12 דרכים להשתמש במחקר מילות מפתח לשיפור קידום אתרים

למד מה לעשות לאחר שמחקר מילות המפתח שלך יושלם עם 12 האסטרטגיות הניתנות לפעולה שתגביר את הדירוג שלך בגוגל.


מה לעשות עם מחקר מילות מפתח

לרוב בעלי העסקים יש רשימה של מילות מפתח שהם רוצים לדירוג מספר 1 ב- Google. מחקר מילות המפתח שלך הושלם. אך כעת, לאחר שהדבר נעשה, מה אתה עושה במחקר מילות המפתח שלך? כיצד אתה בעצם משתמש במחקר מילות מפתח כדי לדרג מספר 1 בגוגל?

במאמר זה, אני נותן לך 12 דרכים ניתנות לפעולה בהן תוכל להשתמש במחקר מילות מפתח כדי להגדיל את התעבורה באתר. אך לסיכום כל הדרכים לבהירות ניתן היה להסביר זאת במשפט אחד!

השתמש במחקר מילות מפתח כדי לגרום לאנשים לסמוך על החברה שלך.

זו התשובה הפשוטה. אם תגרום למחפשים בגוגל לסמוך על החברה שלך, יותר מהאחרות, תדרג את המיקום הראשון ב- Google לפי מילות המפתח שלך.

כיום, מחקר מילות מפתח הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לקבוע איזה מידע אתה צריך לספק ללקוחות שלך בכדי לגרום להם לסמוך עליך. לחבב אותך. לקחת ממך עצות. ללמוד ממך. לשאול אותך שאלות. לשמוע על החברה, המותג והעובדים שלך. לדעת ששם הדומיין שלך קיים. כדי להפוך את האתר שלך לאמין. בסופו של דבר להשפיע על אנשים לקנות ממך.

בין אם אתה מאפייה מקומית או משק דבורים אורגני, אם אתה שומר על העיקרון הזה כשאתה קובע מה לעשות עם מחקר מילות המפתח שלך, התנועה באתר שלך תגדל. אז בואו נתחיל בהמשך עם הדרכים בהן תוכלו להשתמש במחקר מילות מפתח כדי לגרום לאנשים לסמוך על החברה שלכם:

1. השתמש במילות מפתח כדי לענות על שאלות של אנשים

מחקר מילות מפתח אומר לך איזה סוג של שאלות יש לאנשים בנוגע לתעשייה שלך או למוצרים שלך. יש לפחות 3 סיבות טובות לענות עליהן.

הראשון הוא קלות הדירוג במנועי החיפוש. שאלות שהוקלדו הן בדרך כלל מילות מפתח עם זנב ארוך ואינן תחרותיות באותה מידה ולכן אתה מדרג היטב את השאלה.

הסיבה השנייה לענות על שאלות היא אמון. כשאתה מספק את התשובות (בין אם בבלוג, שאלות נפוצות, סמינרים מקוונים מתוזמנים, או אפילו שיעורים גופניים) אתה משמח אנשים והם סומכים עליך. ככל שיש יותר אמון, אנשים כמוך יותר ובסופו של דבר קונים ממך.

הסיבה השלישית היא להפוך למיקרו-משפיע. אם אתה עונה על שאלות של אנשים, אתה יכול להפוך למיקרו משפיע אמין בתעשייה שלך. כאשר הם מוכנים לקנות, הם יקנו ממך.

טיפ מהיר: לעסק חדש עם תקציב מוגבל, זה רעיון נהדר לענות על שאלה ביום. התנועה לאתר שלך תגדל באופן טבעי.

