כיצד לבנות רשימת שיווק בדוא”ל

17 דרכים בהן אתה יכול לבנות ולרכוש ביעילות אנשי קשר עבור רשימת השיווק בדוא”ל שלך. למד כיצד לגדל באופן אורגני את מסד הנתונים של רשימת הדוא”ל שלך.


מדריך שיווק בדוא

המאמר האחרון שלנו דיבר על התוכנה הטובה ביותר לשיווק באימייל שתשיק את מסע הפרסום הראשון שלך אימייל. אבל לפני שאתה מכה ב”שלח “, יש היבט קריטי נוסף שיש לכסות עליו: יצירה & בניית רשימת שיווק בדוא”ל כך שיהיו לך אנשי קשר בפועל שאליהם אתה יכול לשלוח את הדוא”ל שלך!

17 דרכים בהן תוכלו לרכוש אנשים אמיתיים עבור רשימת השיווק בדוא”ל שלכם

קמפיין השיווק בדוא”ל שלך יעיל רק אם ברשותך רשימת האנשים הנכונה שאליה אתה יכול לשלוח. עליכם למצוא ולהושיט יד לאנשים המעוניינים בכם ובמוצרים שלכם. זה נקרא מיקוד. ממש כמו בכל ערוץ שיווקי, אנשים ממוקדים הם אלה שהמרות הטובים ביותר תהיה ללקוחות. להלן 17 דרכים בהן תוכלו להשתמש בכדי לבנות רשימת שיווק בדוא”ל באיכות גבוהה עם האנשים הנכונים. הרשימה שעשיתם בסופו של דבר עשויה להיות קטנה יותר מזו שרשמת בה כרגע, אך היא תהיה באיכות גבוהה יותר, בעלת ערך רב יותר. ואל תפספס את רשימת הבונוסים של “אל תעשה” בתחתית.

כיצד לבנות רשימת שיווק בדוא

1. קריאה לפעולה

לא תקבל את מה שאתה לא מבקש, ושום מקום זה לא נכון יותר מאשר באתר שלך. זה כל כך חשוב, דף הנחיתה שלך צריך להיות מעוצב סביב הקריאה לפעולה (CTA). אנשים רוצים להיות מסוגלים להעריך במהירות איזו פעולה הם צריכים לנקוט, ולכן ה- CTA שלך צריך להיות הדבר הראשון שהמבקר שלך רואה. חשוב על זה כמתן למבקרים שלך אפשרות לקבל גישה לתוכן היקר שלך.

2. הפוך את זה למשכנע

CTA שלך צריך להיות משכנע כמו ההיצע שלך. אל תסתמכו על הטקסט שנוצר אוטומטית בכדי ללכוד את המעריצים הפוטנציאליים שלכם, דברו איתם על מה שאכפת להם. במקום “להירשם לקבלת העלון שלנו”, הפוך אותו להצעה שלא ניתן לעמוד בפניה. תגיד להם למה לצפות. “תמשוך יותר אהבה בחיים שלך החל מיום ראשון הקרוב. שבועי. “

3. התקן חלון קופץ

חלונות קופצים, שקופיות, תפריטים, וקופצים הפכו לכל מקום, ויש סיבה לכך. מספרים. חלונות קופצים הכפילו פי ארבעה את הצטרפותם למספר ניסויים. הם עובדים טוב עם תוכן מפתה מכיוון שאתה יכול לאפשר לקופץ להיענות לקליקים באתר שלך. נניח שמבקר ילחץ על “קרא עוד” לפני שהוא יגיע לשאר המאמר, חלון קופץ יכול להציע להם את ההזדמנות להעביר את הכל לתיבת הדואר הנכנס. רק וודא שלא לאכוף הצטרפות. כלול תיבת סימון לסגירת החלון, אך הקפד להציע הזדמנות נוספת להצטרף לקהילה שלך בסוף המאמר.

4. התקן חלונות קופצים מרובים

כאשר מבקר לא נוחת בדף הבית שלך, אתה לא רוצה לפספס את ההזדמנות לקבל את הדוא”ל שלה פשוט מכיוון שלא הייתה שום CTA ברור. בוני הרשימות הטובות ביותר הופכים דוא”ל לחלק שאי אפשר לטעות בו בעיצוב הבלוג שלהם, בו מבקרים אינם יכולים שלא להבחין בקריאות להירשם.

