چگونه می توانید یک آدرس پستی مجازی برای مشاغل خود دریافت کنید

بیاموزید که چگونه با استفاده از یک دفتر مجازی ، یک آدرس پستی فیزیکی (آدرس خیابان یا صندوق پستی) را برای کسب و کار خود دریافت کنید و فقط بخشی از هزینه اجاره یک دفتر واقعی را دریافت کنید..


آدرس پستی کسب و کار Office virtual

بنابراین شما تجارت خود را دارید ، اما به یک سد راه افتاده اید: به یک آدرس پستی تجاری نیاز دارید. مشکل این است که شما یک دفتر فیزیکی ندارید … شاید شما از خانه کار می کنید یا یک تجارت آنلاین دارید. بنابراین ، شما هیچ آدرس پستی فیزیکی ندارید که بتوانید به مشتریان خود بدهید – مگر اینکه البته آدرس منزل خود را اعلام کنید (که حرفه ای نیست یا توصیه نمی شود).

نکته این است که بسیاری از اسناد رسمی به یک آدرس تجاری نیاز دارند. و اگر می خواهید با مشتریان خود به اندازه حرفه ای برخورد کنید ، ایده خوبی است که یک مکان رسمی صدایی از “اقامت” داشته باشید. پس راه حل چیست?

گزینه های دریافت آدرس پستی کسب و کار

بسته به نیاز خود چندین گزینه در دسترس دارید:

صندوق پستی خصوصی: این ارزانترین گزینه است که در آن می توانید برای دریافت صندوق پستی خصوصی از خود ثبت نام کنید اداره پست محلی. متأسفانه ، آدرس شما دارای “P.O. جعبه “شماره آن را مشاهده کنید. علاوه بر این ، شما نمی توانید بسته های حامل های دیگر (UPS ، FedEx ، و غیره) را دریافت کنید ، که ممکن است یک عیب بزرگ باشد. با این حال ، هزینه حداقل است (معمولاً برای بیشتر مکانها کمتر از 10 دلار در ماه) و در درجه اول به اندازه صندوق پستی فیزیکی و میزان زمان مورد نیاز شما بستگی دارد. قطعاً ارزانترین گزینه شماست. همچنین می توانید صندوق پستی خصوصی را از جاهای دیگر ، مانند یو پی اس و Pakmail, که هزینه کمی بیشتر دارند ، اما P.O ندارند. شماره جعبه در آدرس و به طور معمول می تواند بسته هایی را از همه شرکت های مخابراتی دریافت کند.

اتاق نامه مجازی مجازی: این گزینه دیگری است که در آن می توانید با خدمتی که یک آدرس پستی کسب و کار در شهر مورد نظر شما را ثبت می کند ، ثبت نام کنید و آنها تصاویر نامه شما را به یک وب سایت ایمن اسکن و بارگذاری کنند تا بتوانید آن را مشاهده کنید. می توانید نامه های خود را بصورت آنلاین مشاهده کرده و به آنها اطلاع دهید که آیا آنها باید آنرا خرد کنند ، آن را به شما ارسال کنند ، چک های سپرده گذاری یا کارهای ضروری دیگری را انجام دهند. یک اتاق پستی مجازی کمی بیشتر از صندوق پستی خصوصی هزینه دارد ، اما بدیهی است که یک آدرس معتبر و خدمات مناسب تری برای مشاغل شما ارائه می دهد. Earth Class Mail یک ارائه دهنده خدمات خدمات مجازی پویا مجازی است و برنامه ریزی دارد از 69 دلار در ماه شروع کند.