2. השתמש במילות מפתח בסרטונים שאתה מפרסם ב- YouTube

סרטון ביוטיוב יכול להיות פי 1000 ויותר פופולרי מאשר מאמר בבלוג. הסרטון שאתה מפרסם יכול לדרג גבוה בחיפוש ב- YouTube ויש לו אפקט זהה לזה בגוגל. מכיוון שהחשיבות כה משמעותית, זה יהיה הרגל נהדר ליצור סרטון וידאו עבור כל פוסט בבלוג. רוב העבודה כבר נעשית מכיוון שתוכלו למחזר את מילות המפתח המשמשות לכתיבת כותרת הבלוג, התיאור, הכותרות והגוף. פשוט העתק והדבק את אותו מידע לכותרות, לתגיות ולתיאור ב- YouTube.

טיפ מהיר: תוכנה נהדרת להקלטת מסך המחשב שלך בקלות ליצירת וידאו היא אולפני Camtasia או גרסת CamStudio בחינם.

3. השתמש במילות מפתח בסוגים אחרים של שיווק תוכן

דוגמאות לסוגים אחרים של שיווק תוכן

ישנם סוגים שונים של שיווק תוכן גם כן. אתה יכול להשתמש במחקר מילות מפתח כדי ליצור תוכן בפורמטים מרובים. בחר נושא, זכור את נושא מילות המפתח שלך וצור תוכן סביב נושא זה בכל פורמטי התוכן. עם תוכן בפורמטים שונים אתה יכול לנהוג בתנועה דרך כל המקורות.

בסופו של דבר לא משנה באיזו דרך אנשים מוצאים את העסק שלך. להלן רשימת פורמטים אפשריים ליצירת תוכן:

 • פוסטים של בלוג: התחל לבלוג. אתה יכול להירשם עם מארח אינטרנט טוב, להתקין את WordPress ולהתחיל לכתוב את הפוסטים שלך בבלוג.
 • בלוגים אורחים: חפש מפרסמים הקשורים לתחום שלך. כתוב מאמר באותו נושא שמחקר מילות המפתח שלך וקשר לאתר שלך כחלק מהפתרון. זוהי דרך נהדרת להניע תנועה, במיוחד אם אתה יכול לכתוב אורחים באתרים פופולריים.
 • פודקאסטים: למרות שקשה יותר להשיג הצלחה, פודקאסטים הם דרך נהדרת לפתח מערכת יחסים ארוכת טווח עם המאזינים שלך, לפתח אישיות עסקית, ולבנות אמון עם הלקוחות שלך באמצעות סיפור סיפורים ותובנות אישיות..
 • שקופיות: אתרים כמו slideshare.net הם נהדרים – הם מקבלים המון תנועה ואנשים מחפשים שם כמו שהם עושים עם גוגל. יתר על כן, SlideShare מדורגת היטב בגוגל. כך שאם אתה מפרסם כאן שקופית, הוא יכול לדרג בגוגל טוב יותר ממה שהאתר שלך יכול היה פעמים רבות.
 • אינפוגרפיה: זוהי דרך נהדרת נוספת לגרום לאנשים לשתף את התוכן שלך ולהתחיל לדירוג עבור מילות המפתח שלך. אנשים אוהבים עובדות, נתונים ונתונים סטטיסטיים המוצגים באופן חזותי.
 • סמינרים מקוונים: פשוט צור מצגת שקופית פשוטה, שלח דוא”ל ודיבר על השקופיות.
 • ניירות לבנים: Microsoft Word או Google Docs ייצרו כל מסמך בתבנית קובץ .PDF. עכשיו יש לך נייר לבן. אם אתה רוצה לגרום לזה להיות מפואר לשלם למישהו ב- Fiverr 5 $ כדי לתבל את זה.

כיצד להשתמש במחקר מילות מפתח באתר האינטרנט שלך

מנקודת המבט של מנוע חיפוש, מילות המפתח בדף שלך יגלו טוב יותר על מה התוכן. לכן חשוב להשתמש נכון במילות המפתח שלכם בכל עמוד באתר. להלן הדרכים הבסיסיות לכלול מילות מפתח בכל עמוד באתר שלך. זכור בכל זאת כדי להימנע ממילוי מילות מפתח. זה יכול להזיק.

