15 דרכים לגרום לאנשים רבים יותר לשתף את התוכן שלך

למד כיצד לעודד שיתוף תוכן רב יותר תוך שימוש במגוון טריגרים פסיכולוגיים ואופטימיזציות טכניות במסגרת הפוסט שלך.


כיצד לעודד שיתוף תוכן נוסף

כולם רוצים שהתוכן שלהם ילך ויראלי. אחרי הכל, ביליתם הרבה זמן ומאמץ בעבודה על זה ועכשיו הגיע הזמן להשוויץ בפני העולם ולקצור את היתרונות של העבודה הקשה שלכם..

אז כשאתה מפרסם פוסט חדש בבלוג שלך ומשתף אותו בחברתיות, זה יכול להיות אגרוף בבטן כשאף אחד לא אוהב, מעיר או משתף את הדברים שלך. שלא לדבר על העובדה שיש חשבונות טוויטר ופייסבוק שנראים כמו בית קברות זה קצת מביך.

יצירת פוסט מצליח שלוקח חיים משל עצמם כרוכה בתמהיל של תוכן מדהים, כישורי קידום רציני וקהל מגיב.

לחץ לציוץ

אמנם אתה יכול לשלוט על השניים הראשונים, אבל יש אמנות ומדע לטפח את סוג התגובה שאתה רוצה מהקהל שלך. זה דורש שני דברים: סיפוק הדחפים הפסיכולוגיים שמאלצים את האדם לשתף, ובדיקת כל התיבות עבור המרכיבים המוחשיים יותר של הדף שגורמים לו להראות ניתן לשיתוף (כלומר כותרות נהדרות, חזותיים וכפתורי שיתוף חברתיים).

במאמר זה אדון כיצד תוכלו להשתמש בגורמים אלה כדי לעודד שיתופי תוכן נוספים בבלוג שלכם.

מה גורם למישהו לרצות לשתף את התוכן שלך?

ראשית, נסקור מדוע אנשים רוצים לשתף את התוכן שלך. סיבה גדולה מאחורי הסיבה לכך שאנו חולקים את מה שאנו חולקים מסתכמת בפסיכולוגיה.

1. אנשים רוצים להרגיש שמחים

אנשים נוטים הרבה יותר לשתף תוכן חיובי מאשר לתוכן שלילי. על פי מדען המדיה החברתית דן זרלה, אף אחד לא דומה לדבי דאונר. לאחר ניתוח 100,000 חשבונות חברתיים, הוא מצא הערות שליליות הובילו פחות עוקבים. הערות שליליות כללו דברים כמו עצב, תוקפנות, רגשות שליליים ורגשות והערות חולניות.

אנשים חולקים תוכן שמשמח אותםאנשים נוטים יותר לשתף תוכן שגורם להם להרגיש מאושרים.

2. אנשים רוצים להרגיש השראה, מופתעים, משועשעים & נדהם

אנשים גם אוהבים לשתף תוכן שמעורר יראה. יש למשווק באינטרנט נוח קגן מחקר נוסף לגיבוי זה – הוא מיפה את 10,000 המאמרים המשותפים ביותר ברחבי הרשת לרגש, כולל שעשועים, יראת כבוד ועצב. שלושת הרגשות המובילים הקשורים למאמרים המשותפים ביותר היו: יראת כבוד (25%), צחוק (17%) ושעשוע (15%).

3. אנשים רוצים להעשיר את חייהם של האנשים שאכפת להם

תשעה מכל עשרה אנשים חולקים תוכן מקוון כדי לעזור למישהו לחוות חיובי (או להימנע מתופעה שלילית), וכמעט כמו (89%) משתפים כדי לעזור לאחרים לחסוך כסף.

