10 טיפים לעיצוב להגדלת שיעור ההמרות באתר שלך

למדו כיצד לקבל החלטות משכילות בעיצוב דיגיטלי שיעזרו למשתמשים לבצע פעולות באתר שלכם ולהעלות את שיעור ההמרות שלכם.

טיפים לעיצוב לשיפור שיעורי ההמרות

עיצוב דיגיטלי הוא אבולוציוני.

ממש כמו אופנה, עיצוב דיגיטלי התפתח לצד האינטרנט. כשחלפו תחתוני פעמון בג’ינס סקיני, סמלי תלת מימד התפשטו. זוכרים את טרנד הניאון? הצבעים הקולניים האלה הושקעו בפלטות המודרניות המינימליסטיות שאתה רואה היום. אתרי אינטרנט עברו משימוש באותם פריסות חותכי עוגיות לפיתוח דפוסים גיאומטריים ייחודיים משלהם.

העיצוב שולט באינטרנט מכיוון שכעת צפוי פונקציונליות.

השלב הבא הוא לפתות משתמשים לתוכן ולאסתטיקה שלך. לשם כך יש בטוחים כללי עיצוב עליכם לעמוד. עקוב אחריהם ישמור על מיתוג שלך באופן עקבי ומשתמשים מעורבים. כאשר הם מיושמים נכון, טיפים אלה לא רק ימשכו את תשומת ליבו של הקהל שלך, אלא גם יגדילו את שיעור ההמרות שלך.

בואו נתחיל!

1. היסודות: בחירת גופן

טיפים לעיצוב בחירת פונט

אם אתה רק מתחיל את המסע שלך כמעצב דיגיטלי, אזהרה הוגנת, קביעת הגופנים תעשה או תשבר את העיצובים שלך. בחירת הגופן המושלם זה כמו לבחור את העניבה המתאימה לראיון – זה לוקח קצת מחשבה. באותה צורה שקשירה מחייבת תלבושת לחיים, בחירת הגופן שלך הרמוניה את יצירות האמנות והמסר שלך.

כשמדובר ביסודות העיצוב, יצירת משפחת גופנים המורכבת משלושה או ארבעה גופנים היא הכלל המקובל. אתה יכול, כמובן, לכלול יותר אם העיצוב דורש זאת, אך כדי לשמור על מיתוג עקבי, תרצה שתהיה בסיס איתן.

אל תשכח לזכור את המדיום של העבודה שלך. האם תדפיס עלון? גופני Serif ̶ גופנים עם השורות המקושטות הקטנות בסוף כל אות ̶ נהדרים להדפסה, וכמה מגופני Serif הפופולריים ביותר הם Caslon ו- Garamond. האם זה אך ורק עבור ערוצי המדיה החברתית שלך? אם כך, פונט סאנס סריף הגופנים שולטים בתחום הדיגיטלי. אתה יכול לקרוא עוד על חלק מהגופנים הטרנדים המפוזרים ברחבי האינטרנט.

2. היסודות: סכמת הצבעים

טיפים לעיצוב - בחירת הצבעים הנכונים

דאגו לקיים קשרים טובים עם גברת קשת כי בלעדיה הדברים יכולים להיות די אפורים. כמעצב, הצבעים הם החבר הכי טוב שלך. הבנת הצבעים משתלבים יחד ואילו צבעים לא חיונית לעיצוב מגובש ומאוזן היטב.

ישנם מיליוני מקומות שתוכלו להתחיל בהם, אך נקודת התחלה בטוחה עבור כל מתחיל היא בחירת צבעים מתוך לוח מונוכרומטי. המשמעות היא שמירה על אותו צבע תוך הצללה מצטמצמת בהירה או כהה יותר. אם אתה רוצה להישאר באזור הנוחות שלך, נסה תוכניות צבע אנלוגיות או טריאטיות. כשמסתכלים על גלגל צבע, צבעים אנלוגיים הם רצופים; הם ממש אחד ליד השני. הצבעים המשולשים הם אלה היוצרים משולש שווה צלעות על גלגל הצבעים. למי שאולי היה גיאומטריה מושחתת, המשמעות היא שלושה צבעים המרווחים באופן שווה ויוצרים משולש על גלגל הצבעים.

אם מתחשק לך ללכת בצד הפראי, שימוש בסגנון צבע משלים מפוצל יעניק לך אפשרות נוספת. לשם כך, בחר צבע ואז בחר את הצבע שממול ישירות אליו, ואת שני הצבעים משני הצדדים. ארבעת הצבעים האלה ירכיבו את מערך הצבעים המשלים שלך!

מרגישים אתגר? קח את הצעד הבא והסתכל בתורת הצבעים. זה מציע שצבעים שונים מסיתים רגשות שונים. לדוגמה, בעוד שצבעים חמים כמו אדום וכתום נותנים תחושה של התרגשות ואנרגיה, צבעים מגניבים כמו כחול וירוק מייצרים אפקט רגוע ומרגיע. תיאוריית הצבעים פופולרית במיוחד בתעשיית המזון שבה, על פי ConceptDrop, אזור אדום וצהוב ששימש להרמת רעב. כדי להעביר שיעורי המרות לאתר שלך, החלט אילו צבעים מתאימים למותג שלך בצורה הטובה ביותר וכיצד תוכל להשתמש ביעילות בגוונים הבסיסיים שלהם.