עובדה מהירה: מנועי חיפוש משתמשים ב”לימוד מכונות “כדי לסייע לפרש טוב יותר את התוכן בדף. למידע נוסף בנושא RankBrain של גוגל, שיכולים להבין בצורה אינטליגנטית את הדף שלך.

4. השתמש במילת המפתח העיקרית שלך בתג הכותרת

זו הכותרת הראשית של העמוד שלך, אך היא לא מופיעה בטקסט הכתוב עצמו. ה תג כותרת נמצא בקוד HTML וזה נראה כך הכותרת שלך הולכת לכאן. גוגל מציגה את תג הכותרת בתוצאות החיפוש שלהם. חשוב להשתמש במילת המפתח העיקרית שלך בתג הכותרת מכיוון שזו תאר את הדף ותגרום למבקרים ללחוץ כאשר הם יחפשו.

מילות מפתח בדוגמה של תג כותרת

טיפ מהיר: הכללת שם העסק שלך בתג הכותרת מגדילה את האמון והאמינות ובנוסף עוזרת לבנות מודעות למותג.

5. השתמש במילות מפתח בכותרות (H1, H2, H3 וכו ‘)

כותרות הן גם מקום חשוב מאוד להשתמש במילות המפתח שלך. בקוד ה- HTML, כותרות נראה כמו

טקסט הכותרת שלך הולך לכאן

. כותרות משמשות לארגון והחלוקה של התוכן למקטעים. כל כותרת צריכה לתאר במדויק את החלק שמתחתיו.

6. השתמש במילות מפתח בתוכן העמוד הראשי

השתמש במילות מפתח בפסקה הראשונה ובכל מקום שהוא טבעי. השתמש במילים נרדפות ומילים קשורות לגוף התוכן שלך מכיוון שגוגל מבין מילים וביטויים המשויכים לרוב למילות המפתח שיש לך. אל תחשוב על צפיפות מילות מפתח, פשוט אל תהיה עצמך כותב את התוכן.

7. השתמש במילות מפתח בכתובת האתר של כל עמוד

זה פשוט, ובכל זאת חשוב. זכור להשתמש במילת מפתח רלוונטית בכתובת האתר. מילת המפתח בכתובת האתר צריכה לתאר את הדף. בעיקרו של דבר, אם מישהו ראה רק את כתובת האתר של הדף, עליו לדעת על מה עמוד זה. שמור על זה קצר ולעניין.

8. השתמש במילות מפתח בתיאור תמונות

כלול מילות מפתח בעת תיאור תמונות בדף שלך. ב- HTML, היית עושה זאת דרך תכונה alt, שנראה כמו alt = “תאר מהי התמונה”>. אלה יושמו במקור כדי לעזור לעיוורים להבין דף אינטרנט. אך מנועי חיפוש משתמשים גם במאפיין HTML זה כדי להבין על מה התמונה.

9. השתמש במילות מפתח בטקסט הקישור

המכונה גם טקסט עוגן, הקפד להשתמש במילת מפתח רלוונטית בתוכה. שמור את טקסט הקישור שלך קצר ורלוונטי, באמצעות מילת מפתח אחת בלבד. הקפד לקשר לדפים רלוונטיים בלבד. ויקיפדיה היא דוגמא שעושה עבודה נהדרת של קישור פנימי.

10. השתמש במילות מפתח במיילים

כתובות דוא”ל המותאמות למילות מפתח יכולות להיות מועילות בדרך מפתיעה. אנשים יחפשו במיילים שלהם את המידע שהם לא זוכרים יותר והם עשויים למצוא את הדוא”ל שלך בין תוצאות החיפוש.

יותר חשוב, גוגל כוללת אימיילים אישיים בתוצאות החיפוש. הם עושים כפי שמראה המסך שלמטה. אתה יכול לראות את הדוא”ל האישי שלך אם אתה מחובר לגוגל.