קבוצת התובנה הצרכנית של ניו יורק טיימס אספה כמה מההוכחות המוחלטות ביותר למניעים שמאחורי אנשים משתפים ברשת. הקבוצה ערכה ראיונות אישיים, אירחה פאנל שיתוף של שבוע וסקר 2,500 משתפים מקוונים כבדים כחלק ממחקריה. הוא מצא את המוטיבציה העיקרית מאחורי הסיבה שאנשים חולקים תוכן היא לשפר את חייהם של האנשים שאכפת לנו מהם, כאשר 94% מהנשאלים אמרו שהם “מחשיבים את הערך ואת התועלת שיש למידע שהם חולקים למקבל / ים.

4. אנשים רוצים להגדיר את עצמם

החוקרים בניו יורק טיימס גילו כי 68% מהאנשים חולקים להגדיר את עצמם גם לאחרים וגם לעצמם, ולעתים קרובות השיתוף עוזר להם “לטפח פרסונה מקוונת אידיאליסטית.”

יתר על כן, המחקר מצא כי השיתוף התבסס על רצון חזק לאימות. עבור רבים מהנשאלים, שיתוף תוכן עסק מאוד בציפייה וליהנות מהתגובה. משיב אחד העיר כי השיתוף בלי לקבל משוב היה כמו “נואם במקום שאף אחד לא מוחא כפיים.”

5. אנשים רוצים לגדול & להזין את מערכות היחסים ביניהם

ארבעה מכל חמישה אנשים שהשתתפו במחקר הניו יורק טיימס אמרו כי הם שיתפו מידע עם אחרים כאמצעי להישאר מחוברים כשאחרת לא ישארו בקשר. ושלושה מכל ארבעה (73%) חולקים תוכן ברשת כדי לעזור להם ליצור קשר עם אחרים החולקים את תחומי העניין שלהם.

6. אנשים רוצים להרגיש הגשמה עצמית

אנשים נהנים לחלוק מידע חשוב עם אחרים – ולקבל קרדיט על כך. כפי שהעיר אחד שהשתתף במחקר הניו יורק טיימס, “אני נהנה לקבל תגובות ששלחתי מידע נהדר ושהחברים שלי יעבירו אותו לחבריהם מכיוון שזה כל כך מועיל. זה גורם לי להרגיש בעל ערך. “

שיתוף תוכן ברשת עוזר גם לאנשים להרגיש מחוברים לסובבים אותם, כאשר 69% מהאנשים אמרו ששיתוף מידע גרם להם להרגיש מעורבים יותר עם העולם.

7. אנשים משתפים כדי לתמוך בסיבות טובות

ארבעה מכל חמישה אנשים חולקים מידע על גורמים ומותגים שאכפת להם מהם, עם כמה אנשים שהשתתפו במחקר הניו יורק טיימס ואמר כי כשמדובר בהפצת הבשורה על הגורמים שהם מאמינים בהם, המדיה החברתית הסמיכה אותם..

יצירת תוכן הניתן לשיתוף

יצירת תוכן הניתן לשיתוף

עכשיו כשאתה מכיר את הגורמים הפסיכולוגיים שגורמים לאנשים לרצות לשתף, בוא נתחיל לאופטימיזציה הטכנית בדף שלך כך שקל לאנשים לשתף.

8. הקל על אנשים מאוד לשתף את התוכן שלך

אם מבקרים באתר שלך צריכים להשקיע חמש דקות בלחיצה מסביב כדי לשתף פוסט, רוב הסיכויים שהם יוותרו. אז הקלו על אנשים לשתף את התוכן שלכם כמה שיותר קל על ידי שילוב כפתורי שיתוף חברתיים, קישורים, ציטוטים הניתנים לציוץ ואפילו לחצני Pinterest לתמונות. מיקום המיקום של אלה הוא גם חשוב ועשוי לדרוש בדיקות מסוימות. באופן כללי, עדיף להציב לחצני שיתוף חברתיים מעל, מתחת ו / או בצד שמאל של התוכן שלך.

הוסף לחצני שיתוף חברתיהוספת כפתורי שיתוף חברתיים בחלק העליון, התחתון והשמאלי של הפוסטים שלך הופכת את האנשים לנוחים וקלים לשתף אותם.

