چگونه مشتریان موجود خود را به فروشندگان تبدیل کنیم

در اینجا نحوه دریافت مشتریان جدید از مشتریان قدیمی آورده شده است. بیاموزید که چگونه می توانید با چند روش کلیدی مشتریان موجود را به فروشندگان برتر خود تبدیل کنید.


تبدیل مشتریان موجود به فروشندگان

هدف شماره یک هر کسب و کار جذب مشتری بیشتر است – زیرا بدون مشتری ، شغلی ندارید.

با این حال ، اشتباه بزرگی که بسیاری از مشاغل انجام می دهند این است فقط روی مشتری جدید تمرکز کنید. آنها همه تلاش خود را می کنند تا منجر به تولید جدید شوند ، چه از طریق رسانه های اجتماعی ، سئو یا روش های تبلیغات سنتی ، اما از یک تکنیک واقعا مهم و موفق غافل می شوند..

در صورت برخورد صحیح ، مشتریان شما می توانند بزرگترین فروشنده شما باشند.

مصرف کنندگان این روزها مانند گذشته انفعالی نیستند, و آنها کمتر و کمتر تحت تأثیر روش های سنتی بازاریابی که توسط بخش های عظیم بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد ، تحت تأثیر قرار می گیرند.

درعوض ، آنها می خواهند با یک مارک تجاری ارتباط برقرار کنند و به یک کالای معتبر بخرند ، به همین دلیل آنها بیشتر از کمپین های پیچیده ای که خودتان فکر کرده اید ، به مشتریان دیگر شما گوش فرا می دهند..

خوب ، عالی ، شما فکر می کنید. اما چگونه می توانم مشتریان خود را به فروش محصولاتم بسپارم?

هنگامی که شما یک سرویس یا محصول عالی را ارائه داده اید ، مهم این است که بعد از آن مشتریان خود را درگیر کنید و مانند آنها وفادار رفتار کنید. در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید.

1. راه اندازی یک کمپین ارجاع

اینها همه عصبانیت در حال حاضر است. این معامله را می دانید – در صورت مراجعه به دوستی ، یک کوپن 10 دلاری یا نوعی پاداش دیگر دریافت می کنید.

نمونه کارزار ارجاعبرنامه ارجاع Dropbox نمونه ای عالی است که با استفاده از برنامه های موجود ، مشتریان جدید را 3900٪ افزایش داده است.

برنامه ارجاع Dropbox یکی از مشهورترین نمونه هایی است که نشان می دهد چرا کمپین های ارجاع برای فروش محصولات بیشتر عالی هستند. پس از انتشار تبلیغات خود ، آنها از 100،000 کاربر ثبت نام شده به 4 میلیون کاربر ثبت نام شده در فضا 15 ماه بطور گسترده وارد بازار شدند. رشد 3900٪ اگر می خواهید درصد سرما و درصد سخت باشد.

آیا می دانید? 65٪ مشاغل جدید از طریق مراجعه به بازارها تهیه می شود.

بنابراین چرا کمپین های ارجاع کار می کنند?

خوب ، طبق یک مطالعه توسط Nielsen, 92٪ از مصرف کنندگان به مراجعه به افرادی که می شناسند اعتماد دارند و افراد 4 برابر بیشتر از مراجعه به یک دوست احتمالاً چیزی را خریداری می کنند.

بازاریابی به صورت واژگان هنوز هم یکی از موفق ترین شکل های بازاریابی است ، زیرا مردم بیشتر از بخش های بازاریابی به گوش دوستانشان می پردازند..

2. محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر محتوا است که توسط مشتریان یا کاربران شما ایجاد می شود. این می تواند مواردی مانند عکس در یک هشتگ در رسانه های اجتماعی خاص یا بررسی در سایت هایی مانند TripAdvisor باشد.

گرفتن مشتریان برای ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربر آسان نیست ، اما لازم نیست سخت باشد.

بسیاری از مارک ها رقابت هایی را برگزار می کنند که از کاربران خواسته می شود عکسی را در زیر یک هشتگ خاص ارسال کنند ، یا تجربه خود را با محصول خود به اشتراک بگذارند تا چیز دیگری را بدست آورند.

به عنوان مثال تولید محتوای کاربرکمپین Starbucks #WhiteCupContest در سال 2014 نمونه ای عالی از محتوای تولید شده توسط کاربر ، مشتریان را ترغیب می کند تا طرح های خود را به اشتراک بگذارند و آگاهی برند را افزایش دهند.. منبع تصویر

در سال 2014 ، Starbucks کمپین #WhiteCupContest را راه اندازی کرد و در آنجا از مشتریان خواسته است تا جام خود را طراحی کرده و آن را تحت هشتگ در رسانه های اجتماعی ارسال کنند. طرح برنده روی لیوان ها قرار گرفت.

