چگونه می توان از وب سایت عکاسی و اشتباهات جلوگیری کرد

بیاموزید که چگونه یک وب سایت عکاسی حرفه ای بسازید تا نمونه کار خود را نشان دهید و متوجه شوید چه اشتباهاتی را باید هنگام ساخت آن دوری کنید.


چگونه یک وب سایت عکاسی درست کنیم

برای هر عکاس حرفه ای ، یک وب سایت عکاسی یک ضرورت برای نشان دادن نمونه کارها و ساخت مشتری جدید است. وب سایت خود را به عنوان نماینده برتر فروش خود در نظر بگیرید که حتی در هنگام خواب نیز از طرف شما کار می کند. این یک راه عالی برای جذب مشتریان جدید بصورت شبانه روزی است ، اما برای تبدیل این مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی ، وب سایت عکاسی شما باید خوب باشد.

ایجاد یک وب سایت چشمگیر بسیار ساده تر از آنچه فکر می کنید است. سازندگان وب سایت زمان و تخصص لازم برای ساختن وب سایت را کاهش داده اند. در این مقاله ، من می توانم چگونه می توانید وب سایت عکاسی خود را ایجاد کنید ، به همراه اشتباهات رایجی که باید از آنها دوری کنید.

آیا می توانم واقعاً وب سایت عکاسی خودم را بسازم?

آره! با معرفی همه سازندگان وب سایت های جدید در بازار ، اگر تصمیم دارید خودتان وب سایت خود را انتخاب کنید ، گزینه های مختلف امکان پذیر وجود دارد. برای اهداف ایجاد یک وب سایت عکاسی ، من قصد دارم Wix را توصیه کنم و در این مقاله به آنها مراجعه کنم. تعدادی سازنده وب سایت دیگر نیز وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید ، اما مطمئناً Wix محبوب ترین مورد موجود در اطراف است و بسیار کاربر پسند است. یک مبتدی کامل برای طراحی وب می تواند به راحتی در اطراف آن حرکت کند و تنها با کمی وقت و فداکاری یک وب سایت زیبا ایجاد کند.

چرا خودتان این کار را می کنید? دلایل مختلفی وجود دارد ، اما اصلی ترین آن قیمت است. در حالی که می توانید برای ایجاد وب سایت عکاسی خود به یک طراح وب حرفه ای 2000 دلار یا بیشتر بپردازید ، اکثر سازندگان وب سایت قیمت هایی را در حدود 5 تا 25 دلار در هر ماه ارائه می دهند. با طی کردن این مسیر می توانید هزینه های مقرون به صرفه زیادی صرفه جویی کنید.

7 مرحله برای ایجاد وب سایت عکاسی خود

حال اجازه دهید نگاهی به مراحل واقعی موردنیاز برای راه اندازی وب سایت عکاسی خود بیندازیم:

مرحله 1. الگوی مناسب را انتخاب کنید

این اولین قدم برای ایجاد وب سایت رویاهای شماست. Wix به طور کلی از الگوهای متنوعی برخوردار است ، اما آنچه که آنها حتی بهتر از این هستند قالب هایی که مخصوص وب سایت های عکاسی / وب سایت های نمونه کارها ساخته شده اند. به یاد داشته باشید که این الگوها به عنوان راهنمایی برای طراحی وب سایت شما ارائه می شوند. رابط کشیدن و رها کردن Wix به شما امکان می دهد وب سایت خود را به طور کامل سفارشی کنید بدون توجه به چه الگویی را انتخاب کنید ، بنابراین وقت زیادی را صرف نگرانی در مورد این قسمت نکنید.

تصویری از تنها چند وب سایت عکاسی ارائه شده به Wix

مرحله 2. طوفان مغزی & صفحات را طراحی کنید

یک وب سایت عکاسی نیازی به صفحات زیادی ندارد. صفحات اصلی مورد نیاز شما عبارتند از: صفحه اصلی ، درباره ، تماس و یک گالری. اگر می خواهید این اطلاعات دقیق تر باشد ، می توانید برای هر نوع عکاسی که انجام می دهید ، صفحه خدمات / قیمت گذاری و صفحات مختلف اضافه کنید (عروسی ، چشم انداز ، تبلیغات و سایر موارد). نکته مهم اینجاست که آسانتر شدن وب سایت برای حرکت و ارتباط با شما در حالی که هنوز تحت تأثیر قرار گرفته است.

