چگونه می توان تحقیقات استراتژی SEO خود را انجام داد

راهنمای مبتدی برای جستجوی کلمات کلیدی برای SEO. بیاموزید که چگونه تحقیق کنید & تجزیه و تحلیل برای وب سایت خود را با این راهنمایی ها و ابزار مفید.


نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای سئو

تحقیقات کلمات کلیدی ایجاد لیستی از کلماتی است که می خواهید در موتورهای جستجو رتبه 1 را برای آن بدست آورید. شما فقط برنامه ریزی می کنید ، کاری انجام نمی دهید. درست همانطور که یک معمار برای اطمینان از اینکه یک ساختمان برای افرادی که از آن استفاده می کنند طراحی شده است ، ایجاد می کند ، تحقیقات در مورد کلمات کلیدی باعث می شود افراد مناسب وب سایت شما را پیدا کرده و از آن استفاده کنند..

چگونه به جستجوی کلمات کلیدی?

برای انجام 2 مرحله زیر 1-2 ساعت به اتمام می رسد – فکر & پژوهش

مرحله 1. فکر کنید

در 10 سال تجربه من ، صاحبان مشاغل که از این مرحله صرفنظر می کنند ، نه تنها هزاران دلار در سال هدر می دهند و سعی می کنند برای کلمات کلیدی اشتباه رتبه بندی کنند ، بلکه هیچگاه ترافیک وب سایت آنها رشد نمی کند. این تمرین را با استفاده از قلم امتحان کنید & کاغذ. بدون رایانه پاسخ این سؤالات را بنویسید:

 • برای چه می خواهم شناخته شوم?
 • چگونه می توانم کاری را که با کسی انجام می دهم توصیف کنم?
 • نام برند من چیست?
 • نام محصولات / خدمات من چیست?
 • رقبای من محصولات / خدمات خود را چه می نامند?
 • آنچه محصول / خدمات من را متفاوت می کند?
 • خدمات / محصولاتی مشابه که رقبا نیستند چیست؟?
 • سودآورترین خدمات / محصولات من چیست؟?

چرا این تمرین را انجام می دهید؟ این به شما کمک می کند تا صرفاً “لیستی از کلمات کلیدی” روی آنچه که شرکت شما انجام می دهد متمرکز شوید. به این ترتیب ، بعدا می توانید لیستی از کلمات کلیدی مربوطه ایجاد کنید. نتیجه نهایی صرف وقت بیشتر برای پول درآوردن و اجتناب از تعقیب و غرور غیرضروری است.

به عنوان مثال ، اگر شما عسل ارگانیک می فروشید ، می خواهید به یک مشاغل متعلق به خانواده محلی معروف شوید که عسل ارگانیک خام را می فروشند که دارای مزایای سلامتی زیادی است. نه فقط رتبه 1 برای عزیزم.

ایجاد دسته بندی ها

پاسخ های خود را به دسته بندی کنید. این لیست نهایی کلمات کلیدی شما نیست. در حقیقت ، حتی به نوشتن “کلمات کلیدی” توجه نکنید. فقط آنچه را که نوشتید جمع کنید. سعی کنید پاسخ های خود را به عبارات و کلمات کوتاه تر کوتاه کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک مزرعه زنبور عسل محلی در آلاباما هستید که عسل می فروشد ، ممکن است به این شکل باشد:به عنوان مثال ایجاد دسته ها فکر کنید

 • خانواده ما: نام خانوادگی ، نام اعضای خانواده ، داستان ما ، کشاورزی پایدار ، محلی
 • زنبورهای ما: نام خانوادگی زنبورها ، با پرورش زنبور عسل بهتر ، زنبورهای میراثی را از روسیه به جای زنبورهای عسل ایتالیایی پرورش می دهیم ، روش طبیعی پرورش زنبورها ، موم زنبور عسل
 • عسل ما: 100٪ عسل خالص طبیعی ، عسل ما ارگانیک است ، پاستوریزه نیست ، هیچ رنگی اضافه نمی شود ، بدون عطر و طعم اضافه می شود ، همه عسل به صورت محلی از alabama تهیه می شود ، ما عسل خام را پیشنهاد می کنیم ، عسل ما از سراسر آلباما تهیه می شود بنابراین طعم های مختلفی می دهد ، ما هرگز چیزی اضافه نمی کنیم به عزیزم
 • فواید سلامتی:  عسل خام سطح گلیکوژن شما را افزایش می دهد ، عسل خام به تنظیم قند خون کمک می کند ، مقادیر زیادی از باکتری های خوب مانند لاکتوباسیل ها

مرحله 2. تحقیق

در مرحله بعد ، تحقیق و تبدیل کلمات / عباراتی است که شما نوشتید به آنچه “کلمات کلیدی دانه” خوانده می شود. همانطور که یک دانه کوچک قادر به تولید هزاران شاخه ، شاخه ، برگ ، میوه و یک تنه بزرگ محکم است ، بنابراین یک کلمه می تواند 1000 کلمه کلیدی مشابه را تولید کند.

