טקטיקות SEO שיש להימנע מהן

ייעוץ בנושא SEO למתחילים מה לא לעשות. טקטיקות SEO פופולריות & תפיסות שגויות ישנות & מיושן או שמעולם לא היו רעיון טוב מלכתחילה.


חברות SEO הטובות ביותר

בואו נודה בזה – תנועה אורגנית ממנועי חיפוש יכולה ללא ספק להגדיל את המכירות ולהשיג לקוחות חדשים עבור כל עסק. SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא תהליך מכריע עבור כל עסק מקוון או קטן שרוצה להשיג נראות במנועי חיפוש. עם זאת, קבלת האתר שלך בעמוד הראשון של SERPs (דפי תוצאות מנוע חיפוש) אינה משימה פשוטה; זה ייקח זמן ומסירות, בין אם תעשו זאת בעצמכם ובין אם אתם שוכרים חברת קידום אתרים. מכיוון שהתחרות כה קשה וכל כך הרבה עסקים מקוונים וקטנים יותר מתחרים זה בזה רק על אחד מתוך עשרה נקודות, יתכן ויהיה לך חשק לנסות כל דבר שיעלה בדף הראשון הזה. יש הרבה עצות זולות ברשת שמבטיחות לך מקום בעשירייה הראשונה בין לילה, או חברת SEO עם כובע שחור המציעה סוג של טכניקה “מופלאה” שאף אחד אחר לא יודע עליה. ראו הוזהרתם: לעתים קרובות הם ישנים ומיושנים – או שלעולם לא היו רעיון טוב מלכתחילה. להלן מספר טיפים מה לא לעשות אם אתה מבצע SEO בעצמך, או איזה טקטיקות להיזהר בעת שכירת חברת SEO..

מה לא לעשות

ישנו פתגם ישן של “ללמוד מה לא לעשות” יכול לפעמים להמחיש מה צריך לעשות. במאמר זה אנו רוצים לחקור כמה מהתפיסות השגויות הגדולות ביותר בנושא קידום אתרים, כך שתוכלו להגן על אתר האינטרנט ועל העסק שלכם מפני טעויות אלה, או מלהעסיק חברת SEO שעשויה למעשה להשתמש בשיטות כובע שחור:

טקטיקה 1: מלית מילות מפתח

פעם היה לך קל יחסית לדרג ביטוי נתון רק על ידי שימוש בביטוי המדויק בכותרת שלך, בתיאור, בכותרות והרבה פעמים בתוך עותק הגוף שלך. עם זאת, כיום גוגל יכולה כעת לזהות שאתה מבצע אופטימיזציה יתר ופשוט מנסה לפרסם תוכן עבור מנועי חיפוש ולא עבור אנשים. דמיין שאתה הולך לאתר אינטרנט, רק כדי למצוא ביטוי מפתח שננעץ בעותק שוב ושוב.

דוגמה למילוי מילות מפתח

זה בסדר להשתמש בביטוי בכותרת ובתיאור, ואולי בכותרת, אבל אחרת, מגוון הוא תבלין החיים. אם שכרת חברה, אתה יכול לחפש בקוד האתר שלך “כותרת” ו- “h1”, “h2” וכו ‘כדי לראות את מילות המפתח והכותרות בהן נעשה שימוש. השתמש בוואריאציות, גם אם פירושו למצוא מילון תזאורים. אם אתה מנסה לייעל את הביטוי “משלוח פיצה בסן דייגו, קליפורניה” אל תשתמש בביטוי המדויק בכל מקום. השתמש בזה בכותרת ובתיאור, אבל אולי ערבב את הכותרות ואת עותק הגופך שלך על ידי אמירת “משלוח פיצה מס ‘1 של סן דייגו” או פשוט “משלוח פיצה”, מכיוון שמנועי חיפוש די טובים להרים הקשר של מיקום.

טקטיקה 2: קישורים נכנסים בתשלום

כן, חשוב שיהיו קישורים נכנסים לאתר שלכם, אך לעולם אל תשלמו, סחרו או בקשו קישור. (אוקיי, אולי אתה יכול לשאול, אבל הכי טוב לאפשר לאנשים לקשר אליך באופן טבעי ללא תמריצים). בטח, אתה יכול לקנות מאות קישורים באותו מחיר כמו סטארבוקס גדול, אבל האלגוריתם של פינגווין של גוגל מצחיק מאוד את הטקטיקות האלה. תחומים רבים המציעים קישורים תמורת תשלום הם בדרך כלל ספאמיים ומציעים תועלת מועטה, אם בכלל. וודא שאתה, או חברת SEO שלך, לא קונים קישורים נכנסים מכיוון שזו לא טקטיקת SEO טובה בטווח הרחוק.

טקטיקה 3: קישורים באיכות נמוכה

במידת מה שקשור לנקודה שלעיל, גוגל מתגמלת יותר ויותר קישורים איכותיים על פני כמות קישורים, ולכן עדיף שתקדישו את זמנכם לביצוע הוצאות והפקת תכנים שאולי קשורים אליהם מאתרים איכותיים. השיעור כאן: עבור ללא תשלום / רווחים, קישורים איכותיים על פני קישורים בתשלום ואיכותיים. אחרת, גוגל אולי תוהה מדוע כל כך הרבה בלוגים פרטיים מרוסיה והודו שלא קשורים לגומחה שלך מקשרים לאתר שלך.