5. הצע תוכן בעל ערך

המעריצים שלך עסוקים כמוך. עשה את זה שווה את הנדל”ן היקר בתיבת הדואר הנכנס שלהם כדי לכלול את הידיעון שלך. גלה איזה סוג מידע הם מחפשים, וצור תוכן שמציע פתרונות לדאגות ובעיות שלהם. אם אתה ממקד לאמהות עסוקות, תן להן טיפים לחיסכון בזמן. עדיף, קבע איזה סוג מידע הם מעבירים.

מינוף המדיה החברתית

עמוד הפייסבוק שלך, עדכוני הטוויטר, ערוצי YouTube ו- פוסטים ב- Google+ מציעים משוב חשוב על הקהל שלך. אז למשל, קבע אילו פוסטים הפופולריים ביותר. האם המעריצים שלך מגיבים טוב יותר לבדיחות או לסרטוני DIY? אם אתה מוכר שירותי עיצוב אך מגלה שהבדיחות שלך מקבלות מענה טוב יותר, היית טוב לחפש דרכים לשלב הומור בתוכן. באופן דומה, ייתכן שתקבל תגובות שונות בפלטפורמות שונות. עקוב אחר התוכן הפופולרי שלך, ושתה מחדש את זה לגבי הידיעונים, CTAs והנפקות אחרות שלך.

7. סמינרים מקוונים

כן, סמינר מקוון זה הרבה עבודה. אבל הערך עולה על העבודה אם אתה רוצה להגדיל את הרשימה שלך. לסמינרים מקוונים מגבלת זמן מובנית הגורמת לאנשים להגיב. אתה מתחיל לעסוק בקהל שלך ולבנות מיד אמינות עם המנויים החדשים שלך. אתה מקבל גם את ההזדמנות לתפוס משוב בזמן אמת מצד המעריצים. אתה יכול ליצור תגיות hasht כדי לעורר עניין ואז להציע גישה לאחר המשחק לאנשים שמבקשים זאת. סמינרים מקוונים הוכחו באופן עקבי כמגבירים רשימות עם חברים מגיבים מאוד.

8. הצע הצעות חינם

אנשים התרגלו לתוכן מקוון בחינם, כך שהדרך הטובה ביותר לנצל את ההזדמנות לשתף תוכן בחינם היא להפוך אותו לבעל ערך. במילים אחרות, תמסרו את הדברים הטובים. אם מנוי מוותר על הדוא”ל שלו בתמורה לתוכן משנה-משנה, גרוע יותר מאשר פשוט לבטל את המנוי, זו התפיסה שיש להם כלפי המותג שלך. אז וודאו שה- freebies שלכם שווים את המחיר.

9. רישום לאתר

רישום אתרים הוא אמצעי הרכישה הנפוץ והיעיל ביותר למשווקים. בכל פעם שהאורח צריך למלא טופס באתר שלך, הצע להם את האפשרות לשמור את המידע באופן אוטומטי. השיטה הטובה ביותר היא לכלול כפתור הצטרפות, כך שתדעו שהם משחקים להשגת הדוא”ל שלכם. גם אם הם לא, אתה יודע שיש לך אורח שמתכנן לחזור. זה תלוי בך להגיש הצעה מפתה לבחירתך.

10. שמור על קישור מנוי שימושי

המעריצים שלך יכולים להירשם לרשימה שלך ממקומות שאינם טפסים ללכידה באתר שלך. כלול קישורים בחתימות הדוא”ל שלך ושל העובדים שלך, בפרופילים של מדיה חברתית ובביוגרפיה של בלוגים.

11. מארח תחרות

זה נבדל מהצעת freebies. פתי את המעריצים שלך לתחרות. בקש מהם לתת שם למוצר חדש, או לשלוח את המתכון הטוב ביותר שלהם. וכמובן, בקשו מהמשתתפים להירשם באמצעות כתובת הדוא”ל שלהם. ואל תשכחו לקדם את זה באמצעות מדיה חברתית. זה יכול להיות כיף רב ולספק מידע חשוב על הלקוחות.

