چگونه می توان وب سایت سالن مو ایجاد کرد که باعث افزایش رزرو می شود

شما به هنر زیبایی شناسی تسلط پیدا کرده اید — اما برای ایجاد حضور آنلاین نیازی به تسلط بر هنر طراحی وب نیست. در اینجا چند راهنمایی مفید برای صاحبان سالن DIY برای ایجاد یک وب سایت خیره کننده وجود دارد که باعث افزایش آگاهی می شود و مشتریان را مستقیماً به سمت درهای شما سوق می دهد.


نحوه ساخت وب سایت سالن مو

فریبنده. خوش استیل. پیچیده. به سادگی غیر قابل مقاومت است.

در حالی که این کلمات می توانند مدل موهای جدید شما را توصیف کنند ، ما امیدواریم که آنها در عوض وب سایت جدید سالن مو شما را توصیف کنند.

موها یا سالن زیبایی شما برای شکوفایی به حضور آنلاین و حرفه ای نیاز دارد. رسیدن به نتایج برتر جستجوی محلی و ارائه یک تجربه رزرو یکپارچه به مشتریان ، دو ضرورت آنلاین است که مطمئناً تجارت آجر و ملات شما را به موفقیت سوق می دهد. برای ایجاد یک وب سایت که این برنامه ها را انجام دهد و موارد دیگر ، برخی از نکات مهم طراحی وب را متناسب با صاحبان سالن بخوانید.

باید وب سایت سالن مو خود را بسازید?

کاملا! امروزه ، حتی صاحبان مشاغل کاملاً عاری از مهارت های طراحی و مهارت های برنامه نویسی می توانند با کمک سازندگان وب مدرن DIY وب سایت های حرفه ای و شگفت انگیزی ایجاد کنند..

تا زمانی که نکات و رهنمودهای بیان شده در این مقاله را رعایت کنید ، وب سایت آرایشگاه شما چیزی را ارائه نمی دهد که یک آژانس طراحی حرفه ای می تواند تجارت شما را تأمین کند – و از همه مهمتر ، شما با ساختن هزاران دلار صرفه جویی می کنید. خودتان وب سایت کنید!

اشاره کوتاه: در اینجا در HTGO ، ما همیشه خوانندگان خود را تشویق می کنیم تا مسیر DIY را بگیرند و وب سایت خود را بسازند. مطمئناً ایجاد اقتصادی وب سایت شخصی شما منطقی است. با این حال ، اگر شما فقط باید آن را در اختیار متخصصان بگذارید ، در اینجا یک منبع مفید برای کمک به شما برای برون سپاری کار است.

چه طور باید شروع کرد

آماده برای شروع ؟! در اینجا چگونه می توانید به راحتی وب سایت سالن مو خود را برای چرخاندن سر تضمین کنید:

1. از سازنده وب سایت استفاده کنید – بهترین دوست DIY

ده ها وب سایت سازنده وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که این کار را انجام می دهد ، اما وقتی صحبت از دسترسی مطلوب ، تجربه کاربر و طراحی های قابل اعتماد می شود ، ویکس انتخاب برتر ما را به دست می آورد. در حالی که وردپرس ممکن است سفارشی سازی عمیق تر و ویژگی های پیشرفته ای را ارائه دهد ، برای اهداف یک آرایش مو یا زیبایی ، سکوی Wix یک بسته کامل را فراهم می کند تا حضور آنلاین شما را با سهولت انجام دهد..

2. از قالب ها برای اصلاح زمان توسعه استفاده کنید

آنچه Wix چنین انتخابی آشکار را برای صاحبان سالن DIY رقم می زند ، کتابخانه طراحی الگوهای آن است. با اعمال استفاده از طرح های از پیش ساخته شده و قابلیت رمزگذاری شده یک الگوی ، زمان توسعه شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد – و به هیچ وجه به کیفیت کلی وب سایت شما ضربه نمی خورد..

Wix انتخابی سخاوتمندانه از الگوهای متناسب با زیبایی و طاقچه های سالن های مو را ارائه می دهد. با استفاده از این موارد به عنوان نقطه شروع ، شما حتی می توانید وب سایت سالن خود را با ارزش کار یک روز تمام کنید. (دیگر نمی توان موهای خود را از ناامیدی بیرون کشید!)