اشاره کوتاه: همیشه خوب است که برخی از وب سایت های موجود در زمینه عکاسی – شاید برخی از رقبای شما – را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی برای آنها مفید است.

مرحله 3. بارگذاری محتوا & گالری را سازماندهی کنید

طبیعتاً یک وب سایت عکاسی بدون عکس کامل نیست. قدم بعدی آپلود کردن کارهای زیبای شما روی وب سایت شماست. ما پیشنهاد می کنیم کار خود را در دسته های مختلفی از جمله عروسی ، چشم انداز ، تبلیغات و غیره تقسیم کنید تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی آنچه را که می خواستند پیدا کنند. اگر عروس به روز از وب سایت شما بازدید کند ، می خواهد تمام عکس های عروسی خود را در یک مکان مشاهده کند. این سهولت در پیمایش می تواند به معنای تفاوت بین شخصی باشد که از طریق ناامیدی با شما یا شخصی که در وب سایت شما کلیک کرده است تماس برقرار کند. همچنین با نحوه قرار دادن تصاویر در وب سایت خلاق باشید. Wix چندین سبک گالری برای انتخاب دارد. از انتخاب سبک گالری نترسید بیرون از کادر خارج شوید زیرا این امر می تواند تأثیر بزرگی به بازدیدکنندگان شما وارد کند.

مرحله 4. نام دامنه را انتخاب کنید

نام دامنه شما همان چیزی است که افراد برای یافتن وب سایت شما وارد می شوند بنابراین به راحتی هجی می شود و به راحتی به خاطر می آورد. Wix یک سیستم عامل همه در یک است ، بنابراین می توانید نام دامنه خود را مستقیماً از آنها خریداری کنید و به راحتی آن را به وب سایت خود متصل کنید. یک قاعده مهم هنگام انتخاب نام دامنه برای وب سایت عکاسی شما این است که آن را به نام تجارت یا نام خود به علاوه کلمه عکاسی تبدیل کنید. برخی از مثالهای خوب شامل “xyzphotography.com” یا “johnbrownphotography.com” است. درباره انتخاب نام دامنه عالی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مرحله 5. ایجاد یک آدرس ایمیل تجاری

آدرس ایمیل شغلی به نظر می رسد “[email protected]” و اگر جدی در مورد تجارت عکاسی خود هستید بهترین گزینه است. به نظر می رسد حرفه ای تر از یک ایمیل در gmail ، چشم انداز یا ارائه دهنده ایمیل رایگان دیگر است. داشتن یک ایمیل تجاری همچنین می تواند به ارتقاء وب سایت عکاسی شما کمک کند. وقتی شخصی آدرس ایمیل شما را می بیند ، آنها بیش از حد به اندازه کافی کنجکاو خواهند شد که بدون مراجعه به وب سایت شما بدون مراجعه به وب سایت شما ، ویزیت کنند. که یکی دیگر از بازدید کنندگان وب سایت زیبای شما!

مرحله 6. روی سئو کار کنید

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای اطمینان از یافتن وب سایت شما هنگام جستجو افراد در گوگل ، بینگ و سایر موتورهای جستجوگر عکاسان در منطقه شما بسیار مهم است. هر صفحه در Wix دارای یک بخش SEO است که می خواهید مدتی را برای پر کردن درست آن بگذرانید. کلمات کلیدی را که مخاطبان هدف شما به دنبال یافتن وب سایتی مانند شما هستند ، تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر در میامی ، فلوریدا عکاسی عروسی انجام می دهید ، برخی از کلمات کلیدی که می توانید استفاده کنید عبارتند از: عکاس عروسی در میامی ، عروسی میامی ، فروشندگان عروسی در فلوریدا ، عکس عروسی میامی و غیره. سعی کنید ذهن مخاطبان مورد نظر خود را به ذهن بسپارید و آنچه را که می نویسید بنویسید. همچنین می توانید از برنامه ریز کلمات کلیدی Google و Wiz SEO Wizard برای کمک به شما استفاده کنید.

جادوگر Wix SEOWix Wizard SEO را ارائه می دهد & ابزار نظارت برای کمک به شما در بینش چگونگی کسب رتبه بندی مشاغل عکاسی برای کلمات کلیدی محلی کمک می کند.