همانطور که می بینید ، نکته جالب در مورد محتوای تولید شده توسط کاربر این است که برای ایجاد هیچ هزینه ای لازم نیست. مردم دوست دارند در کارها شرکت کنند (آن را طبیعت رقابتی انسان بنامید) و با اضافه کردن یک جایزه ، شما یک انگیزه اضافی ارائه می دهید.

آیا می دانید? 86٪ مشاغل از محتوای تولید شده توسط کاربر به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود استفاده می کنند.

بررسی ها همچنین راهی عالی برای سوق دادن مشتریان به سمت نقش فروشندگان هستند. طبق تحقیقات ، 71٪ از مصرف کنندگان پس از تحقیق در مورد بررسی های ایجاد شده توسط کاربر ، احساس راحتی بیشتری نسبت به خرید یک محصول می کنند. باز هم ، این به ماهیت موفقیت آمیز بازاریابی کلمه ای منجر می شود ، زیرا مردم به احتمال زیاد به آنچه مشتری دیگری گفته است گوش می دهند تا آنچه که یک بخش بازاریابی مرتباً در کنار هم قرار داده است تا بفروشند..

چرا محتوای تولید شده توسط کاربر کار می کند?

این دانش رایج است که مردم دوست دارند قبل از خرید امتحان کنند ، اما با اکثر چیزهایی که غیرممکن هستند – به جز ، البته اگر واقعاً “آن را” از طریق شخص دیگری امتحان کنید.

مصرف کنندگان می توانند کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را از خریداران قبلی دریافت کنند تا بتوانند تصمیمی تحصیل کرده برای خرید بگیرند. در واقع ، محتوای تولید شده توسط کاربر بسیار موفق است 93٪ از مصرف کنندگان در هنگام تصمیم گیری در مورد خرید ، آن را مفید می دانند.

3. رفتن به مایل اضافی

رفتن مایل اضافی همیشه کار می کند. به این روش فکر کنید: چند بار هدیه غافلگیرکننده ای از یک شرکت یا کمی لمس ویژه دریافت کرده اید که باعث شده است که بخواهید در مورد آن به دوستان ، خانواده و دنبال کنندگان خود بگویید?

می بینید ، مسئله این است که اگر آنها ابتدا کاری را برای ما انجام دهند ، احتمالاً کاری را برای کسی انجام خواهیم داد. بنابراین ، هنگامی که یک مارک یک هدیه اضافی یا خدمات مشتری فوق العاده Duper ارائه می دهد ، احساس می کنیم باید از راه خود خارج شویم تا مردم در مورد آن آگاهی داشته باشند.

به عنوان مثال ، Firebox را انتخاب کنید که مانند “بسته های کوچک شیرینی ترش” موارد اضافی را به سفارشات خود اضافه کرد. این باعث شگفتی مشتریان شد و آنها دریافتند که منجر به به روزرسانی های توییت و فیس بوک اضافی شده است.

چرا مایل اضافی کار می کند?

گذشته از این واقعیت که همیشه مهم است که همیشه با مشتریان خود رفتار کنید همانطور که خاص هستند ، رفتن مایل اضافی کار می کند زیرا در این صورت مشتریان شما مایل اضافی را برای شما طی می کنند.

اقلام ارزان قیمت که برای شما هزینه ای ندارد اما برای مشتری جدید هستند و آنها را ترغیب می کنند تا برای تجربه با سایر افراد ذکر کنند.

4- قدرت بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیل نباید در تجارت دست کم گرفت. شما مستقیماً به فضای مقدس صندوق ورودی های مشتریان خود خط می دهید و به شما فرصتی برای ایجاد ارتباط و ارتباط می دهد.

این مهم است اگر می خواهید خریداران را به فروشندگان تبدیل کنید ، و چندین روش وجود دارد که می توانید از ایمیل های خود استفاده کنید تا مشتریان خود را ترغیب کنید تا محصولات خود را به دوستان ، خانواده و دنبال کنندگان ترغیب کنند..

نامه های الکترونیکی نه تنها برای کمپین های وفاداری عالی هستند (در 2015 مطالعه بازار بازاریابی, کمپین های وفاداری به ایمیل بعنوان برخی از موفق ترین ایمیل هایی که ارسال خواهید کرد ، ظاهر شد ، که 72٪ بازاریابان آنها را بسیار مؤثر ارزیابی می کنند) ، اما این فرصت را برای شما فراهم می کنند که مشتریان خود را به فروشندگان تبدیل کنید.

چطوری این کار را انجام میدهی؟ با افزودن مطالب ارزشمند و صرفه جویی در هزینه ، مشترکان می خواهند به دوستان و خانواده خود منتقل کنند.