چیدن الگوی مناسب

شما می خواهید الگویی را انتخاب کنید که از نظر شخصیت و سبک سالن شما از نزدیک مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، آرایشگاهها معمولاً یک طرح رنگی خاموش یا حتی تک رنگ را با طراحی جادارتر و قلم های صنعتی به نمایش می گذارند. از سوی دیگر ، یک سالن زیبایی ممکن است با طرحی از رنگهای تسکین دهنده و تایپوگرافی های تزئین شده ، طبیعت ظریف تر خود را بیرون بکشد..

در اینجا هیچ قانون سخت و سریع وجود ندارد. از بهترین قضاوت خود در سبک تعادل با پیچیدگی استفاده کنید تا مخاطبان مورد نظر خود را بیگانه نکنید.

در اینجا چند نمونه از برخی الگوهای Wix آورده شده است که 90٪ راه را برای شما به دست می آورند:

به عنوان مثال وب سایت سالن مو

آرایشگاه قالب با استفاده از یک طرح یک صفحه ای براق و مدرن با تمام ملزومات به راحتی در دسترس است. پرچم قهرمان مکان مناسبی برای عکسبرداری سفارشی از تجارت شما در عمل است. نقشه جاسازی شده Google برای جذب مشتری محلی الزامی است.

الگوی وب سایت سالن مو به عنوان مثال شماره 2

سالن زیبایی قالب طرح مشابهی را در بالا ارائه می دهد ، اما با یک تایپوگرافی و رنگ بندی که بیشتر به بازار خانم ها می رود. بخشی که ویژه هفتگی و همچنین مکانی برای توصیف مشتری را برجسته می کند ، نرخ تبدیل را بیشتر می کند.

الگوی وب سایت سالن مو به عنوان مثال شماره 3

نوار ابرو قالب نگه می دارد کاربران درگیر با انیمیشن های مبتنی بر پیمایش شیک و یک طرح که به انتقال داستان و شخصیت سالن شما کمک می کند. بخشی برای آخرین ارسال های اینستاگرام محتوای تازه را حفظ می کند و یک راه خوب برای نشان دادن بیشتر کارهایتان است.

الگوی وب سایت سالن مو شماره 4

متخصص زیبایی پوست طرحی تمیز و جادار را ارائه می دهد که موجب پاکی و راحتی می شود. توجه داشته باشید بخش قهرمانان آن است که به عنوان یک CTA ساده و راحت برای کاربران برای رزرو قرار ملاقات ها ارائه می دهد.

الگوی وب سایت سالن مو به عنوان مثال شماره 5

سرانجام, طرح های تاتو می تواند به خوبی برای آرایشگاه ها نیز کار کند ، با یک بخش در صفحه اصلی برای نمایش پروفایل برای تمام آرایشگران شما. همچنین ، یک گالری پرتفوی مشبک با برخی از بهترین کارهای شما مشتریان را جذب می کند.

3. الگوی خود را ویرایش کنید

مهم نیست که کدام الگوی را انتخاب کنید ، مطمئناً کارهایی صورت خواهد گرفت که بتوانید آن را به صورت خاص خود ، مخصوصاً در مورد تصاویر ، خودتان قرار دهید. قالب ها به عنوان مدل های پیشنهادی برای کاربران بدون پیشینه طراحی مفید هستند ، اما در نهایت آنها باید سفارشی شوند تا اصالت تجاری خود را حفظ کنند. با کمی چربی آرنج (یا موس) به آنجا خواهید رسید.

همچنین به یاد داشته باشید که مو و زیبایی کاملاً صنعتی است که روی ظاهرها متمرکز است. به نظر می رسد مهم است. کیفیت زیبایی وب سایت شما باید این حقیقت را منعکس کند. شاید بیشتر از سایر صنایع ، اگر وب سایت شما غیرقانونی ، بدست آمده یا از سبک خارج است ، ممکن است خطر اختیاری را که به سالن شما در نظر دارد منتقل کند. عاقلانه سفارشی کنید.

4. یک دامنه را که می درخشد انتخاب کنید

نشانی اینترنتی وب سایت شما یکی از بزرگترین عوامل در کشف کسب و کار شما را ایفا می کند. شما می خواهید با دقت در مورد نام دامنه تصمیم بگیرید که با نتایج کلیدی مناسب به نتایج جستجو برسد ، جوهر نام تجاری شما را منتقل می کند و مهمتر از همه چیز به یاد ماندنی است..

بهترین نامهای دامنه کوتاه ، آسان خواندنی و فوراً قابل فهم هستند. تو می خواهی که از نمادها دوری کنید, از آنجا که آنها به احتمال زیاد توسط کاربران نادیده گرفته می شوند. (خط تولید در “Teressas-Salon.com” یک عنصر غیر ضروری است که در صورت حذف ممکن می تواند کاربران را به مقصد اشتباه سوق دهد.)

