حفظ وبلاگ خود – با پست های وبلاگ قدیمی چه باید بکنید؟

چگونه پست های قدیمی وبلاگ خود را حفظ کنید. بیاموزید که وبلاگ خود را ممیزی کنید ، محتوای منسوخ را پیدا کنید و تعیین کنید که آیا به روزرسانی ، تغییر مجدد یا حذف پست های قدیمی می شود.


نحوه مدیریت پست های قدیمی وبلاگ

وبلاگ یک سرمایه مهم برای تجارت شما است. در مقاله قبلی بحث کردیم که چرا تجارت شما باید یکی باشد. در اینجا در این مقاله ، می خواهم با تعیین کارهایی که باید با پست های وبلاگ قدیمی خود انجام دهید ، در مورد چگونگی حفظ درست وبلاگ خود بحث کنیم.

چرا باید پست های وبلاگ قدیمی را حفظ کنید

اول کار های مهم. پست های وبلاگ قدیمی و قدیمی می شوند. سرانجام ، شما نیاز به انجام کاری در مورد آنها دارید.

بسیاری از مشاغل دارای وبلاگ به سادگی مطالب را در وبلاگ خود منتشر می کنند و فراموش می کنند. آنها این ذهنیت را دارند که تا زمانی که مطالب جدیدی ارسال می کنند ، همه چیز خوب است.

اما پست های وبلاگ تنظیم نشده و فراموش نمی شوند. متأسفانه نادیده گرفتن پست های قدیمی خود یک روش بد است و می تواند برای کسب و کار شما ریسک پذیر باشد. محتوای ضعیف نگهداری شده در وبلاگ شما در واقع می تواند به تجارت شما آسیب برساند. این ها چند پاسخ برای چرا هستند:

 • تصویر نام تجاری: تصور کنید مشتری بالقوه در حال خواندن مقاله قدیمی و قدیمی در وبلاگ شما است. این مشتری به احتمال زیاد علاقه مند است در مورد هر موضوعی که مقاله شما با آن عنوان شده است بیاموزد ، اما نمی تواند به دلیل پر شدن از اطلاعات قدیمی و قدیمی باشد. توصیه های ارائه شده در این مقاله ممکن است آنقدر قدیمی باشد که دیگر حتی صدق نمی کند. این چه تصویری را به مشتری شما و شما ارائه می دهد?
 • ضرر فروش: یک پست وبلاگ منسوخ نه تنها تصویر بدی را به شما ارائه می دهد بلکه به شما امکان فروش بالقوه را نیز می دهد. خوانندگان قصد ندارند از منبعی که اطلاعات قدیمی و قدیمی را ارائه می دهد ، خریداری کنند. آنها شغلی را می خواهند که می داند در مورد چه چیزی صحبت می کنند و کسی که قابل اعتماد باشد.
 • مسئولیت: در موارد خاص ، حتی ممکن است شما به دلیل اطلاعات دروغین منتشر شده در وبلاگ خود مسئولیت قانونی داشته باشید.
 • سئو فقیر & از دست دادن ترافیک آلی: محتوای وبلاگ قدیمی و منسوخ در موتورهای جستجو رتبه خوبی نخواهد داشت و شما از فرصت رانندگی ترافیک جدید به مشاغل خود ناپدید می شوید. در حقیقت ، داشتن محتوای ضعیف در وبلاگ شما در واقع می تواند به تلاشهای کلی سایت شما آسیب برساند.

خط پایین: مهم است که پست های وبلاگ موجود خود را در معرض کنترل قرار دهید. یک وبلاگ به کارهای زیادی احتیاج دارد و حفظ پست های موجود شما بخشی از آن است. پست های شما مجموعه ای نیستند و نوعی چیز را فراموش می کنند.

چگونه می توان در مورد حفظ وبلاگ خود جستجو کرد

اکنون که می فهمید چرا حفظ پست های شما بسیار مهم است ، اجازه دهید در مورد چگونگی انجام این کار صحبت کنیم.

حسابرسی های تکرار شونده به موقع از ارسال های خود را انجام دهید

اولین قدم مرور وبلاگ شماست. شما می خواهید این کار را بطور منظم انجام دهید. حداقل یکبار در ماه توصیه می کنم.

با این حال ، این بستگی به موضوع پست های وبلاگ شما و اینکه چگونه آنها به سرعت منسوخ می شوند بستگی دارد.