چرا بازاریابی ایمیل کار می کند?

به هر حال باید به طور مرتب از طریق ایمیل به مشتریان و مشترکان خود ایمیل بفرستید ، اما اگر می خواهید روند تبدیل مشتریان به فروشندگان را شروع کنید ، به یک کمپین فکر کنید که می توانید تنظیم کنید که بتوانند با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند و از آن بهره مند شوند..

مردم به طور فعال می خواهند چیزهایی را که دوستان و خانوادهشان دوست دارند به اشتراک بگذارند ، زیرا این باعث می شود احساس خوبی نسبت به خود نشان دهند.

5. تخفیف خریدار برای اولین بار پیشنهاد دهید

مانند بازاریابی ایمیل ، پیشنهاد تخفیف برای خریداران اولین بار به این معنی است که مشتریانی که قبلاً از شما خریداری کرده اند ، بیشتر احتمال دارد آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند..

از آنجا که شما یک بار تخفیف ارائه می دهید ، مشتریانی که قبلاً از شما خریداری کرده اند نمی توانند دوباره به آن دسترسی پیدا کنند. این بدان معنا نیست که آنها فراموش خواهند کرد. در حقیقت ، کاملاً برعکس. آنها می خواهند با تخفیف به دوستان و خانواده خود بگویند تا افرادی که آنها می شناسند و دوست دارند نیز بتوانند آن را فوری کنند.

چرا ارائه تخفیف خریدار بار اول است?

به نظر می رسد اگر می خواهید افرادی که قبلاً از شما خریداری کرده اند محصولات شما را بفروشند ، تخفیف ویژه خریدار را پیشنهاد دهید ، درست است?

با این حال ، مانند برنامه های وفاداری بازاریابی از طریق ایمیل ، مردم دوست دارند چیزهایی را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند که باعث می شود آنها ظاهر خوبی داشته باشند. بنابراین ، اگر آنها بتوانند تخفیف 50٪ تخفیفی را که به شما ارائه می دهند به مشتریان جدید در یک کباب خانوادگی ارائه دهند ، به این دلیل که آنها عضو اصلی خانواده مورد علاقه می شوند.

انتقال مشتریان از خریداران به فروشندگان

در بالا ، ما در مورد چندین روش مختلفی که می توانید با قرار دادن قدرت تبلیغاتی در دستان خود ، مشتریان خود را از خریداران گرفته تا فروشندگان کنید ، بحث کرده ایم.

اما قبل از شروع کار حتی باید تجارت خود را به گونه ای تنظیم کنید که مشتریان بخواهند آن را به اشتراک بگذارند و بخشی از موفقیت شما باشند.

این موارد شامل اطمینان از شما است:

 1. محصولی عالی داشته باشید – اگر شما از خرید خود ناامید شده اید ، یا اگر محصول شما همان چیزی است که به دنبال آن نیستید ، تلاش خواهید کرد تا مشتریان خود را به فروش هر چیزی بپردازند..
 2. باعث می شود مردم بخشی از چیزی را احساس کنند – دلیلی برای موفقیت اپل وجود دارد. جامعه ای پیرامون محصولات خود ایجاد می کند – در واقع ، چنان است که گاهی اوقات به عنوان یک فرقه توصیف می شود. هنگامی که مردم احساس می کنند بخشی از چیزی هستند ، احتمالاً آن را به دیگران تبلیغ می کنند.
 3. خدمات عالی مشتری ارائه دهید – شما می خواهید تمام تجربه خرید برای مشتریانتان شگفت انگیز باشد. این امر نه تنها اطمینان خواهد داد که مشتریان شما بیشتر می توانند دوباره برگردند بلکه این بدان معناست که آنها احتمالاً شما را به یک دوست ارجاع می دهند.
 4. معتبر باشید – مردم از مارک هایی که به آنها اعتماد دارند ، خریداری می کنند ، این بدان معناست که شما باید تجربهای اصیل به مشتریان خود بدهید که باعث ایجاد ارتباط و احترام شود.

در حالی که ممکن است وقت خود را با روشهای جدید و هیجان انگیز برای به دست آوردن مشتری بیشتر سپری کنید ، از ارزشمندترین ابزاری که قبلاً در اختیار دارید غافل نشوید – افرادی که قبلاً از شما خریداری کرده اند و می توانند این محصول را جلب کنند که محصول شما بسیار جذاب است.

هنگامی که قدرت فروش را به دست مشتریان خود می گذارید ، در دنیای بازاریابی به زبان و گفتگو قرار می گیرید و با عصر جدید مصرف کننده سازگار می شوید. جایی که آنها به جای مخازن غیرفعال بازاریابی فعال هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map