اکنون Google تأکید کمتری بر دامنههای پر شده با کلمات کلیدی دارد ، بنابراین فرض نکنید که بارگیری اصطلاحات بسیار جستجو شده در دامنه شما فوراً ترافیک بیشتری را تحویل خواهد داد. درعوض ، سعی کنید نام تجاری یا خدمات خود را به روشی هوشمندانه و به یادماندنی منتقل کنید که هنوز دلالت بر آنچه شما انجام می دهید. به عنوان مثال ، “LookGoodToday.com” یک عبارت جذاب است که به طرز ظریف به شما می گوید شما یک سالن زیبایی هستید که نتایج عملی را به شما ارائه می دهد.

اشاره کوتاه: اگرچه “.com” محبوب ترین TLD است ، اما به یاد داشته باشید که صدها فرصت تجاری دیگر وجود دارد. شاید ثبت نام دامنه “.salon” را در نظر بگیرید تا به کلمه کلیدی مهم برسید و هنوز جایی برای نام تجاری منحصر به فرد تر در URL خود باقی بگذارید.

برای داشتن یک نگاه عمیق تر در مورد تصمیم گیری در مورد دامنه ای که به نفع تجارت شما باشد ، مقاله ما را در مورد این موضوع بررسی کنید.

5. به ایمیل شما نیاز به یک Makeover است

هیچ چیز غیر حرفهای و حرفهای بلندتر از آدرس ایمیل شخصی که برای تجارت استفاده می شود فریاد نمی زند. “[email protected]” باعث ایجاد اعتماد به نفس در مشتریان نمی شود. اگرچه ممکن است خیلی متکی به مکاتبات ایمیل برای یک تجارت در سالن های مو باشید ، هنوز ایده خوبی برای راه اندازی یک حساب کاربری ایمیل حرفه ای است. “[email protected]” یا “[email protected]” حرفه ای بودن را در تعامل با مشتری شما تقویت می کند و بیشتر مارک شما را تقویت می کند.

خوشبختانه ، هر طرح حق بیمه در Wix همراه با صندوق پستی شخصی است ، و شما می توانید به همان تعداد صندوق پستی سفارشی به عنوان مورد نیاز برای هر یک از اعضای کارمندان خود اضافه کنید. همچنین می توانید به بسته کامل آن دسترسی پیدا کنید G مجموعه امکاناتی مانند جلسات ویدئویی آنلاین ، تقویم ، اسناد ، برگه ها و 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابر. اکنون هیچ بهانه ای برای بازنشستگی آدرس “[email protected]” شما وجود ندارد و مانند یک حرفه ای ارتباط برقرار می کنید!

6. لیست Google My Business (GMB) خود را ایجاد کنید

در مورد آن فکر کنید: هنگامی که شما یک سرویس خاص را در منطقه خود جستجو می کنید ، لیست های محلی Google معمولاً تنها چیزی است که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد کدام شغل دنبال می کنید.

اگرچه یک وب سایت خوب البته مهم است ، باید بدانید که بیشتر جستجوی افراد با Google شروع می شود و به پایان می رسد نمودار محلی و بسته نقشه نتایج. بنابراین ضروری است که سالن شما در لیست های GMB برجسته ظاهر شود.

مثال نقشه Google برای یک آرایشگاه محلی

نتایج نمودار محلی و نقشه بسته Google برای یک باربر فروشگاه محلینمونه ای از نتایج محلی نمودار و نقشه بسته Google برای یک آرایشگاه محلی.

با رفتن به https://google.com/business و نمایه خود را کاملاً پر کنید. آدرس و شماره تلفن واضح است ، اما فراموش نکنید که شامل ساعت کاری دقیق می تواند به معنای تفاوت بین مشتری باشد که شما را نسبت به رقبا انتخاب می کند.

وکالت در بررسی مشتری باید اولویت اصلی شما باشد. به مشتریهای رضایتمند خود یادآوری کنید که نظر مثبت را در پروفایل GMB خود بنویسند یا انگیزه ای برای انجام این کار ایجاد کنند. نه تنها مشتریان بالقوه خواهند بود 97٪ بیشتر احتمال دارد به کسب و کار خود بر اساس رتبه ستاره خود اعتماد کنید ، اما در نتایج جستجو نیز بالاتر خواهید بود و به عنوان یک نتیجه از SEO محلی خود بهره مند می شوید.

