نحوه راه اندازی شماره تلفن کسب و کار روی سلول شما

راهنمایی برای صاحبان مشاغل کوچک & کارآفرینان برای دریافت شماره تلفن مشاغل (بدون هذیان یا محلی) از طریق تلفن همراه موجود خود اقدام کنند.


نحوه دریافت شماره تلفن مشاغل

گرفتن شماره تلفن مشاغل یک دستاورد و گامی در جهت درست برای هر صاحب مشاغل یا کارآفرین کوچک است. این نشان می دهد حرفه ای ، ایجاد آگاهی بهتر از مارک و تقویت اعتماد به نفس برای مشتریان بالقوه.

تصور کنید که از یک عدد غرور چشمگیر مانند استفاده می کنید 1-800-CUPCAKE برای کسب و کار نانوایی خود به جای شماره تلفن شخصی خود. این عالی خواهد بود ، اینطور نیست?

و آیا می توانید از این شماره غرور موجود در تلفن همراه فعلی خود بدون نیاز به خرید تلفن ، تجهیزات یا سیم کشی اضافی استفاده کنید ، حیرت انگیز تر خواهد بود؟ این واقعا عالی خواهد بود!

خوشبختانه ، با یک سیستم تلفن مجازی می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. یک سیستم تلفن مجازی مانند Grasshopper به شما امکان می دهد از تلفن همراه موجود خود استفاده کنید ، یک برنامه را بارگیری کنید و از آن برای ارسال / دریافت تماس تلفنی از طریق شماره تلفن تجاری مورد نظر خود استفاده کنید. حتی می توانید پیام های متنی را از طریق همین شماره و پسوند تنظیمات ارسال کنید (1 برای فروش ؛ 2 برای پشتیبانی و غیره). علاوه بر این ، هنوز هم می توانید شماره شخصی موجود خود را بر روی تلفن همراه خود درست مثل همیشه استفاده کرده اید استفاده کنید.

سیستم تلفن مجازی یک راه حل عالی است که به شما امکان می دهد شماره تلفنی تجاری را به تنهایی تنظیم کنید بدون اینکه صدها دلار برای خدمات نصب حرفه ای یا خرید تلفن دوم هزینه کنید..

آیا می دانید? سیستم تلفن مجازی راه حل مناسبی برای مشاغل کوچک و کارآفرینانی است که می خواهند روشی مطمئن ، مقرون به صرفه و ساده برای دریافت شماره تلفن مشاغل داشته باشند..

شروع شدن

تنظیم شماره تلفن مشاغل شما بسیار ساده است و به دانش فنی کمی نیاز دارد. به طور معمول حدود 30 دقیقه طول می کشد تا همه چیز تنظیم شود. تمام آنچه شما نیاز دارید تلفن همراه شماست! در اینجا چه باید کرد:

مرحله 1: انتخاب شماره تلفن مشاغل خود

اولین قدم انتخاب شماره تلفن مشاغل خود است. این امر به فکر شما نیاز دارد زیرا می خواهید یک ایده خوب را انتخاب کنید. شما باید بین یک عدد عاری از غرور یا شماره محلی تصمیم بگیرید.

گزینه عوارض رایگان برای برندسازی بسیار عالی است و یادآوری مشتریان را آسان می کند. باز هم ، به مثال قبلی من با 1-800-CUPCAKE فکر کنید. این یک شماره بسیار سرگرم کننده و چشمگیر برای یک تجارت نانوایی خواهد بود!

یک شماره محلی آن را ندارد ، اما از کد منطقه محلی شما استفاده می کند و بسیاری از مشتریان در یک شهر کوچک ممکن است ترجیح دهند از شماره تجاری محلی خریداری کنند. باید تعیین کنید کدام یک برای شما مناسب است.

شماره در خواست خود را برای در دسترس بودن بررسی کنید!

باید ببینید تعداد بیهوده هایی که متاسفانه قبلاً گرفته شده است در دسترس هستند. می توانید اینجا را برای شماره های موجودیت موجود جستجو کنید.