12. יעד

זה כל כך בסיסי שלעתים קרובות אנו מתעלמים ממנו. אבל אם אתה מציע הנחות בחנות רק על מוצרי חיות מחמד, אתה רוצה לעשות כמיטב יכולתך כדי לשלוח את המידע ללקוחות שלך שיש להם חיות מחמד. בהתאם לקידום, אולי תרצה גם להגביל את הדיוור לקהל המקומי. הקפד להגדיר רשימות נפרדות כדי שתוכל למקד את המאמצים שלך בקבוצות הנכונות. הלקוחות שלך יכולים לבחור בעצמם כאשר הם מצטרפים להשתמש בתפריט הנפתח או בתיבת הסימון. טיפ מקצוען: אפשר אפשרויות בחירה מרובות.

13. בטל את הרישום

זה אולי לא נראה הגיוני במבט ראשון, אבל זה מדבר על פיתוח רשימת איכות על פני רשימת כמויות. רוב שירותי שיווק הדוא”ל מחויבים על ידי המנוי וכן על פי מספר הדוא”ל, כך שבעצם אתה משלם על הזכות לשמור על כתובות הדוא”ל של אנשים שלא פותחים את הדוא”ל שלך. הם לא אוהדים. עדיף להיפטר מהם ולהתמקד בחברי הליבה שלך. שלח דוא”ל לרשימות המבקשות מהם להצטרף, ולמחוק את אלה שלא מגיבים.

14. התנסו בסוגי תוכן

אתה יכול ליצור לידים חדשים על ידי הצעת משהו שונה או חדש באתר שלך. אז למשל, אם יש לך פודקאסט רגיל, אולי תרצה להציע נייר לבן על שיטות עבודה מומלצות. זהו סוג שונה של תוכן ממה שאתה מציע בדרך כלל, וזה יכול להיות מה שאתה צריך כדי לפתות מבקרים חדשים להירשם. שוב, אתה מקבל מידע חשוב. אם פוסטים בבלוג שלך אינם מייצרים תנועה רבה אך יש בסרטוני YouTube שלך, אתה יכול לשקול לשנות לאן למקם את התוכן שלך.

15. כתוב בלוגי אורחים

כשאתה כותב פוסט בבלוג אתה תמיד כולל קו ליין עם שמך וקישור לאתר או לבלוג שלך. לכן כשאתה כותב פוסט בבלוג לאתר של אדם אחר, אתה מקבל גישה לקהל חדש לגמרי. משמעות הדבר היא לשים את שמך ותכניך מול עיניים רעננות. רק וודא שלדף הנחיתה הכלול בקו הקו שלך יש טופס לכידת דוא”ל בולט.

16. התאם

זה דומה מאוד לניהול תחרות, ולמעשה זה יכול להיות תחרות. אבל במקרה זה, תוכלו לשלב כוחות עם בן זוג לניהול הקידום או התחרות. שוב, אתה מקבל גישה לקהלים חדשים באמצעות בן הזוג, ואולי אפילו תגלה דרכים חדשות לקידום ההיצע שלך. רק הקפידו לעבוד עם בן זוג הגיוני. אם הקהל שלך הוא ילדים, ייתכן שלא יהיה הגיוני להצטרף לחברת יין. ואז שוב, קידום חכם שמכוון להורי הקהל שלכם יכול לעבוד. כל מקרה יהיה ייחודי.

17. פרסם

זה האחרון ברשימה, אך בשום פנים ואופן. בכלכלת השיתוף, עדיין יש מקום לפרסום בתשלום. החדשות הטובות הן שזה לא צריך לשבור את הבנק. מודעות במנועי חיפוש ממוקדות ועדכוני פייסבוק מציעות דרכים למקד מיקוד לקהלים פוטנציאליים ותוכלו לבחור באיזה תקלה שתרגישו בנוח לבצע ניסויים..

ועכשיו לבונוס שלך!

שלוש הטעויות הללו קלות כל כך לביצוע, אך קחו בחשבון:

  • רק בגלל שמישהו שולח לך דוא”ל, זה לא אומר שהם רוצים להיות ברשימה שלך.
  • קבלת כרטיס ביקור של מישהו לא אומר שהוא רוצה להיות הרשימה שלך.
  • אפילו אם מישהו קונה ממך משהו, זה עדיין לא אומר שהוא רוצה להיות ברשימה שלך.

על ידי ביצוע הצעות אלה תוכלו לבנות רשימת שיווק חזקה ומגיבה בדוא”ל המרה היטב מכיוון שהיא מבוססת על איכות ולא על כמות. זכור גם לשמור את הרשימה עדכנית ולהסיר ללא הרף אנשי קשר מיושנים או מיושנים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me