הוספת כפתורי שיתוף חברתיים בצד שמאל (כפי שמוצג בתרשים למעלה) מקבלת תשומת לב רבה מכיוון שהלחצנים נראים ללא הרף כאשר הקורא גולל במורד הדף. מכיוון שאנשים קוראים משמאל לימין, עליכם להוסיף את הכפתורים בצד שמאל. עם זאת, עבור מכשירים ניידים עם מסכים קטנים זה יכול לתפוס יותר מדי מקום והוא מושבת בצורה הטובה ביותר. עם זאת, וודאו שקל לשתף את התוכן שלכם במכשירים ניידים באותה מידה כמו גם בשולחן העבודה.

אל תעבור לחו”ל עם מיקומי כפתור השיתוף החברתי שלך. יותר מדי יכולים להצטופף & משפיעים לרעה על חווית המשתמש.

לחץ לציוץ

רואים מה בדיוק עשינו שם? התוכן “הניתן לציון” למעלה מקבל בדרך כלל 200% יותר ציוצים מאשר השימוש בכפתור השיתוף הרגיל שלנו בתחתית. אם אתה משתמש בוורדפרס, ישנם תוספים שונים מסוג “לחץ לציוץ”. זה בו אנו משתמשים למעלה הוא התוסף TweetDis WordPress, שהוא קל מאוד לשימוש ונראה מצוין. זה עושה את זה נוח מאוד לקוראים לבצע ציוץ רק על ידי לחיצה!

9. בקש מאנשים לשתף את התוכן שלך

פשוט לבקש מאנשים לשתף את התוכן שלך יש השפעה עוצמתית. הקוראים עשויים להיות מוכנים לחלוטין ופתוחים לשתף את התוכן שלך, אך הם לא יעשו זאת, אלא אם תשאל. לאחר ההודעה שלך, קרא קריאה לפעולה על ידי בקש מהם ישירות לשתף ברשתות החברתיות שלהם. אתה יכול להציע סיבה ספציפית לשיתוף – כמו “לפרסם מחדש אם אתה מסכים” או “לשתף עם חבריך שאוהבים מוצר X” – או פשוט לתת להם הזמנה כללית. זוהי בקשה לא מזיקה שתזכיר להם שאחרים יוכלו ליהנות מקריאת התוכן שלך (ויכולים להודות להם על כך בהמשך).

בקש מאנשים לשתףבמקום רק לרשום כפתורי שיתוף חברתיים בסוף, בקש מאנשים לשתף בהודעה. “

גם דן זרלה בחן את ההשפעה של לבקש מאנשים לשתף. לאחר ניתוח של 10,000 ציוצים, הוא גילה כי אלה שהשתמשו בביטויים “בבקשה צייץ מחדש” או “בבקשה rt” היו הרבה יותר סבירים להציץ מחדש. הביטוי הארוך יותר “אנא צייץ מחדש” גרר פי ארבעה שיתופים נוספים.

10. עודדו אנשים להגיב

כשאנשים תרמו למשהו הם מרגישים יותר מושקעים בזה. שימוש בהנחיות בסוף הפוסטים שלך, כמו הצבת שאלה לגבי תוכן הפוסט, יעודד את הקוראים להשאיר תגובה, שתגרום להם להרגיש יותר חובה לשתף עם חברים.

עודדו אנשים להשאיר תגובהלמרות שקשה לגרום לאנשים להגיב, בקש מהם בסוף הפוסט שלך.

הערות יכולות להגדיל את הערך והרלוונטיות של מאמר עבור קוראים רבים. אז אל תהססו לבקש מאנשים ברשתות החברתיות שלכם או אפילו בכרזות אורחים משפיעות להשאיר תגובה. יש אנשים שמצפים למעשה לקרוא את קטע ההערות בפוסט, כך שתוספות מעניינות לשיחה עשויות לגרום להם לפרסם מחדש את המאמר..

