چگونه فیلم های YouTube خود را SEO دوستانه کنیم

بیاموزید که چگونه ویدیوهای YouTube خود را در صفحه اول Google رتبه بندی کنید & با این 4 نکته SEO SEO در YouTube آنها را دوستانه کنید.


نحوه رتبه بندی فیلم های YouTube

در حالی که دستیابی به نتایج برتر Google به همان اندازه برای مشاغل مهم است ، موتور جستجوی دیگری وجود دارد که باید تلاش و منابع خود را به آن اختصاص دهید – یکی که در حال حاضر شماره 2 در وب است (و این اتفاق نیز متعلق به Google است … ).

YouTube بزرگ ، تجارت بزرگ است. حضور شما در این پیوند بسیار رو به رشد اکنون نقش مهمی در تعیین موقعیت شرکت یا برند شما به عنوان یک مقام در اینترنت دارد. و بسته به منطقه یا مکان تجاری شما ، رتبه بالا در YouTube حتی می تواند از جستجوی ارگانیک از طریق Google بسیار حیاتی باشد.

YouTube دومین موتور جستجوی بزرگ است ، اما کمتر از 10٪ صاحبان مشاغل کوچک ایالات متحده از آن برای بازاریابی محصولات خود استفاده می کنند.

برای توییت کلیک کنید

قبلاً صحبت کرده ایم که چگونه جاسازی یک ویدیو در صفحه اصلی شما می تواند نتایج مثبتی را به وب سایت شما وارد کند. در حالی که اغلب اوقات ممکن است برای حضور آنلاین شما کافی باشد ، یک جریان اختصاصی از محتوای ویدیویی فقط می تواند از تجارت شما پشتیبانی کند – یا حتی به خودی خود یک تجارت کاملاً پایدار است! اگر فیلم خروجی اصلی برای برقراری ارتباط با مخاطبان شما است ، باید یک کانال YouTube که به درستی نگهداری می شود ، اولویت اصلی شما باشد.

حال بیایید به برخی از بهترین راهها برای بهینه سازی فیلم های YouTube خود نگاهی بیندازیم تا تضمین شود که در صدر جستجوهای مربوطه قرار بگیرند و به حداکثر بازدید خود برسند.

4 زمینه اصلی SEO SEO

اگر با مفاهیم کلی سئو آشنایی دارید ، در حال حاضر یک پایه محکم برای نحوه کار با محتوای ویدیویی خواهید داشت. با این حال ، YouTube با یک کتاب قواعد کمی متفاوت بازی می کند ، بنابراین به منظور تمرکز بهتر این سیستم عامل به نفع شما نیاز به تمرکز خاصی دارد.

در مرحله اول ، شرط شماره یک ویدیوی با رتبه بالا – همانطور که هر کس با وبلاگ نویسی آشنا است – به این وابسته است کیفیت مطالب شما. این واقعیت به وجود نمی آید که ، برای رسیدن به صدر موتورهای جستجو ، محتوای شما باید عالی باشد – یا به طور خاص ، نیاز به آنچه مردم جستجو می کنند را برآورده نمی کند. این به نوبه خود به عامل نهایی SEO موفقیت آمیز ویدیوی شما منجر می شود: نمایش ها. هرچه تعداد بازدید از آن بالاتر باشد ، شانس بیشتری برای انتشار آن مانند آتش سوزی (یا a) وجود دارد ویروس).

اما این تقریباً بدون گفتن تمام می شود. محتوای عالی و میلیون ها بازدید هدف نهایی است. در حالی که اینها مواردی هستند که شما باید برای آنها هدف داشته باشید ، تولید محتوای با کیفیت بالا موضوعی برای خود و فراتر از محدوده این مقاله است. بیایید فرض کنیم فیلم های شما از قبل خواسته های مخاطبان شما را برآورده کرده اند ، مطالب مفید ، جالب یا طنزآمیز را ارائه می دهند که نمی توانید در جای دیگری پیدا کنید. بنابراین اکنون چگونه می توانید این محتوای عالی را ببینید که واقعاً دیده می شود?

فیلم های YouTube عموماً از نتایج تأثیر چهار عامل اصلی سئو ، به نتایج جستجوی بالایی می رسند. از نظر اهمیت تا حدودی:

 1. ارتباط با کلید واژه
 2. حفظ مخاطب
 3. تعامل مخاطب
 4. کلیک از طریق نرخ

بیایید در مورد چگونگی بهینه سازی این موارد صحبت کنیم تا بتوانید آنها را در ویدیوهای YouTube خود اعمال کنید!