انتخاب یک شماره غرور تجاری

پس از یافتن شماره مناسب ، باید یک حساب کاربری ثبت نام کنید و مراحل ذخیره آن را دنبال کنید.

شماره تلفن بدون غرور خود را رزرو کنید

مرحله 2: برای شماره جدید خود یک تبریک سفارشی ایجاد کنید

بعد از اینکه شماره خود را رزرو کردید و با Grasshopper حساب کاربری ایجاد کردید ، مرحله بعدی ضبط یک تبریک سفارشی است. این پیام اصلی است که تماس گیرندگان هنگام شماره گیری شماره جدید شما می شنوند.

پیام پیش فرض Grasshopper استفاده می کند:

“ممنون از اینکه تماس گرفتید. برای صحبت با نماینده ، لطفاً 0 را فشار دهید. “

به احتمال زیاد ، شما می خواهید این مورد را تغییر داده و پیام تبریک برای تجارت خاص خود را سفارشی کنید. چند گزینه برای انجام این کار وجود دارد:

ضبط پیام تبریک اصلی

توصیه می کنم پیام خود را به عنوان یک فایل صوتی .mp3 بر روی رایانه خود ضبط کنید و سپس آن را در Grasshopper بارگذاری کنید. این برنامه رایگان است و می توانید دقیقاً چگونه می خواهید صدا را ویرایش و ایجاد کنید. فقط اجازه ندهید که آن را “ترسناک” به نظر برسد!

اگر نمی خواهید صدای خود را ضبط کنید ، می توانید از ویژگی حرفه ای استودیوی صوتی آنها (که بسته به برنامه انتخابی شما ممکن است هزینه اضافی داشته باشد) استفاده کنید تا سلام و احوالپرسی شما به صورت حرفه ای روایت شود. شما همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید نرم افزار متن به گفتار, اگرچه پیام های صوتی مصنوعی ممکن است با سبک تجارت خاص شما مطابقت نداشته باشد.

مرحله 3: برنامه افزودنی برای کارمندان خود اضافه کنید

این یک ویژگی واقعا مفید است و Grasshopper تعداد نامحدودی از پسوندها را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از این افزونه ها برای انتقال تماس گیرنده خود به شخص یا بخش مناسب در تجارت خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید به تماس گیرنده بگویید “برای فروش ، 1. برای پشتیبانی ، 2 را فشار دهید.” علاوه بر این ، اگر تنها مسئولیت کار خود هستید ، می توانید هر دو بخش را به سمت خود هدایت کنید. همچنین می توانید از افزونه ها برای هدایت تماس گیرندگان خود به افراد خاص دیگر در تجارت خود استفاده کنید.

اشاره کوتاه: اگر نیازی به یک تبریک اصلی یا موارد اضافی زیادی ندارید ، می توانید این کار را به طور کلی غیرفعال کنید و تماس گیرنده را به طور مستقیم به شما منتقل کنید. این بعضی اوقات گزینه های بهتری برای مشاغل کوچکتر است که فقط به عملکرد ساده نیاز دارند.

مرحله 4: پیام پیام صوتی پیش فرض خود را تغییر دهید

مشابه تغییر سلام اصلی ، شما همچنین می خواهید پیام تبریک (اساساً پیام صوتی شما) را سفارشی کنید ، که می توانید در زیر هر برنامه افزودنی مشاهده کنید. این پیامی است که مخاطبان شما در صورت از دست دادن تماس آنها می شنوند و از آنها خواسته می شود که یک پیام صوتی را ترک کنند.

به طور پیش فرض ، ملخ از این موارد استفاده می کند:

“ممنون از اینکه تماس گرفتید. لطفاً یک پیام بگذارید و تماس شما در اسرع وقت برمی گردد. “

من فکر می کنم این یک پیام خوب است ، اما شما احتمالاً می خواهید آن را برای سفارشی کردن بیشتر با سبک کسب و کار خود شخصی سازی کنید. اگر برنامه های افزودنی بی شماری دارید ، به یاد داشته باشید که پیام پست صوتی هر یک را تغییر دهید. علاوه بر این ، همچنین ممکن است بخواهید نام تبریک و انتقال ضبط شده تماس خود را تغییر دهید.