צילום מסך של אתרי ספאם עם מספר רב של קישורים נכנסים באיכות נמוכה

לדוגמה, התבונן שוב בתמונת מסך זו. אתה יכול לנחש לאיזה סוג אתר מוזכרים 151 פעמים באתר אינטרנט על תוכנית קידום אתרים מאוקראינה? או 918 פעמים באתר אינטרנט עם שם דומיין בשם web10.ws? ומה דעתך על אתר ה- xtattoos הזה? אם ענית על דבר אחר מלבד אתר שמוכר אמבטיות חמות, אתה טועה.

טקטיקה 4: קישורי עוגן מותאמים מדי

טקסט עוגן כבד עם מילות מפתח – הטקסט עליו לחצת להיפר-קישור – שמצביע על האתר שלך שימש איתות חיובי לגוגל. אז אם המון אתרים היו מקשרים אליך עם טקסט נכנס עם קריאה “משלוח פיצה בסן דייגו, קליפורניה”, סביר יותר להניח שהיית מופיעה בחיפוש אחר הביטויים האלה..

זה היה הגיוני באותה העת, מכיוון שזה יהיה איתות די ברור שאתה, למעשה, ספק של שירותי משלוחי פיצה בסן דייגו, קליפורניה. לא כך אחרי פנדה, אלגוריתם אחר של גוגל. מנהלי אתרים רבים ניצלו את הידע הזה וטקסט עוגן מותאם יתר על המידה. זה הוביל לחוויות גרועות של משתמשים, וכך גוגל שינתה את המדיניות שלה כדי להעניש את מיטוב היתר הזה. במקום זאת, אתה רוצה שילוב טוב של קישורים, כולל קישורים ממותגים. “סן דייגו פיצה ושות ‘” ו- “sandiegopizzaco.com” מעורבב עם מילות מפתח או ביטויים מובילים לתיק טקסט עוגן בריא.

טקטיקה 5: מיטוב מבלי לעשות מחקר

אתה יכול ליצור את כל התוכן בעולם, אבל אם הוא לא מותאם למונחים שאנשים מחפשים ואכפת להם מהם, התוכן שלך לא יראה. קח את הזמן לעשות מחקר מילות מפתח. למד כיצד הלקוחות שלך מחפשים, ומטב את התוכן בהתאם.

טקטיקה 6: גרידת תוכן

מנהלי אתרים רבים עשויים להתפתות “לשאול” תוכן מאתרים אחרים ולהדביק אותם באופן מילולי באתרים שלהם. זו אולי דרך מהירה להשיג תוכן, אבל זו דרך מהירה עוד יותר להכות סטירות על ידי גוגל בגלל שיש להם תוכן כפול. שאלות מוסריות ברורות בצד, כל מה שזכיות מהירות שתחשפו כתוצאה מגריטת תוכן אינן שוות את המחיר שתשלמו בתוצאות החיפוש כשגוגל תגלה זאת. (רמז: ייתכן שלא תדרג אפילו שם מותג משלך).

טקטיקה 7: טקסט בלתי נראה / מוסתר

טקסט בלתי נראה היה פעם טקטיקה בולטת של כובע שחור שהורכבה ממילוי מילות מפתח לדף שלך ואז שינוי צבע הטקסט כך שיתאים לרקע שלך – וכך נוצר טקסט “בלתי נראה”. חשוב על טקסט לבן על רקע לבן, כאשר הגוף בפועל הוא טקסט שחור. גוגל תפסה את הטקטיקה המגניבה הזו וחיברה את יעילותה.

טקטיקה 8: קישורי כותרת תחתונה ממולאים במילות מפתח

קישורי מפתח בכותרת התחתונה שלך (חפש ב- HTML “”) יכולים לעזור בדירוג, אך במצבים רבים מנהלי אתרים יכולים לעלות על הסף ולכלוב כמה שיותר מילות מפתח כמו פחם בגרב של ילד רע. אם יש ספק, שמור על כך שפשוט וגוגל-סנטה לא תכניס אותך לרשימה שובבה.

טקטיקה 9: מילות מפתח מטא

מזמן, בגלקסיה רחוקה, רחוקה, מילוי מילות מפתח בתג meta של מילות המפתח שלך היה דרך יעילה להגדיל את הדירוג של אותן מילות מפתח. ניתן למצוא את אלה על ידי חיפוש “” ב- HTML של אתר האינטרנט שלך. אבוי, דארת ‘גוגל תפסה והכירה בכך שזו לא הדרך היעילה ביותר לספק למחפשים את התוכן שהם חיפשו. מנסה להשתמש בכל פרמוטציה של הביטוי שאתה יכול לחשוב עליהם פשוט לא יעבוד יותר. התמקדו באנרגיה שלכם ביצירת תוכן איכותי ומודע על מחקר ותקבלו תגמול בתוצאות חיפוש.

סיכום

עם מידע זה בכיס האחורי, אתה יודע בדיוק מה לא לעשות אם אתה רוצה שאתר יעלה בדירוג. אם שכרת חברת SEO, חפש אותם באמצעות טקטיקות הכובע השחור האלה. זכרו, קידום אתרים הוא באמת לספק משהו בעל ערך לאחרים. בעיקרו של דבר, אנשים מחפשים תשובה ומנועי חיפוש מכוונים לשמש תשובה זו על מגש כסף. תן את התשובה הטובה ביותר וכבר עשית הרבה מבחינת קידום אתרים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me