به عنوان مثال کلمات کلیدی بذر

لیستی از کلمات کلیدی بذر ایجاد کنید

این مرحله شامل تغییر کلمات / عباراتی است که ما نوشتیم که شرح فعالیتهای ما به لیستی از کلمات کلیدی بذر است. با استفاده از مثال بالا ، یک دسته “عسل ما” بود. ما کلمات / عبارات را با هم در این لیست گروه بندی کردیم:

 • 100٪ عسل خالص طبیعی
 • عسل ما ارگانیک است
 • هیچ رنگی اضافه نشد
 • هیچ طعمی اضافه نشده است
 • همه عسل به صورت محلی از alabama می آید
 • ما عسل خام را ارائه می دهیم
 • عسل ما از سراسر آلاباما می آید بنابراین طعم های مختلفی می دهد
 • ما هرگز چیزی به عسل خود اضافه نمی کنیم

نتیجه نهایی تبدیل لیست بالا به کلید واژه های بذر زیر است:

 • عسل
 • عسل طبیعی
 • عزیزم خالص
 • عسل ارگانیک
 • عسل خام
 • عزیزم العلبه
 • مزرعه عسل

برای رسیدن به این نتیجه مطمئناً می توانید از عقل سلیم خود استفاده کنید. مانند مثال به راحتی می توان کوتاه کرد “عسل ما ارگانیک است” به کلید واژه دانه “عسل ارگانیک”. به غیر از این ، از 3 پیشنهاد زیر برای ایجاد کلمات کلیدی بذر استفاده کنید:

عبارت را وارد Google کنید

تحقیقات کلمات کلیدی در Google

در مثال بالا یک عبارت که شرح تجارت بود “100٪ عسل خالص طبیعی” بود. به تصویر بالا که در آن جستجو می شود نگاه کنید. وب سایت از چه رتبه هایی در رتبه 1 در گوگل استفاده می کند؟ عسل طبیعی ، عسل خالص ، عسل خام. این به شما کمک می کند کلمات کلیدی بذر خود را ایجاد کنید.

در مورد رقبا تحقیق کنید

در مثال ما ، یکی از رقیبان در آلاباما Honet’s Honet است. نگاهی به تصویر توجه کنید که عسل هیوت از این کلمات کلیدی استفاده می کند: عسل محلی ، آلی ، خالص محلی. باز هم ، این به شما کمک می کند خیلی سریع کلمات کلیدی بذر خود را بسازید.

تحقیق در مورد کلید واژه رقیب در Google

کلمات مرتبط را کاوش کنید

وقتی در پایین صفحه کلمه کلیدی را در Google جستجو می کنید ، بخشی به نام “جستجوهای مرتبط با آن” وجود دارد. این لیست همچنین به شما در کشف کلمات کلیدی بذر کمک می کند. در مثال ما یک عبارت که شرح تجارت بود “این بود که” همه عسل به صورت محلی از آلباما می آید “. یک کلمه کلیدی در اکثر اصطلاحات جستجوی پیشنهادی استفاده می شود: عسل محلی.

کلمات کلیدی جستجوی مرتبط با Google

اشاره کوتاه: از یک ابزار رایگان به نام استفاده کنید سوول برای جستجوی سریع کلمات کلیدی مرتبط در همه موتورهای جستجو به طور همزمان.

اگر این مراحل را دنبال کنید ، 80٪ کلمات کلیدی بذر خود را پیدا خواهید کرد. حداقل مهمترین آنها برای رسیدن به این هدف شما به “ابزار تحقیق در مورد کلید واژه” نیازی ندارید. نیازی به استخدام یک شرکت جستجوگرها نبود. در حقیقت ، اگر در اینجا متوقف شده اید ، می توانید به جستجوی کلمات کلیدی کافی برای ساختن یک وب سایت دوستانه SEO بپردازید.

