10 דרכים להשיג תנועה לאתרך בחינם לחלוטין

קבלת תנועה לאתר שלך אינה תמיד קלה, אך היא יכולה להיות בחינם. כך תוכלו להגדיל את התנועה לאתר שלכם מבלי לבזבז דולר אחד.


כיצד להגדיל את התעבורה באתר

כיום ישנם 164 מיליון בלוגים (כן, מיליון) ברשת, אך 71% מאלו מגיעים פחות מ -5,000 מבקרים בחודש.

נראה כמו נתון מזעזע, נכון?

האמת, קבלת תנועה היא אחד המאבקים הגדולים ביותר כשאתה מנהל בלוג או עסק מקוון. עם כל כך הרבה תחרות שם בחוץ, זה יכול להרגיש כאילו אתה מדשדש בעלייה דרך טופי א הרבה מהזמן.

ליתר דיוק, אם אתה עסק חדש, רוב הסיכויים שאין לך כסף מזומן פנוי לפרסום. מה שאומר שאתה צריך לקבל תנועה לאתר שלך בחינם – כפול האתגר.

אז בואו נסתכל כיצד תוכלו למשוך תנועה חופשית מבלי להוציא דולר אחד.

האם ידעת? נכתבים 2 מיליון פוסטים בבלוג & יצא לאור כל יום ברחבי העולם. איך תגרום לתוכן שלך להתבלט?!

1. כתוב כותרות שלא ניתן לעמוד בפניה

הכותרות שלך הן הדבר הראשון שאנשים יראו מהאתר שלך, בין אם זה דרך עדכון מדיה חברתית ובין אם הם מצאו אותך בזמן חיפוש בגוגל.

המשמעות היא שהכותרות שלך צריכות לתת רושם ראשוני נהדר.

על פי מחקר, הרבה יותר מחמש אנשים קוראים את הכותרת מאשר קראו את הפוסט בפועל, ו 59% מהאנשים ישתפו פוסט בשמחה בלי לקרוא את התוכן (למשל. הם פשוט קראו את הכותרת).

גרף העדפות כותרת יתרמבחר סוגי כותרות שמניבים ביצועים טובים. מקור.

כדאי להקדיש זמן ליצירת כותרות רבות ליצירה יחידה, במיוחד אם אתה מתכוון לשתף אותה בערוצי מדיה חברתית שונים.

הערה מהירה: הכותבים ב- BuzzFeed וב- Upworthy כותבים כביכול יותר מעשרים וריאציות של כותרות לפני שהם מתמקמים בסדרה האחרונה.

2. בלוג אורחים באתרים פופולריים

כשאין לך קהל בכלל, זה יכול להיות מאכזב לשים תוכן שם ולקבל צרצרים בתגובה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעקוף זאת היא לפרסם אורחים בבלוגים פופולריים בנישה שלכם. לאתרים אלה כבר יש קהל מבוסס, ולכן אינך צריך לדאוג לקבל גלגלי עיניים ביצירה שלך. בלוגר אחד ראה את התעבורה הישירה גדל ב -41% לאחר הבלוגים של אורחים.

בואו נסתכל במהירות על הצעדים החשובים שעליכם לנקוט לפני אתה מתחיל לפרסם אורחים מכיוון שאתה לא רוצה לכתוב עבור שום אתר ישן.

 • שלב 1: הוסמך לאתרים שיש להם אותו קהל יעד כמוך ושצוי פופולריות בנישה שלך (תראה את כמות העוקבים החברתיים שיש להם, כמה שיתופים יש לכל יצירה והאם יש המון תגובות על כל פוסט)
 • שלב 2: קלע חתיכה שמתאימה מאוד. אתה רוצה שהיצירה שלך תעסיק את קהל היעד שלהם, אז צור משהו אפוס שאנשים צריכים לקרוא.
 • שלב 3: הוסף ביוגרפיה קצרה או קו מקוון עם קישור לאתר האינטרנט שלך. זה המקום בו תניב את התנועה לאתר שלך, אז וודא שהביוגרפיה של המחבר שלך משכנעת מספיק כדי לגרום לאנשים לרצות לעבור.