لیست GMB شما همچنین مکانی مناسب برای درج عکس هایی از فضای داخلی فروشگاه شما است. منتظر نباشید تا کاربران برای بررسی دقیق تر در شغل خود به وب سایت شما پرش کنند. هر آنچه را که لازم دارند در یک مکان به آنها بدهید. پس از خواندن بررسی ها و سپس نقشه مسیرهای سالن خانه خود ، ارائه یک تور مجازی از مشاغل شما ، مسافت مایل اضافی را برای ایجاد اعتماد به روشی جذاب و تعاملی می برد..

بیشتر بدانید: برای راهنمایی بیشتر در مورد بهبود قرار گرفتن در معرض Google برای کسب و کار من ، اینجا را کلیک کنید.

برخی موارد اضافی که سایت شما باید داشته باشد

اکنون که درک روشنی از کارهایی که باید انجام دهید ، در اینجا چند مورد اضافی وجود دارد که هر وب سایت آرایشگاه باید داشته باشد. فراموش نکنید که اینها را اضافه کنید!

شامل یک سیستم رزرو آنلاین

این یک شخص بزرگ است در صورتی که راهی برای ایجاد جلسات برای افراد ایجاد نمی کند ، چگونه می توانید انتظار داشته باشید که با وب سایت خود شغل ایجاد کنید?

بار دیگر ، Wix با ادغام آسان تقویم ها و برنامه های زمان بندی در وب سایت شما به نجات می رسد. با کمال تعجب سرشار از ویژگی های, رزرو Wix به شما امکان می دهد شکاف های زمانی را برای طیف وسیعی از خدمات و کارمندان مختلف پر کنید. این برنامه با سازماندهی آسان Google با تقویم Google شما همگام سازی می شود ، و سیستم حتی به شما امکان می دهد پرداخت های آنلاین یا سپرده را بپذیرید.

اگر به عملکرد پیشرفته تری نیاز دارید ، ما به نرم افزار برنامه ریزی شخص ثالث مانند موارد دیگر توصیه می کنیم ذهن بدن یا بوکر, هر دو تخصص در ارائه خدمات بهداشتی ، زیبایی و سلامتی را دارند. اگرچه آنها با حق بیمه می آیند ، مدیریت مشتری ، گزارش فروش و رسانه های ادغام شده در رسانه های اجتماعی ممکن است ارزش اضافی برای تجارت شما داشته باشد. قرار دادن این سیستم های رزرو سفارشی بر روی وب سایت شما معمولاً مسئله ساده ای است تعبیه کد HTML.

8- تیم خود را معرفی کنید

غالباً از این نکته غافل می شوید ، پروفایل های اعضای تیم و هدست های شما می توانند نقش مهمی در ارتباط شخصی با مشتریان داشته باشند.

مراجعین سالن تمایل دارند با استایل های خود پیوند محکمی برقرار کنند. ما نه تنها ظاهر شخصی خود را به آنها واگذار نمی کنیم بلکه در طی یک قرار ملاقات 30 دقیقه ای جزئیات زندگی شخصی خود را با آنها به اشتراک می گذاریم. لازم نیست قبل از اینكه به این مشاركت بپردازیم با آن شخص آشنا شویم?

برداشت اول در ایجاد اعتماد بسیار پیش می رود. از یک عکس تنها می توانیم مواردی مانند شخصیت ، انرژی و شخصیت یک فرد را استنباط کنیم و مشخص کنیم که آیا این مطابق با شخص ماست یا خیر..

اگر مشتریان تصمیم بگیرند که قرار ملاقات با “کیم” را رزرو کنند ، بدون داشتن شرح حال و تصویر از سبک موجود می توانند شانس زیادی برایشان فراهم کنند. تصور کنید که شوکی در انتظار یک مادربزرگ لبه دار و موی نقره ای است که برای قرار ملاقات خود حضور پیدا می کند ، فقط برای کشف اینکه “کیم” یک موباک صورتی و یک آستین خال کوبی را می خرد.!

9. فراخوانی واضح برای اقدام داشته باشید

مهم نیست که چگونه به طراحی وب سایت خود نزدیک شوید ، همیشه هدف اصلی خود را در خط مقدم تصمیم گیری خود نگه دارید. برای سالن های مو و زیبایی ، این هدف تقریباً افزایش قیمت رزرو است.