1. کلمات کلیدی خود را هدف قرار دهید

مطمئن ترین روش برای پیدا کردن ویدیوی شما در صورتی که به کلمات خاصی که برای یافتن آن استفاده می کنند مربوط است.

براساس موضوع ویدیو ، احتمالاً شما باید ایده ای از کلمات کلیدی خاصی داشته باشید که به بهترین وجه خود را به جستجوها وام دهند. ساده ترین راه برای باریک کردن این کلمات به زبان شماست کلمه کلیدی هدف این است که به YouTube اجازه دهید آن را برای شما پیشنهاد کند.

پنجره جدیدی را در YouTube باز کنید و شروع به تایپ کلمه یا عبارت در کادر جستجو کنید. بلافاصله لیستی از کلمات احتمالی که YouTube برای تکمیل این عبارت ارائه می دهد ، بر اساس محبوب ترین جستجوی افرادی که در واقع انجام می دهند ، خواهید دید. اگر یکی از این کلمات به محتوای ویدیوی شما مربوط باشد ، احتمالاً این گزینه را شامل می شود زیرا کلمه کلیدی شما می تواند به نتایج قابل توجهی کمک کند..

جستجوی YouTube برای کلمات کلیدیشانس خوب است که یک آموزش طراحی وب برای مبتدیان مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.

برای اطمینان از این امر ، عاقلانه است که یک روش محبوب کارآگاهی را در SEO انجام دهید: بررسی رقابت شما. جستجوی مواردی که مارک های دیگر در طاقچه شما با موفقیت انجام می دهند ، روشی عالی (و رایگان) برای سنجش اثربخشی کلمه کلیدی است.

یک کانال محبوب YouTube را در طاقچه خود پیدا کنید. روی آنها کلیک کنید فیلم های برگه را بزنید و سپس آنها را فیلتر کنید محبوبترین. در حال حاضر شما ایده های کلمات کلیدی خاصی را که بیشترین میزان تقاضا را بر اساس این موضوع دارند ، بدست خواهید آورد. پیش بروید و روی یکی از آن فیلم ها کلیک کنید و سپس ببینید که چگونه این کلمه کلیدی در صفحه صفحه ویدیو استفاده می شود.

مرتب سازی بر اساس محبوب ترین در کانال یوتیوبیک کانال محبوب را در طاقچه خود پیدا کنید و فیلم ها را با “محبوب ترین” مرتب سازی کنید تا ایده ای از کلمات کلیدی خوب دریافت کنید.

در مثال بالا ، من یک کانال پرطرفدار اختصاص داده شده به WordPress (که یک کلمه کلیدی هدفمند است) پیدا کردم که از پنج فیلم محبوب آن ، چهار تای آنها مربوط به ویرایش کپی رایت یک Footer یا اضافه کردن گواهی SSL است. به یک سایت با نگاهی به اولین ویدیوی موجود در لیست ، می بینیم که چندین کلمه تکراری در طول عنوان و توضیحات استفاده شده است.

از کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات استفاده کنیدچندین کلمه کلیدی به طور هدفمند تکرار می شوند یا بهم پیوسته اند.

افزونگی تصادفی نیست ، و همچنین تغییر “تغییر” و “ویرایش” نیست. به احتمال زیاد سازنده ویدیو فهمیده است که هر دو اصطلاح از ارزش برابر در جستجوها برخوردار بوده و بنابراین هر دو شامل حداکثر سرعت ضربه ویدیو هستند.

آزمایش دیگری که می توانید انجام دهید به جلوگیری از بلع ویدیوی شما توسط یک دریا پر ازدحام فیلم های دیگر در همین موضوع کمک می کند. می توانید شرط ببندید که بیشتر افراد دیگر ایده ی یکسان برای متناسب با این کلمات کلیدی برتر را دارند ، و این باعث می شود که هر شخصی خاص از این بسته جدا نباشد- به ویژه هنگامی که شما در مقابل کانالهای مستقر با هزاران مشترک هستید. برای کمک به تمایز خود ، بهتر است هدف گذاری کنید کلمات کلیدی کم رقابت.

جعبه جستجوی YouTube جدید را دوباره باز کنید و یکی از عبارات کلمه کلیدی مورد نظر خود را تایپ کنید. به دنبال چند نتیجه برگردید.

تعداد نتایج نشان داده شده است برای بازگشت به کلید واژه YouTube شمااین عبارت کلمه کلیدی تقریباً 10،000 نتیجه دارد.

عبارت فوق تقریباً 10،000 نتیجه بدست می آورد – رقابت نسبتاً تند برای چنین موضوعی خاص. اما اگر موضوع را حتی بیشتر کاهش دهیم ، هدف آن دقیق تر است?