3. היסודות: היררכיה

טיפים לעיצוב להיררכיית תוכן

יצירת היררכיה הגיונית ומושקעת אינה סתם עיקרון עיצוב טוב, זוהי שיטה מומלצת לקידום אתרים. משתמשים ומנועי חיפוש כאחד יתגמלו אתר בעל פריסה טובה יותר עם ביקורים רבים יותר. עבור Google, הכל קשור לשאלה אם הם מסוגלים להבין את מבנה האתר שלך.

חשוב על מה הכי חשוב והזמין כל פריט בהתאם. ה מבנה אידיאלי עבור אתר אינטרנט זה פירמידה עם דף הבית שלך בראש, ואחריו סדרה של דפי קטגוריה. ניתן להחיל מתווה זה גם על כל עמוד בודד. התחל עם הכותרת, התאריך, כותרת המשנה ואז המשך להעתיק.

4. היסודות: פרופורציה

כל מה שבאתר שלך צריך להיות פרופורציונאלי. אל תמתח תמונות או הקלד פשוט כדי למלא מקום או להשיג אסתטיקה ספציפית. הפיכת תמונות לרוחב של כמה פיקסלים או הפיכת גופן לגודל מעט יותר למילוי שטח אינה התשובה. זה נראה לא מזיק בהתחלה, אך מתיחת תמונות גורמת למתח על הפיקסלים, ומורידה את איכותם. באופן דומה, התארכות או הרחבת טקסט מעוותת את האותיות ולעתים קרובות קשה לשכפל אותן במספר רב של שורות. זה גם הרגל עיצובי גרוע להיכנס אליו, אז הצילו את עצמכם ואל תתחילו לדפוס הזה מלכתחילה!

בעת השימוש ב- Adobe Illustrator או ב- Adobe InDesign, הקפד להשתמש בפקדי היחס המתאימים כדי למנוע מהתמונות שלך להתעתע. ב- Illustrator, לחץ למטה על מקש Shift תוך התאמת התמונות שלך. ב- InDesign תצטרך להקיש במקביל על מקש Shift ועל מקש Ctrl תוך התאמת התמונות שלך בכדי לשמור על פרופורציות..

קח את הזמן להבטיח שכל פריט באתר שלך יהיה פרופורציונאלי זה לזה כדי להשיג את המראה אליו אתה הולך. אתרים עם תמונות או עיצובים שאינם פרופורציונליים נראים חובבניים ובינוניים. משתמשים שגדלו בעידן הדיגיטלי הם בעלי סטנדרט גבוה יותר ומהירים יותר לחיצה החוצה אם הם לא אוהבים משהו באתר. זה אולי מעט יותר עבודה, אבל התוצאה הסופית, אתר תכליתי, בהחלט שווה את זה!

עובדה מהירה: מעל 38% מהמבקרים שלך יפסיקו לעסוק באתר אם התוכן / הפריסה אינם מושכים.

5. אל תפחדו לשלילה!

טיפים לעיצוב לחלל שלילימקור תמונה

שטח שלילי אינו מקום ריק.

עמוס יותר מדי מידע בדף הבית שלך יציף את המשתמשים שלך, ובאמת, פשוט נראה רע. השתמש במרחב שלילי כדי ליצור עיצוב תכליתי ומשמעותי. בחר כל דבר מהלוגו שלך להצעת מחיר כמוקד שלך, ואז השאר את שאר משטח היצירה כפי שהוא. אפשר למוקד ההוא לעשות את כל הדיבורים בשבילך. עדיין לא משוכנע? בדוק את המותגים המדהימים האלה תוך שימוש במרחב שלילי למלוא הפוטנציאל שלה.

6. תמונה באיכות גבוהה שווה אלף משתמשים

עם מצלמות סמארטפון השוות ל- DSLR, אין שום תירוץ לצילום באיכות ירודה, במיוחד אם אתה מנסה לשווק מוצר עבור אתר eCommerce שלך. כל התמונות שלך צריכות להיות באיכות גבוהה. הקפד לאצור את התמונות שלך בזהירות מכיוון שצילום בדרך כלל נלקח כעובדה, והתמונות המקוונות שלך הן הדבר הקרוב ביותר שיש למשתמשים לראות את המוצרים שלך באופן אישי..

שים לב גם לרקע והתאורה שבתמונות שלך. האם יש גוון צבע שאתה צריך לערוך? האם יש לחתוך את התמונה? כל אלה הם אלמנטים של עיצוב תמונות שצריך לקחת בחשבון. גרור משתמשים למוצרים שלך על ידי הוצאת דף מתוך הספר של סופיה אמורוסו, #Girlboss, וצור תמונות המציגות את צללית המוצר שלך. קח את העסק שלך ועבור ממפרץ אלקטרוני לעמק הסיליקון על ידי העלאת תמונות באיכות גבוהה.