مرحله 7. انتشار وب سایت & تبلیغ آن

پس از طراحی وب سایت خود وب سایت خود را به اتمام رسانید و دامنه خود را به هم متصل کردید ، آخرین کاری که باید انجام دهید انتشار آن و تبلیغ آن در رسانه های اجتماعی است. برخی از بهترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای تبلیغ کار عکاسی شامل اینستاگرام ، پینترست و فیس بوک هستند. اگرچه SEO به یافتن وب سایت شما کمک می کند ، اگر می خواهید موفق باشید وب سایت شما از طریق رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر باید یک روش روزانه باشد..

اشتباهات وب سایت برای جلوگیری از

هنگام ایجاد وب سایت عکاسی خود ، از اشتباهاتی جلوگیری کنید

هنگامی که برای اولین بار وب سایت خود را ایجاد می کنید ، ممکن است با فرایند خلاق گریزان شوید و به اشتباهاتی دست بزنید که اکثر تازه کار های طراحی وب تمایل به آن دارند. بیایید به برخی از آن اشتباهات معمول بپردازیم و چگونه می توانید از آنها جلوگیری کنید.

ازدحام جمعیت – همیشه این وسوسه وجود دارد که همه چیز را در صفحه اصلی خود قرار دهید با این نگرانی که بازدیدکنندگان روی بقیه وب سایت کلیک نکنند. این اشتباه است. هنگامی که یک صفحه با اطلاعات بیش از حد شلوغ است کاربران می توانند احساس آشفتگی و پریشانی خود را از دست دهند و به همین دلیل بر روی وب سایت کلیک کنند. به یک طراحی تمیز و ساده بروید که تنها بهترین کار شما را برجسته می کند. وب سایت عکاسی شما باید اولین تصور عالی را از طرف شما ایجاد کند.

بدون فرم تماس –  یک صفحه تماس برای هر وب سایت ضروری است. کاربران به روشی برای ارتباط با شما نیاز دارند که آیا به اطلاعات بیشتری نیاز دارند یا اینکه آماده خرید هستند. اشتباهی که بسیاری از افراد مرتکب می شوند این است که آنها فقط آدرس ایمیل و شماره تلفن را درج می کنند و فرم تماس را شامل نمی شوند. این یک فرصت از دست رفته برای تولید بیشتر است. حقیقت این است که برخی افراد برای ایجاد ایمیل یا رسیدن به تماس تلفنی خود بسیار تنبل هستند. مردم عاشق راحتی هستند و فرم تماس مناسب ترین راه را برای آنها فراهم می کند تا حتی بدون ترک وب سایت خود با شما تماس بگیرند.

پیمایش وب سایت دشوار – هیچ چیز ناامید کننده تر از رسیدن به یک وب سایت زیبا و قادر به یافتن اطلاعات مورد نظر شما نیست. گزینه های منو در عکاسی شما باید در حالت ایده آل در بالای هر صفحه ، روشن و در نمای ساده باشد.

درباره صفحه – صفحه About یکی از پر بازدیدترین صفحات در هر وب سایت است. چرا؟ مردم دوست دارند با مردم ارتباط برقرار کنند. مشتریان و مشتریان بالقوه شما می خواهند بدانند که چه کسی در پشت دوربین است ، بنابراین از صفحه در حدود فرصتی برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید و خود را به عنوان یک عکاس ثابت کنید. احساس رایگان کنید که می توانید برخی از موفقیتهای عکاسانه و همچنین برخی از اطلاعات شخصی خود را مانند اینکه در کودکی در هنگام عکاس بودن در خواب آرزو داشتید ، شامل شود. این تعادل حرفه ای و اصالت به خوبی با بازدید کنندگان شما طنین انداز خواهد شد.

نتیجه

یک وب سایت عکاسی هنگام برقراری حضور آنلاین و جستجوی مشتریان جدید ، قدرتمند است. در این مقاله ، آنچه را که باید در مورد ساختن وب سایت عکاسی بسیار شخصی خود بدانید و چگونه می توانید از برخی اشتباهات رایج جلوگیری کنید ، بیان کردم. از توانایی های خلاقانه خود برای ایجاد وب سایت خود استفاده کنید ، اما همچنین به یاد داشته باشید که آن را ساده نگه دارید تا بازدید کنندگان جدید بتوانند به راحتی در آن حرکت کرده و با شما ارتباط برقرار کنند.

بهترین ها در ایجاد وب سایت عکاسی شگفت انگیز شما & هرگونه سؤال را در نظرات زیر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me