3 כלים לשמירת רשימות הספריות המקומיות שלך מעודכנות

למד כיצד לשמור על מידע עסקי שלך עדכני & מעודכן בכל רשימות הספריות המקומיות העיקריות באמצעות שירות ניהול מקומי לרישום.

שירותי ניהול הרישום המקומיים הטובים ביותר

קידום אתרים מקומי (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא מוקד עצום לבעלי עסקים קטנים ולגוגל עצמה. מאז עדכון ונציה לשנת 2012 של גוגל, בוצעה סדרה של עדכוני אלגוריתמים לקראת טעם מקומי בדפי תוצאות המנועי חיפוש (SERP). עם ההתמקדות הזו בחיפוש מקומי, היה נושא אחד שבלט יותר מאחרים – רשימות ספריות מעודכנות ומדויקות.

לעסקים קטנים יש לרוב רשימות בספריות מקומיות, אך חשוב להקפיד על רשימות אלה עדכניות ומדויקות.

לחץ לציוץ

כעת, זה אולי נראה קל על פני השטח, אך כשאתה צעד אחורה ובאמת מסתכל בסביבת רישום הספריות, תתחיל לראות סיפור אחר. יש אלפי ספריות בחוץ, ויותר מהן צצות בכל יום.

התבונן בתרשים למטה מ- מוז כדי להבין טוב יותר את נוף רישום הספריות:

ספריות מקומיות באינטרנט

עדיין נראה פשוט?

עבור בעלי עסקים קטנים, זה די אינטנסיבי ויכול לקחת זמן רב לנהל את כל רשימות הספריות המקומיות השונות שלך. במאמר מקדם מקדם יותר של SEO שכתבתי, דנתי בפירוק משימת הרקמות של עדכון כל רשימות הספריות שנמצאות שם באופן היעיל ביותר עבורך ועבור העסק שלך. אחת הדרכים הייתה להשתמש בשירות ניהול מקומי של רישומים שמוגדר להזנה לספריות אלה, כך שלא תצטרך לדאוג לכל ספרייה שקיימת שם..

ספריות מקומיות כן חשובות. הם מהווים חלק מהותי בחיפוש המקומי והם ממש מניע תנועה למיקום הפיזי שלך!

לחץ לציוץ

במאמר זה, אנו הולכים לחקור את שלושת שירותי ניהול הרישומים המקומיים המובילים – רישום כוח Yext, מוז מקומי, ו ייעוץ מקומי – לקבוע אילו מועילים להיות היעילים ביותר עבור העסק שלך.

הקדמה – מדוע לנהל את הספריות המקומיות שלך?

לפני שתעמיק בהשוואות ספריות אלה, כל עסק קטן צריך לעצור ולחשוב מה הם מחפשים בספריות האלה.

  • האם אתה מחפש לתקן מידע שגוי באינטרנט?
  • האם אתה מחפש לתקן רישומים לאחר העברת העסק שלך?
  • האם אתה מחפש לדרג טוב יותר ב- SEO?
  • האם אתה מתכנן להיות במיקום זה במשך תקופה ארוכה?
  • האם אתה מנסה לשכפל את המאמצים שלך כדי להיות יעיל יותר בעדכון הפריטים?

אלה רק כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון והם חשובים מאוד. עדכן את הספריות שלך מסיבות חשובות לעסק שלך.

עובדה מהנה: 67% מהלקוחות מאבדים אמון במותג אם הם הולכים לאיבוד בדרך לעסק עקב מיקום רישום לא מדויק.

השוואה בין 3 שירותי ניהול הרישומים המקומיים המובילים

עכשיו שאתה יודע מהו שירות ניהול רישומים מקומי ומדוע הוא מועיל, בוא נשווה את 3 הראשונים שתרצה לשקול:

1. רשימות כוח של Yext

תחנת כוח במשחק הספריות המקומי, Yext היה בספריות לפני שהיה מגניב. כאחת הפלטפורמות הארוכות ביותר לחיים עם רשימות ספריות מדויקות, יש להן כמה מהעומקים ביותר בכל מה שקשור לספריות שהם עובדים איתן.

רשת רשימות כוח YextYext מאפשרת לך לנהל את הרישומים שלך בכל 100+ שירותים דיגיטליים ברחבי העולם.

בעזרת ספריות אלה הם יכולים להגיע להרבה יותר מפלטפורמות הספריות האחרות שתראה ברשימה שלנו.

לכל חבילה ל- Yext יש ספריות שונות שהיא עובדת איתן, אך העיקריות שלהן עקביות.

מה המחיר עבור Yext?

עלות רשימות ה- Yext Power תלויה ברמת החבילה, אך מתחילה ב- $ 4 לשבוע בתשלום חיובי שנתי. ראה פירוט מחיר Yext תמחור שוטף.

מה החיסרון הגדול ביותר עבור Yext?