7. הפוך את הקריאה לפעולה שלך לכאורה & מפעילים פסיכולוגיים

טיפים לעיצוב לקריאה לפעולה

אל תשחק טריקים על המשתמשים שלך – וודא שהם יודעים בדיוק מה אתה מבקש מהם ומה אתה רוצה שיעשו. תכנן את דף הבית שלך עם מטרה ספציפית בראש וברך את המשתמשים שלך באמצעות קריאה לפעולה יחידה. בנוסף וספציפיים לתעשיית המסחר האלקטרוני, וודאו שמילות המפתח “קנה עכשיו”, “קופה כאן” או “מכירה” בולטות לעין. הוספת אלמנט של דחיפות תעזור גם היא לגרום למשתמשים לפעולה.

השתמש בהוכחה חברתיתUseProof.com הוא שירות רב עוצמה המחזק את ההוכחה החברתית וידוע כמגדיל את המכירות בממוצע של 10%.

8. פשט את התהליך

הפעלת אתר מסחר אלקטרוני פירושה שאתה רוצה שמשתמשים יבצעו רכישות. שיעשו בדיוק את זה ו לא מסבך את התהליך עם חבורה של כרטיסיות מיותרות!

ככל שהם צריכים ללחוץ על כפתור הגב (או לחפש את אייקון העגלה) בכדי ללכת לאן שהם רוצים, כך יגדלו הסיכויים שהם פשוט יוותרו על התהליך לחלוטין.

שרייס ג’ייקוב

שמור על פשטות ולך על תהליך שלב אחד. וחשוב מכך, הרשו להם לבדוק את העגלה שלהם בצעדים פשוטים לשני. אל תתן לקונים שלך תירוץ לעזוב! הסע את שיעורי ההמרות שלך על ידי פישוט תהליך הקופה.

9. אין הפתעות

היה מקדימה וברורה לגבי מה שהמשתמשים שלך יכולים לצפות באתר שלך. הימנע מעלויות או עמלות נסתרות המוקפצות במהלך תהליך הקופה של הלקוח שלך. על מנת שהמשתמשים שלך יוכלו להשלים את ה- CTA שלך, הם צריכים להבין ולראות נתיב ברור להשלמתם. תבהיר את דרכם ואל תפתיע אותם בקופה.

עובדה מהירה: למעלה מ- 28% מהמשתמשים יעזבו את העגלה שלהם אם הם יעמדו בעלויות משלוח לא צפויות, ו 23% מהמשתמשים יעזבו את העגלה שלהם אם הם יצטרכו ליצור חשבון חדש.

10. חווית לקוח היא חווית המשתמש החדשה

צור קטע באתר שלך בו קונים יכולים ללכת כדי להיות מעודכנים ומעודכנים. זה ייתן למשתמשים מקום ספציפי אליו יוכלו להגיע לכל השאלות האישיות שלהם. אם אתה מוכר בגדים, מהי מדיניות ההחזרה שלך? האם יש למותג שלך קופונים חדשים? מה אם הפריט שקיבלו היה פגום?

זה חשוב לניסיון ההמרות שלך מכיוון שהוא מדבר לשביעות רצונך של הלקוח. יצירת קטע שאלות ותשובות או משהו דומה יאפשר לכם גם להיות נגישים גם לאחר שנציגי שירות הלקוחות שלכם יצאו ליום זה. לפי HelpScout, צרכנים גילו כי סוכני שירות לקוחות לא הצליחו למצוא את התשובות לשאלותיהם 50% מהזמן! נוסף על כך, 82% מהלקוחות עזבו חברה בגלל חווית לקוח גרועה. שלב גורם קריטי זה בעיצוב הדיגיטלי שלך כדי להראות לצרכנים שהם באים במקום הראשון!

סיכום

עשרת טיפים לעיצוב אלה הם כולם עקרונות טובים שיש לעקוב אחריהם לאורך הקריירה הדיגיטלית שלך. מהבסיס ועד להחלטות עיצוב מורכבות יותר, יש לבצע בחירות אלה באופן מכוון. השגיח על האסתטיקה וצפה בשיעור ההמרות שלך!

כדי לסכם מחדש, הנה מבט שני:

  1. היסודות: בחירת גופן
  2. היסודות: ערכת צבע
  3. היסודות: פרופורציה
  4. היסודות: היררכיה
  5. אל תפחדו להיות שליליים! (כשמדובר בעיצוב לפחות)
  6. תמונה באיכות גבוהה שווה אלף משתמשים
  7. הפוך את קריאתך לפעולה!
  8. פשט את תהליך הקופה
  9. היה כנה עם המשתמשים שלך במה שהם מתמודדים, ללא הפתעות!
  10. חווית לקוח ועיצוב דיגיטלי הולכים יד ביד

בהצלחה ועיצוב ב!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me