מסניף CBS מקומי או לשכת המסחר הולך להיות רלוונטי יותר ליישוב שלכם (הרלוונטיות והמרחק נכנסים לתמונה כאן). לא רק קישורים נכנסים מקומיים אלה ייראו חיוביים יותר על העסק שלך בחיפוש מקומי, אלא שהם גם קלים יותר, לעיתים, להשיג. שקול את הדרכים הבאות לקישורים נכנסים:

 • חברות מדיה מקומיות
 • תאים מקומיים / קבוצות עסקים מקומיות
 • עסקים מקומיים אחרים (עדיף שלא לפנות למתחרים שלך בנושא זה!)

אני שומע ממספר עסקים שחושבים שנקודה אחרונה זו תהיה קשה מדי – לגרום לאנשים אחרים להתייחס אליהם באופן מקוון – אבל אז אני חושב שוב כשזה מגיע וכל בית ועסק מקבלים נזק ברד. חברת קירוי וציפוי עוברת דרך תיקוני בית, מבקשת להשאיר דגל בחצר ביתם והם מקבלים שם שטח פרסום. אותו דבר קורה עבורך!

המסעדה האיטלקית שלך מתאימה לאירוע עסקים מקומי – שאל אם אכפת להם לכלול אותך בזיכויים של האירוע.

נכנס לתוכן שנוצר על ידי משתמשים – המסעדה האיטלקית שלך מגישה מנות מדהימות למראה, מעודדות אנשים לצלם תמונות ולפרסם אותה ברשת. מרבית האנשים מצלמים את התמונות הללו בכל מקרה ומשתפים אותן בפייסבוק או בערוצי מדיה חברתית אחרת, אך גוגל מבקשת יותר ויותר אנשים לפרסם את התמונות במפות Google. עודדו אנשים לפרסם שם תמונות! כבעלי עסק, וודא שאתה מגיש אותם גם כן! זה מתחבר לחלק מוקדם של ביקורות, האם הלקוחות יעזבו ביקורת בו זמנית!

הערה מהירה: ביקורות הן עשירות במילות מפתח ולכן כשאתה שואל לקוחות על האוכל שלך, שאל אותם שאלות ספציפיות המובילות לאיכות האוכל שלך, עבור האזור בו אתה נמצא ועודד אותם להשאיר ביקורות על כך – “מרק החתונה הטוב ביותר בפיטסבורג “,” השירות הטוב ביותר וממוקם בנוחות בחוף הצפוני “וכו ‘..

כאן נכנס לתמונה היבט “המרחק”. וודא שהאזור המקומי והגיאוגרפיה העיקרית שלך הם המוקד האמיתי שלך עבור קישורים נכנסים ותוכן מבוסס גיאוגרפי. הישאר ממוקד כך שתוכל לפרוץ תחילה את השוק העיקרי שלך – ואז להתמקד בהרחבת הגיאוגרפיה ההיא.

מסקנה – כיצד אופטימיזציה למשתמשים משפיעה על דירוג החיפוש האורגני?

לעיל הזכרתי מספר יתרונות ביחס למשתמשים שלך, כך שאתה עלול להתבלבל באשר לקשר זה לחיפוש. ובכן, כשאתם חושבים לבצע אופטימיזציה עבור לקוחות בפועל ולהסתכל על מה שגוגל רוצה – והודיעה בגלוי – מבעלי עסקים לעשות כדי לבצע אופטימיזציה לחיפוש, אתם מקבלים את אותו הדבר! גוגל רוצה שהאתר שלך יהיה באינדקס והם רוצים אותך על המפה. לקוחות סומכים על חברות עם דירוג כוכבים טוב יותר, וגם גוגל עושה זאת. רשימות ספריות עקביות לא רק הופכות את הכתובת שלך בעקבית למבקרים, אלא מסייעת ל- Google לנפות את הכמויות האינסופיות של חברות זבל שנמצאות שם בחוץ כדי לעזור בהגדלת החוק שלך. באופן דומה, האלגוריתם של גוגל נבנה מאז ומעולם מהרעיון של קישורים נכנסים כאמצעי למדידת פופולריות (ככל שאתר פופולרי יותר, כך הוא טוב יותר – בולטות). אלגוריתמי חיפוש מקומיים הם תחרות פופולריות מקומית!

אתה יכול לראות כיצד אלה קשורים לשלושת העקרונות הבסיסיים שציינתי קודם (רלוונטיות, מרחק & בולטות), שגוגל הגדירה במפורש כגורמים בדירוג טוב בחיפוש מקומי.

אתה טיפ אחרון: הדרך האמיתית היחידה להשיג ערך SEO מתמשך היא להתמקד בעיקר בהפיכת הנוכחות המקוונת שלך יותר מתאימה ללקוחות – אנשים חיים אמיתיים. גוגל מבקשת ללכת בעקבותיה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map