دفتر مجازی: این گران ترین گزینه است و کلیه ویژگی هایی را که یک اتاق نامه مجازی به همراه خدمات اضافی از قبیل فضای اداری فیزیکی یا اجاره اتاق کنفرانس و گیرنده های مجازی ارائه می دهد ، ارائه می دهد. این به معنای نه تنها داشتن یک آدرس پستی معتبر ، بلکه امکان ملاقات با مشتری و برگزاری جلسات در یک فضای اداری واقعی در یک مکان اصلی است. با استفاده از این گزینه ، سنتی تر می شوید & تصویر حرفه ای که مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می دهد. یک دفتر مجازی گزینه پیشنهادی ما است زیرا همه کارهایی را که شما برای انجام یک دفتر واقعی نیاز دارید انجام می دهد ، اما بدون هزینه های بالای تعمیر و نگهداری. داوینچی یک دفتر مجازی پرطرفدار است و مکانهای بسیاری با حدود 60 دلار در ماه دارد.

اشاره کوتاه: سعی کنید یک آدرس پستی کسب و کار را انتخاب کنید که به طور مرکزی در یک شهر بزرگ نزدیک شما واقع شود.

چرا یک دفتر مجازی را انتخاب کنید?

در این مقاله ، ما قصد داریم مسیر اداری مجازی را برای مشاغل خود طی کنید. میلیون ها کارآفرین و صاحبان مشاغل کوچک از یک دفتر مجازی استفاده می کنند:

 • یک آدرس پستی کسب و کار اصلی داشته باشید
 • حضور در یک مکان خاص را ایجاد کنید (برای مثال ، اگر شما یک بازار مشخص را هدف قرار می دهید ، ممکن است بخواهید واقعاً تجارت خود را در آنجا بیابید)
 • به خدمات و امکاناتی که یک دفتر تجاری واقعی در اختیار دارد دسترسی پیدا کنید
 • بین زندگی کار و زندگی در آنها مرزها تعیین کنید

راه اندازی یک دفتر مجازی به این معنی است که شما آدرس پستی اختصاصی خود را برای استفاده در همه موارد مربوط به مشاغل خود دریافت خواهید کرد – از کارتهای ویزیت و امضاهای ایمیل ، به وب سایت خود ، فاکتور صورتحساب و اسناد رسمی. داشتن یک دفتر مجازی می تواند چندین مزیت را به همراه آورد:

صرفه جویی در هزینه ها

دفاتر مجازی برای مشاغلی که به آدرس پستی فیزیکی و فضای اداری نیاز دارند ایده آل است ، اما یکی از آنها را ندارید. بسیار ارزانتر از هزینه اجاره یا خرید یک دفتر فیزیکی است. در حقیقت ، دفاتر مجازی به همان اندازه مقرون به صرفه هستند پیش بینی می شود 700 میلیارد دلار پس انداز برای اقتصاد تجاری آمریکا به دست آورد.

به این روش فکر کنید: اگر یک دفتر جسمی دارید ، تعداد زیادی از موارد مداوم مرتب دارید که باید آنها را کنار بگذارید. چیزهایی مانند:

 • قبوض اجاره و سودمندی که می تواند مبلغ قابل توجهی را اضافه کند
 • لوازم اداری و نگه داشتن همه چیز مناسب
 • نظافت و نگهداری از محل

با داشتن یک دفتر مجازی ، دیگر لازم نیست نگران هیچ یک از این موارد باشید. اجاره به هیچ وجه به اندازه یک دفتر فیزیکی نیست زیرا شما هیچ فضای جسمی را نمی گیرید ، و هزینه های تمیز کردن کاملاً صفر نیز وجود دارد ، زیرا ، خوب ، چیزی برای تمیز کردن وجود ندارد.

شما هنوز مجبورید هزینه های اداری را بپردازید ، اما لازم نیست میز ، صندلی و سایر تجهیزات استاندارد اداری را برای کارمندان و پیمانکاران تهیه کنید.

راهی ایمن برای مخفی کردن آدرس خانه شما

یک دفتر مجازی شما را از عدم افشای آدرس خانه خود به مشتریان نجات می دهد. حتی اگر به ارسال نامه یا بسته های تحویل نیاز ندارید ، تجارت شما همچنان به یک آدرس نیاز دارد.