تغییر تبریک پیش فرض

مرحله 5: موسیقی “نگه دارید” خود را تغییر دهید

همچنین می توانید موسیقی پیش فرض “On Hold” را نیز تغییر دهید. این چیزی است که تماس گیرندگان هنگام قرار گرفتن در انتظار آنها می شنوند.

موسیقی پیش فرض On Hold را تغییر دهید

مانند سایر سلام ها ، توصیه می کنم موسیقی “On Hold” را ضبط کنید. این نیز لزوماً نباید موسیقی باشد. می توانید تماس گیرندگان خود را در مورد تبلیغات فعلی یا ویژگی ها / خدمات جدیدی که تجارت شما ارائه می دهد اطلاع دهید. موسیقی “در انتظار” شما می تواند فرصتی عالی برای تبلیغ به تماس گیرنده در مورد چیزهایی باشد که آنها نمی دانند.

AT اخیر&مطالعه T گزارش می دهد که بیش از 70٪ مکالمات تجاری به طور متوسط ​​45 ثانیه در هر حالت قرار می گیرند.

برای توییت کلیک کنید

به یاد داشته باشید که موسیقی “خاموش” شما باید به درک زمان کمک کند و هرگونه ناامیدی و اضطرابی را برای تماس گیرنده شما مدیریت کند ، در عین حال یک هویت تجاری نیز بسازد و احتمالاً محصولات یا ویژگیهای جدیدی را در مورد شغل شما تبلیغ کند..

شماره جدید خود را تست کنید!

تبریک می گویم! اکنون شماره جدید کسب و کار خود را تنظیم کرده اید و آماده شروع ارسال / دریافت تماس هستید. من به شما گفتم آسان است! با این حال ، قبل از اینکه به طور هیجان انگیز شماره تلفن مشاغل جدید خود را به مشتریان تحویل دهید ، خوب است که ابتدا آن را تست کنید.

می خواهید توجه زیادی به تجربه کاربر تماس گیرنده داشته باشید. اگرچه می توانید از تلفن همراه خود برای تماس با شماره جدید خود و آزمایش آن خود استفاده کنید (بله ، می توانید با خود تماس بگیرید) ، من توصیه می کنم از یک دوست بخواهید که در این زمینه به شما کمک کند. دوست خود را وانمود کنید که مشتری با شغل شما تماس می گیرد و او را به سلام و احضار دلخواه خود گوش فرا داده است. از دوست خود برای ورودی بخواهید. آیا تبریک منوی اصلی صدا حرفه‌ای بود؟ پسوندها مستقیم و آسان قابل فهم بودند?

همچنین باید با اطمینان بدانید که چگونه می توانید به تماس های خود پاسخ دهید و از برنامه Grasshopper در تلفن خود استفاده کنید. اگرچه واقعاً ساده است ، هنوز ایده خوبی است که حداقل چندین بار آن را امتحان کنید و آن را آزمایش کنید تا دقیقاً بدانید که چگونه کار می کند.

اشاره کوتاه: اطمینان حاصل کنید که شماره جدید شما به درستی تنظیم شده است و قبل از استفاده آن را کاملا تست کنید! در صورت لزوم پیام اصلی و برنامه های افزودنی خود را برای تجربه بهتر کاربر اصلاح کنید. شماره خود را با یک دوست آزمایش کنید و ببینید که او چه فکری می کند.

نتیجه

اکنون می دانید چگونه یک شماره تلفن تجاری را که در تلفن همراه موجود شما کار می کند دریافت کنید! استفاده از سیستم تلفن مجازی مانند Grasshopper باعث می شود آن را سریع ، آسان و مقرون به صرفه کنید. وقت خود را صرف تعیین اینکه آیا به یک شماره عاری از شماره یا شماره محلی نیاز دارید ، اختصاص دهید و برای مطابقت با سبک تجاری و مارک تجاری ، حساب خود را سفارشی کنید. پس از آزمایش دقیق شماره جدید خود ، آماده هستید تا صحبت را شروع کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me