החיסרון היחיד הגדול ביותר עבור Yext הוא שהוא טוב רק כל עוד אתה משלם עליו. Yext טוענת שהמערכת שלה בנויה על ממשק API ישיר עם ספריות “שותפים” אלה, שצריכות להזין משאבים (דולרים) לתוכנה כדי להישאר פעולות וברגע שהיא לא פעילה, היא חוזרת להתחלה, לפני שהתחלת עם אותם.

זהו גלולה קשה לכל עסק קטן לבלוע. תאר לעצמך שהמכולת שלך מוציאה 1500 דולר במשך 3 שנים ולא שינתה שעות ולא עברה פעם אחת במהלך אותה תקופה – רוב העסקים היו חושבים, “היי, אני לא חושב שזה שווה 1500 דולר ברגע זה”, אבל כשאתה הולך לבטל , אתה מגלה שזה יחזור לאופן שהיה לפני שהתחלת. אז כעבור 3 שנים ו -1,500 דולר אתה שוב בכיכר 1 ושום דבר לא מושג.

מדוע כדאי לבחור ב- Yext? אני חושב שהסרטון הזה במילים שלהם טוב לצפייה:

2. מוז מקומי

מוז מקומי מגיע ממלאי טוב. אחד השמות הבולטים בתעשיית ה- SEO, למוז מספר כלים שיעזרו לאנשים במאבק על מיקום בחיפוש. Moz Local הוא הכלי שלהם שמתמקד ברישומי ספריות. שלא כמו פלטפורמות רישום ספריות אחרות, מוז השפיל את מיקוד הספרייה שלהם לשני דברים: שמירה על מפות פופולריות המצביעות על הדרך הנכונה ותמיכה בפעילות במנועי חיפוש.

טיפ מהיר: אינך בטוח אם אתה זקוק לתמיכה ברשימות ספריות מקומיות? בדוק את הספריות שלך בחינם דרך מוז מקומי להשיג הבנה טובה יותר של מצבך. תוכלו לבדוק מבלי שתצטרכו להירשם! שמור על פלטפורמות כנות על ידי בדיקת רשימות הספריות שלך במספר פלטפורמות ובדוק את עצמך – חפש בארבע כיכר את המיקום שלך, שאל את מפות אפל וכן הלאה.!

מוז לא מבזבז כמעט זמן רב על מגוון הרשימות של ספריות שעושה Yext ו- Advice Local. אך על ידי הישארות ממוקדת בספריות שאנשים משתמשים בהן לרוב וספריות או צוברי נתונים בהם מדריכים אחרים משתמשים, הם מבטלים הרבה בזבוז. האנשים במוז די ישרים בקשר לא ללכת לספריות רבות כמו Yext או לשירותי ספריות מקומיים אחרים שם בחוץ, אך בטוחים בבחירתם.

עם זאת, מוז מסוגל להגיע לצלחת במחיר נמוך בהרבה בכל שנה מאשר בתחרות.

מה עולה מקומי של מוז?

Moz Local היא אחת מפלטפורמות הספריות במחירים נמוכים יותר בחוץ. זה מתחיל במחיר שנתי של 99 דולר לפלטפורמה המבוססת עליו. זה כולל את מה שהם מכנים:

  • הגשות ספריות
  • הגשות צבירה
  • דיווח ספריות ומרכז שליטה
  • ניטור מוניטין

זה עבור החבילה החיונית שלהם ומחירם בשנה. הנה א פירוט מלא של אפשרויות התמחור של מוז.

3. ייעוץ מקומי

ייעוץ מקומי עומדת ראש בראש עם Yext בכמות הספריות בהן היא תומכת. Advice Local הוא ללא ספק ספריות של 55+ על כל אחת מהחבילות שלהם, יחד עם כמה מהנתונים המובילים וציוני הרישום המקומיים עבור פלטפורמות הקצה הגבוהה שלהם. נקודת המכירה העיקרית שלהם ביחס ל- Yext היא שהם בונים ידנית ציטוטים מקומיים במקום להשתמש בממשק API – כך שברגע שסיימתם את הייעוץ, הספריות שלכם לא יחזרו לפני שהתחלתם..

החיסרון ההשוואתי בין Advice ל- Yext מגיע במהירות של עדכוני ספריות. Yext מהיר יחסית עם עדכוני ספריות, יחסית לחבילה שנרשמתם אליו, אך יתכן שיידרש ייעוץ למספר חודשים כדי לקבל מעל ציון של 80% להגשות לספריות..

בדומה למוז, Advice Local מספק מערך מלא של שירותים דיגיטליים המבדיל את השניים מ- Yext. Yext נדבק אך ורק לספריות (מכפיל מעט את המוניטין של הספרייה) ואילו לפלטפורמות האחרות הללו יש ספסל עמוק יותר. Advice Local הוא חלק מקבוצה גדולה יותר, Advice Interactive, התומכת בשירותים הדיגיטליים הנוספים, כך שאם אתם מחפשים חנות חד-פעמית, פלטפורמה זו עשויה לתמוך בכך.