3. Roundups מומחה

להביא למשפיעים לשתף את הפוסטים שלך זו דרך נהדרת להשיג גלגלי עיניים נוספים באתר שלך. אבל משפיעים הם משפיעים מסיבה מסוימת, והם לא רק ישתפו את הפוסט שלך מכיוון שביקשת מהם.

במקום זאת, תוכלו לכלול הצעת מחיר מאחד האתרים שלהם, קישור לבלוג שלהם או לחפש קטע מידע מהם שיכלול בקטע.

לאחר שהוספת את זה לתמהיל, אתה יכול להושיט יד אחר כך ולבקש מהם לשתף את הפוסט בו הם נכללו (וזה הרבה יותר סביר שהם יעשו מכיוון ובכן אנחנו אוהבים לשתף דברים שאנחנו ‘ תרמנו או היו חלק ממנה – זה רק טבע אנושי).

על ידי שימוש בשיטה זו, בריאן לנג משך יותר מ -4,000 שיתופים עם המחקר המומחה שלו, שנשאר אחד מהפוסטים המשותפים ביותר באתר שלו.

ריכוז מומחים

4. וודא שהדברים באתר שלך עובדים

זה לא הכל קשור לאנשים לאתר שלך מלכתחילה. כלומר, מה קורה ברגע שהם שם?

לפני שתתחיל לצאת ולחפש תנועה, אתה רוצה לוודא שהדברים באתר שלך עובדים טוב. זה אומר:

 • קישור פנימי לפוסטים אחרים שלך כדי לשמור על אנשים באתר שלך לאורך זמן
 • הוספת מילות מפתח לכל פוסט כדי להגדיל את הסיכוי שלך לעלות בגוגל
 • וודא שהאתר שלך ידידותי למשתמש, כך שאנשים יודעים לאן ללכת ומתי הם באתר שלך

5. ראיון מנהיגי מחשבה בענף

דיברתי קודם על הכללת משפיעים בסבב מומחים, אבל הרעיון הזה לוקח את הרעיון קצת יותר רחוק.

מנהיגי חשיבה בתעשייה נוטים לעקוב אחריהם אחריהם גדולים והם מכבדים היטב את הקהילות שלהם. שפירושו באמצעות פרוקסי אתה מקבל חלק מאותם כבוד וקהל אם הם משתפים את הפוסט שלך או הופכים לחלק מהאתר שלך.

ראיין את מנהיגי התעשייה להגדלת התנועהדוגמא לראיון עם מומחה ל- HubSpot.

אתה עשוי לחשוב “בשביל מה מוביל התעשייה רוצה להיכלל בבלוג הקטן שלי?” אבל תופתעו מכמה מהתותחים הגדולים שיהיו מוכנים לענות על כמה שאלות שתשלחו להם – אחרי הכל, זו גם הפרסום עבורם.

שאל שאלות מהורהרות ועודד את מנהיג המחשבה לשתף את הראיון כאשר הוא מתפרסם לקבלת תוצאות מרביות.

6. התייצב בקטע ההערות

אני מוכן להמר שיש כמה אתרים בנישה שלך שאתה מבקר בהם באופן קבוע. אולי הם חלק מהבלוגים המובילים בנישה שלך ואתה אוהב את התוכן שלהם, או שאתה פשוט רוצה לפקוח עין על מה שהם מפרסמים.

בלי קשר, אתה מבלה שם כמה דקות בכל שבוע, אז למה לא לבלות קצת יותר ולהניע תנועה?

לרוב הבלוגים הפופולריים בנישה יש קטע של הערות מלאות שמלא בתגובות שימושיות וקישורים לאתרים אחרים. אתה רוצה להיכנס לפעולה הזו וכאן תוכל לעשות זאת בהצלחה:

 • זהה 4-7 בלוגים משפיעים מרכזיים בנישה שלך הגדר עבורם התראות Google, כך שתקבל התראה בכל פעם שפוסט חדש יופיע
 • ברגע שמתפרסם פוסט חדש ראש לשם ומרפרף לקרוא את התוכן (להיות מהיר זה חיוני כאן, מכיוון שאתה רוצה שהתגובה שלך תהיה מהראשונות)
 • השאירו תגובה ארוכה הנוגע בנקודת מפתח אחת או שתיים ביצירה (אין מותר להגיב “פוסט נהדר”!)