ایجاد یک لیست کلید واژه

اکنون زمان آن رسیده است که لیست کلید واژه های خود را بسازید. تعداد زیادی رایگان وجود دارد & ابزارهای پرداخت شده برای این کار مبانی دو مرحله ای هر ابزار عبارتند از:

 1. کلمه کلیدی را وارد کنید (یعنی عسل آلباما)
 2. ببینید کلمات / عبارات دیگر با استفاده از آن کلید واژه (چه کسی عسل خالص آلباما را خریداری کنند؟

توصیه می کنم استفاده کنید Explorer کلمه کلیدی Moz.  می توانید روزانه دو جستجو رایگان انجام دهید یا فقط برای یک آزمایش 30 روزه رایگان ثبت نام کنید. این نشان می دهد که چند بار در ماه افراد هر کلمه کلیدی را جستجو می کنند.

اشاره کوتاه: استفاده کنید برنامه ریز کلمات کلیدی رایگان Google به عنوان یک ابزار تحقیق جایگزین شما فقط ثبت نام می کنید وانمود می کنید که تبلیغ می کنید ، سپس Google به شما امکان می دهد از این ابزار به صورت رایگان استفاده کنید.

ابزار رایگان برای انجام تحقیقات پیشرفته کلمات کلیدی:

در اینجا لیستی از بهترین ابزارهای تحقیق درباره کلمات کلیدی موجود است:

 1. دریافت ایده های کلیدی: برنامه ریز کلمات کلیدی Google, ابزار کلید واژه بینگ, ابزار هوش بینگ, ایو (50٪ رایگان), ubersuggest.io
 2. یافتن کلمات کلیدی در حال حاضر ایجاد ترافیک به سایت شما: کنسول جستجوی Google (داده های آبدار واقعاً خوب), Bing Webmaster Tools
 3. کلمات کلیدی مرتبط: سوول, Google Correlate (با کلمات مجزا تایپ کنید)
 4. سؤالاتی که افراد به Google تایپ می کنند: پاسخ دهید (ابزار عالی)
 5. روند کلمات کلیدی فصلی: Google Trends

در ادامه در لیست ، در اینجا برخی از ابزارهای پیشرفته پرداخت شده آورده شده است:

 1. دریافت ایده های کلیدی: Explorer کلمات کلیدی Moz (محاکمه 30 روزه), SEMRush (آزمایش رایگان 14 روزه), WordTracker (آزمایش آزمایشی 7 روزه), LongTailPro (آزمایش آزمایشی 7 روزه), اکسپلورر کلمات کلیدی Ahrefs (آزمایش رایگان 14 روزه), kwfinder (ارزان / جایگزین ارزان قیمت نسخه رایگان), فرزی (نسخه رایگان محدود نیز موجود است)
 2. رقبا تحقیق: SpyFu (با ضمانت برگشت 30 روزه پول)
 3. عناوین مقاله اکسپلورر: BuzzSumo (محاکمه 14 روزه)

چگونه از ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه استفاده می کنید?

به شما امکان می دهد یاد بگیرید که چه عباراتی را جستجو می کنید که افراد در Google تایپ می کنند که شامل کلمات هستند ‘عسل آلاباما.با وارد کردن این کلمه کلیدی به یک ابزار تحقیق برای کلید واژه ، 1000++ کلمه کلیدی مرتبط با افراد را در Google تایپ می کند و چند بار جستجو می کند. اکنون شما می توانید یک لیست کلمه کلیدی بزرگ از کلیه اصطلاحات جستجوی مربوط به شغل خود ایجاد کنید (به عنوان مثال هر کلمه کلیدی بذر).

من می خواهم گروه بندی کلمات کلیدی را که مربوط به مشاغل من به گروه است ، شروع کنم. مثلا:

 • کلمات کلیدی یادگیری: قیمت عسل alabama ، زنبورهای عسل alabama ، عسل خالص alabama ، عسل محلی alabama ، مزارع زنبور عسل alabama ، فهرست راهنمای زنبورداران alabama ، قانون زنبور عسل alabama ، قانون زنبور عسل alabama ، عسل محلی birmingham ، عسل محلی birmingham ، عسل alabama خالص odenville
 • خرید کلمات کلیدی (عسل): خرید آلی آلباما عسل ارگانیک ، تهیه کننده عسل آلی ، تولید کنندگان عسل alabama ، از کجا عسل alabama ، عسل فله ای را برای فروش alabama خریداری کنید ، از کجا می توان عسل آلاباما خالص ، عسل محلی huntsville al ، خرید عسل محلی در birmingham al ، عسل محلی gadsden alabama را تهیه کرد
 • خرید کلمات کلیدی (زنبورها): زنبور عسل alabama برای فروش ، خرید زنبور عسل alabama ، زنبورهای عسل بسته بندی شده برای فروش در alabama ، زنبورهای ملکه برای فروش در alabama ، کندوهای زنبور عسل برای فروش در alabama

چرا کلمات کلیدی گروه در یادگیری و خرید کلمات کلیدی?

