نحوه نوشتن پست کامل وبلاگ برای تجارت شما

یاد بگیرید که چگونه با فهمیدن عناصر اصلی یک پست و استفاده از مؤثر ، پست کامل وبلاگ را بنویسید & فرمول نوشتن کارآمد.


نحوه نوشتن پست وبلاگ

نوشتن پست های وبلاگ برای شغل شما یک فرایند وقت گیر است که کار و فداکاری زیادی را می طلبد. من می دانم که قبلاً روزها مرا به انجام می رساند. ساعت ها وقت خود را صرف تحقیق در مورد یک موضوع می کردم ، در مورد انتخاب گزینه های کلماتم هیجان زده می شوم ، و سپس سرانجام مقاله هایی را ارائه می کردم که کاملاً از آنها راضی نبودم. و هنگامی که برای مشاغل شخصی خود می نویسید ، بیشتر نشاط آور است زیرا انتشار مقاله ای که نشان دهنده کیفیت کسب و کار شما باشد ضروری است..

وبلاگ شما نمایانگر تجارت شماست & انتشار مطالب با کیفیت برای خوانندگان خود ضروری است.

برای توییت کلیک کنید

امروزه می توانم 2000 کلمه مقاله خوب و تحقیق شده و با دقت ساخته شده را در کمتر از چهار ساعت ، همه بدون شکستن عرق بهم بزنم.

چه عوض شد؟ تجربه. الان پنج سال است که با وردپرس به صورت حرفه ای می نویسم و ​​وبلاگ نویسی می کنم و در این مدت ، من یک فرمول تهیه کرده ام که به من کمک می کند تا سریعتر تحقیق کنم و بنویسم. من دیگر به مکان نما روی صفحه نمایش خود خیره نمی شوم ، که به بلوک نویسنده فلج شده است. می توانم مستقیم وارد موضوع خود شوم و فقط بنویسم.

در این مقاله فرمول خود را برای نوشتن پست کامل وبلاگ و چگونگی انجام این کار به روشی مؤثر و کارآمد بحث خواهم کرد. بنابراین در اینجا است.

9 عنصر اصلی یک پست وبلاگ

اول ، مهم است که نه عنصر کلیدی را که هر پست وبلاگ باید داشته باشد درک کند:

عناصر پست کامل وبلاگنمودار عناصر اصلی که هر پست وبلاگ باید داشته باشد.

توجه سریع: زیرنویس اختیاری است و لزوماً مورد نیاز نیست. این چیزی است که به موضوع / الگوی وبلاگ شما و اولویت شما بستگی دارد. اگر تصمیم دارید یکی را پیاده سازی کنید ، باید به عنوان یک ظاهر طراحی شود کلاس HTML و نه یک عنوان HTML.

در زیر ، با جزئیات بیشتر در مورد نقشی که هر عنصر باید ایفا کند ، بحث خواهیم کرد.

1. پخت و پز

Breadcrumbs به تلاشهای SEO شما کمک می کند و همچنین به عنوان یک کمک دیداری برای خوانندگان شما عمل می کند. این یک مطلب ضروری است و باید به پست شما اضافه شود (و در کل وب سایت شما). اگر از WordPress استفاده می کنید ، من شخصاً قالب “Home” را ترجیح می دهم > وبلاگ > دسته وبلاگ > عنوان را در پست اصلی برای پست ارسال کنید.

2. سرفصل

بصورت آنلاین ، اکثر مردم از فاصله بسیار کوتاهی برخوردار هستند – بنابراین عنوان شما اولین عنصری است که به آنها کمک می کند تصمیم بگیرند که آیا پست شما ارزش خواندن دارد یا خیر. تیتر همیشه باید از an تشکیل شده باشد برچسب HTML h1, از کلمات کلیدی اصلی خود استفاده کنید ، و شامل یک زبان ساده اما قدرتمند باشید. اگر سعی در نوشتن عناوین مؤثر دارید ، منابع خارق العاده زیادی وجود دارد. من توصیه می کنم WordStream.