به عنوان مثال ، اگر درمورد مشاوره باغبانی مشغول وبلاگ نویسی هستید ، اگر در مورد بهینه‌سازی موتور جستجو (که تمایل به تغییر سریع دارد) احتمالاً مقالات شما همچنان مهمتر از گفتن نیستند..

در هر صورت ، خبر خوب این است که بیشتر پستها معمولاً برای مدتی مرتبط هستند. بنابراین حتی اگر شما نیاز به بررسی آنها یک بار در ماه ، به احتمال زیاد شما نیاز به انجام کاری با اکثریت آنها ندارید.

خط پایین: پیام مهم در اینجا اینست که مرتباً پستهای خود را ممیزی کنید (ترجیحا ماهانه) و پیدا کردن موارد قدیمی یا بی ربط..

تعیین آنچه باید با یک پست منسوخ انجام شود

سرانجام هنگام انجام ممیزی های خود ، می خواهید پستی را پیدا کنید که در وبلاگ شما قدیمی است. باید تعیین کنید که با این پست چه کاری باید انجام دهید. می توانید آن را به روز کنید ، آن را دوباره بسازید یا آن را حذف کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام گزینه بهتر است:

تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید

اولین قدم ، تجزیه و تحلیل تحلیل پست شماست. بررسی کنید که آیا این پست در طول عمر خود دارای ترافیک زیادی بوده است یا خیر. اگر این گزینه را داشته باشد ، بسته به موضوع ، کاندیدای خوبی برای نگه داشتن یا به روزرسانی یا تغییر مجدد آن است. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است بخواهید این مورد را برای حذف پرچم گذاری کنید.

پیوندهای دریافتی را بررسی کنید

در مرحله بعد ، می خواهید ببینید کسی در این پست پیوند دارد یا خیر. برای تجزیه و تحلیل این موضوع از یک جستجوگر لینک دهنده خوب استفاده کنید. از آنچه می یابید تعجب خواهید کرد. ممکن است چندین سایت خوب در آنجا وجود داشته باشد که به آن پیوند دارند. این فوق العاده است و به این معنی است که شخصی پست شما را به اندازه کافی مفید برای پیوند دادن پیدا کرده است. بک لینک های طبیعی مانند این دشوار است و می خواهید پست هایی را با این لینک های ارزشمند ذخیره کنید! اگر پیوندهای خوبی پیدا کردید ، همیشه ویرایش یا تغییر دهید.

مباحث تکراری را در وبلاگ خود بررسی کنید

در مرحله بعد می خواهید ببینید که آیا مباحث تکراری یا مشابهی در وبلاگ خود دارید یا خیر. به عنوان مثال ، بگویید که شما فقط مقاله‌ای را در وبلاگ باغبانی خود با عنوان “چگونه یک گیاه گوجه فرنگی کاشت” نوشتید و سپس مطلبی را که 3 سال پیش نوشته‌اید با عنوان “5 نکته برای کاشت گیاه گوجه فرنگی” نوشتید. اگرچه ممکن است هر دو مقاله با توصیه های خوب مرتبط باشند ، اما شما هنوز هم 2 مقاله جداگانه دارید که اساساً همان موضوع را در بر می گیرند. شما باید از این کار اجتناب کنید و یکی از آنها را برای حذف پرچم گذاری کنید.

ارتباط مبحث پست خود را بررسی کنید

از همه مهمتر ، باید بررسی کنید که آیا موضوع پست هنوز مرتبط است یا خیر. به عبارت دیگر ، آیا خوانندگان شما هنوز هم علاقه مندند که این مقاله درمورد چیست. برخی از موضوعات دارای طول عمر کوتاه هستند و ممکن است دیگر قابل استفاده نباشند. در نهایت ، شما می خواهید هر پستی در وبلاگ خود برای خوانندگان خود دارای اهمیت و ارزش باشد. اگر اینطور نیست ، پس از حذف پرچم بزنید.

حذف پست ها

برای پستهایی که به حذف نیاز دارند ، روند کار ساده است. به سادگی پست را حذف کنید ، آن را از وبلاگ خود حذف کنید. انجام این کار بسیار ساده است ، با این وجود همیشه باید با کمبود حذف شده و سعی کنید هرچه بیشتر پست ها را به روز کنید یا مجدداً مورد استفاده قرار دهید. فقط پست هایی را حذف کنید که به طور غیرقابل برگشت اشتباه ، منسوخ و مضر برای برند شما هستند.