اگر کسی جستجو کند ، “قیمت عسل العباما” ، اطلاعات می خواهد. آنها هنوز آماده خرید نیستند. چرا مهم است؟ هنگامی که قصد دارید هر صفحه از وب سایت خود را ، می خواهید از “خرید کلمات کلیدی” در صفحات فروش “یادگیری کلمات کلیدی” در سایر صفحات استفاده کنید. مانند یک پست وبلاگ اگر می خواهید رتبه 1 را بدست آورید و در واقع محصول / خدمات خود را بفروشید ، این یک مفهوم بسیار مهم است.

به عنوان مثال ، می توانید یک پست وبلاگ در “قیمت عسل 2017 در آلباما” بنویسید. “در آن پست وبلاگ شما با نشان دادن تمام قیمت های عسل در آلباما ، به سؤال آنها پاسخ می دهید. از جمله تجارت شما که به همین ترتیب ارزانترین قیمت هرکسی را در آلاباما بدست می آورد.

چه مقدار از یک لیست کلیدی باید ساخت؟?

تمام کلمات کلیدی مربوط به شغل خود را درج کنید. در اصل لیست کلمات کلیدی می تواند بدون محدودیت باشد. اما اگر یک شغل کوچک یا محلی هستید ، معمولاً این لیست 50-200 کلمه کلیدی است.

آیا من باید کلمات مشابه را در لیست من وارد کنم?

من نمی کنم به عنوان مثال ، آیا شما نیاز به “زنبور عسل alabama برای فروش” و “زنبورهای عسل برای فروش در alabama” دارید. “شماره چرا؟ مهم نیست Google معمولاً عباراتی را که یکسان هستند درک می کند. اگر برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کنید به احتمال زیاد برای دیگری رتبه بندی می کنید.

اشاره کوتاه: کلمات کلیدی مهم هستند ، اما به یاد داشته باشید که محتوای صفحه خود را برای انسان ها بنویسید و نه موتورهای جستجو.

من فقط باید کلمات کلیدی کوتاهی را که همه جستجو می کنند درج کنم?

خیر. شما باید ترکیبی از کلمات کلیدی کوتاه ، متوسط ​​و طولانی را در لیست خود داشته باشید. کلمات کلیدی کوتاه به طول 1-3 کلمه هستند. طولانی (بازاریابان آنها را “کلمات کلیدی با دم بلند” می نامند) معمولاً 5++ هستند. چرا؟ اول ، رتبه بندی کلمات کلیدی بسیار دشوار است ، اما کلمات کلیدی با دم بلند رتبه بندی در صفحه اول گوگل بسیار آسان تر است. دوم ، مردم فقط به جستجوی “عسل محلی” نباشند. به تصویر زیر آنچه دیگران جستجو می کنند هنگام وارد کردن “عسل محلی” جستجو کنید.

ایده های کلمه کلیدی answerthepublic.com

در حقیقت گفته می شود که 70٪ جستجوها کلمات کلیدی با دم بلند هستند با توجه به SEOMOZ. آیا این فقط معنی ندارد؟ من اخیراً یک ماشین استفاده شده را خریداری کردم. فولکس واگن چوگان. من هرگز در گوگل تایپ نکردم “فولکس واگن پولو را بخرید”. اما من 100 سوال از من در مورد اتومبیل سوپرمین را تایپ کردم.

نکته؟ هرچه می فروشید ، می خواهید وب سایت باشید که به صدها سؤالی که مردم درباره محصول / خدمات شما می پرسند پاسخ می دهد. شما همچنین می خواهید برای کلمات کلیدی که افراد تایپ می کنند وقتی که آماده خرید هستند رتبه بندی کنید. معمولاً ، شما نمی توانید برای “رقابت با کلمات کلیدی” رقابتی رتبه بندی کنید ، مگر اینکه صدها کلمه کلیدی یادگیری را کسب کنید.

بنابراین در مثال ما از مزرعه زنبور عسل محلی. وقتی این شرکت تحقیقاتی در مورد کلمات کلیدی انجام می دهد ، عبارت کلمه کلیدی “تفاوت بین عسل ارگانیک و عسل خالص” به همان اندازه “عسل ارگانیک” یا “عسل خالص” اهمیت دارد.

نتیجه

در پایان ، ایجاد کلمات کلیدی برای وب سایت یا وبلاگ شما چندان سخت نیست. اگر برای اولین بار متوقف و فکر کنید ، فقط دو ساعت طول می کشد. اگر یک نکته را از این مقاله به یاد داشته باشید این است که قبل از تحقیق در مورد کلمات کلیدی متوقف و فکر کنید. برنامه ریزی کلمه کلیدی در اینجا است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me