تعداد کمتری از نتایج را جستجو کنیدسعی کنید با جستجوی تعداد کمتر نتایج ، رقابت کمتری را شروع کنید.

با مشخص کردن موضوع محبوب Genesis در WordPress ، ما تقریباً٪ 90 نتایج جستجو را کاهش می دهیم. این شانس بسیار بهتری وجود دارد که اگر بخواهید ویدئویی را که مربوط به این موضوع بسیار متمرکز است خیاطی کنید ، در نتایج جستجو برای این زمینه کمتر رقابتی ظاهر می شوید. همچنین ، به عنوان هوشمندانه نتیجه اول توجه کنید: “Genesis / WordPress” به شما کمک می کند تا ویدیو را در حالی که هنوز به محبوب ترین کلمات کلیدی ضربه می زند ، تخصصی فیلم را نگه دارید.

Google را فراموش نکنید

چرا وقتی می توانید جستجوهای همیشه مهم Google را هدف قرار دهید ، از بهینه سازی جستجوهای YouTube متوقف می شوید؟ بسته به ماهیت محتوا ، Google یک لیست کوتاه از فیلم ها را در صفحه اول نتایج جستجو نمایش می دهد که معیارهای خاصی دارند. این نتایج فقط برای این سایت رزرو شده است کلمات کلیدی ویدیویی؛ در درجه اول ، آنها شامل محتوا هستند که از نظر بصری بهتر از کلمات استفاده می شوند ، مانند: چگونه به فیلم ها ، بررسی ها ، آموزش ها ، سمینارها ، تناسب اندام و فیلم های آموزشی, و البته همه جا فیلم گربه.

جستجوی Google را برای عبارت کلمه کلیدی مورد نظر خود انجام دهید. اگر Google نتایج ویدیویی را در صدر صفحه اول قرار می دهد ، با سئو خود در وضعیت خوبی هستید. با این حال ، اگر نتایج ویدیوی صفر برگردانده شود ، ممکن است لازم باشد تا زمانی که شروع به دیدن فیلم ها از طریق دروازه های Google نکنید ، دوباره کلمه کلیدی خود را دوباره تغییر دهید یا تنظیم کنید.

Google کلمات کلیدی YouTube خود را جستجو کنیدعبارات کلمات کلیدی را که در نتایج حاصل از فیلم است ، در Google جستجو کنید.

عنوان ، توضیحات, & برچسب ها

عنوان ویدیوی YouTube شما مهمترین کار SEO است که باید انجام شود. شما می خواهید اینطور باشد حداقل 5 کلمه طولانی ، با کلمه کلیدی مورد نظر خود که نزدیک به آن است آغاز تا حد ممکن. بدون اینکه بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد ، این ایده خوبی است که شامل برخی از کلمات کلیدی اصلی مورد تحقیق خود نیز شوید. از برخی از مثال های قبلی ، می بینید که با استراتژیک هوشمندانه می توانید یک موضوع طاقچه را هدف قرار دهید ، اما به برخی دیگر از محبوب ترین افرادی که در جستجو جستجو می کنند ضربه بزنید.

شرح شامل بخش عمده ای از اجرای کلمه کلیدی شما است. کوتاه بودن ممکن است روح شوخ طبعی باشد – به جز زمانی که شما در حال نوشتن توضیحات YouTube هستید. آنها را طولانی کنید. حداقل 200 کلمه. به طور کلی این کار خوب است که عنوان را در بالای توضیحات خود تکرار کنید ، به این ترتیب YouTube کلید واژه هدف شما را مجدداً جلب می کند. با بیان محتوای ویدیو به روشهایی که از جستجوها سود می برد ، آن عبارت های کلیدی کلیدی را بدست آورید. در صورت مرتبط بودن ، پیوندهایی به فیلمهای دیگر خود وارد کنید. URL وب سایت خود را در آنجا قرار دهید. در حالی که کنار آن هستید ، سینک آشپزخانه را پرتاب کنید.

برچسب ها نقش خود را در سئو ویدیویی نیز بازی کنید. مطمئناً شما باید کلید واژه مورد نظر خود را به عنوان اولین برچسب درج کنید ، اما این فرصتی برای ضربه زدن به تغییرات یا گزینه های دیگر برای آن کلمه کلیدی است که شما نمی توانید در عنوان یا توضیحات متناسب باشید. بزرگترین فایده برای برچسب ها این است که آنها به ویدیوی شما در ظاهر شدن کمک می کنند تا بعدی لیست فیلم های مرتبط ، که شاید محلی برای کشف بیشتر کانال ها باشد.

