اینستاگرام برای تجارت – آیا واقعاً نیاز به حضور در آن دارم؟

همه چیزهای دلپذیر اینستاگرام چیست؟ بدانید که چرا تجارت شما به حضور در اینستاگرام نیاز دارد و چگونه اینستاگرام می تواند از برند شما سود ببرد & افزایش دید.

چرا از اینستاگرام استفاده می کنیم

بیشتر صاحبان مشاغل برای یافتن دلیلی برای استفاده از اینستاگرام تلاش می کنند. شاید شما در گروه “من نمی توانم درک کنم که همه هیاهو چیست” یا شاید شما کاملاً درک کنید که چرا باید از اینستاگرام استفاده کنید ، اما بخش HOW مشکل است. در هر صورت ، شما در جای مناسب هستید.

اکنون ، بگذارید یک دقیقه واقعی شود. از نظر آماری اگر صاحب مشاغل هستید و از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، احتمالاً حداقل از اینستاگرام شنیده اید. شاید در جامعه یا گروه شبکه خود درباره آن شنیده باشید. شاید شما حتی لوگوی آنها را در جایی دیده باشید بدون اینکه درک کنید یک پلت فرم قدرتمند رسانه های اجتماعی برای تجارت شما چه می تواند باشد.

اگر چنین است ، کفش های در حال اجرا خود را برپا کنید زیرا ما قصد داریم دلایل واقعی شما را برای شروع استفاده از اینستاگرام در حال حاضر برای ایجاد مشاغل ، تبلیغ برند خود و افزایش صدای شرکت در مورد این شرکت بپوشانید..

به هر حال اینستاگرام چیست?

اینستاگرام یک بستر رسانه اجتماعی است که در سال 2010 توسط کوین سیستروم و مایک کریگر تأسیس شد و به شما امکان می دهد “داستان” خود را از طریق تصاویر و فیلم ها به اشتراک بگذارید. اینستاگرام در سال 2012 توسط فیس بوک به دست آورد و در اواخر سال 2014 ، اینستاگرام محبوب تر از توییتر شد ، با بیش از 300 میلیون کاربر فعال در مقابل 284 توییتر. قسمت مطلوب هر پست اینستاگرام به اشتراک گذاری شماست داستان به روشی انتخابی که بیشترین بهره را از موضوع یا هدف ببرد. به یاد داشته باشید ، اینستاگرام فقط بستری برای ارسال تصاویر یا فیلم های تصادفی نیست. شما باید به این فکر کنید که پیروان می خواهند چه چیزی را ببینند و آنچه را می خواهید آنها را از بین ببرد.

یک نمونه خوب از داستان پردازی که در پست های روزمره و همچنین در کل شرکت کننده دنبال کننده است صنعت افتاده. هدف بیان شده از صنعت افتاده “مبلمان و مجسمه های ساخته شده از درختان افتاده است که توسط رشد صنعتی خراب شده اند ، با هدف زیبا و مجدداً احیا و دوباره متولد می شوند.” واقعا قشنگه ، درسته؟ چه کسی عاشق بازیافت چیزی در یک قطعه نمایش زیبا نیست که مفید باشد؟ واقعیت این است که حساب اینستاگرام آنها باید با به اشتراک گذاشتن پستهایی که از تصاویر بصری استفاده می کنند برای گفتن داستان خود و درگیر کردن دنبال کنندگان به روشی که باعث می شود آنها بخواهند نظر دهند ، همه آنها را با مجموعه خوبی از هشتگ ها دنبال کنید ، به این هدف برسند.!

مثال خوبی برای استفاده سودمند از اینستاگرام برای تجارت شما.

بر نمایه اینستاگرام آنها, می توانید ببینید که چگونه از اینستاگرام برای ارائه ترکیبی از تصاویر استفاده شده با هشتگ برای جلب پیروان از جستجوها ، استفاده می کنند. چه اتفاقی می افتد؟ مردم پاسخ دادند!

به یاد داشته باشید کتابهای تلنگر از کودکی که تصویری کامل و متحرک را نشان می دهد ، همانطور که به سرعت صفحات را مرور می کنید؟ اینستاگرام به همین روش است. شما باید یک پیام را به اشتراک بگذارید و به گونه ای با آنها ارتباط برقرار کنید که آنها را به مارک شما نزدیک کند. هرگز به اینستاگرام به عنوان یک یا یک سری پست فکر نکنید. این مجموعه لحظاتی است که داستانی را بیان می کند و موارد زیر را به مشاغل خود دعوت می کند.