11. השתמש תמיד בתמונות

תמונות הופכות את התוכן לנגיש יותר ופוסטים עם תמונות מקבלים שיתופים רבים יותר. הכללת תמונות בפוסט (או אפילו פרסום קטע מאוד ויזואלי של תוכן, כגון אינפוגרפיקה) מקלה על כל מי שמציץ מעל הפוסט או הגרפיקה לקבל במהירות את התמצית הבסיסית של העניין.. כך מדווח הפסיכולוג ג’רום ברונר מאוניברסיטת ניו יורק, אנשים רק זוכרים 10% ממה שהם שומעים ו 20% ממה שהם קוראים, אבל כ- 80% מהאנשים זוכרים את מה שהם רואים ועושים. וודא שאתה משתמש בתמונות באיכות גבוהה הרלוונטיות לנושא שלך.

טיפ מהיר: בפייסבוק פוסטים הכוללים תמונות זוכים ל -104% יותר תגובות, שיעור קליקים טוב יותר של 84% ו -54% יותר לייקים!

12. כתוב כותרות חזקות

הכותרת היא הדבר הראשון שקוראים רואים כשהם מתחילים לקרוא את התוכן שלך – ולכ 80% מהם, זה הדבר היחיד שהם יראו.

הרוב המכריע של הקוראים אף פעם לא עוברים את הכותרת כי זה לא תופס אותם. חשוב על קהל היעד שלך ועל הערעור של התוכן לפני שתשיג את הכותרת המושלמת שלך.

טיפ מהיר: הכותרות צריכות ליצור קשר רגשי עם הקורא. מרבית הקוראים זקוקים לכך כדי להמשיך לקרוא ולהתעסק עם התוכן שלך, ואז להמשיך לשתף אותו. זכור להשתמש באחד האלמנטים הפסיכולוגיים עליהם דיברנו למעלה לכותרת שלך!

שקול להשתמש בזה מנתח כותרות ממכון השיווק המתקדם, הקובע את ההשפעה הרגשית של הכותרת שלך. ישנם גם כלים כמו כותרות CoSchedule ו- KingSumo שיכולים לעזור לך לייעל את הכותרות שלך.

13. פרסם מגוון סוגים שונים של תוכן

פרסום תוכן לא אומר אוטומטית פרסום פוסטים או מאמרים. אז אם אתה מישהו שמתקשה לנסות להמציא את המילים הנכונות לתוכן שלך, השתמש במדיום שעובד עבורך. זה יכול להיות משהו חזותי כמו אינפוגרפיקה או משהו מוחשי יותר כמו סרטון.

סוגים שונים של תכנים פונים לסוגים שונים של אנשים. אז כשאתה שוקל בהמשך איזה סוג תוכן לפרסם ולשתף באתר שלך, זכור את 6 סוגים שונים של סגנונות למידה:

 • חזותי: לומדים חזותיים מעדיפים גרפים, תמונות ותרשימים.
 • אוראלי: הלומדים החינוכיים לומדים בצורה הטובה ביותר דרך האזנה למידע ושיחות, כמו גם בעת האזנה למוזיקה.
 • מילולי: לומדים מילוליים אוהבים את המילה הכתובה ולומדים בצורה הטובה ביותר באמצעות קריאה וכתיבה.
 • גופני: ללומדים פיזיים הכי נוח להם לבצע משימה פיזית, או כשהם עוברים דירה.
 • הגיוניאנשים אלו בעלי מחשבות מתמטיות ולומדים דרך לוגיקה, הנמקה ומערכות.
 • חברתית: הלומדים החברתיים לומדים בצורה הטובה ביותר באמצעות דיבורים ועבודה קבוצתית.

הדבר הטוב ביותר ביצירת מגוון של תוכן הפונה לאנשים עם סגנונות למידה שונים זה שתנגיש את האתר שלך לנגיש יותר לקהל רחב יותר ותבטיח שתוכל לשתף את התוכן שלך בכל רשת חברתית..