301 تغییر مسیر در صورت امکان

همچنین در صورت امکان ، می توانید 301 URL حذف شده خود را به آدرس مربوطه هدایت کنید. به عنوان مثال ، در مورد نمونه مقاله تکراری گوجه فرنگی که قبلاً به آن اشاره کردم ، می توانید یکی از مقاله ها را حذف کرده و 301 آنرا به مقاله دیگر هدایت کنید. این هم برای موتورهای جستجو و هم برای خوانندگان شما سودمند است زیرا به آنها می گوید پست حذف شده خود را به طور دائم به این URL جدید منتقل کرده اید و این مقاله رسمی است که اکنون باید بخوانند..

خط پایین: به طور کلی ، همیشه می خواهید پست های خود را ذخیره کرده و آنها را مجدداً مورد استفاده قرار دهید. فقط در صورت لزوم یک پست را حذف کنید.

به روزرسانی یا ارسال مجدد پیامها

برای پستهایی که می توانند ذخیره شوند (و اکثریت خوبی از پستهای قدیمی در وبلاگ شما باید باشد) ، باید آنها را به روز کنید یا مجدداً مورد استفاده قرار دهید.

در حال بروز رسانی

برای پستهایی که نیاز به بروزرسانی دارند ، باید مجدداً مطالب را ویرایش کنید تا مطمئن شوید بار دیگر مرتبط و به موقع است. به دنبال اشاراتی به چهره های عمومی ، مشاغل ، فناوری ها ، فرهنگی باشید & روندهای سیاسی ، تاریخ ها و هر چیز دیگری که ممکن است قدیمی باشد. همچنین سئو پست خود را مرور کنید و کلمات کلیدی تازه مربوط را در صورت امکان اضافه کنید.

پس از به روزرسانی پست خود ، اطمینان حاصل کنید که تاریخ انتشار پست نیز به روز شده است یا به تاریخ به روز شدن پست اشاره کرده اید. نترسید که با این محتوای قدیمی مانند جدید رفتار کنید. از این گذشته ، شما نمی خواهید که خوانندگان تاریخ انتشار اصلی خود را ببینند و فکر کنند که از آن زمان به روز نشده است:

به یاد داشته باشید هر زمان که ویرایش کنید یا یک پیام را مجدداً چاپ می کنید ، تاریخ انتشار خود را به روز کنید

به تاریخ انتشار این نتایج نگاه کنید؟ کدام یک را بیشتر می خواهید بخوانید؟ تاریخ های فعلی بیشتر از نظر روانشناختی اعتماد به نفس بیشتری نسبت به تاریخ های قدیمی دارند.

تکرار

پستهایی که باید مورد استفاده مجدد قرار بگیرند مواردی هستند که دیگر مرتبط نیستند ، اما می توانند برای متناسب با هدف جدید بازیافت شوند. اینها به احتمال زیاد به تغییر URL نیز نیاز دارند.

به عنوان مثال ، مدتها قبل پیشنهاد می شد وب سایت خود را برای اهداف سئو به دایرکتوری های آنلاین ارسال کنید. پس از بروزرسانی Google ، سایت ها جریمه شدند و در واقع به رتبه وب سایت شما آسیب می رساند. بنابراین اساساً این دیگر ایده خوبی محسوب نمی شد. اگر مقاله قدیمی دارید که توصیه می کند سایت خود را به دایرکتوری های آنلاین ارسال کنید ، می خواهید با یک مقاله جدید در مورد دلیل عدم ارائه آنها به دایرکتوری های آنلاین ، آن را مجدداً مورد استفاده قرار دهید. هر دو مقاله با موضوع مرتبط هستند ، اما شما می خواهید با اطلاعات جدید و جدید ، مجدداً در حال ارسال پیام هستید.

بازنویسی این مقالات در چیز جدید و تازه. در صورت امکان ، موضوعی را انتخاب کنید که همیشه سبز باشد. به احتمال زیاد شما نیاز به تغییر آدرس URL دارید ، بنابراین به یاد داشته باشید که 301 مورد قدیمی را به آدرس جدید تغییر دهید.

نتیجه

حفظ پست های وبلاگ شما به کارهای زیادی نیاز دارد ، اما انجام این کار مهم و ارزشمند است. شما باید محتوای خود را تازه و به روز نگه دارید. مرتباً وبلاگ خود را ممیزی کنید و از ارسال های قدیمی استفاده نکنید. همیشه سعی کنید آنها را به روز کنید یا مجدداً مورد استفاده قرار دهید ، اما موارد بد را حذف کنید. انجام این کار باعث ایجاد اعتماد و اقتدار برای وبلاگ و تجارت شما خواهد شد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map