در صورت امکان ، اطمینان حاصل کنید که تجربه کاربر وب سایت شما در جهت هدایت این هدف قرار گرفته است. اقدام به تماس (CTA) عناصر موجود در مکان و زمان مناسب می توانند برنامه خود را به طور کامل با انگیزه های ظریف رزرو کنند. همیشه برای کاربران مشخص کنید که با قرار دادن ویجت رزرو در کل وب سایت ، نه فقط در یک صفحه برنامه ریزی اختصاصی ، قرار ملاقات را تعیین کنند..

وب سایت سالن مو به عنوان مثال CTACTA را در هر کجا که بخواهید کاربر بخورید ، شامل کنید

تعامل اجتماعی

درست همانطور که Google برای کسب و کار من می تواند آگاهی را برانگیزد ، همینطور حضور شما در رسانه های اجتماعی نیز جلب خواهد شد. در حقیقت ، نتایج جستجوی فیس بوک ، در غیر این صورت ، به همان اندازه مهم است که نتایج گوگل را برای بسیاری از کاربران درگیر مشاغل کوچک کند. صفحه فیس بوک سالن های شما باید مجددا شامل کلیه اطلاعات حیاتی (ساعت کاری ، بررسی ، لیست خدمات) موجود در پروفایل GMB شما باشد ، اما با اضافه شدن جایزه اضافه شده از ارتباط مداوم و مستقیم با طرفداران خود.

رسانه های اجتماعی خروجی عالی برای اعلام معاملات محدود مدت زمان و یا آشکار ساختن نگاه صمیمی تر به افراد در پشت مشاغل شما است. همچنین ، چه سکوی بهتری برای نمایش یک نمونه کارها به طور مداوم به روز شده از اینستاگرام؟ احساس نکنید که باید تمام انرژی خود را صرف تلاش برای ادامه برنامه در هر بستر رسانه اجتماعی کنید. وقتی روی یک سکوی که برای به روزرسانی رضایت بخش تر است ، نتایج بهتری خواهید دید.

عکسهای نمایش

در آخر ، سرمایه گذاری در خدمات یک عکاس حرفه ای را در نظر بگیرید (یا خرید a دوربین DSLR و کیت روشنایی خودتان) تا دستاوردهای پر زرق و برق سالن خود را ضبط کنید. برای مشتری که بین دو سالن مشاجره می کند ، شاید هیچ چیز بهتر از تصمیم گرفتن او در مورد ارائه یک کار واقعی در یک سالن باشد. به هر حال اثبات در پودینگ است. نمایش عکسهای روشن و پر جنب و جوش از مشتریان خوشحال در وب سایت شما باعث الهام بخشیدن به مشتریان خواهد شد که روی “کتاب اکنون” کلیک کنند. دکمه بدون تاخیر (عکسهای قبل و بعد یک ترفند فروش قدیمی است که باعث شگفتی می شود!)

در حالی که الگوهای Wix برجسته شده در بالا ممکن است شامل تصاویر خیره کننده ای در طراحی آنها باشد ، بهتر است برای ارائه معتبر از شغل خود به عکس های سهام اعتماد نکنید. هنگامی که عکس ها کمی کاملاً بی نقص و تمیز و در عین حال بی پرده و عمومی هستند ، منشأ واقعی آنها کاملاً آشکار می شود. کاربر پس از آن سؤال می كند كه ارائه دهنده خدمات دقیقاً چه چیزی پنهان است. اگر می خواهید اعتماد ایجاد کنید ، چیز واقعی را نشان دهید.

هرچند یک کلمه احتیاط: تصاویر در صفحه اصلی شما ، به ویژه در بخش قهرمان ، باید به اندازه کافی بصری چشمگیر باشند تا اثر مورد نظر را ایجاد کنند و اعتماد به نفس را به وجود آورند. اگر وسیله ای برای تهیه یک عکس با کیفیت بالا ندارید ، بهترین کار این است که بدون یکی به طور کامل انجام دهید. وزن برداشت های اول را به خاطر بسپارید.

نتیجه

می بینید که ساختن وب سایت سالن زیبایی و زیبایی مو در واقع یک فرایند ساده است که نیاز به کمی مهارت و برنامه نویسی ندارد. استفاده از قالب ها ساعت ها و ناامیدی های بی شماری را در شما صرفه جویی می کند ، در حالی که افزونه ها و ابزارک های مختلف می توانند حضور آنلاین شما را کاملاً عملیاتی و آماده برای تولید فروش در هیچ زمان دریافت کنند.

با رعایت دستورالعمل های بالا ، شغلی خواهید داشت که نه تنها مدلهای موی شیک و مرسوم را ایجاد می کند ، بلکه یک وب سایت با یک وب سایت نیز دارد که دقیقاً مورد توجه شماست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map