Gmail מופיע בתוצאות החיפוש של גוגלמקור תמונה

11. שימוש במחקר מילות המפתח שלך במדיה חברתית

זה פשוט וחופשי להשתמש במילות המפתח שלך בשיווק המדיה החברתית שלך. המטרה העיקרית היא להוסיף מילות מפתח בכל הזדמנות אפשרית בדרך טבעית ומתונה.

חשוב לעשות זאת מכיוון שגוגל רואה בפייסבוק, בטוויטר, ביוטיוב ובאחרים אתרים חשובים. כך שניתן לדרג את פרופילי המדיה החברתית שלך & פוסטים בגוגל למילות מפתח מסוימות. מילות מפתח טובות יהיו משהו כמו שם החברה שלך, סיסמת החברה והתיאור. לפוסטים שלך, הוסף מילות מפתח שאנשים מחפשים ותאר את הפוסט שלך.

היכן להוסיף מילות מפתח? להלן המלצות ספציפיות לאתרי מדיה חברתית פופולריים:

 • סרטוני יוטיוב: הוסף שם הערוץ שלך, תיאור, & על אודות. בסרטונים שאתה מעלה, הוסף מילות מפתח לכותרת, תיאור, & תגיות.
 • טוויטר: כלול מילות מפתח בביוגרפיה שלך וכאשר אתה מפרסם.
 • פייסבוק: כלול בקטגוריות, קצר & תיאור ארוך, תמונות ובפוסטים שלך.
 • פינטרסט: עליך
 • אינסטגרם: ביו
 • Google+: קו תג, מבוא, עיסוק & מיומנויות
 • קישורין: בפרופיל שלך, הוסף מילות מפתח לכותרת המקצועית שלך, לתואר המשרה, לסיכום, & מיומנויות. הוסף גם מילות מפתח לדף החברה שלך (תיאור, התמחות, & תעשיה).
 • שקופיות: ביו

טיפ מהיר: כדי להגן על המוניטין המקוון שלך, דרג את פרופילי המדיה החברתית מספר 1 ב- Google בשם שם החברה שלך. אם מישהו כותב הערות שליליות על החברה שלך, הפרופילים שלך ידורגו לפני שהתגובות השליליות יתקיימו.

12. מצא הזדמנויות לא תחרותיות

מחקר מילות מפתח יכול לעזור לך לזהות הזדמנויות לא תחרותיות בענף שלך. תן לי לחוות חוויה אישית כיצד מחקר מילות מפתח יכול להשיג זאת.

לפני 10+ שנים כשהחברה איתה עבדתי בנתה רשתות חברתיות בהתאמה אישית; כולם רצו להיות הפייסבוק שלהם. הדירוג מספר 1 לשירות זה היה רווחי, אך תחרותי ויקר מאוד. בהתחשב במחקר מילות המפתח שלנו, מצאנו שאנשים רבים גם חיפשו עזרה בשינוי תוכנת רשת חברתית קיימת.

מעט מאוד חברות הציעו שירותים מסוג זה לאחרים וקל היה לדרג מספר 1 עבור שירות זה. מצאנו הזדמנות לא תחרותית! חור בשוק. זה לא היה רווחי באותה מידה, אבל היה קל וזול להביא לקוחות אלה.

סיכום

כפי שאולי שמתם לב, יש הרבה דרכים להשתמש במחקר מילות המפתח שלכם! זה תלוי ביצירתיות שלך לגבי האופן שבו אתה רוצה להשתמש בה. מחקר מילות המפתח דומה לתכנית שעוזרת לך להתמקד בשאר העבודה שאתה צריך לעשות. השימוש במילות המפתח עם מטרה בראש, יעזור לך ליצור את האמון בקרב הלקוחות שלך, המחפשים ומנועי החיפוש. אמון זה כל כך חשוב לעסק שלך.

יש לך שאלות או טיפים נוספים? הודע לי בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map