אם יש לך ארכיב של תוכן ישן, כדאי לבדוק את הכוונה מחדש של התוכן שלך. המשמעות היא הפיכת פוסטים ארוכי טווח לספרים אלקטרוניים, התאמת סרטונים לפודקאסטים ומציאת דרכים חדשות לפרסם תוכן קיים. למאגר יש מדריך נהדר בנושא איך להפיח חיים חדשים בתכנים ישנים.

14. הוסף תגי מטא של גרפים פתוחים & מיטוב אותם לשיתוף

שימוש בכותרות, תיאורים ותמונות מותאמים אישית יכול להגדיל באופן דרמטי את מעורבותך בפלטפורמות המדיה החברתית. למה? מכיוון שכאשר אדם מעתיק ומדביק את הקישור שלך כדי לשתף אותו ברשת החברתית המועדפת עליו, הוא בדרך כלל יעלה את כותרת ברירת המחדל והמטא תיאור של הדף שלך. לעתים קרובות, התמונה חסרה או לא רלוונטית.

על ידי הוספה מטא תגי גרף פתוחים לפוסט שלך ובאופטימיזציה של המטא נתונים הבסיסיים, אתה יכול להגדיר את המידע שאתה רוצה להציג ולשלוט במה המשתמשים רואים בעדכונים החברתיים שלהם..

הוסף תגי מטה חברתייםהוספת מטא תגים של גרפים פתוחים תעזור לכם לשלוט במה שמוצג כאשר מישהו משתף את התוכן שלכם. בדרך כלל, פייסבוק עושה זאת עבודה הגונה כברירת מחדל, אך עדיין כדאי להוסיף.

15. קבל זכות העיתוי שלך

בעוד אנשים משתמשים במדיה חברתית 24/7 ברחבי העולם, ישנם תקופות שיא בהן יותר אנשים – ובמיוחד קהל היעד שלך – נמצאים לעתים קרובות ברשת. פרסום התוכן שלך בזמני שיא אלו יקבל יותר צפיות ושיתופים.

 • הזמנים הטובים ביותר לפרסם בפייסבוק הם בשעה 9 בבוקר, 13:00, ובשעה 15:00 ביום חמישי, שישי, שבת וראשון.
 • הזמנים הטובים ביותר לציוץ הם הצהריים, 15:00, 17:00 ו 18:00 ביום רביעי.
 • הזמנים הטובים ביותר לפרסם באינסטגרם הם 02:00, 8-9 בבוקר וחמש בערב בימי שני וחמישי.

ראוי לציין שהזמנים האלה הם כלליים, אז השתמש בהם כהנחיה לערוך מחקר משלך לגבי התנהגויות קבוצות היעד הספציפיות שלך. המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא גוגל אנליטיקס, שם תוכלו ליצור דוחות בהתאמה אישית כדי לקבוע את היום והשעה הטובים ביותר לשיתוף התוכן שלכם במדיה החברתית וכן כדי למדוד את התוצאות שלכם.

עצה סופית: אל תשכח לעקוב אחר התוצאות שלך באמצעות כלים כמו Google Analytics כדי שתוכל ללמוד מה עובד ומה לא עובד ולבצע שינויים בתוכן שלך לאורך זמן.

סיכום

לקחת את הזמן ליצירת תוכן פנטסטי שמכריח אנשים לשתף את התוכן שלך לוקח הרבה עבודה, אך התשלום שווה את זה כאשר התוכן שלך משותף באופן נרחב ותקבל משוב על כמה שהוא מדהים.

כדאי להקדיש זמן למיטוב הפוסטים שלך בכדי להבטיח שתוכן שלך ניתן לשיתוף בקלות. כלול תמיד תמונות וכותרת ראויה לשיתוף, ושקול לכוון מחדש את התוכן שלך כך שתמיד יהיה לך משהו טרי לשתף.

יש לך טיפים או שאלות לשיתוף תוכן? ספרו לנו בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map