نوشتن عنوان برای پست کامل وبلاگ خود

3. نویسنده & تاریخ

هنوز تعداد زیادی وبلاگ آنلاین وجود دارد که هرگز نویسنده یا اطلاعات تاریخ را در یک پست نمایش نمی دهند. این فقط کار بدی است و شما همیشه باید فاش کنید که چه کسی مقاله را نوشت و چه زمانی آن را نوشت.

4- مقدمه

مقدمه مقاله شما دومین عنصر مهم پست شماست. باید هر دو مورد را بطور خلاصه خلاصه کنیم و مطلب را در مورد خواندن متقاعد کنیم که خواندن این پست تا انتها ارزش دارد. انواع مختلفی از معرفی وجود دارد که می توانید آنها را بنویسید – داستان سرایی ، طنز ، پرسیدن سؤال یا بیان یک واقعیت. با هر رویکردی که بروید ، باید برای خواننده قانع کننده باشد. اگر تلاش کردید مقدماتی بنویسید (مقدمه های وحشتناک بسیاری در آنجا وجود دارد!) من اکیداً توصیه می کنم با جالب ترین یا تعجب آورترین اطلاعاتی که در حین تحقیق در مورد خود آموخته اید ، شروع کنید..

5. محتوای اصلی

این بدنه پست شماست. حتما موارد مختلفی مانند آن را درج کنید لیست با استفاده از نقاط گلوله و / یا شماره, بلاکچین, تصاویر ، فیلم ها و زیر عناوین برای کمک به تجزیه متن برای آسان تر خواندن آن. خوانندگان بخش های بزرگی از متن را براق می کنند و احتمالاً جلوی خواندن را می گیرند و برگه را می بندند.

6. سرفصلهای فرعی

عناوین فرعی (عناوین فنی HTML عناوین h2 تا h6’s) به دنبال عنوان (h1) می روند و نه تنها خواندن درک بهتر از ساختار مقاله شما را برای خوانندگان آسان تر می کند ، بلکه اسکن و هضم خود را برای خوانندگان آسان تر می کند. محتوا.

عنوانهای فرعی عنصری از یک پست کامل وبلاگ است

7. تصاویر

آیا تابحال یک روزنامه یا مجله انتخاب کرده اید که فقط متن آن باشد؟ دقیقا. تصاویر برای جذب خوانندگان به محتوای شما و فراهم کردن زمینه سریع برای سخنان شما بسیار مهم است. همیشه زیرنویس ها را بگنجانید – مانند عناوین و زیر عناوین ، زیرنویسها عنصر دیگری را ارائه می دهد که خوانندگان می توانند هنگام پیمایش مقاله خود به سرعت اسکن و هضم کنند..

8. تصویر برجسته

یک تصویر برجسته با کیفیت ، بیانگر آنچه درباره مقاله شماست ، خواهد بود و نوعی فتنه را برای خوانندگان فراهم می کند ، بنابراین احساس می کنند مجبورند مطلب شما را بخوانند.

9. نتیجه گیری

همیشه پست ها را با نتیجه گیری به پایان ببرید که مختصراً درباره پست شما خلاصه می شود. همچنین ممکن است بخواهید منابعی را برای مطالعه بیشتر درج کنید.

آیا می دانید? عناوین بین 12 تا 14 کلمه اغلب در فیس بوک دوست دارند ، اما تیتر در پست شما باید 60 کاراکتر یا کمتر برای موتورهای جستجو باشد. برای به اشتراک گذاشتن بیشتر در رسانه های اجتماعی ، یک عنوان جدید / بازبینی شده ایجاد کنید.

نوشتن یک پست وبلاگ

نحوه نوشتن پست خود به صورت کارآمد & به طور مؤثر

همه رویکرد نوشتن رویکرد متفاوتی دارند. بعضی از افراد دوست دارند فقط تایپ کردن را شروع کنند و ببینند چه اتفاقی می افتد. دیگران مانند من ساختار را ترجیح می دهند.

من دوست دارم یک ایده روشن در ذهنم داشته باشم – و روی کاغذ / یادداشت ها – درباره آنچه می نویسم قبل از شروع کار.