כלול קישור לאתר שלך או פוסט רלוונטי ספציפי בתגובה או כשמך.

7. הגש לאתרי צבירים

אתרי צוברים הם מקומות המפגישים תוכן דומה באותה קטגוריה. אנחנו מדברים על אתרים כמו Reddit, אבל אתה יכול גם להמשיך ולהפיץ את התוכן שלך לאתרים רלוונטיים בגומחה שלך.

הרעיון כאן הוא לא לספאם את האתרים הללו עם התוכן שלך, מכיוון שמשתמשים בדרך כלל מאוד מפותחים. במקום זאת, ברצונך לכלול את הפוסטים שלך בתגובות מתחשבות, לשתף אותו בסעיף הנכון ולעקוב אחר כל הכללים לתו.

8. השתמש מחדש בתוכן שלך

ברגע שיצרת פיסת תוכן אפית, דרוש המון עבודה בכדי להוציא אותו לפני כמה שיותר אנשים.

כדי להגדיל את הסיכוי שלך שהוא ייראה, אתה רוצה לפרסם אותו בכמה שיותר מקומות, אבל זה יכול להיות מסובך כאשר פלטפורמות שונות מעדיפות סוגים שונים של תוכן.

סוגי תוכן המשותףגרף המציג אילו סוגי תוכן הם המשותפים ביותר.

סימן להחזרת תוכן מחדש. ברגע שיש לך את המבנה הבסיסי של היצירה שלך, אתה יכול לערבב אותה לפורמטים שונים כך שהוא יבצע ביצועים טובים בפלטפורמות שונות. לדוגמה, אתה יכול להפוך את ההדרכה לסרטון ב- YouTube ומצגת ב- SlideShare לקבלת השפעה מקסימאלית.

9. הוסף כפתורי שיתוף

אחת הטעויות הגדולות שבעלי אתרים מבצעים היא לא לתת למבקרים אפשרות לשתף את התוכן שלהם. כשמישהו אוהב חתיכה משלך, תן לו את האפשרות לשתף אותו על ידי הוספת לחצני שיתוף.

שלב פשוט זה עשוי להיות ההבדל בין אנשים או שניים שרואים את היצירה שלך לבין מאות אנשים שרואים את זה – במיוחד אם מישהו עם מעקב גדול נוחת באתר שלך ואוהב את מה שהם רואים.

10. קבל מחברים אורחים באתרך

כבר נגעתי בפרסום אורחים ב אחר אתרים, אבל מה עם לגרום לאנשים לפרסם אורחים גם אצלכם?

אתה מקבל תוכן בחינם והם מקבלים פרסום בחינם – win-win, נכון?

מה שכן, ברגע שמישהו יפרסם קטע באתר שלך, סביר להניח שהוא ישתף אותו עם הקהל, חבריו ועמיתיו, ויעניק לאתר שלך חשיפה רבה יותר.

קבלת פוסטים אורחים באתר שלך דורשת הרבה פחות מאמץ מאשר ליצור תוכן מאפס או פרסום אורחים באתרים אחרים וזו דרך נהדרת לבנות פורטפוליו של תוכן במהירות.

כפי שאתה יכול לראות, קבלת תנועה לאתר שלך אינה חייבת להיות קשה או יקרה. למעשה, סקרנו כאן דרכים רבות בהן תוכלו למשוך מבקרים מבלי להוציא דולר אחד. יתר על כן, הרבה מהשיטות הללו לא רק נותנות לך תנועה, אלא גם מגבירות את הסמכות שלך בנישה שלך ומקבלות את שמך בפני משפיעים ומותגי שם גדול.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map