به عنوان مثال ، اگر قصد دارید کمپین های بازاریابی ایمیل را به عنوان یک تجارت (که باید) انجام دهید ، برای ارائه به سیستم CRM خود باید یک آدرس واقعی داشته باشید.

براساس قانون ، شما نمی توانید ایمیل خود را بدون ارائه آدرس مشاغل قانونی ارسال کنید. با داشتن یک دفتر مجازی ، یک آدرس ایمن دارید تا بتوانید کمپین های بازاریابی ایمیل خود را وارد کنید و این بدان معنی است که با قرار دادن آدرس خانه خود در خارج از منزل ، نباید از حریم شخصی خود دست بکشید..

اعتماد & اعتبار

صدها مشاغل جدید هر روز وجود دارند و همه آنها مشروعیت ندارند.

در حقیقت ، مصرف کنندگان با مشارکت فعال تر در روند بازاریابی ، نسبت به مشاغل غیر قابل اعتماد بیشتر و بیشتر احتیاط می کنند. آنها دیگر به کسی که در تلاش است چیزی را به آنها بفروشد اعتماد ندارند ، و در عوض به دنبال مشاغل معتبری هستند که بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند ، آنها می دانند ، و به آنها اعتماد دارند..

با یک آدرس حرفه ای از طریق یک دفتر مجازی ، به مصرف کنندگان نشان می دهید که شما معامله واقعی هستید ، اعتبار خود را تقویت می کنید و بنابراین فاکتور اعتماد.

یک لحظه از منظر دیگر به آن فکر کنید. آیا تمایل بیشتری برای خرید از شرکتی دارید که:

 • دارای فضای آنلاین است ، اما هیچ آدرس و شماره تلفن برای پیدا کردن ندارد
 • دارای فضای آنلاین و آدرس و شماره تلفن حرفه ای است

گزینه دوم جذاب تر است ، درست است?

و یک دلیل برای آن وجود دارد.

روز دیگر با یکی از دوستانم صحبت کردم که به دنبال تعمیرکار بود تا دروازه باغ خود را برطرف کند. او صدها وب سایت را در تلاش برای یافتن شخص مناسب قرار داد ، اما توسط A خاموش شد تعداد زیادی از گزینه ها به دلیل اینکه فقط شماره تلفن همراه داشتند و آدرس ندارند.

شخصی که در پایان انتخاب کرد؟ خوب ، آنها شماره تلفن ثابت داشتند و یک آدرس مشروعیت ، بنابراین او با اطمینان از این واقعیت که ، اگر چیزی اشتباه پیش آمد ، می تواند بدون هیچ مشکلی پیگیری کند ، احساس امنیت کرد.

برداشت حرفه ای

با اطمینان و اعتبار ، داشتن یک آدرس دفتر مجازی ، به حرفه شما این تصویر حرفه ای مهم را می دهد.

مانند سناریویی که در بالا به اشتراک گذاشتم ، مردم دوست دارند شرایط خاصی را در سرشان ایجاد کنند که آنها را در امان نگه دارد. وقتی آدرس مشروعی را برای دیدن جهان نشان می دهید ، در واقع می گویید که شما هستید می توان به شما اعتماد شود زیرا در این زمان ، تلاش و پول برای تأمین اطلاعات خود در یک دفتر و یک فضای کاری قرار داده اید.

موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید

با بسیاری از ارائه دهندگان دفتر مجازی (ما در یک لحظه بیشتر با آنها صحبت خواهیم کرد) ، می توانید آدرس خود را در هر مکانی که می خواهید تنظیم کنید. این بدان معنی است که ، اگر شما یک جمعیت خاص را در یک مکان خاص هدف قرار داده اید ، می توانید شغل خود را درست در آنجا قرار دهید (خوب ، حداقل ، عملاً ، حداقل).

این را در نظر بگیرید: اگر به دنبال شرکتی هستید که بتواند خدمات طراحی وب را برای شما انجام دهد ، به احتمال زیاد شرکتی را انتخاب می کنید که در نزدیکی شما باشد یا شرکتی که در آن طرف دنیا قرار دارد?