2. توجه مخاطبان خود را حفظ کنید

YouTube می خواهد که مردم تمام روز در YouTube بمانند. بنابراین اگر محتوای شما مخاطبان را برای مدت زمان طولانی تر درگیر نگه دارد ، YouTube به نتایج جستجوی بسیار بالاتری به شما پاداش می دهد.

برای دیدن چگونگی عملکرد ویدیوهای شما ، می توانید موارد خود را بیابید گزارش حفظ مخاطبان با انتخاب آن در داخل تجزیه و تحلیل منوی حساب شما.

گزارش حفظ مخاطبان YouTube

اگرچه حفظ مخاطب عامل مهمی در سئو ویدیوی شما است ، اما موضوعی نیست که من زمان زیادی را برای آن صرف کنم. همانطور که گفته شد ، ماده مخفی فیلم های درجه بالا میزان آنهاست کیفیتو این تا حد زیادی به اجرای شما بستگی دارد.

اشاره کوتاه: در مورد نوع دوربین یا تجهیزات صوتی که استفاده می کنید بیش از حد نگران نباشید. اگر محتوای مفید یا سرگرمی ارائه می دهید ، بینندگان می توانند به راحتی از ارزش های تولید غافل شوند. توجه خود را بر موارد مهم متمرکز کنید: آیا از هدر رفتن و اتلاف وقت خودداری می کنید؟ آیا شما در حال زدن عنوان به عنوان در عنوان هستید?

تماشاگران تمایل دارند که اگر چیزی را که می دانند درست از خفاش دریابند ، به چیزی نچسبند. یک رویکرد محبوب از فیلم های YouTube این است که به طور واضح در ابتدا آنچه ویدئو را پوشش می دهد خلاصه کنید. در واقع بیان کلمه کلیدی در این معرفی کوتاه ، بینندگان اطمینان می دهند که در جای مناسب قرار دارند. نکته دیگر ، اکنون که YouTube می تواند فیلم ها را به طور خودکار رونویسی کند ، کلید واژه گفتاری شما در منطقه دیگری از نتایج جستجو ضبط می شود.

درگیر نگه داشتن مخاطب نیز به توانایی شما بستگی دارد یک داستان بگویید. جلب توجه کسی از طریق تنظیم صحیح ، فتنه و پرداخت غرامت ، کوچک نیست. اگرچه بیشتر مربوط به طراحی وب است ، مقاله داستانی ما ممکن است به شما در درک اصول اولیه چگونگی حفظ بینندگان علاقه مند از ابتدا تا انتها کمک کند..

3. تعامل را تشویق کنید

میزان تعامل کاربر با فیلم ها و کانال های شما بر عملکرد موتور جستجو سنگین است.

مهمترین این تعامل تعداد افراد است نظرات مردم ترک می کنند اگر یک ویدیو با یک تن از نظرات اظهار نظر کند ، YouTube به محتویات محتوا توجه علاقه افراد را جلب می کند و بنابراین آن را در رتبه بندی های جستجو افزایش می دهد. بهترین راه برای تکمیل گفتمان این است که سؤالات متداول را تا انتهای ویدیوی خود بپرسید ، یا جایی را در اختیار عموم بگذارید تا نظر خود را ارائه دهند. گفتن به بینندگان برای “ترک نظری در زیر” در مورد یک موضوع خاص ، فراخوانی ساده به عمل است که نتایج بسیار خوبی می دهد.

اشتراک ها تقویت کننده های بزرگ SEO هستند – به ویژه اگر بلافاصله بعد از تماشای ویدیوی شما از کسی ظاهر شوند. اما همه فکر نمی کنند که دکمه اشتراک را بزنند – مگر اینکه به آنها گفته شده باشد. شما تعجب می کنید که اگر فقط چند اشتراک بیشتر دریافت خواهید کرد پرسیدن برای آنها. در پایان هر ویدیو ، به بینندگان یادآوری کنید که اگر از این ویدیو لذت بردند و دوست دارند اطلاعات بیشتری ببینید ، “بر روی دکمه اشتراک” کلیک کنید تا در کانال خود به روز بمانید. علاوه بر این ، می توانید مایل اضافی بروید و به آنها بگویید “نماد زنگ” را بزنند تا به محض ارسال یک ویدیوی جدید ، به شما اطلاع داده شود که می تواند تعداد بازدید شما را به شدت افزایش دهد..

نماد زنگ اشتراک YouTubeاز بینندگان بخواهید در انتهای هر ویدیوی در کانال شما مشترک شوند.