טיפ מהיר: אם אתה משרד פרסום דיגיטלי שמחפש גישה מורשית לבנה לרישומי ספריות עבור הלקוחות שלך, Advice Local מספק פיתרון. אתה יכול לרשום את הדוחות שלך ואפילו להגדיר תת-דומיין באתר שלך שמספק כניסה בזמן אמת של הלקוח למידע על רשימות הספריות שלו.!

מה מייעץ בעלות מקומית?

ייעוץ מקומי מתחיל ב -100 דולר לשנה רק בשביל להגיע מול ארבעת צוברי הנתונים המובילים, כולל: Localeze, Infogroup, Factual and Acxiom. זה לא לוקח בחשבון את הספריות בפועל. להלן פירוט מלא של ייעוץ לתמחור מקומי.

חבילת הליבה דואגת לצבירת נתונים והחבילה הקלאסית מטפלת בכל הספריות המובילות שלך יחד עם דיווח ומעקב. דלוקס הוא השילוב של השניים.

נעשית בולטת על ידי אלה היכולת לבצע אופטימיזציה של דף Google לעסק שלי, שאף לא נכנס אלא אם כן אתה מתייחס ל”חבילות המותאמות אישית “שלהם

השוואה ישירה של הפלטפורמות:

הדרך הקלה ביותר לקבל מושג על הפלטפורמה בעלת הביצועים הטובים ביותר היא לקחת את החבילה “מועדפת” שלהם ולהשוות ביחד (שימו לב ש- Advice Local לא מציין פלטפורמה מועדפת ולכן אנו נשתמש ב”חבילה הקלאסית “שלהם כדי להשוות).

השוואת שירותי ניהול רישוםהשוואה ישירה בין Yext, Moz Local ו- Advice Local.

שהוא הטוב ביותר?

כדי לענות על השאלה, איזו פלטפורמת ספריות היא הטובה ביותר תלויה במספר דברים. כפי שציינתי בהקדמה, אתה צריך לקחת בחשבון את היעדים העסקיים שלך.

אם אתה רוצה לעדכן במהירות את המידע שלך מכיוון שאנשים הולכים למקום הלא נכון לעתים קרובות מדי, אז ההימור הטוב ביותר שלך יהיה Yext. אין שום פלטפורמה אחרת שעומדת להאכיל לכמה שיותר ספריות מהר ככל שהן יוכלו. תעודכנו במיפוי מוצרים ובחיפוש בצורה מהירה.

אם אתה מעוניין בגישה מנוהלת יותר של פרסום דיגיטלי, שם אתה יכול לקבל נציג חי ולהקפיד על ספריות מעודכנות, יחד עם תמיכה אחרת בפרסום, אז אתה יועיל לשירותים הטובים ביותר על ידי אנשים ב- Advice Local.

ברוב המקרים האחרים, בין אם מדובר רק בנוכחות חיפוש טובה יותר, ערך מותג לטווח הארוך ומספר פריטים אחרים, פלטפורמת הרישום המדריך הטובה ביותר תהיה Moz Local. היעילות של הפלטפורמה, דיווח ועדכונים קל להבנה ונקודת מחיר ממוצעת היטב הופכת אותה לאידיאלית עבור עסקים קטנים. זה מתומחר באופן שאנשים יכולים להרשות לעצמם וצריכים להמשיך להרוויח את המקום במקום השולחן בכל שנה מכיוון שאם העסק שלך לא השתנה והפלטפורמה שלהם לא ביצעה עדכונים, אז אתה יכול להפיל אותם בנוחות מבלי לפגוע ברשימות הספריות הנוכחיות שלך. . עם זאת, הם אכן מגיעים עם עדכוני מוצרים רגילים!

התייחסות מכובדת

בנוסף להשוואה שלי בין שלושת שירותי ניהול הרישום המקומי שלמעלה, ישנם רבים אחרים שקיימים שם בחוץ. כמה אזכורים מכובדים אחרים הם כדלקמן:

במאמץ לשמור על מיקום ללא משוא פנים בפלטפורמות אלה, זה עשוי לשמש אותך היטב לבדיקת הרישומים שלך גם באמצעות אחד משירותי הרישום הללו. אתה יכול לבדוק את הספריות שלך ואפילו לקבל ניסויים בחינם דרך חלק מהאמור לעיל!

סיכום

רשימות ספריות מקומיות חשובות למאמצי SEO המקומיים שלך. בשל המספר העצום של ספריות מקומיות שם בחוץ, קשה ועבור זמן רב לבעלי העסקים הקטנים לנהל באופן פרטני כל רישום. ישנם שירותי ניהול רישומים מקומיים אשר מבצעים אוטומציה למשימה זו עבורך. אם אינך משתמש באחד משירותים אלה או שאתה לא עושה זאת ידנית, העסק שלך נמצא בסיכון מכיוון שעלולים להטעות את הלקוחות הפוטנציאליים שלך במידע ישן ומיושן. בשורה התחתונה – עדכנו תמיד את רשימות העסק שלכם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me