چه زمانی از میزبانی وب مشترک به روزرسانی کنید

آیا وب سایت شما از یک برنامه میزبانی مشترک استفاده کرده است؟ برای به دست آوردن عملکرد بهتر و آنچه می توانید به روزرسانی کنید ، در مورد به روزرسانی برنامه میزبانی وب خود اطلاعات کسب کنید.


از میزبانی وب مشترک به روزرسانی کنید

آیا وب سایت شما به همان سرعت سابق بارگیری نمی شود؟ اگر وب سایت شما در یک حساب مشترک میزبانی شده میزبانی شده است ، ممکن است زمان بروزرسانی باشد. میزبانی مشترک معمولاً هنگام شروع میزبانی وب یک اقدام موقت است. این برنامه برای کاربران جدیدی که مایل به راه اندازی سریع وب سایت با سرعت و مقرون به صرفه هستند ، از مزیت های بسیاری برخوردار است. با این حال ، در نهایت با بزرگتر شدن وب سایت شما نیاز به به روزرسانی خواهد بود. میزبانی مشترک به معنای اداره وب سایت های کوچک است که منابع فشرده ای ندارند و دارای ترافیک کمی هستند. با رشد وب سایت ، این امر همچنان به ترافیک بیشتر و به تدریج خوردن منابع سرور بیشتر ادامه می یابد ، و در نهایت از یک حساب مشترک میزبانی وب استفاده می کنید.

چگونه می دانم زمان به روزرسانی است?

وقت آن است که توجه کنید که مشکلات مربوط به عملکرد مداوم مانند “زمان پاسخگویی” یا “زمان اجرای” ضعیف ، برنامه میزبانی خود را ارتقا دهید. وب سایتی مانند پینگدوم می تواند به شما بگوید چه مقدار از زمان بارگذاری شما به دلیل زمان لازم برای بازگشت سرور است و چه مدت زمان ارائه پرونده ها یا اجرای JavaScript برای عملکرد یک صفحه زمان می برد. اگر سایت شما با هر وسیله ممکن کاملاً بهینه شده است و هنوز در تلاش است ، این نشان می دهد که تنگنا میزبان شماست. در نهایت ، هاست مشترک با استفاده سنگین در ذهن طراحی نشده است ، بلکه بیشتر برای سایتهای جدید با ترافیک سبک طراحی شده است.

بررسی منابع سرور

اکثر میزبان وب به شما امکان می دهند میزان استفاده از منابع سرور خود را بررسی کنید. حتماً CPU و میزان استفاده از حافظه خود را بررسی کنید. این مناطق محبوب است که اغلب به حداکثر ظرفیت ظرفیت روی سرور ضربه می زنند.

CPU – این منطقه ای است که میزبانی مشترک اغلب می تواند تنگنا ایجاد کند. هنگامی که یک برنامه وب بر روی سرور شما اجرا می شود ، از یک زبان برنامه نویسی مانند PHP و یک پایگاه داده مانند MySQL استفاده می کند ، که هر دو از CPU سرور استفاده می کنند. از آنجا که محیط میزبانی مشترک است ، استفاده از CPU بین تمام کاربران سرور مشترک است. حتی با پهنای باند نامحدود ، اگر تعداد کافی از افراد در یک زمان مشخص به یک سایت دسترسی پیدا کنند ، میزان استفاده از CPU افزایش می یابد ، به طور بالقوه به کلاه تحمیل شده توسط میزبان ضربه می زند و منجر به 500 خطا برای کاربران می شود. همچنین ممکن است با خطای “حداکثر زمان اجرای 30 ثانیه فراتر رفته” روبرو شوید ، که در واقع به این معنی است که صف یا تعداد افراد همزمان دسترسی به سایت بسیار طولانی است ، CPU نمی تواند به اندازه کافی سریع کار کند. بسیاری از میزبان ها نمودار استفاده از پردازنده را ارائه می دهند ، که می تواند به شما در تعیین حداکثر توانایی خود کمک کند.

حافظه اگر یک برنامه وب مانند وردپرس را اجرا می کنید و با خطاهایی مانند “خطای کشنده: اندازه حافظه مجاز 33554432 بایت خسته شده اید” مواجه می شوید ، و میزبان شما امکان افزایش حافظه شما را قادر به استفاده از آن نمی باشد ، ممکن است بروزرسانی باشد. گزینه در نظر گرفتن MySQL همچنین می تواند حافظه را مصرف کند ، و با افزایش اندازه پایگاه داده ، حافظه و پردازنده مورد نیاز را نیز انجام می دهید.

چه چیزی را باید ارتقاء دهم?

برخی از هاست وب برنامه های پیشرفته میزبانی مشترک را ارائه می دهند که می توانید به آنها ارتقا دهید. به عنوان مثال ، وب میزبان وب 3 برنامه مختلف میزبانی مشترک ارائه می دهد (جرقه ، نیترو), & دینامو) که هر دو سطح متفاوتی از عملکرد را ارائه می دهند. این ارزانترین مسیر برای بروزرسانی و معمولاً رفع موقتی است. با این حال ، به طور معمول ، محبوب ترین نسخه از یک حساب میزبانی مشترک به یک حساب VPS (سرور خصوصی مجازی) است. حساب های VPS عملکرد به مراتب بهتری ارائه می دهند و بسیار مناسب تر هستند تا بتوانند تعداد بیشتری از ترافیک را اداره کنند. متأسفانه ، حسابهای VPS به طور قابل توجهی گران تر هستند ، اما عملکرد آن را به خوبی می تواند جبران کند. لیست ما از میزبان های پیشنهادی VPS را ارائه دهید که بهترین عملکرد را دارند.

افکار نهایی در مورد ارتقاء

مهم است که میزبان وب را انتخاب کنید که انواع مختلفی از برنامه های قابل ارتقا را برای آینده ارائه می دهد ، مانند چندین VPS و برنامه های اختصاصی میزبانی. میزبان وب که راه حل های میزبانی کامل ارائه می دهد می تواند به شما در رشد وب سایت کمک کند و هرگونه مهاجرت سایت ناامید کننده به میزبان وب دیگر را از بین ببرد. اگر میزبان وب فعلی شما یک حساب میزبانی VPS ارائه نمی دهد ، توصیه می کنیم به یکی از آنها تغییر دهید. InMotion Hosting یک میزبان وب سرویس کامل است که انواع برنامه هاستینگ وب را ارائه می دهد و یک گزینه عالی برای ارتقاء آن است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map