این همان چیزی است که روند من به طور معمول شامل می شود:

1. ایجاد یک ایده

با ایده ای در مورد پست وبلاگ آشنا شوید که با مخاطب هدف شما طنین انداز است. ایده های شما همیشه باید برای حل مشکلات خوانندگان شما باشد. من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم اگر در مورد موضوعی بنویسید مخاطبان شما اهمیتی نمی دهند یا جواب آنها را از قبل می دانند ، آنها آن را نخوانند. به همین سادگی. ایده خود را فراموش نکنید و از رقبای خود منتشر کرده باشید. اگر می توانید آنچه را که نوشته اند ، بهبود بخشید ، عالی! اگر اینطور نیست ، ایده دیگری را مطرح کنید.

2. تحقیق

اگرچه شما باید از قبل در موضوعی که در مورد آن می نویسید بسیار آگاه باشید ، همیشه موضوعات خود را بطور کامل تحقیق کنید. هدف هنگام نوشتن پست کامل وبلاگ ، اقتدار در مورد آن موضوع است. در غیر این صورت نکته ای در مورد آن وجود ندارد. من معمولاً زبانه های زیادی را باز می کنم و یک لیست بزرگ از پیوندها ایجاد می کنم ، و اطلاعاتی را که استفاده می کنید به آنها نسبت می دهم – هرگز کپی نکنید.

۳- تیتر معتبر کلیک کنید

من در اینجا در مورد طعمه کلیک صحبت نمی کنم. من در مورد یک عنوان صحبت می کنم که بلافاصله توجه خواننده را به خود جلب می کند و آنها را به اندازه کافی برای شروع خواندن علاقه مند می کند. عناوین باید برای خوانندگان خود به یک نکته کلیدی درد اشاره کنند. اطمینان حاصل کنید که کمتر از 60 نویسه داشته باشد و مهمترین کلمات کلیدی شما را شامل می شود.

4. برنامه ریزی ساختار

رئوس مطالب لیست نقطه گلوله ای از پست خود را ایجاد کنید. این باید شامل عنوان ، مجموعه ای از معرفی شما و خلاصه ای از هر بخش از پست شما باشد. برنامه ریزی پست خود را به این شکل به شما کمک می کند تا جای خالی ها را پر کنید و پست خود را بیرون بیاورید.

اشاره کوتاه: من می دانم که برنامه ریزی چگونه می خواهم ساختارم را برای پست خود درست کنم ، درست به نوشتن عناوین ، زیر عنوان ها و نقاط گلوله برای هر عنوان ، باعث می شود که پست هایم را ساده تر کنم. به عنوان مثال ، من قبلاً برای این نتیجه گیری خلاصه نقطه گلوله ای نوشتم که در این پست به جملات کامل تبدیل می شوم. سازمان!

5- نوشتن مقدمه

در این مرحله شما قبلاً یادداشت هایی را برای معرفی خود نوشتید ، بنابراین جزئیات را پر کنید. خط اول باید مهمترین اطلاعات را در پست شما داشته باشد. اگر با نوشتن مقدمه تلاش می کنید ، پرداخت کنید راهنمای فوق العاده CoSchedule برای نوشتن مقدمه های مقاومت ناپذیر است.

6. نوشتن پست

با استفاده از ساختاری که ایجاد کرده اید ، جای خالی ها را پر کرده و پست خود را بنویسید. هنگامی که من به نوشتن گیر می کنم ، می توانم با استفاده از نقاط گلوله به لیست افکارم کمک کنم تا تفکر خود را به منظور دستیابی به تفکراتم انجام دهم تا بتوانم آنها را به جملات کامل گسترش دهم. فراموش نکنید که پست خود را با نتیجه گیری به یاد ماندنی به پایان برسانید.

آیا می دانید? طول وبلاگ ایده آل تقریباً 2100 کلمه است, اما بسته به موضوع شما متفاوت خواهد بود.

نکات اضافی برای تکمیل بیشتر پست های وبلاگ شما

اغلب ، کلمات به تنهایی کافی نیستند. این خصوصاً وقتی نوشتن آنلاین است صحبت می شود.