بردن: پستهایی که از لحاظ بصری با هشتگ های خوب ، توضیحات ، موقعیت جغرافیایی و برچسب زدن قوی هستند ، برند شما را به خط مقدم می رسانند. این جادوگری نیست که باعث شود اینستاگرام برای مارک ها کار کند – این جذابیت دیداری برای بازار هزاره با اندکی اطلاعات سریع و جالب است.

اینستاگرام: خوب ، بد و زشت

خبر خوب این است که اینستاگرام ساده ترین پلتفرم رسانه های اجتماعی برای جذب دنبال کننده است. شما می توانید با استفاده ساده از هشتگ ها ، برچسب زدن یا موقعیت جغرافیایی (به اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود) دنبال کننده ها را جذب کنید. هشتگ اصطلاحات جستجوی خوبی است که به کاربران امکان جستجو و یافتن مشاغل متناسب با علایق خاص خود را می دهد. هر روز هفته در اینستاگرام هشتگ خاصی دارد که به شما در شروع کار کمک می کند. به عنوان مثال ، پنجشنبه به #TBT یا #throwbackthursday مشهور است تا بتوانید خاطرات خود را به اشتراک بگذارید. یکشنبه برای # SelfieSunday ایجاد شد. استفاده از هشتگ های خاص ، دنبال کنندگان را به پیش نمایش مطالب شما وارد فید شما می کند.

برچسب زدن این امکان را به شما می دهد تا با دنبال کنندگان و مارک های بزرگتر ارتباط برقرار کنید تا مستقیم توجه شما را جلب کند. به همین روش ، موقعیت جغرافیایی به پیروان این امکان را می دهد تا مشاغل نزدیک به خود پیدا کنند. اگر می خواهید ترافیک پا ، برچسب زدن و موقعیت مکانی برای رشد برند اینستاگرام شما بسیار مهم باشد.

هرچند خبرهای بدی وجود دارد هر پیوند ارسال شده در اینستاگرام قابل کلیک نیست. بله ، این بدان معنی است که پیروان باید URL را در مدرسه قدیمی مرورگر خود کپی و جایگذاری کنند (آه و رنج عمیق و چشم چشم را در اینجا وارد کنید)! در حالی که ممکن است این موضوع تفاوت چندانی ایجاد نکند ، اگر پیروان شما در رایانه رومیزی / لپ تاپ نشسته باشند ، بازار اینستاگرام با هزاره سال روی تلفن همراه پر شده است. این بدان معنی نیست که می توانید از URL ها در پست های خود غافل شوید. این فقط به این معنی است که پیروان شما باید یک قدم اضافی برای تعامل بردارند ، بنابراین این کار را با آن راحت کنید کمی پیوندهایی که قابلیت ردیابی را دارند.

عدم امکان کلیک بر روی لینک ها ممکن است مشکل به نظر برسد ، اما حقیقت این است که پیروان اینستاگرام در استفاده از این رسانه اجتماعی بسیار خلاق هستند. به عنوان مثال ، حتی اگر برخی از برنامه ها وجود دارند که امکان بازپس گیری پست های اینستاگرام مانند آنها را دارند گزارش دهید, به اشتراک گذاشتن پست ها در مورد رسانه های اجتماعی آسان نیست. اگرچه تقریباً هر پلتفرم اجتماعی دیگر تقسیم بین دنبال کنندگان را ترغیب می کند ، اما اینستاگرام دکمه SHARE برای تبلیغ پست های ویروسی ندارد. برای غلبه بر این کمبود ، اینستاگرام دارای یک سیستم برچسب گذاری داخلی است که به کاربران امکان می دهد دوستان خود را از طریق برچسب گذاری در بخش نظرات از یک پست دعوت کنند..

بردن: پست های خود را خوب کنید زیرا کاربران اینستاگرام به اندازه کافی باهوش هستند تا ضمن غلبه بر نواقص این سیستم عامل ، دوستان خود را به مطالب خود بیابند ، دنبال کنند و دعوت کنند..

چرا باید از اینستاگرام برای تجارت خود استفاده کنم?

پاسخ ساده – اینستاگرام جایی است که مشتری متصل شما با یک تلفن هوشمند و یک impulse خرید زندگی می کند.