اشاره کوتاه: یک دفتر مجازی را انتخاب کنید که در مسافتی آسان باشد ، بنابراین می توانید هرگونه نامه ای را که تحویل می شود به راحتی انتخاب کنید.

ما به عنوان انسان ، ما با افراد دیگر ارتباط برقرار می کنیم و یک راه آسان برای ایجاد این ارتباط این است که به سادگی در همان مجاورت باشید. ما فوراً با افراد و مشاغل نزدیکتر احساس ارتباط داریم زیرا راحت تر می توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم و احساس می کنیم بیشتر به آنها شبیه شرکت ها و افرادی هستیم که دورتر هستند.

به انقلاب بپیوندید

یک نظرسنجی جامعه آمریکا نشان داد که 3٪ از نیروی کار آمریکایی (که در آن زمان حدود 3.2 میلیون کارگر بودند) از یک دفتر مجازی کار می کردند. و این بالا می رود.

هزاران شرکت در حال بازسازی فضای اداری خود برای اسکان نیروی کار هستند که در اکثر اوقات از میز کاری خود دور است. در این سن دیجیتالی متصل ، داشتن یک دفتر مجازی به این معنی است که می توانید استعدادی از سراسر جهان به کار بگیرید و از روند کار فعلی از راه دور فعلی همگام باشید.

هنگامی که شما یک دفتر فیزیکی برای در نظر گرفتن آن ندارید ، می توانید افرادی را با بهترین مهارت از هر جای دنیا استخدام کنید ، زیرا آنها به طور واضح نیازی به مسافت رفت و آمد ندارند.

گفته می شود ، بسیاری از دفاتر مجازی ، فضاهای مشترک یا مشترکی را برای اتاق تعیین کرده اند که در صورت نیاز ، می توانید کارمندان و مشتریانی را در یک وضعیت دفتر فیزیکی جمع کنید..

نحوه تنظیم یک آدرس پستی مجازی

اکنون که می دانید یک دفتر مجازی چیست و چرا داشتن یک دفتر مفید است ، اجازه دهید در این فرآیند بررسی کنیم که چگونه می توانید یکی را تنظیم کنید.

5 مرحله برای دریافت راه اندازی آدرس پستی مجازی برای کسب و کار شما وجود دارد:

 • مرحله 1: یک راه حل دفتر مجازی پیدا کنید
 • مرحله 2: یک مکان فیزیکی برای آدرس پستی خود انتخاب کنید
 • مرحله 3: انتخاب کنید & خدمات مورد نیاز خود را سفارشی کنید
 • مرحله 4: خدمات را خریداری کنید
 • مرحله 5: فرم پستی 1583 ایالات متحده خود را تکمیل کنید

ما این موارد را با جزئیات بیشتری پوشش خواهیم داد:

مرحله 1. یک راه حل دفتر مجازی پیدا کنید

اولین قدم یافتن راه حل دفتر مجازی است. ارزش خرید یک مغازه در اطراف را برای دیدن اینکه کدام یک از آنها در بودجه شما متناسب است و کدام یک از خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهند – برخی ممکن است به عنوان مثال با یک شماره تلفن همراه شوند ، در حالی که برخی دیگر نمی توانند. همچنین حتما راهنمای ما در مورد چگونگی دریافت شماره تلفن مشاغل مجازی را بررسی کنید.

موارد دیگری که ممکن است بخواهید از آنها مراقبت کنید عبارتند از:

 • خدمات پاسخگویی تلفنی اضافی
 • پذیرنده های زنده ، مجازی
 • امکان دسترسی به اتاق جلسات برای جلسات مشتری
 • در صورت نیاز به دفتر جسمی ، میز و فضاهای اداری برای اجاره همزمان و در صورت نیاز
 • موقعیت مکانی که باید در جایی باشد که می توانید نامه الکترونیکی خود را به راحتی انتخاب کرده یا ارسال کنید

همانطور که گفته شد ، ما از Davinci استفاده می کنیم ، که همچنین دارای ویژگی های کلیدی تجاری مانند پذیرنده های زنده ، اتاق اجتماعات و حتی فضاهای همکاری است..