در اینجا برخی از نکات عمومی تر درباره نشر به شما باید یادآوری شود.

1. پاراگراف کوتاه

یک دلیل وجود دارد که پاراگراف روزنامه و مجله فقط 1-2 جمله طول دارند – خواندن و هضم آنها آسانتر است. به همین ترتیب ، آنلاین باید با جملات کوتاه بچسبید. در غیر این صورت ، محتوای شما بسیار کوچک به نظر می رسد و خوانندگان خسته می شوند و از خواندن خودداری می کنند.

2. هدف 2،100 کلمه است

مطابق با حباب طول ارسال مطلوب وبلاگ تقریبا 2100 کلمه است. در همین حال, متوسط می گوید پستهایی که 7 دقیقه طول می کشد تا بیشتر بخوانند و بیشترین توجه را به خود جلب کنند. ما همچنین دریافتیم که بیشترین 10 نتیجه جستجوی Google بین 2،032 تا 2416 کلمه است. بنابراین از نوشتن پست های کوتاه خودداری کنید. اطمینان حاصل کنید که هر پست وبلاگی که می نویسید ، موضوع را به عمق پوشش می دهد.

3. شامل شماره ها & آمار

هر زمان ممکن باشد ، از آنچه می نویسید با حقایق و ارقام نسخه پشتیبان تهیه کنید (درست مثل آنچه در آن بخش آخر درباره طول کلمه انجام دادم). نه تنها برای خواننده آموزنده است بلکه اعتبار و اقتدار به کار شما می افزاید. و همیشه به هر داده و شماره ای که در پست های وبلاگ خود قرار می دهید پیوند دهید.

4. پیوند داخلی

تا آنجا که ممکن است ، به سایر پست ها و خواندن بیشتر در سایت خود پیوند دهید. این نه تنها خوانندگان را تشویق می کند تا محتوای شما را کاوش کنند ، بلکه به این معنی است که لازم نیست هر بار که در مورد آن می نویسید ، ایده را کاملاً توضیح دهید – فقط خوانندگان را پیوند داده و آنها را ترغیب کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

5- از تصاویر با کیفیت استفاده کنید

تصاویر برای پست شما مهم هستند و با استفاده از موارد مرتبط و ویرایش شده ، بازدید شما بیشتر خواهد شد. داده های تحلیلی خود ما نشان می دهد که پستهایی که تصاویر بیشتری دارند ، بیشتر از پستهایی که فقط یک یا اصلاً عکس ندارند ، بیشتر مشاهده می کنند. بنابراین با عکس ها و گرافیک های باکیفیت و ارزش افزوده افراد را به سمت نوشتن خود بکشید. و فراموش نکنید که تصاویر خود را بهینه کنید تا سریع بارگذاری شوند.

6. متن خود را قالب بندی کنید

در صورت لزوم ، متن خود را با کلمات جسورانه ، نقاط گلوله ، نقل قول ها و انواع دیگر قالب بندی کنید. استفاده از انواع مختلف قالب برای نوشتن شما باعث می شود خواندن و درک در یک نگاه ساده تر شود. تکه های بزرگ یا متن بلافاصله خوانندگان را دور می کنند.

7. قلم قابل خواندن

از قلم خوبی استفاده کنید که خواندن آن آسان باشد و با مارک شما مطابقت داشته باشد. ناگفته نماند که باید از قلم های فانتزی و دست خط های کلامی خودداری کنید – با تایپوگرافی ساده بچسبید.

نتیجه

بنابراین به آنجا بروید ، فرمول من برای نوشتن پست های وبلاگ.

نوشتن پست کامل وبلاگ در مورد داشتن یک فرمول است & استفاده از آن.

برای توییت کلیک کنید

در حالی که این فرمول برای من کار می کند ، ممکن است لزوما برای شما کار نکند. بنابراین دفعه بعد که شما یک بلاگ بنویسید ، از عناصر موجود در این مقاله استفاده کنید که با شما طنین انداز می شوند و فرمول خود را ایجاد می کنید. با گذشت زمان ، روش خود را برای نوشتن پست هایی که برای شما مفید است ، ایجاد خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me