رشد کاربران اینستاگرام

در اینجا چند واقعیت در مورد اینستاگرام آورده شده است:

  • سال گذشته ، 59٪ از کاربران اینستاگرام روزانه از این بستر استفاده می کردند ، از جمله 35٪ آنها که چندین بار در روز بازدید کردند. این رقم 59٪ نشانگر افزایش 10 درصدی از سپتامبر 2014 است ، هنگامی که 49٪ از کاربران اینستاگرام گزارش دادند که روزانه از سایت بازدید می کنند. (منبع)
  • 55٪ از بزرگسالان جوان (29-18 سال) در سال 2015 از اینستاگرام استفاده کردند ، در حالی که 37٪ در سال 2013 این کار را کردند. (منبع)
  • انجمن اینستاگرام از 90 میلیون کاربر فعال در ژانویه 2013 به بیش از 400 میلیون کاربر فعال در سپتامبر 2015 افزایش یافته است. (منبع)
  • پایگاه کاربر اینستاگرام به مراتب سریعتر از استفاده از شبکه های اجتماعی در حال رشد است. در ایالات متحده آمریکا ، اینستاگرام در سال جاری 15.1٪ رشد خواهد کرد ، در حالی که این رشد فقط 3.1٪ برای بخش شبکه های اجتماعی است. (منبع)
  • بین سال های 2016 و 2020 ، eMarketer پیش بینی می کند اینستاگرام 26.9 میلیون کاربر را اضافه کند – تقریباً دو برابر کاربران افزایشی که برای توئیتر انتظار می رود ، و به مراتب بیشتر از هر پلتفرم اجتماعی دیگری که دنبال می شود. (منبع)
  • در یک مطالعه رسانه های اجتماعی ، از پنج صنعت مورد بررسی (زیبایی ، پوشاک ، جعبه بزرگ ، الکترونیک و کالاهای خانگی) ، تنها 43٪ با وجود متوسط ​​رشد 237٪ اینستاگرام با مصرف کنندگان خود در اینستاگرام مشغول به کار شدند. (منبع)

اینستاگرام از جذابیت کاربران بالایی برخوردار است.

برای مارک ها و مشاغلی که اینستاگرام را وارد بازاریابی رسانه های اجتماعی خود می کنند ، همه این آمارها خبر خوبی هستند! اما ، اخبار بهتر می شوند.

چه می شود اگر به شما بگویم که بیشتر مشاغل از اینستاگرام برای تبلیغ خود استفاده نمی کنند؟ آیا اعتقاد دارید:

  • 31٪ از بازاریابان B2C گفتند که اینستاگرام یک کانال اجتماعی “بسیار مهم” است و 27٪ گفتند که “مهم نیست”. (منبع)
  • تنها 8٪ از بازاریابان B2B گفتند که اینستاگرام یک کانال “بسیار مهم” است و 58٪ گفتند که “مهم نیست”. (منبع)
  • پیش بینی شده بود که بیش از یک سوم کاربران تلفن همراه (تقریبا 89.4 میلیون آمریکایی) حداقل یکبار در ماه در سال 2016 در اینستاگرام قرار بگیرند. تا سال 2017 ، تقریباً 8/58 درصد از کاربران شبکه های اجتماعی از اینستاگرام استفاده می کنند.

اهمیت اینستاگرام در مقایسه با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی.

این باید شما را مانند حالا در گربه Cheshire ناله کند زیرا این بدان معنی است که شما تمام اتاق رسانه های اجتماعی را در اختیار دارید تا با استفاده از اینستاگرام از رقابت خود جلو بروید و جزو اولین افرادی باشید که تجارت خود را در مقابل خریداران قرار می دهید!

بعلاوه ، بعضی احمق ها گفتند که وب یک مرحله گذر نیز هست!

علاوه بر این ، در حالی که ثابت شده است که محتوای ویدیو در همه رسانه های اجتماعی (از جمله فیس بوک ، توییتر و یوتیوب) رتبه بالاتری دارد ، اینستاگرام میزبان جمعیتی هدفمند برای فیلم ، هزاره است. علاوه بر این ، اینستاگرام با حداقل 24٪ کمترین استفاده برای تبلیغات ویدیویی است..

بردن: ترکیب برنده شما وجود دارد! محتوای تصویری + مخاطب هزاره + تکنیک های مناسب = شناخت و فروش برند!

نتیجه

واقعیت این است که اکثر مشاغل به هیچ وجه از اینستاگرام استفاده نمی کنند یا از تمام توان خود استفاده نمی کنند. اعم از ارسال تصاویر یا ویدئو ، روشی برای استفاده از اینستاگرام برای ارتقاء مشاغل خود با بازاری وجود دارد که به زودی از بین نمی رود. با جذب بازار 18-34 ساله با میزان نامزدی بسیار فعال و هزینه ای که می توانید خرج کنید ، تجارت شما می تواند با اینستاگرام رقابت کند ، خواه به دنبال خریدار محلی و یا در سراسر جهان هستید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me