به همین ترتیب, دوست دارد یک شاخص کاملاً مشهور از محبوبیت ویدیو هستند. و درست مثل اشتراک, درخواست زیرا آنها راه طولانی به سمت رکاب زدن آنها می روند.

سرانجام, سهام تأثیرگذار چشمگیر در رتبه بندی موتورهای جستجو هستند. به طور معمول ، مگر اینکه ویدئویی از حیوانات ناز یا چیز خنده دار در سراسر دفتر پخش شود ، مردم به طرز مشکلی آن را به اشتراک نمی گذارند. در عوض باید مطمئن ترین منبع اشتراک گذاری از طرف شما باشد. خود ارتقاء تلاش لازم برای انجام در مراحل اولیه کانال شما است ، و تعدادی از رویکردهای مبتکرانه برای استفاده از آن وجود دارد. انجمن های آنلاین مانند كورا یا جوامع طاقچه منبع خوبی برای یافتن افرادی است که به دلیل محتوای شما گرسنه هستند. سؤالی را پیدا کنید که مربوط به فیلم شما باشد و با معرفی مختصری درباره فیلم و پیوند آن به آن پاسخ دهید. به عنوان مثال ، کسی که تعجب می کند چگونه متن پاورقی را در یک موضوع وردپرس تغییر دهد – و هر کس دیگری که آن پست انجمن را پیدا کند a یک مخاطب داخلی عالی برای آموزش ویدیویی “نحوه تغییر متن پاورقی در یک موضوع وردپرس” است..

از بینندگان بخواهید که در پایان هر ویدیوی ، کانال شما را دوست داشته ، به اشتراک بگذارند و مشترک شوند.

برای توییت کلیک کنید

4. حداکثر رساندن کلیک از طریق نرخ

روبات های هوشمندانه در YouTube از نزدیک در حال تماشای ویدیوهایی هستند که افراد در نتایج جستجو روی آنها کلیک می کنند. درصد افرادی که ویدیوی شما را انتخاب می کنند به عنوان نرخ کلیک شما (CTR) شناخته می شوند – و از نظر SEO نیز بالاتر می روند. بنابراین چیزی که شخصی را وادار می کند در هنگام نادیده گرفتن دیگری روی یک ویدیو کلیک کند?

بیشتر از حد احتمال ، این به خود شما مربوط می شود بند انگشتی تصویر نه تنها باید از نظر زیباییشناختی لذت بخش باشد ، بلکه بهترین تصاویر کوچک به وضوح محتوای ویدیو را بیرون می کشند. این کار را می توان از طریق گرفتن یک صفحه نمایش مناسب پس از آپلود کردن فیلم یا بهتر بگوییم ، یک گرافیک سفارشی که فقط برای این منظور ایجاد شده است ، به طور معمول با متن پوشانده شده حاوی کلمه کلیدی شما. ریز عکسها فرصتی عالی برای نمایش قوام برند است. با صحبت کردن از تجربه شخصی ، من تمایل دارم که به سمت کانالهایی که نگاه و لحن خاص خود را ایجاد کرده اند ، گرایش پیدا کنم ، که به اقتدار آنها در این زمینه صحبت می کند.

از یک تصویر بند انگشتی خوب ویدیوی YouTube استفاده کنیداستفاده از یک گرافیک سفارشی برای تصویر بند انگشتی فیلم مهم است. در لیست بالا ، به احتمال زیاد روی کدام فیلم کلیک می کنید?

در آخر ، فیلم های خود را به گروه بندی کنید لیست های پخش نظرات شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. با دسته بندی فیلم های خود در مجموعه با موضوع یا کلمه کلیدی شروع کنید. اگر هم اکنون فقط چند فیلم دارید ، فقط یک لیست پخش با مضمون کلی ایجاد کنید.

دلیلی که شما این کار را انجام می دهید این است که فیلم ها در همان لیست پخش به محض اتمام یک لیست به طور خودکار دنباله پخش می شوند. این باعث می شود یک بیننده به جای این که به کانال دیگری منتقل شود ، روی محتوای شما ثابت باشد – یک تاکتیکی که اگر در ابتدا به طور تصادفی روی ویدیوی شما گیر بیاورند بسیار مفید است..

نتیجه

یک کانال YouTube با عملکرد عالی با محتوای عالی شروع می شود. پس از آن ، اسرار ویدئو سئو را در واقع می توان در برخی از اقدامات ساده و کاربردی جوشاند. با وجود یک استراتژی مداوم ، اختیارات برند شما در هر دو موتور جستجوگر اصلی به سطوح کاملاً جدیدی افزایش می یابد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map