مرحله 2. یک مکان را انتخاب کنید

در مرحله بعد می خواهید محل دفتر مجازی خود را انتخاب کنید. به Davinci مراجعه کنید ، روی “یافتن یک دفتر” کلیک کنید ، و مکانی را که می خواهید جستجو کنید.

مکانی را برای دفتر مجازی خود انتخاب کنید

با داوینچی ، می توانید به سادگی در شهر یا شهر خود تایپ کنید و لیستی از نتایج دفاتر مجازی در آن منطقه را برمی گردانید. بگو ما می خواستیم شیکاگو ، IL. حتی می توانستیم در برج ویلیس آدرس تجاری کسب کنیم!

آدرس دفتر را انتخاب کنید

مرحله 3. خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید

وقتی مکان خود را انتخاب کردید ، وقت آن رسیده است که انتخاب خدمات خود را متناسب با شما و شغل خود تنظیم کنید.

خدمات زیادی به عنوان بخشی از بسته بندی با دفتر مجازی شما ارائه می شود ، اما برای بسیاری از گزینه های Davinci ، شما می توانید برای استفاده بیشتر از آن ، خدمات اضافی را بر روی اشتراک خود اضافه کنید..

افزودنیهای دفتر مجازی

به عنوان مثال ، این دفتر مجازی در شیکاگو به شما امکان می دهد مواردی مانند گذرگاههای جلسات ، ارسال نامه های نامه ای هفتگی و فضای میز فیزیکی را برای مدت زمان مشخصی در هر ماه اضافه کنید..

همواره می توانید اشتراک خود را بعداً در پایین خط ارتقا دهید تا مواردی را پیدا کنید که در طول راه به آنها نیاز دارید ، به خصوص با افزایش شغل خود.

مرحله 4. اشتراک خود را بررسی کنید & خرید

پس از افزودن خدمات مورد نیاز خود ، برای تأیید سفارش خود و خرید خود ، به سادگی کلیک کنید. داوینچی ، مانند بسیاری دیگر از راه حل های اداری مجازی ، یک بار تنظیم شده را به شما پرداخت می کند که هنگام تنظیم فضای اداری مجازی خود بلافاصله پرداخت می کنید..

مرحله 5. فرم پستی 1583 خود را دریافت کنید

آدرسهای پستی مجازی به یک فرم پستی 1583 در ایالات متحده احتیاج دارند که به نمایندگان دریافت کننده پست های تجاری اجازه می دهد تا نامه را از طرف شما دریافت کنند. این بدان معناست که به یک دفتر اسناد رسمی احتیاج خواهید داشت. داوینچی دفتر اسناد رسمی را به صورت آنلاین ارائه می دهد که می توانید به راحتی از طریق اسکایپ آن را تنظیم و دریافت کنید.

از دفتر مجازی خود لذت ببرید!

خودشه! ایجاد یک دفتر مجازی واقعاً ساده است اگر بدانید که دقیقاً چه چیزهایی از آن نیاز دارید و از کجا می خواهید در آن واقع شود.

نتیجه

فضای اداری مجازی بهترین راه حل برای مشاغلی است که به فضای دفتر فیزیکی احتیاج ندارند. آنها نه تنها به شما یک آدرس حرفه ای و شماره تلفن می دهند که اصالت را به تجارت شما می افزاید ، بلکه آنها اغلب دارای طیف وسیعی از ویژگی های اضافی هستند که به شما امکان می دهند تجارت خود را به راحتی و با موفقیت انجام دهید بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های یک دفتر شوید..

در طی چند سال آینده ، انتظار دارید شاهد رونق در دنیای واقعی باشید ، جایی که تعداد بیشتری از دفاتر به صورت آنلاین حرکت می کنند تا فضای بیشتری برای کار از راه دور فراهم شود و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map